Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Hm

03.11.2020. 09:14

»

:)

Muļķības sarakstīji


Bet protams, Pastars ir nevainīgs un caurspīdīgs kā komjaunietes asara. Rokām, kas ir asinīs līdz elkoņiem, uzmanību var nepievērst dēļ pieklājības, jā?

Atbildēt

Baltkrievs

03.11.2020. 00:18

Maslovs ar Tomaševu ir Sozinova ielikteni, tadi paši kontrabandas cigarešu aizstavji un lobisti.

Atbildēt

Dorisa

02.11.2020. 18:53

Jelgavas iecirknī arī derētu pārbaudīt, kā vadība dalīja sev piemaksas, vairāku mēnešu garumā uz priekšu!

Atbildēt

Agafonova

02.11.2020. 11:50

»

Grisins pieskatīs?

Kas bus ar ciriem Sozinova bēdu ielikteņim Maslovu, Briedi, Afansjevu


Bet ka ir ar vinu ieliktajam draudzenem izmekletaju Čupriku un Muslimovu? Premijas vel sanem?

Atbildēt

Ķengarags

02.11.2020. 10:43

Tomoševs ir tas stulbais tips kam ir tikpat stulbā sozīnovs atbalsts, kurš gadiem izspieda, mocīja cilvēkus un kompānijas kuras sozīnovam bija pasūtījuši konkurenti. Tie abi idioti kuri līdzīgi viens otram sazīmēja tādas deklarācijas, ka bērnam skaidrs ka uzmetuši VID un klaji ņirgājas par Latvijas likumiem.

Atbildēt

Grisins pieskatīs?

02.11.2020. 09:52

Kas bus ar ciriem Sozinova bēdu ielikteņim Maslovu, Briedi, Afansjevu.

Atbildēt

Uzskatu, ka

31.10.2020. 22:27

Atstāt Tomaševu vadošā amatā ir bīstami!!!

Atbildēt

yee

31.10.2020. 19:06

Pirmajam īsta vieta Teikas iecirkni. Lai dzīvo REPHARM kartelis

Atbildēt

Hm

31.10.2020. 14:53

»

Ddd

A kartibas policies viss OK


Rīgas Zemgales iecirkņa kārtības policijas nodaļas priekšnieku Ivaru Pastaru var aprocēs izvest no kabineta jebkurā brīdī, ja kādam būtu interese. Materiālu ar pierādījumiem pilna cepure.
Bet Šulte uz iesniegumiem nereaģē. Tikai atrakstās. IDB tas pats.
Kārtībnieki iespējams obščakā labi ienes ikmēneša "padagrevu", tāpēc tos neaiztiek pagaidām. Tādi secinājumi.

Atbildēt

Hm

31.10.2020. 14:40

Ja saeimas vēlēšanu rezultātā mainīsies ministri, iekšlietu ministriju pārņēmot Vienotībai. Tad Sozinovs ar visu savu varzu-korumpētiem mentiem alkāniem, narkomāniem un valsts valodas neprātējiem tiks atrotēta atpakaļ uz Rīgu. Nebrīnīšos, ja nākamais iekšlietu ministrs būs Vienotības Ķuzis kurš iepriekš ir devis zvērestu hūtei kaplot līdz mūža beigām.
Kā pats Ķuzis ar to sadzīvo. Ar kalpošanu trīm saimniekiem vienlaicīgi Hūtei Sorosam un Sātanam, jā un vēl bandītiem, protams. Tātad četru saimnieku kalps.

Atbildēt

Ddd

31.10.2020. 14:35

A kartibas policies viss OK?

Atbildēt

Vel viens

31.10.2020. 09:01

»

TTT

Palasot komentārus ir skaidrs viens - komentārus raksta tikai policijas darbinieki, kas mēģina iztumt savu krēslu augstāk...


ar augstako izglitibu aprobezots prieksniecins. Augstaka izglitiba negarante to, la busi labs priekdnieks. To ari negarante augsts iq skaitlis. Ka tev berbiba bija emocionala vardarbiba, patik azartspeles vai svešas sievas, tad neka laba tur nav. Tapec ari izdomati kompleksi testi, kurus doez vai kads veicis. Galvenaos, lai diploms un labas attiecibas ar bardu.

Atbildēt

Lavrovs. Ārlietu ministrs.

31.10.2020. 08:17

»

TTT

Palasot komentārus ir skaidrs viens - komentārus raksta tikai policijas darbinieki, kas mēģina iztumt savu krēslu augstāk...


99% šeit rakstošo komentētāju tiek klasificēti kā "Es dzirdēju zvanu, bet es nezinu, kur tas atrodas".

Atbildēt

TTT

31.10.2020. 04:15

Palasot komentārus ir skaidrs viens - komentārus raksta tikai policijas darbinieki, kas mēģina iztumt savu krēslu augstāk.

Padoms Jums - saņemat sākumā kāds doktora grādu Tiesību zinātnēs, un tad tikai pretendējat un kaut ko rakstat. Tik tālu nokrituši ar savu zemo IQ, ka neko citu izdomāt nevar, kā uzrakstīt šizofrēniķu cienīgus komentārus.

Lai veicas.

Atbildēt

Juris

31.10.2020. 00:30

Tad šis ir tas portāls, kur slimie un apbižotie žulti izgāž!? Daļa patiesības šeit , noteikti, ir, bet apvainot amtpersonas, kuras ir pārrotētas personas ir apvainojoši un melīgi. Jā, par Niciša un “koka” lietotāju Tomaševu - ir daudz jautājumu??? Frīde- tur iznākums ir skaidrs. Lai ieliktu citas amatpersonas amatā, ir visi LV specdienesti snieguši savu informāciju un analīzi. Gaidīsim turpinājumu Rīgas reģionā, un, cerēsim, ka arī oārmauņas notiks Latgales un citos LV policijas reģionos. Lai veicas labiem policistiem savos darbos un cerībà, ka visi zemes racēji vēl nav paspējuši sapūt - jūsu atbalsts un godaprāts , būs ļoti svarīgs.

Atbildēt

Laiks iet.

30.10.2020. 23:35

Savulaik Tomaševs no TV ekrāniem muldēja, ka Vēl vairāk Saules Latvijai ir nodarījuši kaitējumu 1.5 miljoni eiro. Tomaševs to apgalvoja!! Kas ir noticis ar šo lietu. Vai tā bija viņu standarta "pasūtījuma lieta"? Ko par to teiktu Ivaščenko un Agafonova (Labās rokās, bet formāli vietnieki) ? Vai kāds atbildēs, vai visu atbildību uzgrūdīs paklausīgajam izmeklētājam?

Atbildēt

Es

30.10.2020. 23:28

No raksta tāpat nesapratu, kāpēc tomaševu to pašu no bildes, neizturēja un neielika cietumā pēc KL 318.p.un KL. 320.p., bet amnestēja un aizrotēja??

Atbildēt

Gandrīz ir palaists garām

30.10.2020. 22:25

Gandrīz palaists garām apstāklis, ka Kurzemes mafija turpina stiprināt savas pozīcijas.

Jau veselu gadu Liepājas prokuratūrā strādā bijušais KNAB izmeklētājs Rolands Stūris, kas ir zināms ar oligarhu sarunu viesnīcā kriminālprocesu, kuru Kalmeijers nevarejis adtot uz iztiesāšanu dēļ tā, ko izčakarējuši izmeklētāji. Viens no izmeklētājiem iespējams ir bijis Rolands Stūris. Interesanti, ka pēc darba attiecību izbeigšanas ar KNAB, Stūris nometis enkuru Liepājā, stājoties prokurora amatā.

Papildus interesanta un vērā ņemamā ziņa.
2020.gada 27.oktobris. Par Kurzemes rajona tiesas priekšsēdētāju Tieslietu padome iecēla šīs tiesas tiesnesi Aiju Āvu. Priekšsēdētāja amatā iecelta uz pieciem gadiem.
Kā visi noteikti labi atceras, Aija Āva iepriekš bijusi Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona tiesas tiesnese un tiesas priekšsēdētāja. Par viņas steidzīgu darba vietas maiņu no Rīgas uz Liepāju bija dažāda interesanta informācija, diemžēl sīkāk nevarēsu nokomentēt.
Spriežot pēc visa,
1. Bordāns ir pabijis pirtī pie hūtes vai pie Sozinova, kā rezultātā Aija Āva ir tur, kur šobrīd atrodas.
2. Kurzemes mafija spēcināja savas pozīcijas prokuratūrā un Kurzemes tiesā.

Jaunumi ne visai patīkami.

Atbildēt

Bumbiers

30.10.2020. 22:13

»

skepse

Tie paši vēži, tikai citā kulītē (krēslā). Saskaitāmos mainot vietām, summa nemainās


Grūti nepiekrist. ))) Es ar tik ierēcu. ))) viss kā valdībā, vieni un tie paši vēži, pat šoreiz no vienas un tās pašas kules. ))))

Atbildēt

Stukāns vs tulpju Andris

30.10.2020. 22:10

»

temida

...


Ir pamats secināt, ka ar tulpju Andri Stukāns šobrīd izvairās bojāt attiecības. Bārdas spēka un agresesijas pamatojums, izņemot naudu, diemžēl nav zināms.


Atbildēt

Brīvlīguma darbibieks

30.10.2020. 21:50

»

Taisnība

Tik tiešam Frīdi uz iecirkni strādāt,cik var sēdēt un neko nedarīt!Cik viņa izēdusi cilvēkus no RRP,kādas prēmijas viņa sev izrakstīja par savu iegūldīto darbu!Bet taisnīgāk ņemt nost dienesta pakāpes no plānotājiem un koordinātoriem


Lai sēž un koordinē kā brīvlīguma darbinieks,vesela pulkvežleitnante!!!!!jēgas no tās nodalas nav ne kādas!vai jāmaina nodalas nosaukums “KRPP atskaišu un represiju nodala” koordinē vina,atceros bij gadījumi atnāc pēc padoma,stunda bezjēdzīgas sarunas ne par ko....un tā ir izmeklēšanas koordinācijas nodala

Atbildēt

temida

30.10.2020. 21:22

»

Jurašu zirgu stallis

Uz Jurašu zirgu stalli aizrotēs virsprokuroru Meisteru pēc cietušo vairākkārtīgiem Stukānam izteitiem lūgumiempēc šodiens augstākās tiesas sprieduma digitālā lietā, kur bez cietušā un mantiska nodarijuma utt. Stukānu ar pie priekšnieka juraša jāsūta,jo pirmo nelikumīgo spriedumu Stukāns zīmēja ,juraša bandas uzdevumā !

https://www.delfi.lv/news/national/criminal/atcel-notiesajoso-spriedumu-digitalgeita.d?id 52614799

Atbildēt

Taisnība

30.10.2020. 20:48

»

Taisnība 100%

Nicišam vieta būtu jau pensijā, nevis Ogres iecirknis:) Kas attiecas uz K.Briedi, tad šo puiku arī vajadzētu ņemt nost, tā pat ka Jurmalas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieku R.Afanasjevu, jo, ka viens, tā otrs ir izvilkts ar Sozinova rokām no laukiem un kuru karjera tik ātri aizgāja uz augšu...


Tik tiešam Frīdi uz iecirkni strādāt,cik var sēdēt un neko nedarīt!Cik viņa izēdusi cilvēkus no RRP,kādas prēmijas viņa sev izrakstīja par savu iegūldīto darbu!Bet taisnīgāk ņemt nost dienesta pakāpes no plānotājiem un koordinātoriem!

Atbildēt

Jurašu zirgu stallis

30.10.2020. 20:15

»

tabakas lapa

tie kas par "jumtu" maksā jurašm tos nerotē !!! Skataties kurus neaiztiek , tie juraša brigādē


Uz Jurašu zirgu stalli aizrotēs virsprokuroru Meisteru pēc cietušo vairākkārtīgiem Stukānam izteitiem lūgumiem.

Atbildēt

tabakas lapa

30.10.2020. 18:53

tie kas par "jumtu" maksā jurašm tos nerotē !!! Skataties kurus neaiztiek , tie juraša brigādē !!!

Atbildēt

Sozis

30.10.2020. 17:53

»

TTT

Kā tur process ar Vairāk saules


Par to jau nauda saņemta, pārējais nav svarīgi. Tomoševs tak labāk zin.

Atbildēt

Jurim

30.10.2020. 17:48

»

Juris

Tuvākajā laikā rotēšot vēl Frīdi briedi afanasjevu maslovu, kuriem neesot uzticības saistībā ar korupciju


Arī uz paaugstinājumu? Uzticības nav, bet ieceļ augstākā amatā,vēl variants - aizstūta uz klusāku vietu, saglabājot līdzšinējo algu.

Atbildēt

skepse

30.10.2020. 17:34

Tie paši vēži, tikai citā kulītē (krēslā). Saskaitāmos mainot vietām, summa nemainās.

Atbildēt

TTT

30.10.2020. 16:59

Kā tur process ar Vairāk saules.

Atbildēt

Ģevočka ar pupiem

30.10.2020. 16:41

Viena rej par noziegumiem pa tv. Otrs raksta info par noziegumu, kas jau notika, par to samaksajot vel avotam naudu. Virsstundas, kueas patiesiba nav bijusas. Izbraukums uz keatisanu dakas ar alkohola pudeli nopitksanu pirms brauciena. Azartspeles, staigadana pa veikaliem darba laika. Rotet vajag cilvekus, kuri ir vertigi darbinieki. Slinkus, alkasus, nelidsvarotus, nezinisus jasuta arpus ierindas.

Atbildēt

Šulte

30.10.2020. 15:32

Kas bus ar Maslovu, Afanasjevu un Briedi, šie Sozinova pakalpiņi vel gaida savu?

Atbildēt

Tovansovs

30.10.2020. 14:39

Ābols no ābeles tālu nekrīt. Kādi vadītāji tādipadotie. Skaties uz to sazinova purnu un viņa padoto purniem un redzi ka viņiem nav nekā svēta.Kā līdz šim ne IBD ne VDD nav pamanījuši sazinova organizēto noziedzības grupējumu kurš nodarbojās ar izspiešanu, reiderismu, kontrabandistu jumtošanu cik nekaunīgam policistam un RRPK vadītājam jābut, lai veiktu tik daudz skaļus noziegumus. Viss RRKP sastāvs ir iepīts melnajās shemās viņš ir sapelnijis kaudzi naudas iegūtu noziedīgā veidā un nav aizmirsis par Tomaševu, Jarevu, Agafonovu un citus kuriem viņš personīgi deva pavēles, veikt smagus noziegumus savās sautīgās interesēs. nevienu nedrīkstēja rotēt viņi visi pelnījuši ilgus fadus cietumā.

Atbildēt

Taisnība 100%

30.10.2020. 13:58

»

Uldis

No RRP kriminālpolicijas birojiem divi priekšnieki tiks rotēti, viens uz Teiku otrs uz Ogri. Divi jautājumi 1)ko izdarīja un kam Briedis lai paliktu? 2) kāpēc Naglis un Meikšāne


Nicišam vieta būtu jau pensijā, nevis Ogres iecirknis:) Kas attiecas uz K.Briedi, tad šo puiku arī vajadzētu ņemt nost, tā pat ka Jurmalas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieku R.Afanasjevu, jo, ka viens, tā otrs ir izvilkts ar Sozinova rokām no laukiem un kuru karjera tik ātri aizgāja uz augšu, ka nespējām pat laiku saskaitīt:) Kas attiecas uz I.Meikšāni, tad arī šī kundze ir Sozinova kalps, nav saprotams, ar kādu mērķī tā tiek rotēta uz 3.biroju (ekonomikas), jo I.Mekšānei pašai vajadzētu ļoti labi pamācīties, papētīt ekonomiskā rakstura noziedzīgus nodarījumus, jo tajos, nākot no iecirkņa, nav saprašanas:) Vismaz nodaļā vajadzētu sākumā pastrādāt,nu nezinu, tas gan nav izskaidrojams. Ak jā, runājot par VP RRP 3.biroju-nedrīkst aizmists par vienu jauku priekšnieci, respektīvi, Mariju Soldatovu, kura gan, joprojām mīl A.Sozinovu, pateicoties kuram, arī M.Soldatova (bijušā I.Kuža kunga palīgs) kļuva par veselu priekšnieci! Nu ko, ļoti interesanti paskatīties uz Inas Frīdes tālāko rīcību, kura bijusi un ir A.Sozinova kungam, uzticības paklausīgā dāma.Ko tā tagad darīs? Arī vajadzētu aizrotēt, piemēram drīzumā atbrīvojās vieta Latgales iecirknī pirmstiesas izmeklēsanas jomā priekšnieces amats, kā reiz, profesionālie cielvēki tajā iecirknī ir vajadzīgi!!! Vai arī, piemēram, joprojām ir vakantā vieta Salaspils iecirknī, tieši Salaspils iecirkna priekšnieka amats, kāpēc gan neizskatīt I.Frīdes kundzes kandidatūru! Ļoti gaidam, tādi profesionālie cilvēki ir vajadzīgi iecirkniem!Savukārt VP RRP 1.biroja 1.nofalas prieksnieku Jāni Bizunu, ka reālo profesionāli, godīgo A.Sozinova un J.Nicisa kalpu, vajadzētu aizrotēt uz Siguldas iecirkni par iecirkna priekšnieku, it īpaši ka joprojām arī šī vieta ir vakantā!!!

Atbildēt

Pēteris

30.10.2020. 13:16

Kad uz neatgriešanos tiks optimizēti šie korumpētie policijas krievu alkanavti?

Atbildēt

Mazā matīsa iela

30.10.2020. 12:52

Šī varētu nebūt pēdējā tomaševa kunga vrotācija

Atbildēt

leopards

30.10.2020. 12:36

Šeit viss ir skaidrs,šeit nekāda rotācija nepalīdzēs,te vispirms pret viņiem jaierosina krimināllietu,jāizmeklē kārtīgi,un tad domāt par rotāciju.

Atbildēt

Ko viņi dara

30.10.2020. 12:00

Covid-19 tika radīts Valsts drošības dienesta slepenajā laboratorijā pēc Vienotības un Saskaņas pasūtījuma, lai varētu palīdzēt Edgaram Rinkevičam un Krišjānim Kariņam izpumpēt no Latvijas caurā budžeta miljardus, kurus investēt lepnās villās Krievijā, elitāros Maskavas dzīvokļos, nemaz nerunājot par slēptajiem aktīviem Monako un Dubaijā, daudzstāvu piejūras mājām Spānijā. Ar helikopteru tika tas vīruss mētāts apkārt, lai daži latviešu kungi varētu lepni uzdzīvot. Rezultātā tagad visā pasaulē ir haoss.

Atbildēt

Žulis

30.10.2020. 11:33

Dīvaini, ka tikai daži komentētāji saredz šīs "rotēšanas" smieklīgumu. Visi pārējie pārliecināti, ka nu gan ir izdarīts kaut kas nozīmīgs.

Atbildēt

ha-ha

30.10.2020. 10:21

»

Tev ir gods šo lasīt

Varētu padomāt, ka Ogrē jau tagad nepietiek korumpantu un shēmotāju, ka vēl divi ir jāatved klāt


Viņi,kā profesionāļi,tiek sūtīti sistēmas stiprināšanai nevis uzlabošanai.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

30.10.2020. 09:47

Varētu padomāt, ka Ogrē jau tagad nepietiek korumpantu un shēmotāju, ka vēl divi ir jāatved klāt.

Atbildēt

A

30.10.2020. 09:39

Kad aizvāks negodīgo Rīgas Ziemeļu iecirkņa pristavu?

Atbildēt

Mentu kari

30.10.2020. 09:18

»

jucis

Jā ir taisnība tas, ko raksta par šo personu tumšajiem darījumiem, tad tāda rotēšana ir tikai acu aizmālēšana sabiedrībai


Uzsākt kriminālprocesu pret vp amatpersonām var IDB. Bet IBD priekšnieks Mūrnieks kā var saprast ir Sozinova pusē, Kriminālprocesi netiek uzsākti. Atliek rotēšana. Tā var saprast notiekošo.

Atbildēt

TT

30.10.2020. 08:59

»

Par purniem

Purni izteic cilvēku būtību. K. Kariņa glumais žurkulēna skatiens un smaids...


Beidz vilkt uz kariņu, ko vispār var gribēt no daunīša, kurš mācījies Kalamazū skolā atpalikušajiem?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

21

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

FotoPatiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un sabiedrības uzmanība saasinātāka.
Lasīt visu...

21

Ak, eglīte...

FotoPēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās cirtes vecumam šim mežam bija jāaug vēl vairāk nekā 20 gadus, un, kā liecina Valsts meža dienesta dati, arī galvenās cirtes caurmērs (t.i., koku resnums), kas ļautu mežu nocirst ātrāk, vēl nebija sasniegts. Tātad skaidrs, ka šeit veikta sanitārā cirte[1] vai rekonstruktīvā cirte[2]. Tātad mežs nocirsts tāpēc, ka atzīts par bojātu vai neproduktīvu.
Lasīt visu...

12

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

FotoKatrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti toleranto attieksmi pret resertifikācijas procedūru, kas mūsu "de iure" demokrātiskajā valstī gadiem ilgi nav saprotama ne loģiski, ne tiesiski, var secināt, ka liberālās demokrātijas (vai tomēr maskēta totalitārisma) idejas ir pārņēmušas pat mūsu tautas it kā kritiski domājošo daļu.
Lasīt visu...

21

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

FotoRedzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši ar ministra demisijas pieprasījumu. Tālis Linkaits sen vairs nav ministrs. Diemžēl, iedziļinoties problēmās. regulāri nākoties atdurties pret Linkaita ministrēšanas laika neizdarībām vai varbūt pat "ļaundarībām".
Lasīt visu...

21

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

FotoBet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas, visi tik iekļāvušies kroplībā, kas pasaulē valda šobrīd, bet drīz pāries, nevieni vienacainie ilgi nevar ķeipt. Un tie mūsu pusbērni, tās sniegpārslas, iekļauj katru kroplību, grib iekļauties lielā, lielā cancelēšanā, nav svarīgi, kurā, ka tik kancelēt.
Lasīt visu...

12

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

FotoPolitiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas notiek, ja publiska komunikācija ar iedzīvotājiem, skaidrojot konkrētu lēmumu, nepastāv, to slēpj, izvairās vai noslepeno ar birku “valsts noslēpums”? Pēdējais vispār LEGĀLI piesedz ļoti lielu korupcijas apmēru valsts iestādēs un politiķu darbībā, lai tos nevarētu tiesāt pēc likuma, jo šobrīd likums NEstāv pāri noziedzīgu un korumpētu ierēdņu, iestāžu un politiķu darbībām. Tikmēr mūs, parastos, met “būrī” par vienu nočieptu makaronu paku, jo gribējās ēst.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...