Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Dr.xy

22.02.2019. 18:45

»

Anna

Cik ilgi turpināsies Ušakova un un co patvaļa!!! Vai nav neviens, kurš reiz pieliktu visam šim vājprātam punktu, jebšu ir tikai pajoliņu depjutāti


Pats galvenais jautajums nav kremla maratonskrejeja noziegumi.Pats gavenais ir, kad beidzot ES Valsts Latvijas institucijas un atseviskas personas,kuras ir atbildigas par LV likumu ieverosanu un izpildisanu saks pildit savus pienakumus.Gadiem ilgi tiek nesoditi izlaupits valsts budzets,tiek spiegots "tuvejo arzemju"uzdevuma,tiek izplatita kremla propaganda un dezinformacija.Likumu nepildisana no atbildigajam institucijam un atseviskam personam ir Valsts nodeviba,kura apdraud Latvijas Valsts Neatkaribu.

Atbildēt

Anna

19.02.2019. 12:42

Cik ilgi turpināsies Ušakova un un co patvaļa!!! Vai nav neviens, kurš reiz pieliktu visam šim vājprātam punktu, jebšu ir tikai pajoliņu depjutāti

Atbildēt

Autore

16.02.2019. 20:05

..vaicā, kas vainīgs. Atbildīgo prāts. Godaprāts. Lai Ušakovs paaicina kaimiņzemes vadoni un pavizina pa noplukušās Rīgas drausmīgajām ielām! Vai Ušakovam būtu kauns saimnieka priekšā? Kā domājat?

Atbildēt

nu

15.02.2019. 20:30

»

:-(

Ušakova vēlētājam vienaldzīgas ir gan bedres, gan korupcija - viņiem galvenais, lai Rīgas priekšgalā savējais


latviešu elektorāts iet ļoti cītīgi uz Rīgas pašvaldības vēlēšanām, - bet tikai ar piebildi,- tik, cik Rīgā tie ir palikuši...zinu vismaz 8 LV pilsoņus, rīdziniekus, kuri jau pāri 10 gadiem dzīvo ārzemēs.Mājā, kurā dzīvoju, ir 60 dzīvokļu - no tiem 9 ir latviešu elektorāts.

Atbildēt

Sūda Pietiek atkal nepievieno komentārus

15.02.2019. 04:41

Žīds L. Lapsa atbalsta Saskaņu?

Atbildēt

Halturuna-ahuna

15.02.2019. 00:18

»

vaina

ir asfalta kvalitātē. Nauda iedalīta liela, kuru sadala pa dažu kabatām, bet uz ielas uzklāj ļoti plānu, vislētāko un nekvalitatīvāko asfaltu, uzdodot par dārgāko. Tā notiek ar visu Latvijā. Jau dažus gadus atpakaļ zinātāji gribēja noņemt asfalta proves, lai pierādītu, ka tas nav pareizs. Tad ceļu dienests...


Precīzi teikts.Tā ir tikai viena no daudzajām ķibelēm.To neviens no RD runātājiem neatzīst un izdomā dažādus sekundāros attaisnojumus,arvienvārdsakot-muld acīs skatīdamies.
Un vēl-visvairāk bedru ir tieši tur,kur ieklātais asfalts uzlauzts un aizlāpīts kā agrākajos laikos-kak ņibuģ.Un tajās vietās tas atkal drūp,un met asfaltu atkal caurumos iekšā...Soiģot! Nekādas atbildības,tā Rīgā strādnieki pieradināti it kā strādāt.Gala rezultātā rodas kaut kāds kāpostlapu faktūras,grumbuļains veidojums,kurš plešas arvien apjomīgāks.Visiem dziļš poh...!Kas tāds nav iedomājams,piemēram,Ventspilī,Valmierā..
Un jārēc pilnā balsī,ka attaisnojumu meklē laikaapstākļos utt., nevis pašu domātāju un darītāju galvās un haltūrās.Muļķi būsim,ja tam ticēsim.

Atbildēt

Vietējais

14.02.2019. 22:46

»

Ko nu tirs!

Aizbraucu uz Rīgu, novietoju auto daudzstāvu mājas pagalmā - bedre pie bedres, gājēju trotuāru neatšķirt no braukšanai paredzētā seguma - tieši šajā posmā iebrauc smagie furgoni, piegādājot preces veikalam no pagalma. No rīta mana auto logā Rīgas pašvaldības policijas protokols, ka esmu novietojis automašīnu...


Iztiesājot šos procesus mūsu objektīvā administratīvā tiesa vienmēr aizmirst par tādu teikumu likumos, ka jebkuras šaubas par notikumu ir jāiztiesā par labu sodītajam. Tagad gan visbiežāk ir otrādāk, viss tiek iztiesāts par labu policistam.
Ja vienreiz esi ar šo bardaku saskāries, tad nākošo reiz, ja gadās, nosplaujies un labāk samaksā nekā mēnešiem bojā sev nervus, lai jau sivēniem tiek, ātrāk izaugs par cūkām, kas zin, varbūt ka ātrāk inficēsies ar cūku mēri.

Atbildēt

vaina

14.02.2019. 20:41

ir asfalta kvalitātē. Nauda iedalīta liela, kuru sadala pa dažu kabatām, bet uz ielas uzklāj ļoti plānu, vislētāko un nekvalitatīvāko asfaltu, uzdodot par dārgāko. Tā notiek ar visu Latvijā. Jau dažus gadus atpakaļ zinātāji gribēja noņemt asfalta proves, lai pierādītu, ka tas nav pareizs. Tad ceļu dienests bļāva, ka būs jāmaksā sods par asfalta bojāšanu. Baidās. Jo prove pierādītu drausmīgo asfalta kvalitāti. Tāpēc tas jau pēc 2 gadiem sabrūk. Melošana par laika apstākļu ietekmi ir tikai un vienīgi vainas novelšana no sevis. Asfalts gan labi turās ziemeļos kā dienvidos. Protams, ar vienu noteikumu, kas tas tiešām ir asfalts, nevis asfalta karikatūra kā tas ir Latvijā.

Atbildēt

Iezemietis

14.02.2019. 19:21

»

:-(

Ušakova vēlētājam vienaldzīgas ir gan bedres, gan korupcija - viņiem galvenais, lai Rīgas priekšgalā savējais


Uz vēlēšanām jau var ierasties visi 100%, bet ja vēlēšanu likums ir komunistu pārtaisīts un neatbilst vairs brīvvalsts Satversmei, tad centieni ievēlēt valsts patriotus līdzinās nullei. Tikai muļķis var gvelzt muļķības par varas atgūšanu vēlēšanu kārtībā, te viss jāmaina pašā saknē un jāatbrīvojas no ienaidnieku ietekmes.

Atbildēt

sorosīdi

14.02.2019. 17:37

»

nesaprotu

kā no šarikovu valodas tulko vārdu "soross", visur viņiem 'soross' , bet nesaprotu, kas tas ir


vai sorosīti ir Ventspils kibuca A. Lemberga ievazājums.

Atbildēt

tentiņš

14.02.2019. 17:19

vai vai vai Griškeviča, un kad tad tā Rīga ir bijusi labāka, sakoptāka un izremontēta.... visu mūžu Rīgā dzīvoju, bet neatceros... riebjas divkosība

Atbildēt

nesaprotu

14.02.2019. 17:11

kā no šarikovu valodas tulko vārdu "soross", visur viņiem 'soross' , bet nesaprotu, kas tas ir

Atbildēt

...

14.02.2019. 14:53

»

vila

Divi žīdeļi


Precīzi!

Atbildēt

Aizsaveries!

14.02.2019. 13:32

»

vila

Divi žīdeļi


Trakais muļķi!

Atbildēt

vila

14.02.2019. 13:30

Divi žīdeļi

Atbildēt

Esi aptaisījies?

14.02.2019. 13:24

»

Induli Durka- Šlitke, jobanais žīs!

Atkal rakstu nevar nobalsot ar plusu. Pis iekšā savus superkomentārus par saviem čekas ziņotājiem. Puņķurīma Lapsa pārdevies Saskaņai! Židelis iraid židelis


Ja tu staigā aptaisījies, nenovāc un/vai nenomazgā to vietu, bet nobrauc tikai garspalvām ar papīru, tev noteikti smird tā vieta un tu par to laikam esi spiests runāt. Citādi normāls cilvēks tā nebrauktu ar mēli pa savu smirdīgo pakaļcaurumu kā tu. Tāpēc arī tu pat elementāras lietas nesaproti, bet no tevis smird ārā naida runas. Ja cilvēks lieto tādus vārdus kā tu – tas ir slims cilvēks, psihiski nav normāls. Ar to arī tev kā plānprātiņam ir nolemts vilk dzīvību kamēr nosprāgsi, jau drīz.

Atbildēt

Tu nezini , kas lauž pagalmus un kas maksā

14.02.2019. 13:19

»

Ko nu tirs!

Aizbraucu uz Rīgu, novietoju auto daudzstāvu mājas pagalmā - bedre pie bedres, gājēju trotuāru neatšķirt no braukšanai paredzētā seguma - tieši šajā posmā iebrauc smagie furgoni, piegādājot preces veikalam no pagalma. No rīta mana auto logā Rīgas pašvaldības policijas protokols, ka esmu novietojis automašīnu...


Piemēram, pie mūsu mājas Ropažu ielā 74 un 76 bija tādas bedres, ka tur tanki vairs nevarētu iebraukkt. Un kas tās bedres "izraka"? Veikala, ka atrodas mūsu mājā, fūras, kas katru dienu piebrauc izkraut preces, bet pajautājie Nilam Ušakovam - kur paliek tā nauda, ko veikali kā telpu īpašņieki (nomnieki) samaksā Rīgas domei? Viņi mājas uzturēšanai neko nemaksā, samaksu prasa no dzīvoļiem. Paskatieties dzīvojamās mājas tāmes - tur ir ienākumi no veikala? Tikai no mums plēš maksu, raksta tāmēs pagalma remontam izdevumus no mājas ienākumiem, bet veikals - tikai dangā mūsu asfaltu un ne tikai maksājam, bet laužam savus auto.

Atbildēt

Patriotiskais gars

14.02.2019. 13:15

Nav ko PIEDŪMOT RĪGU,uz sabiedrisko TRANSPORTU.Sastāda savas automašinas,ka pat tramvaji un troleibusi vairs nevar izbraukt.Ziemā tikai sabiedriskai transports.Man RĪDZNIEKAM no tām izgāzēm vairs elpot nav ko!

Atbildēt

:-(

14.02.2019. 12:35

Ušakova vēlētājam vienaldzīgas ir gan bedres, gan korupcija - viņiem galvenais, lai Rīgas priekšgalā savējais.
Tas tā turpināsies, kamēr latviešu elektorāts vēlēšanu dienā neaizies uz vēlēšanu iecirkni

Atbildēt

Udo Ulbergs

14.02.2019. 12:14

Kārtējā latviešu neliešu nelietība! Rīgā valda un Rīgas zagšanu komandē Rīgas latviešu lielākais zaglis "Misters 20%", kura psiholoģiskajā, morālajā un reālo risinājumu praktiskajā pakļautībā ir smukais krievu puisītis. Latvieši nelietīgi visu vainu uzveļ "krievam", kaut gan paši latvieši Rīgā ir vislielākie mēsli. "Krieva" vaina ir tā, ka viņš paklausīgi izpilda Maskavas prasību būt Latvijā krievu kopienas simboliskajam līderim. Tikai simboliskajam, jo konkrēto stratēģiski konceptuālo, ģeopolitisko, politisko, analītisko darbu veic citi kadri - kadri ar smadzenēm, kuras smukajam puisītim nav bagātīgi attīstītas. Viņš ir tas pats, kas latviešiem Dainītis - skaists skaisti muldošs muldoņa bez liela prāta.

Atbildēt

džins

14.02.2019. 11:54

Sū par bedrēm, mūsu klimatekonomiskajos apstākļos viņas bija ,ir un būs. Bedres pat ir ekonomikas augšupejas virzītājspēks. Katra salāpītā bedre,katra pārsistā riepa,salauztais amortizātors vai šarnīrs ir konkrēts kāposts kādā konkrētā kabatā;)
Jautājiens par ko citu.
Ko tik ātri pazuda Rancāna rakstiņš:)

Atbildēt

andrīc

14.02.2019. 11:50

Tas, ka ceļi ir tādā stāvoklī, un pavasarī kļūst vēl trakāk, jau sen ir zināms, tas nav nekas jauns. Bet vai kaut viens, kurš atkal kā nenormālu jaunumu ir konstatējis šos faktus, varētu arī izteikt kādus saprātīgus un racionālus ierosinājumus problēmas risināšanai?

Atbildēt

Latvis

14.02.2019. 11:50

Raksts trāpīgs! Rīgas ielu bezceļi tiešām atgādina Maskavu un tas ir tikai loģiski, Nils ar kompāniju saimnieko labākajā krievu stilā!!

Atbildēt

A.

14.02.2019. 10:53

Rīga nav bezcerīga. Bezcerīga ir situācija, kurā pilsētā ir sabraukusi 5 kolona, kurai dotas tiesībās piedalīties pašvaldības vēlēšanās un kura balso par Ušakovu. Nu tad mazais cars arī uztur pilsētu krievu garā - bedres un korupcija. Ušakovs vienkārši ņem piemēru no mūsu plašās kaimiņzemes, 1:1 kopē. Ja iepriekšējie Rīgas saimnieki saimniekoja ar labu budžetu un sistemātiski laboja ceļus, tad šim budžets gāžas laukā pa visiem rāmjiem un ceļos tiek ieguldīts nulle kapeikas. Es tik nesaprotu kā citas pašvaldības var salabot ceļus. Vai vēl kādi jautājumi?

Atbildēt

vai varbūt ZA tehnolo'gija

14.02.2019. 10:49

?????????????????????????????

Atbildēt

bedrītes lāpa tā

14.02.2019. 10:47

tagad vāra ūdeni bedrēs, lai tur liktu asfaltu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!laikam LTU tehnoloģija

Atbildēt

maskačku un bolderāju visur

14.02.2019. 10:46

kas nu kuram mājīgi, mana kaimiņine šarikova lauza mājai āra durvis un sita pagraba logus, domāju, ne vienīgā Rīgā .......zem kaķkopības un suņkopības zīmes-lai lopiņi avar brīvi pārvietoties............., bet faktiski , lai ielikti kloķim laitiškām........
tādi viņi ir un būs un paliks mūžam, jo evolūcijas atbirumi: nav man, man nedod, tavu iznīcināšu

Atbildēt

Man šķiet, ka to pagalmu

14.02.2019. 10:35

»

...

Bizness un taisnība nav viens un tas pats,sodi ir ienākums , bedru ,,lāpīšana,, ir izdevumi


sakārtoja no soda naudām, ko netaisnīgi iekasēja 20 gadu garumā. Jo tur bija būvgružu izgāztuve, nevis pagalms. Pašvaldība un tiesa organizēta noziedznieku grupa sodu ieksēšanai. Bandītu taisnības valsts.

Atbildēt

Ko nu tirs!

14.02.2019. 09:58

»

Q

Kārtējais sorosiešu uzbraukums Ušakovam, vispirms sakārtojiet valsts lielceļus , paši savā acī baļķi neredz! Idomājos kādi Rīgā un valstī būtu ceļi, ja pie varas būtu Vienotības zagļi


Aizbraucu uz Rīgu, novietoju auto daudzstāvu mājas pagalmā - bedre pie bedres, gājēju trotuāru neatšķirt no braukšanai paredzētā seguma - tieši šajā posmā iebrauc smagie furgoni, piegādājot preces veikalam no pagalma. No rīta mana auto logā Rīgas pašvaldības policijas protokols, ka esmu novietojis automašīnu uz trotuāra malas.

Protokolu pārsūdzēju pašvaldības vadībai saskaņā ar likumu kā augstākai iestādei. Atbildes nebija, bet protokols pretēji likumiskai kārtībai bija tiesā. Tuesa atstāja uzlikto sodu spēkā. Pārsūdzēju. Apgabaltiesa sodu atstāja spēkā - tautas vārdā sarakstot brīnumus - ka pagalms esot nobruģēts un atšķirība starp braucamo daļu un trotuāru nav nepamanāma.

Pēc četriem gadiem pagalmu sakārtoja. Tai pagalmā regulāri redzēju protokolus automašīnu logos. Jūs varat iedomāties, ko es domāju par Rīgas pašvaldību un tiesu.

Atbildēt

Induli Durka- Šlitke, jobanais žīs!

14.02.2019. 09:46

Atkal rakstu nevar nobalsot ar plusu. Pis iekšā savus superkomentārus par saviem čekas ziņotājiem. Puņķurīma Lapsa pārdevies Saskaņai! Židelis iraid židelis!

Atbildēt

hugo

14.02.2019. 09:40

Aizbrauciet uz Ogri un tad rakstāt pasūtījumrakstus!!!!
Ir jābūt aklam vai arī slimam...lai neredzētu kāds ir ceļu stāvoklis un ko varat pateikt lauku skolnieku autobusu šoferiem par ceļu stāvokli!!!!!!!jo katrs brauciens ir riskants

Atbildēt

Q

14.02.2019. 07:36

Kārtējais sorosiešu uzbraukums Ušakovam, vispirms sakārtojiet valsts lielceļus , paši savā acī baļķi neredz! Idomājos kādi Rīgā un valstī būtu ceļi, ja pie varas būtu Vienotības zagļi!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

FotoKatram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu dzīvē pieredzētā. Satiekoties mēs dažkārt ne tikai runājam par ikdienišķām lietām, bet arī diskutējam un strīdamies par tādiem jautājumiem, kas saistās ar politiku, ekonomiku, morāles vērtībām, dzīves jēgu…
Lasīt visu...

15

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

FotoEs, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru iedvesmot teicēniešus!
Lasīt visu...

21

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

FotoTālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc vairumam iedzīvotāju pieļaujams dot zemākas kvalitātes izglītību.
Lasīt visu...

15

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

FotoValsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas Nacionālo bibliotēku (LNB), simboliski atzīmējot vienu gadu kopš prezidenta stāšanās amatā. Valsts prezidents ar LNB pārstāvjiem pārrunāja humanitāro zinātņu un digitālās jomas nozīmi Latvijas kā modernas valsts stiprināšanā.
Lasīt visu...

21

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

FotoPasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem. Viens no visredzamākajiem – Staļins. Tomēr tagad viņam ir uzradies nopietns konkurents. Tiesa, ne jau paveikto darbu ziņā, tur nu Staļinu neviens nepārspēs, nu, pēc apjoma noteikti. Tad kurš ir šis “izredzētais”?
Lasīt visu...

21

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

FotoVispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un piepušķotas - tādas palikušas sirmā vīra atmiņā. Kurš būtu domājis, ka kāds Lapsa pēc 30 gadiem cilās 90. gadu intervijas?
Lasīt visu...

21

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

FotoValsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums.
Lasīt visu...

6

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

FotoValsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā ir nodokļu maksātāju loma un rīcība. Likumsakarīgi, ka nodokļu nomaksas apjoms ir atkarīgs no tā, cik efektīva ir VID sadarbība ar nodokļu maksātājiem. Uzticēšanās ir svarīgs šīs sadarbības priekšnoteikums.
Lasīt visu...

12

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

FotoVien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā šī. Un tas ir saprotams – PSRS (Padomju Sociālistisko Republiku Savienība) laiki tik ļoti atšķiras un kontrastē ar mūsdienām, ka neatstāj vienaldzīgu gandrīz nevienu. Īpaši, ņemot vērā, ka tā nav tik sena pagātne un vēl ir daudz cilvēku, kuri “toreiz” ir dzīvojuši.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...

Foto

Muļķība vai pasūtījums?

Sliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai...

Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...