Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

haralds

11.07.2017. 08:36

vote for nobody! nobody will take care of you! nobody will keep his pre election promises!
ar ko nedomāju, ka nevajag balsot!

Atbildēt

apmēram

04.06.2017. 13:44

»

Mārci!

KAs ar Tavām analītiķa spējām? Buļ buļ


pareizi jau bija

Atbildēt

kur tad tā perstroika

04.06.2017. 09:51

sarkanie zagļi sliņķi vairojas par pabalstiem joprojām, darbam jau neder, tagad vēl barus suņu tur.........

Atbildēt

Mārci!

03.06.2017. 22:58

KAs ar Tavām analītiķa spējām? Buļ buļ? ;)

Atbildēt

Es

03.06.2017. 17:25

»

no Jūrmalas

Fotogrāfam nav vairs asuma. Izņemot to, ka jāsvītro Bondars, Broka, Pūce..., prognozes garām


Viņam jau arī kā fotogrāfam nav bijis asuma; raugi, viņš nav kadru meistars, bet fotoķīmijas - mājas laboratorijas (darkroom) eksperts. Man ir otrādi; nav intereses par to, kas rodas, dažādi tīstot dažādas Ilford, bet ir acs uz kadra uzbūvēšanu.

Atbildēt

Es

03.06.2017. 17:21

" Rīgas pašreizējā vadība ir slikta, bet tikai slikta. Rīgas Domes opozīcija ir ne tikai katastrofāli slikta, tā ir lielāks drauds demokrātijai nekā ārējie faktori."

Labs.

Atbildēt

VB

03.06.2017. 16:49

Redzu, Tevi tas vismaz kaut cik interesē...
Bet, ko darīt tiem kam viss teātris "pie kājas"?

Atbildēt

Pajaco

03.06.2017. 15:04

»

No Delfi

'AKLAJĀS VĒLĒŠANĀS' TRIUMFĒ LRA/LA


Pēc jaunākām ziņām no DELFi, Ušakovu atbalsta 94,9% ! Rīga būs drošās atbrīvotāju rokās !

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

03.06.2017. 14:47

»

Atbrivotajs

Kremlis savu Rigu neatdos demokratiska cela . Punkts


Tieši tā, jo dzīļākā sakne atrodas Telavivā !

Atbildēt

Maniaks

03.06.2017. 12:56

Viss pareizi un bija zināms bez Bendiksa, starters var griezties bez bendiksa. Par politķiem spriež ne tikai par to, ko viņi sola, sola zilu gaisu, izņemot tos, kas jau ir pie varas un pārzin situāciju, bet pēc tā, par ko nerunā un noklusē. Pilnīgi neviena partija Latvijā nepiemin genocīdā slīkstošo latviešu tautu, tās tiesības, brīvības un intereses. Visi tikai apspriež tikšanu pie varas pīrāga un citiem labumiem. Visi - Zakatistovs, Strīķe, Broka, Bondars, Ušakovs, Vienotības pārstāvis. Solījumi rīdziniekiem, iztopot krievvalodīgajiem.

Atbildēt

ŽUlis Ute

03.06.2017. 12:52

Kurš teica, ka latviešiem ir utes? Latviešiem nav utes. Man kā latviešu prāta vēmējam nav utes. Es pats esmu ute - nožēlojams cilvēku mīzals.

Atbildēt

Maniaks

03.06.2017. 12:41

»

Atbrivotajs

Kremlis savu Rigu neatdos demokratiska cela . Punkts


Taisnība, utes vairojas, no utes Daskaņas radušās jaunas gnīdas - GKL un GKR. Kamēr rīgu neiztīrīs no utīm un neapraks zem Barona sačakarētās ielas, uzklājot jaunu segumu, nekas nemainīsies. Visi Rīgas mēra kandidāti LTV 1 šovā uz mēra krēslu runāja vienā valodā pēc satura - krievu valodā, pēc formas latviešu valodā. Neviena no partijām nepieminēja latviešu tautas intereses.

Atbildēt

no Jūrmalas

03.06.2017. 10:45

Fotogrāfam nav vairs asuma. Izņemot to, ka jāsvītro Bondars, Broka, Pūce..., prognozes garām.
Bordāns un Ķirsis tiks iekšā.

Atbildēt

Re kā

03.06.2017. 08:41

Latviešu tautas un citu bijušo padomju tautu attieksmē pret krievu tautu pašlaik aktuāls (visaktuālākais) var būt tikai jautājums par „perestroikas” nodarīto postu – antropoloģiskās katastrofas izraisīšanu. Ja kas ir jātiesā, tad jātiesā ir „perestroika”, par kuru visatbildīgākā ir krievu tauta. „Perestroika” dzima Kremlī – krievu politiskajā sirdī, prātā un dvēselē. „Perestroika” izraisīja morālo, intelektuālo degradāciju, sekmēja noziegumu brīvību, kriminālo noziegumu jūru, atvēra slūžas alkātībai, nekaunībai, zādzībām, nelietībām, devalvēja visa veida vērtības – politiskās, ekonomiskās, estētiskās, ētiskās, sociālās. „Peretroika” radīja bezdarbu, „bomžus”, bērnus bez izglītības, tautas izmiršanu. Ja nebūtu „perestroikas”, svešumā neaizklīstu tautas vērtīgākā daļa, harmonisks būtu demogrāfiskais stāvoklis, tautas apziņu nesagandētu neoliberālisma un postmodernisma inde, tautai būtu normālas izglītības iestādes, būtu zinātne, pastāvētu taisnīgums, tiesiskums, klusu dirnētu pederasti. Atkārtoju: par „perestroikas” nodarīto grandiozo ļaunumu pirmkārt un galvenokārt ir atbildīgi krievi. Viņu pienākums ir sodīt „perestroikas” autorus, tiesāt un sodīt „perestroikas” līdzdalībniekus tāpat kā tas tika darīts ar nacistiem Vācijā pēc kara. „Perestroikas” ļaunais mantojums pirmajiem ir jālikvidē krieviem. Viņiem pirmajiem ir jāattīra dzīves telpa no mēsliem. Kamēr tas netiks izdarīts, par cilvēkam cienīgu dzīvi nav ko domāt. Turpināsies pagrimums, tautas bojāeja. Kamēr krievi to nav izdarījuši, krievi ir atbildīgi par šodienas necilvēciskajiem dzīves apstākļiem, un mums ir visas tiesības viņiem to katru brīdi kauninoši atgādināt. Faktiski mums ir tiesības pret viņiem izturēties kā pret antropoloģiskajiem noziedzniekiem – antropoloģiskās katastrofas izraisītājiem.

Atbildēt

Atbrivotajs

03.06.2017. 08:29

Kremlis savu Rigu neatdos demokratiska cela . Punkts.

Atbildēt

Viedais

03.06.2017. 00:49

Dīvainākais ko vēlēšanu sakarā esmu lasījis. Gadījums, kad paša iedomas šķiet realitāte, bet intrigas kā politiskās domas augstākā pilotāža. Šodien iešu balsot un vēlēšos, lai murgi netop par īstenību, bet Rīga turpina zelt.

Atbildēt

...

03.06.2017. 00:24

»

No Delfi

'AKLAJĀS VĒLĒŠANĀS' TRIUMFĒ LRA/LA


Aklajās vēlēšanās cilvēki balsoja, izvēloties teikumus par politiku bez partijas nosaukuma klāt, nevis par partijām. Šī aptauja nekādā veidā neatspoguļo to, kā cilvēki nobalsos.

Atbildēt

No Delfi

02.06.2017. 23:41

'AKLAJĀS VĒLĒŠANĀS' TRIUMFĒ LRA/LA
"Aklajās vēlēšanās" Rīgā triumfējis Mārtiņš Bondars no Latvijas Reģionu apvienības un "Latvijas attīstībai" apvienotā saraksta, saņemot 24% balsu. Ar 20% atbalstu seko "Jaunā konservatīvā partija", bet ar 14% - "Vienotība" .

Atbildēt

Tā gadās

02.06.2017. 22:31

Par ZZS domāju ka Mārcim tainība. Zemnieki zaļos sāka čakarēt un tie nolēma šoreiz sarakstā neiet. Ulme vienīgais palika. Tavars lai arī skaitās zaļais vienmēr Ventspilij un Jūrmalai ir kalpojis. Bet bez īstajiem zaļajiem 5% nez vai sakasīs.

Atbildēt

Dainis

02.06.2017. 21:08

»

Tu par ko

par Mārci jeb Pūci


Mārci, vienas aplamības un izlase pēc paša samaitātības: "Pat modelējot valdošajiem nelabvēlīgāko scenāriju, man sanāk viņiem vismaz 36 vietas". Šoreiz tā nebūs - Būs LRP - Bondars; LLP - Bordāns, Vienotība - Ķirsis, NA- Broka un SS - SaSkaņa ar 25 balsīm ne vairāk. Ušakovs ir galīgi degradējies kā galvaspilsētas vadītājs, kā saimnieks, kā valstsvīrs un Rīgu galīgi sapostījis.

Nu, krievi arī daudzviet sapratuši, ka šāds |"saimnieks"vairs neder, pārāk tīra rīdzinieku kabatas.

Atbildēt

nu kas ir

02.06.2017. 20:42

kur žuļi šmuļi priedīši palikuši? Nav ko Mārcim iebilst? Kiška tonka?

Atbildēt

Zinošais

02.06.2017. 20:39

Man patika ! Ja katrā no sarakstiem būtu kaut pāris šādu cilvēku nebūtu tik bezcerīgi !

Atbildēt

nu un kāds sasapņojās

02.06.2017. 19:59

»

Papugajs

Par Pūci ar visu viņa shēmu vēsturi??? Jaunupa "palīgu". Nevajag zaļo lietot


ka kāds būs bez shēmām? Da jebkurš kurš tiks tur būs ar savējām. Par to vari būt drošs. Gan Pūce, gan Bondars, gan Bordāns, gan... Vai tad ar Nila nanoūdeni vēl nepietiek? Nav gana laba shēma?

Atbildēt

Papugajs

02.06.2017. 19:40

Par Pūci ar visu viņa shēmu vēsturi??? Jaunupa "palīgu". Nevajag zaļo lietot..

Atbildēt

Pūce

02.06.2017. 19:25

vispār gudars putns. Ja kas- vai tik nebija kādreiz TB/LNNK simbols?;)

Atbildēt

Mārci!

02.06.2017. 19:23

Vai tad bārda Tev vairs nemaksā, ja šitā atļaujies stiprāku opozīciju sagādāt Tava bijušajam darba devēja rokaspuisim? Vai arīdzan Tevi kāda smaga slimība skārusi? Nebūsi taču tas Indriķis, par kura gara darbu daži Tavi bijušie "cīņu biedri" fano?

Atbildēt

Mārci!

02.06.2017. 19:13

nu esmu Tev parādā vēl kasti aliņa. Bet par šo- piemetīšu vēl konjaku. Nesmādēsi taču?

Atbildēt

Bendika kaimiņš

02.06.2017. 19:02

Pūcem arī tāds žulicīgs paskats un iznešanās.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

12

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

FotoKarteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen - ne tikai sadārdzinātās pasūtījumu tāmēs, bet arī savdabīgi uzvarētos iepirkuma konkursos un visatļautīgā attieksmē pret pasūtītāju.
Lasīt visu...

21

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

FotoCeturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas seja ir reperis – miljonārs Timurs Junusovs jeb Timati. Viena no viņa pēdējām kolekcijām ir radīta sadarbībā ar Krievijas aizsardzības ministrijas akciju sabiedrības “Vojentorg” veikalu tīklu “Krievijas armija”.(3)
Lasīt visu...

21

Tvaiks

FotoKad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...