Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ksenija

26.02.2019. 20:01

Zēni, lūdzu, lieciet like zem jaunām foto - http://datsi.tk (mans niks ksyublondy)

Atbildēt

patiesībā

26.02.2019. 00:57

»

opā

ej nu, kamēr nebija masmēdītāju, uz zemes valdīja paradīze


tu naivi ceri, ka atļaušanās publiski izpildīties ar pastulbiem jautājumiem neliecina par tavu piederību masmēdītāju lopiski truli nozombētiem biogaļas izstrādājumiem no šīs pašreizējās muļķu zemes eurolatvānijas "titulnācijas"?

Atbildēt

Skolnieka mamma

26.02.2019. 00:11

»

JoshkinaKoshka

Pirmdienas rītā ap pulksten 7.50 vairāk nekā pusotra simta automašīnu, kuras vadīja Jelgavas 2. pamatskolas audzēkņu vecāki, devās no Jelgavas dienvidrietumu malas uz Pārlielupi - 6. vidusskolu, kas atrodas Loka maģistrālē 29. Tādējādi viņi izmēģināja praksē, kāds viņu bērniem izrādītos ceļš uz skolu...


Nav kauns klāstīt par izmaksām,ja labi ziniet,ka lielākā daļa bērnu braukā uz skolām,jo redziet nav visiem pie kāpņu telpas skolas!!!Sastrēgumi traucē,izbrauciet 10 minūtes ātrāk vai ejiet kājām!!!😡

Atbildēt

kaķa smiekli

25.02.2019. 23:54

»

jautājums

nu bet 2.pamatskola ar Krievijas karogu mājas lapā...un tas ir apzināti, jo karogs ir valsts nevis valodas simbols...


Kaut vismaz Tu savu stulbumu nebūtu izrādījis publiski. Paņem jebkuras lielas pašvaldības mājaslapu un paskaties, tur ne tikai Krievijas karodziņu ieraudzīsi - tā ir valodas izvēle. Tiesa, vismaz madona.lv krievu valodā lapas saturs ir tikai tūrisma sadaļā.
Kur var būt tik stulbi ļautiņi. Un šitādiem dod vēlēšanas tiesības.

Atbildēt

meh

25.02.2019. 23:18

»

JoshkinaKoshka

Pirmdienas rītā ap pulksten 7.50 vairāk nekā pusotra simta automašīnu, kuras vadīja Jelgavas 2. pamatskolas audzēkņu vecāki, devās no Jelgavas dienvidrietumu malas uz Pārlielupi - 6. vidusskolu, kas atrodas Loka maģistrālē 29. Tādējādi viņi izmēģināja praksē, kāds viņu bērniem izrādītos ceļš uz skolu...


Vai tiešām viņi visi dzīvo pie skolas? Nu, vispār tur nav tāda apbūve.
Nu, nestāstiet pasakas - ja visi brauktu no mājām, nekādu papildus sastrēgumu nebūtu.

PS Vai šie vecāki ir apdomājuši par alternatīvu - sūtīt savus bērnus skolās ar latviešu mācību valodu? Nez kāpēc latviešiem manā laikā tādu alternatīvu nebija un nācās iet vai nu divplūsmu vai pat krievu skolā! Arī sobačij jazik zināšanas paplašina cilvēka redzesloku ;)

Atbildēt

meh

25.02.2019. 23:13

Tad kad 90tajos dibināja Spīdolas ģimnāziju, tad viens no variantiem bija ka šī 2. pamatskola(kas tad bija vidusskola - numuru neatceros) kļūs par Spīdolas ģimnāzijas ēku.
Acīmredzami, tika cerēts, ka krievi izbrauks, bet nekā - latvieši šos nesāka izkaut kā dienvidu republikās - pat Čečenijā krievu vairs praktiski nav. Un vēlāk nepateicīgās odzes pat sarīkoja savu skolu aizstavību un tā tās lietas pieklusa.

Es kad dzīvoju tieši blakus pie šīs skolas dabūju milzīgu gabalu iet uz savu skolu, nevis pie mājas - tas pats notika ar šīs skolas audzēkņiem, kas dzīvoja labu gabalu no šīs skolas. Šai skolai dažus desmit gadus iepriekš nebija nekādas loģikas būt par skrievu skolu un diez vai ir arī tagad. Bez tam, ja mana atmiņa neviļ - 2. pamatskolas ēka sākumā tika celta priekš 1. vidusskolas(tagad Tehnoloģiju vidusskola).


Vispār, globāli raugoties ir pilnīgi nesaprotami, kā ~30 gadus pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas vēl pastāv tādas krievu skolas.

Atbildēt

Polis

25.02.2019. 21:17

»

Leo

Kādām tādām programmām? Vai ir vēl kādas bez IZM apstiprinātām


Netēlo muļķīti, tieši par tām IZM apstiprinātajām arī domāts.

Atbildēt

Polis

25.02.2019. 18:01

Ja māca pēc tādām programām, tad visas skolas jāslēdz ar steigu, lai neturpinās vispārējā degradācija. Un šie jau varētu neklaigāt, tepat blakus plašajā kaimiņzemē skolu izvēle ir milzīga.

Atbildēt

gunča

25.02.2019. 17:34

»

jautājums

Ir gan. Sākumlapā augšā labais stūris-valodas izvēle...


Neko sliktu negribu teikt, bet man liekas, ka arī tavā datorā krievu valodas apzīmēšanai ir tas karogs. Ko nu?

Atbildēt

JoshkinaKoshka

25.02.2019. 17:34

Pirmdienas rītā ap pulksten 7.50 vairāk nekā pusotra simta automašīnu, kuras vadīja Jelgavas 2. pamatskolas audzēkņu vecāki, devās no Jelgavas dienvidrietumu malas uz Pārlielupi - 6. vidusskolu, kas atrodas Loka maģistrālē 29. Tādējādi viņi izmēģināja praksē, kāds viņu bērniem izrādītos ceļš uz skolu tad, ja īstenotos Jelgavas pašvaldības vadības skolu tīkla optimizācijas plāns, kas paredz likvidēt 2. pamatskolu.

Izmēģinājuma brauciena dalībniece Olga Barišmane teica, ka sešus kilometrus garo ceļu no Dobeles un Lielās ielas krustojuma līdz 6. vidusskolai braukusi pusstundu. “Agrāk biju rīdziniece, bet šodien Jelgavā jutos apmēram tāpat kā ielu satrēgumos Rīgā. Lielās un Mātera ielas krustojuma varēju iebraukt tikai tad, kad zalā gaisma iedegās ceturto reizi,” teica O.Barišmane. Viņa piebilda, ka ģimenei šāda bērnu vadāšana būtu ievērojams laika un naudas zaudējums.

“Skolu būtu nokavējuši arī tie bērni, kas brauktu ar 19. vai 25. autobusu. 19. autobuss, kam pietura ir tieši pie 6. vidusskolas, būtu ērts, taču šogad un vēl arī nakamgad Loka magistrāle ir slēgta rekonstrukcijas dēļ,” minēja skolnieces tēvs Maksims, kas apkopoja informāciju par izmēģinājuma braucienu.

Visi skolēnu vecāki uzteica gan valsts, gan pašvaldības policiju, kas sekoja izmēģinājuma brauciena norisei. Tomēr skaidrs, ka policijai nav tādu resursu, lai dežūrētu katru no 175 mācību gada dienām. Pēc Jelgavas 2. pamatskolas skolēnu vecāku padomes datiem, izmēģinājuma braucienā devās 162 automašīnu.

2017. gadā pašvaldība publicēja pētījumu, kura tika minēts, ka diennaktī Jāņa Čakstes un Lielās ielas krustojumu diennaktī izbrauc vairāk nekā 36 tūkstoši automašīnu. Turklat darbadienās no pulksten 7.30 līdz pulksten 8.30 satiksmes plūsma ir vislielākā (deviņi procenti no diennnakts kopējā daudzuma). Pēc “Pilsētsaimniecības” datiem, noslogots ir arī Lietuvas šosejas un Miera ielas krustojums, kuru diennaktī šķērso vidēji 16 500 transportlīdzekļu. Analīzējot Centralās vēlēšanu komisijas vēlētāju reģistra datus, iznāk, ka Lielupes labajā krastā dzīvo 75 procenti, bet Pārlielupē – 25 procenti no jelgavniekiem.

Plašsaziņas līdzekļiem izplatītajā preses relīzē vecāki norāda, ka bērniem turpmāk būtu jāmēro vidēji 5,5 kilometri līdz RAF masīvam, bieži vien jābrauc ar pārsēšanos, un transports, pēc viņu aprēķiniem, katra bērna vecākiem papildus izmaksās 476 eiro vienā mācību gadā.Tā kā bērni vēl ir mazi, viņi nedrīkst braukt vieni paši, un gan no rītiem, gan vakaros līdzi būs jābrauc arī kādam pavadonim. Tāpēc vecākiem, kuriem ir automašīna, nāktos bērnu nogādāšanai skolā un pēc tam atpakaļ uz mājām izmantot personīgo transportu.

Izrādījās, ka aptuveni 5,5 kilometrus iespējams nobraukt vien 30-40 minūtēs, vienlaikus apgrūtinot nokļūšanu izraudzītajos galamērķos citiem šoferiem. Gadījumā, ja visi 2 pamatskolas bērnu vecāki pakļautos domes plānam un vestu savus bērnus uz 6. vidusskolu, ar šādiem sastrēgumiem pilsētas centrā būs jārēķinās ik rītu, uzskata Jelgavas 2. pamatskolas vecāki.

Atbildēt

Joškina Koška

25.02.2019. 17:26

Tovarisčs Raviņš vēlas ēku,kurā viņš saka savu kommunista karjeru. Tagad tur ir Spidolskola. Tur netikai darbiņš KNABam,bet laikam arī Gintermuižai ka sociāli bīstamais varenības mānijas gadījums..

Atbildēt

patiesībā

25.02.2019. 17:02

»

Bauru galvenā doma

Lūdzu, lūdzu, tikai neaiztieciet mūs. Slēdziet viņu skolas. Zodziet, iznīciniet, melojiet, nododiet Latvijas intereses, izpārdotiet Latviju, tikai ļaujiet pirkt un lietot telefonus, un mašīnas, un televizorus. Dariet tā lai cilvēki aizbrauc, nomirst, tikai lūdzu lūdzu sāciet ar citiem


Savulaik bija aktuāls kāds visnotaļ "pamācoši audzinošs" pastāstiņš iz nacistiskās "fāterlandes" sociālsabiedriskās realitātes (kā izrādās – t.sk. arī 100% atbilstošs PAŠREIZĒJAI, "šajā laikā un vietā" aktuālajai ikdienišķajai realitātei, kas ir ienākusies "uz sejas" šajā pašreizējā MUĻĶU zemē, totāli absurdu "skapja virsvērtību" un klaji PRETLIKUMĪGA "ķēķa tiesiskuma" bezjēgā pārkropļotajā "valsts" parodijā eurolatvānijā, XXI gadsimtā):

"Kad nacisti atnāca pēc komunistiem, es klusēja, es nebiju komunists.
Kad viņi atnāca pēc sociāldemokrātiem, es klusēja, jo nebiju sociāldemokrāts.
Kad viņi atnāca pēc arodbiedrībām, es klusēju, jo nebiju arodbiedrības biedrs.
Kad viņi atnāca, pēc ebrejiem, es arī klusēju, jo es taču neesmu ebrejs.
Kad viņi atnāca pēc manis - ...nebija vairs neviena, kas varētu protestēt."
/ tulkojuma citāts no oriģināla Martina Niemolera 1946. gada dzejoļa /

Kā izrādās - patiešām, acīmredzami un neapšaubāmi: "Vēsture atkārtojas – nereti kā FARSS."

Ir sacīts: "Lai valdītu pār cilvēku, atliek viņu tikai iebiedēt, jo - bailes vienmēr bija un būs pats drošākais cilvēku krāpšanas un paverdzināšanas līdzeklis."

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

Savukārt, kā zināms: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Atbildēt

GP

25.02.2019. 16:51

Pirmkārt gribētos pateikt, ka šīs skolas paceltā problēma neattiecas tikai uz to skolu. Tagad notiek skolu slēgšanas, zem skaistā nosaukuma “izglītības reforma”, visā Latvijā. Tā ir valsts mēroga problēma, kura skar ne tikai mazākumtautību skolas, bet arī latviešu skolas (vēl viens piemērs: https://m.sputniknewslv.com/Latvia/20190216/10969554/vienigo-latviesu-skolu-ciekurkalna-slegs-berni-ies-krievu-skola.html?mobile_return no ).
Savukārt gribētos arī pievērst uzmanību tām, ka mūsu valstī diemžēl łoti bieži tiek pieńemti nepārdomāti un neprofesionāli lēmumi. To lēmumu pieńemšanas iemēsli ir nepamatoti un apšaubami. Un neviens cilvēks, kurš dzīvo Latvijā, kurš mīl Latviju un pārdzīvo par tās nākotni, nevar mierīgi skatīties, kā politiskajās spēlēs cieš latvijas iedzīvotāji. Un tā saucama izglitības reformas īstenošana ir tikai viens no kārtējiem mērkiem politiku spēlēs. Mēs visi skatāmies kas notiek valstī un klusējam. Bet jelgavas 2.pamatskolas vecāki drosmīgi un mērktiecīgi saka risināt savas skolas problēmu, aizstavot savu bērnu intereses. Vińi neizvēlējas klusēt, vińi izvēlējas cinīties par savu skolu! Un tās ir łoti svarīgi. Mums visiem jāiemacas no vinu piemēra - mēs varam izteikt arī savu viedokli, nevis runāt tikai to, ko kāds vēlas no mums dzirdēt.

Atbildēt

:)

25.02.2019. 16:50

»

NIP

kas tad ar Zzs priekšvēlēšanu solījumiem uzcelt jaunu ēku


Полностью потдерживаю.

Atbildēt

Jelgavniece

25.02.2019. 16:50

»

gunča

Un kur tu to karogu ķēri? Tikko apskatīju - nav. Tev rādās


Mīļi mūsu pilsētnieki!! Ka nav kauna apmelot??? Krievijas karogi ,taisām haosu no rīta!!? Pirms aprunat iedomājaties sevi tajā cilvēks vietā?! Atceraties bumeranga likumu.

Atbildēt

NIP

25.02.2019. 16:40

kas tad ar Zzs priekšvēlēšanu solījumiem uzcelt jaunu ēku?!
piemirsts ?
ja solījis- pildi, ja nevari- noliec dok-tus un aiziet!

Atbildēt

Bauru galvenā doma

25.02.2019. 15:46

Lūdzu, lūdzu, tikai neaiztieciet mūs. Slēdziet viņu skolas. Zodziet, iznīciniet, melojiet, nododiet Latvijas intereses, izpārdotiet Latviju, tikai ļaujiet pirkt un lietot telefonus, un mašīnas, un televizorus. Dariet tā lai cilvēki aizbrauc, nomirst, tikai lūdzu lūdzu sāciet ar citiem

Atbildēt

jautājums

25.02.2019. 15:15

»

gunča

Un kur tu to karogu ķēri? Tikko apskatīju - nav. Tev rādās


Ir gan. Sākumlapā augšā labais stūris-valodas izvēle.
5.vidusskola ir salīdzinoši nesen celta, ēka ir liela, ietilpībai vajadzētu būt pietiekamai.
Daļa uz 6.vidusskolu, daļa uz latviešu skolām. Par nokļūšanu-veloceliņš, kur sīkie pa vasarām karavānām šuj uz Ozolnieku dīķi un atpakaļ.
Nu visādā ziņā varianti ir. Dome varbūt uz 6.vdsk. grib novirzīt, jo ēka liela, bet piepildījums vājš.

Atbildēt

jautājums

25.02.2019. 14:43

nu bet 2.pamatskola ar Krievijas karogu mājas lapā...un tas ir apzināti, jo karogs ir valsts nevis valodas simbols...
Bet es tiešām nesaprotu motivāciju, jo ja optimizē, tad vispirms pamatskolas nevis vidusskolas. Tas ir tikai loģiski.
Latviešu skolu centrā pietiek, bet krievu bērniem, kam gribās bilingvālo , bet negribas uz RAF, vēl centrā ir 5.vidusskola. Skolēnu plūsmu pārdalīt nevajadzētu būt problēmai.

Atbildēt

Pārsteigtais

25.02.2019. 14:31

Vai tad Jelgavas komunistiem tagad izpildkomiteja jaunās telpās?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

FotoEs, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru iedvesmot teicēniešus!
Lasīt visu...

21

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

FotoTālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc vairumam iedzīvotāju pieļaujams dot zemākas kvalitātes izglītību.
Lasīt visu...

15

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

FotoValsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas Nacionālo bibliotēku (LNB), simboliski atzīmējot vienu gadu kopš prezidenta stāšanās amatā. Valsts prezidents ar LNB pārstāvjiem pārrunāja humanitāro zinātņu un digitālās jomas nozīmi Latvijas kā modernas valsts stiprināšanā.
Lasīt visu...

21

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

FotoPasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem. Viens no visredzamākajiem – Staļins. Tomēr tagad viņam ir uzradies nopietns konkurents. Tiesa, ne jau paveikto darbu ziņā, tur nu Staļinu neviens nepārspēs, nu, pēc apjoma noteikti. Tad kurš ir šis “izredzētais”?
Lasīt visu...

21

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

FotoVispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un piepušķotas - tādas palikušas sirmā vīra atmiņā. Kurš būtu domājis, ka kāds Lapsa pēc 30 gadiem cilās 90. gadu intervijas?
Lasīt visu...

21

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

FotoValsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums.
Lasīt visu...

6

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

FotoValsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā ir nodokļu maksātāju loma un rīcība. Likumsakarīgi, ka nodokļu nomaksas apjoms ir atkarīgs no tā, cik efektīva ir VID sadarbība ar nodokļu maksātājiem. Uzticēšanās ir svarīgs šīs sadarbības priekšnoteikums.
Lasīt visu...

12

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

FotoVien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā šī. Un tas ir saprotams – PSRS (Padomju Sociālistisko Republiku Savienība) laiki tik ļoti atšķiras un kontrastē ar mūsdienām, ka neatstāj vienaldzīgu gandrīz nevienu. Īpaši, ņemot vērā, ka tā nav tik sena pagātne un vēl ir daudz cilvēku, kuri “toreiz” ir dzīvojuši.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...

Foto

Muļķība vai pasūtījums?

Sliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai...

Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...