Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Hm

03.11.2020. 09:14

»

:)

Muļķības sarakstīji


Bet protams, Pastars ir nevainīgs un caurspīdīgs kā komjaunietes asara. Rokām, kas ir asinīs līdz elkoņiem, uzmanību var nepievērst dēļ pieklājības, jā?

Atbildēt

Baltkrievs

03.11.2020. 00:18

Maslovs ar Tomaševu ir Sozinova ielikteni, tadi paši kontrabandas cigarešu aizstavji un lobisti.

Atbildēt

Dorisa

02.11.2020. 18:53

Jelgavas iecirknī arī derētu pārbaudīt, kā vadība dalīja sev piemaksas, vairāku mēnešu garumā uz priekšu!

Atbildēt

Agafonova

02.11.2020. 11:50

»

Grisins pieskatīs?

Kas bus ar ciriem Sozinova bēdu ielikteņim Maslovu, Briedi, Afansjevu


Bet ka ir ar vinu ieliktajam draudzenem izmekletaju Čupriku un Muslimovu? Premijas vel sanem?

Atbildēt

Ķengarags

02.11.2020. 10:43

Tomoševs ir tas stulbais tips kam ir tikpat stulbā sozīnovs atbalsts, kurš gadiem izspieda, mocīja cilvēkus un kompānijas kuras sozīnovam bija pasūtījuši konkurenti. Tie abi idioti kuri līdzīgi viens otram sazīmēja tādas deklarācijas, ka bērnam skaidrs ka uzmetuši VID un klaji ņirgājas par Latvijas likumiem.

Atbildēt

Grisins pieskatīs?

02.11.2020. 09:52

Kas bus ar ciriem Sozinova bēdu ielikteņim Maslovu, Briedi, Afansjevu.

Atbildēt

Uzskatu, ka

31.10.2020. 22:27

Atstāt Tomaševu vadošā amatā ir bīstami!!!

Atbildēt

yee

31.10.2020. 19:06

Pirmajam īsta vieta Teikas iecirkni. Lai dzīvo REPHARM kartelis

Atbildēt

Hm

31.10.2020. 14:53

»

Ddd

A kartibas policies viss OK


Rīgas Zemgales iecirkņa kārtības policijas nodaļas priekšnieku Ivaru Pastaru var aprocēs izvest no kabineta jebkurā brīdī, ja kādam būtu interese. Materiālu ar pierādījumiem pilna cepure.
Bet Šulte uz iesniegumiem nereaģē. Tikai atrakstās. IDB tas pats.
Kārtībnieki iespējams obščakā labi ienes ikmēneša "padagrevu", tāpēc tos neaiztiek pagaidām. Tādi secinājumi.

Atbildēt

Hm

31.10.2020. 14:40

Ja saeimas vēlēšanu rezultātā mainīsies ministri, iekšlietu ministriju pārņēmot Vienotībai. Tad Sozinovs ar visu savu varzu-korumpētiem mentiem alkāniem, narkomāniem un valsts valodas neprātējiem tiks atrotēta atpakaļ uz Rīgu. Nebrīnīšos, ja nākamais iekšlietu ministrs būs Vienotības Ķuzis kurš iepriekš ir devis zvērestu hūtei kaplot līdz mūža beigām.
Kā pats Ķuzis ar to sadzīvo. Ar kalpošanu trīm saimniekiem vienlaicīgi Hūtei Sorosam un Sātanam, jā un vēl bandītiem, protams. Tātad četru saimnieku kalps.

Atbildēt

Ddd

31.10.2020. 14:35

A kartibas policies viss OK?

Atbildēt

Vel viens

31.10.2020. 09:01

»

TTT

Palasot komentārus ir skaidrs viens - komentārus raksta tikai policijas darbinieki, kas mēģina iztumt savu krēslu augstāk...


ar augstako izglitibu aprobezots prieksniecins. Augstaka izglitiba negarante to, la busi labs priekdnieks. To ari negarante augsts iq skaitlis. Ka tev berbiba bija emocionala vardarbiba, patik azartspeles vai svešas sievas, tad neka laba tur nav. Tapec ari izdomati kompleksi testi, kurus doez vai kads veicis. Galvenaos, lai diploms un labas attiecibas ar bardu.

Atbildēt

Lavrovs. Ārlietu ministrs.

31.10.2020. 08:17

»

TTT

Palasot komentārus ir skaidrs viens - komentārus raksta tikai policijas darbinieki, kas mēģina iztumt savu krēslu augstāk...


99% šeit rakstošo komentētāju tiek klasificēti kā "Es dzirdēju zvanu, bet es nezinu, kur tas atrodas".

Atbildēt

TTT

31.10.2020. 04:15

Palasot komentārus ir skaidrs viens - komentārus raksta tikai policijas darbinieki, kas mēģina iztumt savu krēslu augstāk.

Padoms Jums - saņemat sākumā kāds doktora grādu Tiesību zinātnēs, un tad tikai pretendējat un kaut ko rakstat. Tik tālu nokrituši ar savu zemo IQ, ka neko citu izdomāt nevar, kā uzrakstīt šizofrēniķu cienīgus komentārus.

Lai veicas.

Atbildēt

Juris

31.10.2020. 00:30

Tad šis ir tas portāls, kur slimie un apbižotie žulti izgāž!? Daļa patiesības šeit , noteikti, ir, bet apvainot amtpersonas, kuras ir pārrotētas personas ir apvainojoši un melīgi. Jā, par Niciša un “koka” lietotāju Tomaševu - ir daudz jautājumu??? Frīde- tur iznākums ir skaidrs. Lai ieliktu citas amatpersonas amatā, ir visi LV specdienesti snieguši savu informāciju un analīzi. Gaidīsim turpinājumu Rīgas reģionā, un, cerēsim, ka arī oārmauņas notiks Latgales un citos LV policijas reģionos. Lai veicas labiem policistiem savos darbos un cerībà, ka visi zemes racēji vēl nav paspējuši sapūt - jūsu atbalsts un godaprāts , būs ļoti svarīgs.

Atbildēt

Laiks iet.

30.10.2020. 23:35

Savulaik Tomaševs no TV ekrāniem muldēja, ka Vēl vairāk Saules Latvijai ir nodarījuši kaitējumu 1.5 miljoni eiro. Tomaševs to apgalvoja!! Kas ir noticis ar šo lietu. Vai tā bija viņu standarta "pasūtījuma lieta"? Ko par to teiktu Ivaščenko un Agafonova (Labās rokās, bet formāli vietnieki) ? Vai kāds atbildēs, vai visu atbildību uzgrūdīs paklausīgajam izmeklētājam?

Atbildēt

Es

30.10.2020. 23:28

No raksta tāpat nesapratu, kāpēc tomaševu to pašu no bildes, neizturēja un neielika cietumā pēc KL 318.p.un KL. 320.p., bet amnestēja un aizrotēja??

Atbildēt

Gandrīz ir palaists garām

30.10.2020. 22:25

Gandrīz palaists garām apstāklis, ka Kurzemes mafija turpina stiprināt savas pozīcijas.

Jau veselu gadu Liepājas prokuratūrā strādā bijušais KNAB izmeklētājs Rolands Stūris, kas ir zināms ar oligarhu sarunu viesnīcā kriminālprocesu, kuru Kalmeijers nevarejis adtot uz iztiesāšanu dēļ tā, ko izčakarējuši izmeklētāji. Viens no izmeklētājiem iespējams ir bijis Rolands Stūris. Interesanti, ka pēc darba attiecību izbeigšanas ar KNAB, Stūris nometis enkuru Liepājā, stājoties prokurora amatā.

Papildus interesanta un vērā ņemamā ziņa.
2020.gada 27.oktobris. Par Kurzemes rajona tiesas priekšsēdētāju Tieslietu padome iecēla šīs tiesas tiesnesi Aiju Āvu. Priekšsēdētāja amatā iecelta uz pieciem gadiem.
Kā visi noteikti labi atceras, Aija Āva iepriekš bijusi Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona tiesas tiesnese un tiesas priekšsēdētāja. Par viņas steidzīgu darba vietas maiņu no Rīgas uz Liepāju bija dažāda interesanta informācija, diemžēl sīkāk nevarēsu nokomentēt.
Spriežot pēc visa,
1. Bordāns ir pabijis pirtī pie hūtes vai pie Sozinova, kā rezultātā Aija Āva ir tur, kur šobrīd atrodas.
2. Kurzemes mafija spēcināja savas pozīcijas prokuratūrā un Kurzemes tiesā.

Jaunumi ne visai patīkami.

Atbildēt

Bumbiers

30.10.2020. 22:13

»

skepse

Tie paši vēži, tikai citā kulītē (krēslā). Saskaitāmos mainot vietām, summa nemainās


Grūti nepiekrist. ))) Es ar tik ierēcu. ))) viss kā valdībā, vieni un tie paši vēži, pat šoreiz no vienas un tās pašas kules. ))))

Atbildēt

Stukāns vs tulpju Andris

30.10.2020. 22:10

»

temida

...


Ir pamats secināt, ka ar tulpju Andri Stukāns šobrīd izvairās bojāt attiecības. Bārdas spēka un agresesijas pamatojums, izņemot naudu, diemžēl nav zināms.


Atbildēt

Brīvlīguma darbibieks

30.10.2020. 21:50

»

Taisnība

Tik tiešam Frīdi uz iecirkni strādāt,cik var sēdēt un neko nedarīt!Cik viņa izēdusi cilvēkus no RRP,kādas prēmijas viņa sev izrakstīja par savu iegūldīto darbu!Bet taisnīgāk ņemt nost dienesta pakāpes no plānotājiem un koordinātoriem


Lai sēž un koordinē kā brīvlīguma darbinieks,vesela pulkvežleitnante!!!!!jēgas no tās nodalas nav ne kādas!vai jāmaina nodalas nosaukums “KRPP atskaišu un represiju nodala” koordinē vina,atceros bij gadījumi atnāc pēc padoma,stunda bezjēdzīgas sarunas ne par ko....un tā ir izmeklēšanas koordinācijas nodala

Atbildēt

temida

30.10.2020. 21:22

»

Jurašu zirgu stallis

Uz Jurašu zirgu stalli aizrotēs virsprokuroru Meisteru pēc cietušo vairākkārtīgiem Stukānam izteitiem lūgumiempēc šodiens augstākās tiesas sprieduma digitālā lietā, kur bez cietušā un mantiska nodarijuma utt. Stukānu ar pie priekšnieka juraša jāsūta,jo pirmo nelikumīgo spriedumu Stukāns zīmēja ,juraša bandas uzdevumā !

https://www.delfi.lv/news/national/criminal/atcel-notiesajoso-spriedumu-digitalgeita.d?id 52614799

Atbildēt

Taisnība

30.10.2020. 20:48

»

Taisnība 100%

Nicišam vieta būtu jau pensijā, nevis Ogres iecirknis:) Kas attiecas uz K.Briedi, tad šo puiku arī vajadzētu ņemt nost, tā pat ka Jurmalas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieku R.Afanasjevu, jo, ka viens, tā otrs ir izvilkts ar Sozinova rokām no laukiem un kuru karjera tik ātri aizgāja uz augšu...


Tik tiešam Frīdi uz iecirkni strādāt,cik var sēdēt un neko nedarīt!Cik viņa izēdusi cilvēkus no RRP,kādas prēmijas viņa sev izrakstīja par savu iegūldīto darbu!Bet taisnīgāk ņemt nost dienesta pakāpes no plānotājiem un koordinātoriem!

Atbildēt

Jurašu zirgu stallis

30.10.2020. 20:15

»

tabakas lapa

tie kas par "jumtu" maksā jurašm tos nerotē !!! Skataties kurus neaiztiek , tie juraša brigādē


Uz Jurašu zirgu stalli aizrotēs virsprokuroru Meisteru pēc cietušo vairākkārtīgiem Stukānam izteitiem lūgumiem.

Atbildēt

tabakas lapa

30.10.2020. 18:53

tie kas par "jumtu" maksā jurašm tos nerotē !!! Skataties kurus neaiztiek , tie juraša brigādē !!!

Atbildēt

Sozis

30.10.2020. 17:53

»

TTT

Kā tur process ar Vairāk saules


Par to jau nauda saņemta, pārējais nav svarīgi. Tomoševs tak labāk zin.

Atbildēt

Jurim

30.10.2020. 17:48

»

Juris

Tuvākajā laikā rotēšot vēl Frīdi briedi afanasjevu maslovu, kuriem neesot uzticības saistībā ar korupciju


Arī uz paaugstinājumu? Uzticības nav, bet ieceļ augstākā amatā,vēl variants - aizstūta uz klusāku vietu, saglabājot līdzšinējo algu.

Atbildēt

skepse

30.10.2020. 17:34

Tie paši vēži, tikai citā kulītē (krēslā). Saskaitāmos mainot vietām, summa nemainās.

Atbildēt

TTT

30.10.2020. 16:59

Kā tur process ar Vairāk saules.

Atbildēt

Ģevočka ar pupiem

30.10.2020. 16:41

Viena rej par noziegumiem pa tv. Otrs raksta info par noziegumu, kas jau notika, par to samaksajot vel avotam naudu. Virsstundas, kueas patiesiba nav bijusas. Izbraukums uz keatisanu dakas ar alkohola pudeli nopitksanu pirms brauciena. Azartspeles, staigadana pa veikaliem darba laika. Rotet vajag cilvekus, kuri ir vertigi darbinieki. Slinkus, alkasus, nelidsvarotus, nezinisus jasuta arpus ierindas.

Atbildēt

Šulte

30.10.2020. 15:32

Kas bus ar Maslovu, Afanasjevu un Briedi, šie Sozinova pakalpiņi vel gaida savu?

Atbildēt

Tovansovs

30.10.2020. 14:39

Ābols no ābeles tālu nekrīt. Kādi vadītāji tādipadotie. Skaties uz to sazinova purnu un viņa padoto purniem un redzi ka viņiem nav nekā svēta.Kā līdz šim ne IBD ne VDD nav pamanījuši sazinova organizēto noziedzības grupējumu kurš nodarbojās ar izspiešanu, reiderismu, kontrabandistu jumtošanu cik nekaunīgam policistam un RRPK vadītājam jābut, lai veiktu tik daudz skaļus noziegumus. Viss RRKP sastāvs ir iepīts melnajās shemās viņš ir sapelnijis kaudzi naudas iegūtu noziedīgā veidā un nav aizmirsis par Tomaševu, Jarevu, Agafonovu un citus kuriem viņš personīgi deva pavēles, veikt smagus noziegumus savās sautīgās interesēs. nevienu nedrīkstēja rotēt viņi visi pelnījuši ilgus fadus cietumā.

Atbildēt

Taisnība 100%

30.10.2020. 13:58

»

Uldis

No RRP kriminālpolicijas birojiem divi priekšnieki tiks rotēti, viens uz Teiku otrs uz Ogri. Divi jautājumi 1)ko izdarīja un kam Briedis lai paliktu? 2) kāpēc Naglis un Meikšāne


Nicišam vieta būtu jau pensijā, nevis Ogres iecirknis:) Kas attiecas uz K.Briedi, tad šo puiku arī vajadzētu ņemt nost, tā pat ka Jurmalas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieku R.Afanasjevu, jo, ka viens, tā otrs ir izvilkts ar Sozinova rokām no laukiem un kuru karjera tik ātri aizgāja uz augšu, ka nespējām pat laiku saskaitīt:) Kas attiecas uz I.Meikšāni, tad arī šī kundze ir Sozinova kalps, nav saprotams, ar kādu mērķī tā tiek rotēta uz 3.biroju (ekonomikas), jo I.Mekšānei pašai vajadzētu ļoti labi pamācīties, papētīt ekonomiskā rakstura noziedzīgus nodarījumus, jo tajos, nākot no iecirkņa, nav saprašanas:) Vismaz nodaļā vajadzētu sākumā pastrādāt,nu nezinu, tas gan nav izskaidrojams. Ak jā, runājot par VP RRP 3.biroju-nedrīkst aizmists par vienu jauku priekšnieci, respektīvi, Mariju Soldatovu, kura gan, joprojām mīl A.Sozinovu, pateicoties kuram, arī M.Soldatova (bijušā I.Kuža kunga palīgs) kļuva par veselu priekšnieci! Nu ko, ļoti interesanti paskatīties uz Inas Frīdes tālāko rīcību, kura bijusi un ir A.Sozinova kungam, uzticības paklausīgā dāma.Ko tā tagad darīs? Arī vajadzētu aizrotēt, piemēram drīzumā atbrīvojās vieta Latgales iecirknī pirmstiesas izmeklēsanas jomā priekšnieces amats, kā reiz, profesionālie cielvēki tajā iecirknī ir vajadzīgi!!! Vai arī, piemēram, joprojām ir vakantā vieta Salaspils iecirknī, tieši Salaspils iecirkna priekšnieka amats, kāpēc gan neizskatīt I.Frīdes kundzes kandidatūru! Ļoti gaidam, tādi profesionālie cilvēki ir vajadzīgi iecirkniem!Savukārt VP RRP 1.biroja 1.nofalas prieksnieku Jāni Bizunu, ka reālo profesionāli, godīgo A.Sozinova un J.Nicisa kalpu, vajadzētu aizrotēt uz Siguldas iecirkni par iecirkna priekšnieku, it īpaši ka joprojām arī šī vieta ir vakantā!!!

Atbildēt

Pēteris

30.10.2020. 13:16

Kad uz neatgriešanos tiks optimizēti šie korumpētie policijas krievu alkanavti?

Atbildēt

Mazā matīsa iela

30.10.2020. 12:52

Šī varētu nebūt pēdējā tomaševa kunga vrotācija

Atbildēt

leopards

30.10.2020. 12:36

Šeit viss ir skaidrs,šeit nekāda rotācija nepalīdzēs,te vispirms pret viņiem jaierosina krimināllietu,jāizmeklē kārtīgi,un tad domāt par rotāciju.

Atbildēt

Ko viņi dara

30.10.2020. 12:00

Covid-19 tika radīts Valsts drošības dienesta slepenajā laboratorijā pēc Vienotības un Saskaņas pasūtījuma, lai varētu palīdzēt Edgaram Rinkevičam un Krišjānim Kariņam izpumpēt no Latvijas caurā budžeta miljardus, kurus investēt lepnās villās Krievijā, elitāros Maskavas dzīvokļos, nemaz nerunājot par slēptajiem aktīviem Monako un Dubaijā, daudzstāvu piejūras mājām Spānijā. Ar helikopteru tika tas vīruss mētāts apkārt, lai daži latviešu kungi varētu lepni uzdzīvot. Rezultātā tagad visā pasaulē ir haoss.

Atbildēt

Žulis

30.10.2020. 11:33

Dīvaini, ka tikai daži komentētāji saredz šīs "rotēšanas" smieklīgumu. Visi pārējie pārliecināti, ka nu gan ir izdarīts kaut kas nozīmīgs.

Atbildēt

ha-ha

30.10.2020. 10:21

»

Tev ir gods šo lasīt

Varētu padomāt, ka Ogrē jau tagad nepietiek korumpantu un shēmotāju, ka vēl divi ir jāatved klāt


Viņi,kā profesionāļi,tiek sūtīti sistēmas stiprināšanai nevis uzlabošanai.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

30.10.2020. 09:47

Varētu padomāt, ka Ogrē jau tagad nepietiek korumpantu un shēmotāju, ka vēl divi ir jāatved klāt.

Atbildēt

A

30.10.2020. 09:39

Kad aizvāks negodīgo Rīgas Ziemeļu iecirkņa pristavu?

Atbildēt

Mentu kari

30.10.2020. 09:18

»

jucis

Jā ir taisnība tas, ko raksta par šo personu tumšajiem darījumiem, tad tāda rotēšana ir tikai acu aizmālēšana sabiedrībai


Uzsākt kriminālprocesu pret vp amatpersonām var IDB. Bet IBD priekšnieks Mūrnieks kā var saprast ir Sozinova pusē, Kriminālprocesi netiek uzsākti. Atliek rotēšana. Tā var saprast notiekošo.

Atbildēt

TT

30.10.2020. 08:59

»

Par purniem

Purni izteic cilvēku būtību. K. Kariņa glumais žurkulēna skatiens un smaids...


Beidz vilkt uz kariņu, ko vispār var gribēt no daunīša, kurš mācījies Kalamazū skolā atpalikušajiem?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....