Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

dd

10.01.2020. 22:25

»

www.govlawyer.lv

Informācijas atklātības likums


RTU jau līdzīgs pensionāru klubam, kur tikai pensionāri var strādāt, jo alga līdzīga pensijai. Otra grupa, kas labi saņem ir radinieki

Atbildēt

www.govlawyer.lv

01.01.2020. 21:49

Informācijas atklātības likums
nedod tiesības
pieprasīt -

1) atbildes uz jautājumiem,
piem. "vai taisnība, ka";

2) piem.
"sniedziet skaidrojumu".

Atbildēt

Auto dīleris

01.01.2020. 15:53

Kā var pētīt jaunu Teslu, ja tai ir ražotāja garantija, kas to nepielauj?
Vai šo pasaku sabiedrībai cenšās stāstīt Rīgas tehniskās universitātes rektors viens pats vai kopā ar PR-istu, juristiem un “RTU energija” atbildīgo personu?

Atbildēt

Belamorkanal TV

01.01.2020. 10:13

»

zinātnieks

Ha-ha-ha,kārtējo reizi pārliecinos cik svarīgi ir godīgi maksāt nodokļus.Maksāt jau varam bet kaut kā negribas jo veikli zēni valsts sektorā tos tāpat veikli apgūs un nokops. Es pats varu par nenomaksātajiem nodokļiem veikt pētniecisko darbu teiksim papētīt kā jaunāko modeļu automašīnas uzvedas uz Latvijas...


Esi sumināta, darba tauta! Politiskā jeb-ļa valstī turpinās arī gadumijā! Galaktikas centrā joprojām ir job-anije melnie caurumi, kas tai traucē, tomēr firmas šmotkas šodien nereklamēsim. Atcerēsimies - no sliktas situācijas ir vienmēr izeja, lai pliki nokļūtu kapitālisma oāzē. Kāda mūsu valsts noslēpuma amatpersona, kas tur pabija, publiski izlielījās ar savu intīmo valstsgribu, bet viņa sexpadomnieces vaginālie izklupieni pēc atgriešanās no komandējuma Ziemeļkaukāzā sasmīdināja puspasauli. Valsts noslēpuma amatpersona pēc misijas vizītes ASV dirsa guļus un nenosmērējās. Atšķirībā no mūsu parastās jeb-ļas liberāļi dzenā skūtas bumbas. Sargājiet savus makus! Tavs Belamorkanal TV.

Atbildēt

Ilze

01.01.2020. 09:14

Kāpēc auto nepēta students? Interesanti.

Atbildēt

bubulis

01.01.2020. 03:20

Žurnālisti varētu iesist Lursoftā šis personas vārdu uzvardu un tad redzētu dalību dažādos veidojumos, arī kur ir maksātnespēja saistībā ar ievērojamu Eiropas fonud naudas izšiverēšanu... Kamēr Latvijā nedarbosies likumi un tiesas, tikmēr šāda acīmredzama krāpšana tiks pasniegta kā zinātniska darbība. Vai nav Latvija muļku un idiotu zeme, kā reiz izteicās kāds valstsvīrs?

Atbildēt

Paldies!

30.12.2019. 14:37

..........................

Atbildēt

nunu

30.12.2019. 13:47

»

to hihi

Izskatās ka tagad ''pasūtīts'' RTU un tās rektors. A kur tad palika Koloborants? Budžets izsmelts


Kolaborants jau grāmatveikalos, katrs tagad pats var iegādāties un izlasīt. Ja, protams, Romka nav paklusām visu tirāžu izpircis.

Atbildēt

Nikola Tesla

30.12.2019. 13:07

Lauksaimniecības akadēmijā laucinieki ir radījuši " Baibas Rivžas stipendijas fondu" naudas atmazgāšanai.

Atbildēt

elementāri

30.12.2019. 12:59

»

Paldies, Pietiek!

Būs interesanti lasīt RTU atbildi, ja tāda tiks sniegta


Un kā tā atbilde nevilktu uz industriālo spiegošanu :D
Eh, Ribicki, Ribicki, a kā tu mums pirms 20+ gadiem morāli lasīji...

Atbildēt

to hihi

30.12.2019. 11:11

Izskatās ka tagad ''pasūtīts'' RTU un tās rektors. A kur tad palika Koloborants? Budžets izsmelts?

Atbildēt

zinātnieks

30.12.2019. 10:00

Ha-ha-ha,kārtējo reizi pārliecinos cik svarīgi ir godīgi maksāt nodokļus.Maksāt jau varam bet kaut kā negribas jo veikli zēni valsts sektorā tos tāpat veikli apgūs un nokops. Es pats varu par nenomaksātajiem nodokļiem veikt pētniecisko darbu teiksim papētīt kā jaunāko modeļu automašīnas uzvedas uz Latvijas super ceļiem. Nu kā šitā var ..irst,pētnieciskais darbs.Vai tiešām viņš domā kad te visi ir muļķi.Par to kad kontrolējošajām iestādēm šādi smieklīgi attaisnojumi būs pieņemami nešaubos ne mirkli.Saliekot visus šādus faktiņus kopā,saprotu kad esam lielākā pakaļā nekā sākumā likās,

Atbildēt

Zinātājs

30.12.2019. 07:19

Vēl varētu papētīt radinieku iesaistīšanu dažādos RTU īstenotos projektos. Vistīrākais interešu konflikts.

Atbildēt

cip-cip-cip

29.12.2019. 21:23

»

labi

Protams, Ribickis ir labiir ierāvējs. Bet likuma rāmjos. Bet kādas atlīdzības, limuzīnus u.tml. labumus no valsts nosūc valdošās koalicijas pārstāvji...kriminālos veidos... kur te ir KBAB darba rezultāti


Bet prot taču sadzīvot, prot lietas nokārtot ar visiem ministriem un politākstiem... un viss notiekās. Sola, ka pavasarī būšot arī eksperimentālā māja un jahta, kā arī izmēģinājuma lauciņš Kanāriju salās. ne jau tikai RSU bijušajam rektoram pienākas īpašumi tālajās salās. Eiropā taču integrējušies, nekādu problēmu ar pārvaldības modeļa maiņu- ka tik klāt tie labumi nāktu

Atbildēt

Bezzāģis

29.12.2019. 21:20

Kaut kāds švakais shēmotājs tas rtu priekšnieciņš. Zemu lido , būtu nomājis space x vai kādu no sks moduļiem pētniecības nolūkā.

Atbildēt

Caca

29.12.2019. 20:44

Arî RTU rektors..... Skumji!

Atbildēt

Vaira3000

29.12.2019. 20:38

»

atbilde TIKS sniegta !

jo čuvakam ir diploms un spēcīga aizmugure


Motivators ar nosaukumu administrativaa tiesa 30 gadu periodu var butiski saisinaat.

Atbildēt

atbilde TIKS sniegta !

29.12.2019. 14:25

»

Paldies, Pietiek!

Būs interesanti lasīt RTU atbildi, ja tāda tiks sniegta


jo čuvakam ir diploms un spēcīga aizmugure !
Tikai kad mēs to sagaidīsim, vai pēc 30 gadiem ?
Cilēks ticis pie lielā katla atgūst bērnībā un jaunībā atrauto...

Atbildēt

kabata lielā

29.12.2019. 14:21

Nu kas gan RTU ir kaut kādi 160 tkst eiro? Reitingi te galvenais- un ienākumu reitongos tas tāds vājš vidusmērs starp ierindas dakterīšiem un valsts aģentūru darboņām. Arī pašā RTU rektors i tuvu nav lielāko ieņēmumu guvejs- tur ir daiudz veiklāki zēni un pensionētas meitenes- prorektoriņi, institūtu direktrioisītes un tā nauda grozās. Bonusi jau arī netiek piemirsti. Var tad Ļoņa sen nav pelnījis to danpīti? Un ja nu karš? Kas citādi paspēs pie savējiem īpašajā zemessardzes vienībā?

Atbildēt

Paldies, Pietiek!

29.12.2019. 13:44

Būs interesanti lasīt RTU atbildi, ja tāda tiks sniegta.

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

29.12.2019. 13:11

»

labi

Protams, Ribickis ir labiir ierāvējs. Bet likuma rāmjos. Bet kādas atlīdzības, limuzīnus u.tml. labumus no valsts nosūc valdošās koalicijas pārstāvji...kriminālos veidos... kur te ir KBAB darba rezultāti


Jautājums tikai: kurš šos LIKUMUS ir radījis ? Tie ir pašu noziedznieku radīti, tātad, krimināli pēc būtības ! Uz foto skatāmais ir deģenerāts, kuram ar cilvēku un LIKUMIEM nav nekas kopīgs !

Atbildēt

labi

29.12.2019. 09:41

Protams, Ribickis ir labiir ierāvējs. Bet likuma rāmjos. Bet kādas atlīdzības, limuzīnus u.tml. labumus no valsts nosūc valdošās koalicijas pārstāvji...kriminālos veidos... kur te ir KBAB darba rezultāti?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Prokurors bez mazākās sirds trīsas veselu gadu mierīgi dzīvoja, zinot, ka tieši viņš nosūtījis CILVĒKU, MĀTI drošā nāvē

FotoZināt, kas mani reāli sācis tracināt Kristīnes Misānes lietā? Ka tagad liela daļa ierēdņu, politiķu un citādi svarīgo personu klaigā, ka šī nu reiz ir bijusi viena specifiska lieta! Nopietni?
Lasīt visu...

15

Mūsu svēts pienākums ir visā Latvijā stāstīt par to, ka korupcija ir noziegums ar upuriem

FotoNo brīža, kad jaunie konservatīvie pirmo reizi tika ievēlēti Rīgas domē, mēs ar aktīvu rīcību atmaskojām tās kleptokrātisko režīmu, tādējādi izdarot politisku spiedienu uz atbildīgajām iestādēm un amatpersonām. Šī neatlaidīgā darbība nu ir rezultējusies ar korupcijas sagrauztās un rīcībnespējīgās Rīgas domes atlaišanu.
Lasīt visu...

21

Kliķe jau aizgūtnēm pārraksta neseno Latvijas vēsturi, bet kliķes propagandisti steidz nostiprināt melus

FotoNeesmu PBK TV kanāla cienītājs, ne arī īpaši skatos kādus citus TV kanālus, kas ir krievu valodā, izņemot izklaides kanālus un raidījumus. Tomēr atsevišķos brīžos, kad runa ir par notikumiem pasaulē, zinot, ka mūs, Latvijas iedzīvotājus, baro ar vienveidīgu propagandu, paskatos arī Krievijas TV kanālus. Arī tos, kurus slēdza, reizēm skatījos.
Lasīt visu...

12

Prognoze: pirmo koronavīrusa slimnieku Latvijā atklās līdz 18. marta 10.55

FotoZīmīga diena šodien: mēnesis, kopš sapratu, ka koronavīruss nav kaut kāda citāda gripa vai tālu zemju slimība, bet gan bīstama, lipīga un nāvīga sērga, kas apdraud arī Latviju. Notikums, kas lika man saprast stāvokļa nopietnību, bija priekš mēneša, 23. janvārī ieviestā Uhaņas blokāde: 11 miljonu iedzīvotāju pilsētas izolēšana. Saistībā ar apaļu mēnesi varētu dalīties trīs ierakstos par vīrusu. Šis ir pirmais.
Lasīt visu...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Blēžu un zagļu valsts

Raksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka...

Foto

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

Laikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti...

Foto

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

Iesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu...

Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...