Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

lauķis

20.11.2022. 06:51

»

un ne tikai

'batarejas' ir vajadzīgas saražotā pārpalikuma uzglabāšanai prieks brīžiem, kad ir vēlme patērēt, bet nepūš vējš, nav diena un nebezd govs. Bet piemēroti akumulatori šķiet ir visai padārgi, ja vien neražojat ūdeņradi vai nepumpējat kalnā augšā ūdeni priekš sava maza HES...


Jā,enerģijas ieguves veidu ir cik tik uziet bet izmantotas tiek visnetīrākās un kaitīgākās tehnoloģijas un tās tiek nokristītas par zaļajām.
Ir daudzi enerģijas ieguves veidi par kuriem sen jau ir zināms tikai zināt/nieki kaut kadīgi negrib to redzēt,vai arī neļauj tiem neko redzēt.

Atbildēt

un ne tikai

20.11.2022. 06:35

»

Stulbenis

Nu uzliks tev nodokli par to, ka esi offgrid un maksāsi


'batarejas' ir vajadzīgas saražotā pārpalikuma uzglabāšanai prieks brīžiem, kad ir vēlme patērēt, bet nepūš vējš, nav diena un nebezd govs. Bet piemēroti akumulatori šķiet ir visai padārgi, ja vien neražojat ūdeņradi vai nepumpējat kalnā augšā ūdeni priekš sava maza HES....

Atbildēt

Vietējais

19.11.2022. 21:01

Sen bija laiks saprast, īpaši lauku māju un saimnie4cību īpašniekiem, ka jāatslēdzas no Sadales t6īklu un Latvenergo pakalpojumiem, ieviešot pašapkalpošanos ražojot elektrību tikai pašu vajadzībām izmantojot saules batarejas, vēja rotorus un, ja īslaicīgi nepieciešamas lielākas jaudas - tad savu benzīna vai dīzeļģeneratoru pieslēgumu. Tas būs ievērojami lētāk nekā visa šo darboņu piedāvātā putra.

Atbildēt

hihihi

19.11.2022. 18:51

agrāk teica -fuuu, tie sliktie komunisti te visu izzog in izsaimnieko , tikai par savām kabatām vien domā , vit nāks jaunā paaudze , godīgā un patriotiskā … Nu ir klāt tā tīrā un godīgā jaunā paaudze, šādu jefiņu un dažāda kalibra šoferu dēlu izskatā , pieticīgā ….))))

Atbildēt

2018-2022 nekas nav izdarīts

19.11.2022. 18:16

Lai gan akciju sabiedrības “Sadales tīkls” elektroenerģijas sadales sistēmas pakalpojumu tarifi aprēķināti atbilstoši Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas noteiktajai metodikai, nevar apgalvot, ka tarifos ir pilnībā nodrošinātas likumā noteiktās pakalpojuma lietotāju intereses, 2018.gadā secinājusi Valsts kontrole.

Apkopojot revīzijā gūtos secinājumus, Valsts kontrole “Sadales tīklam” sniegusi deviņus ieteikumus izmaksu ierobežošanai un aicina ņemt šos ieteikumus vērā, turpinot “Sadales tīklā” uzsākto izmaksu optimizēšanu un efektivitātes uzlabošanu.

“Sadales tīkla” ieņēmumus veido visu Latvijas iedzīvotāju maksājumi par elektroenerģijas sadales pakalpojumiem, un lietotājiem faktiski nav iespējas izvēlēties citu pakalpojuma sniedzēju.

Monopolstāvoklī esošam sabiedriskā pakalpojuma sniedzējam savā darbībā jābūt motivētam uzlabot iekšējos procesus un ierobežot izmaksas, jo tā ieņēmumi ir garantēti. Tomēr revīzijā secināts, ka kapitālsabiedrības iespējas šai ziņā vēl nav izsmeltas.

Atbildēt

Kārlis

19.11.2022. 12:34

»

Sveiciens Sandim Jansonam svētkos!

Vai iespējams vēl vairāk apzagt savas valsts iedzīvotĀJUS? Šim kungam ar tādu atalgojumu cēlās roka un mēle kaut ko tādu pavēstīt? Tā teikt, sveiciens svētkos, dārgie draugi no sadales tīkla. Nākamgad taču kunga alga palielināsies...


Kas šitam veprim nosaka algas lielumu? Ar kādiem 4000 būtu jau par daudz, nevis 13 000!!! Un vēl viss cits par brīvu, t.i. autiņš, apdrošināšanas, braucieni pa pasauli utt. Kariņš jau bļauj ka šim 8000 vajag un rīt gribēs 10000. Vai tā nav tautas apzagšana?

Atbildēt

HT

19.11.2022. 10:01

»

Savadi

Ir spēka esošs Ministru kabineta 1993.gada 30.decembra rīkojums Nr.274 “Par valsts uzņēmums “Latvenergo” pārveidošanu par valsts akciju sabiedrību”.Interesanti,kurš un kad ir privatizējis “Latvenergo”,jo Valsts un pašvaldību īpašuma privatizācijas un privatizācijas sertifikātu izmantošanas pabeigšanas...


Privatizācijas aizliegums nav pārkāpts. Uzņēmumu pārveidot par akciju sabiedrību nav aizliegts.

Ebreju impērijas trīs standarti ekonomikā noteic akciju sabiedrību izveidi veicināšanu, finanšu (biržu) instrumentuem safraujot reālo ekonomiku.

Pragmatiski. Jo pretim tauta vairs nespēj stāvēt. Uzpērkamā Saeima ar amtiem un finansēm paklausīgi izpilda pavēles..

Atbildēt

HT

19.11.2022. 09:56

Kas šo mērgli iebīdīja amatā un kurai partijai caur trešām personām viņš par to ziedo, apzogot tautu?

Atbildēt

Guntis

19.11.2022. 04:25

Loģisks nobeigums šai figņai-jābrauc prom, reāli zb

Atbildēt

Savadi

18.11.2022. 23:33

Ir spēka esošs Ministru kabineta 1993.gada 30.decembra rīkojums Nr.274 “Par valsts uzņēmums “Latvenergo” pārveidošanu par valsts akciju sabiedrību”.Interesanti,kurš un kad ir privatizējis “Latvenergo”,jo Valsts un pašvaldību īpašuma privatizācijas un privatizācijas sertifikātu izmantošanas pabeigšanas likuma 17.pants aizliedz privatizēt valsts akciju sabiedrību “Latvenergo”.

Atbildēt

jautajums

18.11.2022. 22:58

Vai "Latvenergo" ir valsts akciju sabiedība? Komercreģistrā ir norādīts, ka tā ir akciju sabiedrība, kuras visasakcijas pieder valstij..

Atbildēt

piemēram

18.11.2022. 18:25

»

Gustavs

Samalt jau var, tikai tad jāmaļ miltos ap 80% LV lielo un vidējo firmu..kuras ir tieši tādas pašas..Un to viņi liekulīgi sauc par liberālo tirgus sistēmu


Lielā tirdzniecības tīkla ''ELVI'' vadītājs--ja ticēt publikācijam mass media-atmazgā Krievijas mafijas naudas...

Atbildēt

Gustavs

18.11.2022. 18:09

»

Kam jaunam būtu jābūt

1. Vismaz maģistram enerģētikas tiesībās vai elektroinženierim tur vajadzētu būt šā miltu spekulanta vietā


Samalt jau var, tikai tad jāmaļ miltos ap 80% LV lielo un vidējo firmu..kuras ir tieši tādas pašas..Un to viņi liekulīgi sauc par liberālo tirgus sistēmu...

Atbildēt

jautājums

18.11.2022. 18:07

»

AS "Rīgas Dzirnavnieks" ģenerāldirektors

Sandis Jansons, AS "Rīgas Dzirnavnieks" ģenerāldirektors: "Putras dienas jau ir kļuvušas par neatņemamu tradīciju oktobrī. Organizējot to aktivitātes, šogad vēlamies uzsvērt, cik svarīgi bērnu uzturā ir iekļaut graudaugu putras. Šobrīd lielākajā daļā ģimeņu putras ēšanas paradumi tikai veidojas. Tai...


Un kas Dobeles dzirnavnikā ir savādāk kā Sadales tīklos? Kā vienā tā otrā vietā darbu sameklē pa blatiem-vadītāju un specu līmenī, kā vienā tā otrā vietā vadība tik pat kā neko nesaprot no:
1.Modernas tirdzniecibas vadības konkurences apstākļos,
2. Personāla vadības,
3.Finanšu vadības...
Kāda var būt konkurēt spēja firmai, kuru vada diletanti un blatmaņi????

Atbildēt

AS "Rīgas Dzirnavnieks" ģenerāldirektors

18.11.2022. 18:02

»

Kam jaunam būtu jābūt

1. Vismaz maģistram enerģētikas tiesībās vai elektroinženierim tur vajadzētu būt šā miltu spekulanta vietā


Sandis Jansons, AS "Rīgas Dzirnavnieks" ģenerāldirektors: "Putras dienas jau ir kļuvušas par neatņemamu tradīciju oktobrī. Organizējot to aktivitātes, šogad vēlamies uzsvērt, cik svarīgi bērnu uzturā ir iekļaut graudaugu putras. Šobrīd lielākajā daļā ģimeņu putras ēšanas paradumi tikai veidojas. Tai pat laikā tieši ar graudaugu produktiem var uzņemt pusi no dienā nepieciešamās enerģijas. Tāpat graudaugi ir vērtīgs vitamīnu, minerālvielu un proteīnu avots, kā arī satur daudz šķiedrvielu, kas savukārt uzlabo gremošanas procesu. Tāpēc aicinām ģimenes, kas uzturā ir iecienījušas šo veselīgo graudaugu ēdienu, dalīties ar pozitīviem putras ēšanas stāstiem un kopīgi veicināt putras tradīciju stiprināšanu Latvijā."

Atbildēt

Lai pisās dirst

18.11.2022. 17:40

Vēl jau nav zināms kuros kāpis glabās

Atbildēt

Sveiciens Sandim Jansonam svētkos!

18.11.2022. 17:09

Vai iespējams vēl vairāk apzagt savas valsts iedzīvotĀJUS? Šim kungam ar tādu atalgojumu cēlās roka un mēle kaut ko tādu pavēstīt? Tā teikt, sveiciens svētkos, dārgie draugi no sadales tīkla. Nākamgad taču kunga alga palielināsies?
Kārtējo reizi tik daudzi tiks apkrāpti, kas ticēja saules paneļiem, ņēma kredītus utt. Vai tiešām nevienam vairs nevar ticēt?Laikam lieki jautāt.

Atbildēt

Kam jaunam būtu jābūt

18.11.2022. 16:50

»

Gustavs

Sandis jansons dara to ko viņam liek. Kas tur tāds jauns


1. Vismaz maģistram enerģētikas tiesībās vai elektroinženierim tur vajadzētu būt šā miltu spekulanta vietā;
2. Miltu spekulantu samalt miltos, jo pārāk dārgi izmaksā - ne vien alga, bet arī viņa 'darbības'.

Atbildēt

Gustavs

18.11.2022. 14:50

Sandis jansons dara to ko viņam liek. Kas tur tāds jauns?

Atbildēt

neskaitot bezmaksas "darba" auto

18.11.2022. 13:51

»

JZ

Domāju, ka ir pilnīgi pamatoti precīzi nosaukt raksta galvenā 'varoņa' algu. Pilnīgi nevietā jautāt, cik lielu atalgojumu šādas jaudas uzņēmuma vadītājs saņemtu citviet ES? To nevar salīdzināt. Izpratne un atbildība par energosistēmas darbību kopumā ir lieats, ko no regulējamo uzņēmumu vadības pieprasa...


AS “Sadales tīkls” valdes priekšsēdētājs Sandis Jansons pērn no kompānijas atalgojumā saņēmis 157 549 eiro, kas ir par 0,3% vairāk nekā gadu iepriekš, liecina viņa iesniegtā amatpersonas deklarācija.

Atbildēt

pārdevām kā lopbarības produktu

18.11.2022. 13:46

Sandis Jansons, AS „Rīgas Dzirnavnieks” ģenerāldirektors: „Graudu pārstrādāšana ir pateicīga nozare, jo miltu ražošanas procesā atlikumus, kā piemēram, graudu apvalkus vai klijas, var pārstrādāt un tādā veidā nodrošināt gandrīz bez atlikumu ražošanu. Jau līdz šim graudaugu klijas pārdevām kā lopbarības produktu, tomēr negranulētas tās aizņem daudz vietas un ir grūti transportējamas. Granulēšanas iekārtas uzstādīšana ir solis modernizācijas virzienā un ļaus mums ražot klijas granulās, kas nozīmē ērtāku uzglabāšanu un transportēšanu. Šādu produktu var arī vieglāk eksportēt, un tā ir pieprasīta lopbarības izejviela Eiropā.”

Atbildēt

lauķis

18.11.2022. 08:34

»

Levitaans

Rodas pamatots jautaajums, Valsts ir radiita prieksh cilveeka, vai cilveeks ir prieksh Valsts.... Taa ieziimeejaas "modernaa verdziiba", bet mums vislaik skandee, ka taa ir demokraatija


Pašlaik personas/pilsoņi,nevis cilvēki,ir radītas komercfirmām "valstis".Ja nu kādam radušās šaubas lai uzmanīgi izlasa personas pasi,tur nekur nav rakstīts ka tā ir cilvēka pase.

Atbildēt

Levitaans

18.11.2022. 06:12

»

Haralds Kalns

Godātie un cienītās! Izlasiet, nošļukušo knābju sacēlāja,tovarišča Ļevita mūža darbu Preambulu un tie, kam vēl nav skaidrs, sapratīs- kāpēc dzimuši, kāpēc šeit (ne citur) atrodas un kam ir paredzēti


Rodas pamatots jautaajums, Valsts ir radiita prieksh cilveeka, vai cilveeks ir prieksh Valsts.... Taa ieziimeejaas "modernaa verdziiba", bet mums vislaik skandee, ka taa ir demokraatija!

Atbildēt

Haralds Kalns

17.11.2022. 23:16

Godātie un cienītās! Izlasiet, nošļukušo knābju sacēlāja,tovarišča Ļevita mūža darbu Preambulu un tie, kam vēl nav skaidrs, sapratīs- kāpēc dzimuši, kāpēc šeit (ne citur) atrodas un kam ir paredzēti!

Atbildēt

JZ

17.11.2022. 22:21

Domāju, ka ir pilnīgi pamatoti precīzi nosaukt raksta galvenā 'varoņa' algu. Pilnīgi nevietā jautāt, cik lielu atalgojumu šādas jaudas uzņēmuma vadītājs saņemtu citviet ES? To nevar salīdzināt. Izpratne un atbildība par energosistēmas darbību kopumā ir lieats, ko no regulējamo uzņēmumu vadības pieprasa enerģetikas pakalpojumu regulators civilizetās valstīs, bet diemžēl ne LV. Vairumā no Eiropas civilizētajām valstīm ir citas, augstākas prasības amatpersonu kvalifikācijai un darba nopietnībai, kā arī būtiski atšķiras ekonomiskā situācija - iedzīvotāju maksātspēja un pieejamais atbalsts rēķinu samaksai - LV zemais līmenis nav salīdzināms. Tātad priekš LV līmeņa lielā alga ir neproporcionāla ar Eiropu nesalīdzināmi mazajai pieredzei, lietpratībai, atbildībai, izpratnei veiktajam darbam un valsts ekonomiskajai situācijai. Bagātās Briseles iedzīvotājiem šā gada beigās valsts vairāku simtu eiro apjomā subsidē elektrības un gāzes rēķinus, kur ietilpst arī pārvades un sadales tarifi. Tas tā starp citu. Bez nopietnas analīzes pildīt mafijas norādījumus, nosmelt krējumu sev un saviem maizestēviem no budžeta un no klientiem, nenesot nekādu atbildību, tā ir greznība, ko pieļauj regulators Latvijā, bet ne Rietumeiropā. Acīs dzeļ nesamērīgums, kas redzams LV.

Atbildēt

Dievs

17.11.2022. 21:19

Gatis man vairàk atgàdina Riżu nevis Lazdu

Atbildēt

Taukainās cūkas slīkstiet taukos

17.11.2022. 20:48

Taukainās cūkas, noslīkstiet savos taukos, ka nepārrijaties uz Tautas rēķina!!!

Atbildēt

Tie kas citus par nacistiem sauc

17.11.2022. 20:31

Krāsnis sen nav kurinātas.

Atbildēt

ko te piebilst...

17.11.2022. 20:26

alkatībai nav robežu...tas attiecināms gan uz valsts monopolistu ST gan uz pseidozaļajiem grābaniem, kuri alkatībā cenšas sagrābt naudu visur kur iespējams un tad kad kāds neļauj, tad plosās ar putām uz lūpām... Uzliec tik paneļus, cik pašpatēriņam nepieciešams un nebūs jāsačakarē šī enerģijas piegādes nozare.

Atbildēt

Naftas lietotājs

17.11.2022. 20:25

Jaunās Baibas Rubesas naftas uzņēmuma “mantinieces” Guntas Jēkbsones slaids spļāviens virsū visādiem tur kariņiem un levitiem kā zaļajiem drisējiem par klimata ministrijām.

https://pietiek.com/raksti/augstsprieguma_tikls_kluse_par_jaunas_prieksnieces_frizieri_uz_elektribas_pateretaju_rekina_un_citiem_izskerdigiem_teriniem/

Atbildēt

jaajaa

17.11.2022. 19:16

...pieļauju, ka tas nebūs uz ilgu laiku...Eiropa piespiedīs atbalstīt saules enerģijas ražotājus...

Atbildēt

Edgars

17.11.2022. 18:16

Pozitivi, jo vairak latviesu bankrotu, jo labak, sen ES finansejumu vajag nogriezt.

Atbildēt

Pēters

17.11.2022. 17:54

Lazda nepriecīgs, ka jaudas sagrābies un par to jāsāk maksāt. Kliedz, jo laikam grib, lai es un citi lietotāji no savas kabatas samaksāju viņa daļu. Phe!

Atbildēt

Pagaidām

17.11.2022. 17:39

Latvija neizdevusies teritotija

Atbildēt

Gribulis

17.11.2022. 17:34

Negribu elektrību no krievu vai amīšu gāzes. Gribu elektrību no Olaines kūdras.

Atbildēt

HT

17.11.2022. 17:09

Nedrīkst nošaut apžēlot.

Atbildēt

viss notiek, jo šis mēsls

17.11.2022. 16:45

labi piezīdies pie Levit kunga klana!

Atbildēt

Dots devējam

17.11.2022. 16:33

atgriežas desmitkārtīgi. Nu iedeva valsts "subsīdijas" , cik tur 4000? Nu tad jāatdod ir 40 000...

Atbildēt

millers

17.11.2022. 16:15

par kādiem nopelniem šim mēslam tāda nauda ? viņš ko vērtīgu paveicis, vai vienkārši īstajā vietā un laikā ?šķērma dūša paliek, skatoties uz šiem mūļiem

Atbildēt

A/S Sadales tīkls

17.11.2022. 16:10

sveic visus saules paneļu uzstādītājus Valsts svētkos!
Urā, biedri!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

FotoStarptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles eksportē firma, kas vainota “Vagner” grupas finansēšanā” svētdien, 15. janvārī skatītājiem piedāvāja Artas Ģigas (attēlā) vadītās producentu grupas  RedDotMedia raidījums “Nekā personīga”.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

FotoES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu Krieviju kā Ķīnas partneri un sabiedroto. Nav noslēpums, ka Ķīnas neitralizēšanai angloamerikāņu pasaule nolēmusi veidot jaunu bloku AUKUS, kur ietilptu visas Britu sadraudzības valstis un, iespējams, Japāna.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

FotoBezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī vadīšana ir pilnīgi ačgārna un nekādus rezultātus nedod. Un tas ir saprotams, jo valsts stūre ir nodevēju, nejēgu, ārzemju aģentu un politisku pigmeju rokās. Savukārt propagandas nomāktie ierindas pigmeji, kas izglītības dēļ nespēj saprast visa notiekošā jēgu, ir cietēji, jo tiek maldināti, izdilst un iet mazumā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...