Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lasītājs

06.12.2022. 17:38

»

anti soross

lai pensi sanem pa 20 euro un tur muti ,ka karina sieva,,gimenes arste,, perk daudzstavu maju Rigas centra par 3 miljoniewm euro bez hipotekara kredita


Nu un! Kurš ta no mūsu premjeriem nepalika bagāts pēc premjerēšanās? Bet nabaga tautai nekā neiedeva!
Ņēma tikai sev! Nabagi priecājas arī par 20 eiro un iebalsoja Kariņu.Bērniem un daudzbērnu ģimenēm arī ko esot iedevis.

Atbildēt

Katrs pats par sevi !

06.12.2022. 17:32

Ievēlējāt - paši vainīgi! Lai tie nabagi un īdēji mokas un sprāgst badā.

Atbildēt

jā jā

06.12.2022. 17:26

Arī ZZS neviens nesteidz ņemt koalīcijā.

Atbildēt

mulku zemes propoganda

06.12.2022. 16:46

televizijas panorama ta melo .ka ka melotajas sak gibt tiesaja etera !

Atbildēt

lauķis

06.12.2022. 15:41

»

jautājums

tu ņirgājies


Bet kā lai neņirgājas par aitām ja tās pašas uzprasās uz to.

Atbildēt

Joanims Baška, seniors

06.12.2022. 15:21

Atgādinājums! Atgādinājums! Astoņus un vairāk gadus pa mūsu “smadzenēm dragā” Krievijas izraisītais hibrīdkarš Krimas okupācijas virzienā, kura cēloņus un sekas mēs, lētticīgie, pat tagad ne tuvu nespējam ieraudzīt un saprast patiesā gaismā.


Ja mums netiek atklāti globālie spēki, kuri stāv aiz 1986. gada kapitālistiskajā Vācijā CIP savervētā VDK KGB štata darbinieka, īstā uzvārdā Vladimirs Šelomovs, kuru visi pazīst kā Vladimiru Putinu, oficiāliem Kremļa kara propagandas mēdiju kanāliem, lai kontrolētu masu apziņu Krievijā, Kremļa varai dabiski bija jārada arī alternatīvie kā TVRain (Doždj), Meduza u.c.

Sākoties karstā kara fāzes mākslīgi radītajai stagnācijai, lai paildzinātu karu kara biznesa kredīta, lendlīzes, interesēs, Kremli pārvaldošie cionistu CIP un Mossad specdienesti kā kara patiesie plāna taktisko uzdevumu izpildītāji, plānojot Krievijas sakāvi un sadali reģionos jau no 1985. gada ar šodien atslepenotiem Harvardas un Hjūstonas projektiem (karš Ukrainā ir Hjūstonas projekta vidējā fāze), bija pēdējais laiks radīt emigrāciju arī ar “alternatīvo mediju” padzīšanu aiz Krievijas robežām, lai globālajā informācijas telpā atstātu pilnīgu ticamību, ka hibrīdkaram “kājas aug tieši Kremlī” un īstais kara vaininieks ir “pilnīgi slimais” Ā. Hitlera dvīņubrālis V. Putins, kura dzīvība jau “daudzus gadus karājas mata galā”. Rietumu mediji ik dienu apcer katru “uz savu paša galu” ejošo V. Putina soli “veselības stāvokļa dēļ”, pat rādot un stāstot par to, kā patiesībā nemaz nav. Tieši, par kuru īsti ir runa no vairākiem šī aktiera Šelomova dublieriem, visticamāk nekad netiks noskaidrots pat iespējamā Hāgas tiesā.Alternatīvie mediji mēļo, ka īstais Putins esot sen likvidēts, bet redzamais medijos ir medicīniski izaudzēts klons (aitas Dollijas radinieks). Visi ar klonēšanu saistie zinātniskie atklājumi ir pilnīgi noslepenoti, kopš aitas Dollijas nākšanas pasaulē. Vācu TV demonsrēja kadrus, kuros visiem demonstrējamais Putins uzvedas kā piecgadīgs bērns, kurš aizmirsis pat vācu valodu. Putina delegāciju ārzemēs pavada neiztrūkstošs personāžs ar parastu čemodānu. Tajā tiek transportēti visi Putina izdalītie ekskrimenti tualetēs viņa ārzemju vizīšu laikā.


Pilnīgai ticamības nostiprināšanai, ka hibrīdkarā vainojams tieši jau par teroristu nodēvētais, visiem demonstrētais V. Putins un neviens cits šai pasaulē, Hjūstonas projektā ar visai ticamu versiju, visai droši varam spriest, ietilpst Kremļa alternatīvo propagandas kanālu inplantācija (ieviešana) centrālajā Baltijas valstī Latvijā.


Operācija tika īstenota saskaņoti ar ASV pilsoņa K. Kariņa svētību un Latvijas ārlietu ministra E. Rinkēviča atbalstu. Valstī tika ielaisti vairāk nekā 200 “krievu hibrīdkara kareivji ar savām ģimenēm”. It kā nodevīgo operāciju sākotnēji “piesedza" kaut kāda paviegla vietējā, “Sorosa bandas” algota žurnālistu organizācija, kuras it kā arī kremliskā bāze jau sen darbojoties lsm.lv un citās redakcijās, par ko laikus it kā ticis informēts VDD.


Daudziem var šķist dīvaini, ka valsts drošības dienests savas šaubas un bažas publiski izteica tikai pēc minētās implantācijas operācijas “izgāšanās”, Kremļa propagandas alternatīvajiem medijiem Latvijas informācijas telpas izplatījumā atklāti un skaidri aicinot atbalstīt ar naudas ziedojumiem un citādā veidā Krievijas “ordas” Ukrainā.


Laikam jau VDD zemākie štata darbinieki nezināja, kā īsti atbildēt uz dažiem nepatīkamiem un provokatīviem NATO kolēģu jautājumiem. Jo ne visu līmeņu NATO un VDD darbinieki ir informēti par hibrīda kara plānotāju un realizētāju stratēģiju un taktiku Pentagona Hjūstonas projektā. Un tas ir tikai pašsaprotami.


Tagad VDD, visticamāk, sev ierastā žanrā ar šo publikāciju ir jāmierina Latvijas “vidējais lētticīgais”, ka daudzās epizodes, kur “augstprātīgie un lecīgie” Doždj krievi regulāri pieļāva dīvainas "kļūdas" un nekorektus politiskus izteikumus, tikai sagadīšanās pēc nesakrīt ar “Jaunās Vienotības” līdera ASV pilsoņa K. Kariņa politiku, esot valdības MK vadītājam.


Ne velti K. Kariņš pat Latvijas ārējā parāda palielinājuma sekas ar strauji pieaugošo dzīves dārdzību Latvijā viņa izveidotās valdības četros gados, par teju septiņiem miljardiem eiro palielinot valsts parādu Latvijas ekonomikai ar pieaugošiem parādprocentiem gadā no 200 miljoniem uz 450 miljoniem, regulāri publiski pieraksta karam Ukrainā.


Kremļa patiesie varas CIP un Mossad cionisti paša Putina ilgstošo kara neveiksmju stratēģisko cēloni raksturo kā nekonsekventu
“mnogohodovočku”.


Muldēšana par Doždj īpašo misiju Krievijā un Latvijā kā par nepieciešamību “skalot smadzenes” nabaga krieviem, kas sapinušies “putina propagandas valgos” un citiem svētiem uzdevumiem - tas tikai kopā ar nojauktajiem okupekļiem Latvijā izgaismo cionistu plānus šķelt un vairot starpnacionālo naidu Latvijā, enerģiski nostiprinot “Mossad iedētā aģenta E. Levita” pozīcijas, etniskā haosa apstākļos kontrolējot valsts pārvaldi visaugstākajā līmenī ar pielaidi visaugstākā līmeņa “valsts noslēpumiem”, aktīvi un enerģiski ietekmējot 14. Saeimas lēmumus un sev tīkamu un paredzamu politiku MK valdības izveidi ar ASV pilsoni K. Kariņu kā jaunās koalīcijas MK valdības veidotāju.Pašlaik lētticīgajiem “esot jāsaskata”, ka notiek izmisīga cīņa kuluāros par “krievu hibrīdkara alternatīvās kara propagandas kareivju vienības saglabāšanu” NATO valstī.


Tas jāpatur prātā katram, Latvijas ekonomikai uzliekot papildus morālo un materiālo slogu “vidējam lētticīgajam latvietim”, “vidējo lētticīgo latvieti” iesaistot kara propagandas karā.Tas jāpatur prātā, ka vēsturei ir tikai viena galvenā rakstura īpašība - tā ir tāda, kādu to apraksta karu uzvarētāji.

Atbildēt

lauķis

06.12.2022. 14:45

»

Saulīte

Laimes lāci!Idiot


Laimes lācis aitām ir tas pats kas burkāns ēzelītim pēc kā skriet un nedabūt.

Atbildēt

Lasītājs

06.12.2022. 14:40

Kariņa valdīšanā pirmo reizi tika paaugstināta minimālā pensija, piemaksas pie pensijas ---saskaņā ar dzīves sadārdzināšanos, sašpricētajiem penšiem trīs mēnešus pa 20 eiro samaksāja. Tāpēc pensionāri balsoja par Kariņi, un tas ir pareizi. Pirmo reizi Latvijas brīvvalsts laikā, kāds premjers ir palīdzējis nabadzīgākajiem tautiešiem!
Viss pārējais rakstā sarakstītais ir otršķirīgs!

Atbildēt

jautājums Imanatm Liepiņam

06.12.2022. 14:38

Un kuru tad Tavuprāt vajadzēja likt par premjeru???? Kurš ir tas ''baltais tēvs'' kas Tevi iecels saulītē???

Atbildēt

Nenovērtētais Kariņš

06.12.2022. 14:36

Kariņš var vēl sliktāk,viss potenciāls vēl nav izsmelts.Par to visi varēs pārliecināties jau tūlīt.
Bija vērts iet un balsot!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Nacionālā apvienība aicina parakstīties referenduma ierosināšanai par partnerības jautājumu

FotoNo 7. decembra līdz 5. janvārim var parakstīties par to, lai tiktu rīkots referendums, kurā lemt par partnerattiecību regulējumu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Iestājamies par tradicionālu ģimeni, mudinām parakstīties pret partnerības institūta ieviešanu

FotoCentrālā vēlēšanu komisija ceturtdien, 16. novembrī izlēma laikā no 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim rīkot parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likumprojekta “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu.
Lasīt visu...

3

Prasījām kultūrai 66 miljonus, nedabūjām pat trešo daļu, bet papildus piecarpus miljoni mūsu propagandoniem būs!

FotoTikko pieņemtais budžets Kultūras ministrijas atbildībām prioritārajos pasākumos piešķir 17.51 miljonu eiro. Šie atbalsta pasākumi galvenokārt dzēš nozares ugunsgrēkus, kas bijuši redzami gadiem ilgi.
Lasīt visu...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

Diskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret...

Foto

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut...

Foto

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

Uzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas...

Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...