Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Dana

18.07.2020. 10:49

Visnotaļ žēl tos darbiniekus, kuriem ar šo dāmīti būs jāstrādā. Rebes viņa prot taisīt, vēl KM laikā

Atbildēt

Paija - to 08:45

14.07.2020. 18:17

tapēc, ka cilvēki necīnās pret RNP mafiju. Klusē, piekrīt un maksā kā aitas.

Atbildēt

Paija - rīdziniekam

14.07.2020. 18:16

pilnīgi Jums piekrītu, turklāt Zalpētere savu meitu iekārtojusi siltā vietā pie V.Krūmiņas Augstākā tiesā

Atbildēt

Gudrītis

14.07.2020. 11:57

»

Muļķīts

4150 eiro alga ir bruto? Tā skaitās liela alga? Apskaužama


Muļķīts darba laikā sēž pie datora, gudri komentē par algas lielumu un gaida mammas pensiju.

Atbildēt

Muļķīts

14.07.2020. 09:20

»

...

To var uzprasīt maximas kasierēm vai sētniekiem


Varbūt uzreiz bomžiem pie centrāltirgus jautāt? Cik zemam sociālam slānim, bez izglītības un pieredzes, faktiskii proletariātam, ir jājautā viedoklis?

Atbildēt

...

14.07.2020. 08:54

»

Muļķīts

4150 eiro alga ir bruto? Tā skaitās liela alga? Apskaužama


To var uzprasīt maximas kasierēm vai sētniekiem.

Atbildēt

Muļķīts

14.07.2020. 08:30

4150 eiro alga ir bruto? Tā skaitās liela alga? Apskaužama?

Atbildēt

Pilsonis

14.07.2020. 07:47

»

Šausmas

Rīgas namu pārvaldniekā. Tiešā atlase ar headhuntinga metodi? Hmmm


Klasika. Vajag taču bauriem kaut ko iečurāt ausīs. Parasti neko nenozīmējoši svešvārdi ļoti tam piemēroti.
+ jo sliktāka RNP pārvalde, jo labāk. Bauri vēlāk paši pieprasīs uzņēmuma privatizāciju, lai investori laimi atnestu.

Atbildēt

Viņiem tūkstoši- mums pussabrukušas mājas

14.07.2020. 07:45

Nupat atnākusi RNP glābēja? Ar tādām algām jau nav ko brīnīties, ka māju remontam un uzturēšanai nekas neatliek. Nesaprotu, kam mums Valsts kontrole, prokuratūra u.c. uzraudzības iestādes? Ja paskatās kaut vienu RNP dokumentu ar izcenojumiem, tad pat nelielas 2-stāvu mājelei tikai apsekošana vien izmaksā tūkstošos. Vienu ūdensvada cauruli nomaina arī par tūkstošiem ( ja vispār tā tika nomainīta).Mājas nolaistas līdz sabrukšanai, pagalmi aizauguši , mājas aplīmētas lapiņām, aprakstītas, pussabrukušas, kāpņu telpas un koplietošanas koridori vismaz 20 gadus nav redzējuši remontu. Neesot naudas. Kur tā radīsies, ja katram RNP darbiniekam pa 4-8 tūkstošiem eiro mēnesī?! Sen daži nav skatījušies pa restotu logu.

Atbildēt

xxx

14.07.2020. 04:46

»

jaajaa

...kas ir "headhunting metode" ?...tas ir tā, ka visi Eiropas "namu pārvaldnieki", kuriem šajā brīdī vajadzīgs darbinieks, kā izsolē sanāk un "kurš lielāko algu piesolīs


Tas noīmē, ka Tev vajag krutu specu, un tu zini, ka tāds Latvijā ir viens, tu viņam zvani un piedāvā nākt strādāt pie sevis, pārsolot viņa esošo algu plus pievienojot papildua bonusus. Pārpirkšana. Uz šādu pasākumu nerīko konkursu, bet, labāk pirms tam ir rīkot konkursu, jo konkursā tiešām var pieteikties ļoti labi kandidāti. Toties ar headhuntingu, tu paņem to, ko gribi. Vienīgais žēl, ka Rīgas namu pārvaldnieks ir pateicis visiem saviem darbiniekiem, ka grib savā kantorī cilvēkus, kas ir neprofesionāli, iebīdīti pa visām spraugām, bez izpratnes utt. Gribētos redzēt, kuri ir tie RNP profesionāli headhuntinga metodes pielietošanā.

Atbildēt

Drum

13.07.2020. 20:57

Izskatās, ka RNP valdei reputācijas jautājumi, tai skaitā pašu, īpaši nozīmīgi nešķiet :-/ Bet tas jau raksturīgi LAttīstības spicei... aš tāda dzimumzīme :-/

Atbildēt

jaajaa

13.07.2020. 20:39

...kas ir "headhunting metode" ?...tas ir tā, ka visi Eiropas "namu pārvaldnieki", kuriem šajā brīdī vajadzīgs darbinieks, kā izsolē sanāk un "kurš lielāko algu piesolīs..." ?...:)

Atbildēt

Blondīne

13.07.2020. 19:22

Viss taču skaidrs! Kāds taču pateica, ka Jums šī persona ātri un tūlīt jāpieņem darbā. Pieņēma arī.

Atbildēt

Šausmas

13.07.2020. 18:47

»

Šausmas

Latvijā


Rīgas namu pārvaldniekā. Tiešā atlase ar headhuntinga metodi? Hmmm ....

Atbildēt

Šausmas

13.07.2020. 17:56

Latvijā...

Atbildēt

Rīdzinieks

13.07.2020. 15:38

SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” kapitāla daļu turētāja pārstāve Iveta Zalpētere, kas pati pilsētas izpilddirektora pienākumu izpildītāja vietu tāpat ieņēma bez kāda konkursa. Tagad iepriekšējais izpilddirektors, diplomētais jurists no saraksta"Gods kalpot Rīgai" Juris Radzevičs kā deputāta kandidāts kandidē uz Rīgas domi. Bet Iveta Zalpētere jau tik acīmredzami, tautas valodā runājot, "grābj ko var", ka nobālē pat viņas iepriekšējie "varoņdarbi" Privatizācijas aģentūrā. Visā spožumā redzam arī patieso Jura Pūces un viņa partijas biedra Edgara Jaunupa patieso dabu raut, raut un raut, ejot pāri visiem līķiem. Cik Zalpētere, Pūce, Jaunups un Zvidriņa ir pretīgi! Dod Dievs, lai ātrāk pienāk diena, kad viņi zaudē varu un godu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

21

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa celšanu, kas kā slēpts nodoklis būtiski negatīvi ietekmēs iedzīvotāju maksātspēju un Latvijas uzņēmēju konkurētspēju.
Lasīt visu...

12

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

FotoLabrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā, var turpināt ierasto ikdienu ar šņabi galvenajās pārtikas lielveikalu rindās un statistiku, kas apstiprina alkoholismu vai nerūpēšanos par bērniem.
Lasīt visu...

12

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

FotoNeraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir vairākas reizes lielāki. Taču maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju ienākumi saglabājas nemainīgā līmenī.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...