Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

CENZĒTS

04.08.2016. 17:57

»

migla, rasa, laukā laidu kumeliņu

Vari pieļaut vai nepieļaut. Gribu redzēt, kā tu nepieļausi, ja tevi izvaro bariņā tie, kuri sagrābuši naudu un varu. Gribu redzēt, kā 85 gadus veca tantiņa atsitīsies no RNP alkatīgajām cūkām. Par zārka naudu algos juristu, kurš nosūks viņas naudu, piestāstīs pilnas ausis ar "ar mums pašiem notiek TIKAI...


P.S. Ja tev PAŠAM(-ai) acīmredzami un neapšaubāmi NAV "pretizvarošanas recepte" (jo - pretējā gadījumā tu ar savu neesošo "panaceju" plātītos visos iespējamajos un neiespējamajos veidos un variantos, kā "sūds putrai pa vidu") - tas NEBŪT nenozīmē, ka tu vari atļauties savu vārgulīgo mazspēju attiecināt uz normāliem cilvēkiem (t.sk. arī personīgi mani). Protams, ka vismaz personīgi manā rīcībā IR šādas "receptes", pie tam vēl ne tikai viena vienīga (cita starpā - atšķirībā no tevis, "sūds putrai pa vidu", kam NAV absolūti NEKĀ, izņemot tavu tradicionāli "prezentēto" histērisko pinkšķēšanu). Bet, gluži loģiski - personīgi es būtu tāds pats muļķis kā tu, ja šādas "receptes" publicētu šajā w-bedrē, kur JEBKAS, no kā paniski baidās juridiski defektīvā lapsa, tiek konsekventi PRETLIKUMĪGI IZCENZĒTS.

Atbildēt

CENZĒTS

04.08.2016. 17:55

»

migla, rasa, laukā laidu kumeliņu

Vari pieļaut vai nepieļaut. Gribu redzēt, kā tu nepieļausi, ja tevi izvaro bariņā tie, kuri sagrābuši naudu un varu. Gribu redzēt, kā 85 gadus veca tantiņa atsitīsies no RNP alkatīgajām cūkām. Par zārka naudu algos juristu, kurš nosūks viņas naudu, piestāstīs pilnas ausis ar "ar mums pašiem notiek TIKAI...


Latvijas Republikas SATVERSME.

VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
...
100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. CENZŪRA ir AIZLIEGTA.

==============
==============


Likums “Par likumu un citu Saeimas, Valsts prezidenta un Ministru kabineta pieņemto aktu izsludināšanas, publicēšanas, spēkā stāšanās kārtību un spēkā esamību.”

7. pants. Spēkā esošie likumi un Ministru kabineta noteikumi ir saistoši visā Latvijas teritorijā, un neviens nevar aizbildināties ar to nezināšanu. Likumu un Ministru kabineta noteikumu nezināšana neatbrīvo no atbildības.

Atbildēt

123

29.07.2016. 09:56

Īres valde. Patērētāju biedrība. Ierosināt administratīvo.

Atbildēt

Kā tas ir iespējams?

25.07.2016. 12:37

Kā var likums paredzēt, ka tiek piedzīta maksa par NESNIEGTU pakalpojumu, ar visiem PVN, sodiem un sodu sodiem?

Atbildēt

Osis

24.07.2016. 22:49

Arī dabūju samaksāt par 100 kubiem tikai tāpēc, ka 3 mēnešus nebiju nosūtījis skaitītāju rādītājus.Lai cik tas absurdi un prettiesiski, tomēr mūsu MK tādus idiotiskus noteikumus izdeva. Esu pārliecināts, ka to murgu var atcelt, tomēr tas ar vieglu pakašķēšanos netiks darīts, tur vajag nopietni pieiet caur tiesu.

Atbildēt

bidla

24.07.2016. 17:07

25.07. Naktī vietām, dienā daudzviet neliels īsl. lietus, pērkona negaiss. Lēns vējš. Temp. N. +15,+18°, D. +21,+26°, vietām līdz +27°.

Atbildēt

???

24.07.2016. 10:06

»

bidlai

Man nekas nerādās. Pilnīgi nekas. Sausi fakti. No mājas pārvaldnieka, vietējās komjauniešu pašvaldības, MK, Saeimas, līdz pat AT senātam un ST. Jā, nu ECT vēl neesam vērsušies, jo tur priekšā pāris no Latvijas cūkām, kuras pārbauda iesniegumus. Nav vērts pat iespringt uz papīru smērēšanu, jo nauda nesmird...


ko tu te vari gānīties? bļ*&^^ - savāc kopsapulci, lemsi par aiziešanu un p_š n***j!!!! es paskatīšos, kā tu ziemā skraidīsi pa dzīvokļiem piedzenot naudu par apsaimniekošanu, jo Rīgas Siltums nepieslēdz apkuri :D :D :D pirms sāc plūtīt,paskaties, vai to nedari pats sev uz galvas! bidla!

Atbildēt

migla, rasa, laukā laidu kumeliņu

23.07.2016. 08:50

»

CENZĒTS

"10 gadu laikā pārrēķinos vien pa virsu samaksāts ap 300 euro. Laba peļņa parazītiem...


Vari pieļaut vai nepieļaut. Gribu redzēt, kā tu nepieļausi, ja tevi izvaro bariņā tie, kuri sagrābuši naudu un varu. Gribu redzēt, kā 85 gadus veca tantiņa atsitīsies no RNP alkatīgajām cūkām. Par zārka naudu algos juristu, kurš nosūks viņas naudu, piestāstīs pilnas ausis ar "ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI.. bla..bla..bla.." un pagaidīs, kad tante beidzot nomirst?
Ja tev būtu pretizvarošanas recepte, tad tu neturētu sveci zem pūra, bet tev nav! Tu tikai vari upurim teikt - kuš, kuš, ar tevi notiek tikai un vienīgi tas, ko pats pieļauj. Nav nozīmes, vai upuris klusē vai kliedz, pretojas vai "parakstās", guļ kā sastindzis vai "aktīvi ņem dalību", nozīme ir tikai tam, ka noziedznieks vienmēr atradīs attaisnojumu savam noziegumam. Nav tādas "upura mentalitātes", ir tikai cūkas, nelieši, deģenerāti, psihopāti, kuri uzglūn vājajiem, nespēcīgajiem, vecajiem, dumjajiem un izvaro, izvaro un izvaro - tantiņas, onkuļus, daudzbērnu ģimenes, vientuļās mātes, vientuļās sievietes, invalīdus, dzīves pabērnus un bērnus. Un tu kā sūds putrai pa vidu ar savu - ar jums notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko jūs pieļaujat.. es tevi satiktu, Diev' godvārds, iedotu pa muti, ka noskanētu vien!

Atbildēt

bidlai

23.07.2016. 08:27

»

bidla

cilvek, Tev jau rādās, ka visi ir metušies uz vienu roku krāpniecībai... :D bidla, neaptēstais.. ibio


Man nekas nerādās. Pilnīgi nekas. Sausi fakti. No mājas pārvaldnieka, vietējās komjauniešu pašvaldības, MK, Saeimas, līdz pat AT senātam un ST. Jā, nu ECT vēl neesam vērsušies, jo tur priekšā pāris no Latvijas cūkām, kuras pārbauda iesniegumus. Nav vērts pat iespringt uz papīru smērēšanu, jo nauda nesmird.
Krāpšanas un nelietība komunālajā biznesā silda ekonomiku. Viss legāli sakārtots. Maksājiet ragā, tantiņas un onkuļi. Jo solvitai jauna frizūra, veronikai dzemdes savilkšana, ivaram tauku atsūkšana. Skaisti dzīvot uz citu rēķina ir viegli un patīkami. Nauda taču nesmird, vai ne, bidla?

Atbildēt

votvot

22.07.2016. 20:05

»

nu vot

brāļa meita varēja arī agrāk papētīt rēķinus, ja omītei slikta redze. kāda jēga MK noteikumiem, ja turpinam tos ignorēt? mums ir dažādas tiesības, bet pienākumu nekādu. arī īpašuma gadījumā. nu žēl ka tā sanāca, ir jāiet uz rnp un jārunā, nevis jābazūnē pa portāliem savas neizdarības. tas cilvēks, kurš...


Bidla, 600 eiro notērēt par ūdeni viens cilvēks nu nekādi nevar, pat gada laikā, kur nu vēl par mēnesi. Izskatās pēc shēmas, kā atsavināt vecam cilvēkam dzīvoklīti. Komunālais bizness sakabē ar tiesu varu ir visai naski dzīvoklīšu atsavinātāji. Tiesas mums dikti dikti taisnas. Kā komunaļščikiem, parasti bij. kgb vai komjaunatne, vajag, tā nospriedīs. Štrunts par likumu, c.tiesībām un tantiņām - uz ielas, uz ielas! Tiesnesēm banku parādi jāmaksā un jābrauc atpūsties uz ēģipti.
Izārstēt no alkatības var tikai sauja smilšu.

Atbildēt

migla

22.07.2016. 19:57

»

Pelecis

Piespiedu dēļ esmu RNP klients.Par šo kantori bieži presē izskan negatīva informācija.Informācija vienmēr klientam pa sliktu.RNP pa labu.Viņi vienmēr lavierē ar vārdu savienojumu-kopīpašums,lēmums,utt.Bet,kā teica Godmanis,neviens līdz šim no gudrajiem juristiem,kuri publiski stāsta kā pareizi dzīvot...


Skaitītāju maiņu, plombēšanu veic tavs sūdainais rnp vai cita sertificēta firma. Noņem vecos, uzliek jaunos, noplombē. Vecos vari vest pārbaudīt. Un savus vecos vai jaunos skaitītājus 100% katrs var aiznest uz Valdemāra ielu pārbaudīt. Tas pasākums maksā (pirms gada biju) - 1, 40 vai 1, 60 vai kaut kā tā par 1 skaitītāju, zīmogs, akts, viss kā pie cilvēkiem, bet sūdbrāļukantoris tos pašus skaitītājus savā kaktu firmā pārbaudīs par 30, 00 euro gabalā. Ietaupījumu saskati?
Un verifikāciju, ja tev ir pāris skaitītāji, starp citu, veic vienā dienā.
Pirms gada aizvedu 4 skaitītājus - pēc divām stundām bija atpakaļ. Nezinu, varbūt man tāda super pretimnākoša attieksme, bet viens pīpmanis krieviski runājošs pirms manis rindā savu 1 skaitītāju gandrīz uzreiz dabūja atpakaļ.
Es vecos nepārbaudu uzreiz, paņemu 4 - 6 vecos, kuri iekrājušies no vecu vecajiem sen noņemtiem, vedu uz Valdemāra ielu, pārbaudu, dabūju sertifikātu, saucu sūdkantori nomainīt vai, ja negribu maksāt sūdkantorim, ņemu savu santehniķi, un pieaicinu sūdkantori asistēt pie nomaiņas un uzlikt plombu. Sūdkantoris manā miestā par plombēšanu dabū laikam 2 vai cik tur tos euro. Griež zobus, bet izdarīt neko nevar. Pietiek, ka uz pārrēķiniem iedzīvojas. 10 gadu laikā pārrēķinos vien pa virsu samaksāts ap 300 euro. Laba peļņa parazītiem.

Atbildēt

vvv

22.07.2016. 00:30

RNP nav nekādu pienākumu. Precīzāk sakot viņi ir deklarēti, bet tas kantoris visus tikai čakarē. Mēs paši apsaimniekosim nākošgad, diez ar kādām tiesām varēs dabūt mājas uzkrājumu uz biedŗibas konta :D neticam ne vārdam ko viņi lej un saka, no visām "apsaimniekošanām" pa kosmikām cenām paliek tikai sliktāk. Un nauda plūst kasē.

Atbildēt

votnugnu

21.07.2016. 14:49

»

nu vot

brāļa meita varēja arī agrāk papētīt rēķinus, ja omītei slikta redze. kāda jēga MK noteikumiem, ja turpinam tos ignorēt? mums ir dažādas tiesības, bet pienākumu nekādu. arī īpašuma gadījumā. nu žēl ka tā sanāca, ir jāiet uz rnp un jārunā, nevis jābazūnē pa portāliem savas neizdarības. tas cilvēks, kurš...


Sanāk tā, ka RNP ome rūpaļu grib aplauzt?Negrib maksāt sliktā ome labvēļiem, lai tie darboņi varētu savus kunģus un kabatas piesist līdz ūkai? vaivaivai...tad jāņem žigli ZTI pie dziesmas, lai tie assi pa fikso visu sakārto kā vajag.....

Atbildēt

???

21.07.2016. 14:00

Vai omei savu bernu nav? Nu ok, tad jau brāļa meita būs pirmā uz mantošanu, vien pirms tam varēja tēva māsu rūpīgāk pieskatīt.

Atbildēt

ha

21.07.2016. 13:57

»

VB

Var redzēt, ka muļķis esat


tipisks latvanis-pastala tu vb esi!

Atbildēt

nu vot

21.07.2016. 12:20

brāļa meita varēja arī agrāk papētīt rēķinus, ja omītei slikta redze. kāda jēga MK noteikumiem, ja turpinam tos ignorēt? mums ir dažādas tiesības, bet pienākumu nekādu. arī īpašuma gadījumā. nu žēl ka tā sanāca, ir jāiet uz rnp un jārunā, nevis jābazūnē pa portāliem savas neizdarības. tas cilvēks, kurš šo vēstuli uzrakstīja, varēja arī palīdzēt vecajai omei.
vieni vienīgi tirliņi visapkārt.

Atbildēt

Plebejs no laukiem

21.07.2016. 11:14

Agrāk strādāju valsts struktūrā, tagad strādājot galvaspilsētas pašvaldībā mans dzīves līmenis salīdzinoši ir audzis.

Atbildēt

nu

21.07.2016. 06:22

»

Pelecis

Piespiedu dēļ esmu RNP klients.Par šo kantori bieži presē izskan negatīva informācija.Informācija vienmēr klientam pa sliktu.RNP pa labu.Viņi vienmēr lavierē ar vārdu savienojumu-kopīpašums,lēmums,utt.Bet,kā teica Godmanis,neviens līdz šim no gudrajiem juristiem,kuri publiski stāsta kā pareizi dzīvot...


Tev ar lasīšanu un saprašanu vēl švakāk kā vecajai kundzei!

Tad man brāļa meita palīdzēja sameklēt sertificētu firmu, kas man 30.jūnijā nomainīja skaitītājus, par to es arī tajā pat dienā informēju un nodevu jauno skaitītāju rādītājus pārvaldniekam.

Noņemtie skaitītāji tika aizvesti uz verifikāciju sertificētā laboratorijā, un rezultātā 3 skaitītāji tika atzīti par derīgiem, kuriem arī izsniedza sertifikātu, bet 1 skaitītājs skaitīja par 10% vairāk, tātad es tiku maksājusi vairāk, un arī par šo skaitītāju ir pārbaudes akts.

Skaitītājus nomainīja sertificēta firma, bet vecos skaitītājus papildus aizveda uz verifikāciju, lai būtu pierādījums, ka tie uzskaitījuši pareizi.

Atbildēt

...

21.07.2016. 01:45

Lai nu kas, bet ūdens Latvijā pietiek. Ja kāds nav pamanījis LV neatrodas tuksnesī. Un tie, kas ūdeni konvertē ir uz zelta āderes, bet ar to jau nav gana.

Atbildēt

Pelecis

20.07.2016. 23:32

Piespiedu dēļ esmu RNP klients.Par šo kantori bieži presē izskan negatīva informācija.Informācija vienmēr klientam pa sliktu.RNP pa labu.Viņi vienmēr lavierē ar vārdu savienojumu-kopīpašums,lēmums,utt.Bet,kā teica Godmanis,neviens līdz šim no gudrajiem juristiem,kuri publiski stāsta kā pareizi dzīvot,nav apstrīdējuši RNP darbību.Un tas liek padomāt par viņu visatļautības iespējām.Gadījumos,kad jātērē uzkrātie līdzekļi,jāveido uzkrājums,RNP nekādas sapulces nerīko.Kad vajag veikt rēķina pārrēķinu,viņi pieprasa kopsapulces lēmumu.Neticu,ka RNP klientu vidū nav neviena saprātīga,cienījama advokāta/notāra,kurš varētu šādos gadījumos uzrakstīt pieteikumus/sūdzības un to publiskot netā.Ja nav,tad secinājums-visi SC fani.Šis tiešām ir krāpnieku kantoris,bet izvēles jau nav.Daudzzīvokļu mājā sasaukt sapulci ir neiespējami un RNP to izmanto savtīgos nolūkos.
Par cietušās un apbizotās Leontīnes gadījumu gan ir cita situācija.Kundzīte savos 85 gados labi pārvalda datoru un normatīvo regulējumu pārzina tikai prastā līmenī,meklētājprogrammas lietot nemāk.Vienlaicīgi pārzina pieņemto juridisko terminoloģiju.Pirmais secinājums - kundzei vajag brilles lai lasītu un iemācīties lasīt.RNP rēķinos katru mēnesi norāda skaitītāja derīguma termiņu.Tuvojoties verifikācijas beigām šis termiņš tika boldēts.Neticu,ka kundze neizlasa rēķinu uzmanīgi un nepievērš uzmanību norādēm zem skaitītāja.Jebkurš pensionārs katru dokumentu pārlasa vairākas reizes.Kundzīte vienkārši uzskatīja,ka uz viņu nekas neattiecas,meita viņu atbalstīja un lūk ir rezultāts.Šis nav pirmais gadījums,kad personas tēlo nezinīti un nemaina skaitītājus.MK noteiku skaidri nosaka skatītāju maiņu,derīguma termiņu,pārtēriņa aprēķināšanu utt.
Ja citas pilsētas (Jūrmala) ir krutākas un uzvedas,kā patīk,tad lietotu skaitītāju verifikācijas derīguma termiņu nosaka MK noteikumi un sertificētai firmai nav tiesības izsniegt citu datumu.
Man patika Leontīnes izgājiens-noņemt skaitītājus un aizvest uz firmu pārbaudīt.Interesanti,kā tika šie skaitītāji pievienoti ūdensvadam un noplombēti.Arī meita palīdzēja noplombēt?Īstenībā,dēļ šādiem kapeiku ....... mājai rodas problēmas ar ūdens patēriņa uzskaiti.Un Leontīne atļaujas visus uzskatīt par krāpniekiem,zagļiem,utt.pieprasot kaut kādas bezjēdzīgas pārbaudes,kaut gan pati ir kundze,kura lien citu dzīvē un māca kā dzīvot.Pati Leontīne raksta,ka tērēja mājas ūdeni bez skaitītāja,jo verifikāciju normāli neveic 1 dienas laikā.Bet iespējams,ka Leontīnei tur ir pazīšanās.
Gods Leontīnei,kura savos 85 gados ar roratslēgu skrūvē nost skaitītājus,tad pieliek atpakaļ.Ja viņa to nedara pati,tad viss raksts ir foršs fufelis.

Atbildēt

ak47

20.07.2016. 21:23

Viss šis komunālais bardaks ir līdz ausīm apnicis.

Atbildēt

ciniķis

20.07.2016. 21:06

Ar 99,9% varbūtību tā ir RNP shēma kā tikt pie vientuļa cilvēka dzīvokļa. Tāpēc tādi nepamatoti rēķini vientuļiem pensionāriem. Viņi zina, ka vientuļie pensionāri parasti ir juridiski analfabēti un šajā ziņā pilnīgi bezpalīdzīgi tāpēc RNP aprindās tiek uzskatīti par viegls mērķis visa veida mahinācijām. Viņu domu gājiens ir sekojošs - kurš ta pasūdzēsies? Un kam? MK noteikumus vienmēr var uzdot kā augstāka spēka juridisku aktu nekā civillikumu vai kaut kādas tur cilvēktiesības. Neviens pensionārs tak to neapjēgs. Raksta autore, paldies Dievam, tomēr apjēdza un sāka meklēt palīdzību. Šeit ir asimetriska cīņa - vientuļš pensionārs ar nelielu pensiju pret veselu krāpnieku kantori ar miljonu apgrozījumiem, kuri var maksāt advokātiem par juridisku palīdzību shēmu īstenošanā un nelikumīgā vientuļā cilvēka naudas resursu un īpašumu piesavināšanā. Pret morālo kroplību un alkatību īpaši daudz zāļu nav. Ir tiesiskais ceļš un tas būs jāiet, jo vientuļš pensionārs diez vai var ko radikālāku. Rīgas namu pārvaldnieks izdevumus, kurus maksā advokātiem, pēc tam iekļaus visu iedzīvotāju rēķinos. No šīm shēmām un iedzīvotājiem izkrāptajām naudas plūsmām barojas politiskā vadība, viņu radinieki un čomaki, kuri iecelti RNP amatos. Tā ir sile. Tāpēc nekādas kontroles te nav un nebūs.

Atbildēt

ļoti vienkārši

20.07.2016. 20:09

»

Q

Bet RP katru mēnesi liek iedzīvotājiem maksāt ūdens starpību. Tad no kurienes var būt šāds parāds?? Un vai visi pārējie kaimiņi bija nomainījuši, vai arī saņēma tādu pašu brīnumrēķinu??? Vai beigās nesanāks, ka uz ūdens zudumiem RP nopelnīs vairāk, kā par apsaimniekpšanu. Kas attiecas uz pārbaudēm, ...


Ja visiem ar skaitītājiem viss kārtībā (laikus nodoti rādījumi un nomainīti skaitītāji), tad RNP ūdens starpību sadala pa dzīvokļiem, ja kāds nav to izdarījis, tad rēķinu par ūdens starpību piestāda tikai viņam.

Atbildēt

Q

20.07.2016. 18:38

Bet RP katru mēnesi liek iedzīvotājiem maksāt ūdens starpību. Tad no kurienes var būt šāds parāds?? Un vai visi pārējie kaimiņi bija nomainījuši, vai arī saņēma tādu pašu brīnumrēķinu??? Vai beigās nesanāks, ka uz ūdens zudumiem RP nopelnīs vairāk, kā par apsaimniekpšanu. Kas attiecas uz pārbaudēm, tad kāda jēga no tām, iepriekš valsts pārbaude konstatēja pārkāpumus, bet nav dzirdēts, ka kādam par to būtu bijis jāatbild. Domāju, ka pērkot dzīvokli sākumā ir jāpaintresējas, kam pieder zeme zem mājas un kas apsaimnieko, citādi var sanākt auzas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

FotoDaudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju, bet būtu kādi ierindas darbinieki vai pašnāvnieki.
Lasīt visu...

21

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

FotoEs labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai operāciju zālē bez maskas neietu. Man nav grūti uzlikt masku arī veikalā un vilcienā, bet neredzu jēgu, jo no vīrusa maska nesargā gandrīz nemaz.
Lasīt visu...

21

Par pulksteņa grozīšanu

FotoReizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons, kurš aizrāvās ar vaboļu un insektu kolekcionēšanu. Hudzonam ļoti gribējās, lai pēc darba viņam atliek vairāk dienasgaismas stundu savam hobijam.
Lasīt visu...

3

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

FotoLai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums rudenī visā Eiropā un citur pasaulē ir otrais vilnis vai pirmā viļņa turpinājums, pēc mierīgas vasaras atkal kāpj inficēto un saslimušo skaits, un valstis spiestas atgriezties pie ierobežojumiem. Kumulatīvā 14 dienu incidence uz 100 tūkstošiem iedzīvotājiem Eiropā 25.oktobrī zem rādītāja 100 bija vien 5 valstīs, Latviju ieskaitot. Vidējais ES/EEZ un UK rādītājs – 249,8 (23.10.).
Lasīt visu...

21

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

FotoIedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu kaķi. Pēkšņi aiz sienas sākas neganta bļaušana, trauku sišana, jūs satraukts izskrienat un zvanāt pie durvīm - kas lēcies? Durvis atver kāda samiegojusies seja un norūc - ko jūs te meklējat, esat no policijas? Ar laiku pie šiem trokšņiem jūs pierodat un cenšaties nepievērst uzmanību, jo tur taču dzīvo histēriski kaimiņi.
Lasīt visu...

21

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

FotoŠoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas cepurītēm vai Jeremejeva paranoju, bet gan par COVID-19 nāves izkapti darbībā Krievijas plašajos laukos.
Lasīt visu...

12

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

FotoNesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas saistīti ar Covid19. Citiem vārdiem sakot, Toms uzsāka nodarboties ar ļoti ienesīgu un šodien ļoti populāru darbību - baznīcas vajāšanu.
Lasīt visu...

21

Maskēt kopējo atbildību

FotoAizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas varētu stāties spēkā, Saeimai jāapstiprina grozījumi COVID-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā. Likumprojekts skatīšanai Saeimā tika virzīts steidzamības kārtā, un par tā nodošanu komisijām nobalsojām šorīt. Līdz šim visi ar pandēmijas ierobežošanu saistītie priekšlikumi Saeimā tika izskatīti patiešām steidzamības kārtā — tajā pašā dienā, apzinoties, ka runa ir par sabiedrības veselību un kavēšanās šeit neder.
Lasīt visu...

21

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

FotoRudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad saimnieks uz gaidāmo ziemu raugās ar zināmu optimismu, ja slikts – savelk jostu ciešāk. Pavisam sliktā jākar zobi vadzī. Savukārt pašvaldībām lapkritis ir laiks, kad jāatsāk ikgadējā cīkstēšanās par tām atvēlēto finansējumu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

Koronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti...

Foto

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

Uz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis...

Foto

Signāls

Vai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes....

Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...