Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aleksandrs Poika

15.03.2023. 19:30

..pakariņa un pieneņgalvas kolīcija..jūtas varena, bet viss kādreiz sākas un tāpat ātri beidzas...

Atbildēt

humors

15.03.2023. 17:45

Lapsa apvainojās, ka viņu nosauca par kaut kādu tur "aizdomās turēto", lai gan viņš ir jāgodā kā persona pret kuru uzsākts kriminālprocess.

Atbildēt

kā var

15.03.2023. 17:37

Ordeņotie pakalpi\ni tikai atstra'dā un tam piekrita. Bet ka'atd var negribēt pie siles maisītaja posteņa, nu kā var negribet? Tā laime visus smīlēt vēl bez viagras

Atbildēt

lok

15.03.2023. 16:31

radio - propagandistu perēklis ar daudziem brežņeva raidījumiem,un pērkamiem žurnaļug,un cilvēka sarakstu,kurus aicināt,un savus drauģeļus ar vienu viedokli intervē vadošajam huntas režīmam.
būs labi,ja aizvāksies prom no Doma laukuma radio,
parazīiit bars.

Atbildēt

Latvijas radio

15.03.2023. 12:11

"precizēt informāciju par Jūsu juridisko statusu kriminālprocesā, kas saistīts ar raidījumā apspriesto bijušās VID izmeklētājas Initas Lūres interviju laikrakstam „Diena”. "
Cik divdomīga frāze par raidījumā sniegto nepārbaudīto informāciju, un par to, ka tomēr, kaut kāds statuss kriminālprocesā kādam ir zināms un saistīts ar raidījumā apspriesto.
Tad, kāds te mums izppauž pārdomātās baumas? - Latvijas radio.

Atbildēt

vice

15.03.2023. 12:00

Latvija 2023.g. sākums.

Politiskās korupcijas riski izgaismojušies visaugstāko amatpersonu līmenī un VAIRS NAV NOSLĒPJAMI!

Mēdijšļura panikā kā, lai to visu noklusē!!!

Amatpersonām klusēšanas moratorijs!!!

Ja atver muti, redzamas uzkrītošas kompetences problēmas bez citiem "bonusiem".

......un tad vēl tikai 100 km uz ziemeļiem Igaunija!!!

Atbildēt

Haralds Kalns

15.03.2023. 10:03

"rezume" Kādā veidā Tu redzēji (noskatījies) Latvijas Radio raidījumu, kurš ir audio formātā? Ja nu vienīgi salietojies LSD.

Atbildēt

vice

15.03.2023. 09:48

Jāvēl konsekvenci un izturību!

Latvijas medijšlura darbībā (šoreiz Latvijas Radio)!!

Būtiskā problēma: klerku visatļautība visos līmeņos, kuru sekmīgi piesedz tiesas (pēc likuma jāveic pārraudzības funkcija, ko atklāti ignorē vai nepilda) un attiecīgie dienesti.

Klasiskās taktikas:
strausa - iebāžam galvu smiltīs un izliekamies, ka problēmas nav, bet vēlāk ......tad jau "citi laiki";
novilcināšanas - darām visu, lai novilcinātu (daļai iestājas noilgums), pārējām gaidam atrisnājumu ar "citi laiki";
sarežģītās - kuplinam sastāvus tādā līmenī, lai VISI iesaistītie varētu viens otru piesegt!!!

Atbildēt

A. Tomsons

15.03.2023. 09:43

»

Apinis

Tomsons sekstants no laukiem, kristieši, esiet modri


ir īsts deģenerāts ar līku muguru. Tā līkā mugura gaida stibu par locīšanos varai. Pakalpiņa izdzimtenis.

Atbildēt

Kovida sakarā

15.03.2023. 09:40

»

VVF

Toties par kovida represiju un bezjēdzīgo vakcīnu slavināšanu Tomsons no visgribja bleķa grabuli saņēma! Tagad, izskatās, grib otru


savakcinētie ar Bigfarmas indi ir modificēti uz riskiem, par kuriem nerunā, bet turpina vakcinēt. Valsts jau paredzējusi 62 milj € kovid vakcīnām. Vakcinācija atstāj sekas uz dzimstību - vakcinētiem piedzimst modificēti pēcnācēji.

Mērķis ir samazināt pasaules iedzīvotāju skaitu līdz 1-2 miljardiem, jo to motivē tā - ja nesamazinās, pēc 100 gadiem cilvēki izmiršit no saindētās vides. Zināma patiesība tā var būt.

Un ES ekonomiku iznīcina tieši to pašu motīvu dēļ.

E. Levits un K. Kariņš dara to pašu. 32 gadu garumā Latvija zaudējusi mazākais miljons iedzīvotāju, ja pieskaita nedzimušos. To panāk, iznīcinot ekonomiku.

Atbildēt

Apinis

15.03.2023. 09:33

Tomsons sekstants no laukiem, kristieši, esiet modri.

Atbildēt

lauķis

15.03.2023. 09:09

»

VVF

Toties par kovida represiju un bezjēdzīgo vakcīnu slavināšanu Tomsons no visgribja bleķa grabuli saņēma! Tagad, izskatās, grib otru


Zemcilvēkiem neeksistē kauna,goda,cieņas izjūtas,tie sen jau pārdevuši savas dvēseles.

Atbildēt

VVF

15.03.2023. 07:53

»

valds

tas kankariņja & levitt ordeņa grabuļa pakaļjlaizja, iztapoņja kremlin neliettis radio1 strādā dienā -labi,ka tīrais laiks pie mikrofona 1h, nav gatavojies,jo saka pats- TV neskatos,ziņas neklausās.Vai tāds var strādāt radio??? Kapēc citi strādā dienā 8h, bet mēnesī 40 h,bet saņem minimālo mēnesī,strādā...


Toties par kovida represiju un bezjēdzīgo vakcīnu slavināšanu Tomsons no visgribja bleķa grabuli saņēma! Tagad, izskatās, grib otru!
Interesanti, viņam, kā nosacīti ticīgajam, par to nemaz, nemaz nav kauns?

Atbildēt

Skaidrojums

15.03.2023. 07:47

»

Žīdelis E. Levits

Citāts. “ Šīs A. Tomsona paustās ziņas bija nepatiesas un melīgas: ne viņa pieminētajā, ne kādā citā kriminālprocesā man nav noteikts statuss – aizdomās turamais (vai aizdomās turētais...


Varu atbildēt uz jautājumu, kā izbeigt procesu. Latvijā- nekā!
Nedz prokuratūra, nedz VID vairs tikpat kā nepieņem lēmumus lietās, kur redz, ka tās nav iespējams vinnēt tiesā, visu laiku atrakstoties modernā ierēdniecības literārā žanra "informatīvo vēstuļu" veidā. Tur ierēdņu sarakstītās muļķības nevienam nav iespējams nekur pārsūdzēt, jo tas nav ne lēmums ne spriedums, bet šo vēstuļu beigās vienmēr ir uzrakstīti draudi un obligāti veicamās darbības, kuras jāveic vēstules saņēmējam.
Tā arī ir tā slavenā "prusaku shēma" VID, kad, ar šādām draudu vēstulēm, tiek panākts, ka nodokļus valsts kasē samaksā arī tie, kuriem tas nebūtu jādara pēc likuma. Jo cilvēki, nobīstoties un nepārzinot likumdošanu, izvēlas labāk samaksāt, nekā strīdēties, jošīs iestādes savu uzsākto lietu turpinās līdz cilvēka kapam, katru mēnesi sūtot jaunas un jaunas draudu vēstules, izdomājot jaunus un jaunus fantastiskus izdomājumus, kāpēc cilvēks varētu būt vainīgs.
Tātad- atbilde ir, nekad nebeigsies, jo Latvija nav civilizēta valsts, vairs ne tuvu nav.

Atbildēt

Ja vien klusi tas debīlais žīds vilktu savas beidzamās dienas

15.03.2023. 07:25

»

Ko var darīt,

ja valsteles prezidents ir vecs, marasma nomocīts pusidiots žīdelis


Bet nē! Literatūru ienīst. Jaunvārdus darina ar žīda gaumi. Arhīviem iet ar līkumu.

Atbildēt

Ko var darīt,

15.03.2023. 07:23

»

Kad cilvēks zaudē prātu, visi liekas vienādi idioti


ja valsteles prezidents ir vecs, marasma nomocīts pusidiots žīdelis?

Atbildēt

Pēteris

15.03.2023. 02:10

»

?

Vai ir kāda iestāde, ar ko Lapsa vēl nav sadirsies


Vai LATVIJĀ ir kāda iestāde, par kuru varētu teikt tikai labu un, kurā nav konstatētas koruptīvas darbības?

Atbildēt

?

14.03.2023. 23:23

Vai ir kāda iestāde, ar ko Lapsa vēl nav sadirsies?

Atbildēt

IM

14.03.2023. 22:24

Melu savienības Muļķu zemē viss notiekas.

Atbildēt

Žīdelis E. Levits

14.03.2023. 22:10

Citāts. “ Šīs A. Tomsona paustās ziņas bija nepatiesas un melīgas: ne viņa pieminētajā, ne kādā citā kriminālprocesā man nav noteikts statuss – aizdomās turamais (vai aizdomās turētais).”

VID ar J. Stukāna atbalstu veica kratīšanas desmitās vietās Latvijā vienlaicīgi uz kādas personas, iespējams, R. Vonsoviča iesnieguma pamata

Kratīšanas tika veiktas L. Lapsas un viņa draugu, radu īpašumos. Tomēr pret L. Lapsu konkrēti nav izvirzītas apsūdzības, nav noteikts pat statuss - cietušā, vai aizdomās turamā utt.

Ko mēs varam secināt? Kav izbeigts arī pats safabricētais kriminālprocess, kurā ierauts arī Endo Lapsa.

Atbildiet uz jautājumu! Vai kāds var piespiest izbeigt to safabricēto kriminālprocesu? Vai pārtraukt?

Ja pats galvenais noziedznieku bandas vadonis E. Levits neizlemj dot mutvārdu norādes ģenerāprokuroram, “apžēlojot Lapsas kungu”, tas nekad nebeigsies - šīs vajāšanas un nomelnošanas, lai cik strauji prrtiķi sarkanām dirsām līstu palmā.

Kāpēc nebeigsies? Tāpēc, ka ar likumu nav noteikti termiņi, cik ilgi var vilkties safabricēts vai kriminālprocess vispār un nevainīgu cilvēku vajāšana.

Šajā strupceļa stāvoklī L. Lapsam būtu jāraksta iesniegums ģenerālprokuroram, bet to darīt ir bezjēdzīgi, jo J. Stukāns nav aizturēts un atcelts no amata, vietā nav cits prokurors, kas izmeklētu visus apstākļus.

Valstshunta demonstrē savus muskuļus un tai ir vienaldzīga tās reputācija sabiedrības acīs. Vai tad tas nav skaidri redzams?

Atbildēt

valds

14.03.2023. 21:51

tas kankariņja & levitt ordeņa grabuļa pakaļjlaizja, iztapoņja kremlin neliettis radio1 strādā dienā -labi,ka tīrais laiks pie mikrofona 1h, nav gatavojies,jo saka pats- TV neskatos,ziņas neklausās.Vai tāds var strādāt radio??? Kapēc citi strādā dienā 8h, bet mēnesī 40 h,bet saņem minimālo mēnesī,strādā ārā aukstumā.Kovid laikā tomsson klaigāja, draudēja,tiem kas nevakcin.Par kampaņu-tomsson trekni baroja.Tas bija vājprāts,kāds fake- tukšmuldēšana, ķiķināšana,meli,meli,..

Atbildēt

Fek

14.03.2023. 21:42

Tas sūda radio vispār naher vajadzīgs? Pansionātu klientiem?

Atbildēt

fakts

14.03.2023. 21:14

Lapsa atkal melo! Aidis Tomsons radio ēterā Lato Lapsu nekad nav nodēvējis par aizdomās turamo nodokļu nemaksāšanas kriminālprocesā. Viss pārējais ir smirdīgu pasūtījuma darbiņus veicošā Lapsas slimās fantāzijas.

Atbildēt

Lasītājs

14.03.2023. 21:14

Kas to Radio 1 klausās? Pensionāri? Es pensionārs neklausos, un arī Radio 2 bieži izslēdzu, jo visādu muldēšanu sauc par raidījumiem, kur vēl slēptā reklāma un pašreklāma.
Abi divi jāatdod privatizācijai, citādi mēs paliksim bez vienīgā latviešu mūzikas kanāla, kas pārvēršas par muldētāju.

Atbildēt

rezume

14.03.2023. 20:28

es to sižetu redzēju. Tomsons minēja divas personas, bet vārdus nenosauca. Vērtīgākais visā ir tas, ka beidzot ir skaidrs Lapsas statuss VID esošajā pamata kriminālprocesā - persona pret kuru uzsākts kriminālprocess. Pārējais līrika.

Atbildēt

Vēsturiskā atmiņa

14.03.2023. 20:21

Aidis Tomsons ne tikai Lato Lapsu nepatiesi nodēvē par aizdomās turamo, bet arī krievu okupantus nepatiesi sauc par Latvijas pilsoņiem, kaut gan pilsonību tiem iedeva tie paši kolaboracionisti, kas 1940.gadā dalīja LPSR pilsonību.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

21

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

FotoLikumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā Saeima apstiprināja ieturējamu summu 10% no parāddnieka ienākumiem, kas nepārsniedz minimālās algas apmēru neatkarīgi no piedziņas veida. Tātad no minimālās algas 300 EUR mēnesī parādnieka ieturējamā summa sastādītu: 59,74 EUR/mēnesī (aprēķins: 700 - 10,5% Soc.nod. - 500 neapliek.summa - 23% IIN * 10% = 59,74).
Lasīt visu...

21

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

FotoPiecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā ar unikālu atklāsmi: nevis pašu saraksta biedri esot tie labākie, bet gan viņa galvenais politiskais konkurents.
Lasīt visu...

21

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

FotoEs jums izstāstīšu kaut ko, ko LTV Ivo Leitāns jums neteica. Un viņš arī to nezina. Mans ģimenes uzņēmums pirms dažiem gadiem ir maksājis naudu portālam Delfi par manu dokumentālo filmu reklāmu. Abas reizes portals Delfi ziņoja saviem lasītājiem, ka ir skatāmas žurnālista Anša Pūpola dokumentālās filmas. Es ticu, ka portāls ļoti rūpīgi seko likumiem, kas aizliedz melīgas reklāmas izplatīšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...