Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lielais Brālis

15.11.2022. 19:04

Brīvība ir verdzība.Karš ir miers.Nezināšana ir spēks.Lūk visas atbildes!Sagremojiet šīs,varbūt piemetīšu vēl kādas,kaut gan izskatās,ka ar saprašanu visiem ir pašvaki

Atbildēt

Fui

15.11.2022. 15:09

Lūk,šaušalīgs janki vērtību transugenders dzīvē,brrrrrrrrrrrrrrr.

Atbildēt

vv

15.11.2022. 14:52

»

HT

Tā nevar teoretizēt par valsti, Kariņu kā varoni, valsts simboliem, patriotismu utt...


Ar valodu viņam ir problēmas, izskatās ka šis domā angliski, tulko galvā latviski, un tad sper ārā, savādāk nevar izskaidrot.

Atbildēt

vice

15.11.2022. 14:43

"Sabiedrisko mediju varonības" gads!

Atbildēt

vice

15.11.2022. 14:26

Mākslinieki no "sabiedriskajiem medijiem" darbībā.

Apmaksāti no Latvijas nodokļu maksātājiem!

Un tādi mākslinieki ir norma nevis "ārkārtas gadījums"!

Atbildēt

tā izmālētā skaistule bildē ir

15.11.2022. 11:29

Muižniece? Mūrniece! Čakša?...

Atbildēt

otršķirīgi

15.11.2022. 11:27

Tā būtne attēlā ir formāla, anonīma ilustrācija vai lsm publikācijas autore ?

Atbildēt

Mika

15.11.2022. 11:07

Labs raksta-prētēji pasaules sazvērestību sludinātāju murgainiem komentiem.

Atbildēt

FKK

15.11.2022. 10:53

Protams, ir šaubas, ka to visu ir teicis sešgadīgs bērns. Vai kaut kur ir pieejama, dzirdama oriģinālā intervija no kuras atšifrēta saruna?

Atbildēt

HT

15.11.2022. 09:24

Tā nevar teoretizēt par valsti, Kariņu kā varoni, valsts simboliem, patriotismu utt.

Jāvadās pēc “Viens likums, viena taisnība”. Likumi izriet no Satversmes. Kas ir Satversme? Teorija.

Kā interpretēt Satversmi, likumus, MK noteikumus? Pragmatiski. Ir Eiropas pragmatisms un ir amerikāņu pragmatisms.

Eiropas pragmatisms balstīts sabiedrības (tautas, valsts) tradīcijās un likumos.

ASV pragmatisms balstīts citā. “Ja lieta, ko esi izdomājis, darbojas, tad ok.”Vienmēr viss it ok. Lai ko tu amerikānim neteiktu, atbilde būs - labi. Ja liea nedarbojas, tad esi lūzeris, vai meklē ko citu.

Piemērs. Satiekas amerikānis ar amerikāni. Kā iet? Labi. Ko dari? Esmu Betmens. Betmens? Jā. Labi! Darbojas? Super labi. Labi!

Vieni uz Latvijas valsts, simboliku utt. skatās no eiropiešu viedokļa, citi no amerikāņu.

Ja žīds iekļuvis Rīgas pilī un taisa rebes, manipulē ar MP nosaukšanu, laužot tradīciju un nenosaucot jaunas Saeimas pirmā uzrunā MP, eiropiešiem var nepatikt, bet amerikāņiem un cionistiem viss ok, ja rebes iet plašumā. Un iet! Arī ASV Kariņam nepārtraukti melojot un smaidot. Izdodas samelot? Notic. Vēlraiz izdodas. Tic! Lieliski!

Sorosa politika ar to vien nodarbojas, algojot medijus, visādas kažokas utt.

Kariņš ir varonis, bet ne latviešu. Ar latviešiem viņu saista vien latviešu valoda.

Atbildēt

Nelasu šo safabricējumu

15.11.2022. 06:16

Lsm nekas labs. Latvijas sieviešu meli lsm

Atbildēt

jā, bet...

14.11.2022. 23:56

Viens ir cieņa pret tēvzemi, tautu un Latvijas Republikas valstiskuma atribūtiem, bet pavisam kas cits ir cieņa pret mūsu patreizējiem valstsvīriem.
Vai vajag cienīt valstsvīŗus, kuri pašlabuma interesēs nodod savu valsti un tautu?

Atbildēt

kāpēc ne

14.11.2022. 23:04

»

Terpentologs

Sorosītes, liberastes izdomāja bērnu un bērna tekstu. Nozēlojams viltojums, fake news. Diemžēl sabiedriskais medijs grimst arvien dziļāk purvā. Nozēlojami


Bērns ir kā ģimenes spogulis, ja ikdienā tiek lietoti arī gudri vārdi, bērns tos atkārtos. Bet izteicienos jūtams arī bērnam raksturīgs domas gājums. Un ko nu kritizēt bērna zīmējumus...

Atbildēt

Haralds Kalns

14.11.2022. 22:04

Vislielākie savas valsts patrioti (aizstāvji) ir pilsoņi, kuri savā valstī saņem tādas valdības rūpes un jūtamus sadzīviskus labumus, kurus tie gatavi aizstāvēt ar "zobiem un nagiem", ja kāds tos mēģinātu liegt vai atņemt!!! Par valstij (valdībai) adresētu kritiku labi ir teicis Lato Lapsa: Nav jāuztraucas, ja sieva grauž- jāsatraucas tad, ja tā kļuvusi vienaldzīga. Arī Svētos Rakstos minēts: Tēvs, kurš mīl savus bērnus, tos pārmāca!

Atbildēt

IM

14.11.2022. 20:14

Katrā kārtīgā protektorālā valstī visiem iedzīvotājiem ir jāmāk lamāt savu prezidentu, valdību, ministrus utt.. Tas ir galvenais iedzīvotāju uzdevums.Tie ir ikdienas treniņi perfektai lamāšanas apguvei. Lai tad kad iedzīvotājiem tiek padots signāls (caur mēdijiem) visi ir uzdevuma augstumos un norādītos bez stostīšanās un problēmām izlamā no panckām ārā. Ikdienas treniņi un momentāna mobilizācija uzdevuma veikšanai pie padotas komandas. Nu labi, teiksim svētdienās un svētku dienās var arī nelamāties un nelamāt, bet pārējās dienās jābūt obligāti formā. Nekā jauna, tikai protektorāta ikdiena.

Atbildēt

he he

14.11.2022. 20:09

»

par ko vārāmies

čangalietes vienmēr gvelž daudz un muļķīgi, mutes jau ciet neturas, vēl ar elkoni dabūsi sānos, ja neklausies....mazā krievija...tasd jau sīkums, ja nezagtu , neparazitētu VISMAZ SEVI ATPELNĪTU


čiuli, es tevi atpazinu - tu tak izskaties pēc titulbildes, allaž ar zilu aci un uzpampušu lūpu! Runā, ka čangaļi tevi regulāri iekaustot, jo tu virinot mētelīti čangaliešu priekšā ...

Atbildēt

necilības kakts

14.11.2022. 20:00

Izraibināt ģīmi ar sarkanu krāsu kā titulbildē - tas tagad ir aktuāls trends, bet kāpēc tikai ģīmi?

Atbildēt

,,rietumu degradetas vertibas,,

14.11.2022. 18:36

»

Terpentologs

Sorosītes, liberastes izdomāja bērnu un bērna tekstu. Nozēlojams viltojums, fake news. Diemžēl sabiedriskais medijs grimst arvien dziļāk purvā. Nozēlojami


babas sorosa ietekmei paklaujas daudz vieglak neka cilveki.Pie tam vinas uzsak aktivu baltas rases degradacijas un iznicinasanas propogandas darbibu

Atbildēt

Terpentologs

14.11.2022. 18:30

Sorosītes, liberastes izdomāja bērnu un bērna tekstu. Nozēlojams viltojums, fake news. Diemžēl sabiedriskais medijs grimst arvien dziļāk purvā. Nozēlojami!

Atbildēt

par ko vārāmies

14.11.2022. 18:19

čangalietes vienmēr gvelž daudz un muļķīgi, mutes jau ciet neturas, vēl ar elkoni dabūsi sānos, ja neklausies....mazā krievija...tasd jau sīkums, ja nezagtu , neparazitētu VISMAZ SEVI ATPELNĪTU

Atbildēt

tā viš i

14.11.2022. 18:08

Te nav ne "bērna viedoklis", ne bērna viedoklis, bet ar pamatīgu "bizdings" apveltīta autora vervelējums!

Atbildēt

Neatkarība

14.11.2022. 17:52

Nevar apdraudēt to kas nav.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Pret cilvēku apkrāpšanu – moralizēšana, bet pret politiķu atdarināšanu – kriminālsods

FotoUzmanību piesaistīja divi ziņu virsraksti. Abi saistīti ar krāpniecību. Taču ar to atšķirību, ka vienā gadījumā stāsts ir par iespējamu kaitējumu potenciālajiem tautas priekšstāvjiem un par to piemērojamu bargu sodu, bet otrā – jau notikušiem kaitējumiem, tā teikt, vienkāršajiem cilvēkiem un nesodāmību par to.
Lasīt visu...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...