Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lielais Brālis

15.11.2022. 19:04

Brīvība ir verdzība.Karš ir miers.Nezināšana ir spēks.Lūk visas atbildes!Sagremojiet šīs,varbūt piemetīšu vēl kādas,kaut gan izskatās,ka ar saprašanu visiem ir pašvaki

Atbildēt

Fui

15.11.2022. 15:09

Lūk,šaušalīgs janki vērtību transugenders dzīvē,brrrrrrrrrrrrrrr.

Atbildēt

vv

15.11.2022. 14:52

»

HT

Tā nevar teoretizēt par valsti, Kariņu kā varoni, valsts simboliem, patriotismu utt...


Ar valodu viņam ir problēmas, izskatās ka šis domā angliski, tulko galvā latviski, un tad sper ārā, savādāk nevar izskaidrot.

Atbildēt

vice

15.11.2022. 14:43

"Sabiedrisko mediju varonības" gads!

Atbildēt

vice

15.11.2022. 14:26

Mākslinieki no "sabiedriskajiem medijiem" darbībā.

Apmaksāti no Latvijas nodokļu maksātājiem!

Un tādi mākslinieki ir norma nevis "ārkārtas gadījums"!

Atbildēt

tā izmālētā skaistule bildē ir

15.11.2022. 11:29

Muižniece? Mūrniece! Čakša?...

Atbildēt

otršķirīgi

15.11.2022. 11:27

Tā būtne attēlā ir formāla, anonīma ilustrācija vai lsm publikācijas autore ?

Atbildēt

Mika

15.11.2022. 11:07

Labs raksta-prētēji pasaules sazvērestību sludinātāju murgainiem komentiem.

Atbildēt

FKK

15.11.2022. 10:53

Protams, ir šaubas, ka to visu ir teicis sešgadīgs bērns. Vai kaut kur ir pieejama, dzirdama oriģinālā intervija no kuras atšifrēta saruna?

Atbildēt

HT

15.11.2022. 09:24

Tā nevar teoretizēt par valsti, Kariņu kā varoni, valsts simboliem, patriotismu utt.

Jāvadās pēc “Viens likums, viena taisnība”. Likumi izriet no Satversmes. Kas ir Satversme? Teorija.

Kā interpretēt Satversmi, likumus, MK noteikumus? Pragmatiski. Ir Eiropas pragmatisms un ir amerikāņu pragmatisms.

Eiropas pragmatisms balstīts sabiedrības (tautas, valsts) tradīcijās un likumos.

ASV pragmatisms balstīts citā. “Ja lieta, ko esi izdomājis, darbojas, tad ok.”Vienmēr viss it ok. Lai ko tu amerikānim neteiktu, atbilde būs - labi. Ja liea nedarbojas, tad esi lūzeris, vai meklē ko citu.

Piemērs. Satiekas amerikānis ar amerikāni. Kā iet? Labi. Ko dari? Esmu Betmens. Betmens? Jā. Labi! Darbojas? Super labi. Labi!

Vieni uz Latvijas valsts, simboliku utt. skatās no eiropiešu viedokļa, citi no amerikāņu.

Ja žīds iekļuvis Rīgas pilī un taisa rebes, manipulē ar MP nosaukšanu, laužot tradīciju un nenosaucot jaunas Saeimas pirmā uzrunā MP, eiropiešiem var nepatikt, bet amerikāņiem un cionistiem viss ok, ja rebes iet plašumā. Un iet! Arī ASV Kariņam nepārtraukti melojot un smaidot. Izdodas samelot? Notic. Vēlraiz izdodas. Tic! Lieliski!

Sorosa politika ar to vien nodarbojas, algojot medijus, visādas kažokas utt.

Kariņš ir varonis, bet ne latviešu. Ar latviešiem viņu saista vien latviešu valoda.

Atbildēt

Nelasu šo safabricējumu

15.11.2022. 06:16

Lsm nekas labs. Latvijas sieviešu meli lsm

Atbildēt

jā, bet...

14.11.2022. 23:56

Viens ir cieņa pret tēvzemi, tautu un Latvijas Republikas valstiskuma atribūtiem, bet pavisam kas cits ir cieņa pret mūsu patreizējiem valstsvīriem.
Vai vajag cienīt valstsvīŗus, kuri pašlabuma interesēs nodod savu valsti un tautu?

Atbildēt

kāpēc ne

14.11.2022. 23:04

»

Terpentologs

Sorosītes, liberastes izdomāja bērnu un bērna tekstu. Nozēlojams viltojums, fake news. Diemžēl sabiedriskais medijs grimst arvien dziļāk purvā. Nozēlojami


Bērns ir kā ģimenes spogulis, ja ikdienā tiek lietoti arī gudri vārdi, bērns tos atkārtos. Bet izteicienos jūtams arī bērnam raksturīgs domas gājums. Un ko nu kritizēt bērna zīmējumus...

Atbildēt

Haralds Kalns

14.11.2022. 22:04

Vislielākie savas valsts patrioti (aizstāvji) ir pilsoņi, kuri savā valstī saņem tādas valdības rūpes un jūtamus sadzīviskus labumus, kurus tie gatavi aizstāvēt ar "zobiem un nagiem", ja kāds tos mēģinātu liegt vai atņemt!!! Par valstij (valdībai) adresētu kritiku labi ir teicis Lato Lapsa: Nav jāuztraucas, ja sieva grauž- jāsatraucas tad, ja tā kļuvusi vienaldzīga. Arī Svētos Rakstos minēts: Tēvs, kurš mīl savus bērnus, tos pārmāca!

Atbildēt

IM

14.11.2022. 20:14

Katrā kārtīgā protektorālā valstī visiem iedzīvotājiem ir jāmāk lamāt savu prezidentu, valdību, ministrus utt.. Tas ir galvenais iedzīvotāju uzdevums.Tie ir ikdienas treniņi perfektai lamāšanas apguvei. Lai tad kad iedzīvotājiem tiek padots signāls (caur mēdijiem) visi ir uzdevuma augstumos un norādītos bez stostīšanās un problēmām izlamā no panckām ārā. Ikdienas treniņi un momentāna mobilizācija uzdevuma veikšanai pie padotas komandas. Nu labi, teiksim svētdienās un svētku dienās var arī nelamāties un nelamāt, bet pārējās dienās jābūt obligāti formā. Nekā jauna, tikai protektorāta ikdiena.

Atbildēt

he he

14.11.2022. 20:09

»

par ko vārāmies

čangalietes vienmēr gvelž daudz un muļķīgi, mutes jau ciet neturas, vēl ar elkoni dabūsi sānos, ja neklausies....mazā krievija...tasd jau sīkums, ja nezagtu , neparazitētu VISMAZ SEVI ATPELNĪTU


čiuli, es tevi atpazinu - tu tak izskaties pēc titulbildes, allaž ar zilu aci un uzpampušu lūpu! Runā, ka čangaļi tevi regulāri iekaustot, jo tu virinot mētelīti čangaliešu priekšā ...

Atbildēt

necilības kakts

14.11.2022. 20:00

Izraibināt ģīmi ar sarkanu krāsu kā titulbildē - tas tagad ir aktuāls trends, bet kāpēc tikai ģīmi?

Atbildēt

,,rietumu degradetas vertibas,,

14.11.2022. 18:36

»

Terpentologs

Sorosītes, liberastes izdomāja bērnu un bērna tekstu. Nozēlojams viltojums, fake news. Diemžēl sabiedriskais medijs grimst arvien dziļāk purvā. Nozēlojami


babas sorosa ietekmei paklaujas daudz vieglak neka cilveki.Pie tam vinas uzsak aktivu baltas rases degradacijas un iznicinasanas propogandas darbibu

Atbildēt

Terpentologs

14.11.2022. 18:30

Sorosītes, liberastes izdomāja bērnu un bērna tekstu. Nozēlojams viltojums, fake news. Diemžēl sabiedriskais medijs grimst arvien dziļāk purvā. Nozēlojami!

Atbildēt

par ko vārāmies

14.11.2022. 18:19

čangalietes vienmēr gvelž daudz un muļķīgi, mutes jau ciet neturas, vēl ar elkoni dabūsi sānos, ja neklausies....mazā krievija...tasd jau sīkums, ja nezagtu , neparazitētu VISMAZ SEVI ATPELNĪTU

Atbildēt

tā viš i

14.11.2022. 18:08

Te nav ne "bērna viedoklis", ne bērna viedoklis, bet ar pamatīgu "bizdings" apveltīta autora vervelējums!

Atbildēt

Neatkarība

14.11.2022. 17:52

Nevar apdraudēt to kas nav.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

3

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

FotoDiskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu) pazūd būtisks jautājums – kāpēc vispār ir domātas konvencijas, kāda ir to nozīme un kāpēc valstis tām pievienojas? Šajā rakstā pievērsīšos potenciālajiem ieguvumiem no konvencijas, kā arī pretestības iemesliem.
Lasīt visu...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...