Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sacīja

15.10.2017. 18:26

»

zorro

Dārga un veca vagīna


sen nokāries pimpis.

Atbildēt

gunfis

04.01.2015. 19:11

pareizi dāmas kā kursīte veinberga sipeniece freiberga sprinģe var darīt kas ienāk prātā arī pārkāpt likumu viss ir normāli ...

Atbildēt

DK

03.01.2015. 22:22

»

Dins

Lieliska profesore un gudra pasniedzēja. Vai viņai uzbrūk tāpēc, ka par Rudzīša kungu uzrakstīja patiesību


Jāpiekrīt Dinam! Nevar apmētāt ar dubļiem cilvēkus, kas gadiem ir veicinājuši savu izaugsmi un palīdzējuši cilvēkiem, mācījuši studentus un ārstus. Pietiek skatīties citu maciņos un deklerācijās, labāk paskatieties savējos maciņus. Ja ir par maz, tad mācieties, strādājiet un augiet!

Atbildēt

FT

03.01.2015. 21:14

Uzbrukums profesorei atgādina Lapsas kunga un Rudzīša kunga draudzīgās attiecības. Kungi.. tā pret dāmām nav smuki. Pie tam, - tā saucamais raksts par profesori, - ir tikai viņas deklarācijas atspoguļojums, un centieni cienījamu pasniedzēju apmētāt ar samazgām. Rudzīt un Lapsa.. ai, ai..

Atbildēt

Renārs

01.01.2015. 19:10

Skaudīga, manipulatīva, labi adaptējusies RSU un LĀB paspārnē psihopāte. Psihoterapeite, jo labi jūt cilvēkus. Taču, vai ārstē, šaubos, un pasarg' dies' tālāk no tāda psihoterapeita!! Un ļoti daudz kolēģu un skolnieku, studentu no viņas ir ļoti cietuši.

Atbildēt

Mārtiņš

31.12.2014. 22:12

Pietiek izlasīt indīgi ironisko virsrakstu, lai saprastu, ka raksts nav veidots, lai neitrāli un objektīvi apkopotu faktus, bet gan lai paceltu gaismā kāda mazliet netīro veļu. Pilnai neitralitātei vajadzētu arī V.Rudzīša deklarāciju. Bez tās šis raksts ir tikai tāds netīrs uzbrauciens, un nav jābūt psihoterapeitam, lai to saprastu. Eh, nu kad žurnālisti iemācīsies būt tiešām neitrāli un KATRĀ rakstā apskatīt tēmas ABAS puses?

Atbildēt

777

31.12.2014. 18:24

Lielākā daļa ierēdņu un citi kas saņem algu no budžeta un apvieno NNNtas darba vietas savas algas nav nopelnījuši bet gan sabīdījuši tā lai pēc iespējas vairāk noslauktu valsti tātad mūs.

Atbildēt

Tija

31.12.2014. 12:07

Un kur tad bērni? Cik man zināms, arī pieaugušie bērni jānorāda! Viens no viņas dēliem ir Pēteris.

Atbildēt

EZis

31.12.2014. 06:42

Cepuri nost profesores prieksa. Kaut ari vinas parstaveta augsskola smird no rebeem un korupcijas, tomer specialiste un pasniedzeja Ancane ir lieliska! Paldies vinai!!!

Atbildēt

zorro

29.12.2014. 13:21

Dārga un veca vagīna.

Atbildēt

semjons

29.12.2014. 07:09

domāju katrs var izvēlēties iet neit pie psihoterapeita un pie kāda iet rudzīša vai šīs tantes piemēram gudrās ...

Atbildēt

semjons

29.12.2014. 07:08

domāju katrs var izvēlēties iet neit pie psihoterapeita un pie kāda iet rudzīša vai šīs tantes piemēram gudrās ...

Atbildēt

Simona

28.12.2014. 16:37

»

es

RSU Medicīnas fakultāti finansē valsts,no VM budžeta


Un psihosomātiskā klīnika, kur G.Ancāne ir galvenā spece, ir pie RSU. Bet - kā tad tā? Kāpēc šāda sistēma?

Atbildēt

Simona

28.12.2014. 16:33

Nu nespēju ticēt, ka G.Ancāne var kā psihoterapeite profesionāli nodarboties ar pacientu. Ārste, kura tā aizņemta, nespēj ne uzklausīt pacientu, ne vērot viņu, ne sniegt vajadzīgo palīdzību. Maksa par viena apmeklējuma reizi pie G.Ancānes ir pāri par 100 eiro. Psihoterapeitiskiem apmeklējumiem jābūt vairākas reizes mēnesī. Nogurusi daktere, augsta takse, vai kādam jel ir mazākās cerības, ka viņam tiks palīdzēts? Es ļoti šaubos.

Atbildēt

JR

25.12.2014. 14:14

»

normāli?

Vai tad tikai visiem ārstiem tā vajadzētu saņemt? Ar ko gan visi pārējie profesionāļi visās citās sfērās būtu sliktāki un mazāk vērti par "ļečītāju biznesa" figurantiem


Ar 9-12 gadu mācībām, lai iegūtu tiesības strādāt, un ar spēju glābt dzīves, nevis labot kanalizāciju vai rakstīt atskaites (kas, protams, normālam mediķim arī jādara šajā valstī)

Atbildēt

JR

25.12.2014. 14:11

»

savādi gan

Lieli ienākumi? Bet parādsaistības arī nav pieckapeikās


Var. Mediķi strādā 2, 3 , 4 un 5 vietās, kopā 2,5-3 slodzes. Jo Latvijā tā dara. Un tas viss nenāk viegli. Visi gudrie komentētāji varētu pamēģināt kaut vienu cilvēku izārstēt, vai kaut vai zinātnisku rakstu uzrakstīt un nopublicēt Eiropas līmenī.
ar psihoterapiju vispār ir grūti, jo mūsu sabiedrība to neizprot, liela daļa neuzskata par vajadzīgu, un labāk ārstējās nodzeroties. Nemaz nerunāsim par jaukšanu ar psihiatriem un milzīgo kaunu par savām problēmām runāt.

Priecīgus svētkus, un atrodiet mieru sevī! :)

Atbildēt

Porcijs

24.12.2014. 13:25

»

Saharovs - Cukermans

Sāc ar sevi


Esmu gan gudrāks par autori.. nav smuki, protams, lielīties, gan turīgāks bez kontaktiem ar bijušo nomenklatūru, kurā karjeru taisījusi profesore un neizbēgami ir daļa no tās....tādēļ izprotu viņas problēmas..

Atbildēt

Mārstrihts Postporcijs

24.12.2014. 12:22

»

Porcijs

Autorei lieli uzjrājumi, vīrs, skauģu bars.. bet neviens nezin, cik darba ielikts, lai to visu dabūtu.. daudziem liekas, ka viegli..vajadzīga tikai licence...


mūsdienās internets ir globāls un var izvemties no jebkuras pasaules vietas pēc Kara mākslas likumiem pareizi..

Atbildēt

Mārstrihts postporcijs

24.12.2014. 12:15

»

Porcijs

VSV ir idiots Ontūns Mazpusēns - Mazpisāns, kas streipuļo savus pantus daudziem par 1. klases murgu - tāpat neviens tos nelasa jo tie ir par vienu un to pašu..nekā jauna vai formā jauna..Muļķis no muļķu zemes..kas izkliedz savu sāpi pantos ka ir muļķis...


Visa nelaime ir tajā ,ka jūs esiet pidari mentāli.
Visa postsowjetsabiedrība ,pašai to neapzinoties (vairumam)..Divreiz tevi brīdinās un tad nobanos..uz visiem laikiem..Pacenties, varbūt izdosies..tas jāmāk..Atbildēt

Porcijs

24.12.2014. 09:26

Autorei lieli uzkrājumi, vīrs, skauģu bars.. bet neviens nezin, cik darba ielikts, lai to visu dabūtu.. daudziem liekas, ka viegli..vajadzīga tikai licence..

Lielākās grūtības pašai profesorei ar šo situāciju - pārpilnību tikt galā..izprast jaunā saknes, kas vēl būtu interesants..kad šķiet jau viss zināms..ko tīģeris meklē augstu kalnos.. tā ir tīģera problēma, bet daudzi nemaz nevēlētos būt šī tīģera vietā..labāk kā zaķīšiem cilpot..saulītē..neizlekt un necensties..nepārvarēt klintis un aizas..vissatriecošākais ir skats aizas dziļumā, kuram neredz galu..utt.

Atbildēt

Porcijs

24.12.2014. 09:24

Autorei lieli uzjrājumi, vīrs, skauģu bars.. bet neviens nezin, cik darba ielikts, lai to visu dabūtu.. daudziem liekas, ka viegli..vajadzīga tikai licence..

Lielākās grūtības pašai profesorei ar šo situāciju - pārpilnību tikt galā..izprast jaunā saknes, kas vēl būtu interesants..kad šķiet jau viss zināms..ko tīģeris meklē augstu jalnos.. tā ir tīģera problēma, bet daudzi nemaz nevēlētos būt šī tīģera vietā..labāk kā zaķīšiem cilpot..saulītē..neizlekt un necensties..nepārvarēt klintis un aizas..vissatriecošākais ir skats aizas dziļumā, kuram neredz galu..utt.

Atbildēt

Porcijs

24.12.2014. 09:18

»

Niknais

Kad beidzot Pietiek sāks nodalīt to Ontūna M. pašreklāmu, kā reklāmu


VSV ir idiots Ontūns Mazpusēns - Mazpisāns, kas streipuļo savus pantus daudziem par 1. klases murgu - tāpat neviens tos nelasa jo tie ir par vienu un to pašu..nekā jauna vai formā jauna..Muļķis no muļķu zemes..kas izkliedz savu sāpi pantos ka ir muļķis..

pietiek.com tevi nobanos,ja iestāsies pret šo idiotu..zinu daudzus, kas jau nabanoti uz visiem laikiem, pamatojot ar necieņas izrādīšanu.. tiešām muļķu bars..

Bet saturīgos rakstus pietiek pārpublicē no citiem portāliem ar atsaucēm..

Tāpat nav zināms, kā intereēs politiski ir šis portāls..tāpat nav zināms kam šis porāls sniedz IP adreses, kam nesniedz..komercnoslēpums..

Bet L.L. labākais devums ir literatūra ar līdzautorēm, kas visai simpātiskas, par politmafiju..Politiskās simpātijas tomēr jūtamas L.L. darbos šajā portālā.. nesamierināšanās ar jaunā - piekļuves laikmeta kapitalismu, kas ir vēl plēsonīgāks par industriālā laikmeta kapitālismu, kas aiziet pagātnē..netaisnību pret proletariātu pārsvarā..

Nezinu pat kā L.L. ekplodētu, ja amerikāņi atrastu viņā retu gēnu un to privatizētu..un prasītu 1 000 000 no viņa ārstēšani, lai nepieciešamības gadījumā atklātu šī gēna algoritmu L.L. jo šis gēns kā izgudrojums piederētu ASV atklājējunivesitātei tās zinātniekiem saskāaņā ar likumu..

Atbildēt

noteikti es ir psihoterapeits liels vīrs siles maucējs

23.12.2014. 23:09

vienīgi neizpratu kāds man labums no rudzīša un ancānes bērniniņiem knēveļiem par kuru esamīu šo siles subjektu satraucās rakstījušie ???

Atbildēt

noteikti es ir psihoterapeits liels vīrs siles maucējs

23.12.2014. 23:09

»

>skumji

a cik tad Rudzīšam to bērneļu


vienīgi neizpratu kāds man labums no rudzīša un ancānes bērniniņiem knēveļiem par kuru esamīu šo siles subjektu satraucās rakstījušie ???

Atbildēt

Anna

23.12.2014. 22:43

»

Niknais

Kad beidzot Pietiek sāks nodalīt to Ontūna M. pašreklāmu, kā reklāmu


Es arī gaidu, lai uztaisa savu portālu un rauj vaļā, bet, varbūt tā ir Lapsas daiļrades kāda šķautne?

Atbildēt

Anna

23.12.2014. 22:40

Nesaprotu, tajās naudas lietās būtu nosodāms vai sliks, nepareizs, tas ka pelna profesijā? Vai Lapsa savas grāmatas bez maksas izdala vai par pašizmaksu?

Atbildēt

Piebilde

23.12.2014. 20:59

»

skumji

nauda čupiem


Bērni ta jau izauguši.

Atbildēt

pakaļas anālais vibrētājs

23.12.2014. 20:29

kāda rudzītim daļa gar svešu cilvēku dzemdēm urīnpūšļiem un citiem orgāniem ...


cilvēkiem nevajdzētu būtu aitām un maksāt lumpeņizator psihiatriem rudzīšiem ancānēm arī ne par nodokļu naudu dodot ...

Atbildēt

pakaļas anālais vibrētājs

23.12.2014. 20:29

»

Šalle

Bērnu nav. Interesanti. Ja veselības dēļ, tad ļoti atvainojos. Ja karjeras dēļ, tad Rudzīša pārdomas par dzemdes balsi vai tās neesamību nemaz tik neloģiski vairs neizskatās


kāda rudzītim daļa gar svešu cilvēku dzemdēm urīnpūšļiem un citiem orgāniem ...


cilvēkiem nevajdzētu būtu aitām un maksāt lumpeņizator psihiatriem rudzīšiem ancānēm arī ne par nodokļu naudu dodot ...

Atbildēt

taču pilnīgi skaidrs kurš tiem optimizatoriem maksā

23.12.2014. 20:18

nu taķšu tikai lumpeņi klusie latvāņu mīzēji var ssadomāt maksāt piķi ancānēm rudzīšiem veselovskiem pošām un pārējiem ideotiem manā vecumā latvāņu aitu lumpeņu cirpējiem !

Atbildēt

taču pilnīgi skaidrs kurš tiem optimizatoriem maksā

23.12.2014. 20:17

»

Dina

nevaru saprast,kas tās par aitām, kuras stāv rindā gan pie Ancānes, gan pie Rudzīša un ko grib dzirdēt no viņiem. Es viņiem ne mūžam neuzticētu risināt savas problēmas un vēl jo vairāk - nedotu sevi cirpt


nu taķšu tikai lumpeņi klusie latvāņu mīzēji var ssadomāt maksāt piķi ancānēm rudzīšiem veselovskiem pošām un pārējiem ideotiem manā vecumā latvāņu aitu lumpeņu cirpējiem !

Atbildēt

savādi gan

23.12.2014. 18:49

»

Lina

Nu es saprotu, cik "patiess" informācijas avots ir Pietiek.com... Pilnīgi skaidrs, ka par "vajadzīgajiem" kompromatrakstiem tiek samaksāts. Šai kundzei, diemžēl, neko citu kā vien tādu noziegumu kā lieli ienākumi nav varējuši atrast. Nožēlojami! Vairs nekad šo portālu neuztveršu nopietni...


Lieli ienākumi? Bet parādsaistības arī nav pieckapeikās.
Tiešām "sistēmas skrūve", kur nauda tiek iepumpēta banku sistēmā. Vai cilvēks spēj strādāt vienlaicīgi 2 darba vietās? Par 20 k gadā katrā vietā un vēl pieķerstīt klāt honorārus no grindeksiem?

Atbildēt

mmm

23.12.2014. 18:45

»

zinu

Ir dēls


Jānorāda arī pilngadīgie un adoptētie, tad jau deklarācijā viss nav uzrādīts?

Atbildēt

Dina

23.12.2014. 17:06

nevaru saprast,kas tās par aitām, kuras stāv rindā gan pie Ancānes, gan pie Rudzīša un ko grib dzirdēt no viņiem. Es viņiem ne mūžam neuzticētu risināt savas problēmas un vēl jo vairāk - nedotu sevi cirpt.

Atbildēt

Kārlim

23.12.2014. 17:02

Tajā deklarācijā bērni ir obligāti jānorāda. Ja kaut ko nenorāda, kas tur ir jānorāda, tad tas ir likumpārkāpums.

Atbildēt

Zupa

23.12.2014. 16:37

Karote 22.12.2014. 21:57
Pelēcības ancānes izvien sirsnīgi apvienojas pret personībām. Amati un grādi, bet cilvēkiem labuma no tā apaļa nulle.
-----------
tāpēc jau Krištopāns emigrēja no Latvijas valsts

Atbildēt

>skumji

23.12.2014. 16:34

a cik tad Rudzīšam to bērneļu?

Atbildēt

hi hi

23.12.2014. 16:06

»

vilis

Normāli.Tā vajadzētu saņemt visiem ārstiem


šī kundze saņem,bet ar strādāšanu gan švaki

Atbildēt

normāli?

23.12.2014. 13:25

»

vilis

Normāli.Tā vajadzētu saņemt visiem ārstiem


Vai tad tikai visiem ārstiem tā vajadzētu saņemt? Ar ko gan visi pārējie profesionāļi visās citās sfērās būtu sliktāki un mazāk vērti par "ļečītāju biznesa" figurantiem?

Atbildēt

matemātika

23.12.2014. 10:42

»

Indriķis

Lieli oficiālie ienākumi, lieli samaksātie nodokļi. Tiešām, vai tāda "muļķe", kas maksā nodokļus šai valstij, maksā algas skolotājiem un policistiem un pensijas pensionāriem - vai viņa ir gana gudra


Vispār jau raksta varonei absolūtais vairums ienākumu ir no valsts institūcijām, tāpat kā skolotājiem, policistiem un pensionāriem ...

Atbildēt

Šalle

23.12.2014. 10:28

Bērnu nav. Interesanti. Ja veselības dēļ, tad ļoti atvainojos. Ja karjeras dēļ, tad Rudzīša pārdomas par dzemdes balsi vai tās neesamību nemaz tik neloģiski vairs neizskatās.

Atbildēt

alias

23.12.2014. 10:00

Nu, pirmkārt, Ancāne nekritizē Rudzīti, viņa izsaka savu viedokli par tēmām, kuras Rudzītis apspēlējis publiski. Var piekrist viena vai otra cilvēka viedoklim. Otrkārt, katrs lasa šos tekstus subjektīvi. Viens atrod Rudzīša tekstos dziļu jēgu, otrs ne. Nespēlēšu teātri un neteikšu, ka uzskatu Rudzīša sentences par sevišķi dziļām un man pieņemamām, manuprāt viņš vienkārši taisa savām grāmatām reklāmas kampaņu un ir drusku pārspīlējis. Troksnis ir sanācis liels, grāmatu noiets, droši vien, aug, bet uz ne sevišķi gaišas reklāmas kampaņas rēķina. Tas, ka ārsti psihoterapeiti lieliski saprot, ka dažas Rudzīša frāzes var būt arī pat ļoti bīstamas patreizējā sabiedrības izpratnē par lietām, un par to runā, ir pat ļoti labi. Neviens jau, protams, nepētīs, cik vīri pieklapēs savas sievas, atsaucoties uz šīm Rudzīša tēzēm. Bet mēs dzīvojam 21. gadsimtā, nevis akmens laikmetā. Un pieklapēt otru cilvēku tāpēc, ka kotlete garšo ne tā kā gribētos, it sevišķi, ja vēl mamutu sieviete pati nomedījusi, nevis vīrietis, kurš viņu klapē, ir vienkārši noziegums. Un Rudzīša viedoklim nepiekrīt ne tikai Ancāne, arī daudzi citi ārsti psihoterapeiti, kas netbalsta šarlatānismu psihoterapijā. Psihoterapeitam ir jābūt ārstam, terapija ir ārstniecība. Un, ja kāds sevi sauc par psihoterapeitu un nav ārsts, tad viņš maldina pacientu.

Atbildēt

vilis

23.12.2014. 03:06

Normāli.Tā vajadzētu saņemt visiem ārstiem.

Atbildēt

smaka

22.12.2014. 23:31

Medicīnā nekad naudas nebūs, jo aiz sertifikātiem ir paslēpušies prasti zagļi, kas pumpē naudu simtos tūkstošos katru gadu

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

21

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

FotoPašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie notikumi un aktualitātes ir aizgājušas otrajā plāksnē. Tomēr nebūsim naivi, gan jau kādi klusi un mierīgi turpina shēmot, grābt un krāpt. Ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē.
Lasīt visu...

21

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

FotoĀrkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā, kas apgādā mūs ar pārtiku. Izvēloties Latvijas produktus, mums ir iespēja nodrošināt savu ģimeni ar kvalitatīvu un pārbaudītu pārtiku un, izrādot patriotismu, atbalstīt vietējos lauksaimniekus.
Lasīt visu...

21

Dezertieri un tautas marodieri

FotoEkstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā tas ir arī epidēmijas/pandēmijas laikā. Tagad noteikti tiekamies ar atsevišķu indivīdu nesavtību, izpalīdzību, gatavību ziedoties citu labā u.tml. Altruisms noteikti ir sastopams.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...