Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tapēc

23.09.2022. 14:10

»

Kas viņai kabatā

Pietiek uzzināt, kas viņai pēdējā laikā kaut ko uzdāvinājis, vai ko viņa vinnējusi loterijā un viss būs skaidrs, kāpēc daudzi "iepērkas" LTV veikaliņā pie Roķes. Katrā progrāmmā ir savi "iemīļotie" konsultānti, spriedumu izteicēji... Piemēram Burovs gadiem ir topā, lai gan ir politiskais korumpants , ...


te vietā jautājums: Kapēc par to klusē žurnālistu savienība, bet uzbrūk Kariņam par to, ka tas neiet uz viņu intervijām...Tad jau iznāk, ka sabiedriskie mass media LV nemaz nekalpo sabiedŗibas interesēm, bet šauras grupas interesēm...Ko nu?

Atbildēt

Šis par vecu lai par viņu vēlētu

21.09.2022. 21:34

Latvijā cita neko tagad nerāda vienīgi vecus ierakstus no pīlēna laikiem.

Atbildēt

oktets

20.09.2022. 15:01

»

Savadi

VSIA”Latvijas televīzija” nezinaja,ka pati pārraidīja zinu raidījumos informāciju par Ulda Pīlēna izvirzīšanu par Ministru prezidenta amata kandidātu?!Vai kāds tam ir noticējis?Un izrādas 3016.gada raidījums šogad bija tik pieprasīts skatītājiem - lai to trīs reizes atkārtotu! Kurš tam visam ir noticējis...


Interesanti kuri būs tie,kuri no piemānīto ausīm novāks uzkarinātos makaronus un citus populisma atribūtus?
Varbūt naivajiem jālec ķīseļa upē ar debesmannas krastiem?
Lācis mežā teica-ir auni un citas lapsas,kuras jau no dzimšanas ir paklausīgas un maļ barveža uzstādījumus

Atbildēt

Kas viņai kabatā

20.09.2022. 14:07

Pietiek uzzināt, kas viņai pēdējā laikā kaut ko uzdāvinājis, vai ko viņa vinnējusi loterijā un viss būs skaidrs, kāpēc daudzi "iepērkas" LTV veikaliņā pie Roķes. Katrā progrāmmā ir savi "iemīļotie" konsultānti, spriedumu izteicēji... Piemēram Burovs gadiem ir topā, lai gan ir politiskais korumpants , nerunājot par visu pārējo, bet viņš tiek regulāri aicināts TV24. Un pārējās programmas neatpaliek.Arī LTV1.

Atbildēt

60+

20.09.2022. 13:22

»

Deokupāciju dekolonizāciju derašizāciju

Man savukārt jūs abu nav žēl, jo visa krievu okupācijas sistēma balstīta uz apmānu, izlikšanos par atbrīvotājiem, viltus vēsturi un meliem. Tam reiz jāpieliek punkts


Lielais nežēlotāj, esmu pietiekami ciniska persona, lai redzētu, ka tev visur rādās krievu okupācija, kas arī tev aizmiglo acis uz realitāti.Apziņas plašums un spēja paskatīties uz lietām ne tikai no savas alas ļautu saredzēt globālos pārmaiņu apvārkšņus.... Un tas, ko tu gribi, lai tā būtu, baidos, ka tevi iedzīs galu galā izmisumā, bet nesatraucies, varbūt, ka nākošā dzīvē ( ja paveiksies ) piedzimsi kā krievs/krieviete Krievijā. Tur tāpat dzīvo dažādi ļaudis :)

Atbildēt

Tāpat kā Putina opozīcija

20.09.2022. 12:57

»

sorositu banda

sorositu banda kalpo karinlevita rezimam


https://youtube.com/shorts/1DoBgBK1SNw?feature share

Atbildēt

Gustavs

20.09.2022. 12:17

»

jautaajums

Vai starp puķinTV un LTV ir kāda būtiska atšķirība


Vai tad vēl nav saprasts, ka te visi dzīvo ruskii mir?

Atbildēt

Deokupāciju dekolonizāciju derašizāciju

20.09.2022. 12:05

»

jautaajums

Vai starp puķinTV un LTV ir kāda būtiska atšķirība


Latvijā jāiegulda daudz vairāk viltības tāpēc ka latvieši nav ne tuvu tik tumsonīgi un māņticīgi kā raškas pacienti.

Atbildēt

Deokupāciju dekolonizāciju derašizāciju

20.09.2022. 11:55

»

Čiekurs Egles dēls

Man 50


Man savukārt jūs abu nav žēl, jo visa krievu okupācijas sistēma balstīta uz apmānu, izlikšanos par atbrīvotājiem, viltus vēsturi un meliem. Tam reiz jāpieliek punkts.

Atbildēt

Savadi

20.09.2022. 09:24

VSIA”Latvijas televīzija” nezinaja,ka pati pārraidīja zinu raidījumos informāciju par Ulda Pīlēna izvirzīšanu par Ministru prezidenta amata kandidātu?!Vai kāds tam ir noticējis?Un izrādas 3016.gada raidījums šogad bija tik pieprasīts skatītājiem - lai to trīs reizes atkārtotu! Kurš tam visam ir noticējis? Kāpēc publiskas personas pārstāvji melo?

Atbildēt

es gan izlasīju

20.09.2022. 07:49

»

Visu neizlasīju, bet

LTV paskaidrojuma 8.3. punkts ir salti meli...


No tavām saitēm-
"Šobrīd U. Pīlēns saka, ka topošā saraksta premjerministra amata kandidāts tiks izraudzīts koleģiālā procesā"
"Kurš būs jūsu apvienības premjera kandidāts? Māris Kučinskis?
Norunāts, ka katrs apvienībā iesaistītais spēks izvirza savu premjera kandidātu."

Atbildēt

jautaajums

20.09.2022. 05:16

»

ja kāds skatās 'puķina' tv

pats vainīgs


Vai starp puķinTV un LTV ir kāda būtiska atšķirība?

Atbildēt

pats vainīgs

20.09.2022. 00:43

»

ja kāds skatās 'puķina' tv

pats vainīgs


ja kāds skatās 'muļķuzemes' tv

Atbildēt

ja kāds skatās 'puķina' tv

19.09.2022. 22:34

pats vainīgs

Atbildēt

60+

19.09.2022. 21:21

Nu, ja kāds uz tādām reklāmām ķeras, tad arī īstos dabū. Man nav šo cilvēku žēl, jo tie ir naivi, bet labestīgi ļaudis, kas tic, ka citi ir labāki par viņiem pašiem. Nu kā labs cilvēks var iedomāties, ka kāds var melot, acīs skatoties? Nevar, jo pats uz kaut ko tādu nav spējīgs. Tad arī var nosēdēt pie TV visu dienu, skatoties, kā kaut kur Anglijā maršē goda sardzes, pavadot kādu kaut kādā gaitā. Un rāda pa vairākiem kanāliem, pie tam, kaut kas vēl kaut ko vervelē par visu to. Good luck visiem!

Atbildēt

Visu neizlasīju, bet

19.09.2022. 20:36

LTV paskaidrojuma 8.3. punkts ir salti meli.

11.05.2022. raksts NRA, kur Pīlēns nofotogrāfējies ar Tavaru, Smiltēnu, Sesku: https://neatkariga.nra.lv/politika/380569-uldis-pilens-latviju-velas-glabt-ar-pirms-25-gadiem-liepaju-izglabusu-formulu

31.05.2022. intervija LA https://www.la.lv/nebut-vajakajam-baltijas-posmam

Atbildēt

Nu tā

19.09.2022. 20:34

»

sorositu banda

sorositu banda kalpo karinlevita rezimam


Kas tad mums te atkal ir? Vieni vienīgi priekšvēlēšanu lozungi! Pie tam ļoti daudz interpunkcijas kļūdu!

Atbildēt

sorositu banda

19.09.2022. 19:40

sorositu banda kalpo karinlevita rezimam.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...