Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Arbūzs

03.07.2018. 12:35

»

Kirbis

Globālās pseido "zaļās" elektrifikācijas sakarā nezin kādēļ "ēnā" palikusi būtiska ekoloģiska problēma - ko darīt un kā dabai nekaitīgi utilizēt elektrifikācijai attīstoties ģeometriskā progresijā pieaugošajiem nolietoto akumulatoru apjomiem. Cik zināms, nedz dārza kopostu kaudzē, nedz kopēja konteinerā...


Nevienam jūsu IP adrese neinteresē. Dzelzceļa elektrifikācijai nav nekāda sakara ar akumulatoriem. Šis muļķīgais apgalvojums tikai apliecina jūsu kompetenci dzelzceļa jomā. Nevajag jaukt gaisu, ja nav sapratnes. Arī bez jums pietiek!
Varbūt ir joma, kur kaut ko saprotat, tad ar to arī nodarbojieties un teur vēlu veiksmi!

Atbildēt

Kirbis

02.07.2018. 21:49

»

Arbūzs

Kad argumentu nav, atliek apsaukāties


Globālās pseido "zaļās" elektrifikācijas sakarā nezin kādēļ "ēnā" palikusi būtiska ekoloģiska problēma - ko darīt un kā dabai nekaitīgi utilizēt elektrifikācijai attīstoties ģeometriskā progresijā pieaugošajiem nolietoto akumulatoru apjomiem. Cik zināms, nedz dārza kopostu kaudzē, nedz kopēja konteinerā tos likt nedrīkst - viss viens vai tā pirkstiņbaterija, mobīlās ierīces baterija vai da jebkura elektrificēta transporta līdzekļa akumulatori. Vot. Interesanti vai VARAMs vai kāds cits it kā vidi uz papīra sekmīgisargājošs kantoris par to vispār tā nopietnālk ir padomājis.
P.S. Ceru , ka god. Arbuza kga kolēģi jau Kirbja kga IP adresi un personību jau noskaidrojoši. Jebšu slabo ar profesionalitāti attiecīgam K. kga dienestam tagadiņ?? Nuja, tikai ko ar to info pasāksiet. Vai kā parasti, vai varbut kā citādi. Interesenti odnako.

Atbildēt

Arbūzs

02.07.2018. 20:09

»

to Arbuzs

...teica dzelzce'la PRistu kantoris


Kad argumentu nav, atliek apsaukāties.

Atbildēt

Jāzeps

02.07.2018. 12:50


Rudais dirslaizis-vienmēr mācējis atrast saldāko ānusiņu!

Atbildēt

KUKU

02.07.2018. 12:45

GROZI KĀ GRIBI
PROSTITŪCIJA (ARĪ POLITISKĀ) IR UN PALIEK PROSTŪCIJA.

UN MATĪSS IR UN PALIEK ...
LUSTĪGA DZĪVOŠAN LAI TĀLU SKAN, LAI TĀLU SKAN

Atbildēt

kur prāts?

02.07.2018. 12:40

»

kur sirdsapziņa?

Anrija Matīsa piesliešanās kremlistiem ir prātam neaptverama. Interesanti, kā viņš pats jūtās un kā var skatīties acīs savējiem, savai ģimenei? Mums uz viņu vairs negribas ne skatīties, ne klausīties


Kādiem "kremlistiem" viņš ir pieslējies, ja jau līdz šim 5 gadus bija kremlists, tāds pat, kā Dombrovskis, Pabriks, Rinkēvičs un Kozlovskis? Jāņem turklāt vērā, ka ar SC balsīm tas tika pie lielās SM siles.

Atbildēt

Arbūzs

02.07.2018. 12:31

»

Kirbis

Tas nepārsteidz elektrifikācijas sakarā. Jo tie ir ne tikai kontaktīkls virs sliedēm, jaudas transformātori, bet arī principiāli atšķirīgas lokomotīves no esošajām, kuru apkopei vajag citādi tehnoloģiski aprīkotus depo, atšķirīgu specialitāšu personālu,nekā dīzeļlokomotīvēm. Bet tās ir lielas papildu...


Nu gan laid, gandrīz kā Linkaitis. Ja jau muldi, tad pieliec klāt arī ciparus. Citādi sanāk tāda tirgus sievu vāvuļošana par pasaules galu. Bet, ja ciparu nav, tad paklusē. Tarifi ir pieejami internetā gan Latvijas, gan Lietuvas, tikai ir jāprot rēķināt. Elektromotīvju izmaksas ir būtiski zemākas, enerģija tāpat. Ja nemaldos, tad ekonomisko pamatojumu taisīja E&Y, ja jūti sevī spēku pamēroties savās zināšanās aizej un padiskutē ar šiem. Bet, ja ne, tad nemusini sabiedrību.

Bet var piekrist vienam. Ja neko nedara, tad arī risku nav. Izņemot slīgšanu nabadzībā. Bet tas jau tāpat notiek, nekas jauns.

Atbildēt

Cirvis

02.07.2018. 11:55

»

reptilis

Tas ir cilvēks,kurš stomijās un nespēja atbildēt uz jautājumu - kam Latvijā ir vara? :))))....interesanti - tagad viņš satversmi ir pāršķirstījis


Lam Latvijā pieder vara??? Kādā izpratnē šis jautājums??? Satversmes, vai likuma izpratnē??? Ja esi slinks un gribi aprobežoties ar satversmes dažu pirmo pantu izlasīšanu, tad paliksi par muļķi un skraidīsi apkārt klaigādams, ka "vara pieder tautai". Bet ja palasīsi tālāk, tad tur droši vien ir rakstīts (pats gam lasījis neesmu), ka tā " tautas vara" piemērojama "likumā noteiktajā kārtībā". BET LIKUMI!!!???, draudziņ mīļais pieder Lembergam, jo viņš par tiem maksā. Tā lūk!!!

Atbildēt

no Jūrmalas

02.07.2018. 10:47

Latviešiem vienmēr ir bijuši KANGARI. Taču kauns par Matīsu. Īpaši tāpēc, ka viņš audzis inteliģentā ģimenē.
Cerams, ka krievi viņu izsvītros, jo Agešins būtu cienījamāks Saskaņas pārstāvis.

Atbildēt

Tā ir afēra

02.07.2018. 10:11

»

Kirbis

Tas nepārsteidz elektrifikācijas sakarā. Jo tie ir ne tikai kontaktīkls virs sliedēm, jaudas transformātori, bet arī principiāli atšķirīgas lokomotīves no esošajām, kuru apkopei vajag citādi tehnoloģiski aprīkotus depo, atšķirīgu specialitāšu personālu,nekā dīzeļlokomotīvēm. Bet tās ir lielas papildu...


palielinār valsts parādu līdz VAS Latvenergo atsavināšanai žīdmasonu cionistu SVF/PB interesēs. Vj. Dombrovskis, ekonimists, kas mscījies ekonomiku ASV specislā SVF/PB augstskolā, to visu kā cionistu maita gatavs kūrēt kā MP. Paralēli uz rezervistu sola sēž Reizniece no ZZS, ko SVF/PB jau atzinīgi novērtējusi VID terora sakarā, izpildot PB prasības.

Atbildēt

Kirbis

02.07.2018. 09:36

Tas nepārsteidz elektrifikācijas sakarā. Jo tie ir ne tikai kontaktīkls virs sliedēm, jaudas transformātori, bet arī principiāli atšķirīgas lokomotīves no esošajām, kuru apkopei vajag citādi tehnoloģiski aprīkotus depo, atšķirīgu specialitāšu personālu,nekā dīzeļlokomotīvēm. Bet tās ir lielas papildu izmaksas. Pie kam paraleli būs jāuztur un jāfinanasē abas - gan šī dīzeļa, gan elektrovilce, jo brauks un vedīs kravas abas. Tātad, vajadzēs kruti kāpināt kravu plūsmu, lai atpelnītu. Tad vēl dēļ jaudīgākām elektrolokomotīvēm būs jāpagarina izmainīšanās ceļi atbilstoši garākiem sastāviem viensliežu virzienos uz ostām Kurzemē. Tad vēl būs jāsaglabā un jāuztur esošais līdzstrāvas tīls električķām ar maiņstrāvas tīklu jaunajām kravas lokomotīvēm. Ap Rīgu, Jelgavu tā būs problēma. Bet vai izdosies, jo: a) infrstruktūras maksa LV ir dubultīga nekā Lietuvā un lielāka nekā Igaunijā; b) naudīgo naftas produktu lejamkravu īpatsvars ekonomisku un politisku iemeslu dēļ samazinās ne tikai no Krievijas, bet arī no Baltkrievijas (Sankciju pret Krieviju atbalss). Un nekas perspektīvā neliecina par pretējo. c) Ķinas, Indijas kravas uz Eiropu loģiski, ka caur Baltkrieviju ies caur Lietuvu, neejot līkumu caur Latviju vai Igauniju; d) Baltkrievu kālija sāls, cik zināms, arī tarifu dēļ tagad uz Klaipēdu. e) kā LDz kravu plūsmu un peļņu nākotnē ietekmēs iecerētais Railbaltic? Jautājums, vai ar samērā "lēto" ogļu tranzītu šī mega dārgā ilūzija valsts kantorim attaisnosies? To, ka atsevišķiem uzņēmējiem būs mega kāsiens, par to jau neviens nešaubās. Līdzīgi, kā TECā pārvēršot Krievijas gāzi elektrībā.

Atbildēt

kur sirdsapziņa?

02.07.2018. 09:13

Anrija Matīsa piesliešanās kremlistiem ir prātam neaptverama. Interesanti, kā viņš pats jūtās un kā var skatīties acīs savējiem, savai ģimenei? Mums uz viņu vairs negribas ne skatīties, ne klausīties.

Atbildēt

caca

02.07.2018. 08:31

Glumiķis, vairāk nekas.

Atbildēt

to juris

01.07.2018. 23:09

»

juris

Kārtejais jaunais kirkenšteins


Ko tad viņš no jauna tādu nodarījis? Loģiski, ka Vienotība to, kā perspektīvu kadru piekomandēja sociāli un ideoloģiski tuvai Saskaņai, kā TP kādreiz Pabriku un Štokenbergu Vienotībai, jeb PCTVL piecus deputātus Šlesera partijai.

Atbildēt

juris

01.07.2018. 22:15

Kārtejais jaunais kirkenšteins......

Atbildēt

No kā var spriest, ka žīds

01.07.2018. 20:50

»

lauķis

Tagad tautību atklāt nav modē , bet Dombrovskis , īstajā uzvārdā Golušķenko gan ir žīds


ir Golušņenko? Vikipedijā nav atklāta viņa tautība, nekur internetā nav.

Atbildēt

valdis

01.07.2018. 17:59

...garšo brūnais...ne vienā dārzā pavārtījies....skarbi, kā gribas pie siles

Atbildēt

lauķis

01.07.2018. 17:42

»

zose

Matīss arī sinagogā iestājies


Tagad tautību atklāt nav modē , bet Dombrovskis , īstajā uzvārdā Golušķenko gan ir žīds.

Atbildēt

zose

01.07.2018. 16:58

Matīss arī sinagogā iestājies?

Atbildēt

ghrmkidcyjk

01.07.2018. 16:55

Atbalstīja, līdz satika Buldozeru, kas neatbalstīja.

Atbildēt

Nekā personīga

01.07.2018. 16:34

tāda profesija. Jeb kā maizi ēd tā dziesmu dziedi.

Tāpēc klausoties politiķu vārdos, nevajag pārāk sašūmēties. Politiķu (tāpat kā žurnālistu) taisnība ir apmaksātā taisnība. Laiks jau bija saprast un nevēlēt nekur cilvēciņus, kuri paši sevi nespēj uzturēt un kuriem godaprāts nav pa kabatai.

Atbildēt

Žīdmasonu cionista Vj. Dombrovska

01.07.2018. 14:48

garās rokas. Mēs nekad neuuzināsim, kādēļ patiesībā dzelzceļš jāelimrificē. Tāpat bija ar OIK, ko sadārdzināja bezjēdzīgi dārgi par nodokļu naudu pērkot Metalurga krāsnis, lai Austrijas firma ās tagad nopirktu par sviestmaizi.Tāpat ar TEC elektrību, ko ražo ar gāzi, kas neatjaunojas.

Kad sāksim kaut kādā veidā maksāt par dzelzceļa elektrifikāciju, tad uzzināsim.

Bet, redzams, ka Vj. Dombrovskis, kas mācījies ASV cionistu- židmasonu augstskolā ASV, to zin. Es aiz tā saskatu VAS Latvenergo iegūšanu SVF/PB interesēs. Aitu tautu pierunājot privatizēt Latvenergo Saskaņas sociāldemokrātijas piedāvātajā modelī.Ar Vj. Dombrovski MP amatā, solot brīnumus.

Tautai jau tālredzīgi atņemtas tiesības tam pretoties ar referendumu. Cioniste- komuniste - čekiste S. Āboltiņa izmainīja likumdošanu - lai tauta ko ietekmētu, tai jāsavāc 155 000 parakstu. Tautu iznīcina, padzen. Kas var parakstīties pret?

Atbildēt

reptilis

01.07.2018. 14:24

Tas ir cilvēks,kurš stomijās un nespēja atbildēt uz jautājumu - kam Latvijā ir vara? :))))....interesanti - tagad viņš satversmi ir pāršķirstījis????

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Hermaņa kungs, sanāks, ka jūs gļēvi publiski melojat un vēl apmelojat jaunos aktierus

FotoDailes teātris ir virsotne! Es esmu gandarīts, ka Dailes teātris ir paveicis tik grandiozu darbu, ka jaunie aktieri savu izaugsmes perspektīvu saskata tieši mūsu teātrī.
Lasīt visu...

6

Šis „pārprastais” ģenerālprokurors

FotoLatvijas Republikas ģenerālprokurors Juris Stukāns publiski ir pārmetis Jēkabpilī nogalinātās sievietes advokātei nepietiekamu uzstājību, cenošoties nokļūt pieņemšanā pie ģenerālprokurora. Pēc tam, kad šis J.Stukāna izteikums izraisīja sašutumu, viņš sasauca preses konferenci un teica, ka esot pārprasts un "nekādas glupības nav sarunājis".
Lasīt visu...

20

Dzemdējot milzīgu, spīdīgu plastmasas putekļsūcēju, dzejniece Agnese Krivade izrādē izvēdina un izdezinficē Rīgas cirka telpas no ieskābušiem aizspriedumiem

Foto„Jauna sieviete matiem sārtiem Pāri plūstošā nevainībā Noliecas pāri gaišmatei Un zemā, liegā balsī saka tai:
Lasīt visu...

21

Dailes teātris izsaka nožēlu, ka Alvis Hermanis ir publiskojis nepatiesus apgalvojumus

FotoDailes teātris, reaģējot uz plašsaziņas līdzekļos pārpublicēto Alvja Hermaņa ierakstu viņa privātajā Facebook kontā 6. jūnijā, vērš uzmanību uz to, ka šis ieraksts līdzās personiskiem apvainojumiem satur arī nepatiesu informāciju.
Lasīt visu...

3

Atkal visi dara man pāri, bet es jums vēl parādīšu!

FotoLielais teātra biznesmenis Juris Žagars un viņa draugs vanabī Krišjānis Barons no Staļina prēmijas laureāta Smiļģa Dailes teātra var jau sākt gatavoties kārtējai lielajai tiesas prāvai.
Lasīt visu...

12

Huligānisms un likumpārkāpēju aizstāvība – liberālo “kultūras aizstāvju” būtība

FotoŠoreiz izstāstīšu gandrīz pasaku. Ne gluži par meža zvēriem, bet par meža dīvainīšiem gan. Reiz kādā mežā, kurš sastāvēja no trim priedēm, bija apmaldījušās ļoti īpatnējas būtnes. Viņus vadīja fanātiska pārliecība par savu uzskatu nekļūdību, izredzētību un nesodāmību. Lielākajai daļai cilvēku viņu runas likās dīvainas un pat smieklīgas, jo viņi uzstāja, ka vīrietis drīkst precēt vīrieti, ka teikt patiesību ir naida runa, ka dzimums un tautība ir tikai sociāls konstrukts, izdomājums.
Lasīt visu...

18

Tā kā savu Rinkēviču mums izdevās ievēlēt, mēs ar smagos noziegumos apsūdzētām personām atkal nesadarbosimies (līdz nākamajai reizei)

FotoPartiju apvienības Jaunā Vienotība un partijas Vienotība valdes, kā arī Saeimā pārstāvētā frakcija vienbalsīgi atbalsta Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa iniciēto sarunu uzsākšanu par iespējamu koalīcijas paplašināšanu.
Lasīt visu...

21

Kad bijusī „konservatīvā” izglītības ministre tagad vicina varavīksnes karogu

FotoKā tā varēja būt, ka no partijas "Jaunā konservatīvā partija" (vēlāk "Konservatīvie") par izglītības un zinātnes (!) ministru bija cilvēks, kas tagad savā socmediju kontā vicina varavīksnes karogu?
Lasīt visu...

21

Pieprasām noņemt pie domes ēkas izkārto varavīksnes krāsu karogu

FotoPartijas “Gods kalpot Rīgai” valde, kuras sastāvā esmu es un arī pašvaldības deputāti, pieprasām nekavējoties no Rīgas Rātsnama noņemt izkārto varavīksnes krāsu karogu, kas simbolizē atbalstu “PRAIDA” un “LGTB” kopienai. Šī karoga izkāršana neatbilst noteiktajiem normatīviem par valsts karogu izkāršanu pie sabiedriskām ēkām, un šis lēmums nav debatēts un atbalstīts kādā no Rīgas domes sēdēm.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

Tas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco...

Foto

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda...

Foto

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

Kurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied,...

Foto

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

Kurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī...

Foto

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

Laikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus....

Foto

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

Tā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo...

Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...