Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

hjk

07.12.2022. 17:28

Uzrakstiet, kas ir līguma deputāts ?
Kas ir deputāts , kas atsēdējis 4 gadus seimā ?
Raksta,ka tas saņem 1 milljonu + piemaksām.
Tad jau visi 100 deputāti ir MiLJONāRI. ļoti ienesīga vieta,tikai podziņu vajag nospiest kā liek un saņem miljonu.Deputātam vēl savi palīgi ir.Kur liela nauda, tur cīņa par krēslu. Ienesīga
vieta - deputāts. Parazīti, miljonāri, nodevēji,

Atbildēt

Vēlēšanu rezultātus vilto

07.12.2022. 17:27

»

ASV protektorāts Latvija

Nav šaubu par to, ka Kariņa valdība ir ievedusi Latviju recesijā. Parasti uzņēmuma vadītāju, ja uzņēmums viņa laikā cieš zaudējumus, atlaiž. Es apbrīnoju Latvijas iedzīvotājus, kas balsoja par Kariņu un viņa bandu! Vienīgais izskaidrojums ir, ka Latvijas iedzīvotāji ir sadomazahisti un viņiem patīk, ...


Ja nu Latvijas iedzīvotāji nemaz tā nebalsoja? Māris Bērziņš reiz esot pieteicies darbam vēlēšanu komisijā, lai papētītu procesu no iekšienes. Viņa secinājums: vēlēšanu komisijas visu izdara pareizi un kārtīgi. Nesakritības parādoties pēc datu ievadīšanas datorsistēmā. Tas programmnodrošinājums, kurš "apkopo rezultātus" visticamāk ir viena no visslepenākajām lietām.

Atbildēt

roks

07.12.2022. 17:10

Nekad šhis nelietis nebūs amatā , ja deputāti NEBALSOS . Redzēsim, KURI deputāti balsos. Izskatīs katra deputāta balsojumu.
Vēl jāizskata 13 saimas 62 deputātu balsojums, ka Latvijā nevajag demokrātiju, kuru vadīja
žjiid mūrniece valsts nodevēja. Un tagad neliete grib būt par ministri. arī ašserādens tāds ir.
Redzēsim drīz, kas ir katrs deputāts.

Atbildēt

JZ

07.12.2022. 16:56

»

ASV protektorāts Latvija

Nav šaubu par to, ka Kariņa valdība ir ievedusi Latviju recesijā. Parasti uzņēmuma vadītāju, ja uzņēmums viņa laikā cieš zaudējumus, atlaiž. Es apbrīnoju Latvijas iedzīvotājus, kas balsoja par Kariņu un viņa bandu! Vienīgais izskaidrojums ir, ka Latvijas iedzīvotāji ir sadomazahisti un viņiem patīk, ...


Latvijā līdzību starp valsti un uzņēmumu traktē kā tiesības šeptēt un izšeptēt, t.i., ekspluatēt privātas peļņas interesēs, bet civilizētās valstīs vismaz teorijā līdzība starp valsti un izņēmumu ir tāda, kādu pieminat jūs, kaut arī nebūt nav tā, ka tūlīt kā uzņēmums cieš zaudējumus, tā tiks atlaisti direktori. Uzņēmējsabiedrību tiesības ir diezgan sarežģīta juridiskā joma, bet galvenā doma ir tāda, ka uzņēmums ir atsevišķa juridiska persona un direktoriem jārīkojas tā interesēs, bet akcionāriem savukārt jāprūpējas, lai statūtos būtu noteiktas pietiekamas tiesības tikt vaļā no direktoriem, kas to nedara. Ikdienas vadība tomēr ir direktoru rokās, un akcionāri principā nevar iejaukties kura katra ikdienas lēmuma pieņemšanā par uzņēmuma darbību. Direktoriem vienmēr ir iespējas apdrošīnāt atbildību, un ja vien viņi spēj pierādīt, ka neveiksmīgu lēmumu pieņēmuši pēc labākās pārliecības par uzņēmuma interesēm, tad var būt grūti no viņiem piedzīt zaudējumus. Domāju, ka analoģija ar Saeimu un valdību būtu pat ļoti vietā.

Atbildēt

HT

07.12.2022. 16:53

Kāda jēga visus procentus uzskaitīt? To visi vien dara, bet nenovērtē K. Kariņa politiku vien kā ar “idiotisku izbrīnu”, ka viss ar Kariņu turpinās.

Neviens K. Kariņu nenovērtē skaidri un nepārprotami - viņš ir Latvijas ekonomikas un tautas slepkava, visi to redz, bet klusējot piekrīt.

Atbildēt

mars

07.12.2022. 16:06

Te raksta,ka vanckariņa sievele par 3 millllj
nopirkusi lielu ēku pilsētas centrā !!!! Kur dabūjusi šhī milzīgu summu, ja ģimenes ārste saņem niecīgus grašus ? Vai nodokļi- nomaksāti ????
Kur vid rēķini ir ??? Tas vecais pensionārs- nožēlojams augstprāt. vecis, ēzzzelis,
Cik naudas mūlis švābs sabāza vanckaram kontos? arī
kanādas šizofr. truddo?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

07.12.2022. 15:23

Nav šaubu par to, ka Kariņa valdība ir ievedusi Latviju recesijā. Parasti uzņēmuma vadītāju, ja uzņēmums viņa laikā cieš zaudējumus, atlaiž. Es apbrīnoju Latvijas iedzīvotājus, kas balsoja par Kariņu un viņa bandu! Vienīgais izskaidrojums ir, ka Latvijas iedzīvotāji ir sadomazahisti un viņiem patīk, kad viņus izvaro un piesmej. Tāpat apbrīnoju Latvijas iedzīvotājus, kas balsoja par Rinkēviču. Vai tiešām Latvijā ir tik daudz pidari, kas balso par savējiem! Daudzu valstu vadītāji viņam pat roku paspiest nedos. Tas taču ir apkaunojums Latvijai!

Atbildēt

Hi,Hi

07.12.2022. 14:03

Slava Ukrreiham! Slava Перша Українська дивізія Української національної армії, 14-та гренадерська дивізія Ваффен-СС «Галичина». Vakar Ukrreiha Augstākā tiesa šos pasludināja par Ukrreiha varoņiem! Hip, Hip - Urā! Cenzaram- Latvijā eksistē Satversmes 100.pants!

Atbildēt

tv panoramas meli krit bezsamana tiesaja etera !

07.12.2022. 13:39

»

tauta

Mums te tautai ir problēmas ar nabadzību ar nenormāli saskrūvētām nepanesamām cenām, bet vieņiem TUR jau nav NEKĀDU problēmu. Tautas kalpi tautu māk apzagt labi un aizdzīt visus svešumā


pensi spitigi turpina skatities meligo tv panoramu,par karinu nobalsojusi un rindu 1/2 gadu pie arsta gaidot.ieredni tv panoramu neskatas,tiem nav laika ,jo visas pules javelta zagsanai.

Atbildēt

KUR TAD KARIŅA VAINA????

07.12.2022. 13:16

kā nu 3A zagļi nekauņas lien pie siles, aizrīdamies

Atbildēt

tauta

07.12.2022. 10:36

Mums te tautai ir problēmas ar nabadzību ar nenormāli saskrūvētām nepanesamām cenām, bet vieņiem TUR jau nav NEKĀDU problēmu. Tautas kalpi tautu māk apzagt labi un aizdzīt visus svešumā.

Atbildēt

Rēķinvedis 2x2 5

07.12.2022. 10:35

Tik drudžaini Kariņš rāvās pie varas , jo varbūt baidījās, ka cits premjers varētu atklāt visu tos milzīgos naudas aizņēmumus un to izlietojumu, kurus dāsni izdalīja ar Pavļutu, Citskovski & Co ???

Atbildēt

Edža

07.12.2022. 10:32

»

Зшуешул Тудфыэшеэфоы

Pietiek raksti nekad nav izcēlušies ar intelekta sastāvdaļu, bet šis ir īpaši dumjš


Kur pazuduši 7 miljardi ko aizņēmās kurš ja ne Kariņš novedis valsti līdz bankrotam piekrītot stulbām sankcijām pret krieviju Kurš tam pamuļķim lika sūtīt 200 milj Ukrainai ja pensijas fondā trūkst 180 milj

Atbildēt

Aga

07.12.2022. 10:13

Domāt vajadzēja , kad balsoja par Jenotiem. Tagad ir par vēlu!
Un Krievijas karš nav iemesls cenu kāpumam, bet tikai atruna, cenu kāpums bija ieplānots jau 5 gadus atpakaļ!

Atbildēt

Cik maz mēs zinām!!!

07.12.2022. 09:52

Kariņš ir tāds priecīgais idiots un pilda globālistu uzdevumu Latvijā. “Jaunā Pasaules kārtība” paredzēta uz 2030. gadu nevienam, nekas nepiederēs un visi būšot laimīgi. Tiks nopārdoti pēdējie valsts uzņēmumi par kapeikām, kredīta maksājumiem tiks celtas visu laiku procentu likmes, elektro enerģija cels nepārtraukti cenas, kurš nevarēs samaksāt, tiks ātri konfiscēts privātīpašums un uzdarbosies šakāļi tiesu izpildītāji….

Atbildēt

Kariņu utilizēt

07.12.2022. 09:49

Gloriju par premjeri!

Atbildēt

Зшуешул Тудфыэшеэфоы

07.12.2022. 09:34

Pietiek raksti nekad nav izcēlušies ar intelekta sastāvdaļu, bet šis ir īpaši dumjš.
Kariņš viņam vainīgs pie kovida, kara Ukrainā!

Šitādus stulbumus pat rosļikovs nelaiž gaisā :D

Atbildēt

Novecojusi sabiedrība

07.12.2022. 09:30

»

KinDzaDza

Cik sapratu, Kariņš tikai tagad pa īstam ķersies pie darba. Objektīvi iesāktais patīk vairumam vēlētāju. Respektīvi - tautas griba. Līdz ar to, kāda te kritika


Tie kraniņa vēlētāji lielākoties bija penši. Tā nu bērni mūsu zemē aug, kuru ekonomiski iznīcina vecvecāku ievēlēts klauns.

Atbildēt

VB

07.12.2022. 09:05

»

jautājums

tu ņirgājies


"tu ņirgājies"
Ne tikai. Šovasar tiku slimnīcā uz 10 dienām.
Izrādījās, ka kopš gada sākuma II grupas invalīdam tas ir pilnībā par brīvu, kas ir ļoti labi!

Atbildēt

VB

07.12.2022. 08:58

»

dgh

Nevar būt amatā valsts nodevējs, kas 4 gadus gremdējis to, daudz ļaunuma darījis LV ļaudīm; kuram milzīga mantkārība, izzagt naudu-OIK 1, 2; pioneer nodokļus nemaksāt; covidafēra, zelta gultas, skulte,... .visur piedalījies šēmošhanā...


"Ko prasīt no veca večca pensionāra..."
Tikai un vienīgi: godprātību + atbildību!
PS
Vienulaik vācu arnijā par ģenerāli varēja tikt tikai sasniedzot vismaz 60 g. vecumu. Uzsakatu, pareizi.

Atbildēt

viesis

07.12.2022. 08:15

Njā, daļa cilvēku īpaši neiedziļinās notiekošajos procesos. Tā, savā laikā Vienotības Dombrovskis krīzes laikā uz iedzīvotāju rēķina glāba ārzemju privātbankas, tā Vienotības Kariņa valdība covida laikā ieviesa vienus no muļķīgākajiem un nežēlīgākajiem ierobežojumiem pasaulē, bet daļa cilvēku turpina jūsmot par Kariņu un Vienotību, jo viņi taču "ir tik eiropeiski".......

Atbildēt

dgh

07.12.2022. 05:11

Nevar būt amatā valsts nodevējs, kas 4 gadus gremdējis to, daudz ļaunuma darījis LV ļaudīm; kuram milzīga mantkārība, izzagt naudu-OIK 1, 2; pioneer nodokļus nemaksāt; covidafēra, zelta gultas, skulte,... .visur piedalījies šēmošhanā.
Nav LV patriots,nestrādā Tautas labā. Cilvēku vērtē pēc padarītā darba. Rezultātu nav, jo NAV , nav
inteliģents cilvēks. Ko prasīt no veca večca pensionāra, jo nesaprot, ka amatā jābūt jaunam cilvēkam.

Atbildēt

KinDzaDza

07.12.2022. 01:40

Cik sapratu, Kariņš tikai tagad pa īstam ķersies pie darba. Objektīvi iesāktais patīk vairumam vēlētāju. Respektīvi - tautas griba. Līdz ar to, kāda te kritika?

Atbildēt

pareizais

07.12.2022. 00:48

Roka taču roku mazgā!

Atbildēt

toom

07.12.2022. 00:38

lūdzu pačekojiet vanckariņa runas medijos pirms vēlēšanām, tad dažās runās (arī čjekista levvit) var sadzirdēt,ka paliks amatā. Kā to varēja zināt?
Tad atcerējos, ka to visu var zināt- uz priekšu,ka viss ir sašēmots, tā pat kā slimos ar kovidu :kad lokdauns;kad slimības uzliesmoj. būs uz priekšu - pat datumus zināja!!!!!!? tāpat zināja švāba stipenddiāats, sašhēmots uz priekšu jau bija.
domāju,ka trekni iebaroja,jo uzticamie biedri bija

Atbildēt

Jūsmiņš

06.12.2022. 23:34

»

Lasītājs

Nu un! Kurš ta no mūsu premjeriem nepalika bagāts pēc premjerēšanās? Bet nabaga tautai nekā neiedeva


Par to iebalsošanu nu neesmu tik pārliecināts! Ne jau par velti CVK priekšniece uzrakstīja atlūgumu un bija trīs "nejauši" pārtraukumi IT darbībā.
Un tad, visiem par brīnumu, uzvarējus izrādījās JV. Neticu tādiem brīnumiem, tas ir pavisam kas cits! Tikai žēl, ka nav kas to atšifrē...

Atbildēt

fakts

06.12.2022. 22:52

»

Docents

Ar nekompetenci nav jālielās. Ja nevēlies rakņāties CSP tabulās, tad izlasi vismaz šo: https://jauns.lv/raksts/bizness/483550-ko-nozime-latvijas-pieaugosais-valsts-parads-un-cik-tas-ir-bistami


Nu protams, kompetenci demonstrē piedāvājot kaut kādu dzeltenās preses daiļliteratūru pret oficiālu Latvijas bankas statistiku.

Atbildēt

svens

06.12.2022. 22:52

vai tādam var dot amatu, ja ir psihhs,kas mētā krēslus, klaigā ? skrien no kabinetā ārā, ir kā bērnudārznieks. Un ir vecs pensis ar izzzzskalotāam smadzenēem. Vecs smirdošh pensionārs,kam braukt pie EK urssulas krāpniec.
Laiks amatā likt gudrus, zinošus,jaunus cilvēkus.

Atbildēt

WWW

06.12.2022. 22:49

Vēl jau pensionāri nekaujas par pārtikas atkritumiem, kā tas ir Putina civilizācijas mēslainē. Tā kā, jādomā, tauta vēl tik drīz neatkratīsies no ārzemju tautieša Kariņa.

Atbildēt

jā, bet...

06.12.2022. 22:40

Varētu jau to Kariņu arī nelikt par premjeru, bet, diemžēl, tāda ir brīvās, demokrātiskās vēlēšanās izteiktā tautas griba. Tā, ka nav variantu. Ja vēl arī pēc 'nākamajiem četriem gadiem tauta nobalsos par vienotību, Kriņa premjerēšana tiks vēl uz četriem gadiem pagarināta.

Atbildēt

Docents

06.12.2022. 22:37

»

fakts

Autors irš trakāk kā kremļa propagandoni krievijas TV


Ar nekompetenci nav jālielās. Ja nevēlies rakņāties CSP tabulās, tad izlasi vismaz šo: https://jauns.lv/raksts/bizness/483550-ko-nozime-latvijas-pieaugosais-valsts-parads-un-cik-tas-ir-bistami

Atbildēt

rihard

06.12.2022. 22:12

tas prretigais smirrdošhais stallin-hittler švābs meesls hunttas vadon 4 gados LV ir tikai gremdējis, izzadzis covidafēra, OIK 1 un oik2, 62 tūkstošus cilvēkus mērdējis badā tikai ļaunu darījis Tautai ar Levits+ 62 deputāti balsoja atteicās LV no demokrātijas, cilvēktiesībām + 19 miljardi parāds LV. Kas to atdos, ja LV dzīvo 1,5 miljoni iedzīv.???Vēl tūkstoši-izbrauks,nomirs.Sis necilvēks, nelietis ja paliks amatā,tad LV nebūs, jo valsts ir nozagta-huntas mafffija

Atbildēt

06.12.2022. 21:00


Mēsla karlevita režīms un mēsla krievi , dēļ kuriem tagad viss veikalā tik dārgs

Atbildēt

!

06.12.2022. 21:00

»

Lasītāj!

Jūs esat muļķītis


Nu tu gudrs!

Atbildēt

kopkoris zagžanā

06.12.2022. 20:28

Igaunijas modernie vilcieni un LV PSRS grabazas, esam kriet i atpalikuši pfogresā, Valsts negauzīgā zagšana un korumpētoiestāžu kopkoris ir visa rezultāts LV pēdējāvietā Eiropā.

Atbildēt

Partorgs Augusts

06.12.2022. 20:07

»

jā jā

Arī ZZS neviens nesteidz ņemt koalīcijā


Māri Kučinski paņēma koalīcijā, bet viņš bija lielākais mēsls no mūsējiem.

Atbildēt

Drūmais gribulis...

06.12.2022. 18:56

Kariņš, ir Levita naivā cerība, ka tiks pārvēlēts uz otru termiņu! Tādēļ notiek gumijas stiepšana, ar visādām deklarācijām, Levita, Kariņa skaņošanās. Šie nelgas nesaprot, ka šoreiz Saeimas opozīcijā sēž zēni, kuriem labāk nebāz pirkstu mutē, tie nav gobzema uun kaimiņa klauni, kurus varēja viegli uzpirkt!!!

Atbildēt

nu jāsaprot taču, ka

06.12.2022. 18:21

Kankariņš ir tēvoča Sema norīkots Latvijas gremdētājs! Un pastalas var balsot, nebalsot, ņaudēt un lamāties...Kariņš forever!

Atbildēt

Haralds Kalns

06.12.2022. 18:14

Vai tiešām Levits, nosaucot Kariņu kā premjera kandidātu, nesaprata, ka nekas nemainīsies!?? TĀDĀ GADĪJUMĀ TIEŠI LEVITS IR VEICIS APZINĀTU NOZIEGUMU PRET LATVIJAS VALSTI UN TĀS IEDZĪVOTĀJIEM!!!

Atbildēt

fakts

06.12.2022. 18:06

Autors irš trakāk kā kremļa propagandoni krievijas TV.

NETO ārējais parāds
Valdība - IV 2018 - 7,445 miljardi
III 2022 - 9,230 miljardi
Kopā - IV 2018 - 5,776 miljardi
III 2022 - 3,459 miljardi

https://statdb.bank.lv/lb/Data/126

Atbildēt

!

06.12.2022. 17:40

»

jautājums

tu ņirgājies


Idiot! Tu nekā nezini! Tu pat nesaproti, kas, kā par tevi ņirgājas!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Pateikt, ka šī būs katastrofāla valdība, var tikai kāds, kuram galvā ir atdzisusi putra, un arī okupācijas varas kolaborants Kūtris būs lielisks Saeimas priekšsēdētājs

FotoPagājušajā piektdienā, 15. septembrī, Latvijas Republikas Saeimā sākās ārkārtas sēde. Tajā bija tikai viens izskatāms jautājums, proti: “Par uzticības izteikšanu Ministru kabinetam.” Runa, protams, ir par aizejošās labklājības ministres Evikas Siliņas izveidoto valdību.
Lasīt visu...

3

Tas, ka Kūtris ir komunistu okupācijas varas kolaborants, „Delnai” ir pieņemami, bet tas, ka viņš atļaujas izteikt savu viedokli un ievēro nevainīguma prezumpciju, ir nosodāmi

FotoGodātie Saeimas deputāti, vēršamies pie Jums, lai paustu dziļas bažas par Gunāra Kūtra pieteikto kandidatūru un plānoto apstiprināšanu Saeimas priekšsēdētāja amatā. Uzskatām, ka deputāta publiskajā telpā izskanējušie izteikumi neatbilst augstajiem godprātības, atklātības un atbildīguma standartiem, kas tiek sagaidīti no Saeimas priekšsēdētāja kā vienas no augstākajām valsts amatpersonām.
Lasīt visu...

3

Tikai nesmejieties, bet mums ir atnākusi atziņa: ir jābūt drošiem, ka ikvienā jomā – iekšlietu, veselības, izglītības, reģionālās politikas vai citā – esam izdarījuši visu, lai cilvēki varētu izjustu augstu lojalitāti pret savu valsti

FotoRietumu pasaulē ārpolitika ir kļuvusi par drošības politiku, jo Krievijas brutālais iebrukums Ukrainā pasauli ir ievirzījis "kara laikmetā" – tādu secinājumu izteicu šā gada janvārī ārlietu debatēs.
Lasīt visu...

21

Par melīgo spriņģu, jembergu un visu pārējo Kremļa stabulnieku “līdzjūtības vaimanām”

FotoPētot Daugavpils Čmoikas un Re:Baltica prokrieviskā dueta darbības, uzdūros interesantam dokumentam, kurā Tiesībsargs analizē ar Imigrācijas likuma grozījumiem saistītos riskus, tai skaitā iespējamo eventuālo Krievijas Federācijas pilsoņu izraidīšanu no valsts nenokārtotas latviešu valodas pārbaudes dēļ.
Lasīt visu...

12

Šajā valdībā nenotiks visādas nevajadzīgas, muļķīgas debates!

FotoŠī būs pirmā centriski kreisā valdība kopš neatkarības atjaunošanas. Pirmā valdība, kas nebūs konservatīva.
Lasīt visu...

20

Es aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu – un tāda arī būs manas valdības darbība

FotoLai patiesi izprastu otru cilvēku, ir jānoiet viņa ceļš viņa kurpēs, vēsta sena paruna. Tikai izprotot un pieņemot citādo, varam veidot iekļaujošāku sabiedrību. Tāpēc 15. septembrī ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu, simboliski paužot savu atbalstu deinstitucionalizācijas mērķa grupām – bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu ģimenēm, cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem. Īpaši pasākumi notiks Rīgā, Jelgavā, Valmierā, Ventspilī un Ludzā, bet “Dažādo kurpju diena” tiks iedzīvināta arī sociālajos tīklos un citviet Latvijā.
Lasīt visu...

21

Atklātā vēstule valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam: fakti skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no „Swedbank” puses

FotoGodātais Latvijas valsts prezident Edgar Rinkēvič! Es, Latvijas pilsonis Rihards M.Parts, iepriekšējā vārdā un uzvārdā – Gints Grosfogels, esmu saskāries ar nopietnām problēmām mūsu tiesībsargājošo iestāžu darbībā un finanšu institūcijās, konkrēti Swedbank, neētisko un, manuprāt, noziedzīgo uzvedību. Tālāk izklāstīšu faktus, kas skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no Swedbank puses.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briškens un manekena politiķi

Ik rītu pa ceļam uz darbu sanāk doties garām kāda lielveikala skatlogam, kurā nemainīgi stalti stāv manekeni, tērpti visnotaļ glītos uzvalkos. Tam...

Foto

Īsā atmiņa un krievu imperiālisma otrā elpa

Mums, latviešiem, ir vājības, kas tiek izmantotas pret mums. Kad mēs jūtam tūlītējus eksistenciālus draudus, tad mēs esam vienoti,...

Foto

Mans viedoklis

Privātiem medijiem var būt savi ideoloģiski, politiski, personiski mērķi. Tas ir normāli. Kāds dibina, pērk un uztur savu mediju vai medijus ar mērķi ietekmēt...

Foto

Dzirdam metaforas “kolektīvie Rietumi”, “krievu kolektīvais Putins” – bet ko tad nolēmis “kolektīvais latvietis”?

Tamlīdzīgi izplūduši izteicieni nav lietojami kā pilnvērtīgi termini, tikai kā metaforiski vispārinājumi,...

Foto

Kāpēc “sabiedriskais medijs” uzdod jautājumus un neatskaņo atbildes?

“Labdien! Paldies par izrādīto interesi saistībā ar norisēm Ogres novadā! Vēlos norādīt, ka Ogres Vēstures un mākslas muzeja...

Foto

Vācieši jauc nost vēja elektrostacijas, lai paplašinātu brūnogļu ieguvi!

Energokompānija RWE ir sākusi nojaukt septiņas vēja turbīnas blakus bijušajam Lützerath ciematam Ziemeļreinā-Vestfālenē. Iemesls: RWE vēlas paplašināt Garzweiler II virszemes brūnogļu...

Foto

Nesmejieties, bet mēs atkal esam sacerējuši vēstuli

Godātais valsts prezident, Saeima, ministru prezidenta kandidāte Evika Siliņa! Latvijā kultūras ministram būtu jābūt otram valsts vadītājam, garīgās attīstības...

Foto

Iesniegums par „Sadales tīklu” ir nepareizs!

31. augustā vairāki portāli publicēja rakstu par uzņēmēja Gata Lazdas vēršanos ar iesniegumu Ģenerālprokuratūrā par AS “Sadales tīkls” jaudas “nenodrošināšanu”...

Foto

Dažas piezīmes par jauno Ogres Vēstures un mākslas muzeja direktori

Ogres novada dome izsludināja atklātu konkursu uz muzeja direktora amatu. Pieteicās diemžēl tikai viens pretendents –...

Foto

Imigrācijas likums un spēles ap terminiem

Ņemot vērā, kā pēdējo mēnešu laikā tiek manipulēts ar jēdzieniem saistībā ar Imigrācijas likuma normām saistībā ar ārzemnieku, precīzāk, Krievijas...

Foto

Rokas nost no mūsu Latvijā gūtās peļņas, tā vajadzīga dividendēm mūsu skandināvu akcionāriem

Viedokļi par un ap banku darbību, kas pēdējo mēnešu laikā uzvirmojuši, rada ilūziju,...

Foto

Negribēšanas spēks, vai kāpēc mēs gribam kā labāk, bet sanāk kā vienmēr. Dažas varbūt spurainas, taču rūgtas pārdomas

Disharmonijas izjūta vai emocionālā nelīdzsvarotība ir subjektīvi jēdzieni,...

Foto

„Sadales tīkla” rīcība: kurš uzņemsies politisko atbildību un kuram paliks kriminālā?

Kāpēc uzņēmumu un iestāžu vadītājiem kompetence ir svarīgāka par lojalitāti valdošajiem politiskajiem spēkiem....

Foto

Kad Marijas Naumovas koncertā publika uzvedas kā stacijas bufetē

Dzintaru koncertzāle šovasar lutinājusi ar daudziem skaistiem un dvēseli aizkustinošiem koncertiem. Divas reizes skatītājus priecējis Maestro Raimonds...

Foto

Prezidents ir viens, skolotāji ir daudzi

Šodien man uzticēts pastāstīt, ko var skolotājs un ko var prezidents. Citiem vārdiem sakot – “Atrodi atšķirības starp skolotāju un...

Foto

Lūdzu, netraucējiet jaunam OIK!

AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) paziņojums pārtraukt izsniegt tehniskās prasības jaunu elektrostaciju pieslēgšanai pārvades tīklam, balstoties uz jaudu nepieejamību tīklā, ir tirgus regulēšana....

Foto

Mana pieredze pašvaldības darbā: domes deputātiem vispār nevajadzētu dalīties pozīcijā un opozīcijā, bet vienkārši strādāt!

BIja kārtējā sarežģītā un iekšēji pretrunīgā diena Rīgas domē. Izjautājām Vilni...

Foto

Nost ar ielikteņiem, laiks profesionāļiem!

Katastrofāls dzimstības kritums, kas pērn, gada laikā samazinoties par 2000 jaundzimušo, sasniedzis 100 gados zemāko atzīmi, valsts ārējais parāds, kas tuvojas...

Foto

„Manabalss” iniciatīva: atcelt 22. augusta vienošanos par grozījumiem Imigrācijas likumā par valsts valodas prasmēm

Aicinu atcelt 22. augustā notikušo valdības vienošanos par izmaiņu veikšanu Imigrācijas likumā...

Foto

Atklāta vēstule „Indexo” valdes priekšsēdētājam Valdim Siksnim

Godātais Sikšņa kungs (attēlā)! Organizējot Indexo akciju kotāciju Rīgas fondu biržā pirms vairāk nekā gada, akciju kotācijas noteikumos Jūs personīgi iekļāvāt...

Foto

Tu

Netiesājiet, tad jūs netapsit tiesāti; nepazudiniet, tad jūs netapsit pazudināti; piedodiet, tad jums taps piedots. (Lūkas 6:37)...

Foto

Kariņa redzējums ir mans redzējums: jo vairāk, jo labāk!

2023. gada 21. un 22. augustā Rīgas pilī esmu ticies ar visiem Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem, pārrunājot...

Foto

Tautvaldība un globālisms

Tautvaldība, ja tā to var nosaukt, ir pirmatnējās demokrātijas forma, kur katra kopiena, dzimta vai ģimene izvēl savu pārstāvi iekšēju vai ārēju jautājumu...

Foto

Tikai nesmejieties, man atkal ir priekšā lieli dzīves lēmumi

Labrīt. Man šodien ir jāpieņem lieli dzīves lēmumi. Šajā pusgadā esmu piedzīvojis savas dzīves lielāko nodevību. Mani...

Foto

Brīvību pilsonim Ivanovam!

Es, Diana Uliganets, esmu uzņēmēja Igora Ivanova dzīvesbiedre un pilnvarotā persona. Man ir Ukrainas un Ungārijas dubultpilsonība. Jau ilgāku laiku dažādu objektīvu apstākļu,...

Foto

Es ar prieku uzticēšu jaunajai valdībai atrisināt visas aktuālās problēmas, kaut skaidrs, ka tas nav iespējams

Šodien, 2023. gada 17. augustā, esmu saņēmis ministru prezidenta Artura...

Foto

Izlasot Imanta Parādnieka viedokli par kara nodokli

Atvainojos visiem, kas šodien lasa informāciju tikai par Krišjāņa Kariņa demisiju un jaunas Latvijas valdības izveidi. Šajā rakstā tā...

Foto

Urā, vēlēšanās gan mēs zaudējām, toties divus gadus vēlāk uzvarējām KNAB!

15.jūlijā stājies spēkā Administratīvās rajona tiesas spriedums lietā, kurā četri deputātu kandidāti no Jaunās Vienotības un Latvijas...

Foto

Bez siles mēs nevaram un negribam!

Kustība “Par!” lēmusi turpināt darbu Rīgas domes vadībā, īstenojot 2020. gadā iesāktās pārmaiņas rīdziniekiem. Mēs turpināsim izglītībā iesākto, uzlabojot skolēnu...

Foto

Elektrības sadales tarifi - kļūda, kas tiks izlabota decembrī...

Laiku pa laikam sabiedrības viedoklis tomēr tiek ņemts vērā. Premjers ir apsolījis decembrī pārskatīt sadales tarifus. Tātad...