Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vice

08.07.2024. 14:34

Kreiso populistu Jaunās Krievotības sarkanais vēzis turpina agonēt!

Un turpina mangāna rūdas tranzītu, lai okupantiem pietiek izejvielas raķetēm, ar kurām šaut pa Bērnu slimnīcām!!!

2024.g. otrā puse.

Atbildēt

Guga

07.07.2024. 08:40

Обожаю таких как этот Пуча.
Если пойдёт на выборы, буду голосовать за него.
Он и мосты и ГЭС на Даугаве уничтожит лишь бы нагадить непонятно кому.
Главное, что латыши вымирают и это хорошо.

Atbildēt

nevajag ņirgāties

04.07.2024. 15:42

»

nesaprotu

Kāpēc Evitu - Eviku sauc par porno aktrisi? Vai tad lai rādītu savu pežu, viņa gāja aktierskolā vai kursos


Evika S. ieguva šo augsto kvalifikāciju speciālos kursos Ņujorkā!

Atbildēt

Barba

04.07.2024. 14:15

Šī sankciju kārta, kas ietver arī mangānu rūdu, stāšoties spēkā tikai pēc 9 mēnešiem. Neatminos, kurā TV kanālā to dzirdēju.

Atbildēt

Хм

04.07.2024. 13:27

»

nu nu

Muļķa ķīnieši būvē Jauno zīda ceļu cauri Centrālāzijai un Turcijai, izslēdzot krieviju, bet mums te ir gudrinieki, kas stāvēs ar lielu maisu un gaidīs kravas no krievijas


Китай делает и так и так. И напрямую и в обход. И те же поляки, несмотря на активную поддержку Украины, при этом спокойно гоняют грузы в Беларусь-прекрасно понимая, КУДА они потом попадают. В итоге слышу от знакомых удивительные истории: местный латвийский банк запретил транзакции от беларусов. В итоге нарисовался польский посредник, покупает у наших, продает и сам везет в Беларусь. Польский банк без проблем принимает платежи беларусской компании.
Плохо, неприлично? Плохо и неприлично. Но в сухом остатке Польша зарабатывает и польских товаров все больше на наших полках. ЧТо тоже плохо.

Atbildēt

Хм

04.07.2024. 09:21

»

nu nu

Krievi par desmitiem miljardu sabūvēja ostas, lai Latvija nepelnītu uz tranzīta, bet tagad nav ar ko tās noslogot, tāpēc tikai plānprātiņi pārdzīvo, ka nav krievu kravu. Kravu krieviem nav ne mūsu dzelzceļam ne viņu ostām


Лишение Латвии части транзита постройкой своих портов-всего лишь одна из нескольких причин, просто политически удобно продаваемая.
Тем более в какой-то момент сам Вентспилс решил, что может диктовать условия и задрал тарифы.
А так это нормальное решение для любой страны-стараться уменьшать зависимость в критической инфраструктуре от других стран

Ближайщий пример: споры Балтии по поводу того, у кого будет единый терминал СПГ-которй, как известно, закончился ничем. ПОтому как в итоге каждый должен думать в первую очередь о своих интересах.

Atbildēt

Likteņa vērotājs

03.07.2024. 19:34

»

nu nu

Krievi par desmitiem miljardu sabūvēja ostas, lai Latvija nepelnītu uz tranzīta, bet tagad nav ar ko tās noslogot, tāpēc tikai plānprātiņi pārdzīvo, ka nav krievu kravu. Kravu krieviem nav ne mūsu dzelzceļam ne viņu ostām


Bez Krievijas vēl ir arī Vidusāzija un arī tā pati Ķīna. Ķīnas pārvadājumi pa dzelzceļu šobrīd ir ļoti pieprasīti. Pietrūkst kapacitates. Turklāt termināliem ir specializācija un kravām sezonalitāte. Savus 40 līdz 50 miljonus tonnu kravu pie neitrālas lielās politikas Latvijas ostas var sarūpēt. Un tas ir ap 1 miljardu gadā klāt pie mūsu IKP. Bet ja nevajag, tad nevajag. Var taču aizņemties un slēgt skolas un slimnīcas.

Atbildēt

Vudmaņu Pjers

03.07.2024. 19:16

Joprojam smaidiga un suliga, gaidam maskavas studija ja kas. ir daudz darba ar fantastisko atalgojumu un ķermeņa piedzivojumiem. Amen.

Atbildēt

nu nu

03.07.2024. 18:23

»

Likteņa vērotājs

Kāda daļa Latvijas dzelzceļam gar Krievijas nenoslogotajām ostām. Jums ir pavisam virspusēja sapratne par loģistiku un transportu, citādi šitādas glupības nerakstītu


Krievi par desmitiem miljardu sabūvēja ostas, lai Latvija nepelnītu uz tranzīta, bet tagad nav ar ko tās noslogot, tāpēc tikai plānprātiņi pārdzīvo, ka nav krievu kravu. Kravu krieviem nav ne mūsu dzelzceļam ne viņu ostām.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

03.07.2024. 17:47

»

Хм

Turklāt idejiski šī uzņēmuma darbinieku lielākais īpatsvars veido Latvijas 5.kolonnas klusējošo sabiedroto, jeb, citiem vārdiem sakot, – viņi sen jau gaida, kad atnāks Putins un viņus visus atbrīvos no fašistiem...


У автора просто стресс оттого, что слишком часто приходится подштанники стирать.

Atbildēt

Likteņa vērotājs

03.07.2024. 16:24

»

interesanti gan

Kādu vēl "nepareizo" dzelzceļu, ja krievi savas pār daudziem desmitiem miljardu saceltās ostas Somu jūras līcī, nenoslogo pat par 40


Kāda daļa Latvijas dzelzceļam gar Krievijas nenoslogotajām ostām. Jums ir pavisam virspusēja sapratne par loģistiku un transportu, citādi šitādas glupības nerakstītu.

Atbildēt

Хм

03.07.2024. 16:23

»

russkoje govno

vezģe ruskoje govno


Держись! Не повтори судьбу американского военного, выбросившегося в окно "русские идут", только уже с криком "русское г..но". Такие как ты нужны этой стране))

Atbildēt

Likteņa vērotājs

03.07.2024. 16:20

»

Pfe

Kāds sakars latviešiem ar kolaboracionistiem, kas kalpo krievu okupantiem un izdabā kremļa režīmam


Ub kas tad viņi ir pēc tautības? Krievi vai?

Atbildēt

russkoje govno

03.07.2024. 16:00

»

Хм

А я думал, что твой ник Anatolijs


vezģe ruskoje govno

Atbildēt

Defektīvais šizofrēniķis Indulis Duka no Dikļiem

03.07.2024. 15:58

»

Pojētiskajai Calliphora uralensis Villeneuve

Par bitēm un mušām...


to nav spējīgs saprast. Veltas pūles.

Atbildēt

Pojētiskajai Calliphora uralensis Villeneuve

03.07.2024. 15:56

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Par bitēm un mušām
"Kad daži cilvēki saka man, ka krīt kārdinājumos, redzot Baznīcā nepiedienīgas lietas, tad es viņiem atbildu tā:
“Ja mušai pajautātu, vai šeit apkaimē ir ziedi, tad viņa atbildētu: ”Kas attiecas uz ziediem – nezinu, bet tukšās konservu kārbas, mēsli, netīrumi ir lūk tur, tanī grāvī - pa pilno!”. Un muša sāks sīki un smalki uzskaitīt visas mēslu izgāztuves, kurās ir pabijusi.
Bet, ja bitei pavaicātu: “Vai neesi šinī apkaimē redzējusi kādas mēslaines?”, tad viņa atbildēs: “Mēslaines? Nē, nekur neesmu redzējusi! Šeit ir tik ļoti daudz smaržīgu ziedu!” Un bitīte tev sāks uzskaitīt virkni dažādu ziedu, kuri aug dārzos un pļavās.
Redzi kā: muša zina vienīgi mēslu izgāztuves, bet bite zina to, kur netālu aug lilijas, bet nedaudz tālāk uzplaukusi hiacinte”.
Kā esmu sapratis, tad vieni cilvēki līdzinās bitei, bet citi – mušai. Tie, kuri līdzinās mušai, katrā situācijā meklē kaut ko sliktu, vienīgi tas - aizņem viņu prātus. Nekur un nekad tie neredz ne kripatiņu labā. Taču tie, kuri līdzinās bitei, atrod labo visā!
Samaitāts cilvēks domā – samaitāti. Pret visu viņam ir aizspriedumi, visu viņš redz ačgārni, turpretim cilvēks, kurā ir labas domas, lai arī ko viņš neredzētu, lai ko arī viņam nestāstītu, - visu viņš redz labu domu gaismā!"
Sv. Atonkalna Paisijs

Atbildēt

patiesībā

03.07.2024. 15:53

»

patiesībā

tiem, kuri uzskata sevi par Normāliem Cilvēkiem, pilnīgi pietiek ar elementāru komunikācijas pamatprincipu konsekventu respektēšanu un realizāciju...


ir vēl viens komunikācijas princips, absolūti prioritārs, izmantojams attiecīgos izņēmuma gadījumos - nevajag ielaisties diskusijās ar bezcerīgi permanentu muļķi / infantilu vai pat apzinātu deģenerātu, jo tad vari nonākt viņa līmenī, kurā muļķim / deģenerātam ir objetīvi dominējoša (ģenētiski iedzimta / ilgtspējīgi uztrenēta) pieredze.

P.S. Būtu pamatoti uzskatāms, ka - konkrētajā precedentā - attiecībā uz šķidro smadzeņu izeju no demences invalīdes pļutkinenes vices jeb Pēterisa Karlovsa©aurejs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки, un debilības centra noderīgās idiotes deģenerātes analfabētes pļutkas hehes - ir ienācies tieši tāds izņēmuma gadījums.

Atbildēt

patiesībā

03.07.2024. 15:53

»

🤩

Mēslu mušis no Dikļiem spiedz


tiem, kuri uzskata sevi par Normāliem Cilvēkiem, pilnīgi pietiek ar elementāru komunikācijas pamatprincipu konsekventu respektēšanu un realizāciju:

1. NEKAD nedari citiem to, kas tev pašam nepatīk.

2. NEKAD pirmais nesāc konfliktu ar citiem Normāliem Cilvēkiem.

3. NEKAD nepaliec atbildi parādā (ja provokatori u.c. deģenerāti pārkāpj 1. un 2. punktus).

Atbildēt

Хм

03.07.2024. 15:46

»

russkoje govno

russkoje govno


А я думал, что твой ник Anatolijs
Но может ты и прав, этот ник тебе лучше подходит

Atbildēt

Хм

03.07.2024. 15:44

»

tā nu tas ir


Благорадя "пучистам" 5 колонна в последние пару лет точно больше стала. Столько усилий приложено, чтобы даже лояльных русских в 5 колонну впихнуть!
Такие бы усилия на экономику направили бы-так Литва и Эстония только с завистью смотрела бы нам в спину.

Atbildēt

he he

03.07.2024. 15:22

»

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

Ticības apliecinājums


pļutka apliecina sevi....

Atbildēt

jo izrādījusies izcila zagšanas shēma

03.07.2024. 15:13

»

Pēteris Grūbe

Kā Puče var būt tik naivs


pašiznīcināsies šizioīdi šizofrēniķi, jeb būs musulmaņiem, jāiztīŗa pasaule???

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

03.07.2024. 15:02

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

03.07.2024. 14:14

»

?

vai es atlaus zvejas airu laivu un burinieku floti mulku zeme latvija ekspluatet? tvaika lokomotivju dzivos eksemplarus ari no dzelzcela muzeja varetu izvilkt lauka


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-----------
Ir sacīts: "Tautai, kura nezina vai pat ignorē savu pagātni, NAV nākotnes."

Un, arī: "Ar labiem (svētulīgiem) nodomiem un skaļiem (populistiskiem) solījumiem tiekot bruģēts ceļš uz elli."

Savukārt, kā zināms: "Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenu "titulnācijas" zombiji) ir pelnījusi tādu "valsti" un tādus "vadošos locekļus" (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES trekni leksējošus "vienlīdzīgĀKos cūk.lopus"), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās
-----------

Mediju ziņa (2008. gads): Eiropas Savienības (ES) "lauksaimniecības un zivsaimniecības ministru padomē" esot "starp šī eirokopienas augstā varas orgāna locekļiem panākta politiska vienošanās par pasākumiem, lai veicinātu ekonomiskās krīzes skartās Eiropas zvejas flotes pārstrukturēšanu". Sanāksmes diskusijās par zivsaimniecības ekonomiskās krīzes risinājuma iespējam piedalījies arī zemkopības ministrs M. Roze ( ZZS jeb "hūtsmēslu naftaspāķi" )...
-----

"Par prieku 'Jevro'-"politikai"..."
( O.M.© “Hŗoniskais pjedestāls” - 22.07.2008., Nr.6. )

Spriež 'Jevro-kolChozs', "politiski":
"Būs jāfiksē 'uz vietām' "riski",
Un 'jāpieņem kaut kādi mēri' ~
Lai nekauc "latv(ĀŅ)i", kā zvēri!..."
...
Par Dzintarjūru - diskusijas:
"Rau - 'atvilcies' no Latv(ĀN)ijas,
Ir 'biedrs' ciemos - 'naftas pāķis' ~
Šis 'noklārēs', kur esot '(br)āķis'!..."

Kāpj Floksis tribīnē un stostās:
"Drīz, 'biedri', Muļķu Zemes ostās,
Vairs nejutīs pat... reņģes smaku!
(Ja 'Jevro-kolChozs' "pavērs maku"...):

Mēs solām subsīdijas "vaukšķiem",
('Uz galviņu' - pa pāris 'taukšķiem'...)
Par to, lai zāģē laivas malkā,
Bet kuģus - "noenkuro" 'svalkā'.

Mums "valstī" lielā daļa flotes,
Vairs 'nekāš' Dzintarjūrā šprotes,
Bet zvejnieki - strebj (krastā) šņabi,
Un piekož 'falšu' sojas krabi...

Viss SILĒ 'shēmots ekselenti':
Drīz Muļķu Zemes konkurenti,
Vairs netraucēs (jums) 'izkāst doršas',
Un citas 'fišas' selgā, foršas...

Par prieku 'Jevro'-"politikai" ~
Būs Dzintarjūra JŪSU, tikai:
Mums - muzejā pa kādai laivai,
Un - tautas dziesma tīklu saivai:

Ne "jūriņ' smalku tīklu prasīs",
No tiem, kas 'Jevro-piķi kasīs',
Ne - "laiviņ' baltu zēģelīti" ~
Viss SILES "valstī" 'rullēs' "glīti"!

Nu, dabiski - priekš reklām-'špāses',
Nav "valstī" 'jānoņem no štrāses',
Un 'jānoraksta' "copes" tēma ~
Par to jau 'auKstie biedri' lēma:

Tiks dažiem ("savējiem") dots 'piķis',
(Šiem solījos - kā "politiķis"!...):
Lai paplunčājas vēl (gar krastu),
Līdz - "sauso" 'šanci' neatrastu...

Priekš šitā - "regulu" jūs 'taisiet',
Un "reņģu bendēm" 'fišku maisiet':
Lai 'Jevro-kolChozu' var slavēt!
(Līdz... bada maizē nāksies 'gavēt'...)"
...
Pu(r)kšķ 'lohi' Brjukselē, iekš krēsliem,
Un mīcās kā pa... (jūras mēsliem):
Ar vienu "regulu" - 'žmiedz' tautu,
Lai nākamā - 'čut' elpot ļautu...

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

> glups baurs

03.07.2024. 14:13

»

Tu ir glups baurs,

jo neredzi augstāk ,kas to karuseli griež


Viss ir vienkārši - JA tu zinātu to, par ko tev NAV absolūti nekādas, pat visniecīgākās nojēgas (kā izrādās) – tu NEKAD neatļautos samurgot tādas totālas glupības, ko tu esi atļāvies līdz šim.

P.S. Valodas apguves / lietojuma kvalitātes līmenis ir tieši proporcionāls attiecīgā personāža intelekta līmenim (vai arī, NEprasmes gadījumā - deģenerācijas stadijai). Tāpat arī, piemēra pēc - ir vispārzināms, ka dermoliberastu lumpenpropagandas nozombētie bioizstrādājumi parasti ir arī analfabēti - mentāli nepietiekami attīstītiem personāžiem tipiski raksturīgās problēmas ar valodas apguvi un lietošanu ir tieši proporcionālas NEspējai pretoties jebkādam zombējumam.

N.B.! Arī tava (lietotā) valoda un (NE)cieņa pret savu valodu liecina ļoti daudz ko (ja ne visu) par tevi.

Atbildēt

titulpi(l)sonim debiloīdam

03.07.2024. 14:02

»

Pilsonim okupantam

Kas tev okupantu cūkam prasīja, te slepkavot latviešus un būvēt daudzstāvu barakas okupantiem un kolaboracionistiem ? Nodokļus tu vēl joprojām maksā neizbeigtās okupācijas režīmam un sarkanajiem cērmeņiem, kas ieperinājuši savas atvases visos vadošajos amatos, mēdijus ieskaitot


Ja tu, deŗmolibersatu treknā cūka, zinātu to, par ko tev NAV absolūti nekādas, pat visniecīgākās nojēgas (kā izrādās) – tu NEKAD neatļautos samurgot tādas totālas glupības, ko tu esi atļāvies līdz šim.

Atbildēt

rīts labs nebija

03.07.2024. 13:46

Kā ir iespējams Latvijā slēgt dzelzceļa līniju Sanktpēterburga- Varšava, kurai vispār ar Latviju nav nekāda sakara, šo dzelzceļa posmu sāka būvēt Cara Krievija, un tā arī to pabeidza.
Izbūvējat Rail Baltika un tad slēdzat.

Atbildēt

Хм

03.07.2024. 13:38

»

Skumjais Bruņinieks

Puče un pārējie NRA "žurnaļugas" kritizē uzvalku, kuru viņu saimnieks - ļoti smagos kriminālnoziegumos divreiz notiesātais Lembergs - ir pa šo trešdaļgadsimtu uzšuvis...


Ничего Пуче не ищет. В конце статьи есть же понятная и четкая фраза-намек "это можнот поменять".
Вопрос только один-он будет пытаться свою партию создать, или быть среди основных создателей, или же набирает популярность, чтобы подороже "продаться" какой-либо из существующих. Судя по риторике, это NA. Вряд ли он целит в JKP, которые уже практически политический труп после стольких неудач.

Atbildēt

Хм

03.07.2024. 13:34

»

Pfe

Kāds sakars latviešiem ar kolaboracionistiem, kas kalpo krievu okupantiem un izdabā kremļa režīmam


Ну такой же, как у латышей Вайдере или Элерте или латыша Тейкманиса и Вонсовича, которые ряьно служили совесткой власти.

Atbildēt

Хм

03.07.2024. 13:33

Turklāt idejiski šī uzņēmuma darbinieku lielākais īpatsvars veido Latvijas 5.kolonnas klusējošo sabiedroto, jeb, citiem vārdiem sakot, – viņi sen jau gaida, kad atnāks Putins un viņus visus atbrīvos no fašistiem…
Автор имеет некие объективные данные, проводил опросы, анализировал списки работников, их активность в соцсетях? У него есть списки работников и он решил методом великой логики "раз русская фамилия, значит, за Путина"? Или просто в своем стиле пытается оживить статью, прекрасно помня предыдущий опыт: если нет "русской" косточки, статья не имеет особый успех?

Atbildēt

hmm

03.07.2024. 13:26

»

Pfe

Kāds sakars latviešiem ar kolaboracionistiem, kas kalpo krievu okupantiem un izdabā kremļa režīmam


Tad bērzu birzs nocietinājumā blakus Spicei un lidostai tagad jau mājo citi saimnieki, kuru deķī nav zvaigznes un strīpas. Nu, moins!

Atbildēt

Problēmas lielas

03.07.2024. 13:24

»

?

vai es atlaus zvejas airu laivu un burinieku floti mulku zeme latvija ekspluatet? tvaika lokomotivju dzivos eksemplarus ari no dzelzcela muzeja varetu izvilkt lauka


Tvaika dzinēji ir nākotne bet ar tiem buriniekiem pašvaki.Burinieks ir iespējams tikai tad ja tam ir metāla karkass,tīri koka burinieki iespējami tikai zinātnieku un vēsturnieku slapjajos sapņos.Ja nu kādam šaubas tad lai iepazīstas ar tehnisko mehāniku un materiālu mācību.Atkal,no kā tīklus audīs ja linu rūpniecība iznīcināta,par kaņepēm pat nav ko murgot.

Atbildēt

Pfe

03.07.2024. 13:03

»

Likteņa vērotājs

Dievs ir atņēmis prātu latviešiem, tātad grib sodīt. Laikam jau arī ir par ko...


Kāds sakars latviešiem ar kolaboracionistiem, kas kalpo krievu okupantiem un izdabā kremļa režīmam ?

Atbildēt

Pilsonim okupantam

03.07.2024. 12:52

»

Jaja, dasistfantastiš!

Un nevajag arī aizmirst vienu no galvenajām Krievijas (PSRS) nelietībām - sliktajos padomjlaikos uzbūvētās apmēram 40.000 daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas (neskaitot vēl daudz vairāk citu ēku, tostarp skolas un bērnudārzus, rūpnīcas u.c. ražošanas ēkas, kultūras un sporta būves, veikalus un sabiedriskās...


Kas tev okupantu cūkam prasīja, te slepkavot latviešus un būvēt daudzstāvu barakas okupantiem un kolaboracionistiem ? Nodokļus tu vēl joprojām maksā neizbeigtās okupācijas režīmam un sarkanajiem cērmeņiem, kas ieperinājuši savas atvases visos vadošajos amatos, mēdijus ieskaitot.

Atbildēt

Jā,

03.07.2024. 12:36

veiksmīgi``aizklunkurēju``līdz pensijai-46.+darba gadi...domāju-tak pelnīti-varēšu``padirnēt``savā nodabā-neparko nebēdāt...še tev...ieej bodē un domā,kuriem plauktiem un skapjiem uzreiz doties garām,...Kā tas var būt-tak resursiem bagāta Zeme-koki,ūdeņi,svaigs gaiss,jūra,Hesi....izrādās...nekas mums-gandrīz-vairs nepieder.Kur ir SAIMNIEKS,sasodīts!!!!!!!!!!???????????

Atbildēt

bebe

03.07.2024. 12:30

»

bebrs

Latvijai ļoti trūkst savs Orbans vai Tramps, mūsu pakaļā līdēji novedīs Latviju līdz pilnīgai nabagmājai


un kam tu gribi līst bez ziepēm??//joprojām orkiem??/nožēlojami

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

21

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

FotoAivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli.
Lasīt visu...

18

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

FotoManu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas. Es arī tādus pavairoju. Kādreizējā kolēģe, režisore un producente Žaklīna Cinovska savā "Facebook" laika joslā zem sirdi plosošajām fotogrāfijām bija ierakstījusi tikai vienu teikumu: "Kur ir Dievs?"
Lasīt visu...

18

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

Foto2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne tikai Ukrainā, bet arī visā Eiropā. Tas ir kārtējais krievu okupantu kara noziegums pret ukraiņu tautu. Zem gruvešiem joprojām aprakti daudzi ārsti, māsiņas, sanitāri un mazie pacienti.
Lasīt visu...

21

Vai patiesi tiks likvidēts arī Valsts valodas centrs?

Foto“Man jau pērnajā rudenī lika saprast, ka turpinājuma nebūs,” teic Valsts valodas centra direktors Māris Baltiņš, komentēdams savu atlaišanu no darba, kas notiks šā gada 29. septembrī. To “lika saprast” Tieslietu ministrija.
Lasīt visu...

21

Atklāta vēstule māksliniekam Agrim Liepiņam

FotoGodājamais Liepiņa kungs! Domāju, ka ne tikai man, bet arī daudziem gan mūsu novadā, gan citur Latvijā, ziņa, ka plānojat nojaukt Jūsu izloloto Uldevena senlatviešu pili Lielvārdē, bija nepatīkams pārsteigums.
Lasīt visu...

3

Ievērtējiet – tagad es esmu viedās administrācijas ministre un nekad neesmu dzīvojusi tik labi kā tagad!

FotoLatvijas daba ir mūsu bagātība, kas cauri gadsimtiem veidojusi mūs par zemi, kurā dzīvojam šodien. Mūsu senči, prasmīgi izmantojot dabas resursus, ir uzkrājuši kapitālu un radījuši pievienoto vērtību, būvējot Latviju par labklājības valsti. Kaut arī mums daudz vēl ir ko darīt cilvēku dzīves līmeņa celšanā, jāatzīst, ka nekad neesam dzīvojuši tik labi kā tagad.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi