Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lasītājs

06.12.2022. 17:38

»

anti soross

lai pensi sanem pa 20 euro un tur muti ,ka karina sieva,,gimenes arste,, perk daudzstavu maju Rigas centra par 3 miljoniewm euro bez hipotekara kredita


Nu un! Kurš ta no mūsu premjeriem nepalika bagāts pēc premjerēšanās? Bet nabaga tautai nekā neiedeva!
Ņēma tikai sev! Nabagi priecājas arī par 20 eiro un iebalsoja Kariņu.Bērniem un daudzbērnu ģimenēm arī ko esot iedevis.

Atbildēt

Katrs pats par sevi !

06.12.2022. 17:32

Ievēlējāt - paši vainīgi! Lai tie nabagi un īdēji mokas un sprāgst badā.

Atbildēt

jā jā

06.12.2022. 17:26

Arī ZZS neviens nesteidz ņemt koalīcijā.

Atbildēt

mulku zemes propoganda

06.12.2022. 16:46

televizijas panorama ta melo .ka ka melotajas sak gibt tiesaja etera !

Atbildēt

lauķis

06.12.2022. 15:41

»

jautājums

tu ņirgājies


Bet kā lai neņirgājas par aitām ja tās pašas uzprasās uz to.

Atbildēt

Joanims Baška, seniors

06.12.2022. 15:21

Atgādinājums! Atgādinājums! Astoņus un vairāk gadus pa mūsu “smadzenēm dragā” Krievijas izraisītais hibrīdkarš Krimas okupācijas virzienā, kura cēloņus un sekas mēs, lētticīgie, pat tagad ne tuvu nespējam ieraudzīt un saprast patiesā gaismā.


Ja mums netiek atklāti globālie spēki, kuri stāv aiz 1986. gada kapitālistiskajā Vācijā CIP savervētā VDK KGB štata darbinieka, īstā uzvārdā Vladimirs Šelomovs, kuru visi pazīst kā Vladimiru Putinu, oficiāliem Kremļa kara propagandas mēdiju kanāliem, lai kontrolētu masu apziņu Krievijā, Kremļa varai dabiski bija jārada arī alternatīvie kā TVRain (Doždj), Meduza u.c.

Sākoties karstā kara fāzes mākslīgi radītajai stagnācijai, lai paildzinātu karu kara biznesa kredīta, lendlīzes, interesēs, Kremli pārvaldošie cionistu CIP un Mossad specdienesti kā kara patiesie plāna taktisko uzdevumu izpildītāji, plānojot Krievijas sakāvi un sadali reģionos jau no 1985. gada ar šodien atslepenotiem Harvardas un Hjūstonas projektiem (karš Ukrainā ir Hjūstonas projekta vidējā fāze), bija pēdējais laiks radīt emigrāciju arī ar “alternatīvo mediju” padzīšanu aiz Krievijas robežām, lai globālajā informācijas telpā atstātu pilnīgu ticamību, ka hibrīdkaram “kājas aug tieši Kremlī” un īstais kara vaininieks ir “pilnīgi slimais” Ā. Hitlera dvīņubrālis V. Putins, kura dzīvība jau “daudzus gadus karājas mata galā”. Rietumu mediji ik dienu apcer katru “uz savu paša galu” ejošo V. Putina soli “veselības stāvokļa dēļ”, pat rādot un stāstot par to, kā patiesībā nemaz nav. Tieši, par kuru īsti ir runa no vairākiem šī aktiera Šelomova dublieriem, visticamāk nekad netiks noskaidrots pat iespējamā Hāgas tiesā.Alternatīvie mediji mēļo, ka īstais Putins esot sen likvidēts, bet redzamais medijos ir medicīniski izaudzēts klons (aitas Dollijas radinieks). Visi ar klonēšanu saistie zinātniskie atklājumi ir pilnīgi noslepenoti, kopš aitas Dollijas nākšanas pasaulē. Vācu TV demonsrēja kadrus, kuros visiem demonstrējamais Putins uzvedas kā piecgadīgs bērns, kurš aizmirsis pat vācu valodu. Putina delegāciju ārzemēs pavada neiztrūkstošs personāžs ar parastu čemodānu. Tajā tiek transportēti visi Putina izdalītie ekskrimenti tualetēs viņa ārzemju vizīšu laikā.


Pilnīgai ticamības nostiprināšanai, ka hibrīdkarā vainojams tieši jau par teroristu nodēvētais, visiem demonstrētais V. Putins un neviens cits šai pasaulē, Hjūstonas projektā ar visai ticamu versiju, visai droši varam spriest, ietilpst Kremļa alternatīvo propagandas kanālu inplantācija (ieviešana) centrālajā Baltijas valstī Latvijā.


Operācija tika īstenota saskaņoti ar ASV pilsoņa K. Kariņa svētību un Latvijas ārlietu ministra E. Rinkēviča atbalstu. Valstī tika ielaisti vairāk nekā 200 “krievu hibrīdkara kareivji ar savām ģimenēm”. It kā nodevīgo operāciju sākotnēji “piesedza" kaut kāda paviegla vietējā, “Sorosa bandas” algota žurnālistu organizācija, kuras it kā arī kremliskā bāze jau sen darbojoties lsm.lv un citās redakcijās, par ko laikus it kā ticis informēts VDD.


Daudziem var šķist dīvaini, ka valsts drošības dienests savas šaubas un bažas publiski izteica tikai pēc minētās implantācijas operācijas “izgāšanās”, Kremļa propagandas alternatīvajiem medijiem Latvijas informācijas telpas izplatījumā atklāti un skaidri aicinot atbalstīt ar naudas ziedojumiem un citādā veidā Krievijas “ordas” Ukrainā.


Laikam jau VDD zemākie štata darbinieki nezināja, kā īsti atbildēt uz dažiem nepatīkamiem un provokatīviem NATO kolēģu jautājumiem. Jo ne visu līmeņu NATO un VDD darbinieki ir informēti par hibrīda kara plānotāju un realizētāju stratēģiju un taktiku Pentagona Hjūstonas projektā. Un tas ir tikai pašsaprotami.


Tagad VDD, visticamāk, sev ierastā žanrā ar šo publikāciju ir jāmierina Latvijas “vidējais lētticīgais”, ka daudzās epizodes, kur “augstprātīgie un lecīgie” Doždj krievi regulāri pieļāva dīvainas "kļūdas" un nekorektus politiskus izteikumus, tikai sagadīšanās pēc nesakrīt ar “Jaunās Vienotības” līdera ASV pilsoņa K. Kariņa politiku, esot valdības MK vadītājam.


Ne velti K. Kariņš pat Latvijas ārējā parāda palielinājuma sekas ar strauji pieaugošo dzīves dārdzību Latvijā viņa izveidotās valdības četros gados, par teju septiņiem miljardiem eiro palielinot valsts parādu Latvijas ekonomikai ar pieaugošiem parādprocentiem gadā no 200 miljoniem uz 450 miljoniem, regulāri publiski pieraksta karam Ukrainā.


Kremļa patiesie varas CIP un Mossad cionisti paša Putina ilgstošo kara neveiksmju stratēģisko cēloni raksturo kā nekonsekventu
“mnogohodovočku”.


Muldēšana par Doždj īpašo misiju Krievijā un Latvijā kā par nepieciešamību “skalot smadzenes” nabaga krieviem, kas sapinušies “putina propagandas valgos” un citiem svētiem uzdevumiem - tas tikai kopā ar nojauktajiem okupekļiem Latvijā izgaismo cionistu plānus šķelt un vairot starpnacionālo naidu Latvijā, enerģiski nostiprinot “Mossad iedētā aģenta E. Levita” pozīcijas, etniskā haosa apstākļos kontrolējot valsts pārvaldi visaugstākajā līmenī ar pielaidi visaugstākā līmeņa “valsts noslēpumiem”, aktīvi un enerģiski ietekmējot 14. Saeimas lēmumus un sev tīkamu un paredzamu politiku MK valdības izveidi ar ASV pilsoni K. Kariņu kā jaunās koalīcijas MK valdības veidotāju.Pašlaik lētticīgajiem “esot jāsaskata”, ka notiek izmisīga cīņa kuluāros par “krievu hibrīdkara alternatīvās kara propagandas kareivju vienības saglabāšanu” NATO valstī.


Tas jāpatur prātā katram, Latvijas ekonomikai uzliekot papildus morālo un materiālo slogu “vidējam lētticīgajam latvietim”, “vidējo lētticīgo latvieti” iesaistot kara propagandas karā.Tas jāpatur prātā, ka vēsturei ir tikai viena galvenā rakstura īpašība - tā ir tāda, kādu to apraksta karu uzvarētāji.

Atbildēt

lauķis

06.12.2022. 14:45

»

Saulīte

Laimes lāci!Idiot


Laimes lācis aitām ir tas pats kas burkāns ēzelītim pēc kā skriet un nedabūt.

Atbildēt

Lasītājs

06.12.2022. 14:40

Kariņa valdīšanā pirmo reizi tika paaugstināta minimālā pensija, piemaksas pie pensijas ---saskaņā ar dzīves sadārdzināšanos, sašpricētajiem penšiem trīs mēnešus pa 20 eiro samaksāja. Tāpēc pensionāri balsoja par Kariņi, un tas ir pareizi. Pirmo reizi Latvijas brīvvalsts laikā, kāds premjers ir palīdzējis nabadzīgākajiem tautiešiem!
Viss pārējais rakstā sarakstītais ir otršķirīgs!

Atbildēt

jautājums Imanatm Liepiņam

06.12.2022. 14:38

Un kuru tad Tavuprāt vajadzēja likt par premjeru???? Kurš ir tas ''baltais tēvs'' kas Tevi iecels saulītē???

Atbildēt

Nenovērtētais Kariņš

06.12.2022. 14:36

Kariņš var vēl sliktāk,viss potenciāls vēl nav izsmelts.Par to visi varēs pārliecināties jau tūlīt.
Bija vērts iet un balsot!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

21

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

FotoPatiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un sabiedrības uzmanība saasinātāka.
Lasīt visu...

21

Ak, eglīte...

FotoPēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās cirtes vecumam šim mežam bija jāaug vēl vairāk nekā 20 gadus, un, kā liecina Valsts meža dienesta dati, arī galvenās cirtes caurmērs (t.i., koku resnums), kas ļautu mežu nocirst ātrāk, vēl nebija sasniegts. Tātad skaidrs, ka šeit veikta sanitārā cirte[1] vai rekonstruktīvā cirte[2]. Tātad mežs nocirsts tāpēc, ka atzīts par bojātu vai neproduktīvu.
Lasīt visu...

12

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

FotoKatrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti toleranto attieksmi pret resertifikācijas procedūru, kas mūsu "de iure" demokrātiskajā valstī gadiem ilgi nav saprotama ne loģiski, ne tiesiski, var secināt, ka liberālās demokrātijas (vai tomēr maskēta totalitārisma) idejas ir pārņēmušas pat mūsu tautas it kā kritiski domājošo daļu.
Lasīt visu...

21

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

FotoRedzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši ar ministra demisijas pieprasījumu. Tālis Linkaits sen vairs nav ministrs. Diemžēl, iedziļinoties problēmās. regulāri nākoties atdurties pret Linkaita ministrēšanas laika neizdarībām vai varbūt pat "ļaundarībām".
Lasīt visu...

21

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

FotoBet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas, visi tik iekļāvušies kroplībā, kas pasaulē valda šobrīd, bet drīz pāries, nevieni vienacainie ilgi nevar ķeipt. Un tie mūsu pusbērni, tās sniegpārslas, iekļauj katru kroplību, grib iekļauties lielā, lielā cancelēšanā, nav svarīgi, kurā, ka tik kancelēt.
Lasīt visu...

12

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

FotoPolitiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas notiek, ja publiska komunikācija ar iedzīvotājiem, skaidrojot konkrētu lēmumu, nepastāv, to slēpj, izvairās vai noslepeno ar birku “valsts noslēpums”? Pēdējais vispār LEGĀLI piesedz ļoti lielu korupcijas apmēru valsts iestādēs un politiķu darbībā, lai tos nevarētu tiesāt pēc likuma, jo šobrīd likums NEstāv pāri noziedzīgu un korumpētu ierēdņu, iestāžu un politiķu darbībām. Tikmēr mūs, parastos, met “būrī” par vienu nočieptu makaronu paku, jo gribējās ēst.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...