Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Sadisma orģija

Leonards Inkins
12.04.2022.
Komentāri (64)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš

14.04.2022. 08:23

»

Oleksandr Palii

you tube par krievu sātaniemu. To pētījumu viņiem būtu jāliek skaitīt kā tēvreizi


Tēvreize ir visīstākais sātanisms. Kristieši ir sātanisti, bet sātanisti ir kristieši. Ebreju cilts Dievs Jahve ir vecais Velns.

Atbildēt

Oleksandr Palii

13.04.2022. 17:12

you tube par krievu sātaniemu. To pētījumu viņiem būtu jāliek skaitīt kā tēvreizi.

Atbildēt

nesaprotu

13.04.2022. 16:13

»

...

Un kāds režīms var būt kolonijā


Ko tu, mēsls un pārējie krievu sadisti un pederasti te mokieties?

Atbildēt

nu nu

13.04.2022. 16:11

»

Jukums

Paskaidro, kāpēc mēģini piedēvēt Latvijai nacistu režīmu


Latvijā ir putinososu režīms, bet tas ir pārejoši. Eiropa mostas un atveseļojošais nacisms, kā pretstats rusismam būs visu Eiropas humāno tautu vektors un mūsu, Kremli apkalpojošiem, krievus mīlošiem putinososiem, lai Dievs žēlīgs.

Atbildēt

krievu kroplim

13.04.2022. 16:06

»

Ivars

tu beidz dirst nolādētais pindosu trolli.Kurš tad te brēc. Vai tik tas nav Latvijas nacistu režīms ar saviem korumpētajiem propagandas kanāliem un troļlu armiju, kuri 24h dienā kliedz , karš, karš, karš, ukraina, ukraina, ukraina, atbalstot tādu pašu ukrainas režīmu


Latvijas nacisti, kopā Ukrainas, Horvātijas, Igaunijas un Somijas nacistiem, katra krievu necilvēka ģenētiskā atmiņā ir iedzinuši sarkanarmiešu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikus. Līdz pat tai drīzai dienai, kad tu, smirdīgais lops, dosies uz Kabzdona koncertu, tev tie kerzaviki neizies no prāta un vēl ellē traucēs baudīt Kabzdona "talantu".

Atbildēt

GARI UN NE PAR LIETU

13.04.2022. 10:25

sadistus parazītus zinām, lotgola---miliču partorgu pugo...-ražotne...brauc, leo, un sakārto.

Atbildēt

Latvietis

13.04.2022. 09:50

Paskaidrojiet cilvēki kāpēc Latvijas daudzie krievnacisti ļoti mīl ebreju slepkavotāju Frīdrihu Jekelnu?

Atbildēt

Jukums

13.04.2022. 09:40

»

Patiesais

Patiesība tevi nospieda, apdirsies, tāpēc nespēj neko sakarīgu ne pateikt ne uzrakstīt. Tu pat nacists neesi


Jā, protams, okupantu loģika diktē, ka vienīgo patiesību stāsta jau tikai Solovjovu un līdzīgos kremļa kanālos.
Starp citu - paskatieties, kā Solovjovs beidz savas naida frāzes - pēdējo vārdu viņš tajās tiešām nevis izrunā bet gan izrej, vārda tiešā nozīmē.

Atbildēt

Jukums

13.04.2022. 09:36

»

...

Un kāds režīms var būt kolonijā


Okupantu loģika:
- visas valstis kuras nepakļaujas atpalikušajai ļaunuma impērijai Krievijai, ir ASV kolonijas.
- Visas tautas, kuras nevēlas runāt krieviski ir naisti.
Saraksts ne tuvu nav noslēgts, okupantu "loģika" ir gan baismīga, gan arī smieklīga reizē.

Atbildēt

Skolnieciņš

13.04.2022. 08:47

»

Skolnieciņ

Bībele sastāv no 2 daļām-Vecās un Jaunās Derības,būtu ieteicams mēģināt saprast atšķirību starp šīm divām vēstīm, ja ir neapturama vēlme spriest par kristietību un tās rašanos


«Skolnieciņ 13.04.2022. 07:34» Tev ir tiesības runāt viskautko. Tās ir Tavas cilvēktiesības. Bet es Tavam viedoklim tik un tā nepiekrītu. Jūdaisms – Talmūds, Tora un citas ebreju grāmatas – ir kristietības pamats. Bībele pēc būtības ir tikai viena vienīga senebreju mitoloģija kopā ar ebreju monoteismu, kas ir pārsātināta ar lielebreju šovinismu un cionismu.
Tieši jūdaisma pamatgrāmatas kristietība izmanto sevis leģitimēšanā. Tā kristietība sabiedrības acīs padara sevi par likumīgu. Kristietība sevi pozicionē kā jūdaisma turpinājumu. Līdzīgi kā neonacisti izmanto nacisma pamatliteratūru, Trešā Reiha propagandas plakātus un nacionālsociālistiskas partijas simboliku sevis leģitimēšanā, tā kristieši izmanto Talmūdu, Toru un citas ebreju grāmatas.
Sabiedrības acīs nacists ir un paliek nacists. Un sabiedrībai ir vienalga, ka piemēram kāds atsevišķs margināls neonacists nav nogalinājis nevienu ebreju, čigānu vai geju. Sabiedrības acīs šis cilvēks tik un tā ir psihiski slims kriminālnoziedznieks, jo atļaujas paust uzskatus, kas balstīti uz nacisma pamatliteratūras, Trešā Reiha propagandas plakātiem un nacionālsociālistiskas partijas simbolikas. Neonacists no tā, ka dzīvo 21. gadsimtā, mazāks nacists nepaliek. Līdzīgi ir ar kristietību. Kristietība izmanto senebreju mitoloģiju un ebreju monoteismu sevis leģitimēšanā. Tātad visi priekšteču noziegumi gulstas uz kristiešu pleciem. Paralēles ar nacismu es Tev jau esmu nodemonstrējis. Nacisms savas ideoloģijas izplatīšanas nolūkos slepkavoja cilvēkus, kristietība rīkojās tieši tāpat. Vienīgi nacisms paguva veikt nelielu noziegumu apjomu savā īsajā valdīšanas laikā, šie noziegumi ir pilnībā atmaskoti un starptautiski nosodīti. Bet kristietība savus noziegumus veica n-to gadsimtu laikā, pa to laiku visas noziegumu pēdas ir noslēptas, un liecinieki ir miruši. Kristietības noziegumi pret pasauli nav īsti pētīti un starptautiski nosodīti, jo kristiešu garīdzniecība vel ir pie varas. Bet pienāks laiks un slēptais taps atklāts.
Svētīgi, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Tā.

13.04.2022. 08:28

Ukraiņi varena tauta, viņi spējuši izrakt melno jūru, tagad viņi mainīs visu pasaulē, ukraiņi būs tie ,kas noteiks katrai eiropas valstij savu vietu, noliks visus uz ceļiem, vini valdīs eiropā.

Atbildēt

veltīgi to viņam teikt

13.04.2022. 07:51

»

Skolnieciņ

Bībele sastāv no 2 daļām-Vecās un Jaunās Derības,būtu ieteicams mēģināt saprast atšķirību starp šīm divām vēstīm, ja ir neapturama vēlme spriest par kristietību un tās rašanos


Neapturamā vēlme neizsīks.Gudrais grib mācīties,muļķis mācīt.Vai tad kāds lasa viņa ģudrības"?

Atbildēt

Vai

13.04.2022. 07:44

»

Jukums

Paskaidro, kāpēc mēģini piedēvēt Latvijai nacistu režīmu


tad nav pierasts pie mūžīgās birkas “fašists”,”nacists”,tikai tāpēc,ka esi latvietis, ka vēlies dzīvot latviskā, cilvēcīgā,neprimitīvā, neagresīvā Latvijā,kur runā latviešu valodā?Populārāko latviešu apzīmējumu padomju laikos “fašists” nu ir nomainījis jaunākais”nacists”.

Atbildēt

Ko

13.04.2022. 07:38

»

...

Un kāds režīms var būt kolonijā


pats dari kolonijā?Šķiet,dažas ciltis varbūt vēl Āfrikā un Amazones džungļos ir teorētiski brīvas no “kolonizatoriem”, bet tur sava varas hierarhija:)

Atbildēt

...

13.04.2022. 06:17

»

Jukums

Paskaidro, kāpēc mēģini piedēvēt Latvijai nacistu režīmu


Un kāds režīms var būt kolonijā?

Atbildēt

Skolnieciņš

13.04.2022. 06:15

»

Autors Inkins aptracis

katrai palīdzībai ir limits...


Uh, cik Tu paštaisns! Uh, cik Tu runātīgs! Tu jau te būsi filozofs.
Ukrainai ir jāpalīdz. Un bez ierunām. Krievijas agresiju ir jānosoda! Un citu variantu nav. Kas krieva ādas stabuli starp kājām sūkā, tas par krieva vergu top! Krievu totalitārisms ir rokas stiepiena attālumā pāri robežai. Un dažiem latviešiem krievu totalitārisms ir galvā.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)

Atbildēt

Skolnieciņš

13.04.2022. 06:06

»

asv kongresa runataja Pelosi:Slava Uhanai !

Salo buratine


Kāds sakars? Vispār vietvārdus raksta ar lielo sākumburtu. Un atļaušos piebilst, ka Uhaņā krievi nerīko karu un slaktiņu, bet Bučā krievi sarīkoja karu un slaktiņu. Izbeidz spamot. Tavi runas plūdi ir kā krievu pasaules mīzeļi. Nesaturēšanu ārstē pie daktera! Ej pie daktera ārstēties!!!
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
P.S. Murgains Copy/Paste komentārs. Tev laikam ar galvu nav viss kārtībā. Dzer zāles!!!
https://pietiek.com/raksti/pavisam_isi__par_musu_sabiedriskajiem_medijiem_un_cilvekiem,_kas_tajos_strada/komentari
Līdzīgi kā Tu ukraiņus ienīsti, pasaule tagad tā krievus ienīst. Tu pats sev nosaki spriedumu. Tu pats sevi sodi.

Atbildēt

Hibrīdkarš caur viltus pilsoņiem

12.04.2022. 23:59

»

Smerdelis visos laikos...

Ja nebūtu šā raksta, nemaz nezinātu, kāds rašistiem ir atbalsts mūsu mazajā zemītē. Viņi lien kā mēslu vaboles, no katras iespējamās spraugas


Ne daudz ne maz.700 000 to 37%, ja neuzskaita TP. V. ZZS. & VĻKJS. PSKP. KGB. MZGD.....

Atbildēt

Smerdelis visos laikos...

12.04.2022. 22:32

Ja nebūtu šā raksta, nemaz nezinātu, kāds rašistiem ir atbalsts mūsu mazajā zemītē. Viņi lien kā mēslu vaboles, no katras iespējamās spraugas!

Atbildēt

Ivars

12.04.2022. 22:06

»

Skolnieciņš

Izbeidz apmelot Ukrainu un Ukrainas armiju! Kur Tu smelies informāciju? Vai gadījumā tie nav Kremļa propagandas rupori, kas diendienā melo, kurina naidu, kliedz un spiedz ēterā? Pienāks laiks un šie meļi, naida kurinātāji, kliedzēji un spiedzēji nonāks uz apsūdzēto sola un taps tiesāti. Maskavas Kremļa...


tu beidz dirst nolādētais pindosu trolli.Kurš tad te brēc. Vai tik tas nav Latvijas nacistu režīms ar saviem korumpētajiem propagandas kanāliem un troļlu armiju, kuri 24h dienā kliedz , karš, karš, karš, ukraina, ukraina, ukraina, atbalstot tādu pašu ukrainas režīmu.

Atbildēt

Autors Inkins aptracis

12.04.2022. 22:05

katrai palīdzībai ir limits.

Kā var turpināt palīdzēt ja visas rezerves jau Ukrainai ir atdotas?

Kā 2 miljoni iedzīvotāju var apgādāt 14 miljonus iedzīvotāju ?

Autors te nodarbojas ar histēriju un ir neadekvāts.

Vai autors zin Ungārijas nostāju un kapēc ta ir tāda ?


Kas palīdzēs valstīm, kuras atdevušas Ukrainai visas savas rezerves?

adi raksti tikai taisa spriedzi un ir histeriski.

Atbildēt

Kompots 0,07 rub.

12.04.2022. 21:15

»

Patiesais

Ja autors ir pateicis "A",tad lūgšu savu sakāmao pabeigt līdz galam. Vai tas, ka 2014.gadā Odesas arodbiedrības namā sadedzināja ap 100 cilvēku bija ukraiņu vai kādas tās daļas sadisms vai nelietība. Tāpat arī par 14 tūkstošiem civiliedzīvotājiem. kurus pēdējo 8 gadu laikā nogalināj Ukrainas armija...


Beidz muldēt, Odesā 2014.g. ugunsgrēkā pavisam gāja bojā 48 cilvēki, no abām pusēm. Jā, bija sadursmes, bet viņi gāja bojā ugunsgrēkā, nevis tika nošauti pakausī ar sasietām rokām.

DNR kopš 2014.g. karadarbības rezultātā ir gājuši bojā 5038 cilvēks (civilie un karojošie kopā) tostarp 91 bērns. Propagandisti kad fantazē savu statistiku, diemžēl neatšķir cietušos no kritušajiem.

Atbildēt

Skolnieciņš

12.04.2022. 21:01

»

muļķumājas pacient

tu no kuras palātas


«muļķumājas pacient 12.04.2022. 20:12» Palasi, lūdzu, Bībeli. Bībele ir visai ļauna un asiņaina grāmata. Turot Bībeli rokās, no Bībeles tecēs maza asiņu straumīte. Tāpēc es nevienam neiesaku dzīvē vadīties pēc Bībeles vai jebkādiem Bībeles atvasinājumiem. No Bībeles nāk neviltots ļaunums. Šis ļaunums nāk no ebreju cilts Dieva Jahves...
Svētīgi, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Autoram

12.04.2022. 20:36

поддельник - viltotājs, подельник - līdzinātājs, līdzvainīgais.

Atbildēt

rašistu mērglim

12.04.2022. 20:30

»

banderu fasistus ukraina tiesas !

banderu fasisti 8 gadus austrumukraina apsaudija civilistus,par to tad ari raksti ,gnida


Valsts okupētā teritorija ir leģitīms mērķis.

Atbildēt

leopirds idiotkins

12.04.2022. 20:11

atkal palaists pie trakomājas interneta par paklausību režīmam un stipro zāļu apzinīgu lietošanu.

Atbildēt

Skolnieciņš

12.04.2022. 19:22

»

garš peteris un nekā jauna

Un nepasaka būtību, tā ir vecās latviešu tautas gudrībās, kā: katrā cilvēkā mīt reizē eņģelis un velns, paēdis neēdušu nesaprot, citā acī redz skabargu- bet savā baļķi neredz, kas citam bedri rok, pats iekrīt,.....un ir vēl


«garš peteris un nekā jauna 12.04.2022. 15:32» Daudzi jo daudzi cilvēki Tev nepiekritīs, tomēr Tev ir tiesības uz savu viedokli.
Cilvēks vispirms ir dzīvnieks. Un tikai tad saprātīga, sociāla būtne ar individuālu apziņu. No šīs situācijas izriet, ka cilvēka apziņa – prāts, gars un dvēsele – ir atkarīga no cilvēka fizioloģiskā stāvokļa. Cilvēka apziņa nerodas pati no sevis, tā uzsūc no sabiedrības it visu gluži kā sūklītis.
Totalitārisms, kā rāda mums vēsture, pie laba gala nenoved. Ja cilvēks tiek garīgi kastrēts, tad šāds cilvēks ir nelaimīgs. Un šis cilvēks var kļūt bīstams.
Kopš slāvu tautas tika gan ar viltu, gan ar varu kristītas 988. gadā, slāvu tautas pavada mūžsens lāsts -neadekvāts, sajucis cars. Krievijas Federācijā Slāvu Dievi ir aizliegti…
Svētīgi, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Asiirietis

12.04.2022. 18:38

Suņiem zupā izvārīt to bļāvēju.

Atbildēt

Ar to būs jāsamierinās...

12.04.2022. 18:33

Paldies Leonard, par teikto! Loti labi redzams, ka lielākā daļa neko nav sapratuši, un priecājās par to. Lasot komentārus, tas ir redzams. Slava Ukrainai!

Atbildēt

Slava Skolnieciņam

12.04.2022. 17:53

Slava. Bē-bē-bē...

Atbildēt

Skolnieciņš

12.04.2022. 17:38

Aizlūgsim Dievu Perūnu — zibeņu metēju! Aizlūgsim Dievu Perūnu — Kijevas aizstāvi! Aizlūgsim Slāvu Dievus par Ukrainu un ukraiņiem!
Kopš tālas senatnes Dievs Perūns aizstāvēja Kijevas zemi. Kopš tālas senatnes Dievs Perūns aizstāvēja slāvu tautas no ļauna. Pašlaik Ukrainā ir slikti laiki, Krievijas Federāciju ir pārņemis ļaunums. Lūgsim visvareno Dievu Perūnu, lai Dievs Perūns attīra Ukrainu no okupantiem! No visas sirds lūgsim, lai Dieva Perūna zibeņi pasargā Kijevas zemi, Ukrainu un ukraiņu tautu!
Mūžīga slava Dievam Perūnam! Mūžīga slava Slāvu Dieviem!
Svētīgi, Skolnieciņš
©Skolbieciņš 1999-bezgalība ;-)

Atbildēt

Skolnieciņš

12.04.2022. 17:37

Slava Ukrainai! Varoniem slava! Lai Slāvu Dievu – Dieva Perūna, Dieva Beloboga, Dieva Svaroga, Dieva Striboga, Dieva Jarilas, Dieva Veļesa, Dieva Černoboga, Dievietes Māras, Dievietes Makošas, Dievietes Ladas, Dievietes Živas, Dievietes Ļeļas – spēks ir kopā ar ukraiņu tautu! Lai visu mīlētie un visu godātie Slāvu Dievi pasargā Ukrainu no ļauna!
Svētīgi, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)

Atbildēt

Skolnieciņš

12.04.2022. 17:35

»

banderu fasistus ukraina tiesas !

banderu fasisti 8 gadus austrumukraina apsaudija civilistus,par to tad ari raksti ,gnida


Izbeidz apmelot Ukrainu un Ukrainas armiju! Kur Tu smelies informāciju? Vai gadījumā tie nav Kremļa propagandas rupori, kas diendienā melo, kurina naidu, kliedz un spiedz ēterā? Pienāks laiks un šie meļi, naida kurinātāji, kliedzēji un spiedzēji nonāks uz apsūdzēto sola un taps tiesāti. Maskavas Kremļa noziegumi netiks aizmirsti un piedoti. Pēc diktatora Vladimira Putina un putinistiem raud Hāgas tribunāls. Un tiesa nāks, un sods būs. Krievi visu 21. gadsimtu nespēs nomazgāt šo kauna traipu no savas pieres.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

pacieties

12.04.2022. 17:34

»

bet, propoganda!

Vai USraēlas veiktā Irākas Afganistānas, Lībijas un Sīrijas okupācija ir sadisms, vai tomēr nē - jo tās bija miera un demokratizēšanas misijas demokrātijas vārdā un demokratizēšanas nolūkā, nevis okupācija - ko, propoganda


Kad par WWI, WWII, Korejas, Vjetnamas, Afgānistānas, Gruzijas, Ukrainas, Sīrijas un desmitiem citu karu, pēdējais krievs un viņa draudziņi visbaisākā nāvē būs aizsūtīti uz Kabzdona koncertu, parunāsim par
"USraēlu"

Atbildēt

krievu kroplim

12.04.2022. 17:27

»

banderu fasistus ukraina tiesas !

banderu fasisti 8 gadus austrumukraina apsaudija civilistus,par to tad ari raksti ,gnida


Katrs krievu necilvēks, kurš kaut reizi labprātīgi ir paņēmis rokās ieroci, civiliedzīvotāja statusu ir zaudējis uz mūžu un ir nobeidzams par noziegumiem pret cilvēci pat pēc 50 gadiem. Es to attiecinātu arī uz visiem viņa vīriešu kārtas pēcnācējiem, jo žurkulēniem ir tā tendence izaugt par bīstamām žurkām.

Atbildēt

bet, propoganda!

12.04.2022. 17:16

Vai USraēlas veiktā Irākas Afganistānas, Lībijas un Sīrijas okupācija ir sadisms, vai tomēr nē - jo tās bija miera un demokratizēšanas misijas demokrātijas vārdā un demokratizēšanas nolūkā, nevis okupācija - ko, propoganda?

Atbildēt

Jukums

12.04.2022. 17:13

https://t.me/Ateobreaking/61438
putina kārtējie meli, kurus kārtējo reizi redz visa pasaule.
Es teiktu, ka
putins
- tur jau cilvēka vars nav. Un nekad nav bijis
- tur jau pat lopa vairs nav. Un, pat tik tālu viņš nekas nav aizsniedzies,
- tur jau pat mēsla vairs nav...

Atbildēt

banderu fasistus ukraina tiesas !

12.04.2022. 17:11

»

nu protams

Visi lugandonas bandīti, kas slepkavoja ukraiņus, bija tikai "civiliedzīvotāji


banderu fasisti 8 gadus austrumukraina apsaudija civilistus,par to tad ari raksti ,gnida.

Atbildēt

nu protams

12.04.2022. 17:02

»

Patiesais

Jūs kļūdaties- tikai civiliedzīvotāji, nekādi armijnieki


Visi lugandonas bandīti, kas slepkavoja ukraiņus, bija tikai "civiliedzīvotāji".

Atbildēt

pēc tiesas

12.04.2022. 16:48

»

Patiesais

Jūs kļūdaties- tikai civiliedzīvotāji, nekādi armijnieki


Ar civiliedzīvotājiem Eiropā vairāku pēdējo simtu gadu laikā karojuši tikai pēc cilvēku asinīm izslāpušie krievi. Nu serbi vēl, bet tie mēsli jau tie paši krievi vien ir tikai tos netaisīja mongoļi, bet turki.

Atbildēt

to Zee

12.04.2022. 16:44

»

Zee

Pārmaiņas pasaulē sāksies ar Ukrainu, bet ne ar ukraiņiem. Es esmu par pārmaiņām. Lielām pārmaiņām. Par tādām pārmaiņām,kas pārbarotajai Eiropai nenesīs neko labu. Man ir kaut kādas klusas aizdomas un intuīcija saka priekšā, ka Krievija karu Ukrainā tīšuprāt velk garumā. Nu vismaz īpaši nesteidzas un...


Nedirs nu! Krievi karu nevelk garumā, tiem vienkārši nav iespēju to pabeigt. Karu garumā velk ASV demokrātu partija un Baidens un daļa ES valdošo pederastu, kas nedod Ukrainai ieročus visas Eiropas sargāšanai. Kaut kādu tiem vien zināmu iemeslu dēļ tie negrib, lai ukraiņi pēdējo krievu norok Urālos un izbeidz krievu pasauli ar visiem tās smirdīgiem simboliem un atribūtiem.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...