Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

haralds

11.07.2017. 08:36

vote for nobody! nobody will take care of you! nobody will keep his pre election promises!
ar ko nedomāju, ka nevajag balsot!

Atbildēt

apmēram

04.06.2017. 13:44

»

Mārci!

KAs ar Tavām analītiķa spējām? Buļ buļ


pareizi jau bija

Atbildēt

kur tad tā perstroika

04.06.2017. 09:51

sarkanie zagļi sliņķi vairojas par pabalstiem joprojām, darbam jau neder, tagad vēl barus suņu tur.........

Atbildēt

Mārci!

03.06.2017. 22:58

KAs ar Tavām analītiķa spējām? Buļ buļ? ;)

Atbildēt

Es

03.06.2017. 17:25

»

no Jūrmalas

Fotogrāfam nav vairs asuma. Izņemot to, ka jāsvītro Bondars, Broka, Pūce..., prognozes garām


Viņam jau arī kā fotogrāfam nav bijis asuma; raugi, viņš nav kadru meistars, bet fotoķīmijas - mājas laboratorijas (darkroom) eksperts. Man ir otrādi; nav intereses par to, kas rodas, dažādi tīstot dažādas Ilford, bet ir acs uz kadra uzbūvēšanu.

Atbildēt

Es

03.06.2017. 17:21

" Rīgas pašreizējā vadība ir slikta, bet tikai slikta. Rīgas Domes opozīcija ir ne tikai katastrofāli slikta, tā ir lielāks drauds demokrātijai nekā ārējie faktori."

Labs.

Atbildēt

VB

03.06.2017. 16:49

Redzu, Tevi tas vismaz kaut cik interesē...
Bet, ko darīt tiem kam viss teātris "pie kājas"?

Atbildēt

Pajaco

03.06.2017. 15:04

»

No Delfi

'AKLAJĀS VĒLĒŠANĀS' TRIUMFĒ LRA/LA


Pēc jaunākām ziņām no DELFi, Ušakovu atbalsta 94,9% ! Rīga būs drošās atbrīvotāju rokās !

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

03.06.2017. 14:47

»

Atbrivotajs

Kremlis savu Rigu neatdos demokratiska cela . Punkts


Tieši tā, jo dzīļākā sakne atrodas Telavivā !

Atbildēt

Maniaks

03.06.2017. 12:56

Viss pareizi un bija zināms bez Bendiksa, starters var griezties bez bendiksa. Par politķiem spriež ne tikai par to, ko viņi sola, sola zilu gaisu, izņemot tos, kas jau ir pie varas un pārzin situāciju, bet pēc tā, par ko nerunā un noklusē. Pilnīgi neviena partija Latvijā nepiemin genocīdā slīkstošo latviešu tautu, tās tiesības, brīvības un intereses. Visi tikai apspriež tikšanu pie varas pīrāga un citiem labumiem. Visi - Zakatistovs, Strīķe, Broka, Bondars, Ušakovs, Vienotības pārstāvis. Solījumi rīdziniekiem, iztopot krievvalodīgajiem.

Atbildēt

ŽUlis Ute

03.06.2017. 12:52

Kurš teica, ka latviešiem ir utes? Latviešiem nav utes. Man kā latviešu prāta vēmējam nav utes. Es pats esmu ute - nožēlojams cilvēku mīzals.

Atbildēt

Maniaks

03.06.2017. 12:41

»

Atbrivotajs

Kremlis savu Rigu neatdos demokratiska cela . Punkts


Taisnība, utes vairojas, no utes Daskaņas radušās jaunas gnīdas - GKL un GKR. Kamēr rīgu neiztīrīs no utīm un neapraks zem Barona sačakarētās ielas, uzklājot jaunu segumu, nekas nemainīsies. Visi Rīgas mēra kandidāti LTV 1 šovā uz mēra krēslu runāja vienā valodā pēc satura - krievu valodā, pēc formas latviešu valodā. Neviena no partijām nepieminēja latviešu tautas intereses.

Atbildēt

no Jūrmalas

03.06.2017. 10:45

Fotogrāfam nav vairs asuma. Izņemot to, ka jāsvītro Bondars, Broka, Pūce..., prognozes garām.
Bordāns un Ķirsis tiks iekšā.

Atbildēt

Re kā

03.06.2017. 08:41

Latviešu tautas un citu bijušo padomju tautu attieksmē pret krievu tautu pašlaik aktuāls (visaktuālākais) var būt tikai jautājums par „perestroikas” nodarīto postu – antropoloģiskās katastrofas izraisīšanu. Ja kas ir jātiesā, tad jātiesā ir „perestroika”, par kuru visatbildīgākā ir krievu tauta. „Perestroika” dzima Kremlī – krievu politiskajā sirdī, prātā un dvēselē. „Perestroika” izraisīja morālo, intelektuālo degradāciju, sekmēja noziegumu brīvību, kriminālo noziegumu jūru, atvēra slūžas alkātībai, nekaunībai, zādzībām, nelietībām, devalvēja visa veida vērtības – politiskās, ekonomiskās, estētiskās, ētiskās, sociālās. „Peretroika” radīja bezdarbu, „bomžus”, bērnus bez izglītības, tautas izmiršanu. Ja nebūtu „perestroikas”, svešumā neaizklīstu tautas vērtīgākā daļa, harmonisks būtu demogrāfiskais stāvoklis, tautas apziņu nesagandētu neoliberālisma un postmodernisma inde, tautai būtu normālas izglītības iestādes, būtu zinātne, pastāvētu taisnīgums, tiesiskums, klusu dirnētu pederasti. Atkārtoju: par „perestroikas” nodarīto grandiozo ļaunumu pirmkārt un galvenokārt ir atbildīgi krievi. Viņu pienākums ir sodīt „perestroikas” autorus, tiesāt un sodīt „perestroikas” līdzdalībniekus tāpat kā tas tika darīts ar nacistiem Vācijā pēc kara. „Perestroikas” ļaunais mantojums pirmajiem ir jālikvidē krieviem. Viņiem pirmajiem ir jāattīra dzīves telpa no mēsliem. Kamēr tas netiks izdarīts, par cilvēkam cienīgu dzīvi nav ko domāt. Turpināsies pagrimums, tautas bojāeja. Kamēr krievi to nav izdarījuši, krievi ir atbildīgi par šodienas necilvēciskajiem dzīves apstākļiem, un mums ir visas tiesības viņiem to katru brīdi kauninoši atgādināt. Faktiski mums ir tiesības pret viņiem izturēties kā pret antropoloģiskajiem noziedzniekiem – antropoloģiskās katastrofas izraisītājiem.

Atbildēt

Atbrivotajs

03.06.2017. 08:29

Kremlis savu Rigu neatdos demokratiska cela . Punkts.

Atbildēt

Viedais

03.06.2017. 00:49

Dīvainākais ko vēlēšanu sakarā esmu lasījis. Gadījums, kad paša iedomas šķiet realitāte, bet intrigas kā politiskās domas augstākā pilotāža. Šodien iešu balsot un vēlēšos, lai murgi netop par īstenību, bet Rīga turpina zelt.

Atbildēt

...

03.06.2017. 00:24

»

No Delfi

'AKLAJĀS VĒLĒŠANĀS' TRIUMFĒ LRA/LA


Aklajās vēlēšanās cilvēki balsoja, izvēloties teikumus par politiku bez partijas nosaukuma klāt, nevis par partijām. Šī aptauja nekādā veidā neatspoguļo to, kā cilvēki nobalsos.

Atbildēt

No Delfi

02.06.2017. 23:41

'AKLAJĀS VĒLĒŠANĀS' TRIUMFĒ LRA/LA
"Aklajās vēlēšanās" Rīgā triumfējis Mārtiņš Bondars no Latvijas Reģionu apvienības un "Latvijas attīstībai" apvienotā saraksta, saņemot 24% balsu. Ar 20% atbalstu seko "Jaunā konservatīvā partija", bet ar 14% - "Vienotība" .

Atbildēt

Tā gadās

02.06.2017. 22:31

Par ZZS domāju ka Mārcim tainība. Zemnieki zaļos sāka čakarēt un tie nolēma šoreiz sarakstā neiet. Ulme vienīgais palika. Tavars lai arī skaitās zaļais vienmēr Ventspilij un Jūrmalai ir kalpojis. Bet bez īstajiem zaļajiem 5% nez vai sakasīs.

Atbildēt

Dainis

02.06.2017. 21:08

»

Tu par ko

par Mārci jeb Pūci


Mārci, vienas aplamības un izlase pēc paša samaitātības: "Pat modelējot valdošajiem nelabvēlīgāko scenāriju, man sanāk viņiem vismaz 36 vietas". Šoreiz tā nebūs - Būs LRP - Bondars; LLP - Bordāns, Vienotība - Ķirsis, NA- Broka un SS - SaSkaņa ar 25 balsīm ne vairāk. Ušakovs ir galīgi degradējies kā galvaspilsētas vadītājs, kā saimnieks, kā valstsvīrs un Rīgu galīgi sapostījis.

Nu, krievi arī daudzviet sapratuši, ka šāds |"saimnieks"vairs neder, pārāk tīra rīdzinieku kabatas.

Atbildēt

nu kas ir

02.06.2017. 20:42

kur žuļi šmuļi priedīši palikuši? Nav ko Mārcim iebilst? Kiška tonka?

Atbildēt

Zinošais

02.06.2017. 20:39

Man patika ! Ja katrā no sarakstiem būtu kaut pāris šādu cilvēku nebūtu tik bezcerīgi !

Atbildēt

nu un kāds sasapņojās

02.06.2017. 19:59

»

Papugajs

Par Pūci ar visu viņa shēmu vēsturi??? Jaunupa "palīgu". Nevajag zaļo lietot


ka kāds būs bez shēmām? Da jebkurš kurš tiks tur būs ar savējām. Par to vari būt drošs. Gan Pūce, gan Bondars, gan Bordāns, gan... Vai tad ar Nila nanoūdeni vēl nepietiek? Nav gana laba shēma?

Atbildēt

Papugajs

02.06.2017. 19:40

Par Pūci ar visu viņa shēmu vēsturi??? Jaunupa "palīgu". Nevajag zaļo lietot..

Atbildēt

Pūce

02.06.2017. 19:25

vispār gudars putns. Ja kas- vai tik nebija kādreiz TB/LNNK simbols?;)

Atbildēt

Mārci!

02.06.2017. 19:23

Vai tad bārda Tev vairs nemaksā, ja šitā atļaujies stiprāku opozīciju sagādāt Tava bijušajam darba devēja rokaspuisim? Vai arīdzan Tevi kāda smaga slimība skārusi? Nebūsi taču tas Indriķis, par kura gara darbu daži Tavi bijušie "cīņu biedri" fano?

Atbildēt

Mārci!

02.06.2017. 19:13

nu esmu Tev parādā vēl kasti aliņa. Bet par šo- piemetīšu vēl konjaku. Nesmādēsi taču?

Atbildēt

Bendika kaimiņš

02.06.2017. 19:02

Pūcem arī tāds žulicīgs paskats un iznešanās.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kņada

FotoKatrs no mums kaut reizi ir mēģinājis sākt jaunu un skaistu dzīvi. Dažam pietika ar vienu mēģinājumu, cits to darīja vairākkārt, bet vēl kāds to dara, tas ir, mēģina nepārtraukti.
Lasīt visu...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

Latvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā,...

Foto

Par dzīves mērķiem un jēgu

Kas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam...

Foto

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

Rīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča...

Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...