Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

www.govlawyer.lv

10.08.2021. 14:35

tikai info -

K. Ulmaņa aģentūras-uzraudzības
lietā atrodas divi nozīmīgi dokumenti,
kurus viņš ir uzrakstījis tajā pašā
dienā, 26. jūlijā. Atkārtoti uzrakstīts
iesniegums PSRS iekšlietu tautas ko
misāram (krievu valodā): "Man ir tas
gods otrreiz griezties pie Jums ar no
pietnu lūgumu tomēr atļaut manam
bijušajam sekretāram J. Rudumam
apmesties kopā ar mani Vorošilovskas
pilsētā. Kā zināms, viņš atbrauca no
Rīgas kopā ar mani ar PSRS sūtniecības atļauju.
PSRS sūtniecība pat pati izprasīja
viņam pasi nepilnas stundas laikā, lai
tikai man nenāktos braukt vienam.
Pases izsniedza vienlaicīgi man un
viņam jau vilcienā.

Man ir jau 63 gadi un man būtu ļoti
grūti dzīvot svešā apkārtnē pilnīgi
vienam, bez neviena tuva cilvēka.
Ja tas varētu atvieglot mana lūguma izpildi, tad taču ir iespējams viņu
ieskaitīt par manas ģimenes locekli un
galējā gadījumā man piešķirto līdzekļu
pietiktu mums abiem.

Atbildēt

Temīda

10.08.2021. 05:31

Pederastiskais totalitārisms uzbrūk.

Atbildēt

Jautājums

09.08.2021. 14:35

»

Q

Pederasisms ir rietumu politika, tā kā ES mums dod naudu, tad arī liek kļūt par pederastiem, kas te vēl nav skaidrs


Kāpēc tas -pede....." ir kļuvis par rietumu pamatvērtību? Nevaru to saprast...

Atbildēt

Pilsonis

09.08.2021. 09:03

Tāpēc jau tie arī ir melu midzeņi. Tur tiek melots vismaz 90%, sagroza, noklusē

Atbildēt

Tiesību eksperts

08.08.2021. 10:12

»

Žulis

Kaut kā plusiņš pie šī raksta nestrādā. Bet tas ir sīkums. Sīkums nav tas, ka pakalpīgie pederastijas un lesbiānisma aizstāvji masu informācijas līdzekļos visos iespējamos veidos cenšas apklusināt, diskreditēt, izkropļot vai slēpt no sabiedrības to cilvēku paustās domas, kas aizstāv dabisko seksualitāti...


Viņi šādi priekš saviem pēcnācējiem cenšas attīrīt dzīves telpu no "liekajiem" cilvēkiem, kas, viņuprāt, ir pārāk savairojušies uz mūsu planētas"- nav precīzi. Viņiem "attīrīt" nav izdevīgi. Ja viņi "attīrīs", nekas viņiem nesanāks: kur viņi ņems aktīvos pederastus, kas viņus apmierina. Kā jau teikts, šie perversi meklē sev "kadrus", organizē perēkļus, ievilina sev aktīvos, kas pasīvos apmierinātu. Slimie paplašina savas aktivitātes, protams, lai vairotu slimo sabiedrību, lai justos brīvāk vai tml. Viņi neaizdomājas par normālas sabiedrības iznīcināšanu.

Bet ... šos apstākļus izmanto KGB, lai grautu "vajadzīgo" valstu stabilitāti, drošību, kaitētu un līdz ar to propagandē šīs perversijas tieši LGTB idejas - TE IR TĀ NELAIME un sajukums, kas ko propo gandē, ar kādu nolūku un ... kā perversi, tā normālie klūp uz šī ciņa.

Atbildēt

Tieši vecās lezbes ir tās,

08.08.2021. 09:31

»

cilveki ,esiet modri !

pederasti uzbruk visa pasaule


kas pārvalda visus ar feminismu. Pret lebju varu ir vienīgi islāms. I. Mūrnieca seaimas spīkere ir pasīvā lesbe, varaskāra un neapmierināta.

Atbildēt

Drīzāk lezbes uzbrūk pasaulei, demostrējot gatavību pis.tie un ražot bērnus

08.08.2021. 09:29

»

cilveki ,esiet modri !

pederasti uzbruk visa pasaule


kuras atbalsta pedaras.us, lai iegūtu jauniņās un padarītu par lesbēm.

Atbildēt

cilveki ,esiet modri !

08.08.2021. 08:23

pederasti uzbruk visa pasaule .

Atbildēt

to hmm

08.08.2021. 08:07

»

hmm

Tā diemžēl nav mana ideja


Tad ej dirst! Komentāri jāpietirš.

Atbildēt

Vācijā jau ilgāku laiku oficiāli izskata jautājumu

08.08.2021. 07:44

par laulības reģistrāciju. Atsakoties no tādas.

Savukārt kristietība un katolicisms piekopj ekumēnismu un Vatikāns, veidojot jauno “Eiropas ebreju impēriju”, homoseksuālismu atbalsta. Neatbalstot “netaisnību” ekonomikā, dzimumattiecībās, politikā utt, pasauli ar kovidafēras totalitārismu ved uz inkluzīvo kapitālismu, plānojot iznīcināt pūlim un valstīm piederošos īpašumus, tos atsavinot..

Inkluzīvajā kapitāismā viss piederēs globālām superkompānijām. Valstis un cenrālas bankas katra formālā pavalstnieka kontā ieskaitīs elektronisko naudu, kas plānota min iztikas minimuma apmērā. Inkuzīvajam kapitālismam jādodot iespēju visiem būt laimīgiem bez ģimenes. Sievietes un vīrieši būs kopējai lietošanai pilnai baudai te un tagad bez saistībām kļuvušiem neauglīgiem pēc vakcinācijas “pret C19”.

Katram būšot izvēle strādāt un saņemt valsts pabalstu. Vai nestrādāt un saņemt valsts pabalstu.

Ja tagad daudziem pieder biržu akcijas, tad inkluzīvajā kapitālismā “piederēs” pats biržas īpašums un cilvēkkapitāls būs tā daļa, faktiskajam īpašumam ekskluzīvi piederot globālām superkorporācijām. Tas nozīmē, ka tiks likvidēti pensiju fondi, to īpašumi un kapitāls, jo līdzīgi mazam un vidējam biznesam piederošo tos aprīs globālās superkopānijas un centrālās bankas.

Valstu infrastruktūras un kompānijas ar valsts kapitālu pāries globālo korporāciju īpašumā, dzēšot valstu parādus kovidafēras laikā, centrālām bankām izsniedzot aizdevumus kovidafēras radītiem lokdauniem, “helikopteru naudai”, pūļa testēšanai uz kovid 19 un pūļa nošpricēšanai, to kastrējot un sterlizējot, likvidējot lieko cilvēkkapitālu.

Notikumi Ķīnā parāda ASV demokrātu globālo korporāciju politiku nacionalizēt lielās kompāijas ar starptautiskajiem investoriem, radot pilnu ekonomikas lokdaunu. Ķīnā šodien strauji sabrūk biržu kompāniju ar ārvalstu investoru dalību indeksi. Ar biržu treidingu nodarbojas 10 miljoni ķīniešu, kurus plāno atstāt bez darba, izmaksājot ikmēneša elektronisko juaņu pabalstu. Neskaitāmas valstis ap Ķīnu jau parakstījušas līgumu ar Ķīnu norēķinus veikt elektroniskajā juaņā. Norēķinus vairs nespēs kontrolēt esošā sistēma, kurā izmanto usd. Pirmais vilciens ar precēm plāna “viens ceļš, viena josta” ietvaros jau ieradies Vācijā no Ķīnas, nemaz nerunājot par Ķīnas kompartijas finansu investīcijām Ukrainā un Baltkrievijā. Siņ Dzin Pins savā uzrunā atzina, ka Ķīna ir visur, kur atrodas kaut viens ķīnietis.

Savukārt Krievijas īpašnieku īpašumu vērtība tiks iznīcināta, neļaujot tos novērtēt un tirgot ar usd starpniecību.

Eiropas Komisija, kā ziņo Reuter, šī gada jūlija beigās sākusi izstrādāt plānu globālās ekonomikas katastrofas gadījumam, atsaucoties uz klimata izmaiņām. Kas patiesībā slēpjas aiz šī plāna, lemj citas persoas aiz aizslēgtām durvīm, kur nepiedalās lētticīgie eiroparlamentārieši.

Inkluzīvo kaitālismu plāno vispirms ieviest Ķīnā. Vatikānam jau dotas oficiālas iespējas sava ekumēnisma ieviešanai Ķīnā. Savukārt Krievijas pareizticīgie vēl izrāda tam pretošanos.

Atbildēt

hmm

08.08.2021. 06:09

Varbūt Baško un Stepaņenko gribētu sākt vākt parakstus, kas Satversmē nostiprina geju pienākumu valkāt rozā trīstūra uzšuves uz apģērba?

Atbildēt

Žulis

08.08.2021. 05:44

Kaut kā plusiņš pie šī raksta nestrādā. Bet tas ir sīkums. Sīkums nav tas, ka pakalpīgie pederastijas un lesbiānisma aizstāvji masu informācijas līdzekļos visos iespējamos veidos cenšas apklusināt, diskreditēt, izkropļot vai slēpt no sabiedrības to cilvēku paustās domas, kas aizstāv dabisko seksualitāti un tradicionālās ģimeniskās attiecības cilvēku starpā. Vai tiešām tā nauda, ko jūs saņemat "par savām pūlēm" ir tā aizmiglojusi saprātu, ka neapjēdzat kādu nākotnes pasauli palīdziet veidot saviem bērniem un mazbērniem? (Es šo jautājumu uzdodu cilvēkiem ar tradicionālu seksuālo orientāciju, kas pārdevušies LGBT kustības sponsoriem.)Vai tiešām jūsu vēlēšanās ir redzēt kā jūsu bērni un mazbērni no mazotnes tiek audzināti kā bezdzimuma radījumi, kam dzimums ir tikai spēlējama loma, kuru var mainīt kā iepatīkas? Vai tiešām jums gribas, lai jūsu dzimtas iznīkst pēcnācēju homoseksuālu attiecību rezultātā? Starp citu, tieši tāds ir LGBT kustības sponsoru patiesais mērķis. Viņi šādi priekš saviem pēcnācējiem cenšas attīrīt dzīves telpu no "liekajiem" cilvēkiem, kas, viņuprāt, ir pārāk savairojušies uz mūsu planētas.

Atbildēt

lauķis

08.08.2021. 05:36

Nu nav tur ko definēt,ģimene i cilvēces stūrakmens.Man domāt ka tiem nabaga pideriņiem var likt mieu,tie pasi nobeigsies,jo nespēj vairoties.
Manuprāt jāvēršas pret tiem kas rada likumus un pieļauj visu šo perversiju demonstrēšanu,pret melu medijiem kas popularizē šos deģenerātus.

Atbildēt

Q

08.08.2021. 05:35

Pederasisms ir rietumu politika, tā kā ES mums dod naudu, tad arī liek kļūt par pederastiem, kas te vēl nav skaidrs?

Atbildēt

vilis

08.08.2021. 03:38

no raksta neko nesapratu,bet komentāri šķiet veselīgi

Atbildēt

Velns cionistiem slēpjas sīkumos

08.08.2021. 02:35

»

autoram

Jūsu tēvs bija izcils àrsts, bet Jūs sevi pārdodiet par sīknaudu. Dieemźèl


Tāda ir haosa būtība, sajaukt jēdzienus. Piekrītu, laclesbietes savos tīklos pavedina jaunus cilvēkus. Aizvien biežāk redzu, kā, īrējot īslaicīgās apmešanās vietas, lesbietes guļ vienā gultā. Perversi. Neticami. Arī geji, kas izliekas, ka tā sagadījies ar īres grūtībām.. pretīgi, lopiski un cūciski.

Atbildēt

kļimoviča aita

07.08.2021. 23:24

Dželsomino dzied ar spēku,
Sagrauj trako nama ēku!!!

Atbildēt

Rajonā runā

07.08.2021. 22:34

Raksts ir precīzs, korekts. Bet kādēļ LGTB iet apkārt un veļ naidu. Kas viņiem liedz čupoties savos dīvānos. Nē, viņi klaigā un izrāda savas perversijas, lai tracinātu pārējo tautu.

Tr ir viens bet. Neko nezinu par lesbietēm, bet homoseksuālajai sabiedrībai ir "kadru" tūkums un viņi, lai apmierinātu savas tieksmes, rīko dažādas orģijas lai ievilinātu barā nepilngadīgos, jauniešus, dzērājus, slimos, citādus, kuri nodrošina pasīvo personu seksu. Un veido perēkļus, apdraud pārējo sabiedrību, apdraud kaimiņus, bērnus utt. Viņu nolūks ir slepens - attīstīt homoseksuālo klientu loku "bez robežām" - tās ir viņu "cilvēktiesības". Ne velti viņi grib ieviest šo perversiju mācību skolās, visā sabiedrībā. Latvijas Radio jau ir īsts homo rupors, katru dienu par to vien runā un jau izskatās, ka Radio jau ir viss kolektīvs kā viens perversiju veidojums.

Cilvēki, esiet modri - valstī notiek jauna "pandēmija"- seksbrīvības pandēmija.

Skat:
- Iekšlietu ministre,
- Ārlietu ministrs,
- ģenerālprokurors,
-Satversmes tiesa,
- Radio diktori ( vārdus nesaukšu).

Arī Augstākā tiesa kaut ko tādu izteica par dzimtsarakstu reģistrācijas likuma neatbilstību, ka nereģistrējot viendzimuma pāru laulību vai tml.

Atbildēt

Precīzi

07.08.2021. 21:53

Šoreiz Jāzeps Baško trāpījis precīzi. Un tā nebūt nav sīknauda, ko viņš aizstāv! Būtībā viņš aizstāv arī savu, Baško dinastiju!

Atbildēt

Cionisti atkal mēģina

07.08.2021. 20:59

sašķelt sabiedrību un sajaukt patieso jēdzienu būtību. Tā tiek šķelta sabiedrība un ieviests haoss.

Atbildēt

autoram

07.08.2021. 20:05

Jūsu tēvs bija izcils àrsts, bet Jūs sevi pārdodiet par sīknaudu. Dieemźèl.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...