Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Smaidonis

16.03.2019. 19:36

Dārga Danit,nu superīgs prātiņs! Laikam tāpēc, ka spēlē sahu. Tas labi, bet varbūt vari pamācīt kā izdzivot ar minimālo algu. Varbūt pati pamēģini. Varbūt atkal ko jaunu izgudrosi, vēl jau visi nav aizbraukuši no Latvijas, ir kam maksāt jaunus nodokļus

Atbildēt

zuzīte

19.10.2017. 12:47

Mediju tilts jau vairāk kā gadus desmit zināma firmele, caur kuru tiek kačāta nauda no valsts kases. Reiz manās rokās nonāca papīri, kur šamējie par vienas preses relīzes rakstīšanu saņēma 2 tūkstošus :D.

Atbildēt

ilona

16.10.2017. 19:24

Reizniece- ozola visu maizi esi kaunaa apedusi????????????????????????????????????Pilnigi kaunu esi pazaudejusi.

Atbildēt

Mjā..

16.10.2017. 13:23

Turklāt divi "direktoriņi", kuru pakļautībā ir VESELI ČETRI darbinieki, saņem kopā 73 000 eiro gadā - neadekvāta summa, pirmkārt, tikai par četru cilvēku vadīšanu; un otrkārt, vairāk, kā puse no algu fonda, kas ir absolūti netaisnīgi un nepieņemami attiecībā pret pārējiem darbiniekiem.

Atbildēt

DINA

16.10.2017. 11:30

Vienas šausmas, kas darās valsts pārvaldē. Amatus ieņem cilvēki, kuri nespēj vai negrib saimnieciski domāt, sēž, cilā papīrus un garlaicībā urbina degunus.

Atbildēt

alias

16.10.2017. 11:26

Vēlēšanas tuvojas, ne par to vien no saviem nodokļiem maksāsim. Bet cilvēkiem jau vēl nav viss noriebies, tā ka var turpināt tādā pašā garā. Paglaudīt sev galviņu, publiski paslavēt, gan jau atkal tupaciņi ievēlēs.

Atbildēt

Kirbis

16.10.2017. 10:26

Vai tad jau gadu demitiem valstij piederošo iestāžu, uzņēmumu sabiedrisko attiecību/komunikācijas departamentu funkcionēšanas nav viena no "neatņemamām sastāvdaļām" darbības nav dāsnusadarbības līgumu slēgšana ar ietekmīgākajiem PR kantoriem par tādu darbību veikšanu, kas, pēc būtības, ir ikviena pašu sabiedrisko attiecību specialista darba pienākums? Bet tomēr pašu darba pienākumi tiek pirkti ārpakalpojumā. Jo kā tad vēl, ja ne no valstij piederošām iestādēm tās dažas lielākās PR firmas gūtu stabilus, garantētus ienākumus un tā, vaui citādi arī "pareizajam" politiskajam spēkam kas atlēktu? Jo kā gan no valsts iestādes citādiizpumpēt meslus tam, vai citam partejiskajam veidojumam? Kas var būt "tiesiski nevainojamāk", par mudināšanu uz ārpakalpojumu lietās,ko ikvienam profesionāli mācītam štata PR specialistam būtu jāprot veikt par tam pienākošos darba algu? Iespējam, ka viņi arī praksē visu dara, bet... "nopelnus uz papīra" piesavinās noalgotā PR firma.

Atbildēt

Andris Daugiallo

16.10.2017. 09:56

Itin visās ministrijās var izmest pusi liekēžu,un tad vēl būtu par daudz,to vien tik dara lielākoties kā pārsūta viens otram papīrus,praktiski puse liekēžu ir statistiķi.

Atbildēt

hh

16.10.2017. 08:50

par ko izbrīns> Tuvojas vēlēšanas

Atbildēt

Padomju skolnieki

16.10.2017. 08:39

Vienmēr domāju, ar ko tie valsts amatos strādājošie tik ļoti pārstrādājušies, kādus kalnus viņi gāž, ka tautai no jau tā nabadzīgās nodokļu naudas jāalgo mizīgi bari ierēdņu un amatpersonu, kas algās "apēd" lielāko daļu valsts budžeta. Algas mēnesī tūkstošos, uz katru nodokļu maksātāju pa diviem kaklakungiem. Iznāk, ka kurš tiek pie siles, tas nedomā, kā nopelnīt, bet gan kā izsaimniekot.

Atbildēt

No Kijevas

16.10.2017. 07:28

Latvija - krāpnieku valsts.

Atbildēt

Andis

16.10.2017. 07:02

Arī šī dāmīte smird pēc vecas zivteles...

Atbildēt

interesanti

16.10.2017. 05:38

Vai pēc Lapsas domām tiem komunikācijas speciālistiem būtu jākāpj uz kāda paaugstinājuma pilsētu centrālajos laukumos un jāslavē nodokļu reforma?

Atbildēt

bargais

16.10.2017. 03:17

Duņu no ministriem par apkopēju! (cietumā)

Atbildēt

R

16.10.2017. 02:16

šī būtne ir VIDa realizēto pasūtījumu lietu piesedzēja!

Atbildēt

Nauda jāatmaksā

16.10.2017. 00:25

Nerunāšu par ministri, bet par draugu un partiju kapitālisma sistēmu, kas ir līdzīga kartupeļu apcirknim.
Piemēram, ja tupeņi inficēti ar slapjo puvi, tad, pārcilājot pūstošo masu, slimību ierosinošās baktērijas viegli nokļūst uz veselajiem bumbuļiem un veidojas jauni slimību perēkļi.
Šos iztērētos simts tūkstošus vajadzētu atmaksāt ministrei, valsts sekretārei un padomniekiem no partijas, kas atbalstīja šādu 100 000 nodokļu maksātāju naudas izpļurzāšanu.

Atbildēt

Annapanna

16.10.2017. 00:25

Nožēlojami! Un Preses Klubā cilā...un cilā jautājumu par to, kāpēc cilvēki nevēlas maksāt nodokļus...lūk jums viens no piemēriem! Kamēr būs pārblīdis , mākslīgi uzpumpēts valsts ierēdņu aparāts, kamēr ,, kudzēni,,mums kratīs pirkstu, bet paši nekaunīgi vairosies un barosies, kā parazītu invāzija...nekas mūsu zemītē nemainīsies!

Atbildēt

Vilis

15.10.2017. 23:59

Un no visām 13 ministrijām-vislielākais ierēdņu skaits,kas kopš 2004.gada ir pat dubultojies,tāpat kā algas,prēmijas un piemaksas!

Atbildēt

čava

15.10.2017. 22:41

arī Āfrikā ir čava

Atbildēt

a ko

15.10.2017. 22:19

»

smird arī viņa

nu žēl


tie specialisti tacu soferu deli un meitas...

Atbildēt

smird arī viņa

15.10.2017. 22:18

nu žēl..................

Atbildēt

temida

15.10.2017. 22:03


danas filologu tusiņš ;):);)

Atbildēt

Exe

15.10.2017. 20:39

Pārsteidzoši, ka Valstss iestādēs vēl arvien pastāv departamenti bez pakļautām struktūrvienībām. Pieci cilvēki un departaments izklausās pēc veiklas shēmas, kā 'uzgriezt' algu griestos. Un, ja tas tā ir Finanšu ministrijā, ko gaidīt no pārējiem?
Interesanti, ka tikai 2 no visiem pieciem ir ierēdņa amati, kas dod iespēju 3 darbinieku amatos pieņemt jebkuru, bez konkursa, un bez atbilstošas izglītības.

Atbildēt

VB

15.10.2017. 19:32

Nu, bet Jūs paskatieties tās aldziņas...
Ar tādām tas viss faktiski jāslēdz ciet!

Atbildēt

Man

15.10.2017. 18:25

reizniece atgàdina visai erotisku bûtni, ja vèl śahu prot spèlèt. Kolegovas lîmenis, astoñkàji ložñà...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...