Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

visticamāk

25.12.2021. 18:41

»

Liepnieks runā par pūli

Kas ir pūlis


liepnieks runā par sevi, kad runā par pūli.

Atbildēt

varētu padomāt, ka

25.12.2021. 18:38

visi pārējie n-tie dažāda nesabiedriska izdzimuma masmēdītāji, ieskaitot ziepniek-purgu un lapseņ-piecirstu, ir bijuši vienīgi pozitīvu pārmaiņu nesēji?? :D:D

ziepniek, tu galīgi nemāki laist muļķi, tāpat kā tava skapja partnere lapsa. Tāpēc labāk nedari to, ko nemāki, kaut arī neko citu darīt tu nejēdz, tāpat kā lapsa.

Atbildēt

balss no Pils

25.12.2021. 18:27

Latvija ir izdevusies valsts!
Es esmu pūļa elks!
Lumpeņi, marš pa būdām!

Atbildēt

:)))

25.12.2021. 18:08

Piekrītu autora domai. Es gan to formulētu plašāk ,visa Cilvēce mīt kolektīvajā domformā. Ja vairums būs kāmīši , tad viņus mentāli ietekmēt vairs nebūs problēma.Un to jau arī dara.

Atbildēt

Neceriet nelgas...

25.12.2021. 18:05

»

Latvija - neizdevusies valsts

Ja ir pateikts "A", tad būtu jāpasaka arī "B". Kamēr topošos žurnālistus turpinās mācīt un "izglītot" tādi, kā Streips un Veinberga, viss paliks pa vecam. Streipa gadījumā, es pieņemu, pūlis nobalsotu par to, ka nekādi praidi un citas netradicionāļu izdarības mums nav vajadzīgas, bet to taču minētais...


Atcerieties: zivs pūst no galvas! Kamēr mēdijus vadīs nejēgas, nepopulāras, pašas sevi slavinošas nelgas, nekas nevar mainīties. Kamēr tādi pat "gudrie" ķēmosies ar izglītības reformām, pilnīga bezcerība! Atjaunotās Latvijas sākumā, kāds lika priekšā atlaist visu ministriju darbiniekus, un tad pa vienam atlasīt derīgākos, uzticamākos! Diemžēl tas nenotika, aizsēdējušies nejēgas turpina parazitēt!

Atbildēt

Atis Priedītis

25.12.2021. 17:55

Kamēr lielie masu mediji turpinās no cilvēkiem slēpt visā pasaulē atzītu un patiesu informāciju, tos var pat vainot noziegumu slēpšanā un noziedznieku attaisnošanā. Paši mediji gan tā nedomā un mazgā rokas nevainībā.

Atbildēt

Eduards Lunis

25.12.2021. 17:55

---Nu ar ko gan Jurģīts atšķiras no ēlertes un citiem Levita slavinātājiem..!?
Ar apjomīgāku ,,priekšspēles,, tekstu!
Nu ti i balovnik Jurģi!

Atbildēt

pūļa balss

25.12.2021. 17:47

Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences...

Atbildēt

pūļa balss

25.12.2021. 17:06

Latvija ir varena un bagāta, Krievija ir nīkulīga un badā!

Atbildēt

lauķis

25.12.2021. 17:06

»

kas ir pūlis

Visi kas piedalās vēlēšanās! M.Zālīte ir tipisks pūļa simbols


Bravo.Tikai aitas atdod savas tiesības lemt citiem.CILVĒKS pats lemj par sevi.

Atbildēt

Skarba patiesiba

25.12.2021. 16:42

- mediji Latvijā ir tieši veicinājuši politisko debašu debilizāciju, kā rezultātā katrs nākamais parlaments ir izglītības, intelekta un kultūras ziņā vājāks par iepriekšējo, un, ņemot vērā, ka medijos nekas nemainās, tas pilnīgi noteikti tā arī turpināsies.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

25.12.2021. 16:34

Ja ir pateikts "A", tad būtu jāpasaka arī "B". Kamēr topošos žurnālistus turpinās mācīt un "izglītot" tādi, kā Streips un Veinberga, viss paliks pa vecam. Streipa gadījumā, es pieņemu, pūlis nobalsotu par to, ka nekādi praidi un citas netradicionāļu izdarības mums nav vajadzīgas, bet to taču minētais personāžs pieļaut nevar. Sekojoši, ir jāturas pie sava krēsla, kamēr ar kājām pa priekšu iznesīs. Līdzīgi - ar visām pārējām "demokrātiskajām" un "liberālajām" vērtībām - Krievijas un Baltkrievijas demonizēšanu, utt. Katrā no tām kāds ir akūti ieinteresēts, tātad, kamēr par to maksās, tikmēr allaž būs kāds, kurš par šo samaksu būs gatavs "veidot sabiedrības viedokli".

Atbildēt

kas ir pūlis

25.12.2021. 16:31

Visi kas piedalās vēlēšanās! M.Zālīte ir tipisks pūļa simbols!

Atbildēt

VAU

25.12.2021. 16:04

»

Liepnieks runā par pūli

Kas ir pūlis


tādi kā tu,sorosa zombētie---vienīgā un galīgā patiesība---janki laba grāmatele ir par REGULĒJAMO HAOSU,kurš aktīvi izplatās GALAKTIKĀ.

Atbildēt

c'est exact

25.12.2021. 16:01

kaut kāda taisnība tam zēnam tomēr ir. TV valsts programmas ir pilnīgi neskatāmas. Lodziņā Nr.1 visādas diezgan pamuļķīgas bērnu izdarības, lodziņā Nr.2 rāda 35 gadu vecus popmūzikas ierakstus no „Mikrofona aptaujas”, Nr.3 RE kaut ko nenosakāma rakstura ar reklāmām pa vidu, Nr. 4 Velta Puriņa „atgremo” interviju ar Ivaru Kalviņu, vēl kopš vakardienas un Nr.5 nepārtraukti rāda mūžīgos un nebeidzamos atkārtojumus no bobsleja trases. Un tas viss pirmo Ziemassvētku rītā....bez komentāriem...

Atbildēt

Ko darīt?

25.12.2021. 15:36

»

varbūt tad derētu recepte, ka

apgriezt uz pretējo, ko saka mediji un tas būtu patiesība


Mēģināt pūļa balsojumā noskaidrot , kur palikusi solītā , mazā , efektīva mūsu valsts pārvalde ?

Atbildēt

Lieliskais Cilvēks

25.12.2021. 15:05

par tiem latvanu medijiem(tikai soross runā un zina pareizi),kā ar DŪRI ACĒ.Nav pie MUMS ANATOLIJA ŠARIJA,kaut arī piespiedu trimdā?!Ieklausos LIEPNIEKA KUNGĀ,pilnīgs ārprāc kutors un ujabs.

Atbildēt

varbūt tad derētu recepte, ka

25.12.2021. 14:52

apgriezt uz pretējo, ko saka mediji un tas būtu patiesība!
Pamēģināju, un vispār sanāk! Piemēram, par M.zālītes dzejoli par Levitu...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi