Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to www.govlawyer

11.06.2020. 15:12

jums taisnība

Atbildēt

tiesa pārkāpj lietvedības noteikumus

11.06.2020. 15:11

tiesas pašreiz Covid laikā savus lietvedības noteikumus pārkāpj- uz iesniedzēja eksemplāra kanceleja neliek zīmodziņu par saņemšanu, jo kancelejā liegta apmeklētājiem ieeja (pat ar maskām) , tātad tas arī ir cilvēktiesību parkapums uz pieeju tiesai.
Pa telefonu kanceleja saka, lai atstāj kastē pie policista - faktiski svarīgi dokumenti bez atzīmes par saņemšanu tiek ielikti kastē ... ko par to saka VP, MP un tieslietu ministrs ?

Atbildēt

www.govlawyer.lv

11.06.2020. 00:22

Kad Ministru kabinets un Saeima noteica
sākotnējos un tālākos ierobežojumus
saistībā ar Covid-19,

Latvijas tiesas (kādas piecas)
izdeva nelikumīgus ierobežojumus, kas
bija lielāki kā
viņiem deleģētās tiesības,
ko deleģēja arī Augstākās tiesas priekšsēdētājs.

IKVIENS par šiem aizskārumiem -
par apmeklētāju piekļuves liegumu
atklātām tiesas sēdēm
var prasīt tiesā par
cilvēka tiesību uz tiesu aizskārumu.

Atbildēt

Pufs

09.06.2020. 11:48

Diez ko Pietiek ar šo rakstu gribēja pateikt. To, ka advokāti neseko līdzi tiesību aktiem, to, ka advokāti nav dzirdējuši, ka iestāžu darbu regulē iekšējie normatīvie akti, nevis pie iestādes durvīm pielīmētas lapeles, vai arī to, ka Lemberga kungam, kā jau visiem apsūdzētajiem ar skaļu vārdu, ir švaka veselība? Ā, pareizi, gribēja pateikt, ka tiesas dumjas un slikti strādā. Šoreiz nesanāca.

Atbildēt

Onāns

09.06.2020. 11:20

Rode laiž garām?

Atbildēt

Traktorists

09.06.2020. 08:30

Švaki mums tie tiesu sistēmas Pīlāri... Sanāk tāda īsta Covid Temīda, kurai nepieciešama ārstniecības speciālista palīdzība. Skumjas mums tas tiesu loģikas un nu jau pat man sāk šķist, ka Lembergus būtu jāatbrīvo no šitā murga...

Atbildēt

MI

08.06.2020. 23:42

Labs.
Juristiem ir tāds teiciens. Man ir pilnīgi vienalga, kas ir rakstīts MK noteikumos, bet man ir svarīgi, kas ir rakstīts likumā.
Un no Tiesību teorijas tas nozīmē, ka zemākstāvošajiem nav tiesību likumu nedz paplašināt, nedz sašaurināt.
Būtība/princips ir tajā, ka Tauta caur saviem deliģētajiem pārstāvjiem nosaka kā būs un tas ir Likums. Pēc tam tas tiek nodots MK/ierēdniecībai izpildei. Protams, lai izpildītu likuma prasības, tiek radīti MK noteikumi u.c, bet viņi/zemākstāvošie nevar likumu nedz paplašināt, nedz sašaurināt, lasi, viņiem nav tiesības mainīt Tautas gribu.
Bet, par tām maskām vispār cirks. Divu kastu sistēma LV legalizēta. Tas amatpersonas jau neiet nedz uz bodi, nedz viņām ģimenes, viņas neinficējas, imūnas. Ai kā man nāk prātā kādas no fantastikas filmām, kur mutanti sadzīti pazemē, bet veselie dzīvo uz nebēdu. Kādreiz skatījos kā fantastiku, bet tagad, ko teikt?

Atbildēt

Vot

08.06.2020. 22:22

Tiesnese Jansone acīmredzami aiziet pa fāzi.

Atbildēt

Kucijs

08.06.2020. 22:09

»

ta uta

a tiesnese peech churaashanas klitoru mazgaa turpat tiesas atejaa jeb tikai ar netiiru roku apslaukaas un smirdeedama iet tiesu spriest ? nez - tiesas atejaa ir bidee visiem


Ja tiesnesis nevar pieraadiit, ka ir mazgaajis aanusu peec defekaacijas, taadam nav tiesiibu spriest aisnu tiesu ! Apkakaajies un smirdiigs tiesnesis nevar spriest taisnu tiesu !

Atbildēt

Aprìgas Gabaltiesa

08.06.2020. 22:05

ew, taa tiesnesese tak`s ir pastulba, jeb`su man vienai tà `s`kiet ?

Atbildēt

Mafijas astoņkājis

08.06.2020. 19:29

Klaunu tiesa Latvijā.

Atbildēt

sens latviešu sakāmvārds

08.06.2020. 17:25

Bada laikā pat lapsas sūkā...

Atbildēt

Godātå tiesa :)

08.06.2020. 16:52

Lembis jau sen būtu atsēdëjis un varētu svilpodams dzīvot tālāk, bet labāk nočakarët savu un savu bērnu dzīvi ar plānprātiņu demagoģiju. Ja Dievs kādu grib sodīt, tam atņem prātu. Tas par lembi un Co.

Atbildēt

Einis

08.06.2020. 16:15

Nezinu nevienu tiesu, kas ievērotu klauna bordāna vadlīnijas. Laikam ar saviem darbiem ir autoritāti iekarojis.

Atbildēt

prastā tauta

08.06.2020. 16:09

laikam pēc paražu tiesībām vienīgi prastā tauta ir infekciju pārnēsētāja, jo kā stradājošie nabagi brauc ar sabiedrisko transportu , savukārt tiesneši ir tīri cilvēki - brauc uz darbu un no darba ar limuzīniem, ievēro personīgo higiēnu, tādēļ tiesnešiem nav jānēsā maskas un viņiem vīrusi nevar pielipt. :-)

Atbildēt

Viss ir slikti

08.06.2020. 15:46

Tiesai likumus nevajag ievērot, jo tiesa likumus izdomā pati. Muļķu zemē viss pa vecam ...

Atbildēt

hi hi hi

08.06.2020. 15:09

Kādu laiciņu atpakaļ NRA šitais jau bija publicēts. Tur ir daudz šādu šedevru. Izskatās ka Lemberga tiesa tuvojas finišam un viņam būs reāli jāsēž. Tāpēc jau tiek izmantotas visas iespējas ,,stiept gumiju,, . Pat mazgadīgais bērnus bija atvilkts līdz uz tiesu, lai būtu jāatceļ sēdi. Būtu ātrāk pasludinājuši spriedumu un lai sēž. Tā pat jau pārsūdzēs, tāpēc visam tam cirkam kas notiek noteikti nav nekādas nozīmes.

Atbildēt

Kā var runāt , ja ir maska?

08.06.2020. 15:04

Kā var uzstāties tiesas sēdē, ja ir sejas maska uz mutes ?
uzjautrinoši...

Atbildēt

Ha

08.06.2020. 14:56

un ka cilvēki īsteno savas tiesības : vai var iepazīties ar lietas materialiem ?

Daiga Vilsone esot Bordāna iecelta un atbalstīta, vai taisnība ? ...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...