Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

austrumu mēris ar lieko hromosomu

15.12.2021. 15:47

»

?!

mazas šucmanīšu-kolobarantu ĒNIŅAS palaikām UZPELD


Kā redzams pats esi no tiem, kas tiesiskumu sauc par naida kurināšanu starp pamatiedzīvotājiem un iebrucējiem, marodieriem, slepkavām ?

Atbildēt

Lieliskais Cilvēks

15.12.2021. 13:42

»

Sarkanais mēris jāizdedzina ar uguni

Malači, sen bija laiks iznīcināt šos valsts bezpeļņas monstrus, kas baroja komunistu un krievu okupantu izveidoto sistēmu...


sorosisti 30 gados Latvijā labi "pastrādāja",tautsaimniecību sagrāva,tādu Atlantijas zvejas un sauskravas kuģu floti padirsa?!Bet Latvijā it kā ir viens no krābju lomu oligarkiem--interesanti!

Atbildēt

Bordāns un sorositi

15.12.2021. 11:37

darbojas kopā, pildot koloniālās administrācijas rīkojumus par LV finansu un tranzita sistēmu iznīcināšanu, lai izolētu savu ģeopolitisko ienaidnieku-Krieviju. Klasika, tas saucas izdedzinātās zemes taktika . Žēl, ka tā ir mūsu zeme, ko izvaro šie nodevēji. Bordāns un ko ir pelnījis lēnu un mokošu nāvi par uzdarīto.Tad , kad amerikāņi izvāksies, viņi nešaubīgi tiks nogalināti

Atbildēt

Q

15.12.2021. 10:38

»

fakts

Lemberga izsaimniekotā Ventspils osta ir novesta līdz kliņķim. Pat viņa līdzdalībnieki spiesti atzīt, ka ostai nav pat ko ieķīlāt, lai saņemtu kredītu


Lembergs šeit ir pilnīgi bez vainas, tikai aklais var neredzēt, ka Latvijas ostu apgrozījumu visvairāk ietekmēja rietumu sankcijas, un arī latviešu tautas nodevēji Bordāns un Jurašs kopā ar sorosītu bandu pastiprināja Latvijas ostu un dzelzceļa ātrāku likvidāciju!

Atbildēt

Žīdu cionistu globālusti Levits & Bordāns & Mūrniece

15.12.2021. 08:30

sāka ar Lemberga ieslodzīšanu cietumā? Nē, ar žīdiem uzdāvināto Citadeles banku. Kovidafēra ar Levita & Kariņa darbībām sagraus ekonomiku, nošpricējot un likvidējot lieko cilvēkkapitālu, atsavinot ar Ekonomikas lietu tiesu ieķīlātos NĪ. Zem āmura nonāks arī kovidafērā ieķīlātie valsts īpašumi, bet ar sankcijām pret Krieviju novājinātās ostas pārdos žīdiem no Izraēlas un ASV.

Pēc tam sāksies Davosas ekonomikas foruma - kluba solītais ceturtais lielais industrializācijas uzrāviens.

Tomēr viena no visdziļākajām briesmām, kas draud pēc pandēmijas, ir sociālie nemieri. Dažos ārkārtējos gadījumos tas var izraisīt sabiedrības sabrukumu un politisku sabrukumu. Neskaitāmi pētījumi, raksti un brīdinājumi ir uzsvēruši šo īpašo risku, pamatojoties uz acīmredzamo novērojumu, ka tad, kad cilvēkiem nav darba, ienākumu un izredžu uz labāku dzīvi, viņi bieži izmanto vardarbību.

Atbildēt

Хм

14.12.2021. 23:49

»

Sarkanais mēris jāizdedzina ar uguni

Malači, sen bija laiks iznīcināt šos valsts bezpeļņas monstrus, kas baroja komunistu un krievu okupantu izveidoto sistēmu...


Классная отговорка - оккупанты мешают строить заводы)) а как именно мешают? По ночам разбирают оборудование? Странно, а вот эстонцам не мешают... А может, дело не в оккупантах? А пора к зеркалу подойти? Хотя зачем.. Это сложно.. Лучше про оккупантов. Пока свои самые толковые, которым эти стоны порядком надоели, уже уехали за границу. Да, кстати, с Эстонии-то так не уезжают! Но вы не расслабляйтесь, впереди деоккупация, потом ещё Россия выплатит толи 150 млрд, то от 300, ух можно будет помечтать, куда их потратить!

Atbildēt

Apriebušās reklāmas

14.12.2021. 19:57

»

fakts

Lemberga izsaimniekotā Ventspils osta ir novesta līdz kliņķim. Pat viņa līdzdalībnieki spiesti atzīt, ka ostai nav pat ko ieķīlāt, lai saņemtu kredītu


Toties uz trūkumā novesto rēķina var labi nopelnīt ar ātrajiem kreditiem, kas saradušies kā suņu sēnes pēc lietus un būtu pakarināmi pirmajā līkajā zarā.

Atbildēt

Sarkanais mēris jāizdedzina ar uguni

14.12.2021. 19:51

Malači, sen bija laiks iznīcināt šos valsts bezpeļņas monstrus, kas baroja komunistu un krievu okupantu izveidoto sistēmu.
Labāk protams būtu veiksmīgi pelnoši Latvijas uzņēmumi, bet pie tik milzīgas krievu okupantu koncentrācijas un čekistu varas, kāda ir Latvijā, tas vienkārši nav iespējams bez pilnīgas demontāžas.

Atbildēt

Kur tautsaimniecības ieguvums no ostas

14.12.2021. 19:46

Pēc ievērojamā kravu apjoma krituma Ventspils un Rīgas ostās vajadzētu būt kopprodukta kritumam, bet tas nekrīt. Toties valsts investīcijas tranzīta infrastruktūrā bija milzīgas. Kur tad bija daudzie uzņēmēji ar lielo peļņu un daudzie nodarbinātie ar lielām algām. Varbūt no tā visa labumu guva daži offshore sēdošie starpnieki un lobētās/korumpētās struktūras. Ja 2014-2020 investīcijas būtu novirzītas citās nozarēs, kopprodukta pieaugums varētu būt straujāks.

Atbildēt

ErinWatson

14.12.2021. 18:40

Par darbu tiešsaistē es saņemu vairāk nekā 💵$90 līdz 💵$400 stundā. Es dzirdēju par šo darbu pirms 3 mēnešiem, un pēc pievienošanās tam esmu nopelnījis viegli 💵$10 000 bez tiešsaistes darba prasmēm. Vienkārši izmēģiniet to pievienotajā vietnē…
Lūk, es sāku.…………>> 𝐖𝐰𝐰.𝐒𝐦𝐚𝐫𝐭𝐏𝐚𝐲𝟏.𝐜𝐨𝐦

Atbildēt

fakts

14.12.2021. 18:08

Lemberga izsaimniekotā Ventspils osta ir novesta līdz kliņķim. Pat viņa līdzdalībnieki spiesti atzīt, ka ostai nav pat ko ieķīlāt, lai saņemtu kredītu.

Atbildēt

mo

14.12.2021. 17:39

Ja valsts pārņems ostu pamatkapitāla vairākumu, tad zaudētājos būs ne tikai pati valsts, bet lielākā mērā pašvaldības, kuru teikšana šajās ostās vairs nebūs noteicošā. Saliks priekšnieciņos valsts pārvaldes dēlus, meitas, sievas-vīramātes, to šoferus, mājsaimnieces utt....

Atbildēt

33

14.12.2021. 17:37

Varbūt kāds lasīja, Ķīna ieviesa sankcijas pret Lietuvu, izslēdzot to no savas muitas sistēmas (neizrādīja cieņu k-kādam Ķīnas ierēdnim, kā to izdarīja LV un EE + atverot Taivānas vēstniecību (neskaitot Vatikānu, vienīgo Eiropā)). Viss Lietuvas imports no Ķīnas tika vests caur Klaipēdas ostu. Lietuvai ir 2 varianti, Polija vai Latvija. Izskatās ka izvēlēsies Rīgas ostu. Tas nozīmē ka visas Lietuvas kravas ies caur Latviju + atvērs savas pārstāvniecības.

Atbildēt

jā, bet...

14.12.2021. 17:24

Kāpēc gan lai valdību interesētu ostas? Naudu taču var aizņemties. Un "naudas ir tik daudz, kā vēl nekad!"

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

FotoKā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri.
Lasīt visu...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...

21

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

FotoLatvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai aizrādīja, ka minētais raidījums Somijā nebija partiju kandidātu priekšvēlēšanu debates krievu valodā, bet gan raidījums, kurā par politiku tika iztaujāti emigranti. Situācijas nav salīdzināmas, jo Somijas sabiedriskais medijs politiķu debates svešvalodā nerīko.
Lasīt visu...

20

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

FotoRīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie Rīgas rātsnama no 6. jūnija līdz 15. jūnijam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...