Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ozons

12.10.2021. 11:24

»

Otec

Interešu konflikts jau nav kāda rīcība, bet fakts. Nedrīkst tēvs-iepirkumu komisijas vadītājs piešķirt dēlam līgumu. Vai sieva-tiesnese tiesāt savu vīru. Tiesnese...


Pēc šīs loģikas Ozola nedrīkst izgaismot LNK industries mahinācijas, jo viņas vīrs tur kādreiz strādāja? Kur te ir interešu konflikts? Ozolas vīrs taču nav bijis nedz LNK industries īpašnieks, nedz vadītājs un lēmumus tur nav pieņēmis. Viss pietiek.com uzpūstais interešu skandāls tā arī izkūpēja visumā kā oda pirdiens.

Atbildēt

Precīzi teikts

09.10.2021. 11:25

»

autoram

Lai ari kādi viņai konflikti, bet klausīties viņas klukstēšanā ir pārbaudījums! Kā citi kolēģi šo kluksti var paciest


Labāk pateikt būtu grūti. Tā tiešām ir kladzināšana, žēl, ka tādā postenī ir vistai līdzīga

Atbildēt

Otec

08.10.2021. 12:01

»

Ozons

Nū... klausies, būvniecības karteļa kontekstā, kad kā žurkas no grimstoša kuģa bēg tā balsti RD (No darba aiziet ilggadējais Rīgas domes Būvniecības pārvaldes priekšnieks Rusins, kad visi karteļa būvobjekti Rīga tika būvēti šī kunga laikā), tas, ko tu saki izklausās pēc oda pirdiena mikrofonā. Neko ...


Interešu konflikts jau nav kāda rīcība, bet fakts. Nedrīkst tēvs-iepirkumu komisijas vadītājs piešķirt dēlam līgumu. Vai sieva-tiesnese tiesāt savu vīru. Tiesnese
-šķirtā sieva nevar tiesāt arī savu bijušo vīru.
Pat tad ja iepirkumu komisijas vadītājam vai tiesnesei rīcībā tiešu pārkāpumu it kaa nav, tāpat iterešu konflikts ir.

Atbildēt

ZZS

07.10.2021. 15:02

Abi Milovi nolaidis visu ko tevs uzcelis un ilgi nebus jagaida 😉Martinsons smuki runa bet sava pakala jaglabj 😉

Atbildēt

Juris

07.10.2021. 14:59

Piedavaju atnemt LNK visas licenzes un nobanot visos valsts konkursos!
1.Jo tika piekerti Lietuva kukulojot amatpersonas
2.Kukolo LV amatpersonas
3.Parstav buvnieku karteli.
4.Atmazga lielako dalu ienemumu caur sportu
5.
6.

Atbildēt

būvkartelis

07.10.2021. 10:58

Lindiņa nav vainīga! Naudas plūsmas virzies uz preža pils pusi...

Atbildēt

mitjka

07.10.2021. 10:55

Nu re , JKP visiem saka paldies visi brīvi :)

Atbildēt

Smith and Wesson

07.10.2021. 09:37

»

Ozons

Nū... klausies, būvniecības karteļa kontekstā, kad kā žurkas no grimstoša kuģa bēg tā balsti RD (No darba aiziet ilggadējais Rīgas domes Būvniecības pārvaldes priekšnieks Rusins, kad visi karteļa būvobjekti Rīga tika būvēti šī kunga laikā), tas, ko tu saki izklausās pēc oda pirdiena mikrofonā. Neko ...


Ozonam var piekrist. PIerādīt amatpersonas motivāciju konkrētai rīcvībai ir diezgan sarežģīti. Savukārt izteikt pieņēmumus par atriebību bez konkrētu faktu norādīšanas, kas šādu pieņēmumu apstiprina....nu, tas tiešām ir ļoto, ļoti brīvs situācijas interpretējums.

Atbildēt

Ozons

07.10.2021. 09:27

»

Otec

Nu jā. Vīru atlaida, sieva, izmantojot varu, atriebjas. Sievai ir nevis objektīva un taisna motivācija izmeklēt LNK pārkāpumus, bet tikai atriebties par vīram pāri nodarīto


Nū... klausies, būvniecības karteļa kontekstā, kad kā žurkas no grimstoša kuģa bēg tā balsti RD (No darba aiziet ilggadējais Rīgas domes Būvniecības pārvaldes priekšnieks Rusins, kad visi karteļa būvobjekti Rīga tika būvēti šī kunga laikā), tas, ko tu saki izklausās pēc oda pirdiena mikrofonā. Neko vairāk Liepnieks arī nav spējīgs uzrakt. Otrkārt motivāciju par atriebību nevar pierādīt, tā ir ļoti apšaubāma interpretācija.

Atbildēt

Otec

07.10.2021. 07:44

»

Ozons

Es īsti nesapratu - tas lielais interešu konflikts, ka Ozolas vīrs kā darbinieks strādāja LNK Industries? Pie tam vēl tika atlaists. Jūs nopietni


Nu jā. Vīru atlaida, sieva, izmantojot varu, atriebjas. Sievai ir nevis objektīva un taisna motivācija izmeklēt LNK pārkāpumus, bet tikai atriebties par vīram pāri nodarīto.

Atbildēt

Ozons

07.10.2021. 00:26

Es īsti nesapratu - tas lielais interešu konflikts, ka Ozolas vīrs kā darbinieks strādāja LNK Industries? Pie tam vēl tika atlaists. Jūs nopietni?

Atbildēt

:-)

06.10.2021. 13:22

»

cits kolēģis

Tajā brīdī aizver acis un iedomājas, ka atrodas vistu fermā. Tad skaņa vairāk atbilst iedomātai realitātei


Vistas kladzināšanu ir vieglāk paciest. Kad ieraugu viņu TV, tūlīt pārsledzu kanālu, tacu jūs kä kolèģis to nevarat.

Atbildēt

cits kolēģis

06.10.2021. 12:26

»

autoram

Lai ari kādi viņai konflikti, bet klausīties viņas klukstēšanā ir pārbaudījums! Kā citi kolēģi šo kluksti var paciest


Tajā brīdī aizver acis un iedomājas, ka atrodas vistu fermā. Tad skaņa vairāk atbilst iedomātai realitātei.

Atbildēt

Bārnabijs

06.10.2021. 11:27

Neaiztikt Lindiņu! Staķi un citi kraķi, Ķirši, irši ir lieli maitas, sist viņus!

Atbildēt

Gunča no Kokorevas.

06.10.2021. 11:12

daudzi sēdēs # :DDDDDDD

Atbildēt

Nja

06.10.2021. 11:04

Skaidrs, ka masīva nomelnošanas kampaņa pret tiem, kas aktualizējuši būtiskas problēmas saistībā ar šo kartelizēto iepirkumu.

Atbildēt

Krūklis

06.10.2021. 10:25

Īstenībā tam kasparam ir 100% taisnība. Viens ir, ka varbūt bija kartelis, otrs- PUblisko iepirkumu likums, kas nosaka, ka pasūtītājs ņem piedāvājumu ar viszemāko kopēju cenu! Bet iekšā pretendents var likt kaut vai 100X sadārdzinātu griestu vai lampiņu cenu un tās ir viņa pilnīgas tiesības! Un iepirkuma komisija nevarēja un nedrīkstēja noraidīt, pat ja redzētu, ka algas tāmē ir trīskāršotas- galvenais- ja viņi ar šādu zemkāko cenu uzvārēja, tad viss ir atbilstoši PIL. Cits jautājums ir- cik pats PIL ir atbilstošs, taču iepirkumu komisija nevar pamatoties uz brēkājošu deputāšu apvainojumiem, tai ir jārīkojas likumā noteiktajos rāmjos. Ļoti žēl, ka pa TV jaunais IUB vadītājs nebija tik drosmīgs to pateikt, laikam jau pārāk gribas sēdēt tikko iesildītajā vietiņā. Bet par JKP politiķiem pat runāt negribas- liekas, ka šajā partijā cilvēki ir sagājuši tikai dēļ atriebības sajūtām- kuram gribas Lembim atriebties, kuram dēļ izmešanas no KNab, kurai atriebt par vīru.... Bet pa virsu visam vienkārši trula kampšanas vēlme. Būvnieki, protams, nav balti un pūkaini, taču tagad izskatās, ka tiem, kuriem baļķu krava acīs, meklēs cita acī ja ne skabargu, tad pagali.

Atbildēt

autoram

06.10.2021. 10:17

Lai ari kādi viņai konflikti, bet klausīties viņas klukstēšanā ir pārbaudījums! Kā citi kolēģi šo kluksti var paciest?

Atbildēt

nevajag muldēt

06.10.2021. 09:48

»

TT

Ieberzās Bārbija


kāda vēl Bārbija? neapvaino lelles

Atbildēt

???

06.10.2021. 09:41

»

MZGD

Neaiztikt Lindiņu! Paņnemt un izpurināt Staķi un Ķirsi


Tas notika pirms Staķa un Kirša- Burovs/Ameriks un kaķu vecis!

Atbildēt

tāmētājs

06.10.2021. 08:21

visa sāls tajā, ka noņēma dažus no siles, tāpēc parādījās publiskas ziņas par uzpūsto tāmi, LNK apgalvo, ka ir sterili, bet tie, protams, ir meli. Tas pats ar samuļļāto PV iepirkumu, kur pat vilcienus nespēja iepirkt bez otkatiem, un tāpēc tie vilcieni ir tādi, kādi ir, kuros bez speciālām zināšanām alpīnismā nemaz nevar ierāpties.

Atbildēt

bolts

05.10.2021. 23:00

Šitā bezkompromisa knīpstanga savu vainu nekad neatzīs. Viņai patīk meklēt utis citu kažokā, tad rādīt uz to ar pirkstu un skaļi ķērkt - nu kā gan tā var! Bet kad pašas kažokā atrasta blusa paliela kaķa lielumā, tā visi bezkompromisi aizmirstas.
Tā viņi visi aizies pa politisko skuju taku - Jurašs, Ozola, Bordāns. Nevar bļaustīties apkārt par bezkompromisa tiesiskumu, bet pašiem nodarboties ar bez-principa likumpārkāpumiem.

Atbildēt

TT

05.10.2021. 22:52

Ieberzās Bārbija.

Atbildēt

lai tak

05.10.2021. 22:33

būvē to otro kārtu. Un pēc tam lai visu nojauc un būvē atkal par jaunu.

Atbildēt

FGH

05.10.2021. 21:59

»

viedoklis

100 miljonus iztērēja lai uzceltu to dzels monstru, bet tai pašā laikā Latvijā 100 tilti ir uz sabrukšanas robežas, medicīnai trūkst līdzekļu, ceļiem trūkst,arī izglītībai, bet dziedāt gribas un visai pasaulei palielīties arī.Tas nekas ka tilti sabruks, tie dziedātāji varēs novilkt brunčus un brist ...


Vienīgais kas apdraud 4.maija kroplo sistēmu ir daudz turīgu cilvēku, tā saucamais vidusslānis. Tieši tas visiem spēkiem tiek bremzēts. Valsts līdzekļus izpļekarējot vienalga kur, tikai nepieļaut galvenais turīga vidusslāņa attīstību. Šobrīd salīdzinoši turīga ir nomenklatūra, bet tas tikai pateicoties oligarhu pupiem, no kuriem viens jau nocirsts.

Atbildēt

Zinošais

05.10.2021. 21:02

Šis nav nekas jauns! Jau LNB celtniecības laikā uzzinot piedāvātās cenas notika dažas būtiskas lietas:
1.Zigurds Magone kā atzīts būvniecības speciālists un atbildīgais par LNB būvniecības veikšanu, bija nepatīkami pārsteigts par piedāvājumu summām. Acīmredzot viņš arī bija šokā, par to ka "nacionālā simbola" būvniecību daži bija iedomājušies nevis kā prestiža un goda lietu, bet gan iespēju īpaši labi nopelnīt.
2.Arī tai brīdī sākās runas, ka būvniecības tāmes ir komercnoslēpums un tās nekādā gadījumā nedrīkst publiskot, taču ārējais spiediens bija tik liels, ka kultūras ministrija paziņoja, ka dos iespēju ar tāmēm iepazīties jebkuram interesentam, konkrēto situāciju gan neatceros, bet fakts bija tāds, ka šo rindu autors bija viens no tiem, kas ieguva iespēju ar šo tāmi iepazīties, jebkurā gadījumā izmaksu jautājums tika publiski diskutēts rīkojot pat publiskas diskusijas. Katrā ziņā arī tur parādījas tirgus situācijai neatbilstoši cipari.
Manuprāt ir diezgan vienkāršs veida kā pārbaudīt kam taisnība - no būvniecības dokumentācijas vajadzētu būt zināmam kurš izpildīja konkrētos darbus, savukārt VID vajadzētu būt zināmam no kādas algas samaksāti nodokļi un par cik darba stundām tie samaksāti, pietam LNK taču nevajadzētu būt problēmai atklāt kuriem darbiniekiem tāmē norāditās algas samaksātas un ja baidās no kādiem sensitīviem personas datiem, tos var publiskot vai nu anominizēti vai slēgtās sēdēs.

Atbildēt

NELO

05.10.2021. 21:01

»

MZGD

Neaiztikt Lindiņu! Paņnemt un izpurināt Staķi un Ķirsi


Rokas nost no Lindas labāk puriniet Dinu Vīksnu, kuras nolaidīgā rīcībā pieļāvusi Rīgas bērniem paredzēto līdzekļu piesaviāšanos 13. oktobrī būs tiesa pret tēvu un dēlu, kuriem inkriminē ap 15 000 eur. piesavināšanos.

Atbildēt

MZGD

05.10.2021. 20:46

Neaiztikt Lindiņu! Paņnemt un izpurināt Staķi un Ķirsi!

Atbildēt

hm

05.10.2021. 20:04

Ratkevičs? Яунелгавский край? ZKG? ASP Pluss?

Atbildēt

viedoklis

05.10.2021. 19:59

100 miljonus iztērēja lai uzceltu to dzels monstru, bet tai pašā laikā Latvijā 100 tilti ir uz sabrukšanas robežas, medicīnai trūkst līdzekļu, ceļiem trūkst,arī izglītībai, bet dziedāt gribas un visai pasaulei palielīties arī.Tas nekas ka tilti sabruks, tie dziedātāji varēs novilkt brunčus un brist pāri upēm, vai peldus doties uz Rīgu, protams ja kovids nebūs viņus nosūtijis uz viņsauli.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...

12

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

FotoRailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst ~6 miljardu eiro Latvijas posmam (~puse Latvijas budžeta) un Eiropa visu naudu 100% nedos. Ko darīt?
Lasīt visu...

20

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

Foto10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši nogalināto.
Lasīt visu...

21

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

FotoĻoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie kungi! Cienījamie skatītāji un klausītāji! Dārgie Latvijas cilvēki! Man ir liels prieks jūs uzrunāt gada svarīgākajā dienā. Dienā, kad mēs svinam savu valsti.  Mūsu valsts 105. gadadienu.
Lasīt visu...

21

Tauta nav stulba

FotoTauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...

Foto

Vai šodien jau esi ļāvis sevi apmuļķot? Ja ne, ņem vērā šo rakstu!

Nevienam nepatīk, ka viņu apmuļķo. Pēc Eirobarometra datiem 64% Latvijas iedzīvotāju jūtas pārliecināti,...

Foto

Elektrības cenu līkloči – vai Latvijas iedzīvotāji izmanto savas iespējas?

Ir pagājis gads kopš Nord Pool biržas vairumtirdzniecības cenas Latvijā uzrādīja prātam neticamus rekordus, vidējai mēneša cenai pārsniedzot...

Foto

Man ir cits viedoklis!

Ģenerālās Asamblejas 1948. gada 10. decembra 217. A (III) rezolūcijas preambulā teikts - ņemot vērā to, ka visiem cilvēku sabiedrības locekļiem piemītošās...

Foto

Nevajag ņaudēt!

Visa nauda tiek izsaimniekota caur valsts konkursiem, sadārdzinot visu 5x utt. Vajag pieņemt tikai pareizu likumu par visu konkursu auditu un konkursus auditēt no...

Foto

Vai privātie mežu īpašnieki šobrīd saredz ilgtspējīgas mežsaimniecības jēgu?

Nav noslēpums, ka Latvijā šobrīd pret mežsaimniecības nozari valda sarežģīta un bieži vien pretrunīga sabiedrības attieksme. Vairāku...

Foto

„Rail Baltica” skandalozais iepirkums – kas tālāk?

„Rail Baltica” - uzņēmumu apvienība no Turcijas, kuras sastāvā ir kompānijas "IC Içtaş Inşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş." un...

Foto

Helmanis publiski sašutis par... Puntuļa rīkoto konkursu?

Ir tāda anekdote: “Zvēru mazuļi pagalmā lielās ar saviem vecākiem. Vienam tētis tādā amatā, otram mamma tur strādā. Lācēns...

Foto

Cilvēku viedoklis SIF ekspertiem nerūp!

Ir tāda anekdote: “Eksperti norāda, ka valsts attīstās, iedzīvotāji apgalvo, ka viņi to nejūt, bet iedzīvotāji jau nav nekādi eksperti!” Līdzīgi...

Foto

Piesakos uz pirmo vietu konkursā par vistukšākajām frāzēm

Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki ir viena no mūsu vissvarīgākajām kultūras tradīcijām. Ir nepieņemami, ka mākslinieki un...

Foto

„airBaltic” - varbūt viss ir stipri vienkāršāk

Lai aizmuktu ar „airBaltic” lidmašīnām, nav jātaisa slēgtas Ministru kabineta (MK) sēdes. Tā ir valstij piederoša kompānija un pietiks...

Foto

Kādēļ vairs nenotiks neviena mana intervija ar “Latvijas Avīzes” žurnālisti Egli?

Galvenais iemesls ir – es nevēlos piedalīties iestudētās izrādēs, kas aiz žurnālistikas maskas nolaupa mums...

Foto

Enerģijas pašpietiekamības nozīme Latvijas nākotnei

Saeimas deputātiem nodoti izskatīšanai Klimata un enerģētikas ministrijas izstrādātie un iepriekšējās valdības atbalstītie grozījumi Elektroenerģijas tirgus likumā....

Foto

Tautas kustība "Veselais saprāts"

Šorīt, kad pasaule dejo virs bezdibeņa, kad mūsu dzīvei tiek sisti pamati zem kājām, kad pašsaprotamas lietas tiek apšaubītas, kad sabiedrībai un...

Foto

Vēlreiz brīdinām – neaiztieciet mūsu peļņu!

Ir skaidrs, ka priekšlikumi palēninās vai daļēji apstādinās kreditēšanu, kā arī negatīvi ietekmēs Latvijas reputāciju un kredītreitingu, kas sadārdzinātu valsts...

Foto

Valdība parādīja visa veida migrantiem, ka mēs esam mīkstie

Vakar bija ļoti svarīgs tests mūsu valdībai, prezidentam, drošības iestādēm, kuru tie neizturēja....

Foto

Izraēlai ir jāizdara pareizā izvēle

23.oktobrī Pietiek tika publicēts mans raksts ar nosaukumu ”Izraēla pret “Hamās””, kurā izklāstīju savu redzējumu par notikumu attīstības scenāriju un lēmumiem, kas būtu...

Foto

Nediplomātiskais un nekorektais Kariņš nav visa Latvija

Diena sākās ar ziņu par Latvijas ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa izraisīto skandālu. Katalonijā viena no centrālajām mediju ziņām ir...

Foto

Piederība Rietumiem nav tikai ērtības un iespējas

Diemžēl var prognozēt, ka Eiropā pieaugs naida noziegumu skaits. Diemžēl mazāka, manuprāt, ir izpratne, ka tā nav specifiski ebreju...

Foto

Komentārs par to, ka Latvijai esot jākļūst par bezskaidras naudas valsti

Pārlasīju rakstu vairākas reizes un tā arī nesapratu, kāpēc Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas norēķinu...

Foto

Kad divi latvieši savā starpā runā angliski vai krieviski, tie faktiski noliedz savu tēvu un māti

Sveicu jūs Valsts valodas dienā! Latvijas valstiski un nacionāli domājošās...

Foto

Kāpēc VAS "Latvijas dzelzceļš" neveicas ar ES projektu realizāciju

Divi vienkārši iemesli. Pirmais: uzņēmuma padomes nekompetence. Izjaucot koncerna vadības procesus, kas sekmīgi un izmaksu ziņā arī...

Foto

“Saskaņai” ir vieta Latvijas politikā, jo tās misija ir svarīga un mērķi ir aktuāli kā nekad iepriekš

Ir pagājis gads, kopš partija “Saskaņa” zaudēja vietu politiskajā...

Foto

Kas kopīgs Baznīcai ar LGBT, un kas uzsauc mūziku?

Skolās māca, kā naudu pelnīt, augstskolās, kā to ekonomēt un radīt, bet kāpēc skolās nemāca, kā nauda...

Foto

Laimes māti un naudas koku meklējot, jeb „Global Animal Law organisation” likumdošanas datubāze un tās interpretācija

Salīdzināt Latviju ar Nigēriju, tādējādi norādot uz Latvijas neiedomājamo atpalicību,...

Foto

Hosams paņem rokās mietu. Ar s...diem

Stradiņa slimnīcas – jeb saīsinājumā PSKUS – padomes zibenīgā patriekšana no amatiem liecina, ka jaunais veselības ministrs Hosams Abu Meri...

Foto

Atklāta vēstule “Swedbank” vadītājam Laurim Mencim

Sveicināts Jūsu jaunajā amatā kā „Swedbank” valdes priekšsēdētājs! Es rakstu Jums saistībā ar konkrētu situāciju, kurā esmu nonācis kā Jūsu...

Foto

Cik īsti vērta biļete uz Džordanu Pītersonu?

Par mūsdienu mesiju dēvētajam Toronto profesoram Džordanam Pītersonam pošoties uz Rīgu ar priekšlasījumu, interesentiem nenāktu par ļaunu tomēr piedomāt...

Foto

Nākamgad daļa pašvaldību var nespēt pildīt pamatfunkcijas!

Valsts budžeta pieņemšanas procesā gandrīz neievērots palicis jautājums par pašvaldību budžetiem, bet tas ir ļoti svarīgs. Tieši no pašvaldību rocības...

Foto

Kolektīvais saprāts ir vājprātu summa

Ja reiz dzīvnieku pasaules kolektīvie saprāti mums ir pašsaprotami, kas mums liek uzskatīt, ka tāda, līdzīga kā dzīvnieku pasaulēm kolektīvā saprāta,...

Foto

Mēs nogalinām tikai tik daudz dzīvnieku, cik vajag!

Latvijas Veterinārārstu biedrība (LVB) šodien, 10.oktobrī informēja Zemkopības ministrijas Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvo padomi par dezinformāciju un...