Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mediju kretīni strādā tikai varai

28.07.2022. 22:19

»

patiesībā

tu u.c. taml. biomasas izstrādājumu atkritumi var "uzskatīt" vai "neuzskatīt" pilnīgi vienalga ko - normāliem cilvēkiem šķībi muldošu pamuļķu "uzskati" neinteresē, absolūti...


Un viņu galvenais uzdevums ir novelt vainu no valdošajām elitēm! Kovids un krievi ir vainīgi pie krīzes! Un krīzi, jeb precīzāk sakot, revolucionāro situāciju mēs atrisināsim uz masu rēķina! Mēs dzīvosim sliktāk un ēdīsim mazāk tāpēc, lai Kariņam līdzīgi izdzimteņi varētu turpināt karot ar Krieviju?

Atbildēt

patiesībā

27.07.2022. 16:23

»

Es

Piemērus, vai uzskatīsim, ka tu muldi


tu u.c. taml. biomasas izstrādājumu atkritumi var "uzskatīt" vai "neuzskatīt" pilnīgi vienalga ko - normāliem cilvēkiem šķībi muldošu pamuļķu "uzskati" neinteresē, absolūti.

P.S. Skat.iepr.: Tipiskus precedentus var atļauties neredzēt un nedzirdēt tikai tie bioizstrādājumu atkritumi, kas to konsekventi (truli / izmisīgi) nevēlas.

Ir sacīts: "Nevar pamodināt cilvēku, kurš tikai izliekas, ka guļ." ;)

Atbildēt

Asais

27.07.2022. 15:25

biedrs Aidis Tomsons un biedrs Lininš iekš LR ir visīstākās komuņagu/okupantu vadlīnijas.

Atbildēt

Journalist

27.07.2022. 13:44

To stulbo tekstu pat neizlasiiju, nav veerts. Vieteejie t.s. mediji izplata tendeciozas un arii meliigas zinjas. Pasuutiijuma zinjas. Turklaat valodas zinaashanas tiem kropljiem nozheelojamas. Iesaku pamaaciities. Vai arii, kas labaak - pakaarties. Meesli....

Atbildēt

ss

27.07.2022. 12:27

»

ha-ha

Ja propoganda aktīvi reklamē padomju okupācijas režīma darboņus- pat aicinā skumt par bistamākā čekas aģenta-ārsta nāvi,reklamejot to par patriotu un neatkarības cīnītāju,aicinā godināt okupantu slavenākos ideoloģiskos darboņus t.i.komunistus,tad tā ir krimināla un bīstama pretvalstiska propoganda,kura...


Čeka salīdzinoši, tāds bērnelis vien bija ar to kas notiek šodien, propoganda tik milzīgās dozās arī nebija, te nu tiešām ir totalitārs režīms ar PSRS komponentēm, tas laikam tāpēc, ka pie špices ir bijušie komjaunieši KP biedri un to mantinieki un vēl atlīduši pabaroties leviti, kariņi un citi migrējošie personāži.

Atbildēt

vice

27.07.2022. 12:08

Un tieši "sabiedriskie" mediji ir vieni no dezinformācijas izplatītājiem.

Atbildēt

vice

27.07.2022. 12:04

Latvijas "sabiedriskajiem" medijiem uzticēties nevar. Pilnīgi noteikti. Viss jāpārbauda. Valdības uzpirktie propagandisti.

Atbildēt

skumji, ka mūsui mediji ir šarikovi

27.07.2022. 09:40

UN PUBLICĒ MELĪGUS, NEZINĀTNISKUS VIEDOKĻUS, NE PRETĒJUS. KALPU GALA JAUSUDRABIŅA AIJAS...DIPLOMS NEGLĀBJ

Atbildēt

Lasītājs

27.07.2022. 09:18

Tā mēs nodokļu naudu izplenderējam, uzturot šitādus medijus, kur nav ne satura, ne informācijas. Vajag likvidēt valsts atmaksātos un atstāt tikai privātos. Pietiek turpināt celt komunismu, Latvijā taču 30 gadus kapitālisms!

Atbildēt

IM

27.07.2022. 08:47

Manuprāt jau ar mēdijiem nupat ir galīgi cauri. Cik nav papīra sasmērēts par to kādiem mēdijiem būtu jābūt. Vēl tikai standarti laikam trūkst. Bet rezultāts nekāds. Kaut ko sver, kaut ko līdzsvaro. Tā vietā lai meklētu risinājumus, meklētu patiesību. Sabiedrība pa bruģētu ceļu virzās uz elli bet mēdiji to nemaz nepamana. Nav redziet tādu viedokļu, vai ja ir tad par maz un tos neapskatām. Par maz salīdzinot ar citām pārējām "pareizo" viedokļu masām. Rezultātā, pretēji viedokļi neeksistē, pretēju viedokļu sadursmes nesanāk, visapkārt viens liels rožu lauks.

Atbildēt

Nepareizo virsrakstu rotaljas

27.07.2022. 08:02

Populaara izprieca huntas zhurnaalistu darbaa.

Atbildēt

ha-ha

27.07.2022. 07:37

Ja propoganda aktīvi reklamē padomju okupācijas režīma darboņus- pat aicinā skumt par bistamākā čekas aģenta-ārsta nāvi,reklamejot to par patriotu un neatkarības cīnītāju,aicinā godināt okupantu slavenākos ideoloģiskos darboņus t.i.komunistus,tad tā ir krimināla un bīstama pretvalstiska propoganda,kura nemītigi šļācās no visiem valsts finansētiem kanāliem un rāda,ka 5.kolona ir kļuvusi vēl spēcīgāka un gatavojas savai x stundai.

Atbildēt

VB

27.07.2022. 07:15

»

lauķis

Nav tikai minēts kuras sabiedrības mediji tie ir


Tie ir tie,kam visp. nav nekādu pienākumu + nav pienākumu pat pastāvēt... Kurš vēl viņu blēņām tic, tos klausās, skatās, lasa (nu, ja nu vienīgi atejā) etc?

Atbildēt

Cielava

27.07.2022. 07:07

To, ko mums dod šie "mediji", ieskaitot reklāmas, nu nezinu, laikam 90% ie dezindormācija, vismaz pēdējos divarpus gadus ir dezinformācija un zombodezinformācija. Rezultātā cilvēki masveidā no tiem medijiem atsakās, pat no TV. Atsakās no viņu nepatiesās informācijas. Vēl jābrīnās, ka tiem medijiem joprojām ir patērētāji.
Un par to Levitu, kas tik ļoti uzsver uz nesagrozītu informāciju, kungs - tad pasajiet mums - kuri tad ir tie uzticamie mediji, ja pat ministriju mājas lapās ir feiks ??? No kurienes pats Levits ņem to info, kuru dod publiski? Kas tie par slepeniem avotiem?

Atbildēt

IM

26.07.2022. 23:16

Re kā! Sabiedriskie mēdiji meklē mehānisku līdzsvaru starp meliem un patiesību?

Atbildēt

hihi

26.07.2022. 21:35

varētu padomāt, ka pie mums iespējams arī pretējais))) viedoklis ! Trakam jābūt , lai uz cietumu pa taisno rautos !

Atbildēt

patiesībā

26.07.2022. 20:31

»

Es

Īsāk sakot, propagandoni, nopirkti kā maukas


ir vismaz viena principiāla atšķirība - viena no pusēm ražo, tiražē un taml. "apspēlē" MELUS, kur pretī otra puse tiražē, interpertē un taml. "operē" ar PATIESĪBU. Tipiski precedenti ienākas faktiski ikdienišķi, tos var neredzēt un nedzirdēt tikai tie, kas to konsekventi (truli / izmisīgi) nevēlas.

Atbildēt

Haralds Kalns

26.07.2022. 20:28

NĀK RUDENTIŅŠ- LĪST ŪDENTIŅŠ(skaidrais)!

Atbildēt

Huntas trollis

26.07.2022. 20:05

Jaunas deklaratīvās vadlīnijas nerosina pūļa neuzticību valsts subsidētiem propagandas kanāliem.

Jaunās vadlīnijas nostiprina ticību valsts propadandas mediju sniegtās informācijas patiesumam.

Ja minēto neņem vērā, šo komentāru var droši nelasīt tālāk.

Atbildēt

ko tauta par Jums domā?

26.07.2022. 19:24

Jūs ,sūdi, nepārstāviet tautu! Jūs apkarojat vārdu brīvību u barojaties no Sorosa naudas! Neviens Jums netic, jo nekas cits bez meliem no Jūsu mutēm nenāk! Vakcinācijas reklāmisti un Vienotības reklāmas kompānija. Tauta Jūs ienīst un lustrēs pie pirmās iespējas!

Atbildēt

Es

26.07.2022. 19:09

Īsāk sakot, propagandoni, nopirkti kā maukas.
Ne ar ko neatšķiras no kaimiņiem Krievijā.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

26.07.2022. 18:54

»

Kāda Tauta-tāda valdība

Latvijas sabiedriskie meediji objektiivu un patiesu informaaciju nesniedz.Bet kaa Hitlera un Stalina laikaa nodarbojas ar meliigu propagandu


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-----------
Ir sacīts: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Un, arī: "Kritikas (jebkādas, t.sk. arī satīras, ironijas, sarkasma un taml. radošu izpausmju) totalitāri agresīva ierobežošana vai pat lop!ski tŗula iznīcināšana (cita starpā – tieši tāpat, kā objektīvas un taml. "veselīgas" PAŠkritikas deficīts) neizbēgami noved pie tā, ka VISS kritikā aktualizētais izpildās daudz ātrāk, graujošāk, apjomīgāk, "iekļaujošāk" un taml. pamatīgāk."

Savukārt, kā zināms: "Gudri ļaudis mācās galvenokārt no citu kļūdām, ne pārāk gudrie – galvenokārt no savējām, bet pilnīgi bezceŗīgi muļķi nemācās VISPĀR." ;)

-----------

Mediju ziņa (2014. gads): "Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (...) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais "mundieris", bet arī visas valsts reputācija." ... ( apt.cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Aŗturs Pŗiedītis, aktuālā publikācija "Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?" )
-------

"M.U.Ļ.Ķ.U Zemē - TĀ vi’š i’!..."
( ...[p]ar MZ SILES "valsts" angažētajiem ‘masmē.dekļiem’ )
( 'tekošā momenta aktualizējums' - iz "O.M.© aŗChīva" )

"Caur to ar' esam slaveni, ka..."
Šīs "valsts" 'masu mē.dekļi',
Pirms "glupo pūli" NOZOMBĒ ~
Šos (paš)C.E.N.Z.Ū.R.A izkastŗē:

Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
Dēļ ANGAŽĒTAS ...(mel)šanas:

“Šai M.U.Ļ.Ķ.U Zemes “valstī” VISS,
Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
Ja “balts i' mells”, tad - tā vi’š i’,
Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!

Ja Saimnieks pavēl "nospārdīt" ~
Pa "masmē.dekļiem" iz..(gānīt),
Jebko, kas "nelojāls" vai "svešs",
Tad - tā vi’š i’ (kaut - paknaps "kešs")!

Ja Saimnieks ŗukšķ (pēc Orvela),
Ka "četras kājas" -- "vērtība",
Bet "divas kājas" -- "nerullē",
Tad - tā vi’š i’ (kaut - kretinē)!

Ja Sainieks ķērc: "Wooow - "hibrīdkarš",
JAU grauj šo "valsti", gadiem garš!!!"
Kā maitas putns, ap ...('jūdzies'),
Tad - tā vi’š i’ (kaut - "bauri" smies)!

Ja Saimnieks kviec, ka "Krievi nāk!!!"
Un gvelž, ka "MZ "valstij" VĀKS,
Bez rietum-OKUPANTIEM 'briest'!!!"
Tad - tā vi’š i’ (kaut - totāls "sviests")!

Ja Saimnieks vēkšķ, ka "brīvība",
Tiek 'banderlohiem' atņemta,
Un slāvu kašķim -- 'jeņķu' fōns,
Tad – tā vi’š i’ ('bļin, lohatrōns')!

Ja Saimnieks "pandēmiski" spiedz:
"Qiii - "kroņa" vīruss 'fišku žmiedz' ~
Laiks 'špricēties' un griķus pirkt!!!"
Tad - tā vi’š i’ (kaut - 'pavelk ņirgt')!

Ja Saimnieks grib, lai "gAnderiem",
No "skapja" šķēŗmi smiŗdošiem,
Tiek "cieņa" ZOMBĒTA un "gods",
Tad – tā vi’š i’ (kaut - pelnīts sods)!

Ja Saimnieks "prezentē", ka šis,
Ir “balts un pūkains” kustonis,
Ne tŗekni stŗebjošs SILES lops,
Tad - tā vi’š i’ (kaut - “profīts” skops)!

Ja Saimnieks uzdod samelot,
Un “masmē.dekļos” publiskot,
Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
Tad - tā vi’š i’ (kaut - BLEFS ir tas)!

Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
Iekš ANGAŽĒTA “mē.dekļa” ~
‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
“Yesss - tā vi’š i’!...” (kaut - šķērmi smird)...”
...
Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
Tad – M.U.Ļ.Ķ.U Zemē tā ‘vi’š i’!

Bet - tie, kas “nelien” (...) Saimniekiem,
Tiek “C.E.N.Z.Ē.T.I” no “mē.dekļiem”:
“Kam riebjas KALPOT “lojāli” ~
Lai lasās... (dillēs), TĀ vi’š i’!...”

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

lauķis

26.07.2022. 18:41

Nav tikai minēts kuras sabiedrības mediji tie ir.

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

26.07.2022. 18:28

Latvijas sabiedriskie meediji objektiivu un patiesu informaaciju nesniedz.Bet kaa Hitlera un Stalina laikaa nodarbojas ar meliigu propagandu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Prezidents atkal jau parāda, ka ir caur un cauri līdzšinējās valdošās koalīcijas prezidents, nevis tāds prezidents, kas ir visai tautai

FotoValsts prezidents Egils Levits 3. oktobra LSM LTV “Rīta panorāmā” it kā sacīja visu gludi, pareizi un rāmi. Taisnība, ka Latvijas vēlētāji šoreiz ir bijuši daudz aktīvāki gājēji pie urnām nekā iepriekšējā reizē. Prezidents par šoreiz labo aktivitāti pateicās vēlētājiem.
Lasīt visu...

21

Es biju pārpratis, ka šīs ir ļoti nepareizas lietas

FotoDziļi nožēloju savu gadiem ilgo aktīvo iesaisti sabiedriskajā cīņā par cilvēktiesībām. Man tas ir nesis milzīgus zaudējumus un postu.
Lasīt visu...

21

Steidzam ziņot par operācijas “Fiktīvās varas triumfs” gaitu un iznākumu

FotoIzdomāts stāsts par kāda Vienotības vecbiedra, iespējams, nosūtītu ziņu saviem sadarbības partneriem kādā kaimiņvalstī. Vēstule, kāda hipotētiski varētu būt uzrakstīta un pa slepeniem kanāliem, kas zina, varbūt saistītiem ar kino Pionieris afēras locekļiem, nosūtīta kaimiņos mītošam caram.
Lasīt visu...

15

Varbūt pošu ģenētiski modificētie ķermeņi - signāla uztvērēji - balsu atdošanas dienā saņēmuši attiecīgo programmatūru par konkrētu aplokšņu mešanu urnā

FotoLabais tonis paredz komentāru par vēlēšanu balagānu. Divos vārdos - aplausi stāvus! Fanfaras tiem, kuri ar savu parakstu apliecināja atbalstu sistēmai. Protams, var tikai apbrīnot nekaunību tik klaji viltot "rezultātus" (iespējams, pilnīgi pretēji tautas izdarītajai "izvēlei". "Tie pēdējie būs tie pirmie, tie pirmie būs pēdējie" - tuvu pilnīgam "kājām gaisā").
Lasīt visu...

21

Skolā strādāju, jo pagaidām to varu atļauties

FotoTātad, ja nu kādam interesē, cik saņem skolotājs parastais, varu padalīties ar savu situāciju pagājušajā mācību gadā. Lūdzu, izlasiet līdz galam. Vadu 34 kontaktstundas nedēļā + 1 konsultācijas stunda.
Lasīt visu...

18

Nepieciešama Saeima, kas spēj vadīt valsti cauri vētrainiem ūdeņiem (un ievēlēt mani uz otru termiņu, lūdzu)

FotoGodātie Latvijas pilsoņi! Vēlētāji! Nākamajos četros gados Latvijai ir nepieciešama tāda Saeima un valdība, kas spēj droši vadīt mūsu valsti cauri vētrainiem ūdeņiem.
Lasīt visu...

12

Mēs izmisīgi gribam izkrāpt valsts iepirkuma garantijas mūsu terminālim!

FotoDarbs pie sašķidrinātās dabasgāzes jeb LNG (liquefied natural gas) termināļa izveides Latvijā norisinās jau teju desmitgadi un varētu turpināties vēl tikpat ilgi, ja ne Krievijas agresija Ukrainā, kas nepārprotami lika saprast mūsu valsts enerģētisko atkarību ar visām no tā izrietošajām sekām.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas: kāpēc vajag iet vai neiet pie balsošanas urnām

FotoPašreiz sociālajos tīklos izskan daudz aicinājumi boikotēt vēlēšanas, un daudzi arī uzskata, ka nav vērts piedalīties vēlēšanām, jo pa lielam nekas nemainīsies. Un uz vēlēšanām pamatā neiet cilvēki, kuri nav apmierināti ar valdību, ar Saeimā ievēlēto deputātu darbu. Bet vēlēšanu boikots ir izdevīgs varas partijām, un tās to slēpti atbalsta.
Lasīt visu...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

Līdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot...

Foto

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

Šis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar...

Foto

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

Jums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi...

Foto

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

Satversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder...

Foto

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

Vadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

Nepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet...

Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...