Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ss

05.11.2019. 23:44

Bet robežsardze,kā jūs domājat kādēļ joprojām ir un pieejamas kontrobadas cigaretes? Ne jau privātie ar maśīnām tik daudz ieved vai ienes,tas viss tiek ievests caur lielajiem robežkontrol punktiem un, kam tiek maksāts? Cik jums var maksāt?

Atbildēt

Šarlotei-vārda dienā

05.11.2019. 20:22

Jāatzīst, šī parakstu vākšana nav tas labākais veids, tas visiem ir skaidrs. (atbilde vienkārša - tas neietilpst robežsardzes funkcijās, nav jums pirmstiesas kriminālprocesā ne par vienu jārūpējas). Atbildes saturiskajā konstrukcijā ietvertais vēstījums norāda- kā pilnīgi bez jēgas, satura", izmantojot "paste - copy" rīkus, kopējot fragmentus no likumiem, pilnīgā augstprātībā "atrakstīties" sabiedrībai, un kā pret to izturēties. To raksta vadītājs, kura katram vārdam, katrai zilbei seko ap 2600 padoto darbinieku. viņi no tā mācās......

Atbildēt

LEX

05.11.2019. 19:47

»

Nu bet!

Ir bijis tas negods strādāt robežsardzē. Teikšu taisnību- kā Garbars, tā Pujāts vienmēr rūpējās un aizstāvēja tikai un vienīgi "kabiņetņikus" un "krēslā pirdējus". Neviens uz zemes strādājošs inspektors nekādu atbalstu vai palīdzību nekad nesaņēma. Tieši otrādi- vēl priekšnieki savas kļūdas un marasmveidīgās...


Izskatās pēc kārtējā inspektora, kuram visi vainīgi un uzmesta lūpa uz robežsardzi. Tādu pensionāru un dienošo kilogramiem. Pavēles slikti un viss pārējais arī. Bet pats ir aizdomājies, kas īsti ir un vai es varu? Bez tās nelaimīgās pavēles, godājamais, tuvu nullei, jo nav ne lasītprasmes un kur vēl domāšana! Pirms krist krāgā un kritizēt, no sākuma paskati uz sevi un vismaz iekšēji atbildi, vai es esmu kaut ko darījis un kāda ir bijusi mana pievienotā vērtība. Līdz pensijai nosēdēt, riet, špļaut tikai mugurā.....zemiski!!!!

Atbildēt

Indriķis

05.11.2019. 19:42

»

Jojo

Visu cieņu Pujātam


Nopietni?

Atbildēt

Jānis

05.11.2019. 19:36

»

.

Izskatās, ka drīz šīm generālim būs jaiet penzijā


Pilnīgi piekrītu!

Atbildēt

.

05.11.2019. 18:05

Izskatās, ka drīz šīm generālim būs jaiet penzijā...

Atbildēt

Ona

05.11.2019. 17:59

Šādam samurgojumam nav juridiska spēka. Tas nevar un nedrīkst tikt ņemts vērā. Taču to var traktēt kā spiediena izdarīšanu uz tiesu.

Atbildēt

?!

05.11.2019. 15:29

»

čekists

viņam taču deržinska skarbais skatiens,PU-I teiktu savs cilveks


Dzeržinskis pēc tautības polis,drauģeļiem poļiem uz visu skarbais skatiens,uz tādiem kā tu---SEVIŠĶI.

Atbildēt

Pag

05.11.2019. 15:26

»

ha

garbars tacu latents noziedznieks,....izaudzinajis vins ritigu NA kadru ,kaa Dobelis


gudrais,tuvāk par tēmu,pričom naziki,dobelis un garbars.Bij runa par rebēm ar haritonu.Nesien bumbiņas GODA VĪRAM GARBARAM!

Atbildēt

hi hi

05.11.2019. 15:23

»

Pff!

Doma super. Izņemšu darbā sev labu raksturojumu,vēl savākšu kolēģu un pudeles brāļu parastus un aidā slepkavot! I par to man nekas nebūs, jo re, man tak labs raksturojums ar 1001 parakstu


tu un tavējie nekad tādus parakstus Godam nesavāks,bet,pamēģini tik slepkavot,rociņas momentā būs dzelžosun cugunderā!

Atbildēt

ha

05.11.2019. 15:01

garbars tacu latents noziedznieks,....izaudzinajis vins ritigu NA kadru ,kaa Dobelis

Atbildēt

čekists

05.11.2019. 14:52

»

Jānis

Visu cieņu robežsardzei, malači


viņam taču deržinska skarbais skatiens,PU-I teiktu savs cilveks

Atbildēt

Pff!

05.11.2019. 13:32

Doma super. Izņemšu darbā sev labu raksturojumu,vēl savākšu kolēģu un pudeles brāļu parastus un aidā slepkavot! I par to man nekas nebūs, jo re, man tak labs raksturojums ar 1001 parakstu.

Atbildēt

Patriotiskais gars

05.11.2019. 12:24

»

Ruksis

shitas plujats tak ir no ankas pulemotcicas un zirgu puisa jurkas bandas


PUJĀTA KUNGS ir GODA VĪRS un nepielīdzini tavas siles rukšiem!

Atbildēt

FGFG

05.11.2019. 12:10

Ja jau Garbara advokāts ir pieprasījis šādu informāciju Robežsardzei, tad ir jābūt iereģistrētam ienākošai vēstulei un jābūt piereģistrētai izejošai vēstulei. Šaubos, ka ir reģistrēts.

Atbildēt

Ruksis

05.11.2019. 11:38

shitas plujats tak ir no ankas pulemotcicas un zirgu puisa jurkas bandas.

Atbildēt

Gunča no Kokorevas.

05.11.2019. 10:04

vajadzētu palūgt poļiem lai uztais dubulto robežas noklāšanu- tad cik vjetnamiešu saķertu :DDDDDD

Atbildēt

Rozā

05.11.2019. 10:03

Demagoģijas paraugstunda. Parakstīja raksturojumu- vienkārši oga! A tu pamēģini neparakstīt- ilgi nenodienēsi.

Atbildēt

Nu bet!

05.11.2019. 10:00

Ir bijis tas negods strādāt robežsardzē. Teikšu taisnību- kā Garbars, tā Pujāts vienmēr rūpējās un aizstāvēja tikai un vienīgi "kabiņetņikus" un "krēslā pirdējus". Neviens uz zemes strādājošs inspektors nekādu atbalstu vai palīdzību nekad nesaņēma. Tieši otrādi- vēl priekšnieki savas kļūdas un marasmveidīgās pavēles nogāza uz inspektoriem, kurus tad sodīja pa maximumu. Paceliet augšā dienesta izmeklēšanu materiālus vēl pirms IDB izveidošanas... Nosirmosiet! Ko visu gāza pār inspektoru galvām, kā drakoniski sodīja par katru niecīgāko kļūdiņu... Pie kuras inspektors pat gribēdams nespēja būt vainīgs, jo vainīgas bija idiotiskas pavēles, ar realitāti nesaistītas instrukcijas un lēmumu pieņemt nespējīgi tiešie priekšnieki.

Atbildēt

zagt

05.11.2019. 09:47

ar mundieri mugura zagt,ta ir latvijas ikdiena un realitate.

Atbildēt

Rrrrrrrr

05.11.2019. 09:38

»

WWW

Kāds purvs līdz pupkam? Visai robežas joslai bija jābūt izcirstai, uzartai, ar šķeldu noklätai un metru virs līmeņa. Kāds savu darbu nav izdarījis, bet kāds šādu darbu grib pieņemt. Skaties no kuras puses gribi, nav dūmu bez uguns. "Vor dolžen sidets v curme


No Zilupes līdz pat Ļeningradai un tieši pa robežu,viens PURVS.Takš pirmie šucbataljonu sliktie puiši sēdēja Volkovas purvos,pēc tam ess brigāde un tad 19 ess divīzija.Mācies karti.Bet tagad jau neko nemāca?!

Atbildēt

Zuze

05.11.2019. 09:05

»

Viedoklis

Cieņu Pujātam varētu izteikt tad, kad viņš un viņa vadībā augsta ranga priekšnieki tik tiešām rūpētos par visiem, par VISIEM robežsargiem, par visiem darbiniekiem. Bet Pujāts tikai un vienīgi izrāda satraukumu un rūpes par vienīgo pensionāru N.Garbaru. Pie kam izmantojot administratīvo resursu, vācot...


Vispār Pujāts rūpējas arī par citiem robežsargiem, tikai PIETIEK tas nav interesanti. Nesen Pujāts intervijā LNT stāstīja, ka iesniedzis prokuratūrai sūdzību par IDB darbu, kad viņi par gadu vecu notikumu aizturēja un ielika izolatorā jaunu sievieti- juristi, kura pirms gada mājās bija gatavojusi prezentāciju ar it kā ierobežotas pieejamības informāciju. IDB ietupināja un tad uzrakstīja vēstuli VRS, vai VRS ir nodarīts kaitējums (ar prezentācijas gatavošanu mājās pirms gada). Tā ka- Pujāts aizstāv visus, ko vajag aizstāvēt. Viņš pats iepriekš vadīja VRS kriminalku, pats daudz ķēra robežsargus, taču ir jābūt samērīgumam. Bet IDB to, acīmredzami, nesaprot. Tas pats Garbars- viņam apcietinājumu prasīja par krimināllikuma pantu par koku nelikumīgu izciršanu!!! Pēc tam pārklasificēja par nelikumīgām darbībām, krāpšanu ar līguma izpildi. Piedodiet, līguma, kurš vēl ir procesā, nepareizu uzraudzību??? Kā to var pierādīt, ja līgums nav izpildīts? Vispirms pierādiet vainu un tad slēdziet rokudzelžos, tā ir galvenā Pujāta doma. Nevis otrādi- vispirms izvazā cilvēku un viņa ģimeni un godu pa dubļiem un tad ups! mums nav nozieguma sastāva, izrādās.

Atbildēt

Andris

05.11.2019. 07:50

Vai tā ir robežu apsardze ,jeb ,,IESTĀDĪTI LAPKOKI ,,kuriem uzlej tad atplaukst

Atbildēt

WWW

05.11.2019. 07:29

»

Purvabridējs

pastrādā purvā līdz pupkam ūdenī,kur ekskalators nerok un moškas lien kā govei nāsīs?!Tu esi redzējis izcenojumus Latvijas "celtniecībā"?Tad nerunā.Konkursa uzvarētājs paņem visu.Pie tam Latvija baltic tiger,cenas jātur


Kāds purvs līdz pupkam? Visai robežas joslai bija jābūt izcirstai, uzartai, ar šķeldu noklätai un metru virs līmeņa. Kāds savu darbu nav izdarījis, bet kāds šādu darbu grib pieņemt. Skaties no kuras puses gribi, nav dūmu bez uguns. "Vor dolžen sidets v curme".

Atbildēt

ha ha ha

05.11.2019. 00:07

pie kā ir valsti novedusi tāda cunftes karoga augsta turēšana, domāju,
pat bērnudārzniekam nav jāskaidro !

Purvabridēj, neirs, ka robežsargi cauru maiņu dzīvojas līdz kaklam
ūdenī un dubļos !

Atbildēt

vispār

04.11.2019. 23:56

"jevreiskaja sistema" - vainīgs tikai tas, kuru tiesa par tādu atzinusi...
Iznāk, ka ņem pie čupras jebkuru pretīm nācēju, arī nevainīgu - tad
jau redzēs...
Man izskatās, ka tā "nevainības prezumpcija" ir tikai tukša skaņa !

Advokāts gan varētu pieprasīt dokumentus, kuri sastādīti līdz
procesa sākšanai, nevis pats organizēt jaunus post factum !
Īpaši, ja tie "raksturojumi" ir atsevišķu cilvēku subjektīvi, ne ar kādiem
skaitļiem neapstiprināti spriedumi, kuri šodien, varbūt, ir pozitīvi, bet
rīt jau pretēji.

Atbildēt

Viedoklis

04.11.2019. 22:36

»

Ne Robezsargs

Visu cienu gan G.Pujatam, gan Roberzsardzei! Sie nomelnojosie tuksi raksti ir apnikusi - pietiek


Cieņu Pujātam varētu izteikt tad, kad viņš un viņa vadībā augsta ranga priekšnieki tik tiešām rūpētos par visiem, par VISIEM robežsargiem, par visiem darbiniekiem. Bet Pujāts tikai un vienīgi izrāda satraukumu un rūpes par vienīgo pensionāru N.Garbaru. Pie kam izmantojot administratīvo resursu, vācot parakstus par raksturojumu. Parasti atbildību par raksturojumu uzņēmās iestādes priekšnieks, bet ne jau kolektīvs. Pujāts visu atbildību cenšas novelt uz darbiniekiem, pašam izvairoties no atbildības, kā bijušais valsts robežsardzes priekšnieks, kurām bija jāredz un jāzina par to, par ko tagad apsūdz Garbaru.

Atbildēt

Ne Robezsargs

04.11.2019. 22:18

Visu cienu gan G.Pujatam, gan Roberzsardzei! Sie nomelnojosie tuksi raksti ir apnikusi - pietiek!!!

Atbildēt

006

04.11.2019. 21:17

Pievienojos tiem komentētājiem, kas atzinīgi vērtē robežsargu rīcību. Savējie ir jāaizstāv, arī bijušie, nevis zem 'sadarbošanās" lozunga jānodod un jāpagrūž zem tankiem jebkurš jebkuram jebkurā situācijā.
Respect!!!!

Atbildēt

Jānis

04.11.2019. 20:58

Visu cieņu robežsardzei, malači.

Atbildēt

Trrr

04.11.2019. 20:54

Ļoti daudz un ļoti garlaicīgu rakstu sērija par Robežsardzes priekšnieku. Boring.

Atbildēt

Purvabridējs

04.11.2019. 20:14

»

WWW

Tiec līdz žogam un tad izsaki viedokli vai tas ir vērts 100 EUR metrā. Ar Baltkrieviju tas būs ap 150 EUR metrā


pastrādā purvā līdz pupkam ūdenī,kur ekskalators nerok un moškas lien kā govei nāsīs?!Tu esi redzējis izcenojumus Latvijas "celtniecībā"?Tad nerunā.Konkursa uzvarētājs paņem visu.Pie tam Latvija baltic tiger,cenas jātur!

Atbildēt

WWW

04.11.2019. 19:30

Tiec līdz žogam un tad izsaki viedokli vai tas ir vērts 100 EUR metrā. Ar Baltkrieviju tas būs ap 150 EUR metrā.

Atbildēt

Jojo

04.11.2019. 19:13

Visu cieņu Pujātam!

Atbildēt

Apsargs

04.11.2019. 18:52

Smieklīgi,ne no kā priekšniekam "izvairīties".GODAM rīcība aistāvēt un izteikties kolēgām!Vainīgs vai nevainīgs pateiks tikai tiesa,ja līdz tai nonāks.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tāda mums sabiedrība!

FotoBērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors un vietnieks - nu, principā administrācija.
Lasīt visu...

12

Latvijā ir nolaists viss

FotoLatvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim.
Lasīt visu...

21

Latvijas Ārstu biedrība pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju

FotoŅemot vērā Veselības ministrijas (VM) ilgstoši pieļautās kļūdas krīzes vadībā un plānoto mediķu mobilizācijas izsludināšanu, Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju. LĀB aicina valdības vadītāju nekavējoties pārskatīt krīzes vadību valstī un lēmumu pieņemšanā iesaistīt veselības nozares profesionālās organizācijas un ekspertus.
Lasīt visu...

18

Potēšana zem ieroču stobriem

FotoTieslietu ministrs Jānis Bordāns izfunktierējis, ka Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir Vakcinācijas projekta alvas zaldātiņi, kurus var raidīt cīņā pret nepotētajiem. “Mums ir jāuztver krīze kā kara situācija. Un jāļauj to risināt apmācītiem un uzticamiem profesionāļiem, kurus neietekmē reitingi un kuri vadījuši reālas militārās operācijas. Šādi cilvēki spēs nodrošināt kārtību un skaidros sabiedrībai pieņemtos lēmumus,” postulē Bordāns.
Lasīt visu...

20

Neticēsiet, bet ir lietas, kas man vismaz kaut cik padodas

Foto6 (12) pret divi! Tāds (cerīgs) šobrīd ir mans rezultāts, zvanot vēl nevakcinētajiem senioriem*. Svētdien runāju ar vairākām kundzēm un kungiem par viņu apsvērumiem, viedokļiem un šaubām par un ap Covid-19 vakcīnām. Silvija, Ņina, Staņislava un Rimuks, Leons un Viktorija pēc sarunas teica, ka potēsies!
Lasīt visu...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

Trīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi....

Foto

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

Šodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā,...

Foto

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs...

Foto

Mēs neesam dzimtcilvēki!

Kariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā....

Foto

Valsts varas nozagšanas budžets

Saeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par...

Foto

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

Covid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu...

Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....