Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sacīja

15.10.2017. 18:26

»

zorro

Dārga un veca vagīna


sen nokāries pimpis.

Atbildēt

gunfis

04.01.2015. 19:11

pareizi dāmas kā kursīte veinberga sipeniece freiberga sprinģe var darīt kas ienāk prātā arī pārkāpt likumu viss ir normāli ...

Atbildēt

DK

03.01.2015. 22:22

»

Dins

Lieliska profesore un gudra pasniedzēja. Vai viņai uzbrūk tāpēc, ka par Rudzīša kungu uzrakstīja patiesību


Jāpiekrīt Dinam! Nevar apmētāt ar dubļiem cilvēkus, kas gadiem ir veicinājuši savu izaugsmi un palīdzējuši cilvēkiem, mācījuši studentus un ārstus. Pietiek skatīties citu maciņos un deklerācijās, labāk paskatieties savējos maciņus. Ja ir par maz, tad mācieties, strādājiet un augiet!

Atbildēt

FT

03.01.2015. 21:14

Uzbrukums profesorei atgādina Lapsas kunga un Rudzīša kunga draudzīgās attiecības. Kungi.. tā pret dāmām nav smuki. Pie tam, - tā saucamais raksts par profesori, - ir tikai viņas deklarācijas atspoguļojums, un centieni cienījamu pasniedzēju apmētāt ar samazgām. Rudzīt un Lapsa.. ai, ai..

Atbildēt

Renārs

01.01.2015. 19:10

Skaudīga, manipulatīva, labi adaptējusies RSU un LĀB paspārnē psihopāte. Psihoterapeite, jo labi jūt cilvēkus. Taču, vai ārstē, šaubos, un pasarg' dies' tālāk no tāda psihoterapeita!! Un ļoti daudz kolēģu un skolnieku, studentu no viņas ir ļoti cietuši.

Atbildēt

Mārtiņš

31.12.2014. 22:12

Pietiek izlasīt indīgi ironisko virsrakstu, lai saprastu, ka raksts nav veidots, lai neitrāli un objektīvi apkopotu faktus, bet gan lai paceltu gaismā kāda mazliet netīro veļu. Pilnai neitralitātei vajadzētu arī V.Rudzīša deklarāciju. Bez tās šis raksts ir tikai tāds netīrs uzbrauciens, un nav jābūt psihoterapeitam, lai to saprastu. Eh, nu kad žurnālisti iemācīsies būt tiešām neitrāli un KATRĀ rakstā apskatīt tēmas ABAS puses?

Atbildēt

777

31.12.2014. 18:24

Lielākā daļa ierēdņu un citi kas saņem algu no budžeta un apvieno NNNtas darba vietas savas algas nav nopelnījuši bet gan sabīdījuši tā lai pēc iespējas vairāk noslauktu valsti tātad mūs.

Atbildēt

Tija

31.12.2014. 12:07

Un kur tad bērni? Cik man zināms, arī pieaugušie bērni jānorāda! Viens no viņas dēliem ir Pēteris.

Atbildēt

EZis

31.12.2014. 06:42

Cepuri nost profesores prieksa. Kaut ari vinas parstaveta augsskola smird no rebeem un korupcijas, tomer specialiste un pasniedzeja Ancane ir lieliska! Paldies vinai!!!

Atbildēt

zorro

29.12.2014. 13:21

Dārga un veca vagīna.

Atbildēt

semjons

29.12.2014. 07:09

domāju katrs var izvēlēties iet neit pie psihoterapeita un pie kāda iet rudzīša vai šīs tantes piemēram gudrās ...

Atbildēt

semjons

29.12.2014. 07:08

domāju katrs var izvēlēties iet neit pie psihoterapeita un pie kāda iet rudzīša vai šīs tantes piemēram gudrās ...

Atbildēt

Simona

28.12.2014. 16:37

»

es

RSU Medicīnas fakultāti finansē valsts,no VM budžeta


Un psihosomātiskā klīnika, kur G.Ancāne ir galvenā spece, ir pie RSU. Bet - kā tad tā? Kāpēc šāda sistēma?

Atbildēt

Simona

28.12.2014. 16:33

Nu nespēju ticēt, ka G.Ancāne var kā psihoterapeite profesionāli nodarboties ar pacientu. Ārste, kura tā aizņemta, nespēj ne uzklausīt pacientu, ne vērot viņu, ne sniegt vajadzīgo palīdzību. Maksa par viena apmeklējuma reizi pie G.Ancānes ir pāri par 100 eiro. Psihoterapeitiskiem apmeklējumiem jābūt vairākas reizes mēnesī. Nogurusi daktere, augsta takse, vai kādam jel ir mazākās cerības, ka viņam tiks palīdzēts? Es ļoti šaubos.

Atbildēt

JR

25.12.2014. 14:14

»

normāli?

Vai tad tikai visiem ārstiem tā vajadzētu saņemt? Ar ko gan visi pārējie profesionāļi visās citās sfērās būtu sliktāki un mazāk vērti par "ļečītāju biznesa" figurantiem


Ar 9-12 gadu mācībām, lai iegūtu tiesības strādāt, un ar spēju glābt dzīves, nevis labot kanalizāciju vai rakstīt atskaites (kas, protams, normālam mediķim arī jādara šajā valstī)

Atbildēt

JR

25.12.2014. 14:11

»

savādi gan

Lieli ienākumi? Bet parādsaistības arī nav pieckapeikās


Var. Mediķi strādā 2, 3 , 4 un 5 vietās, kopā 2,5-3 slodzes. Jo Latvijā tā dara. Un tas viss nenāk viegli. Visi gudrie komentētāji varētu pamēģināt kaut vienu cilvēku izārstēt, vai kaut vai zinātnisku rakstu uzrakstīt un nopublicēt Eiropas līmenī.
ar psihoterapiju vispār ir grūti, jo mūsu sabiedrība to neizprot, liela daļa neuzskata par vajadzīgu, un labāk ārstējās nodzeroties. Nemaz nerunāsim par jaukšanu ar psihiatriem un milzīgo kaunu par savām problēmām runāt.

Priecīgus svētkus, un atrodiet mieru sevī! :)

Atbildēt

Porcijs

24.12.2014. 13:25

»

Saharovs - Cukermans

Sāc ar sevi


Esmu gan gudrāks par autori.. nav smuki, protams, lielīties, gan turīgāks bez kontaktiem ar bijušo nomenklatūru, kurā karjeru taisījusi profesore un neizbēgami ir daļa no tās....tādēļ izprotu viņas problēmas..

Atbildēt

Mārstrihts Postporcijs

24.12.2014. 12:22

»

Porcijs

Autorei lieli uzjrājumi, vīrs, skauģu bars.. bet neviens nezin, cik darba ielikts, lai to visu dabūtu.. daudziem liekas, ka viegli..vajadzīga tikai licence...


mūsdienās internets ir globāls un var izvemties no jebkuras pasaules vietas pēc Kara mākslas likumiem pareizi..

Atbildēt

Mārstrihts postporcijs

24.12.2014. 12:15

»

Porcijs

VSV ir idiots Ontūns Mazpusēns - Mazpisāns, kas streipuļo savus pantus daudziem par 1. klases murgu - tāpat neviens tos nelasa jo tie ir par vienu un to pašu..nekā jauna vai formā jauna..Muļķis no muļķu zemes..kas izkliedz savu sāpi pantos ka ir muļķis...


Visa nelaime ir tajā ,ka jūs esiet pidari mentāli.
Visa postsowjetsabiedrība ,pašai to neapzinoties (vairumam)..Divreiz tevi brīdinās un tad nobanos..uz visiem laikiem..Pacenties, varbūt izdosies..tas jāmāk..Atbildēt

Porcijs

24.12.2014. 09:26

Autorei lieli uzkrājumi, vīrs, skauģu bars.. bet neviens nezin, cik darba ielikts, lai to visu dabūtu.. daudziem liekas, ka viegli..vajadzīga tikai licence..

Lielākās grūtības pašai profesorei ar šo situāciju - pārpilnību tikt galā..izprast jaunā saknes, kas vēl būtu interesants..kad šķiet jau viss zināms..ko tīģeris meklē augstu kalnos.. tā ir tīģera problēma, bet daudzi nemaz nevēlētos būt šī tīģera vietā..labāk kā zaķīšiem cilpot..saulītē..neizlekt un necensties..nepārvarēt klintis un aizas..vissatriecošākais ir skats aizas dziļumā, kuram neredz galu..utt.

Atbildēt

Porcijs

24.12.2014. 09:24

Autorei lieli uzjrājumi, vīrs, skauģu bars.. bet neviens nezin, cik darba ielikts, lai to visu dabūtu.. daudziem liekas, ka viegli..vajadzīga tikai licence..

Lielākās grūtības pašai profesorei ar šo situāciju - pārpilnību tikt galā..izprast jaunā saknes, kas vēl būtu interesants..kad šķiet jau viss zināms..ko tīģeris meklē augstu jalnos.. tā ir tīģera problēma, bet daudzi nemaz nevēlētos būt šī tīģera vietā..labāk kā zaķīšiem cilpot..saulītē..neizlekt un necensties..nepārvarēt klintis un aizas..vissatriecošākais ir skats aizas dziļumā, kuram neredz galu..utt.

Atbildēt

Porcijs

24.12.2014. 09:18

»

Niknais

Kad beidzot Pietiek sāks nodalīt to Ontūna M. pašreklāmu, kā reklāmu


VSV ir idiots Ontūns Mazpusēns - Mazpisāns, kas streipuļo savus pantus daudziem par 1. klases murgu - tāpat neviens tos nelasa jo tie ir par vienu un to pašu..nekā jauna vai formā jauna..Muļķis no muļķu zemes..kas izkliedz savu sāpi pantos ka ir muļķis..

pietiek.com tevi nobanos,ja iestāsies pret šo idiotu..zinu daudzus, kas jau nabanoti uz visiem laikiem, pamatojot ar necieņas izrādīšanu.. tiešām muļķu bars..

Bet saturīgos rakstus pietiek pārpublicē no citiem portāliem ar atsaucēm..

Tāpat nav zināms, kā intereēs politiski ir šis portāls..tāpat nav zināms kam šis porāls sniedz IP adreses, kam nesniedz..komercnoslēpums..

Bet L.L. labākais devums ir literatūra ar līdzautorēm, kas visai simpātiskas, par politmafiju..Politiskās simpātijas tomēr jūtamas L.L. darbos šajā portālā.. nesamierināšanās ar jaunā - piekļuves laikmeta kapitalismu, kas ir vēl plēsonīgāks par industriālā laikmeta kapitālismu, kas aiziet pagātnē..netaisnību pret proletariātu pārsvarā..

Nezinu pat kā L.L. ekplodētu, ja amerikāņi atrastu viņā retu gēnu un to privatizētu..un prasītu 1 000 000 no viņa ārstēšani, lai nepieciešamības gadījumā atklātu šī gēna algoritmu L.L. jo šis gēns kā izgudrojums piederētu ASV atklājējunivesitātei tās zinātniekiem saskāaņā ar likumu..

Atbildēt

noteikti es ir psihoterapeits liels vīrs siles maucējs

23.12.2014. 23:09

vienīgi neizpratu kāds man labums no rudzīša un ancānes bērniniņiem knēveļiem par kuru esamīu šo siles subjektu satraucās rakstījušie ???

Atbildēt

noteikti es ir psihoterapeits liels vīrs siles maucējs

23.12.2014. 23:09

»

>skumji

a cik tad Rudzīšam to bērneļu


vienīgi neizpratu kāds man labums no rudzīša un ancānes bērniniņiem knēveļiem par kuru esamīu šo siles subjektu satraucās rakstījušie ???

Atbildēt

Anna

23.12.2014. 22:43

»

Niknais

Kad beidzot Pietiek sāks nodalīt to Ontūna M. pašreklāmu, kā reklāmu


Es arī gaidu, lai uztaisa savu portālu un rauj vaļā, bet, varbūt tā ir Lapsas daiļrades kāda šķautne?

Atbildēt

Anna

23.12.2014. 22:40

Nesaprotu, tajās naudas lietās būtu nosodāms vai sliks, nepareizs, tas ka pelna profesijā? Vai Lapsa savas grāmatas bez maksas izdala vai par pašizmaksu?

Atbildēt

Piebilde

23.12.2014. 20:59

»

skumji

nauda čupiem


Bērni ta jau izauguši.

Atbildēt

pakaļas anālais vibrētājs

23.12.2014. 20:29

kāda rudzītim daļa gar svešu cilvēku dzemdēm urīnpūšļiem un citiem orgāniem ...


cilvēkiem nevajdzētu būtu aitām un maksāt lumpeņizator psihiatriem rudzīšiem ancānēm arī ne par nodokļu naudu dodot ...

Atbildēt

pakaļas anālais vibrētājs

23.12.2014. 20:29

»

Šalle

Bērnu nav. Interesanti. Ja veselības dēļ, tad ļoti atvainojos. Ja karjeras dēļ, tad Rudzīša pārdomas par dzemdes balsi vai tās neesamību nemaz tik neloģiski vairs neizskatās


kāda rudzītim daļa gar svešu cilvēku dzemdēm urīnpūšļiem un citiem orgāniem ...


cilvēkiem nevajdzētu būtu aitām un maksāt lumpeņizator psihiatriem rudzīšiem ancānēm arī ne par nodokļu naudu dodot ...

Atbildēt

taču pilnīgi skaidrs kurš tiem optimizatoriem maksā

23.12.2014. 20:18

nu taķšu tikai lumpeņi klusie latvāņu mīzēji var ssadomāt maksāt piķi ancānēm rudzīšiem veselovskiem pošām un pārējiem ideotiem manā vecumā latvāņu aitu lumpeņu cirpējiem !

Atbildēt

taču pilnīgi skaidrs kurš tiem optimizatoriem maksā

23.12.2014. 20:17

»

Dina

nevaru saprast,kas tās par aitām, kuras stāv rindā gan pie Ancānes, gan pie Rudzīša un ko grib dzirdēt no viņiem. Es viņiem ne mūžam neuzticētu risināt savas problēmas un vēl jo vairāk - nedotu sevi cirpt


nu taķšu tikai lumpeņi klusie latvāņu mīzēji var ssadomāt maksāt piķi ancānēm rudzīšiem veselovskiem pošām un pārējiem ideotiem manā vecumā latvāņu aitu lumpeņu cirpējiem !

Atbildēt

savādi gan

23.12.2014. 18:49

»

Lina

Nu es saprotu, cik "patiess" informācijas avots ir Pietiek.com... Pilnīgi skaidrs, ka par "vajadzīgajiem" kompromatrakstiem tiek samaksāts. Šai kundzei, diemžēl, neko citu kā vien tādu noziegumu kā lieli ienākumi nav varējuši atrast. Nožēlojami! Vairs nekad šo portālu neuztveršu nopietni...


Lieli ienākumi? Bet parādsaistības arī nav pieckapeikās.
Tiešām "sistēmas skrūve", kur nauda tiek iepumpēta banku sistēmā. Vai cilvēks spēj strādāt vienlaicīgi 2 darba vietās? Par 20 k gadā katrā vietā un vēl pieķerstīt klāt honorārus no grindeksiem?

Atbildēt

mmm

23.12.2014. 18:45

»

zinu

Ir dēls


Jānorāda arī pilngadīgie un adoptētie, tad jau deklarācijā viss nav uzrādīts?

Atbildēt

Dina

23.12.2014. 17:06

nevaru saprast,kas tās par aitām, kuras stāv rindā gan pie Ancānes, gan pie Rudzīša un ko grib dzirdēt no viņiem. Es viņiem ne mūžam neuzticētu risināt savas problēmas un vēl jo vairāk - nedotu sevi cirpt.

Atbildēt

Kārlim

23.12.2014. 17:02

Tajā deklarācijā bērni ir obligāti jānorāda. Ja kaut ko nenorāda, kas tur ir jānorāda, tad tas ir likumpārkāpums.

Atbildēt

Zupa

23.12.2014. 16:37

Karote 22.12.2014. 21:57
Pelēcības ancānes izvien sirsnīgi apvienojas pret personībām. Amati un grādi, bet cilvēkiem labuma no tā apaļa nulle.
-----------
tāpēc jau Krištopāns emigrēja no Latvijas valsts

Atbildēt

>skumji

23.12.2014. 16:34

a cik tad Rudzīšam to bērneļu?

Atbildēt

hi hi

23.12.2014. 16:06

»

vilis

Normāli.Tā vajadzētu saņemt visiem ārstiem


šī kundze saņem,bet ar strādāšanu gan švaki

Atbildēt

normāli?

23.12.2014. 13:25

»

vilis

Normāli.Tā vajadzētu saņemt visiem ārstiem


Vai tad tikai visiem ārstiem tā vajadzētu saņemt? Ar ko gan visi pārējie profesionāļi visās citās sfērās būtu sliktāki un mazāk vērti par "ļečītāju biznesa" figurantiem?

Atbildēt

matemātika

23.12.2014. 10:42

»

Indriķis

Lieli oficiālie ienākumi, lieli samaksātie nodokļi. Tiešām, vai tāda "muļķe", kas maksā nodokļus šai valstij, maksā algas skolotājiem un policistiem un pensijas pensionāriem - vai viņa ir gana gudra


Vispār jau raksta varonei absolūtais vairums ienākumu ir no valsts institūcijām, tāpat kā skolotājiem, policistiem un pensionāriem ...

Atbildēt

Šalle

23.12.2014. 10:28

Bērnu nav. Interesanti. Ja veselības dēļ, tad ļoti atvainojos. Ja karjeras dēļ, tad Rudzīša pārdomas par dzemdes balsi vai tās neesamību nemaz tik neloģiski vairs neizskatās.

Atbildēt

alias

23.12.2014. 10:00

Nu, pirmkārt, Ancāne nekritizē Rudzīti, viņa izsaka savu viedokli par tēmām, kuras Rudzītis apspēlējis publiski. Var piekrist viena vai otra cilvēka viedoklim. Otrkārt, katrs lasa šos tekstus subjektīvi. Viens atrod Rudzīša tekstos dziļu jēgu, otrs ne. Nespēlēšu teātri un neteikšu, ka uzskatu Rudzīša sentences par sevišķi dziļām un man pieņemamām, manuprāt viņš vienkārši taisa savām grāmatām reklāmas kampaņu un ir drusku pārspīlējis. Troksnis ir sanācis liels, grāmatu noiets, droši vien, aug, bet uz ne sevišķi gaišas reklāmas kampaņas rēķina. Tas, ka ārsti psihoterapeiti lieliski saprot, ka dažas Rudzīša frāzes var būt arī pat ļoti bīstamas patreizējā sabiedrības izpratnē par lietām, un par to runā, ir pat ļoti labi. Neviens jau, protams, nepētīs, cik vīri pieklapēs savas sievas, atsaucoties uz šīm Rudzīša tēzēm. Bet mēs dzīvojam 21. gadsimtā, nevis akmens laikmetā. Un pieklapēt otru cilvēku tāpēc, ka kotlete garšo ne tā kā gribētos, it sevišķi, ja vēl mamutu sieviete pati nomedījusi, nevis vīrietis, kurš viņu klapē, ir vienkārši noziegums. Un Rudzīša viedoklim nepiekrīt ne tikai Ancāne, arī daudzi citi ārsti psihoterapeiti, kas netbalsta šarlatānismu psihoterapijā. Psihoterapeitam ir jābūt ārstam, terapija ir ārstniecība. Un, ja kāds sevi sauc par psihoterapeitu un nav ārsts, tad viņš maldina pacientu.

Atbildēt

vilis

23.12.2014. 03:06

Normāli.Tā vajadzētu saņemt visiem ārstiem.

Atbildēt

smaka

22.12.2014. 23:31

Medicīnā nekad naudas nebūs, jo aiz sertifikātiem ir paslēpušies prasti zagļi, kas pumpē naudu simtos tūkstošos katru gadu

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

21

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

Foto8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu ideologs Gatis Eglītis izlikās, ka ir tikai nejauši garāmejot parakstījis grozījumu priekšlikumu, lai gan ir zināms, ka JKP šāda paša satura priekšlikumus pirms tam ir sniegusi Finanšu ministrijā (Finanšu ministrijas gatavots apkopojums pielikumā).
Lasīt visu...

6

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

FotoČetrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai un tautas nobalsošanai (referendumam) par ģimenes institūta stiprināšanu likumos.
Lasīt visu...

3

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

FotoDārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus svinam klusāk nekā citkārt. Uz laiku esam spiesti palēnināt savu dzīves tempu. Tas nevienam nav viegli. Taču tas ir nepieciešams, lai glābtu dzīvības un sargātu veselību, lai neļautu ekonomikai vēl straujāk slīdēt lejup. Var teikt droši – nākamajā gadā šī pasaules krīze tiks pārvarēta.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...