Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vis šokolādē

04.05.2022. 16:18

Vispirms paldies jāsaka Gorbočovam par perestroikas un glasnosķ ieviešanu, tas iekustināja vezumu. Lielais paldies Jeļcinam un viņa faniem, kas panāca pučistu arestu un PSRS veidojuma likvidāciju, kā tādu esam. Tāpat jāatzīmē, ka viena Latvija diez vai ko būtu panākusi, ja to pašu paralēli nedarītu Lietuva un Igaunija. Ar vārdu sakot visiem tā padomija bija jau līdz riebumam un cilvēkiem (kopumā visam PSRS veidojumam) gribējās ko jaunu, saulainu. Vai sanāca saulaina?, tas jau ir cits stāsts.

Atbildēt

VDK 4.maija atmodas skaistākie mirkļi

04.05.2022. 16:17

Vai Dainim Īvānam bija sekss ar Sandru Kalnieti?

Atbildēt

85

04.05.2022. 16:14

"Kas" (konkrēti) lika tev zombēt tautai stulbprogrammu, ka "ir sabrucis mūsu gars"?

Youtube -
Dainis Īvāns par to, kas sabrucis vairāk:mūsu saimniecība vai gars, 1991.g.
Dezmēdijs Labvakar ltd.

Atbildēt

Laura

04.05.2022. 16:05

»

stunda

Atbalstu Jūsu teikto


Dievs, tava zeme deg...

Atbildēt

ziņa no arhīviem

04.05.2022. 16:01

Dīvāns ir labi pakalpojis Kremlim!

Atbildēt

nu

04.05.2022. 15:55

»

pagaidi, man tagad nav laiks

Volodimirs jau mūs neatkarības dienā apsveica


apsveica,un neaizmirsa pateikt lai latvieši cītīgāk ziedo ,var uzreiz skaitīt pa tiešo uz kontu ārzonās vai ieskaitīt kādā no ofšora kompānijām

Atbildēt

gf

04.05.2022. 15:36

pēdējais, ar ko Dīvāns man palicis atmiņā ; Baltijas ķēdes piedēvēšana sev....

Atbildēt

west

04.05.2022. 15:34

»

ha ha ha

Čekistu un komunistu uzvara dainīt un tu to labi zini


Īstenībā dainīts ir pamuļķa čangals. Bet! Krievu laikos dedzīgs komjaunietis.
KGB ieliktenis.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

04.05.2022. 15:05

»

Mjā

50 okupācijas gadus, kad okupanti un viņu denščiki saņēma neskaitāmas privilēģijas, tad gan nejutāties piekrāpti


Toreiz viss bija daudzmaz skaidrs. Viņi bija viņi, bet mēs bijām mēs. Pūta miglu acīs, taču neviens latviešu vidū īpaši tam neticēja. Bija skaidrs, ka tā NAV mūsu valsts. Šodien? IT KĀ savējie - vara un pietuvinātie, taču attieksme pret IT KĀ savu tautu ir kāda? Liela daļa aizbraukušo kā iemeslu tam, ka atpakaļ netaisās, minēja ATTIEKSMI pret sevi šajā valstī, tas nozīmē, ka brits (IT KĀ nav savējais) un Lielbritānija kā valsts izturas pret latviešu darbinieku labāk, nekā latvietis un Latvija. Un tā man būtu jāsauc un jāuzskata par "MŪSU/SAVU VALSTI"?

Atbildēt

XXXX

04.05.2022. 14:47

Neatkarību ieguvām! Tas ir fantastisks sasniegums, kurš bija katra latvieša sapnis jau no pagājušā gadsimta 40-tajiem gadiem!...Un tālāk? Vai neatkarība tika izmantota visas tautas interesēs? Vai arī neatkarība tika ļaunprātīgi izmantota, lai tie,kuri ir pie varas, varētu neatkarības augļus baudīt brīvi, netraucēti un neierobežotā daudzumā?Domāju, ka daudzi esam vīlušies par varas pārstāviem. Bet, diemžēl, viņiem par to ne silts, ne auksts...Miljonāru saraksts ir milzīgs, tikai ne visi peļņu gūvuši sūri un grūti strādājot.

Atbildēt

cirks aizbrauca, klauni palika

04.05.2022. 14:36

»

Černobiļa

Latvijā plāno būvēt mini atomelektrostacijas. Īvāns PSRS laikos dabūja gatavu to, ka netika uzbūvēta Daugavpils HES. Īvāns jau gados, nav ko zaudēt. Latvijas jaunatnei no šī projekta nepatīkamas izjūtas gan būs


Valdība otrdien nolēma, ka Latvija pārtrauks iepirkt elektrību no Baltkrievijas, ja tā iedarbinās Astravjecas atomelektrostaciju (AES), žurnālistus informēja premjerministrs Krišjānis Kariņš ("Jaunā Vienotība").
LTV “Rīta panorāmā” Kariņš atzina, ka Latvijas pozīcija bija nejaukt politiku ar tirgu, taču tagad ir jautājums par drošību. “Mums nav pārliecības par drošību”, un, ja Baltkrievija iedarbinās šo AES, Latvija elektrību no Baltkrievijas vairs neiepirks, uzsvēra Kariņš.
(https://www.lsm.lv/raksts/zinas/ekonomika/latvija-partrauks-iepirkt-baltkrievijas-elektribu-ja-ta-iedarbinas-astravjecas-aes.a371786/)

Atbildēt

Černobiļa

04.05.2022. 14:29

Latvijā plāno būvēt mini atomelektrostacijas. Īvāns PSRS laikos dabūja gatavu to, ka netika uzbūvēta Daugavpils HES. Īvāns jau gados, nav ko zaudēt. Latvijas jaunatnei no šī projekta nepatīkamas izjūtas gan būs.

Atbildēt

klusie čuksti

04.05.2022. 14:18

»

tenku vācele

nupat tirgā sievas runāja,ka esot tāda nvo aktīviste no Valmieras-Inese Vaivare,kura paužot viedokli,ka Latvijā krieviski esot ļauts tikai klusu sačukstēties dzīvokļa virtuvē.Nabaga Inese.Laikam nekad nav bijusi ne Rīgā,ne Daugavpilī,ne Liepājā.ne Ventspilī,nemaz nerunājot par Ludzu un Rēzekni,bet varbūt...


-ja po latiški vse paņimaju.
- ja tože, no meņa ņe kto iz latišej ņepoņimajet
-potomu 4to mi russkojazičniji, saprot?
-ja ta saprot, no skaži ti eto im
-ņetu smisla, oņi že nas ņe slušajut!!!

bet ja nopietni, lai varētu virtuvē parunāt skaļāk, iesaku iedzert vodačku

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

04.05.2022. 14:17

Nekādus ceturtos maijus, astoņpadsmitos novembrus ar baltiem galdautiem nesvinu, ŠĪ NAV TĀ VALSTS, PAR KURU ES Īvāna šeit aprakstītajā laikā DARĪJU UN ATBALSTĪJU TO, KO DARĪJU UN ATBALSTĪJU. Palieku pie uzskata, ka esmu ticis toreiz piekrāpts, un varat skraidīt ar karogiem, teikt runas un radīt cita veida kņadu, - tas šo uzskatu neizmainīs.

Atbildēt

pagaidi, man tagad nav laiks

04.05.2022. 14:11

Volodimirs jau mūs neatkarības dienā apsveica?

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

04.05.2022. 14:10

»

Cerību nav daudz...

Dienā, kad nojauksim okupantu piemiņas stabu, var sākties Latvijas atdzimšana! Kolaborantu rindas pamazām izmirst, var cerēt, beidzot viņus izslēgsim no mūsu vidus! Saules mūžu Latvijai! Slava Ukrainai


Turpinām dzīvot simbolu pasaulē, kur cilvēks jūtas paēdis jau no tā vien, ka pa logu karogs redzams? :) :) :)

Atbildēt

ROFLMAO

04.05.2022. 14:09

Un ko Dīvāns pats ir izdarījis, lai Latvijā nebūtu padomju palieku?

Sociāl-kleptokrāts labi iekārtojās partiju sistēmā, un galīgi nedomāja par tautas interesēm, tikai kā dabūt kādu labu amatu un "otkatu".

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

04.05.2022. 14:08

Jā, stāsts, protams, skaists, tikai laikā no 1994. līdz 1996. gadam sākās šīs pašas, patiešām tautas vairuma atbalstītās, varas atkratīšanās no saviem atbalstītājiem, kurā piedalījās liela daļa agrāko runasvīru. TV ekrānos vai katru nedēļu parādījās Andrejs Panteļējevs, kurš izsludināja nelietību pēc nelietības likumu un varas lēmumu izskatā pret šo pašu tautu, pateicoties kurai kalnietes, godmaņi un citi bija pie varas, nevis VDK apcietinājumā.

Atbildēt

Cerību nav daudz...

04.05.2022. 14:07

Dienā, kad nojauksim okupantu piemiņas stabu, var sākties Latvijas atdzimšana! Kolaborantu rindas pamazām izmirst, var cerēt, beidzot viņus izslēgsim no mūsu vidus! Saules mūžu Latvijai! Slava Ukrainai!

Atbildēt

tenku vācele

04.05.2022. 13:58

nupat tirgā sievas runāja,ka esot tāda nvo aktīviste no Valmieras-Inese Vaivare,kura paužot viedokli,ka Latvijā krieviski esot ļauts tikai klusu sačukstēties dzīvokļa virtuvē.Nabaga Inese.Laikam nekad nav bijusi ne Rīgā,ne Daugavpilī,ne Liepājā.ne Ventspilī,nemaz nerunājot par Ludzu un Rēzekni,bet varbūt Valmierā patiešām pašvaldība ir aizliegusi runāt krieviski?ej nu sazini...Un krievu pulcēšanās pie Brīvības pieminekļa,atbalstot Ukrainu,esot liela uzdrīkstēšanāsGrūti Inesei tik šausmonīgā režīmā.Gribas runāt krieviski,bet režīms neļauj.

Atbildēt

ha-ha

04.05.2022. 12:58

Apsveicu!Arī uz šo 9.maiju 4.maija čekistu un komunistu nomeklatūra ar autoru avangardā ir noturējuši uzbrukumu savam elkam-kolaborācijas un tautas gļēvuma apliecinājuma monumentam.Arī sertificētā tautas nodevēju-okupantu ideoloģijas nomeklatūristu un čekistu banda ES un NATO aizsardzībā joprojam ir drošībā un pie pilnām silēm,ko nevar teikt par iznīcināmo tautas daļu,kura joprojam ķepurojās šīs bijušo bandas apskāvienos un ar šausmām skatās uz baiso cenu kāpumu,šīs bandas nākamo,pēc covida,iznīcības ieroci.

Atbildēt

ha ha ha

04.05.2022. 12:57

Čekistu un komunistu uzvara dainīt un tu to labi zini.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Ministra Pleša paziņojumi par pieminekļu demontāžu ir priekšvēlēšanu izrādīšanās

FotoDaugavpils mērs Andrejs Elksniņš vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam uzsver, ka likuma prasības par pašvaldības teritorijā esošo pieminekļu, kas iekļauti Ministru kabineta izstrādātajā sarakstā, demontēšana ir jāveic līdz 15.novembrim.
Lasīt visu...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...