Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

hjk

07.12.2022. 17:28

Uzrakstiet, kas ir līguma deputāts ?
Kas ir deputāts , kas atsēdējis 4 gadus seimā ?
Raksta,ka tas saņem 1 milljonu + piemaksām.
Tad jau visi 100 deputāti ir MiLJONāRI. ļoti ienesīga vieta,tikai podziņu vajag nospiest kā liek un saņem miljonu.Deputātam vēl savi palīgi ir.Kur liela nauda, tur cīņa par krēslu. Ienesīga
vieta - deputāts. Parazīti, miljonāri, nodevēji,

Atbildēt

Vēlēšanu rezultātus vilto

07.12.2022. 17:27

»

ASV protektorāts Latvija

Nav šaubu par to, ka Kariņa valdība ir ievedusi Latviju recesijā. Parasti uzņēmuma vadītāju, ja uzņēmums viņa laikā cieš zaudējumus, atlaiž. Es apbrīnoju Latvijas iedzīvotājus, kas balsoja par Kariņu un viņa bandu! Vienīgais izskaidrojums ir, ka Latvijas iedzīvotāji ir sadomazahisti un viņiem patīk, ...


Ja nu Latvijas iedzīvotāji nemaz tā nebalsoja? Māris Bērziņš reiz esot pieteicies darbam vēlēšanu komisijā, lai papētītu procesu no iekšienes. Viņa secinājums: vēlēšanu komisijas visu izdara pareizi un kārtīgi. Nesakritības parādoties pēc datu ievadīšanas datorsistēmā. Tas programmnodrošinājums, kurš "apkopo rezultātus" visticamāk ir viena no visslepenākajām lietām.

Atbildēt

roks

07.12.2022. 17:10

Nekad šhis nelietis nebūs amatā , ja deputāti NEBALSOS . Redzēsim, KURI deputāti balsos. Izskatīs katra deputāta balsojumu.
Vēl jāizskata 13 saimas 62 deputātu balsojums, ka Latvijā nevajag demokrātiju, kuru vadīja
žjiid mūrniece valsts nodevēja. Un tagad neliete grib būt par ministri. arī ašserādens tāds ir.
Redzēsim drīz, kas ir katrs deputāts.

Atbildēt

JZ

07.12.2022. 16:56

»

ASV protektorāts Latvija

Nav šaubu par to, ka Kariņa valdība ir ievedusi Latviju recesijā. Parasti uzņēmuma vadītāju, ja uzņēmums viņa laikā cieš zaudējumus, atlaiž. Es apbrīnoju Latvijas iedzīvotājus, kas balsoja par Kariņu un viņa bandu! Vienīgais izskaidrojums ir, ka Latvijas iedzīvotāji ir sadomazahisti un viņiem patīk, ...


Latvijā līdzību starp valsti un uzņēmumu traktē kā tiesības šeptēt un izšeptēt, t.i., ekspluatēt privātas peļņas interesēs, bet civilizētās valstīs vismaz teorijā līdzība starp valsti un izņēmumu ir tāda, kādu pieminat jūs, kaut arī nebūt nav tā, ka tūlīt kā uzņēmums cieš zaudējumus, tā tiks atlaisti direktori. Uzņēmējsabiedrību tiesības ir diezgan sarežģīta juridiskā joma, bet galvenā doma ir tāda, ka uzņēmums ir atsevišķa juridiska persona un direktoriem jārīkojas tā interesēs, bet akcionāriem savukārt jāprūpējas, lai statūtos būtu noteiktas pietiekamas tiesības tikt vaļā no direktoriem, kas to nedara. Ikdienas vadība tomēr ir direktoru rokās, un akcionāri principā nevar iejaukties kura katra ikdienas lēmuma pieņemšanā par uzņēmuma darbību. Direktoriem vienmēr ir iespējas apdrošīnāt atbildību, un ja vien viņi spēj pierādīt, ka neveiksmīgu lēmumu pieņēmuši pēc labākās pārliecības par uzņēmuma interesēm, tad var būt grūti no viņiem piedzīt zaudējumus. Domāju, ka analoģija ar Saeimu un valdību būtu pat ļoti vietā.

Atbildēt

HT

07.12.2022. 16:53

Kāda jēga visus procentus uzskaitīt? To visi vien dara, bet nenovērtē K. Kariņa politiku vien kā ar “idiotisku izbrīnu”, ka viss ar Kariņu turpinās.

Neviens K. Kariņu nenovērtē skaidri un nepārprotami - viņš ir Latvijas ekonomikas un tautas slepkava, visi to redz, bet klusējot piekrīt.

Atbildēt

mars

07.12.2022. 16:06

Te raksta,ka vanckariņa sievele par 3 millllj
nopirkusi lielu ēku pilsētas centrā !!!! Kur dabūjusi šhī milzīgu summu, ja ģimenes ārste saņem niecīgus grašus ? Vai nodokļi- nomaksāti ????
Kur vid rēķini ir ??? Tas vecais pensionārs- nožēlojams augstprāt. vecis, ēzzzelis,
Cik naudas mūlis švābs sabāza vanckaram kontos? arī
kanādas šizofr. truddo?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

07.12.2022. 15:23

Nav šaubu par to, ka Kariņa valdība ir ievedusi Latviju recesijā. Parasti uzņēmuma vadītāju, ja uzņēmums viņa laikā cieš zaudējumus, atlaiž. Es apbrīnoju Latvijas iedzīvotājus, kas balsoja par Kariņu un viņa bandu! Vienīgais izskaidrojums ir, ka Latvijas iedzīvotāji ir sadomazahisti un viņiem patīk, kad viņus izvaro un piesmej. Tāpat apbrīnoju Latvijas iedzīvotājus, kas balsoja par Rinkēviču. Vai tiešām Latvijā ir tik daudz pidari, kas balso par savējiem! Daudzu valstu vadītāji viņam pat roku paspiest nedos. Tas taču ir apkaunojums Latvijai!

Atbildēt

Hi,Hi

07.12.2022. 14:03

Slava Ukrreiham! Slava Перша Українська дивізія Української національної армії, 14-та гренадерська дивізія Ваффен-СС «Галичина». Vakar Ukrreiha Augstākā tiesa šos pasludināja par Ukrreiha varoņiem! Hip, Hip - Urā! Cenzaram- Latvijā eksistē Satversmes 100.pants!

Atbildēt

tv panoramas meli krit bezsamana tiesaja etera !

07.12.2022. 13:39

»

tauta

Mums te tautai ir problēmas ar nabadzību ar nenormāli saskrūvētām nepanesamām cenām, bet vieņiem TUR jau nav NEKĀDU problēmu. Tautas kalpi tautu māk apzagt labi un aizdzīt visus svešumā


pensi spitigi turpina skatities meligo tv panoramu,par karinu nobalsojusi un rindu 1/2 gadu pie arsta gaidot.ieredni tv panoramu neskatas,tiem nav laika ,jo visas pules javelta zagsanai.

Atbildēt

KUR TAD KARIŅA VAINA????

07.12.2022. 13:16

kā nu 3A zagļi nekauņas lien pie siles, aizrīdamies

Atbildēt

tauta

07.12.2022. 10:36

Mums te tautai ir problēmas ar nabadzību ar nenormāli saskrūvētām nepanesamām cenām, bet vieņiem TUR jau nav NEKĀDU problēmu. Tautas kalpi tautu māk apzagt labi un aizdzīt visus svešumā.

Atbildēt

Rēķinvedis 2x2 5

07.12.2022. 10:35

Tik drudžaini Kariņš rāvās pie varas , jo varbūt baidījās, ka cits premjers varētu atklāt visu tos milzīgos naudas aizņēmumus un to izlietojumu, kurus dāsni izdalīja ar Pavļutu, Citskovski & Co ???

Atbildēt

Edža

07.12.2022. 10:32

»

Зшуешул Тудфыэшеэфоы

Pietiek raksti nekad nav izcēlušies ar intelekta sastāvdaļu, bet šis ir īpaši dumjš


Kur pazuduši 7 miljardi ko aizņēmās kurš ja ne Kariņš novedis valsti līdz bankrotam piekrītot stulbām sankcijām pret krieviju Kurš tam pamuļķim lika sūtīt 200 milj Ukrainai ja pensijas fondā trūkst 180 milj

Atbildēt

Aga

07.12.2022. 10:13

Domāt vajadzēja , kad balsoja par Jenotiem. Tagad ir par vēlu!
Un Krievijas karš nav iemesls cenu kāpumam, bet tikai atruna, cenu kāpums bija ieplānots jau 5 gadus atpakaļ!

Atbildēt

Cik maz mēs zinām!!!

07.12.2022. 09:52

Kariņš ir tāds priecīgais idiots un pilda globālistu uzdevumu Latvijā. “Jaunā Pasaules kārtība” paredzēta uz 2030. gadu nevienam, nekas nepiederēs un visi būšot laimīgi. Tiks nopārdoti pēdējie valsts uzņēmumi par kapeikām, kredīta maksājumiem tiks celtas visu laiku procentu likmes, elektro enerģija cels nepārtraukti cenas, kurš nevarēs samaksāt, tiks ātri konfiscēts privātīpašums un uzdarbosies šakāļi tiesu izpildītāji….

Atbildēt

Kariņu utilizēt

07.12.2022. 09:49

Gloriju par premjeri!

Atbildēt

Зшуешул Тудфыэшеэфоы

07.12.2022. 09:34

Pietiek raksti nekad nav izcēlušies ar intelekta sastāvdaļu, bet šis ir īpaši dumjš.
Kariņš viņam vainīgs pie kovida, kara Ukrainā!

Šitādus stulbumus pat rosļikovs nelaiž gaisā :D

Atbildēt

Novecojusi sabiedrība

07.12.2022. 09:30

»

KinDzaDza

Cik sapratu, Kariņš tikai tagad pa īstam ķersies pie darba. Objektīvi iesāktais patīk vairumam vēlētāju. Respektīvi - tautas griba. Līdz ar to, kāda te kritika


Tie kraniņa vēlētāji lielākoties bija penši. Tā nu bērni mūsu zemē aug, kuru ekonomiski iznīcina vecvecāku ievēlēts klauns.

Atbildēt

VB

07.12.2022. 09:05

»

jautājums

tu ņirgājies


"tu ņirgājies"
Ne tikai. Šovasar tiku slimnīcā uz 10 dienām.
Izrādījās, ka kopš gada sākuma II grupas invalīdam tas ir pilnībā par brīvu, kas ir ļoti labi!

Atbildēt

VB

07.12.2022. 08:58

»

dgh

Nevar būt amatā valsts nodevējs, kas 4 gadus gremdējis to, daudz ļaunuma darījis LV ļaudīm; kuram milzīga mantkārība, izzagt naudu-OIK 1, 2; pioneer nodokļus nemaksāt; covidafēra, zelta gultas, skulte,... .visur piedalījies šēmošhanā...


"Ko prasīt no veca večca pensionāra..."
Tikai un vienīgi: godprātību + atbildību!
PS
Vienulaik vācu arnijā par ģenerāli varēja tikt tikai sasniedzot vismaz 60 g. vecumu. Uzsakatu, pareizi.

Atbildēt

viesis

07.12.2022. 08:15

Njā, daļa cilvēku īpaši neiedziļinās notiekošajos procesos. Tā, savā laikā Vienotības Dombrovskis krīzes laikā uz iedzīvotāju rēķina glāba ārzemju privātbankas, tā Vienotības Kariņa valdība covida laikā ieviesa vienus no muļķīgākajiem un nežēlīgākajiem ierobežojumiem pasaulē, bet daļa cilvēku turpina jūsmot par Kariņu un Vienotību, jo viņi taču "ir tik eiropeiski".......

Atbildēt

dgh

07.12.2022. 05:11

Nevar būt amatā valsts nodevējs, kas 4 gadus gremdējis to, daudz ļaunuma darījis LV ļaudīm; kuram milzīga mantkārība, izzagt naudu-OIK 1, 2; pioneer nodokļus nemaksāt; covidafēra, zelta gultas, skulte,... .visur piedalījies šēmošhanā.
Nav LV patriots,nestrādā Tautas labā. Cilvēku vērtē pēc padarītā darba. Rezultātu nav, jo NAV , nav
inteliģents cilvēks. Ko prasīt no veca večca pensionāra, jo nesaprot, ka amatā jābūt jaunam cilvēkam.

Atbildēt

KinDzaDza

07.12.2022. 01:40

Cik sapratu, Kariņš tikai tagad pa īstam ķersies pie darba. Objektīvi iesāktais patīk vairumam vēlētāju. Respektīvi - tautas griba. Līdz ar to, kāda te kritika?

Atbildēt

pareizais

07.12.2022. 00:48

Roka taču roku mazgā!

Atbildēt

toom

07.12.2022. 00:38

lūdzu pačekojiet vanckariņa runas medijos pirms vēlēšanām, tad dažās runās (arī čjekista levvit) var sadzirdēt,ka paliks amatā. Kā to varēja zināt?
Tad atcerējos, ka to visu var zināt- uz priekšu,ka viss ir sašēmots, tā pat kā slimos ar kovidu :kad lokdauns;kad slimības uzliesmoj. būs uz priekšu - pat datumus zināja!!!!!!? tāpat zināja švāba stipenddiāats, sašhēmots uz priekšu jau bija.
domāju,ka trekni iebaroja,jo uzticamie biedri bija

Atbildēt

Jūsmiņš

06.12.2022. 23:34

»

Lasītājs

Nu un! Kurš ta no mūsu premjeriem nepalika bagāts pēc premjerēšanās? Bet nabaga tautai nekā neiedeva


Par to iebalsošanu nu neesmu tik pārliecināts! Ne jau par velti CVK priekšniece uzrakstīja atlūgumu un bija trīs "nejauši" pārtraukumi IT darbībā.
Un tad, visiem par brīnumu, uzvarējus izrādījās JV. Neticu tādiem brīnumiem, tas ir pavisam kas cits! Tikai žēl, ka nav kas to atšifrē...

Atbildēt

fakts

06.12.2022. 22:52

»

Docents

Ar nekompetenci nav jālielās. Ja nevēlies rakņāties CSP tabulās, tad izlasi vismaz šo: https://jauns.lv/raksts/bizness/483550-ko-nozime-latvijas-pieaugosais-valsts-parads-un-cik-tas-ir-bistami


Nu protams, kompetenci demonstrē piedāvājot kaut kādu dzeltenās preses daiļliteratūru pret oficiālu Latvijas bankas statistiku.

Atbildēt

svens

06.12.2022. 22:52

vai tādam var dot amatu, ja ir psihhs,kas mētā krēslus, klaigā ? skrien no kabinetā ārā, ir kā bērnudārznieks. Un ir vecs pensis ar izzzzskalotāam smadzenēem. Vecs smirdošh pensionārs,kam braukt pie EK urssulas krāpniec.
Laiks amatā likt gudrus, zinošus,jaunus cilvēkus.

Atbildēt

WWW

06.12.2022. 22:49

Vēl jau pensionāri nekaujas par pārtikas atkritumiem, kā tas ir Putina civilizācijas mēslainē. Tā kā, jādomā, tauta vēl tik drīz neatkratīsies no ārzemju tautieša Kariņa.

Atbildēt

jā, bet...

06.12.2022. 22:40

Varētu jau to Kariņu arī nelikt par premjeru, bet, diemžēl, tāda ir brīvās, demokrātiskās vēlēšanās izteiktā tautas griba. Tā, ka nav variantu. Ja vēl arī pēc 'nākamajiem četriem gadiem tauta nobalsos par vienotību, Kriņa premjerēšana tiks vēl uz četriem gadiem pagarināta.

Atbildēt

Docents

06.12.2022. 22:37

»

fakts

Autors irš trakāk kā kremļa propagandoni krievijas TV


Ar nekompetenci nav jālielās. Ja nevēlies rakņāties CSP tabulās, tad izlasi vismaz šo: https://jauns.lv/raksts/bizness/483550-ko-nozime-latvijas-pieaugosais-valsts-parads-un-cik-tas-ir-bistami

Atbildēt

rihard

06.12.2022. 22:12

tas prretigais smirrdošhais stallin-hittler švābs meesls hunttas vadon 4 gados LV ir tikai gremdējis, izzadzis covidafēra, OIK 1 un oik2, 62 tūkstošus cilvēkus mērdējis badā tikai ļaunu darījis Tautai ar Levits+ 62 deputāti balsoja atteicās LV no demokrātijas, cilvēktiesībām + 19 miljardi parāds LV. Kas to atdos, ja LV dzīvo 1,5 miljoni iedzīv.???Vēl tūkstoši-izbrauks,nomirs.Sis necilvēks, nelietis ja paliks amatā,tad LV nebūs, jo valsts ir nozagta-huntas mafffija

Atbildēt

06.12.2022. 21:00


Mēsla karlevita režīms un mēsla krievi , dēļ kuriem tagad viss veikalā tik dārgs

Atbildēt

!

06.12.2022. 21:00

»

Lasītāj!

Jūs esat muļķītis


Nu tu gudrs!

Atbildēt

kopkoris zagžanā

06.12.2022. 20:28

Igaunijas modernie vilcieni un LV PSRS grabazas, esam kriet i atpalikuši pfogresā, Valsts negauzīgā zagšana un korumpētoiestāžu kopkoris ir visa rezultāts LV pēdējāvietā Eiropā.

Atbildēt

Partorgs Augusts

06.12.2022. 20:07

»

jā jā

Arī ZZS neviens nesteidz ņemt koalīcijā


Māri Kučinski paņēma koalīcijā, bet viņš bija lielākais mēsls no mūsējiem.

Atbildēt

Drūmais gribulis...

06.12.2022. 18:56

Kariņš, ir Levita naivā cerība, ka tiks pārvēlēts uz otru termiņu! Tādēļ notiek gumijas stiepšana, ar visādām deklarācijām, Levita, Kariņa skaņošanās. Šie nelgas nesaprot, ka šoreiz Saeimas opozīcijā sēž zēni, kuriem labāk nebāz pirkstu mutē, tie nav gobzema uun kaimiņa klauni, kurus varēja viegli uzpirkt!!!

Atbildēt

nu jāsaprot taču, ka

06.12.2022. 18:21

Kankariņš ir tēvoča Sema norīkots Latvijas gremdētājs! Un pastalas var balsot, nebalsot, ņaudēt un lamāties...Kariņš forever!

Atbildēt

Haralds Kalns

06.12.2022. 18:14

Vai tiešām Levits, nosaucot Kariņu kā premjera kandidātu, nesaprata, ka nekas nemainīsies!?? TĀDĀ GADĪJUMĀ TIEŠI LEVITS IR VEICIS APZINĀTU NOZIEGUMU PRET LATVIJAS VALSTI UN TĀS IEDZĪVOTĀJIEM!!!

Atbildēt

fakts

06.12.2022. 18:06

Autors irš trakāk kā kremļa propagandoni krievijas TV.

NETO ārējais parāds
Valdība - IV 2018 - 7,445 miljardi
III 2022 - 9,230 miljardi
Kopā - IV 2018 - 5,776 miljardi
III 2022 - 3,459 miljardi

https://statdb.bank.lv/lb/Data/126

Atbildēt

!

06.12.2022. 17:40

»

jautājums

tu ņirgājies


Idiot! Tu nekā nezini! Tu pat nesaproti, kas, kā par tevi ņirgājas!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

21

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

FotoPatiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un sabiedrības uzmanība saasinātāka.
Lasīt visu...

21

Ak, eglīte...

FotoPēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās cirtes vecumam šim mežam bija jāaug vēl vairāk nekā 20 gadus, un, kā liecina Valsts meža dienesta dati, arī galvenās cirtes caurmērs (t.i., koku resnums), kas ļautu mežu nocirst ātrāk, vēl nebija sasniegts. Tātad skaidrs, ka šeit veikta sanitārā cirte[1] vai rekonstruktīvā cirte[2]. Tātad mežs nocirsts tāpēc, ka atzīts par bojātu vai neproduktīvu.
Lasīt visu...

12

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

FotoKatrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti toleranto attieksmi pret resertifikācijas procedūru, kas mūsu "de iure" demokrātiskajā valstī gadiem ilgi nav saprotama ne loģiski, ne tiesiski, var secināt, ka liberālās demokrātijas (vai tomēr maskēta totalitārisma) idejas ir pārņēmušas pat mūsu tautas it kā kritiski domājošo daļu.
Lasīt visu...

21

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

FotoRedzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši ar ministra demisijas pieprasījumu. Tālis Linkaits sen vairs nav ministrs. Diemžēl, iedziļinoties problēmās. regulāri nākoties atdurties pret Linkaita ministrēšanas laika neizdarībām vai varbūt pat "ļaundarībām".
Lasīt visu...

21

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

FotoBet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas, visi tik iekļāvušies kroplībā, kas pasaulē valda šobrīd, bet drīz pāries, nevieni vienacainie ilgi nevar ķeipt. Un tie mūsu pusbērni, tās sniegpārslas, iekļauj katru kroplību, grib iekļauties lielā, lielā cancelēšanā, nav svarīgi, kurā, ka tik kancelēt.
Lasīt visu...

12

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

FotoPolitiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas notiek, ja publiska komunikācija ar iedzīvotājiem, skaidrojot konkrētu lēmumu, nepastāv, to slēpj, izvairās vai noslepeno ar birku “valsts noslēpums”? Pēdējais vispār LEGĀLI piesedz ļoti lielu korupcijas apmēru valsts iestādēs un politiķu darbībā, lai tos nevarētu tiesāt pēc likuma, jo šobrīd likums NEstāv pāri noziedzīgu un korumpētu ierēdņu, iestāžu un politiķu darbībām. Tikmēr mūs, parastos, met “būrī” par vienu nočieptu makaronu paku, jo gribējās ēst.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...