Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

hā hā hā

12.11.2017. 13:58

tad jau krimināli arī nevienu nevar sodīt, aiz to domāju................

Atbildēt

dīvaini

12.11.2017. 12:54

»

Šķiet

neko jaunu vairs nevat pateikt. Bet Maizītis un viņa prettiesiskā rīcība, neizsniedzot VDK dokumentus, simbolizē valsts iekārtas aspektus. Saskaņā ar Rietumu civilizāciju vēstures interpretācijām, ja totalitārismam seko demokrātija, vecie varturi saglabā varu, raksta likumus, izzog valsti. Tad tauta...


izdienas pensijā aizgājušie ģenerāļi un prokurori daudz var celt gaismā. Bet lielās pensijas un samaksas augstskolā (Lieljuksis, Vilks utt.), asociācijās (Voins, Vrubļevskis) viņiem iegrozojuši smadzenes par mafiju klusēt. Dīvaini miruši arī tiesnesis Laukroze un advokāts Grūtups, bez vēsts pazudis Platacis. Dīvaina ir valsts Latvija, kur čekists Aldis Plaudis ir Vesta B miljonārs.

Atbildēt

Šķiet

12.11.2017. 08:51

»

Kuku

Nevar nebūt. Ir tajā maisā un basta


neko jaunu vairs nevat pateikt. Bet Maizītis un viņa prettiesiskā rīcība, neizsniedzot VDK dokumentus, simbolizē valsts iekārtas aspektus. Saskaņā ar Rietumu civilizāciju vēstures interpretācijām, ja totalitārismam seko demokrātija, vecie varturi saglabā varu, raksta likumus, izzog valsti. Tad tauta saceļas un oligarhi bēg ar sazagto. Līdz šim visas pazīmes sakrīt, oligarhi ne tikai valsti izzaguši, bet pat ES fondus kā v p A. Bērziņš Kājinām 250 000 euro ...

Atbildēt

opā

12.11.2017. 04:23

»

Robis

Dīvaina sakritība tai seksuālajai orientācijai. Maizītis un čekistu tiesnesis Stukāns piederot pie šīs "netradicionālās


Uz Stukānu uzspieda ka šo informāciju atklās ja Vaškeviča "spridzinātāja" Mārtiņa Putniņa lietā nebūs notiesājošs spriedums (kurš nu nekādi nevarēja būt notiesājošs nepievelkot aiz ausīm).

Atbildēt

Nevar ( angliski never)

11.11.2017. 16:33

»

Nikolajs Buivids

Tad izņemiet privātas dzīves elementus no dokumentiem


attiecinàt LR likumdośanu uz PSRS laika personàm, ko maldinot sabiedrîbu dara Maizîtis! Never!

Atbildēt

Nikolajs Buivids

11.11.2017. 14:02

Tad izņemiet privātas dzīves elementus no dokumentiem.
Daži no policijas priekšniekiem arī uzskaita, ka informācija par tas darbībām, kad tie pilda valsts pienākumu, skar to privāto dzīvi, slēpjot aiz tā savējās noziedzīgās darbības, to skaitā arī korupciju.

Atbildēt

iesēdināsim šo vepri

11.11.2017. 12:19

Iesēdināsim šo vepri cietumā kā likts, tik daudz ļauna, ko viņš ir sadarījis (kriminālais jumts noziedzniekiem, valsts drošības iestādes izmantošana kriminālo darījumu piesegšanai, nelegāla sadarbošanās ar Krievijas specdiestu čekas maisu sakarā utt.), ir grūti vienam cilvēkam paveikt. Bet Maizītis spēj. Tikai ne viņš, ne Kalmeijiers , ne Bičķovičs, ne zilais Rinkēvičs neapjēdz, ka viņu vara konkrētos amatos ir tikpat kā beigusies. Nāks pavisam drīz jauni cilvēki, kas šos neliešus satupinās cietumā.

Atbildēt

Dzintra

11.11.2017. 11:40

»

seksuālā orientācija Jānim

Jānis Maizītis ir dzimis 1961. gada 18. jūlijā Cēsīs. Viņš ir precējies ar Gundegu, 1989. gadā dzimusi meita Anna.[4] Bez dzimtās latviešu valodas Maizītis prot arī krievu, vācu un angļu valodas. Brīvajā laikā nodarbojas ar peldēšanu, slēpošanu un alus kausu kolekcionēšanu.[9] Dzīvo pie Cēsīm.[6] Apbalvots...


Preses ziņa.

Kādreizējais ģenerālprokurors, tagad Satversmes aizsardzības biroja direktors Jānis Maizītis (54) uz operas «Makbets» pirmizrādi ieradās viens. Beidzamajā laikā viņš pasākumus apmeklē bez dzīvesbiedres Gundegas Maizītes, jo abi ir šķīrušies.

p.s. exprokurors Zālītis arī bija apprecējies. Kolēģi melš, ka "izskata pēc".

Atbildēt

Tàtad

11.11.2017. 11:40

»

seksuālā orientācija Jānim

Jānis Maizītis ir dzimis 1961. gada 18. jūlijā Cēsīs. Viņš ir precējies ar Gundegu, 1989. gadā dzimusi meita Anna.[4] Bez dzimtās latviešu valodas Maizītis prot arī krievu, vācu un angļu valodas. Brīvajā laikā nodarbojas ar peldēšanu, slēpošanu un alus kausu kolekcionēšanu.[9] Dzīvo pie Cēsīm.[6] Apbalvots...


viñam ir iespèjas netèlot vèsturnieku un tiesu, patvalîgi interpretèjt tiesîbu normas un dot vèsturnieku komisijai piekłuvi VDK nozîmîgàkajiem dokumentiem l, kas glabàjas SAB telpàs. Kur tad ir tà problèma? Ka tik pats nebûs tajos maisos un tad jàatkàpjas. Un ko rad? Atkal Lembergs glàbs ar darbvietu?

Atbildēt

seksuālā orientācija Jānim

11.11.2017. 11:23

Jānis Maizītis ir dzimis 1961. gada 18. jūlijā Cēsīs. Viņš ir precējies ar Gundegu, 1989. gadā dzimusi meita Anna.[4] Bez dzimtās latviešu valodas Maizītis prot arī krievu, vācu un angļu valodas. Brīvajā laikā nodarbojas ar peldēšanu, slēpošanu un alus kausu kolekcionēšanu.[9] Dzīvo pie Cēsīm.[6] Apbalvots ar II šķiras Triju Zvaigžņu ordeni.[10]

Atbildēt

seksuālās orģijas tieslietās

11.11.2017. 10:34

»

Valdis Birkavs

Padomju Latvijas laikos ģenerālprokuratūrā latvietis vadīja tikai vienu nodaļu - par nepilngadīgajiem. Pārējās nodaļas vadīja tā saucamās Dieva izredzētās tautas ģimenes locekļi. Starp tiem bija arī pederasti. Kāda seksuālā orientācija ir Jānim Maizītim? Varbūt ģenerālprokuratūras ilggadējās prokurores...


ASV prezidents Donalds Tramps piektdien pauda uzskatu, ka republikāņu kandidātam uz senatora amatu Rojam Mūram jāatsakās no kandidēšanas, ja viņam izvirzīta apsūdzība 14 gadus vecas meitenes seksuālā izmantošanā ir patiesa, tomēr šādam apgalvojumam vien nevajadzētu sagraut Mūra dzīvi.

Bijušais Alabamas štata tiesnesis Rojs Mūrs, kurš izpelnījies uzmanību ar atteikšanos novākt 10 baušļiem veltītu statuju tiesas ēkā, noliedz, ka būtu vainīgs nepiedienīgā rīcībā.

«Prezidents tāpat kā lielākā daļa amerikāņu uzskata, ka mēs nevaram ļaut tikai apgalvojumam, šajā gadījumā par laiku pirms daudziem gadiem, sagraut cilvēka dzīvi,» sacīja Baltā nama preses sekretāre Sāra Sandersa prezidenta lidmašīnā «Air Force One» pirms nolaišanās Vjetnamā.

«Tomēr prezidents arī uzskata, ka tad, ja šie apgalvojumi ir patiesi, tiesnesis Mūrs rīkosies pareizi un paies malā,» teica Sandersa.

Četras sievietes ir paziņojušas laikrakstam «The Washington Post», ka Mūrs viņas seksuāli izmantojis, kad viņas bija 18 gadu vecumā vai jaunākas, bet viņš pats bija nedaudz vecāks par 30 gadiem un strādāja par apgabala prokurora palīgu.

53 gadus vecā Lī Korfmena laikrakstam apgalvoja, ka tad, kad viņai bija 14 gadi, Mūrs viņu ievedis savā meža mājā pie Alabamas štata Gadsdenas pilsētas, novilcis viņai kreklu un biksītes, un glāstījis viņu virs krūštura un apakšbiksēm.

Mūrs arī vedinājis Korfmenu pieskarties viņam zem apakšveļas, stāstīja Korfmena. «Es nebiju tam gatava,» viņa paziņoja šim laikrakstam.

70 gadus vecais Mūrs noliedz šos apgalvojumus.

Mūrs tviterī rakstīja, ka viņam uzbrūk «Obamas-Klintones Mašinērijas liberālo mediju klēpja sunīši». «Konservatīvajiem kristiešiem, tādiem kā jūs un es,» ir jācīnās pret ļaunuma spēkiem, viņš piebilda.

«Es NEKAD NEPAMETĪŠU šo cīņu!» solīja Mūrs.

Mūra vēlēšanu kampaņa e-pastā viņa atbalstītājiem nosauca «The Washington Post» publikāciju par «viltus ziņu» un rakstīja, ka šie apgalvojumi «būtu nonākuši atklātībā jau sen», ja tie būtu patiesi.

Senāta papildvēlēšanās 12.decembrī Mūrs un demokrātu kandidāts Dags Džounss kandidēs uz senatora vietu, kuru bija ieņēmis tagadējais ASV ģenerālprokurors Džefs Sešonss.

Minēto četru sieviešu apsūdzības Mūram ir guvušas ievērību Vašingtonā.

«Ja šie apgalvojumi ir patiesi, viņam jāpaiet malā,» paziņoja Senāta vairākuma līderis Mičs Makonels. Līdzīgu viedokli pauda vēl vismaz 12 citi republikāņi.

Republikāņu senators Džons Makeins nosauca šos apgalvojumus par Mūru «diskvalificējošiem» un aicināja viņu nekavējoties noņemt savu kandidatūru.

Vēl nav zināms, kā Alabamas Republikāņu partija vai pats Mūrs varētu noņemt viņa kandidatūru, jo Alabamas likums aizliedz nomainīt kandidātu pēdējās 76 dienas pirms vēlēšanām.

Dabisks republikāņu kandidāts Mūra kandidatūras noņemšanas gadījumā būtu Luters Streindžs, kurš tika iecelts par senatora pienākumu izpildītāju Sešonsa vietā, bet kuru Mūrs sakāva partijas priekšvēlēšanās septembrī. Tramps šajās priekšvēlēšanās bija atbalstījis Streindžu.

«The Washington Post» ziņoja, ka intervējis vairāk nekā 30 cilvēkus, tai skaitā šo sieviešu mātes un draugus.

Glorija Takere Dīsona 1979.gadā bija 18 gadus veca, kad, kā viņa laikrakstam apgalvo, viņa un tolaik 32 gadus vecais Mūrs sākuši doties randiņos, kuros viņi apskāvušies un skūpstījušies.

Cita sieviete Vendija Millere sacīja, ka pirmoreiz satikusi Mūru, kad viņš rūķa tērpā palīdzējis Santaklausam lielveikalā.

Vēlāk, kad Millerei bija 16 gadi, Mūrs viņas mātes klātbūtnē uzaicinājis viņu uz randiņiem, bet māte to aizliegusi. Millere apgalvoja, ka tikai vairākus gadus pēc tam sapratusi, ka pieauguša vīrieša vēlme doties randiņos ar padsmitnieci esot «riebīga».

Laikraksts apgalvoja, ka Mūram varētu draudēt cietumsods, tomēr noilguma termiņš jau ir pagājis.

Atbildēt

Valdis Birkavs

11.11.2017. 10:18

Padomju Latvijas laikos ģenerālprokuratūrā latvietis vadīja tikai vienu nodaļu - par nepilngadīgajiem. Pārējās nodaļas vadīja tā saucamās Dieva izredzētās tautas ģimenes locekļi. Starp tiem bija arī pederasti. Kāda seksuālā orientācija ir Jānim Maizītim? Varbūt ģenerālprokuratūras ilggadējās prokurores Rudīte Āboliņa un Opincāne var vairāk pastāstīt? Baidās?

Atbildēt

Kam tad Maizîtis

11.11.2017. 09:53

»

Piebilde

Es gan domāju, ka izvešana uz Sibīriju ir bijis tikai noteikts laika posms. Tajos maisos noteikti ka ir cilvēki, kuriem ar tādām trakām lietām nav ne mazākā sakara, piemēram visi tie, kas profesionālos nolūkos bija kaut brīdi ārzemēs kaut kādos septiņdesmitajos , stoņdesmitajos gados. Gradāciju var ...


dod piekłuvi valsts noslèpumiem kopà ar A. Borovkovu un Mažvietu? Vai tad ne tiem, kas Maskavas specdienestiem nav kaitîgi. Vai Latvijà 26 gados ir nokerts kàds Krievijas siegs, ja Lebergs atklàti tusèja un deva atskaites Krievijas vèstniekam? Saskañas mèginàjums nonàkt pie valsts noslèpumiem ir fikcija. Viñus nelaiž pie aktuàlajiem, kas mainàs, tàtad Putins neuzticas viñiem. Bez tam - jàbût taću opozîcijai ar krievvalodîgiem - kas tiek diskriminèti kà Saskaña, lai śis korpuss bûtu aktîvs un naidîgs pret LV, bet vadîts no Maskavas. Ja Saskañu valdîbà, tai bûtu Jàstràdà. Kàda vella pèc Saskañai sèdèt paràdu katlà, ko radîja komunistu un ćekistu diversija ar Parex? Saskaña opozicijà var lielîties ar diversijas panàkumiem, noràdot, ka koalîcija tautu un valsti nobeidz. Lai Saskaña var teikt, cik ES ir slikti - ES veidota kà pretspars Krievijas agresijàm. Bez dekomunizàcijas un lustràcijas, VDK dokumentu neierobežotas atklàtîbas Maskava ar godmaniem, zàlîtèm, borovkoviem, àboltiñàm, brigmañiem turpina vadît un izzagt Latviju. Diversijai saeko negaidîta cita diversija, pàrsviežoties no vienas sfèras uz citu.

Atbildēt

Tà gradàcija ir viena

11.11.2017. 09:32

»

Piebilde

Es gan domāju, ka izvešana uz Sibīriju ir bijis tikai noteikts laika posms. Tajos maisos noteikti ka ir cilvēki, kuriem ar tādām trakām lietām nav ne mazākā sakara, piemēram visi tie, kas profesionālos nolūkos bija kaut brīdi ārzemēs kaut kādos septiņdesmitajos , stoņdesmitajos gados. Gradāciju var ...


kas turpinàs - slepkavot, lai iebaidîtu, pakłautu un vadîtu - noslepkavotie - A. Grûtups, kas atklàja, ka maisos ir VVF, vîrs Freibergs, I. Ziedonis, M. Zàlîte, kà A. Lembergs kłuva par ćekistu, tikai tad par cekistu, ka A. Lembergs augstskolà nodarbojàs ar pederastiju, kadèł viñu savervèja, nevis sodîja, nogalinàts K. Elsbergs salîdzinośi nesen, śodien vèsturnieku komisijas kolègis vèsturnieks un profesors I. Ronis, kurś pabija Maskavas ćekas arhîvos. Par Roña iegûtiem materiàliem fakti minèti VDK izpètes kongresà Rèzeknè. Tas, ko jau śî komisija ir uzzinàjusi, jau viñiem liek staigàt pa naźa asmeni, bet nebaidoties., LR tiesa piekàpàs un atsaka Vaśkevića izdośanu, jo pieràdîts, ka SAB darbinieki kà Sparàns spridzinàjuśi Vaskeviću... Vai tik pats Maizîtis nav Krievijas specdienestu kîlnieks, jo pats labi izpètîjis tos maisus un redz, un saprot, ka viena viña nepareiza kustîba un pats var nonàkt, kur nonàca Vaśkevićs... vai nenonàca, laimîgi izglàbàs... Vèl jau Ivanovas slepkava slapstàs Krievijas plaśumos.. Latvija ir mînu lauks.

Atbildēt

Piebilde

11.11.2017. 08:48

»

bravo

Maizitis uzskata, ka ari izvesanas uz Sibiriju atmaskosana ir privatas dzives neaizskarimibas parkapums. Visi slepkavu darijumi ir vinu privatas dzives aizskarumi! Tapec noslepjami


Es gan domāju, ka izvešana uz Sibīriju ir bijis tikai noteikts laika posms. Tajos maisos noteikti ka ir cilvēki, kuriem ar tādām trakām lietām nav ne mazākā sakara, piemēram visi tie, kas profesionālos nolūkos bija kaut brīdi ārzemēs kaut kādos septiņdesmitajos , stoņdesmitajos gados. Gradāciju var būt ļoti daudz.

Atbildēt

represēts pamelas znots

11.11.2017. 06:53

»

pamela

Maizīti,tas nu ir kaut kāds prātam,veselajam,neaptverams šausmu stāsts!KO jūs vispār sajēdzat mo tiesiskuma,cilvēcības utt? Latviešu un ne tikai simti tūkstoši ir ne par ko nožūmēti Gulagā tāDU superneliešu dēļ,kuri glāba savu brīvību SADARBOJOTIES,bet to nopērkot ar daudzu citu cilvēku dzīvībām,nu ...


Latvijas pensionārus satracinājušās labklājības ministres Ilzes Viņķeles vīrs Juris Viņķelis ir priekšlaicīgi pensionējies 57 gadu vecumā un tagad pensijā saņem vairāk nekā 1100 latu mēnesi.

Atbildēt

Es tomēr LRTT

11.11.2017. 05:50

»

com

Ir jāsaķer galva stulbumā, ja ticēsim, ka šie vēlas atvērt “maisus”: Gatis Krūmiņš, Kārlis Kangeris, Ivars Ījābs, Linards Muciņš(un, ko tur darīja Poikāns ?) u. c. Un, kā izrādās, tad Kristīne Jarinovska arī ir “pārorientējusies”, vai arī jau visu laiku ir piederējusi viņiem un nospēlējusi labu teātri...


vietà atturètos nozàkàt vèsturnieku komisisiju ar Kangeru, Ijàbu, Jarinovski un citiem, ñemot vèrà to pretestîbu, kàdu viñu darbîbai liek tà saucamà 4. maija klike un neizdarîtu tik pàrsteidzîgus secinàjumus, bet ietektu iepazîties ar abu kongresu Liepàjà un Rèzeknè materiàliem, tostarp izdoto publicistiku. Viena lieta ir formàlais burts, bet bez tà pastàv arî gars. Bet tas gars ir atśkirîgs no tà, ko esam pieraduśi sagaidît. Tas, ka Jarinovska vèrtèjumus sañèmusi no bijuśà ćekista Bojàra utt., neko vèl nenozîmè, bet to, ka viña kongresu materiàlos atklàti runà par VDK un ćekas śodienas ietekmi augstskolu tîklà un kas viñu pàrsteidz, un mûs visus, liecina vairàk par to garu un jaunajiem centieniem beidzot tikt skaidrîbà ar maisu situàciju. Bet tas, ka visos śajos procesos piedalàs NEO savu spèju robežàs liecina tikai par jauniem politiskiem stràvojumiem, kuri gatavi vecos VDK śñikus nospàrdît ar savàm spèjàm.

Atbildēt

Sensitīvie dati

11.11.2017. 01:40

»

Zemītis

Es novēlu visiem korumpētajiem un dzimteni pārdevušajiem SAB darbiniekiem uz Latvijas Republikas 100 gades svinībām saprast savu cūcību un atzīties savas valsts nodevībā! Lai veicas


tagad ir Jāņa Maizīša visa biogrāfija, personas kods, dzīvesvieta un iespējamās uzturēšanās citas vietas, radu saraksts, tuvākie un tālāki draugi, darbabiedru vārdi un uzvārdi, amati utt. Vai kāds bez tā, ka komunists Guļāns viņu virzījis politiskā amatā un faktu, ka kādu laiku Maizītis strādājis Lemberga izkārtotā amatā, mums vēl bez viņa tukšajiem paziņojumiem ir kas zināms? Šis cilvēks patvaļīgi lemj veselas tautas likteni.

Atbildēt

Zemītis

11.11.2017. 00:25

Es novēlu visiem korumpētajiem un dzimteni pārdevušajiem SAB darbiniekiem uz Latvijas Republikas 100 gades svinībām saprast savu cūcību un atzīties savas valsts nodevībā! Lai veicas!

Atbildēt

nu ko

11.11.2017. 00:16

Maizīšprāt sensitīvi dati ir vārds un uzvārds.

Atbildēt

viedoklis

11.11.2017. 00:10

Tā ir Maizīša valsts nodevēja dāvana uz Latvijas simtgadi! Slēpj, jo pats tajos čekas maisos augstā amatā bijis drošo vien. kalpo līdzīgajiem, jo bailīgs kā zaķis.

Atbildēt

pamela

10.11.2017. 22:26

Maizīti,tas nu ir kaut kāds prātam,veselajam,neaptverams šausmu stāsts!KO jūs vispār sajēdzat mo tiesiskuma,cilvēcības utt? Latviešu un ne tikai simti tūkstoši ir ne par ko nožūmēti Gulagā tāDU superneliešu dēļ,kuri glāba savu brīvību SADARBOJOTIES,bet to nopērkot ar daudzu citu cilvēku dzīvībām,nu no jūsu SAB/ tāda paša faktiski kantora kā VDK/ "Roga i kopita"iestādes puses tiek ar zobiem un nagiem aizstāvēti gandrīz vai kā nacionalie varoņi.Tas manās acīs ir fakts,ka jūs pats esat VDK centīgs kadrs!Tas jūsu "privātums"mūsu kaimiņvalstīs ir tāds pats,BET tur maisus NESLĒPA!!!Ņemat par piemēru Vāciju.Jūs pat nejēdzat kas ir godīgums un cilvēcība!Žēl,ka pats neesat bijis Gulagā.Jūs drīzāk esat Bērijas,Višinska un Co domu biedrs.Cik piebāzts ar skeletiem ir jūsu kambaris?

Atbildēt

com

10.11.2017. 20:46

Ir jāsaķer galva stulbumā, ja ticēsim, ka šie vēlas atvērt “maisus”: Gatis Krūmiņš, Kārlis Kangeris, Ivars Ījābs, Linards Muciņš(un, ko tur darīja Poikāns ?) u. c. Un, kā izrādās, tad Kristīne Jarinovska arī ir “pārorientējusies”, vai arī jau visu laiku ir piederējusi viņiem un nospēlējusi labu teātri…

Atbildēt

3 burtu spēks

10.11.2017. 18:29

SAB=VDK=XY...

Atbildēt

īstam latvietim

10.11.2017. 16:45

īstam latvietim tātad privātā dzīve ir čekā. Maizīša dzīve maisā, tā teikt... Tas būtu tik smnieklīgi, ja nebūtu līdz izmisumam tragiski- cik tālu (dzīļi) tas viss nonācis at mūsu valsti, kad pat tādus stulbumus var mierīgi uzdot par argumentiem, in neviēns nevar nomenklatūrai neko padarīt.....

Atbildēt

Patiesi,

10.11.2017. 13:31

»

Edge

„Runas vīriem spēks rokā; ko tie nospriež, tas paliek...


patiesi. Prieks, ka atrodas, kas domā.

Atbildēt

Visa LV augstskolu elite

10.11.2017. 13:28

»

LAPINSKIS

Arī Kristīne Jarinovska lika eksāmenus pie daudziem vecajiem Padomju kaluma mācību spēkiem. Vai tad pie Burkāna nestrādā viņas radiniece Kokaine, kuras tēvs bija Rīgas rajona čekists? Lūdzu atbildiet uz šo jautājumu


sastāv no komunistu un čekistu persononām. LV ir 29 augstskolas un šajā ziņā LV ieņem pirmo vietu pasaulē. Bet kvantitāte nekādi nepāriet kvalitātē saskaņā ar materiālā dialektisma principiem.

Atbildēt

Jā, ja

10.11.2017. 13:24

»

LAPINSKIS

Arī Kristīne Jarinovska lika eksāmenus pie daudziem vecajiem Padomju kaluma mācību spēkiem. Vai tad pie Burkāna nestrādā viņas radiniece Kokaine, kuras tēvs bija Rīgas rajona čekists? Lūdzu atbildiet uz šo jautājumu


un pati Jarinovska sacīja, ka viņu virzījuši un teikuši - tev taču bija disertācija par informācijas atklātību, tev jāiet tajā komisijā kā juristei. Šie fakti no komisijas vēsturnieku kongresu Liepājā un Rēzeknē materiāliem, kas piejami you tube. Jarinovskai ir svarīgi, lai izsanētu Latvijas dekomunizācija un flustrācija starptautiski. Tas viss atgānina vēstures falsifikāciju čekas līmenī. Un, neapšaubāmi, Kremļa. Drīzāk izskatās, ka dekomunizāciju un lustrāciju grib veikt ar ķeksīti un zināmu vēsturisku brāķi. Bet tas var novest pie nevajadzīgas asins izliešanas jau tā novājinātā LV.

Atbildēt

LAPINSKIS

10.11.2017. 11:58

»

vēbers

Jūs neziniet? Augstskolā pie Jura Bojāra, Edgara Meļķīša, Imanta Fridrihsona, Ulda Krastiņa. Vai kāds Padomju koloborants tiesneša mantijā pazaudēja darbu un tika tiesāts


Arī Kristīne Jarinovska lika eksāmenus pie daudziem vecajiem Padomju kaluma mācību spēkiem. Vai tad pie Burkāna nestrādā viņas radiniece Kokaine, kuras tēvs bija Rīgas rajona čekists? Lūdzu atbildiet uz šo jautājumu.

Atbildēt

vēbers

10.11.2017. 11:56

»

no koment

nez kurā "augstskolā" šie indivīdi ir ieguvuši jurista diplomu


Jūs neziniet? Augstskolā pie Jura Bojāra, Edgara Meļķīša, Imanta Fridrihsona, Ulda Krastiņa. Vai kāds Padomju koloborants tiesneša mantijā pazaudēja darbu un tika tiesāts?

Atbildēt

no koment

10.11.2017. 10:00

nez kurā "augstskolā" šie indivīdi ir ieguvuši jurista diplomu?

Atbildēt

Maizītis

10.11.2017. 09:39

»

kamēr

Kamēr vecie KGBešņiki zogot un izshēmojot valsti nenosprāgs savos iesēdētajos ādas krēslos - tikmēr viņi tiks te sargāti un neviens nekādus maisus neatvērs


jau ir ne tikai kā politisks, bet arī līkis kā valsts nozadzējs, valsts zagļu piesedzējs, bet arī kā dekomunizācijas un lustrācijas pretinieks, kā latviešu tautas ienaidnieks un starptautiskais terorists - nav Maizītim nekādu šķēršļu VDK dokumentus nodot VDK izpētes vēsturnieku komisijai, atsaucoties uz vēsturisko likumu, kas dod tiesības ar šiem dokumentiem iepazīties. Maizītis tēlo tiesnesi un uzņemas vēsturnieku funkcijas. Tas labi nebeigsies.

Atbildēt

Edge

10.11.2017. 09:39

»

Svētdien de Facto

Jarinovska teiks kaismīgus tekstus, bet kā tiesību zinātņu doktore, kuras doktora disertācijas darbs bija tēma par informācijas atklātību, ne ar pušplēstu vārdu neminēs tādu pavisam vienkāršu un maldinošu no elementārās logikas viedokļa lietu, ka Maizītis nepareizi interpretē likumdošanu - LR tiesību...


„Runas vīriem spēks rokā; ko tie nospriež, tas paliek”.
Jarinovskai sava loma un vieta šajā dermokrātijas šovā. "Sešiniekiem-bandiniekiem" jārunā, jārunā, jārunā - jāduļķo ūdens un pilsonīšu apzņa. Kas ar galvu draudzējas, tas bez kādiem maisiem spēj esošo realitāti apjēgt. Dejot (rakstiet), kā ironizēja K.Elsbergs, būs jautrāk...Uzsaucu dziesmu:
"Laimīgi atkal / Pie loga es smejos,
Manā sētā / Kretīni dejo.
Viņi to labāk / Par normāliem māk,
Viņiem tas iznāk / Patiesāk."

Atbildēt

kamēr

10.11.2017. 09:32

Kamēr vecie KGBešņiki zogot un izshēmojot valsti nenosprāgs savos iesēdētajos ādas krēslos - tikmēr viņi tiks te sargāti un neviens nekādus maisus neatvērs.

Atbildēt

Svētdien de Facto

10.11.2017. 09:29

»

nu bet

Taisnība jums ir. Tikai tādi biznesmeņi kā Šķēle un Šlesers gan laikam nebija no VDK? Kas tad noteica toni? "Kāda vara mums vajadzīga?- Vāja." (no Rīdzenes sarunām


Jarinovska teiks kaismīgus tekstus, bet kā tiesību zinātņu doktore, kuras doktora disertācijas darbs bija tēma par informācijas atklātību, ne ar pušplēstu vārdu neminēs tādu pavisam vienkāršu un maldinošu no elementārās logikas viedokļa lietu, ka Maizītis nepareizi interpretē likumdošanu - LR tiesību normas, kas attiecas uz LR iedzīvotājiem, attiecinot uz VDK dokumentos, ko viņš neizsniedz Jarinovskai, uz PSRS laika personu loku, kurš ir VDK dokumentos. Neviena persona, kuras dati sakristu, nav devusi pilnvarojumu Maizītim tā rīkoties. Ja tā arī būtu, tās būtu dažas, nevis visas personas. Maizītis sevi ar šādu rīcību noliek to personu vidū, uz kuriem krīt aizdomas, ka atrodas čekas maisos pats.

Atbildēt

Vara nav vāja

10.11.2017. 09:21

»

nu bet

Taisnība jums ir. Tikai tādi biznesmeņi kā Šķēle un Šlesers gan laikam nebija no VDK? Kas tad noteica toni? "Kāda vara mums vajadzīga?- Vāja." (no Rīdzenes sarunām


Tā ir ļoti, ļoti stipra, īpaši šodien zem NATO un ASV stratēgiskā lietussarga.Drošībai tiek pieškirti milzu finansu līdzekli, sabiedrība tiek kontrolēta ar visneiedomajamākajiem kontroles līdzekļiem, kādi jums pat prātā nerādās un tie netiek afišēti. Bet šajā varā nostiprinājušies noziedznieki kā cietoksnī, tostar tiesiski juridiskā komunisti un čekisti un dara visu, lai tā arī paliktu. Tikai tautai, īpaši latviešu, šajā varā nav vietas. Vara tikai spekulē publiski ar latviešu tautas vērtībām gadu pirms vēlēšanām. Kā parasti.

Atbildēt

nu bet

10.11.2017. 07:47

»

Domātājs

„skar tajā minēto personu privātās dzīves elementus...


Taisnība jums ir. Tikai tādi biznesmeņi kā Šķēle un Šlesers gan laikam nebija no VDK? Kas tad noteica toni? "Kāda vara mums vajadzīga?- Vāja." (no Rīdzenes sarunām)

Atbildēt

Domātājs

10.11.2017. 07:03

„skar tajā minēto personu privātās dzīves elementus”.
_____________

Tad jau var nesnigt nekādas un ne pret vienu liecības!?
Ja es esmu licinieks noziedzīgai darbībai un sniedzu liecības par personu kas veic noziegumu, tad noziedznieks pēc tam vēršās pret mani, jo esmu aizskāris viņa "privātās dzīves elementus" !? Nu nu......kas būs tālāk!? Skaists tiesiskums!!!

Atbildēt

kurts

10.11.2017. 07:02

»

lapsa.

viņi arī tagad iŕ ćekisti!Lai nâk nomocīto ğimeņu privātums


Kas tad maksa kompensācijas par okupantu un viņu rokaspuišu varmācībām no tautas kabatas?Pieņemot kompensācijas un balsojot par okupantu rokaspuišiem tiek zaimota upuru piemiņa un esat vienā ierindā ar tiem.Tā kā beidziet bļaustīties.!Tiem,kas nav sadarbojušies,atrod visādus iemeslus ierobežojumiem.Pensionētiem arodslimniekiem ir atņemtas visas kompensācijas,bez jebkāda iemesla atņem arodslimnieka-invalīda statusu,neārste.To dara okupantu dienderi,kuri kuplā skaitā ar jūsu svētību sēž visās siltākajās vietā un dara nelietības arī ar jūsu rokām.

Atbildēt

Jarinovska

10.11.2017. 05:18

»

Nu jau pietiks

Dzēš komentārus, neļaujot pievienot. Lustrāciju un dekomunizāciju grib aizstāt ar čekas maisu neatvēršanu. Vai tad Janovska , tiesību zinātņu doktore neredz, vai izliekas neredzam, ka Maizītis blefo? LR izdotie likumi neattiecas uz PSRS laika personām, kuras juridiski un vēsturiski ir citas. Tas pierāda...


runājot par obstrukciju, vaino Saeimu, ka tā likumā nav devusi īpašas pilnvaras komisijai piekļuvei VDK dokumentiem. Šoreiz tikai Maizīša patvaļa liedz saņemt dokumentus. Izskatās, visa lustrācija notiek ar Jarinovskas kaislīgajām runām un maisus neatvērs, izplatot ziņas, ka to Latvijā vairs nav.. Nebūs ne dekomunizācijas, ne lustrācijas. Tas labi nebeigsies.

Atbildēt

Nu jau pietiks

10.11.2017. 05:12

»

nu bet

Ltv1 arī pielieto čekistu metodes - iefiltrē savējos un izspiego :) Laikam savādāk nevar, ja grib kādu taisnību dabūt...


Dzēš komentārus, neļaujot pievienot. Lustrāciju un dekomunizāciju grib aizstāt ar čekas maisu neatvēršanu. Vai tad Janovska , tiesību zinātņu doktore neredz, vai izliekas neredzam, ka Maizītis blefo? LR izdotie likumi neattiecas uz PSRS laika personām, kuras juridiski un vēsturiski ir citas. Tas pierāda, ka Maizītis pats ir čekists un, nedodot VDK dokumentus vēsturnieku komisijai, rīkojas kā čekists.

Atbildēt

Kar

10.11.2017. 00:58

Kā jau Finks teica, pēc saucmās neatkarības atgūšanas turpinās valdīt komuņaki, un šamo atkarīgie. To ari visā spožumā piedzīvojam.

Atbildēt

nu bet

10.11.2017. 00:49

»

LTV1 Pasaules panoràmà

Atzîmèja, runàjot par nogalinàto źurnàlisti Maltà, ka Latvija ari ir nozagto valstu skaità. Te mès redzam, ka SAB Maizîtis bez kompleksiem dara, kas ienàk pràtà un ir viens no valsts nozadzèjiem. Notikumi Indrika Latvieśa Bailès to pieràda, kur minèts ari L. Grantiñś. Vai Latvijai śàdà gadîjumà, lai...


Ltv1 arī pielieto čekistu metodes - iefiltrē savējos un izspiego :) Laikam savādāk nevar, ja grib kādu taisnību dabūt.
Vispār viss kaut kā atkārtojas - padomju laikā, ja kāds rausa ko pārlieku sev, teica - tā ir kapitālisma palieka. Tagad tāpat - pie nebūšanām vainīga vecā iekārta. It kā mūsu vadoņi neatkarības sākumā nebūtu skrējuši uz Ameriku pēc padoma, kā taisīt šoka terapiju tautai...

Atbildēt

bravo

10.11.2017. 00:48

Maizitis uzskata, ka ari izvesanas uz Sibiriju atmaskosana ir privatas dzives neaizskarimibas parkapums. Visi slepkavu darijumi ir vinu privatas dzives aizskarumi! Tapec noslepjami.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Politisko eliti biedē tikai un vienīgi viena lieta

Foto2020. gada noslēgumā visā krāšņumā tiek atklāti politiskās elites mērķi, kuri masu plašsaziņas līdzekļos vēl pirms dažiem mēnešiem tika dēvēti par sazvērestības teorijām. Taču šodien politiskā elite savus plānus vairs neslēpj. Tie ir skaidri redzami ikvienam cilvēkam, kurš ir atmodies – politiskā elite vēlas sagraut ekonomiku, salauzt cilvēku garu un pakļaut cilvēci totālai kontrolei. 
Lasīt visu...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...