Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vecais

30.03.2021. 21:34

GRU aģentūra nav zinama ?
Baltijas robežapsardzības apgabala aģentūra ?

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

30.03.2021. 21:34

Kad dzirdu uzsaukumu - "..publiski jānosoda visa veida kolaborantus.." - mani mazliet tā kā uz smiekliem velk!
Nē..nu viss pareizi ir teikt, tikai no kādas tautas tas nosodījumus un atmaskošana tiek prasīta?
Tas man atgādina situāciju, kad sieva 30 gadus dzīvo ar vīru - pedofilu, mīl viņu un dievina to(zinot par viņa pedofīliju). teikšu pat vairāk..ir viņa orģiju dalībniece un tad pēkšņi uzrodās bariņš tikumīgo, kas aicina - "..a davai ka nosodīsim visa veida pedofilus..atmaskosim tos un liksim pie kauna staba!".
Jautāsiet, kāpēc tik stulbs salīdzinājums..bet Jūs paskatieties uz mums latviešiem no malas.
Latvieši savu galveno kolaborantu, LKP idealoģisko vadītāju un čekistu Anatoliju Gorbunovu uz rokām nēsāja Atmodas laikā un tagad vēl dievina., viņš mūsu tautai ir varonis.
Atgaādināšu, ka Gorbunovs vēl Atmodas sākumā mums teica - "..tie, kas iet pie Brīvības pieminekļa, ir latviešu tautas nodevēji.
Uz čekista un komunistu vadoņa Gorbunova rokām ir latviešu tautas asinis..uz viņa sirdsapziņas ir Astras spīdzināšana un nāve..
Normālai tautai šis komunistu ideologs - bende būtu pēdējais mēsls..bet mēs taču mīlam viņu..ar ziediem apdāvinām. Tūlīt grāmata iznāks - "Valsts vīrs".
Ko tagad lai iesāk "pedofila" sieva?
Varam, protams, tīri latviskā stilā - lielos kolaborantus(pedofilus) turpinam mīlēt un slavēt, bet mazos kolaborantus, tos davai pelsim no visas sirds un ar dubļiem nomētāsim.
Dziesmu svētkos mēs visus šos gadus uz rokām nēsājam un izsaucam uz bis "trīs Imantus" - ziņotājus, kolaborantus...bet tagad, ko - ūjināsim un apspļaudīsim tos?
Iesim tālāk - par Latvijas valsts Neatkarības atjaunošanu nobalsoja 90 % VDK ziņotāju - kolaborantu.
Un mēs viņus par varoņiem uzskatījām(to skaitā es pats)!
Latvijas valsts prezidenti
Rumpītis
Bērziņš
Vējonis
Levits
ir VDK ziņotāji - kolaboranti!
Lielākā daļa valsts premjeru, ministru un Saeimas vadītāju :
Godmanis
Gailis
Birkavs
Kučinskis
Straujuma
Emsis
Čepānis
Kreituss
Kreituse
Āboltiņa
utt
bija VDK ziņotāji - kolaboranti.
Mums abi Atmodas līderi un TF vadītāji Peters un Īvāns ir VDK ziņotāji , kolaboranti - izcilnieki!!!
Ja no attāluma tagad ar skaidru prātu paskatās uz visu šo skaisto mūsu tautas pasaku - Atmoda..Neatkarīgās valsts atjaunošana(debesu dāvana)..barikādes..pastalās, bet brīvi, tad ar sāpi sirdī jāsecina - esam smagi piečakarēti un bijām dalībnieki skaisti iestudētā čekistu un komunistu ludziņā!
Saka, ka uzvarētāji raksta vēsturi pēc sava prāta. Mūsu gadījumā uzvarētāji ir VDK un KP un tas milzīgais čekistu - kolaborantu pūlis, kas palīdzēja sarkanajiem baroniem saglabat varu arī pēc Atmodas.
Šī ludziņa tika veikli iestudēta un uzvesta..mēs paši bijām tajā lielākā vai mazākā mērā dalībnieki..
Izrāde ir beigusiesu un tagad garderobē ar numuriņu rokās stāvi domīgs ar sapīgu sirdi, bet neko vairs nevari darīt..
Iznāks grāmata "Valstsvīrs" un ar to uz jaunā Okupācijas muzeja atvēršanu sanāks visi mūsu valsts galvenie bijušie sarkanie okupanti, ziņotāji un kolaboranti..izskata pēc, kā "garnīru", pieaicinot arī kādu patiesu cietēju no okupācijas.
Tā ir viņu nozagtā valsts un viņi to pielūdz sevišķi cītīgi..ar viņu īpašumiem, algām un ienākumu deklarācijām valsts himnā piedāvātajai opcijai - "..varam tur laimē diet.." - ir pavisam cita gaŗša. Ne tāda, kuriem ir jādzīvo ar 80 eiro mēnesī.
Par visu vairāk mani uztrauc viena cita lieta -
ko lai saka tiem mazajiem knīpām un knauķiem, kuri mirdzošām actiņām liek svecītes Lācplēša dienā pie Rīgas pils mūriem?
Ko lai saka tiem bērniņiem, kuri lielām mutēm dzied mūsu valsts himnu?
Vai lai sakām - bērniņ, mūsu valsti atjaunoja VDK ziņotāji - kolaboranti.
Komunisti, čekisti- kolaboranti kā bija mūsu tautas kaklakungi PSRS laikos, tā arī līdz pat šai dieniņai.
Vai varbūt teikt to, ko kladzina mūsu "nācijas tēvs" - kolaborants un visa viņa kolaborantu varza - "..latviešu tauta nekad vēl tik labi un laimīgi nav dzīvojusi!
Mūsdienu bērni ir apveltīti ar labu spriestsēju un var gadīties, ka tie jautās -
"..tad kāpēc tik daudz cilvēku bēg no mūsu valsts prom, ja mēs te tik labi un laimīgi dzīvojam"?

Atbildēt

Autores darba turpinājums tādā pat stilā

30.03.2021. 20:45

“nojautiet un saprotiet paši” . Iepriekš koentēju, kas ir autore. Redzu, ka neesmu kļūdījies, varu vien minēt pirmos burtus, kam vajadzēs tie sapratīs - LL . Nojaušu, no kurienes LL ir šī informācija. Ja tas ir tā, kā domāju, tad nojauši tās “jaunās strāvas”. Līdz ar varu teikt - nekas bez “sazvērestības veida valsts apvērsuma nemainīsies”

Atbildēt

juhops

30.03.2021. 20:39

Es ticu, bet raksts neatbilst patērētājiem! Citvārd sakot-nejēdzīgs raksts, kur cilvēks parastais neko nesapratīs.

Atbildēt

Vitolds

30.03.2021. 20:21

tas mašīnraksta teksts ir daudz garāks.
apmēram 12-14 lapas.
Atslēgas figūras šeit nav.
Auseklis bija profesionālis un ir daudz palīdzējis sākuma periodā, tāpat Trautmanis. Auseklis nu jau vairs nevar neko pateikt.
Vēlāk nāca jauni noslēpumi, cita situācija, kurā šie un citi kungi nebija klāt.
Citēšu Upmali - es dienēju tādā vietā, no kurienes atgriezās vai nu cinka zārkā, vai pilnīgs prātā sajucis idiots.
Pateica, bet pārējie sapratuši dziļo domu, sāka smaidīt.

Atbildēt

antons mikoss

30.03.2021. 20:07

»

juris

Precizēšu. Auseklis Pļaviņš bija GRU 4. pārvaldes (Āfrikas valstis) virsnieks. Dienot GRU bija nosūtīts uz Āfriku kā militārais padomnieks. Sabiedriskās drošības departamentā visi zināja, kas tas par kadru un viņa klātbūtnē tika pārtrauktas jebkādas sarunas. Vēl jo vairāk, pēc Augusta puča dienesta ...


5.augustā 1991.g. Jeļcins un Gorbačovs apspriedās par jauno Savienības līgumu.
Vienojās, ka no amatiem jāpadzen tie kas vēlāk taisīja puču. Saprotams informācija nonāca spēka struktūru vadoņiem, kurus bija nolemts patriekt, un sākās sagatavošanas darbi.
Ko brīnies, ja pulkveži to zināja? Tāpēc jau pulkvedis, lai no tevis to slēptu.

Atbildēt

ммм

30.03.2021. 19:48

»

RB

Paldies Lolita, tā turpināt


"Lolita" ir uz viļņa. Jādomā, ka drīz tiks publicēta vēl pikantāka informācija un tas, kā čekas mēsli apčakarējuši naivos latviešus. Kā padomju okupanti un viņu pakalpiņi priekš sevis radījuši "neatkarīgu valsti"...

Atbildēt

juris

30.03.2021. 19:35

Precizēšu. Auseklis Pļaviņš bija GRU 4. pārvaldes (Āfrikas valstis) virsnieks. Dienot GRU bija nosūtīts uz Āfriku kā militārais padomnieks. Sabiedriskās drošības departamentā visi zināja, kas tas par kadru un viņa klātbūtnē tika pārtrauktas jebkādas sarunas. Vēl jo vairāk, pēc Augusta puča dienesta darbinieki atklāja, ka Auseklis Pļaviņš zināja par puču iepriekš, bet neinformēja par to departamenta vadību.

Par pārējiem kadriem arī viss skaidrs. Par dažu labu kadru no šī saraksta jau 1991. gadā bija zināms. Tikai, svarīgi ir paturēt prātā to, ka šo aģentu kartiņas VDK savlaicīgi izņēma no aģentu uzskaites kartotēkas. Un, šī problēma ir daudz svarīgāka, nekā tās samazgas, ko mums atmeta padomju okupācijas režīms.

Un, vai tad Auseklis Pļaviņš ir vienīgais GRU virsnieks, kurš veiksmīgi bija iefiltrējies Latvijas drošības un aizsardzības struktūrās?

Tas pats attiecas uz LPSR VDK Pirmās pārvaldes (ārēja izlūkošana) savervētajiem kadriem ārzemēs, kuri te biezā slānī uzradās kā "pareizie patrioti" un "nacionālie emisāri".

Atbildēt

diemžēl tā ir

30.03.2021. 18:41

»

millers

tā,diemžēl, ir ikdiena


lapsas ikdiena

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

30.03.2021. 18:38

»

Pēteris

Bordān, Juraš, pucējiet vaļā! Parādiet, ka esiet veči ar pautiem! Izdzenājiet to čūsku midzeni! Nevariet? Tad turiet muti un nepļūtiet par savu stulbo bezkompromisa tiesiskumu


Tāpēc jau arī šis raksts ir, lai Bordānu nomelnotu un beidzot tiktu vaļā no viņa. Kādā rakstā M. Srīķis Bordānu aizstāvēja, tad arī sapratu, ka drīz pret Strīķi sāksies PUBLIKĀCIJAS.

Atbildēt

RB

30.03.2021. 18:32

Paldies Lolita, tā turpināt

Atbildēt

millers

30.03.2021. 18:31

»

nugan

fufels pilnīgais


tā,diemžēl, ir ikdiena

Atbildēt

Varai pietuvinātie

30.03.2021. 18:31

kovidafēru izmanto savām shēmām. Laiku velti nešķiež, jūt, ka sūdi jau vārās.

Atbildēt

nugan

30.03.2021. 18:13

fufels pilnīgais..

Atbildēt

Pēteris

30.03.2021. 18:07

Bordān, Juraš, pucējiet vaļā! Parādiet, ka esiet veči ar pautiem! Izdzenājiet to čūsku midzeni! Nevariet? Tad turiet muti un nepļūtiet par savu stulbo bezkompromisa tiesiskumu!!!!

Atbildēt

Vietējais

30.03.2021. 18:03

Kas attiecas uz PVN karuseļiem - tur varu piekrist autoram 100%. Mana paša uzņēmējdarbības pieredze ir- 20 gadu laikā netiku saņēmis atpakaļ PVN pārmaksu nevienu reizi, sodus gan, tad, kad uzdrošinājos prasīt šo pārmaksu pārskaitīt kontā. Taču nācās sadarboties ar citiem uzņēmumiem, kuri vēl pie zināmiem noteikumiem vēl cenai piemaksāja 1/2 no saņemamās PVN summas. Tā ka izsenis, vieni ir varējuši, citiem represijas un figa. Nu jau būs kādi pārdesmit gadi, kā vairs ar biznesu nenodarbojos, bet atmiņas par šo periodu, saistībā ar VID, patīkamas nav.

Atbildēt

Хм

30.03.2021. 18:00

Одно непонятно: какая связь между дельцами Вида и бывшим гебистами? Дела в виде можно крутить и без бывших гебистов

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....