Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Atvainojos cien. desai par drukas kļūdu

20.04.2024. 17:50

»

apbižota liver- jeb aknu desa

Nogalināšana būtu skaļi teikts, nogalināta varēja tikt vienīgi radošā karjera, statuss sabiedrībā vai kaut kas tāds. Zersetzung bija "maigās varas" metode


1990. gada 22. martā Ivonna Plaude kļuva par Latvijas Komunistiskās partijas pilntiesīgu biedreni. Tas notika tikai četras dienas pēc Augstākās Padomes vēlēšanām, kurās pārliecinoši uzvarēja Latvijas Tautas fronte, un pusotru mēnesi pirms balsojuma par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu. Nekāda karjera padomju okupācijas režīmu atbalstošajā organizācijā Plaudei gan nesanāca, jo tieši pēc pusotra gada viņas LKP ar tās pašas Augstākās Padomes lēmumu kā mūsu valsts un demokrātijas visbīstamākā pretiniece, par kuras darbības dominanti bija kļuvis terors, provokācijas un diversijas, kas prasījušas daudzu cilvēku upurus un iznīcinājušas lielas materiālās vērtības, tika atzīta par antikonstitucionālu.
Pirms iestāšanās LKP Ivonna Plaude bija Tukuma rajona Komjaunatnes komitejas pirmā sekretāre.

Atbildēt

he heee

20.04.2024. 09:26

»

Nu

tukši diirst-nav malku cirst


Gribi aizliegt te tukši diiirst? Ko tad te vairums rakstīs komentos, ja to aizliegs?

Atbildēt

oktobrens

19.04.2024. 15:36

»

Nu

Tu te apzināti izplati melus


Vai tad par naudu pirka, vai prihvatizeja? Un tad pārdeva krievu blēžiem.

Atbildēt

Nu

19.04.2024. 12:03

»

Kariņš

Abi ar sievu nozaga Pionieri un šī nopirka māju par 3milj


Tu te apzināti izplati melus!

Atbildēt

jautājums

19.04.2024. 12:01

»

jautājums

Kā tu to zini


Tie ir meli. Tu te izplati melus!

Atbildēt

Atis Priedītis

18.04.2024. 23:30

»

nu bet

tad sāc ar to, ka PIERĀDI tieši ŠO savu apgalvojumu patiesumu un atbilstību realitātei...


Ja visi notikumu liecinieki atsakās stāstīt patiesību un pat atklāti paziņo, ka tiesas gadījumā melos, neko pierādīt nav iespējams. Divas manas dziesmas, kuras sarakstīju 80.tajos gados ir kļuvušas par Radio SWH raidījuma "Priekšnams" dziesmu aptaujas uzvarētājām. Un tas manuprāt, pierāda, ka 15 gadus biju aizliegtais komponists jo 80.gados šīs dziesmas man neļāva ierakstīt. Bet arī šis fakts tiks apstrīdēts un līdzīgi arī visi citi gadījumi. Kāpēc lai es censtos kaut ko pierādīt ja skaidri zinu, ka visi liecinieki vai nu klusēs vai melos?

Atbildēt

biedrs

18.04.2024. 21:33

To zin pus Rīga un visi, kurus pie prihvatizācijas apjāja.

Atbildēt

nu bet

18.04.2024. 20:52

»

Atis Priedītis

Viss tiktu pierādīts, ja kaut vienam žurnālistam vai vēsturniekam rastos drosme kaut ko noskaidrot. Cik zinu šādi mēģinājumi ir bijuši, bet visi ir pārtraukti, jo izrādās, ka mani stāsti tiešām ir patiesi


tad sāc ar to, ka PIERĀDI tieši ŠO savu apgalvojumu patiesumu un atbilstību realitātei!

Skat.iepr.: Ja tu to spēj - viss ir kārtībā un tavs "prodžekts rullē(-s)", bez jebkādām problēmām (t.i. ja neskaita / nepievērš uzmanību par sīknaudu angažētiem zombijtroļļiem un taml. bioatkritumiem). BET - ja tomēr nē, tad neizbēgama "fiasko" sekas var izrādīties pat neprognozējami "nekomfortablas".

Atbildēt

Atis Priedītis

18.04.2024. 17:35

»

nu bet

Skat.iepr.: BET - juridiski / pēc būtības adekvāti PIERĀDĪT apgalvojumu patiesumu un atbilstību realitātei, tas jau ir pavisam cits "stōrijs" un rīcības / ATBILDĪBAS līmenis


Viss tiktu pierādīts, ja kaut vienam žurnālistam vai vēsturniekam rastos drosme kaut ko noskaidrot. Cik zinu šādi mēģinājumi ir bijuši, bet visi ir pārtraukti, jo izrādās, ka mani stāsti tiešām ir patiesi.

Atbildēt

CBB

18.04.2024. 17:29

»

jautājums

Kā tu to zini


viena tante teica......

Atbildēt

Хм

18.04.2024. 15:42

»

Anatolijs Bogdanovs

Es protams saproti, ka neviens iekarotajs nenak ko dot: Visi nak nemt, un kas negrib dot-to šauj vai suta uz GULAG celt kommunizm.....bet-vai nebutu laiks ar latviesiem pasiem sakt ko darit-negaidot varas akceptus


Visi nak nemt
То есть признаешь, что и сам такой же)))
так помоги латышам-стань еще раз освободителем, освободи от своего присутствия.

Atbildēt

Хм

18.04.2024. 15:40

»

Atis Priedītis

Nākošās Atmodas galvenā problēma...


Только, пожалуйста, не упоминайте снова Паулса. Учитывая его возраст и состояние здоровья, с вашей стороны это выглядит как какие-то ревностные попытки отомстить за "почему он известнее меня, я же талантливее".

Atbildēt

Anatolijs Bogdanovs

18.04.2024. 15:40

Es protams saproti, ka neviens iekarotajs nenak ko dot: Visi nak nemt, un kas negrib dot-to šauj vai suta uz GULAG celt kommunizm.....bet-vai nebutu laiks ar latviesiem pasiem sakt ko darit-negaidot varas akceptus?

Atbildēt

Alfrēds

18.04.2024. 15:37

»

Atis Priedītis

Tikai tad Tauta sāks domāt un saprast, ja par kādu problēmu atklāti runās paši slavenākie Latvijas cilvēki, bet viņi diemžēl, arī ir iebiedēti un klusē


Izskatās ka Jums taisnība...bet tas ir nožēlojami, ka pašiem vajag savus gaismas nesējus..Ka paši neko neredz un nesaprot..Bet tie ''gaismas nesēji'' jau pa lielam bijušie kolaboranti un kukuļdevēji..Ko tādi var atklāt publiski?

Atbildēt

Killemall

18.04.2024. 15:33

Vai nevajadzētu kārtības labad papētīt Kariņa SIEVAS darījumus, ko? Un pārbaudīt, vai tam dēlam nav pēkšņi uzradies kāds īpašums par miljonu vai diviem?

Atbildēt

Atis Priedītis

18.04.2024. 15:27

Nākošās Atmodas galvenā problēma

Ja iepriekšējā Atmodā viss bija pilnīgi skaidrs pret ko Tauta nostājas, tad nākamajā Atmodā viss būs daudz sarežģītāk. Pret Tautu nostāsies (jā, tieši pret Tautu) Latvijas pašlaik visslavenākie cilvēki. Pieņemt šādu šo cilvēku rīcību būs ļoti, ļoti grūti. Tas arī neļauj nākamajai Atmodai sākties.

Atbildēt

Atis Priedītis

18.04.2024. 15:18

»

apbižota liver- jeb aknu desa

Nogalināšana būtu skaļi teikts, nogalināta varēja tikt vienīgi radošā karjera, statuss sabiedrībā vai kaut kas tāds. Zersetzung bija "maigās varas" metode


Zersetzung sekas ļoti bieži bija cilvēka pašnāvība, nokļūšana uz visu mūžu "psihenē" un reizēm arī bojā eja "nelaimes gadījumā". Tā nav nekāda "maigās varas metode". Tikai pierādīt kaut ko ir gandrīz neiespējami.

Atbildēt

apbižota liver- jeb aknu desa

18.04.2024. 14:53

»

Atis Priedītis

Ja tiks nosaukti konkrētu cilvēku vārdi, kurus izmantojot šo metodi čekisti nogalināja, tracis būs pamatīgs


Nogalināšana būtu skaļi teikts, nogalināta varēja tikt vienīgi radošā karjera, statuss sabiedrībā vai kaut kas tāds. Zersetzung bija "maigās varas" metode.

Atbildēt

Хм

18.04.2024. 14:31

»

Fredis

Labs jautājums osvoboditeliem: Viņi nav pieraduši ko dot citiem: Viņi ir te lai ņemtu no citiem, ne dotu


Какое старательное игнорирование того факта, что вы или вами выбранные у власти уж как 30 лет.
Не нравятся выбранные-где создание новых партий?
Нет, только вечное нытье про освободителей.
А может, вы и есть из этих самых кремлинов-освободителей, задача которого постоянно придавливать латышей, чтобы они не вздумали начать думать о будущем?
Как-то очень на это похоже, поэтому постоянно напоминаете о прошлом, подспудно вкладывая мысль "вы сами ничего не можете, все решают до сих пор освободители"?

Atbildēt

Хм

18.04.2024. 14:28

»

Atis Priedītis

Tikai tad Tauta sāks domāt un saprast, ja par kādu problēmu atklāti runās paši slavenākie Latvijas cilvēki, bet viņi diemžēl, arī ir iebiedēti un klusē


Ну да, у нас же нет проблем с настоящим и будущим. Главное теперь-потешить чье-то самолюбие и неделями, месяцами и годами предаваться воспоминаниям о прошлом и злодеяниях КГБ. И при этом повторять такую удобную демагогию "пока мы не разобрались в прошлом, нет будущего".
И так годами, годами, годами...Чтобы еще так и в 2050 году в крупнейших газетах каждую неделю выходили статьи на 2 разворота "представляете, был такой метод и о нем очень много писал Атис Приедитис. Кстати, вышел его очередной роман".

Atbildēt

Fredis

18.04.2024. 14:16

»

Gustavs

Izņemt no galvas okupāciju un tās radītās sekas??? Vai pats esi gatavs izņemt no galvas ruskii mir i 9.maja


Labs jautājums osvoboditeliem: Viņi nav pieraduši ko dot citiem: Viņi ir te lai ņemtu no citiem, ne dotu!

Atbildēt

Gustavs

18.04.2024. 14:14

»

hi hi

vai ta soross tā iebiedēja...visiem mazi "skeletiņi


Te katrs kam nav slinkums tagad uzbrūk čekistiem? Kapēc tā? Man viņi neliekas ne pasaules naba,ne tie sliktākie...

Atbildēt

Toms

18.04.2024. 14:13

»

Kriksis

Tur ir aprakstītas attiecības starp kungiem un dzimtcilvēkiem


Tas tā Jūsu kunga uztverē. Es tur to tā neredzu.

Atbildēt

Kriksis

18.04.2024. 13:56

»

Toms

Grāmata laba. Kādā sakarā to te pieminēt


Tur ir aprakstītas attiecības starp kungiem un dzimtcilvēkiem.

Atbildēt

?!

18.04.2024. 12:54

gustlik maršs būdā.....nekā jauna.....piegriezies
ĻAUŽIEM.

Atbildēt

sokrāts

18.04.2024. 12:49

JV Latvijas republikas kapracis,pēdējos gados JV vadībā`gūti ievērojami panākumi,tautiešu skaits ievērojami sarucis, skolas likvidē, veselības aizsardzībai naudas nav, pašvaldības nevar savilkt galus, meži tiek izcirsti u.t.t. viss notiek !

Atbildēt

Хм

18.04.2024. 11:45

»

Es

Kā profesionāls pamuļķis, tu, protams, lamājot Krieviju katrā savas dzīves solī, nevari nepārņemt no Krievijas labi zināmo paradumu sarunu par problēmām pašu mājās un dzīvē pārmest uz sarunu par to, ka "u vas ņegrov bjut". :) Prognozējami, bet bezgalīgi garlaicīgi. Izņem no galvas pastalu...


Так жить проще. Не с Эстонией же себя сравнивать, куда и латыши переезжают, и население растет.
В этом и вся прелесть-латыши на словах вроде как не хотят в "русском мире", при этом с крайне превеликим удовольствием используют все те же приемы: про неправильное мнение, про "Они против нас", "они нам мешают". У одних это "запад и движение ЛГТБ", у других "Кремль и русские". Хотя и те и другие уже как 30 лет сами все решают. Но так же намного проще - когда кто-то другой виноват.

Atbildēt

Хм

18.04.2024. 11:42

»

Gustavs

Izņemt no galvas okupāciju un tās radītās sekas??? Vai pats esi gatavs izņemt no galvas ruskii mir i 9.maja


ЧТо вы! Ни в коем случае нельзя выбирать!
Как же вы сами дальше-то жить будеете без русского мира?
не зря же тут о русском мире постоянно сами латыши и талдычат! ПОнимают-убери русский мир, забудь о нем, а как жить дальше? Работать, чтоли, идти?

Atbildēt

Es

18.04.2024. 10:35

»

wow

Cik izbrauca no krievijas


Kā profesionāls pamuļķis, tu, protams, lamājot Krieviju katrā savas dzīves solī, nevari nepārņemt no Krievijas labi zināmo paradumu sarunu par problēmām pašu mājās un dzīvē pārmest uz sarunu par to, ka "u vas ņegrov bjut". :) Prognozējami, bet bezgalīgi garlaicīgi. Izņem no galvas pastalu.

Atbildēt

Хм

18.04.2024. 10:06

»

Atis Priedītis

Ir svarīgi lai par šiem notikumiem atklāti sāktu runāt kāds ļoti slavens cilvēks. Piemēram R.Pauls. Viņš tiešām zina ļoti, ļoti daudz. Ja Pauls uzdrīkstētos tas radītu sabiedrībā pamatīgu reakciju


Хорошо, вышел Паулс сказал-в Латвии КГБ 30 лет назад использовал такой вот метод. И далее что происходит? Типа до этого не знали методы КГБ, думали, что это такая простая милая организация?)))
А в средние века людей на кол сажали. Многие об этом не знают. Такая информация тоже явно повлияет на будушее Латвии. Сразу начнем с политиков требовать работу! А то на кол посадим!

Atbildēt

Kriksis

18.04.2024. 09:54

»

nu nu

Latvieši, līdzīgi, kā visi pārējie homo sapiens, pat papuasus un pigmejus ieskaitot, apzinās, ka jūs, rašistiskie lopi, esiet planētas piesārņojums


Iesaku pamācīties Latvijas vēsturi un izlasīt Garlība Merķeļa grāmatu "Latvieši". Tas tā informācijai.

Atbildēt

vice

18.04.2024. 09:53

Klibā pīle un Ilzis Viņķelis!

Abiem notiesājoši spriedumi būtu ļoti svētīgi Latvijas klerku visatļautības ierobežošanai!

Protams, ar mantas konfiskāciju!

Ātri notiesājoši spriedumi ar mantas konfiskāciju (obligāti) ir faktiski un praktiski VIENĪGAIS tiesiskais instrumnets, kas NENOLIEDZAMI disciplinēs nākamos "māksliniekus"!

Rinda - GARA!!!

Siliņpratība lidojusi kopā ar klibo pīli!

Jaņčuks (Patmalnieks) arī. Tagad Jaņčuks ar klibo pīli būs Saeimā!

Medijšļura klusējusi 2 (divus) gadus (arī PIMS vēlēšanām), tagad "te, pēkšņi"!

Latvija pēdējā vietā VISOS galvenajos ekonomiskajos rādītājos?

Kas gan Jaunās Krievotības vēzim ar Regresīvajiem un Zilajiem zemniekiem varētu noiet greizi?

"Dinamisms"?

Atbildēt

VAU

18.04.2024. 09:22

»

fakts

Šodien 650000 vīrieši pārrāva Ukrainas robeu un aizmuka no Zeļonkas paradīzes


"aizbrauca" pie banderas?!No apm. pie 40 miljoniem
citās valstīs puse,parašanka un zeļas FENOMENS.Tā
viš i.

Atbildēt

apbižota liver- jeb aknu desa

18.04.2024. 09:11

»

Kriksis

Man liekas, ka latviešiem jau ģenētiskā līmenī ir ieprogrammēts, ka ārzemnieki ir kungi, ka pret ārzemniekiem vajag izrādīt cieņu, ka viņi var atļauties darīt to, ko latvietis latvietim nekad dzīvē nepiedotu. Un Kariņu cilvēki zemapziņā uztver kā ārzemju kundziņu, pret kuru var virtuvē pakurnēt, bet...


Bet tāpēc jau tika uzsvērts ka rīkojās kā RIETUMU politiķis, nevis postpadomju, jo pats atkāpās un neprasīja saeimas balsojumus un tiesas spriedumus 3 instancēs, kā tas mēdz būt ierasts..

Atbildēt

bebrs

18.04.2024. 07:59

JV darbojas gluži kā LPSR laikos KP, atšķirību neredzu!

Atbildēt

Atis Priedītis

18.04.2024. 07:31

»

Хм

То есть выходит некий человек, говорит " в Латвии использовался метод КГБ". Народ такой- ужас, нужно революцию новую делать. Так вот оно что, Михалыч...


Ir svarīgi lai par šiem notikumiem atklāti sāktu runāt kāds ļoti slavens cilvēks. Piemēram R.Pauls. Viņš tiešām zina ļoti, ļoti daudz. Ja Pauls uzdrīkstētos tas radītu sabiedrībā pamatīgu reakciju.

Atbildēt

Kriksis

18.04.2024. 07:03

Man liekas, ka latviešiem jau ģenētiskā līmenī ir ieprogrammēts, ka ārzemnieki ir kungi, ka pret ārzemniekiem vajag izrādīt cieņu, ka viņi var atļauties darīt to, ko latvietis latvietim nekad dzīvē nepiedotu. Un Kariņu cilvēki zemapziņā uztver kā ārzemju kundziņu, pret kuru var virtuvē pakurnēt, bet atklāti izturēsies ar lielu cieņu, lieks muguru un bučos roku. Tas viss nāk no ilgajiem dzimtbūšanas gadiem, kad tika ieprogrammēts, ka latvieši ir kalpi, bet ārzemnieki kungi. Tāpēc jau Kariņš spēja aiziet tik tālu savā patvaļā, ka viņu laikus neapturēja jau pie zeķubikšu pirkšanas aizlieguma.

Atbildēt

Atis Priedītis

18.04.2024. 05:22

»

nu bet

"Nosaukt vārdus" ir vienkārši, tas tiek darīts nepārtraukti un pa visiem masmēdītājiem. BET - juridiski / pēc būtības adekvāti PIERĀDĪT apgalvojumu patiesumu un atbilstību realitātei, tas jau ir pavisam cits "stōrijs" un rīcības / ATBILDĪBAS līmenis. Tas, kurš to spēj (vai spēs), ir godam pelnījis gan...


Es savās grāmatās esmu pilnīgi atklāti uzrakstījis pat to kā tas tika darīts attiecībā pret mani. Grāmatās un publikācijās galvenokārt aprakstos konkrētus vajāšanu gadījumus. Esmu arī publiskojis notikumos iesaistīto cilvēku vārdus. Tikai šie cilvēki ir no "neaizskaramo" cilvēku saraksta. Viņus iztaujāt visiem ir bailes, bet šie vārdi jau ir publiskoti un pienāks laiks, kad žurnālisti un vēsturnieki sāks tomēr visu izpētīt.

Ļoti lielu informācijas daļu esmu uzticējis Kangera komisijai, ceru, ka kaut kad arī to būs iespējams publiskot.

Atbildēt

nu bet

18.04.2024. 00:27

»

Atis Priedītis

Ja tiks nosaukti konkrētu cilvēku vārdi, kurus izmantojot šo metodi čekisti nogalināja, tracis būs pamatīgs


"Nosaukt vārdus" ir vienkārši, tas tiek darīts nepārtraukti un pa visiem masmēdītājiem. BET - juridiski / pēc būtības adekvāti PIERĀDĪT apgalvojumu patiesumu un atbilstību realitātei, tas jau ir pavisam cits "stōrijs" un rīcības / ATBILDĪBAS līmenis. Tas, kurš to spēj (vai spēs), ir godam pelnījis gan Tautas (jeb sabiedrības) līdera statusu, gan arī VISU cilvēku cieņu un respektu.

Ja tu to spēj - viss ir kārtībā un tavs "prodžekts rullē(-s)", bez jebkādām problēmām (t.i. ja neskaita / nepievērš uzmanību par sīknaudu angažētiem zombijtroļļiem un taml. bioatkritumiem). BET - ja tomēr nē, tad neizbēgama "fiasko" sekas var izrādīties pat neprognozējami "nekomfortablas".

Esi gatavs riskēt - uz priekšu un lai veicas! Tikai NEKAD nenožēlo savu izvēli un NEKAD neskaties atpakaļ ar domu, ka varbūt vajadzētu "pārslēgties reversā" - tas neko nedos un vairs neizdosies bez nekompensējamiem zaudējumiem.

Atbildēt

Хм

17.04.2024. 22:27

»

Atis Priedītis

No cilvēkiem ļoti rūpīgi tiek slēpta informācija par VDK lietoto cilvēku psiholoģiskā terora metodi Zersetzung. Šo metodi Latvijā čekisti sāka ļoti plaši lietot pēc 1986.gada un šī metode aizstāja cilvēku spīdzināšanas un čekistu fizisko vardarbību pret vajātajiem cilvēkiem. Pašlaik neviens lielais ...


То есть выходит некий человек, говорит " в Латвии использовался метод КГБ". Народ такой- ужас, нужно революцию новую делать. Так вот оно что, Михалыч!
Так вы ж сами говорите, что книгу активно скачивают, читают, многие знают уже. А ещё больше народа и так знает пол методы ГКБ, в том числе и про карательную психиатрию. Так в чем же новизна?

Atbildēt

Хм

17.04.2024. 22:23

»

Atis Priedītis

Ja tiks nosaukti konkrētu cilvēku vārdi, kurus izmantojot šo metodi čekisti nogalināja, tracis būs pamatīgs


Так назовите. Кто мешает. КГБ? Почему-то КГБ не мешает печататься по всем порталам в комментариях.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...