Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Biedri Staļin, laiks tikt galā ar tautas ienaidniekiem!

Šis Solovjovs brunčos ir Latvijas radio galvenā redaktore, kas aicina beidzot tikt galā ar “ķengu portāliem”, kuri, lūk, atļaujoties diskreditēt augstākās amatpersonas, izmeklētājus un prokurorus.

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Smaidonis

16.03.2019. 19:36

Dārga Danit,nu superīgs prātiņs! Laikam tāpēc, ka spēlē sahu. Tas labi, bet varbūt vari pamācīt kā izdzivot ar minimālo algu. Varbūt pati pamēģini. Varbūt atkal ko jaunu izgudrosi, vēl jau visi nav aizbraukuši no Latvijas, ir kam maksāt jaunus nodokļus

Atbildēt

zuzīte

19.10.2017. 12:47

Mediju tilts jau vairāk kā gadus desmit zināma firmele, caur kuru tiek kačāta nauda no valsts kases. Reiz manās rokās nonāca papīri, kur šamējie par vienas preses relīzes rakstīšanu saņēma 2 tūkstošus :D.

Atbildēt

ilona

16.10.2017. 19:24

Reizniece- ozola visu maizi esi kaunaa apedusi????????????????????????????????????Pilnigi kaunu esi pazaudejusi.

Atbildēt

Mjā..

16.10.2017. 13:23

Turklāt divi "direktoriņi", kuru pakļautībā ir VESELI ČETRI darbinieki, saņem kopā 73 000 eiro gadā - neadekvāta summa, pirmkārt, tikai par četru cilvēku vadīšanu; un otrkārt, vairāk, kā puse no algu fonda, kas ir absolūti netaisnīgi un nepieņemami attiecībā pret pārējiem darbiniekiem.

Atbildēt

DINA

16.10.2017. 11:30

Vienas šausmas, kas darās valsts pārvaldē. Amatus ieņem cilvēki, kuri nespēj vai negrib saimnieciski domāt, sēž, cilā papīrus un garlaicībā urbina degunus.

Atbildēt

alias

16.10.2017. 11:26

Vēlēšanas tuvojas, ne par to vien no saviem nodokļiem maksāsim. Bet cilvēkiem jau vēl nav viss noriebies, tā ka var turpināt tādā pašā garā. Paglaudīt sev galviņu, publiski paslavēt, gan jau atkal tupaciņi ievēlēs.

Atbildēt

Kirbis

16.10.2017. 10:26

Vai tad jau gadu demitiem valstij piederošo iestāžu, uzņēmumu sabiedrisko attiecību/komunikācijas departamentu funkcionēšanas nav viena no "neatņemamām sastāvdaļām" darbības nav dāsnusadarbības līgumu slēgšana ar ietekmīgākajiem PR kantoriem par tādu darbību veikšanu, kas, pēc būtības, ir ikviena pašu sabiedrisko attiecību specialista darba pienākums? Bet tomēr pašu darba pienākumi tiek pirkti ārpakalpojumā. Jo kā tad vēl, ja ne no valstij piederošām iestādēm tās dažas lielākās PR firmas gūtu stabilus, garantētus ienākumus un tā, vaui citādi arī "pareizajam" politiskajam spēkam kas atlēktu? Jo kā gan no valsts iestādes citādiizpumpēt meslus tam, vai citam partejiskajam veidojumam? Kas var būt "tiesiski nevainojamāk", par mudināšanu uz ārpakalpojumu lietās,ko ikvienam profesionāli mācītam štata PR specialistam būtu jāprot veikt par tam pienākošos darba algu? Iespējam, ka viņi arī praksē visu dara, bet... "nopelnus uz papīra" piesavinās noalgotā PR firma.

Atbildēt

Andris Daugiallo

16.10.2017. 09:56

Itin visās ministrijās var izmest pusi liekēžu,un tad vēl būtu par daudz,to vien tik dara lielākoties kā pārsūta viens otram papīrus,praktiski puse liekēžu ir statistiķi.

Atbildēt

hh

16.10.2017. 08:50

par ko izbrīns> Tuvojas vēlēšanas

Atbildēt

Padomju skolnieki

16.10.2017. 08:39

Vienmēr domāju, ar ko tie valsts amatos strādājošie tik ļoti pārstrādājušies, kādus kalnus viņi gāž, ka tautai no jau tā nabadzīgās nodokļu naudas jāalgo mizīgi bari ierēdņu un amatpersonu, kas algās "apēd" lielāko daļu valsts budžeta. Algas mēnesī tūkstošos, uz katru nodokļu maksātāju pa diviem kaklakungiem. Iznāk, ka kurš tiek pie siles, tas nedomā, kā nopelnīt, bet gan kā izsaimniekot.

Atbildēt

No Kijevas

16.10.2017. 07:28

Latvija - krāpnieku valsts.

Atbildēt

Andis

16.10.2017. 07:02

Arī šī dāmīte smird pēc vecas zivteles...

Atbildēt

interesanti

16.10.2017. 05:38

Vai pēc Lapsas domām tiem komunikācijas speciālistiem būtu jākāpj uz kāda paaugstinājuma pilsētu centrālajos laukumos un jāslavē nodokļu reforma?

Atbildēt

bargais

16.10.2017. 03:17

Duņu no ministriem par apkopēju! (cietumā)

Atbildēt

R

16.10.2017. 02:16

šī būtne ir VIDa realizēto pasūtījumu lietu piesedzēja!

Atbildēt

Nauda jāatmaksā

16.10.2017. 00:25

Nerunāšu par ministri, bet par draugu un partiju kapitālisma sistēmu, kas ir līdzīga kartupeļu apcirknim.
Piemēram, ja tupeņi inficēti ar slapjo puvi, tad, pārcilājot pūstošo masu, slimību ierosinošās baktērijas viegli nokļūst uz veselajiem bumbuļiem un veidojas jauni slimību perēkļi.
Šos iztērētos simts tūkstošus vajadzētu atmaksāt ministrei, valsts sekretārei un padomniekiem no partijas, kas atbalstīja šādu 100 000 nodokļu maksātāju naudas izpļurzāšanu.

Atbildēt

Annapanna

16.10.2017. 00:25

Nožēlojami! Un Preses Klubā cilā...un cilā jautājumu par to, kāpēc cilvēki nevēlas maksāt nodokļus...lūk jums viens no piemēriem! Kamēr būs pārblīdis , mākslīgi uzpumpēts valsts ierēdņu aparāts, kamēr ,, kudzēni,,mums kratīs pirkstu, bet paši nekaunīgi vairosies un barosies, kā parazītu invāzija...nekas mūsu zemītē nemainīsies!

Atbildēt

Vilis

15.10.2017. 23:59

Un no visām 13 ministrijām-vislielākais ierēdņu skaits,kas kopš 2004.gada ir pat dubultojies,tāpat kā algas,prēmijas un piemaksas!

Atbildēt

čava

15.10.2017. 22:41

arī Āfrikā ir čava

Atbildēt

a ko

15.10.2017. 22:19

»

smird arī viņa

nu žēl


tie specialisti tacu soferu deli un meitas...

Atbildēt

smird arī viņa

15.10.2017. 22:18

nu žēl..................

Atbildēt

temida

15.10.2017. 22:03


danas filologu tusiņš ;):);)

Atbildēt

Exe

15.10.2017. 20:39

Pārsteidzoši, ka Valstss iestādēs vēl arvien pastāv departamenti bez pakļautām struktūrvienībām. Pieci cilvēki un departaments izklausās pēc veiklas shēmas, kā 'uzgriezt' algu griestos. Un, ja tas tā ir Finanšu ministrijā, ko gaidīt no pārējiem?
Interesanti, ka tikai 2 no visiem pieciem ir ierēdņa amati, kas dod iespēju 3 darbinieku amatos pieņemt jebkuru, bez konkursa, un bez atbilstošas izglītības.

Atbildēt

VB

15.10.2017. 19:32

Nu, bet Jūs paskatieties tās aldziņas...
Ar tādām tas viss faktiski jāslēdz ciet!

Atbildēt

Man

15.10.2017. 18:25

reizniece atgàdina visai erotisku bûtni, ja vèl śahu prot spèlèt. Kolegovas lîmenis, astoñkàji ložñà...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

FotoPubliskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri īstenoti ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu. Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) skaidro kārtību kā notiek projektu apstiprināšana un izlietotā publiskā finansējuma uzraudzība.
Lasīt visu...

21

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

FotoIgaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot no kaimiņiem. Milzīga ažiotāža ap SMR tehnoloģijām un daudz cerību, taču realitāte ir tāda, kāda tā ir.
Lasīt visu...

21

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

FotoValsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola Nr. 4 4. §) izvērtēja Aigas Veckalnes apkopotos ieteikumus “Iekļaujošas valodas ceļvedis” un secināja, ka:
Lasīt visu...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...