Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

atbilde

06.09.2021. 13:46

»

jautājums

Tu no psihenes un piedevām ar deformētām cāļa smadzenēm...


Priekš kam Putinam vēl kaut kāds LGBT, ja visi krievu smerdeļi, kas bērnībā vesti pie popa, vai dienējuši sadistu, marodieru un pederastu bruņotajos spēkos, ir pederasti? Ne jau tāpat vien izcilais rusologs S. Meļņikoff jūs nosauca par "nacija peģerast".
Nevienam sen neinteresē vēlēšanas bidlostāna, neviens uz turieni nesūt novērotājus visiem pie pakaļas, kā jūs, smirdīgos lopus, visos caurumos drāž Putins un viņa zilie draudziņi.

Atbildēt

muhosransk

06.09.2021. 13:36

»

sanfrancisko

1.Krievija gajeju parejas varaviksnes krasas nekraso atskiriba no asv...


No kurienes tu, krievu kroplīti, vari zināt par ASV? Kiseļ TV sūdu saēdies?

Atbildēt

jautājums

05.09.2021. 13:44

»

atbilde

Kas ir visas pasaules LGBT, salīdzinot tikai ar jūsu, smirdīgo sadistu, marodieru un pederastu 9. maija "pobedobesijas" praidu? Kāda vajadzība krievu pederastu virsaitim, Putinam un viņa ziliem draudziņiem, pievienoties nožēlojamam LGBT un aicināt uz turieni savus bezsmadzeņu dzimtcilvēkus, ja viņam...


Tu no psihenes un piedevām ar deformētām cāļa smadzenēm?
LGBT vada un kontrolē visu tā saucamo demokrātisko valstu perverso seksuālo attiecību likumdošanu un piedevām arī to uzrauga tās apakšorganizācijas.
Atkārtot vēl reizi, lai rakstīto saprastu?
Demokrātiskas vēlēšanas un demokrātija ir arī Krievijā. Tā to atzina novērotāji un tā to saprot visā pasaulē. Ja dažiem ar prāta nobīdi tā neliekas, var dauzīt galvu pret elektrības stabu! Un Krievija, vismaz pagaidām pakļaujas ASV prasībām attiecībā pret seksuālajām minoritātēm.
Bet kāds sakars seksa perversijām ar demokrātiju - tas gan ir jautājums bez atbildes.

Atbildēt

sanfrancisko

05.09.2021. 12:45

»

nu nu

1. ASV iedzīvotāju skaits vairāk kā 3 reizes pārsniedz Urlostānas - bidlostānas dzimtcilvēku skaitu...


1.Krievija gajeju parejas varaviksnes krasas nekraso atskiriba no asv !
2.Nu tad kaut reizi savos komentos noradi to precizo asv skaitu par covid-19 slimniekiem un mirusajiem !
3. asv neatzist Astra/Zeneca vakcinu,tapec kanadas premjers Trudo,kurs pirmo poti sanema astra/zeneca apmeklet asv pec likuma nedrikst.tas pats notiek ar kanadas turistiem ,kuri ir poteti ar astra/zenecu un ieradusies uz kruiza braucienu florida ir varen izbriniti ,ka asv policija tos nelaiz uz kuga virsu.

Atbildēt

atbilde

05.09.2021. 12:41

»

jautājums

Tu taču esi provinciāls tumsonis, patiltes bomzis ja nekp nezini par pasaules vadošo LGBT geju lesbiešu biseksuāļu organizāciju pasaulē. Šī organizācija bazējas ASV un ir viena no visietekmīgākajām visā Rietumu pasaulē. Tās nodaļas atrodas katrā valstī, arī Latvijā. Šī organizācija regulāri seko Rietumvalstu...


Kas ir visas pasaules LGBT, salīdzinot tikai ar jūsu, smirdīgo sadistu, marodieru un pederastu 9. maija "pobedobesijas" praidu? Kāda vajadzība krievu pederastu virsaitim, Putinam un viņa ziliem draudziņiem, pievienoties nožēlojamam LGBT un aicināt uz turieni savus bezsmadzeņu dzimtcilvēkus, ja viņam ir pašam sava pederastu, kur nolasīti 87% iedzīvotāju (99% krievu) cariste?
Ja tu, netīrā krievu kazarmā pālī taisītais deģenerāts, domā kā krievs, tu jau esi pida-ras, pat ja tavs anālais caurums vēl nav uzplēsts.

Atbildēt

jautājums

05.09.2021. 11:28

»

atbilde

Pederastija ir jūsu sātaniskās ideoloģijas stūrakmens, praktiski visi smirdīgie alkaši - popi to piekopj


Tu taču esi provinciāls tumsonis, patiltes bomzis ja nekp nezini par pasaules vadošo LGBT geju lesbiešu biseksuāļu organizāciju pasaulē. Šī organizācija bazējas ASV un ir viena no visietekmīgākajām visā Rietumu pasaulē. Tās nodaļas atrodas katrā valstī, arī Latvijā. Šī organizācija regulāri seko Rietumvalstu likumdošanai, lai nepieļautu tajos normas, kas kaut kādi varētu ierobežot homoseksuāļu kustību. LGBT iekšienē darbojas struktūras, kas regulāri apseko Rietumu un satelītvalstu situāciju homoseksuāļu aizstāvības jomā un ik gadu raksta ziņojumus uz kuriem pamatojoties ASV norāda katrai valstij uz trūkumiem šajā jomā.
Ja tu saņem naudu no Rietumiem, proties kļūt par pideri, kā tu saki. Tā ir pamatvērtība!

Atbildēt

nu nu

05.09.2021. 10:35

»

nelej udeni

asv visvairak cietumnieku,visvairak covid-19 slimnieku un miruso,visvairak pederastu


1. ASV iedzīvotāju skaits vairāk kā 3 reizes pārsniedz Urlostānas - bidlostānas dzimtcilvēku skaitu.
2. ASV slimnīcās pacientus negulda slimnīcu koridoros uz grīdas uz piemīztiem matračiem, tur ir attīstīta medicīna un viņiem ir vakcīna, atšķirībā no krieviem.
3. Kritušos krievus sen neviens neuzskaita, ASV ir precīzāki dati pat par tur kritušām vārnām.
4. ASV nav pederastu ideoloģijas, kā krievu pravoslavnutijiem, tur neaudzina patriotismu caur anālu, kā krievu armijā. Nav dzirdēts par ASV prezidentiem - pederastiem. Krievijas valdnieki, būdami sadisti, protams bija/ir arī pederasti pedofīli, kā Vladimirs Asinssaule, Ņevas Aleksandrs, Ivans Bargais, Pēteris I, Ļeņins, Staļins un Putins (varbūt kādu izlaidu?).

Atbildēt

ko nerādīs Kiseļ TV

05.09.2021. 09:51

»

nelej udeni

asv visvairak cietumnieku,visvairak covid-19 slimnieku un miruso,visvairak pederastu


❗ Голосуй за Единую Россию! /youtube/

Atbildēt

atbilde

05.09.2021. 09:50

»

jautājums

Idejot, kāpēc tu, piesaucot krievus, apgāni Rietumu pamatvērtības - homoseksuālismu


Pederastija ir jūsu sātaniskās ideoloģijas stūrakmens, praktiski visi smirdīgie alkaši - popi to piekopj.

Atbildēt

krievu pederastu virsaiša fanātam

05.09.2021. 00:08

»

pidaru draugam

Krievijā pedarsatija ir aizliegta ar likumu, bet tu kā īsts Ivans izskatās labi pārzini Krieviju, ko pat paši krievi nezina un nekad nav neko tādu dzirdējuši, ko tu te raksti. Bet vispār izskatās, ka pedarastija un pedarasti tev ļoti tuvi. Ko tu vari pastāstīt par Latvijas pedarastiem- Rinkēviču, Streipu...


Kā var aizliegt, ja krieveļus, kurus bērnībā nav izdrāzis pops, armijā noteikti izdrāž komandieri? Palabo, ja kļūdos, bet cik zinu, par Latvijas krievu pederastu līderi, Ušakovu, balsoja 80% krievi. Man jūs, sadisti un pederasti, neesiet tuvi, es jūs, kopā ar saujiņu latviski runājošo pederastu, zārkā, baltās čībiņās, redzēju.

Atbildēt

pidaru draugam

04.09.2021. 21:37

»

nu nu

Bija Romā tāda sērga, kā no Grieķijas ievazātā pederastija. Kad impērija tika sagrauta, visi pederasti pārvācās uz "otro romu", Bizantiju. Kad osmaņi izvandīja to Eiropas priekšpēdējo verdzības un pederastijas perēkli un sāka pederastus maukt uz mietiem, tie aizmuka uz savu pēdējo bastionu, vergturu...


Krievijā pedarsatija ir aizliegta ar likumu, bet tu kā īsts Ivans izskatās labi pārzini Krieviju, ko pat paši krievi nezina un nekad nav neko tādu dzirdējuši, ko tu te raksti. Bet vispār izskatās, ka pedarastija un pedarasti tev ļoti tuvi. Ko tu vari pastāstīt par Latvijas pedarastiem- Rinkēviču, Streipu, Putni? Un Latvijā ir pat vesela politiskā partija, kas pārstāv viņu intereses Rīgas domē un Saeimā -progresīvie. Ko tu par viņiem teiksi?

Atbildēt

to vaņis

04.09.2021. 21:36

»

janis

Tu par Latviju arī


Pirms sātana sūtņa, pederasta Pētera I, iebrukuma, Latvijā, visdrīzākais, par pederastiem neviens nebija pat dzirdējis.

Atbildēt

jaajaa

04.09.2021. 20:53

...homo sapiens īpatnis ir agresīvs savā būtībā...un neko tur izdarīt nevar...ja aizliegs kaušanos oficiāli, to darīs pagrīdē...ļoti žēl, protams, meitenes, tikai ringā viņa visdrīzāk devās ar cerību sasist nokautā pretinieci...

Atbildēt

dodiet tautai izpriecas:ringa varianti

04.09.2021. 20:28

Ringā: Gobzems-Knariņš, Māra Zālīte-VVF, Staķis-Ušakovs, LL-Viltvārdis....tauta gavilētu!

Atbildēt

nu nu

04.09.2021. 20:14

»

ASV protektorāts Latvija++***

Painteresējaties par senās Romas, kas ir visam mūsdienu rietumu civilizācijas šūpulis, vēsturi- verdzība, nežēlīga cilvēku ekspluatācija, prostitūcija, pedarastija, asiņainas gladiatoru cīņas, kad asinis spaiņiem līst pa arēnu, tās ir patiesās rietumu civilizācijas vērtības. Un nevajag vietējiem fašistiem...


Bija Romā tāda sērga, kā no Grieķijas ievazātā pederastija. Kad impērija tika sagrauta, visi pederasti pārvācās uz "otro romu", Bizantiju. Kad osmaņi izvandīja to Eiropas priekšpēdējo verdzības un pederastijas perēkli un sāka pederastus maukt uz mietiem, tie aizmuka uz savu pēdējo bastionu, vergturu un pederastu Moskoviju, kur pederastija uzplauka ar nepieredzētu vērienu un ar popu gādību, izplatījās visos sabiedrības slāņos. Šodien krievijā pederastija kalpo kā sociālais lifts karjeras taisīšanai. Ne velti Putina zilais draudziņš no Ļeņingradas un Drēzdenes laikiem, Ser-Gejs Ivanovs, bija kara ministrs, bet Volodins, vada domi. Daudzi no Putina kādreiz dupsētiem Suvorova un Nahimova kara skolu pusaudžiem, šodien ir pulkveži un, varbūt, kāds jau uzdienējis līdz ģenerālim.

Atbildēt

foršs kautiņš

04.09.2021. 20:13

Putins-Baidens

Atbildēt

par planētas humanizāciju

04.09.2021. 19:55

»

suverenitates atgusana

cina pret asv un nato okupaciju sava dzimtene Latvija ir katra cilveka goda lieta


Kad pēdējais krievu necilvēks būs atpakaļ pie tā radītāja ellē un saņēmis pastāvīgo abonementu uz visiem lisā krievu pederasta, Kabzdona, koncertiem, nevienam karavīram vairs nebūs vajadzības atrasties svešās teritorijās.

Atbildēt

Vilnis

04.09.2021. 19:34

Jānis Zvīņa, vai tev smadzeņu kaite iedzimta, vai arī dzīves laikā iemantota? ... Vai arī esi pārpīpējies?

Atbildēt

krievu deģenerātam

04.09.2021. 19:09

»

smirdīgajai cīkai pedarasam

Tu smirdīgā cūka pedaras, lasies pats projām uz Āfriku pie sev līdzīgiem papuasiem


Papuasi dzīvo Jaugvinejā, Āfrikā ir pigmeji, bet arī tie vairāk līdzinās mums, eiropiešiem, nekā jūs, civilizācijas atkritumi, kam 1000 negatīvās selekcijas gados izveidojies noturīgs verga gēns, ar lieku hromosomu.

Atbildēt

motorhead 1916

04.09.2021. 18:59

Sports ir taada diezgan nezheeliiga lieta. Bet nevienu jau nespiezh piedaliities, vai ne? Kaut kaa liekas, ka autors ir no plashaas homoseksuaalju saimes, kuriem katrs asins vai sviedru piliens izraisa paliekoshu psihotraumu. Bet skataas tak... ;-)

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija++***

04.09.2021. 18:25

Painteresējaties par senās Romas, kas ir visam mūsdienu rietumu civilizācijas šūpulis, vēsturi- verdzība, nežēlīga cilvēku ekspluatācija, prostitūcija, pedarastija, asiņainas gladiatoru cīņas, kad asinis spaiņiem līst pa arēnu, tās ir patiesās rietumu civilizācijas vērtības. Un nevajag vietējiem fašistiem te piesaukt Krieviju kā alternatīvu- ja nepatīk rietumu pasaule, tad vācaties uz Krieviju. Paši vācaties no šejienes projām! Nav te fašisti vajadzīgi.

Atbildēt

nu nu

04.09.2021. 18:16

»

nelej udeni

rietumu degradacija normaliem cilvekiem nav pienemama.Gandriz neviens krievijas nhl hokeists miljonars nepaliek izslavetajos asv dermokratijas dzunglos.tas pats sakams par latviesiem un ne tikai hokeistiem. ne kristopanam pec 20 gadiem asv ,ne julijam kruminam pec pusgada australija rietumu degradeta...


Nezin, kas ir sliktāk, riskēt ringā un nopelnīt naudu, vai doties kā "ihtamņet" slepkavot ukraiņus un visdrīzākais, tikt noraktam bez goda izrādīšanas un kapa plāksnītes, atstājot ģimeni bez iztikas līdzekļiem. Neviens taču nemaksās, jo tu taču "ņet". Katru krievu necilvēku Putins met zem tanka, jo jūs neizbēgami sagaida nežēlīga atmaksa par naidu pret latviešu tautu un valsti.

Atbildēt

mēslam

04.09.2021. 18:05

»

anti soross

nekadas demokratijas un nekadu cilvektiesibu degradetajos rietumos nav,ir nezeliga cina par izdzivosanu un moralas ciesanas verojot praidus,idiotisko izglitibu,paciesot mulkigos ierobezojumus


Krievu desantnieku dienā, tāpat kā praidā, nolasās pederasti. Nesaprotu, kāpēc tu, smirdīgā staļinistu cūka, mokies nīstā Latvijā kur nīstie latvieši, bet nedodies uz savu sapņu rašku-parašku?

Atbildēt

sapratu gan

04.09.2021. 17:54

»

paga paga

Tu nesaprati manu domu. Es teicu, ka armijai ir jāaizsargā sava valsts un savi cilvēki, nevis jālien citās valstīs


Afganistānā, kas apdraudēja tikai krieviju un Irānas lupatgalvu režīmu, koalīcijai nebija nekas meklējams, bet Irākā, kur krievu instruktori nometnēs gatavoja teroristus, necilvēciskais Huseina režīms, kas turklāt vēl drukāja dolārus, bija jāgāž. Kā zināms tur amerikāņi nesastapa praktiski nekādu pretestība. Ja civilizētā pasaule neko nedarīs, krievi visus pataisīs pēc saviem atbaidošiem zvēru ģīmjiem un līdzības.

Atbildēt

!

04.09.2021. 17:46

Dzenete negribeja stradat makdonalda par 10 usd/stunda tapat ka trakas babas no pussy riot negribeja stradat krievu ebreju maizes ceptuve.

Atbildēt

kaunies,lapsa

04.09.2021. 17:38

"Nezinu, kā šo cīņu baudīja tuvu ringam esošie kanādiešu labieši, bet visdrīzāk baudīja katru sitienu pa nu jau mirušās meitenes galvu."Nezinu,kāds muļķis ir šis Jančuks,lai tādu muļķību apšnaucies izperētu.

Atbildēt

nelej udeni

04.09.2021. 17:38

»

Izpratne Ne

Raksts ir stulba Krievijas demagoģijas atrauga. Lai nu kā, bet rietumu pasaule ir spējusi izrauties no viduslaiku mežonīgās pasaules. Lielākā daļa austrumu valstu, izņemot nedaudzas( Japāna, Dienvidkoreja), kas kļuvušas demokrātiskas pateicoties rietumiem, vēl aizvien dzīvo mežonīgos viduslaikos vai...


rietumu degradacija normaliem cilvekiem nav pienemama.Gandriz neviens krievijas nhl hokeists miljonars nepaliek izslavetajos asv dermokratijas dzunglos.tas pats sakams par latviesiem un ne tikai hokeistiem. ne kristopanam pec 20 gadiem asv ,ne julijam kruminam pec pusgada australija rietumu degradeta dzive nav pienemama. nu bet tie kuri asv strada makdonalda par 10 usd/stunda tapat tur nekad ne dzivokli ne maju nenopirks.cita lieta ,ka ja tu mulku zeme nepiederi ierednu klanam,tev nav citas izejas ,ka pamest savu dzimteni.

Atbildēt

Izpratne Ne

04.09.2021. 17:06

Raksts ir stulba Krievijas demagoģijas atrauga. Lai nu kā, bet rietumu pasaule ir spējusi izrauties no viduslaiku mežonīgās pasaules. Lielākā daļa austrumu valstu, izņemot nedaudzas( Japāna, Dienvidkoreja), kas kļuvušas demokrātiskas pateicoties rietumiem, vēl aizvien dzīvo mežonīgos viduslaikos vai cenša tajos atgriezties(Krievija), kur cilvēka dzīvībai nav nekāda cena. Tieši Krievija un Ķīna ir milzu apmēros slepkavojušas savas valsts iedzīvotājus un cilveki ir masveidīgi piedalījušies šajās orģijās.

Atbildēt

Vasja

04.09.2021. 15:44

Liberāla asaras...

Atbildēt

slimajam kuces bērnam

04.09.2021. 12:38

»

paga paga

Ir beidzot Rietumiem jābeidz "ielauzties"citās zemēs ar savu demokrātiju un cilvēktiesībām! Ja armija palīdzētu policistiem, kuri ir totāli nespējīgi, jo dažādu stulbu likumu sasaistīti, pret noziedzniekiem, slepakvām, laupītājiem, narko dīleriem utt, savā zemē, tad Rietumu pasaulē vairs nebūtu nbbūtu...


Kāds sakars ar Rietumiem? Tavā sapņu raškā - paraškā slepkavību skaits salīdzināms ar Dienvidāfrikas republiku, kur noslepkavoto skaits skaits uz 100 000 gadā, salīdzinot ar ASV, ir desmit reižu lielāks.

Atbildēt

Antiņš Auseklītis-Saulceris

04.09.2021. 12:38

Citāts "Nezinu, kā šo cīņu baudīja tuvu ringam esošie kanādiešu labieši, bet visdrīzāk baudīja katru sitienu pa nu jau mirušās meitenes galvu" - pilnīgi meli!!! Izskatās, ka jānis zvīņa ir kārtējais feika ziņu radītājs. Vabūt tam jampampiņam sākumā ir jānoskatās cīņas video un tad jāsāk izplatīt meli!
P.S. Neatbalstu ne boksu, ne MMA.

Atbildēt

Atis Priedītis

04.09.2021. 12:32

Lielākā cilvēces kļūda ir pieņēmums, ka var kaut ko mainīt uz labo pusi iedarbojoties tikai uz cilvēku apziņas pasauli - tas ir piedāvājot skaistas idejas un cēlus mērķus. Diemžēl, viss ļaunais un sliktais ir paslēpts zemapziņas pasaulē un pilnībā sabojā visas ieceres. Un atkal rezultāts ir vilšanās un "sasista sile".

Atbildēt

paga paga

04.09.2021. 11:19

Ir beidzot Rietumiem jābeidz "ielauzties"citās zemēs ar savu demokrātiju un cilvēktiesībām! Ja armija palīdzētu policistiem, kuri ir totāli nespējīgi, jo dažādu stulbu likumu sasaistīti, pret noziedzniekiem, slepakvām, laupītājiem, narko dīleriem utt, savā zemē, tad Rietumu pasaulē vairs nebūtu nbbūtu noziedzības, ne narkotiku izplatīšana. Un, protams, savu robežu apsargāšana. Tad Rietumi būtu tiešām paraugs pasaulei. Bet Rietumi, kas ir sasaistīti ar visādiem "cilvēktiesību"likumiem un noziedznieku neaizskaramību, ka pat slepkavas seju, ka tas pieķerts nozieguma vietā nedrīskt rādīt, jo privātuma aizsardzība!Kut tālāk??!! Policistam spļauj sejā, bet tas neko nedrīkst darīt! Armijai būtu jākoncentrējas uz savu valsti izskaužot noziedžibu, nevis jātēŗē miljoni un dzīvības, lai aizztāvētu kādu cilti, kas dzīvo vēl akmens laikmētā!

Atbildēt

vietējais

04.09.2021. 10:44

»

Apnikuši tavi idiota murgi!

Pilnīgi nav interesanti. Dodies pie psihiara, debīlais. Kāpēc mums jāzin tava dienasgrāmata? Cik var pļūtīt, grafomān! Kuru tas interesē, ko raksti par sevi un saviem ezotēriskiem murgiem katru dienu komentāros


Kurš tev spiež lasīt to ko raksta citi, un nemeklē tādā gadījumā ja lasi, idiotismu citos, bet iespējams to atradīsi pats sevī.Iespējams pats vispār neko nespēj uzrakstīt sakarīgu lai kādam interesētu tavs rakstītais.

Atbildēt

visi zin

04.09.2021. 10:04

sports-gladiatori-muļķi priekš muļķiem, jeb dodiet pūlim asinis un rupjmaizi

Atbildēt

hm

04.09.2021. 09:59

»

Vai kāds tās idiotes spiež to darīt?

Saprotu, Briedis to dara naudas dēļ. Viņa cīņas to parāda


Idiotes yaču rada sabiedrība, kura maksā naudu un pieprasa. Kā Romas impērijas iziršanas stadijā - maizi un izpriecas ar asinīm. Tā boslēdzas Rietumu impērijas attīstības cikls.
Jebkura sabiedrības formācija aug , attīstās, pēc tam degradējas un izirst. BLM un seksuālās perversijas, kuru uzspiešana sabiedrībai nav no tās pašas sērijas?
Pat hegemona nodevība un bēgšana mo Afganistānas apliecina garīgo esošās valdošās elites vakumu. Karalis ir pliks!

Atbildēt

Atis Priedītis

04.09.2021. 09:25

»

Apnikuši tavi idiota murgi!

Pilnīgi nav interesanti. Dodies pie psihiara, debīlais. Kāpēc mums jāzin tava dienasgrāmata? Cik var pļūtīt, grafomān! Kuru tas interesē, ko raksti par sevi un saviem ezotēriskiem murgiem katru dienu komentāros


Es esmu pārliecināts, ka tas ko es publicēju kaut kad var citiem cilvēkiem noderēt. Un tas, ka tu tā ārdies absolūti nenozīmē, ka arī citi cilvēki domā tieši tāpat. Manas grāmatas lasa daudzi cilvēki un pauž arī ļoti atzinīgu vērtējumu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valsts sabiedrisko attiecību mazspēja un katastrofa

FotoSakarā ar zemiem Latvijas vakcinācijas skaitļiem un attiecīgu risku, ka atkal būs ierobežojumi un ka mācības atkal notiks attālināti uc, atļaušos izteikt arī savas neprofesionālas pārdomas.
Lasīt visu...

10

Savāds laiks

FotoNo aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot.
Lasīt visu...

21

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

FotoNeviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta likumā noteiktajā kārtībā. Nevienam nav jāpierāda savs nevainīgums. Šie ir jebkuras demokrātiskas, tiesiskas valsts pamatprincipi. Nevainīguma prezumpcija ir nostiprināta arī Latvijas likumdošanā. Izņemot vienu virzienu – banku sektoru.
Lasīt visu...

6

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

FotoMēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta prezidenta pensija, dzīvoklis un mašīna. Latvijas Republikā nevar būt prezidents, kas neievēro Satversmi un Tautas gribu. Tādēļ tiks ierosināts Likums par prezidenta pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, liedzot Jums visas privilēģijas.
Lasīt visu...

21

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

FotoJa esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu, lai paiet malā. Garantējot brīvprātīgu pieeju vakcinācijas procesam, noņemot totāli neveiksmīgo „vakcinācijas ministru” un izvirzot vakcināciju par līdzekli, nevis mērķi, šis skaitlis ir reāli panākams īsā laikā, jo vakcīnu ir pietiekami.
Lasīt visu...

15

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

FotoSvētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils nākamo sestdien. Galu galā Šlesers aicināja man tam pievienoties. Secinājumi šādi.
Lasīt visu...

12

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

FotoCovid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi par šī procesa uzsākšanu nereti vairāk tiek argumentēti ar lokāliem pieņēmumiem, nevis zinātniski pamatotiem faktiem. 
Lasīt visu...

21

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

FotoKatru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt savu garšas kārpiņu prasības un piepildīt vēderu.
Lasīt visu...

12

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

FotoDomas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces atklātās vēstules, precīzāk, pretreakcijas no jaunizveidotās darba grupas, kura norobežojas no vēstulē paustās patiesības.
Lasīt visu...

21

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

FotoValsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130 000 eiro apmērā, lai tādejādi kompensētu trešo pušu uzņēmumu nodokļu parādus.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...