Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Viedoklis

26.04.2016. 12:26

Pietiek būtu nepieciešams atkārtoti pieversties Jemašova maksātnespejas procesām un viņa atbilstībai priekšnieka amatam
Ja jau šis robežsardzes priekšnieks pieļāva paviršu attieksmi pret savu maksatspēju, pārkāpjot veselu virkni normatīvo akto, tai skaitā VRS ētikas normas, kas grauj visas Valsts robežsardzes prestīžu, rada pamatotas aizdomas par šī darbinieka godīgu atteksmi, ka viņs nav kukuļņēmējs, vai nav valsts interešū nodevējs. Godīga amatpersona labpratīgi atteiktos no amata un pārietu uz zemāku amatu.
Sabiedrība nedrīskt palikt vienaldzīga pret šādiem gadījumiem.
Cerams, ka Pietiek tomēr aktualizēs šo jautājumu.

Atbildēt

Gatis

17.09.2015. 13:47

»

parāds

bet kas lika pulkvedim (tagad vēlams apakšpulkvedim) līst tādos parādos


Kas tev par daļu, kas lika? Tu nekad dzīvē nekļūdies?

Atbildēt

Foršs puika

17.09.2015. 12:12

Pieļauju, ka šī informācija ir pietiekams pamats kriminalprocesa uzsākšanai un pārbaudes veikšanai. Interesanti būtu uzzināt arī no cita pulkveža - Arvīda Liepiņa, ko viņš būdams Robežsardzes koledžas direktors 2015.gada 1.septembrī darīja Rīgā. Vai viņam nebija jāuzrunā mācību spēkus un jaunuzņemtos, studēt gribošus, robežsargus? Iespējams, viņam bija brīva diena. Tad kāpēc viņš vija dienesta formas tērpā? Ko par formas tērpa valkāšanu brīvaja no dienesta laika saka likums? Ar kādu automobīli viņš bija atbraucis uz Rīgu? Cerams pulkvedis būs spējīgs sniegt konsekventas atbildes. Domāju rakstveidā pajautāt ģenerālim.

Atbildēt

to Pietiek

17.09.2015. 11:38

»

PIETIEK

Varētu kādu nedaudz precīzāku norādi


Maksātnespēja. Firmai. Sev. Māja/viesumāja jeb Kājiņas-2

Atbildēt

Gatis

17.09.2015. 07:58

»


Un cik ilgā laikā ar tādu algu var sakrāt 55 tūkstošus, kas viņam ir jāatmaksā tagad? Ņemot vērā, ka vēl ir jāēd, jāsildās, jābrauc utt.

Atbildēt

PIETIEK

16.09.2015. 12:43

»

to Pietiek

Papētiet Ogres izpilddirektoru


Varētu kādu nedaudz precīzāku norādi?

Atbildēt

to Pietiek

16.09.2015. 11:55

Papētiet Ogres izpilddirektoru

Atbildēt

Demokrāts

16.09.2015. 11:11

»

Mirdzas tante

Ja šis augsti stāvošais kungs ir tik negodīgs pret mums, pensionāriem, kā viņam var uzticēt Latvijas robežu sargāt...


Mirdzas tante - labāk padomā par otru pusi - kā var pieļaut valsts vadīšanu amatpersonām un ierēdņiem, kuru kredītmaksājumi (kaut vai rēķinot uz visu viņu ģimeni) stipri pārsniedz viņu ikmēneša ienākumus - tā daļa ir daudz lielāka un bīstamāka.
Šajā gadījumā direktors ir vienozīmīgi drosmīgs, nevis gļēvs - ir skaidri atzinis, ka nevar vairs maksāt kredītu un novērsis būtisku korupcijas risku pats.

Atbildēt

Demokrāts

16.09.2015. 11:07

»

Interesanti!

Ja jau tik labi atalgots Robežsardzes priekšnieks bankrotē, ko tad lai saka par robežsargiem, kuru algas ir 4-5 reizes mazākas? Un kas notiek ar policijas un ugunsdzēsēju vadību? Arī bankrots...


Diemžēl valsts pārvaldē bieži vien patiešām svarīgu ierēdņu un amatpersonu amati bieži vien ir ļoti slikti apmaksāti (attiecībā kaut vai pret reālo dzīves dārdzību) un, ja negribi zagt, tad nekas cits neatliek kā pieteikt savu maksātnespēju.
P.S. Skats no malas - pats nestrādāju ne valsts, ne pašvaldību struktūrās.

Atbildēt

juris

16.09.2015. 08:20

Visi vienādi. ....

Atbildēt

Patiesība

16.09.2015. 07:31

Tāds neprāts un amatpersonu bezkaunība un visatļautība ir iespējama tik mūsu valstī. Vadība klusē par gadījumu,jo pati ir uz pavadiņa šim te maksātnespējīgajam, bet precīzāk afēristam.

Atbildēt

no malas

16.09.2015. 06:22

Latvijā maksātnespēja nebūt nenozīmē maksātnespēju. Tie, kas pa īstam maksātnespējīgi, lien aizvien dziļāk ātrajos kredītos un. nezinu, ko viņi pēc tam dara.

Atbildēt

Kompanija pret Pietiek

16.09.2015. 06:21

Izskatās, ka kāds veic kompāniju pret Pietiek rakstu, liekot (-), lai parādītu, ka bankrotējošam robežsardzes priekšniekam ir tiesības turpinat vadīt robezsardzi.

Atbildēt

donats

15.09.2015. 23:04

nu stučī gan tajā robežsardzē uz nebēdu, atkal kādam ākstam Amatu sagribējies (((((

Atbildēt

taurētāji no pitālovas

15.09.2015. 22:09

lai nokļūtu valsts pārvaldē, jabūt vismaz 10 k parādam. ja grib par deputātu, tiesnesi, prokuroru, nu tad vismaz 100 k

Atbildēt

Interesanti!

15.09.2015. 20:08

Ja jau tik labi atalgots Robežsardzes priekšnieks bankrotē, ko tad lai saka par robežsargiem, kuru algas ir 4-5 reizes mazākas? Un kas notiek ar policijas un ugunsdzēsēju vadību? Arī bankrots?
Dīvaini, ļoti dīvaini. Tas ir kaut kas nedzirdēts gadījums. Parasti trūcīgiem ir problēmas un bankrots. Bet lielam priekšniekam bankrots rada šaubas, vai tiesa ir visu pareizi vērtējusi. Vai tik KNAB nevajadzētu iesaistīt izmeklēt šāda veida priekšnieka bankrotu. Ļoti interesanti un dīvaini.

Atbildēt

labs robs

15.09.2015. 18:56

gan jau nauda būs

Atbildēt

Kāpēc ir jāvairās no preses?

15.09.2015. 18:51

»

Gatis

Ko cepjaties? Nav noslēpums, ka maksātnespējas process ir normāla parādība visā civilizētajā pasaulē, arī augstu amatpersonu vidū. Un nav noslēpums, no kurienes aug kājas - no savā laikā uzpūstajām nekustamā īpašuma burbuļa cenām, banku alkatības un nevēlēšanās nākt pretī grūtībās nonākušajiem kredītņēmējiem...


Ja esi kļuvis par robežsardzes priekšnieku, tad esi godīgs un atklāts. Bet ja esi bailīgs, tad jau esi nokļuvis spiegu ķepās un tad ir vāks. Nosodāma ir augstas amatpersonas slepenība, kas grauj visas Valsts robežsardzes reputāciju. Tad ir jāmeklē darbs ārpus dienesta.

Atbildēt

Gatis

15.09.2015. 18:41

Ko cepjaties? Nav noslēpums, ka maksātnespējas process ir normāla parādība visā civilizētajā pasaulē, arī augstu amatpersonu vidū. Un nav noslēpums, no kurienes aug kājas - no savā laikā uzpūstajām nekustamā īpašuma burbuļa cenām, banku alkatības un nevēlēšanās nākt pretī grūtībās nonākušajiem kredītņēmējiem. Lielie tiesātāji, ja jūs pēc īpašuma pārdošanas paliktu bankai parādā 55 tūkstošus vai jūs pie dajebkādas algas maksātu to starpību? Paši skrietu pieteikt bankrotu, kas ir pilnīgi normāls veids, kā likumīgi sakārtot savas saistības. Jebkurš normāli rēķināt protošs cilvēks tā darītu. Tāpat jebkurš vispirms atbrīvotos no saviem īpašumiem, nevis dāvinātu bankai. Un tas, ka cilvēks reiz ir kļūdījies, nenozīmē, ka viņš uzreiz ir zemē metams profesionālajā darbībā. Galu galā, viņa kļūdas nav nesušas nekādas sekas tautsaimniecībai vai kādai personai (izņemot varbūt banku, kura jau tā miljonus pelna). Nu jā, tā klusēšana gan ir stulbums, jo viss šis ir no mušas uzpūsts zilonis.

Atbildēt

pag pag

15.09.2015. 17:59

Nu kad sāks vadīt Daugavpils pārvaldi,piepelnīsies un būs maksātspējīgs-KĀDA PROBLĒMA.Cilvēkam dota iespēja,tas nav nogremdēts-maksās nodokļus utt.

Atbildēt

Mirdzas tante

15.09.2015. 17:34

Ja šis augsti stāvošais kungs ir tik negodīgs pret mums, pensionāriem, kā viņam var uzticēt Latvijas robežu sargāt?
Ja ši kunga vadība (Garbars) ir tik gļeva, ka nespēj sneigt mums paskaidrojumus par bankrotējušiem robežsardze direktoriem, tad vai šī vadība ir savā vietā un amatā?
Gļēvulība ir lielākais posts Latvia un tas jau robežojas ar nodevību. Tas ir ļoti satraucoši.

Atbildēt

Kāda ir alga?

15.09.2015. 17:24

Kā zina Robežsardzes grāmatveži, Jemašova alga ir daudz lielāka par 1100 eiro mēnesī. Papildus visādas piemaksas un te pēkšņi bankrots! Ja ar savu budžetu netiek galā, kā pulkvedis nodrošinās robežas drošību? Ja baidās paskaidrot žurnālistiem un sabiedrābai par savu bankrotu, tad ir kas slēpjams. Vai nav pienācis laiks anulēt pielaidi slepenībai- robežsardze ir NATO sastāvdaļa.

Atbildēt

?

15.09.2015. 17:23

Nospelejis visu sanemto naudu par cilveku,snabja ,cigaresu un degvielas kontrobandu spelu zales ?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...