Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

lasĪ

13.01.2021. 12:00

»

Mākslīgais intelekts

Augsti mācītie dievvārdu pazinēji un tā Kunga pārstāvju un tulki uz mūsu grēcīgās Zemītes!!! Jums neprāts aizmiglojis acis? Nu tak pārlasiet vēlreiz Veco derību!Kādu Dieva vārdu jūs vispār variet nest cilvēkiem...


ģimene ir arī vecmāmiņa, kas viena audzina savu mazbērnu, jo dēļs vai meita ir nomiris, un kuru šis mazbērns sauc par mammu; ģimene ir brāļa māsa, kura bojā gājušas svaines vietā audzina brāļa bērnu koā ar brāli un ir šī bērna ne bioloģiskā mamma; un vairāki citi ģimenes modeļi
Nepiesauc Veco derību Svēto rakstu nezināšanas proponēšanai! Tāpēc jau Kristus ir nācis, lai bauslību piepildītu, nevis to atmestu. Par to mums vēsta Jaunā derība.

Atbildēt

Ja runājam par Bībeles vēsturi

13.01.2021. 11:59

Ja tiek minēta Bībele, tad izraēļa tautai nenācās viegli izvēlēties savu aizstāvi Dievu un tā likumus. Sanāca nepārtraukta cīņa ar savām zemākajām dziņām. Elkdievība būtībā bija izvirtības slavinājums. Bāala priesterienes deva katram orģijās. Šādu neierobežotu seksuālo neprātu var pielīdzināt dievišķajai hierogāmijai, jo orgiju dalībnieki, domājama, ka visi kopienas spēki palielinās līdz augstākajam punktam, lai nodrošinātu labklājību un jaunu dzīvi (šajā ziņā ir iespējams izskaidrot arī saikni starp orģijām un iniciācijas ceremonijām.) Orģijās piedzīvotie bērni mesti pret klintīm. Savukārt mūsdienu progresīvie aktīvi metas aizstāvēt abortus dzīves līmeņa uzturēšanai un seksuālo brīvību, kas rezultējas milzīgajā neprecēto skaitā un škirto laulību kolekcionēšanā. Vai tas nodrošina laimīgas, ilgtspējīgas sabiedrības attīstību? Nav noslēpums, ka mūsdienās tik ļoti pieaug sabiedrības trauksme. Viens no pamatiem veselīgai personībai ir ilgtermiņa droša piesaiste un indivīda augšana mijiedarbojoties ar abu dzimumu vecākiem. Dievs nāca uz zemes, iemiesotais logos, Jēzus Kristus, lai pateiktu, beidziet ārdīties, atgreizieties no grēkiem un ticiet evanģēlijam! Pats no sevis savam mūžam nevar pielikt ne dienu! Dievs ir tas, kurš visu dzīvina un dara svētu. Beidziet ņemties! Izvēlieties mani!

Atbildēt

Renāte Klausa

13.01.2021. 11:38

Šausmīgākais sabiedrības slimo slānis. Vēl mētājas ar Dieva vāŗdiem, pagāni. Visus uzkaitē un ielas slaucīt, maitas. Satversmes vietā lai lasa bībeli. Vēl te burbuļos par kaut kādām tiesībām....!

Atbildēt

Žulis

13.01.2021. 11:27

Kārtējā aitas viltība no homoseksuāļu un viņu noalgoto noderīgo kretīnu puses. Aprēķins tiek likts uz to, ka liela sabiedrības daļa (it īpaši deputāti) netic Dievam un tādēļ tradicionālās ģimenes jēdziens tiek pasniegts kā kaut kas tāds, ko mums varmācīgi cenšas uzspiest tie “tumsonīgie baznīckungi”. Saprotams, ka katrs kareivīgs pusaudzis vai prātā apdalīts pieaugušais, kam nav īstas nojēgas par tēmu, tūliņ piebrēks visu virtuālo telpu ar savu sašutumu par šādu, “bezkaunīgu viņa brīvības apdraudējumu” Un uz to tad arī ir likts šis viltīgais aprēķins. Protams, šis raksts (vēstule deputātiem) ir vieni vienīgi meli un demagoģija. Un to nesaprot tikai tie, kuri negrib saprast. Un rakstīts tas ir ne jau lai kādu pārliecinātu, bet gan lai deputātiem būtu attaisnojums viņu noziedzīgajam, klaji prettautiskajam balsojumam, kas pēc būtības nākotnē likvidēs to ģimenes institūciju, kas nodrošinājusi latviešu tautas pastāvēšanu cauri gadsimtiem. Ironiski, ka paši vēstules rakstītāji, vainojot garīdzniekus politiskā kapitāla vairošanā, neviļus atzīst, ka sabiedrības vairākums tomēr ir pret to, ka seksuālās perversijas tiek likumdošanā iekļautas ģimenes jēdzienā. Nevar taču iegūt politisko kapitālu, sludinot kaut ko tautai nepieņemamu. Par visām citām muļķībām, kas te sarakstītas, vienkārši pretīgi ir kaut ko komentēt.

Atbildēt

jaajaa

13.01.2021. 11:24

...pupu mizas...tas ST spriedums pēc būtības ir pareizs...bet...ir viena cita lieta...visām, kas turpmāk pieprasīs "paternitātes pabalstu" jāsaprot, ka līdz ar to viņas uzņemas arī tēva atbildību...tātad šķiršanās gadījumā maksās alimentus bērnam, ar kuru pašām nav nekādas asinsradniecības...:)

Atbildēt

Harijs Poters

13.01.2021. 11:22

Cienītie, es nenosodu Jūsu privāto viedokli. Bet jums jāsaprot, ka sakot kaut ko vienu, būs jāsaka, kas seko no pirmā. Būs jāsaka, ka nav bail no homoseksuālistu/lezbiešu ģimenēm, laulībām, adoptētu bērnu skološanu genderisma stilā. Nav arī bail, ja valsti vadīs seksuālas minoritātes, kuras savus minoritāšu likumus noteiks par noteicošiem. Nav arī bail, ka minoritāšu pāriem nav bērnu, bet vecumdienās tos uzturēs heteroseksuāļu dzemdētie bērni. Ka nav bail, ka arī citām seksuālajām minoritātēm vajag savas īpašas tiesības - mīlēt un precēt savus sunīšus, kaķīšus, bruņurupučus, bet fetišistiem arī savus materiālos priekšmetus - zeķītes, cepurītes vai dārgus auto un visiem šiem priekšmetiem jāpiešķir laulātā drauga statuss,ar visām izrietošajām tiesībām un pienākumiem. Tikai sava kautrīguma dēļ, izlaidīšu dažas rindkopas par kaprofīļiem, nekrofīļiem un līdzīgiem. Īsāk, jūs atklāti pateicāt, ka jums ir vienalga kāda būs Latvija.

Atbildēt

Janka

13.01.2021. 11:20

Ak kungs ,cik to parazītu.....

Atbildēt

fakts

13.01.2021. 11:09

»

Nav specifisku kristiigo veertiibu (!)

Interesanti dzirdeet to no melnsvaarchiem


Šoreiz tā ir taisnība,ir cilvēku vērtības un necilvēku vērtības.

Atbildēt

Nav specifisku kristiigo veertiibu (!)

13.01.2021. 11:04

Interesanti dzirdeet to no melnsvaarchiem.

Atbildēt

tiem pazīstamajiem

13.01.2021. 11:02

Rubesa un ar meliem maizi pelnošie - no jums nāk tāda kā skapī ieskābušu lupatu smaka ... Nāciet tik ārā, rādiet ko protat!

Atbildēt

formula

13.01.2021. 11:00

Varu iedomāties ainu ,kā kaut kāda nemīta kucīte ,iegrābusies citā kuņā , pārgribējusies ,lai būtu likums, kas to kuņu pie viņas noturētu oficiāli, apskraidelē sev līdzīgas būtnes, diedelējot par to parakstus ,lai to nopublicētu pēc urīna smirdošā izdevumā.

Atbildēt

lauķis

13.01.2021. 10:53

»

Priekulis


Nu es kaut kādīgi vēlos apprecēt visas savas aitas,pagaidām neļauj,maitas.Rubesai un pārējām saraksta aktīvistēm es varētu piešķirt pa kādam āzim,lai taču ir kāds prieciņš,cilvēki ar šitādām pat runāt neies.

Atbildēt

Tētis

13.01.2021. 10:46

Nu ļoti negribētos, ka visādi transsvingeri, nekrozoofīli, vatikānpedofīli u.t.t. tagad man mācītu kas ir ģimene un kas - ģimeniskās vērtības ...
Un bez nekādas fanošanas par NacAp'u

Atbildēt

fakts

13.01.2021. 10:43

»

Pilsone

Baznīca ir atdalīta no valsts, bet ar varu uzspiestas tēzes rada pretēju efektu


Baznīca nekad un nekur nav bijusi atdalīta no valsts,tikai deklaratīvi.
Latvijas Republikas un Svētā Krēsla līgums.,likumi.lv
Varas mērķis ir maksimāli šķelt cilvēku sabiedrību visiem iespējamiem veidiem un līdzekļiem un turēt paklausībā ka aitu baru.
Komentētāja ,,ateists,, viedoklis ir ļoti loģisks un cilvēkiem pieņemams.
Ar varu un meliem uzspiestas tēzes tiešām nav pieņemamas,un tas notiek visā t.s. ,,civilizētajā,, pasaulē.

Atbildēt

Priekulis

13.01.2021. 10:41Man ir paplašināta ģimene, man ir 4 sievas,
esmu Luterānis ar lielo burtu, ik gadu draudzei ziedoju 2388.

Atbildēt

Jozis2

13.01.2021. 10:09

Te ir laiks atgādināt - ģimene, tas ir, vīrs, sieva, bērni. Dzimta - radinieku ģimeņu kopums. Nācija - dzimtu kopums.
Nav cita jēdziena ģimenei kā tikai tas ko apliecina Bībele, jau no Kristus dzimšanas un pirms tās. Viss pārējais ir tikai tādu personu fantāzijas, kuras nav spējušas īstu ģimeni radīt.
Baznīcai būtu jānorobežojas no tādiem sludinātājiem, kas mēģina Bībeles ģimenes modeli kritizēt, vai pilnveidot. Nevar sludināt izkropļotu Kristus mācību.

Atbildēt

!

13.01.2021. 10:01

homosexsualisti uzbruk.

Atbildēt

Valters

13.01.2021. 09:40

Sena patiesība: kad Viduslaikos dala Krusta karu laupījumu vai mūsdienās - valsts budzētu, tad teologi nevienam nav nepieciešami, bet citos jautājumos gan. 😉
#selektīvi #selektīvisms

Atbildēt

smaids

13.01.2021. 09:40

Ja es drāžu mājās cūku, vai tā pēc ST lēmuma būs ģimene, vai mājsaimniecība?

Atbildēt

Mākslīgais intelekts

13.01.2021. 09:37

Augsti mācītie dievvārdu pazinēji un tā Kunga pārstāvju un tulki uz mūsu grēcīgās Zemītes!!! Jums neprāts aizmiglojis acis? Nu tak pārlasiet vēlreiz Veco derību!Kādu Dieva vārdu jūs vispār variet nest cilvēkiem?
Manuprāt jūs esat viltus pravieši!!!Jo;
"Laulība lai ir visiem godā un laulības gulta neaptraipīta, jo netiklos un laulības pārkāpējus Dievs sodīs.” (Ebrejiem 13:4)

“Un, kad kāds vīrs laulību pārkāpj ar precētu sievu un kad viņš laulību pārkāpj ar sava tuvāka sievu, tie ir jānodod nāvei, un viņiem ir mirtin jāmirst – gan pavedējam, gan pavestajai. Un ikvienam vīram, kas guļ ar sava tēva sievu, atsegdams sava tēva kaunumu, kopā ar to ir jāmirst, lai viņu abu asinsgrēks uz tiem paliek. Un, ja kāds vīrs guļ ar savu vedeklu, tad tiem abiem ir mirtin jāmirst, jo viņi abi ir izdarījuši nešķīstību; un lai viņu asinis paliek uz viņiem. Ja vīrs guļ kopā ar vīru, kā tikai mēdz gulēt ar sievu, tad tie abi ir izdarījuši negantību, tiem abiem ir mirtin jāmirst; un lai viņu asinis paliek uz viņiem. Un, ja kāds vīrs ņem sievu un arī tās māti, tā ir negantība; viņu līdz ar abām sievām būs ar uguni sadedzināt, lai jūsu vidū nepaliek negantība. Un, ja kāds vīrs kopojas ar lopu, tad viņam ir mirtin jāmirst, un arī lopam ir jātop nokautam. Un tāpat arīdzan, ja sieva tuvojas dzīvniekam, lai tiktu no tā apieta, tad viņai jātiek kautin nokautai, tāpat arī tam dzīvniekam; tiem jāmirst; un lai viņu asinis paliek uz tiem. Un, ja kāds vīrs ņem savu māsu, sava tēva meitu vai savas mātes meitu, un tas lūko viņas kaunumu, un viņa lūko tā kaunumu, tad tas ir asinskauns, un tādiem jātop iznīcinātiem savas tautas acu priekšā, jo viņš ir atsedzis savas māsas kaunumu; viņam būs nest savu noziegumu.” (3. Mozus grāmata 20:10-17)


Atbildēt

Ateists

13.01.2021. 09:34

šis lielais mācītāju bars un vēl tā šmigotāja rubesa, sabraukuši no pus pasaules, mums mācīs, kas ir ģimene? ko viņi dara savās gultās, man galīgi neinteresē. lai stumj viens otram uz nebēdu. bet uzspiest mums savas perversijas neizdosies. lai arī kā kankariņš viņus stutē.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

FotoEs kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi augstāk par cilvēkiem tur, kaut aiz kauna tiem jau sen zemē būtu jāielien. Pie velna Jūs visus! Pie velna peklē, kur Jūsu īstā vieta kungus tēlot būs. Šī izrāde jau pārāk ievilkusies. Tā jāpārtrauc tūlīt! Vairs nav nedz smieklīgi, nedz jautri. Vairs nav pat drāma absurdā. Nu skatītāji maksā par to ar savām asarām un sāpi.
Lasīt visu...

20

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

Foto18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes NVO pārstāvjiem. Valsts prezidents sarunā īpašu uzmanību pievērsa nevalstiskā sektora nozīmīgajam darbam un iniciatīvām Satversmes simtgades gadā demokrātijas vērtību stiprināšanā: “Mūsu pilsoniskā sabiedrība ir aktīva, un pilsoniskās sabiedrības iespējas līdzdarboties ir pat augstākas nekā dažā labā senākā demokrātijā. Tas ir ļoti būtiski šajā laikā, kad demokrātija pasaulē piedzīvo pārbaudījumu laikus. Jūsu pienesums šajā gadā, stiprinot demokrātiju un pilsonisko līdzdalību, būs neatsverams.”
Lasīt visu...

8

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

FotoLatvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo līdz šim piedāvātie atbalsta risinājumi ir nepietiekami un situācija energoresursu patērētājiem - gan uzņēmējiem, gan iedzīvotājiem - ir kritiska.
Lasīt visu...

20

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

Foto17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu, Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāju Juri Jurašu, Saeimas Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Inesi Lībiņu-Egneri un Saeimas Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Andreju Judinu, lai izvērtētu 2021. gadā paveikto un pārrunātu plānotos darbus tieslietu jomā 2022. gadā.
Lasīt visu...

3

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

FotoLai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu, pilnveidotu ierēdņu profesionālo kompetenci, valsts pārvaldē ir iedibināta ierēdņu pārcelšana jeb rotācija. Rotācija ir būtisks civildienesta izveides elements, un pārcelšana citā amatā valsts pārvaldē ir izplatīta prakse visā pasaulē, lai efektīvi veiktu valsts uzdevumu izpildi sabiedrības labā, elastīgi izmantojot civildienesta resursus pārvaldes iekšienē.
Lasīt visu...

21

Viedais Anonymous

FotoVispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens var parakstīt savu tekstiņu ar jebkādu segvārdu. Troļļi izmanto šo iespēju, parakstot savus izteikumus ar populāru personu vārdiem vai literārajiem pseidonīmiem.
Lasīt visu...

21

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

FotoVietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem. Tādējādi kupči pārkāpa valstī iedibināto segregāciju, ļaujot arī “zemcilvēkiem” baudīt šopinga prieciņu.
Lasīt visu...

21

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

FotoPretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums — ja viņš beidzot sāks savu kampaņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...