Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pļutkinenei hehei

16.04.2024. 17:49

»

hehe

vēl, vēl vēlvienreiz


tu to nevari atļauties.

Atbildēt

patiesībā

16.04.2024. 17:48

»

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

Ticības apliecinājums


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

16.04.2024. 17:19

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

Kaut kā tie hehes pļutkineni aizdomīgi sakrīt ar jaunu viedokļu / komentāru publikāciju parādīšanos

16.04.2024. 16:35

»

hehe

Izskatās ka pļutkinens meties atgūt iekavēto pie vakardienas publikācijām


Viss ir vienkārši - tas tā ir ienācies tāpēc, ka pļutkinenei hehei nekas cits nav uzdots / pavēlēts darīt, kā tikai izpildīties kā tipiskai deģenerātei pļutkinenei hehei, tradicionāli tizli kretīniski reaģējot uz norādīto (pasūtīto, pa lēto apmaksāto) konkrētu viedokļu publiskošanu.

Protams, ka tas ir nožēlojami necilvēcīgi truli, jebkuru normālu cilvēku cieņu pazemojoši un neizmaināmi apkaunojoši, BET - tas attiecas tikai uz normāliem cilvēkiem, ar ko pļutkinenei hehei (un taml. deģenerātiem zombijtroļļiem) NAV nekāda sakara, absolūti.

P.S. Aktuāls citāts ( iz "O.M.© aŗChīva" ):

...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuridiza to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-----
Ir sacīts: "Kad galīgi nav ko darīt, suns tup uz *irsas un laiza sev *autus." ;)

Kad garlaicība 'gruzī' sētas kranci,
Kurš kaulu nopelna ar "ķēdes šanci",
Uz svešiem "objektiem" pa glupo rejot ~
Šim "statuss" neļauj "plezīrtūrēs" klejot:
Uz ...(astes) lopiņš krīt pie dzimtās būdas,
Un - diskomfortā nestreso, ne sū#a,
Par to, ka putekļiem un ...(šmucēm) klāti,
Šim ...(dziedzeri), ko laiza "delikāti"...

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

nu nu

16.04.2024. 16:28

»

Hokoli Latvijā ur vai nu dezertieri no armijas (vīri), vai vecenes - vieglas dzīves meklētājas, mauķeles, takas uz Eiropu meklētājas


Kā zināms, ukraiņiem jau sen ir bezvīzu režīms ar ES, bet tavas smirdīgās nicināmās sugas īpatņiem krievijas pederastijā visas durvis ir aizklapētas ciet, tāpēc ka esiet planētas izstumtie. Nupat arī Turcija, Kazahstāna un Armēnija pārtrauca apkalpot bidlostānas banku kartes.

Atbildēt

Хм

16.04.2024. 16:20

»

Gustavs

no jums-osvoboditeliem tikai meli, meli, dubļi...suudi..Nelien-un tevi liks mierā


Как-то по стилю очень похоже на Anatolijs, только на латышском. Тот тоже все про требования к другим, а как что к самому вопрос-сразу сливается на общие фразы.
А в чем dubļi...suudi.? В том, что предложил, о ужас, что-то сделать, партию создать и собирать людей под своими требованиями?)))
Почему вам как только предложи конкретные действия, вы тут же сваливаетесь на какие-то общие рассуждения и фразы ни о чем?
И с чего вы решили, что я из освободителей? может, я коренной поляк или литовец?

Atbildēt

Pliks tu esi,noskūtais ezīt.:)))

16.04.2024. 15:40

»

hehe

Izskatās ka pļutkinens meties atgūt iekavēto pie vakardienas publikācijām


Tas tāpēc ,ka spried par citiem,balstoties uz savu pieredzi ..
Ko gan par tavu ,ģenētiski iedzimto idiotismu ,var piebilst?Neko !.
Tāpēc,ka tu visu par sevi ,deģenerātu analfabētu ,jau esi atvēmis ..

Atbildēt

hehe

16.04.2024. 15:23

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Izskatās ka pļutkinens meties atgūt iekavēto pie vakardienas publikācijām.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

16.04.2024. 15:17

»

Vieplis.

Ļoti labi var saprast, it sevišķi no Panorāmas, jo tā uzklausa visus viedokļus, arī Kremļa palaistuves, piemēram kā Markovu. D.D.D


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-----------
Ir sacīts: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Un, arī: "Kritikas (jebkādas, t.sk. arī satīras, ironijas, sarkasma un taml. radošu izpausmju) totalitāri agresīva ierobežošana vai pat lop!ski tŗula iznīcināšana (cita starpā – tieši tāpat, kā objektīvas un taml. "veselīgas" PAŠkritikas deficīts) neizbēgami noved pie tā, ka VISS kritikā aktualizētais izpildās daudz ātrāk, graujošāk, apjomīgāk, "iekļaujošāk" un taml. pamatīgāk."
-----------

Mediju ziņa (04.2024.): "Domājams, daudzi sāks "spert zemes gaisā", uzzinot, ka piekrītu kolēģu no "Latvijas Radio" (LR) izplatītajā paziņojumā (kuram nekavējās pievienoties arī "latvijas Televīzijas" (LTV) kolēģi) paustajām bažām, ka dzīvojam laikā, kad vārda brīvības un mediju neatkarības robežas sašaurinās. Iemesls tam ir Krievijas un Ukrainas (kopā ar "civilizētajiem rietumdemokrātiskajiem partneriem") karš, kā to, starp citu, taču atzīst paši LR kolēģi. Atšķiras tas, kādas ievirzes diskomfortu tas rada to vai citu mediju redakcijās. (...) Katram savs sāpju slieksnis, ka mūsu profesionālās brīvības robežas sašaurinās, ir augstāks vai zemāks. Piemēram, radio kolēģiem rada diskomfortu, ka "no medijiem, jo īpaši sabiedriskajiem, tiek sagaidīts tikai "patriotisks" saturs, bet "pamatstraumei" (jeb t.d. "meinstrīmam") pretēja viedokļa izskanēšana tiek novērtēta (vismaz kā "nepareizs konteksts" vai "nepietiekama kontekstpratība", vai pat) kā medija pretvalstiska rīcība". Ja vien šī fakta konstatācija tūliņ nenovestu pie "cūku komiksa" kā problēmu raksturojoša piemēra piesaukšanas. Tiešām, kolēģi? Tik grūti atzīt šo sliktas gaumes, vieduma un brieduma trūkuma kļūdu? Šis tiešām būtu tas piemērs, kad kara dēļ no sabiedriskā medija tiek pieprasīts tikai patriotisks saturs, tā sašaurinot mediju brīvību? Gribētos tomēr sabiedrisko mediju kolēģu lielāku atklātību, kas ir tās tēmas un gadījumi, kad viņi sevī sajutuši pašcenzūru, citādi sanāk, ka mēs paši līdzdarbojamies šo savu neatkarības robežu sašaurināšanā." ... ( apt.cit.vied.aut. – žurnāliste Agnese Margēviča, aktuālā publikācija: "Ierobežojošais patriotisms." )

-----------

"Tak' - TV "Panorāmā" šit(o) pauda!..."
( 'monitōrings' [p]ar MZ SILES "valsts" "sab.masmē.dekļiem" )
( 'tekošā momenta aktualizējums' - iz "O.M.© aŗChīva" )

Slien TV torņus (augstus) VISĀS valstīs,
Kas (a'priori!) varas "shēmas" balstīs,
Un 'permanenti' ZOMBĒS "pūļa masas",
Lai klausa "varnešiem" un 'neuz(pr)asās'.

Kam nesanāk pie TV NOZOMBĒTIES,
Tiem "RADIO-viļņos atļauts izpeldēties" ~
Klāt TV torņiem raidfrekvences 'stiķē',
Ko (protams!) arī "kūrē" varas 'kliķe'.

JA š'tādā 'vēzī' "nosedz INFO-telpu" ~
Vairs "glupai" Tautai 'nespīd' "atvilkt elpu",
No "kognitīvas" VARDARBĪBAS "valstī",
Ko "sabiedriskie mas.mēdekļi" balstīs...
...
Pēc "standart-shēmas" ZOMBĒTĀJI 'rullē',
Lai "kognitīvais serviss" NAV 'pa nullēm' ~
Par to šiem 'ložņāt' ļauj gar "budžet-lādi",
Ko ‘pieber' NOZOMBĒTIE - SEV par skādi!?
Ja "nepieciešams PROPAGANDU zināt",
Vai "pūlim" kaut ko 'fiškā atsvaidzināt' ~
Par ZOMBĒJUMU gādā PAŠU nauda:
"Tak' - TV "Panorāmā" šit(o) pauda!..."
...
Rīts "valstī" sākas "audio-vizuāli" ~
Pie TV 'pielīp' (pusmiegā, vēl bāli),
Un "rādžiņos" (vai "gadžetos") 'slīkst' ļaudis,
Kam "mērķa" ZOMBĒJUMU "mēēēdijs" paudīs:

"Mums šodien ATKAL "svaigas" (tiešām?) ziņas ~
No JĒGAS "valstī" ATKAL nav ne miņas,
Bet, tikmēr - ATKAL kāds ir "(aiz)lidojis",
(No "amatbeņķa" - ATKAL 'nolažojis'...)
'Iet vaļā' ATKAL (biežāk) "mī-tū" shēmas,
'Uz vietām' - ATKAL "demisiju" tēmas,
'Lauž pašval(dau)ņiem kaifu' reģionos...
Ar skandāl-šowiem ATKAL "augstos toņos",
Un KOMPROMATIEM (‘jēli’ sexuāliem),
Kas sārtvaidžiem liek šļupstēt, zaļi-bāliem,
No ekrāniem un 'klipos' "medij-straumē",
Kas ATKAL "prastam pūlim" 'fišku traumē'...
BET – citādi, ak "mīļā 'bauru’ Tauta"
(Kas "ilgtspējīgi" tiek "bez naža kauta",
Ar 'lumpen-medij-spamu' biezā slānī) ~
VISS KĀRTĪBĀ!!! Un - 'na(fig)' "valsti" gānīt!
...
Gar robežām – "VISS mierīgi un klusi!",
(Kaut - SILĒ "konteksts" 'klārs', uz kuru pusi,
Un kāpēc mukt, jo - "apdarudējums" esot,
No "slikatjiem") - lai "latv(ĀŅ)i" var stresot,
Un, "trīs-dien-paunām" kuprī, fiksi desot,
Pie "labajiem", kas TIKAI "mieru nesot",
Bet... "INFO-telpā" propaGANDĒ karu(?!):
Pa trulo ZOMBĒ "rusofōbu" baru &
Ar "ļauniem austrum-orkiem" lohus baida,
Kas (samīīīzušies) "kodolširmi" gaida,
Ko "rietumdeŖmokrāti" sola (skaļi!!!) ~
Kad (BEIDZOT) sāksies globāls "traļi-vaļi",
Ja (CERAMS) provocēt šiem Slāvi ļausies,
Uz "KUNGU klopi" (kurā kalpi kausies),
BET - tādā izdzīvot nev lemts NEVIENAM,
Pat Dievzmītē, kaut aiz "dzotu" sienām...
...
No "aizrobežām" ATKAL vēstis (stresam):
Jau ATKAL "labo banderlohu" HES'am,
(Kas "ziepējas" uz NA(x)TO "leiputriju")
'Gāž' "sliktie orki" blāķiem "čuguniju".
'Vot' - "rikošets" (no "ukriem"?) esot zvērā:
Pēc teroraktiem - "orki" ATKAL sērās,
(Bet "rietumpartneriem" tas [sen] 'pie kājas',
Jo - 'hajs' & drīz "vēlēšanas" PAŠU mājās…)
Jau ATKAL globāls ‘tusiņš iezīmējas’
Kur ATKAL 'testēs' "rietumbloka" spējas,
Vai "austrumbloku" ATKAL nostiprinās,
Vai "dienvidblokā" 'rebes saceikinās'...
Pār Pasauli (b)rāž ATKAL brīze jestra,
Kas dažviet ATKAL šķitīs visai dzestra,
Bet daudzviet - BEIDZOT normāla un svaiga ~
Tas, mīļie - TIKAI "sūC priekš Dieva vaiga"!..."
...
Starp propaGANDĒJUMA 'spama' "blokiem",
'Laiž' reklāmpauzes (garas, 'sekliem' jokiem),
Līdz vakars klāt - ar "ziepenēm" (līdz rītam),
Un "lumpen-šowiem" - kamēr "salmos krītam"...
(...)
No TV torņiem -- vieglāk "valsti" vadīt:
Gan SAVU propaGANDĒJUMU radīt,
Gan SVEŠAM "saimniekam" pa prātam īdēt,
Un - ŠĀDĀ "medij.šļurā" 'lohus' nīdēt…

Bet - ja nu ZOMBIJ-torņi BEIDZOT bruktu,
Vai - DĀRGO "strāvas jaudu" biržas juktu ~
Kas notiktu BEZ "mēdekļiem" ar "valsti" &
BEZ "madij-valsts" - VAI 'bauri' SILI balstīs?...
...
Ja šķiet 'pa mīkstu' "ceturtā no varām" ~
Šī MU.ĻĶU ZEME totāli ir "garām":
KUR Valsts un Tēvzeme, ko Tauta ciena,
Un - NEPIEĻAUJ, ka VISU 'laiž pēc piena'?!?

-----------

M U Ļ Ķ U zeme SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

nekrievu kroplim

16.04.2024. 14:59

»

krievu kroplim

Jums, asinskāram demogrāfiskam un bioloģiskam piesārņojumam, nekur nav vietas uz Cilvēku planētas. Mājās jāsūta ukraiņi, kuri izvairās no iesaukšanas kara dienestā, bet sievietes, bērni un sirmgalvji jāglābj, lai krievi nevarētu pierīties viņu asinis


Visa civilizētā pasaule par tādiem sadistiem un pederastiem kā tu, kam vispār nav vietas uz Cilvēku planētas, ar prieku un atvieglojumu aizmirsīs tad, kad pēdējais rietumdermoliberastu skapja pidars būs aizdevies tikties ar savu radītāju ellē, kur mūžīgi vārīsies vienā katlā ar tevi un pārējiem saviem sugas biedriem, cits citam neļaudami izrāpties ārā no viņiem rezervētā specapkalpošanas tovera.

Atbildēt

Saulainais smaids ir pederasta “viszinošais smaids”

16.04.2024. 13:06

»

Viss redzams

Kas viņš pats, kas viņa kancle, ievērojot to, kas viņi ir - strādā apbrīnojami labi, jo reāli var sastrādāt jebko un ar to jārēķinās. Piesegšana un slēpšana ir pilnīgi normāli, bez tā nav iespējams iztikt, jo tāda ir visos grupējumos un tur, kur cirkulē konvertes, bonusi, mega algas un skeleti skapī...


Pederasta smaids runā tekstus tikai tādus, kurus pats un citi uzreiz aizmirst. Tukšdirsējs rinkēvičs.

Viņa tekstu muldēšana ir VP faktisā rīcība, augstākās tiesas desmit tēzes precīzi raksturo faktisko rīcību - tās saturam nav jārisina privātpersonu, pilsoņu kopuma, sabiedrības interešu jautājumi.

Tādēļ tikai lētticīgie ieklausās rinkēviča tukšmuldēšanā, kuras mērķis ir tikai viens - labi tēlot “tautas prezidentu”.

To, ka šis te pederasts to visu labi zin un saprot, apliecina fakts, viņš pat nekaunīgi publiski paziņojis, ka nedarīs to un nedarīs šo. Ka nepildīs citu pienākumus.

Atbildēt

Viss redzams

16.04.2024. 12:26

Kas viņš pats, kas viņa kancle, ievērojot to, kas viņi ir - strādā apbrīnojami labi, jo reāli var sastrādāt jebko un ar to jārēķinās. Piesegšana un slēpšana ir pilnīgi normāli, bez tā nav iespējams iztikt, jo tāda ir visos grupējumos un tur, kur cirkulē konvertes, bonusi, mega algas un skeleti skapī.
Pašreiz nav iemeslu, lai Saulainajam Smaidam kautko pārmrestu, viss ir apbrīnojami labi, kaut nu tā noturētos visu atvēlēto laiku. Šoreiz mums tāda realitāte.

Atbildēt

Vieplis.

16.04.2024. 11:53

»

va vellos

Maza piebilde pie texta...


Ļoti labi var saprast, it sevišķi no Panorāmas, jo tā uzklausa visus viedokļus, arī Kremļa palaistuves, piemēram kā Markovu. D.D.D.

Atbildēt

Patriotiskais gars

16.04.2024. 11:33

Labi pateikts par gegemoonu un tabaki,kur ielien,
prom ar šāmējo demokratizāciju un VĒRTĪBĀM nadabū,salīduši
kur pat neiespējami,žēl tos ģermāņus un samurajus(
ne goda ne kauna)Bet viss griežās,griežas,griežās!
Pat gustlikam pielec apskaidrība.

Atbildēt

he-hee

16.04.2024. 11:25

»

Precizējums

Vienīgā nevalsts visā pasaulē ir raša-paraša, t.i. krievija


te aģitē ne raša-paraša bet jūsu pašu osvoboditeli pret jums. Ko nu?

Atbildēt

Gustavs

16.04.2024. 11:24

»

Jautājums

Varat nosaukt, kurš "labais specs" nav uzaicināts


Vien no man zināmajiem labākajiem būtu Lato Lapsa...Tad ir vēl vesela rinda neatkarīgo žurnālistu, kā J.Lorencs, tad autori no Pietiek.com rakstiem, utt....

Atbildēt

Хм

16.04.2024. 11:20

»

Gustavs

Ko lien latviešu saita? Tev kas-savu krievu par maz


Вот и подтверждение-нет желания по сути отвечать (нечего), язык помешал. Раньше спрашивал на латышском-опять было плохо, то ошибки, то "не твое дело".
Все, что угодно придумаете-лишь бы не делом заняться

Atbildēt

un

16.04.2024. 11:11

»

Hokoli Latvijā ur vai nu dezertieri no armijas (vīri), vai vecenes - vieglas dzīves meklētājas, mauķeles, takas uz Eiropu meklētājas


kas Latvijā ir tovarišči-kirzovije sapogi? Ja ko nosodi-tad esi objektīvs...

Atbildēt

16.04.2024. 10:58

»

sa

apkaunies nu krievu atbalstītāj


Hokoli Latvijā ur vai nu dezertieri no armijas (vīri), vai vecenes - vieglas dzīves meklētājas, mauķeles, takas uz Eiropu meklētājas!

Atbildēt

Endija

16.04.2024. 10:58

Genders jau neprot darboties citādāk, tāpat kā komunisti. Parasta, bet slīpēta komunistu atrauga.

Atbildēt

nu nē

16.04.2024. 09:33

»

va vellos

Cug, jocīgs esi. Kāds labums no tā, aicina vai neaicina. Šodien aicina, rīt nolād. Visu nosaka, vai esi grantu sarakstā. LL saņem grantus no citām kasēm un viņam, man liekas, pofig


LL nesaņem grantus vai stipendijas, bet pārtiek no reklāmdevējiem. Reklāmas lasa ne tikai latvieši, bet arī krievi un krievu mīloši deģenerāti, kas šeit ienāk, lai iztukšotu savu zarnu saturu.

Atbildēt

krievu kroplim

16.04.2024. 09:24

»

killemall

Nu, labi, mediji. Stāsts par ko? Šeit sliktie krievieši ieviesušies? Vajag izskaust? Idioti. Vai tad nebija savulaik pat tāda INTEGRĀCIJAS MINISTRIJA? Krievi šeit dzīvo un strādā, ne labāk un ne sliktāk kā latvieši. Bet ukraiņus gan vajadzētu nosūtīt mājās. Kas, māju vairs nav? Tak sarunājiet ar citiem...


Jums, asinskāram demogrāfiskam un bioloģiskam piesārņojumam, nekur nav vietas uz Cilvēku planētas. Mājās jāsūta ukraiņi, kuri izvairās no iesaukšanas kara dienestā, bet sievietes, bērni un sirmgalvji jāglābj, lai krievi nevarētu pierīties viņu asinis.

Atbildēt

Хм

16.04.2024. 09:07

»

Gustavs

Tikai vienu nesaprotu: Ko viņi lien pie citām tautām, citās zemēs, citu tautu saitos, mājās, kapos,utt ? Vai tad pašiem zemes maz? Tā kā utis..kur ielien-tur prom vairs nedabū


К вам уже как 30 лет никто не лезет. А периодически даже идеологически чистые выдержанные на западе латыши управляют.
Может, пора просто перестать во всем винить всех?
Начните хотя бы с организации своей партии. Кто запрещает?

Atbildēt

Haralds Kalns

16.04.2024. 08:32

Kā naglai pa galvu - visa minētā brandža ar APROBEŽOTU SOCIĀLO ATBILDĪBU IEROBEŽOTĀ LAIDARĀ!!!

Atbildēt

Gustavs

16.04.2024. 08:29

»

ha-ha

Kā parasti-latviešu krievu pasaule t.i krievu okupācijā caur pionieriem,komjauniešiem,komunistiem sagatavotie perspektīvie krievu okupantu ideologi ar atmodā apdedzinātām pakaļām,jo citādi nebūtu atmodušies


Tikai vienu nesaprotu: Ko viņi lien pie citām tautām, citās zemēs, citu tautu saitos, mājās, kapos,utt ? Vai tad pašiem zemes maz? Tā kā utis..kur ielien-tur prom vairs nedabū...

Atbildēt

jautājums

16.04.2024. 08:27

»

No zemcilvēka viedokļa raugoties

Rinka ir tāds pats


Kāds tāds pats?

Atbildēt

va vellos

16.04.2024. 08:27

Maza piebilde pie texta.
Ļaudis, man vienkārši mazliet interesanti, kuram vēl ir šķērmi ap dūšu ik dienas dzirdēt oficiālās propagandas solījumus iznīcināt visu un visus uz austrumiem līdz Klusajam okeānam. No dzīves pieredzes zinu, ka to visu piefiksē un, ja nedabūs pateikt paldies autoriem, atradīs, kas pa rokai gadās.
Bet par mēdijiem vispār runājot - godīgi, vai tad no latviskā ''ziņu naratīva'' vispār var saprast, kas pasaulē notiek.

Atbildēt

va vellos

16.04.2024. 08:23

»

Cvang

Kārtējā LL cemme, ka viņu nekur neaicina. Arī neaicinās, būtu tā kā laiks to saprast


Cug, jocīgs esi. Kāds labums no tā, aicina vai neaicina. Šodien aicina, rīt nolād. Visu nosaka, vai esi grantu sarakstā. LL saņem grantus no citām kasēm un viņam, man liekas, pofig.

Atbildēt

No zemcilvēka viedokļa raugoties

16.04.2024. 06:21

»

jautājums

Kas vainas Rinkēvičam


Rinka ir tāds pats.

Atbildēt

Redzi,

15.04.2024. 23:03

»

asti bez martini

Hmm, kas tad pelēkajai noticies, ka šo no mūžīgās VID vietnieces aizbīdīja uz Finanšu ministriju, bet no turienes tikpat fiksi uz preža kanceleju otršķirīgā amatā par atrakstīšanās speciālisti? Skumji nav zaudēt savu visvarenību


Latvijas valsts parodijā pie siles profesiju klasifikators sastāv no profesijām:
partijas biedrs,
radinieks,
draugs,
pudeles brālis,
šofera dēls,
skolasbiedrs,
mīļākā (-ais)
u.t.t.
tāpēc var rotēt uz jebkuru budžeta parazīta amatu, neatkarīgi no nozares un specializācijas.

Atbildēt

asti bez martini

15.04.2024. 22:42

Hmm, kas tad pelēkajai noticies, ka šo no mūžīgās VID vietnieces aizbīdīja uz Finanšu ministriju, bet no turienes tikpat fiksi uz preža kanceleju otršķirīgā amatā par atrakstīšanās speciālisti? Skumji nav zaudēt savu visvarenību?

Atbildēt

killemall

15.04.2024. 20:27

Nu, labi, mediji. Stāsts par ko? Šeit sliktie krievieši ieviesušies? Vajag izskaust? Idioti. Vai tad nebija savulaik pat tāda INTEGRĀCIJAS MINISTRIJA? Krievi šeit dzīvo un strādā, ne labāk un ne sliktāk kā latvieši. Bet ukraiņus gan vajadzētu nosūtīt mājās. Kas, māju vairs nav? Tak sarunājiet ar citiem ukraiņiem. Ā, tie negrib? Tad tieciet skaidrībā paši ar to savu nevalsti.

Atbildēt

ha-ha

15.04.2024. 20:26

Kā parasti-latviešu krievu pasaule t.i krievu okupācijā caur pionieriem,komjauniešiem,komunistiem sagatavotie perspektīvie krievu okupantu ideologi ar atmodā apdedzinātām pakaļām,jo citādi nebūtu atmodušies.

Atbildēt

Gustavs

15.04.2024. 20:10

»

Cvang

Kārtējā LL cemme, ka viņu nekur neaicina. Arī neaicinās, būtu tā kā laiks to saprast


Var jau būt, bet tas ka neaicina labus specus uz šādām lietām, patiesībā parāda šis sistēmas trūdēšanu...

Atbildēt

Cvang

15.04.2024. 19:57

Kārtējā LL cemme, ka viņu nekur neaicina. Arī neaicinās, būtu tā kā laiks to saprast.

Atbildēt

Gustavs

15.04.2024. 19:54

Tas ir tipiski LV varai:Slēpt visu kā Krievijā-ko vien var noslēpt, nedomājot par to-vajag to vai nē. Piemēram: partijas izvirza ministru amata kandidātus, sabiedrībai nepaskaidrojot-kapēc tieši tas vai cits kandidāts izvirzīts...
Tas ar labi saprotams: Nav jau ko skaidrot, ja kandidātus politikā un ieredniecība virza pēc blatu principa..
Diemžēl tas pats notiek arī lielā daļā LV biznesa firmu....
tapēc vietā jautājums: Vai šāda pārvaldes forma-valsts un biznesa ietvaros-ir konkurēt spējīga?
Es personiski par to ļoti šaubos...

Atbildēt

kaut kā tā

15.04.2024. 19:40

Būtu tā labi noslēpuši Rinkeviču pašu,nu tā lai neviens atrast nevar.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

21

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

FotoLikumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā Saeima apstiprināja ieturējamu summu 10% no parāddnieka ienākumiem, kas nepārsniedz minimālās algas apmēru neatkarīgi no piedziņas veida. Tātad no minimālās algas 300 EUR mēnesī parādnieka ieturējamā summa sastādītu: 59,74 EUR/mēnesī (aprēķins: 700 - 10,5% Soc.nod. - 500 neapliek.summa - 23% IIN * 10% = 59,74).
Lasīt visu...

21

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

FotoPiecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā ar unikālu atklāsmi: nevis pašu saraksta biedri esot tie labākie, bet gan viņa galvenais politiskais konkurents.
Lasīt visu...

21

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

FotoEs jums izstāstīšu kaut ko, ko LTV Ivo Leitāns jums neteica. Un viņš arī to nezina. Mans ģimenes uzņēmums pirms dažiem gadiem ir maksājis naudu portālam Delfi par manu dokumentālo filmu reklāmu. Abas reizes portals Delfi ziņoja saviem lasītājiem, ka ir skatāmas žurnālista Anša Pūpola dokumentālās filmas. Es ticu, ka portāls ļoti rūpīgi seko likumiem, kas aizliedz melīgas reklāmas izplatīšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...