Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kaspars

23.03.2020. 11:08

Nožēloju,ka balsoju par šo debīliķu bandu..

Atbildēt

batista

22.03.2020. 19:06

»

turiet mutes

VIENOTĪBAS, JKP, KPV UN NA DEPUTĀTI ir nelieši, zagļi un tautas ienaidnieki


bet asv ar viniem ir pilniba apmierinati !

Atbildēt

ne tikai

22.03.2020. 19:05

»

Vai Dies

Kurš uz citiem saka “populists”, tas pats ir. Tukši muldetaji no JKP


vieniga ,,partija,, mulku zeme ,kas izludzas asv sankcijas savai valstij !

Atbildēt

Vai Dies

22.03.2020. 16:29

Kurš uz citiem saka “populists”, tas pats ir. Tukši muldetaji no JKP

Atbildēt

nevajag muldēt

22.03.2020. 16:26

Pat uz svešas nelaimes sev vēlēšanu lampaņas taisa. Ir gan pretekļi.

Atbildēt

turiet mutes

22.03.2020. 15:40

VIENOTĪBAS, JKP, KPV UN NA DEPUTĀTI ir nelieši, zagļi un tautas ienaidnieki

Atbildēt

Secinājums

22.03.2020. 15:19

»

Nepareizi

Kad tev čura nāk no smadzenēm, aizver acis


Čuras no smadzenēm nāk tikai partijniekiem un viņu atbalstītājiem,elektorātam.

Atbildēt

Nepareizi

22.03.2020. 15:14

»

Secinājums

Kad murgo vēlams aizvērt acis


Kad tev čura nāk no smadzenēm, aizver acis.

Atbildēt

Pareizi, ja Lembergs ir vlasts

22.03.2020. 15:12

»

spogulis

Jkp kā veidojums ir valstij kaitigs


Lembergs - pasaules gudrākais cilvēks un iedzīts stūrī, palicis maznodrošinātais, izņemot seifus ar naudu, kuri varētu būt aprakti Puzes mežā zem koku saknēm, ko nedrīkst tagad rakt ārā, kamēr pie varas ir JKP, pieķers, ko tad?
Tādēļ Ļembergs - Latvijas valsts patrons, balsts, vadošais un virzošais spēks un viņu nemīl.

Tādēl JKP ir ļoti, loti kaitīga vsai oligarhijas un organizētās noziedzības plejādei.

Tātad, ļoti pareizs "spoguļa" murgojums.

Atbildēt

Jaunā Kompartija

22.03.2020. 14:38

Paklausieties mūsu vārdos, neskatieties mūsu darbos!

Atbildēt

Drīz beigsies JKP agonija!

22.03.2020. 14:01

»

spogulis

Jkp kā veidojums ir valstij kaitigs


Pandēmija ieplānota gudri un lielā mērogā un turpināsies līdz 2121. gada maijam, ekonomika iznīks, cilvēki metīsies Daugavā, meklējot glābiņu, Saeimas deputātus neatlaidīs, viņi paši aizmuks uz laukiem. E. Levita solīto miljardu, protams, ekonomikas glābšanai neatradīs, jo tas nav plānots valsts budžetā. Komiteja 300 un 13 pasaules valdības ģimeņu klani veidos atklātu pasaules valdību slepenās vietā, solot izbeigt pandēmiju. Potes cilvēku “potēšanai” pret vīrusu jau ir izstrādātas reizē ar koronavīrusu. Tie, kuri pretosies potēšanai, ieslodzīs koncentrācijas nometnēs - cietumos. Pošu sastāvs ir un būs noslēpums. Pēc potēšanas cilvēki mirs mēneša vai 12 mēnešu laikā no nezprotamām komplikācijām, kas sagraus garīgo un fizisko veselību.

Atbildēt

Aha!

22.03.2020. 13:48

»

Džordžijas plāksnes

Džordžijas plāksnes...


Pasaules slēptā valdība no Komitejas 300 joprojām plāno uz zemeslodes atstāt 500 milj. iedzīvotāju. Vai domājat ka medicīna kaut ko ārstē? Aktuāla tēma. Līdzekļi, lai saglabātu savu veselību.

Visi ir dzirdējuši par pasaules valdības plāniem, ierakstīti 8 akmens plāksnēs ASV, Džordrdžijas štatā, attēli un teksti atrodami internetā.

Uzdevums samazināt cilvēku skaitu. Redzam, kā tas notiek . Karadarbība Sīrijā, bet epidēmijas? Koronavīruss? Nomirs maz, bet! Svarīgākais ir izceltaā panika visā pasaulē. Kam tas iss? Ne jau, lai pārdotu marles maskas! Vīruss ir tik mazs, ka neviena maska neaiztur. Mērķis panākt globālu vakcināciju pret koronavīrusu. Bet nogalinās tieši pati vakcīna, kura būs obligāta! Nesaistot nāves gadījumus ar vakcināciju.

Medicīna it kā kalpo cilvēkiem. Bet faktiski nav vērsta uz slimību ēloni, bet to seku kupēšanu. Māca, ka nav zināms, piem., kā ceļas hronisks asinspiediens. Utt. Ārstiem nemāca atrast cēloni slimībai, bet katra medicīnas nozare sadala cilvēka izpēti pa orgāniem, nevis ārstē cilvēku kopumā. Austrumu medicīna ārstē enerģētiskos disbalansus.

Ir pat ārsti, speciālisti, kas ārstē matus. Nav piem ārsta, kas ārstē orgānus, kuru ir visvairāk - muskuļi. Visas cilvēka funkcijas sastāv no muskuļiem. Vai mūsdienu medicina kādu ārstē? Ārsti samaksu saņem par ārstēto daudzumu un ir ieinteresēti, lai slimo būtu vairāk. Veselības aizsardzībā nav neviens interesēts iegūt veselus cilvēkus. Tas attiecas uz visiem medicīnas speciālistiem.

Viss plāns ir iznīcināt iedzīvotājus un pelnīt uz to. Jūs rūgti maldāties, ka ārsti jūs izārstēs!. Tas, ko paši apgūsit un sajutīsit, kā pareizi rīkoties, jūs izārstēs. Domājiet par savu veselību paši! Iekausieties paši sevī! Tada ir situācija - jūsu veselība ir tikai jūsu problēma!

Atbildēt

bobis

22.03.2020. 13:25

Pielabināties viņš var kaimiņsētas krancim ar desas gabalu.....

Atbildēt

spogulis

22.03.2020. 11:31

Jkp kā veidojums ir valstij kaitigs

Atbildēt

Džordžijas plāksnes

22.03.2020. 11:29

»

tautas balss

VVIENOTĪBAS, JKP, KPV UN NACIONĀLĀS APVIENĪBAS DEPUTĀTI ir nelieši un tautas slepkatāji


Džordžijas plāksnes

(autors nezināms)

Noslēpumainās “Džordžijas plāksnes” Amerikas Džordžijas štatā parādījās tikai pirms 35 gadiem. Granīta tēlu, nedaudz augstāku par 6 metriem, ir radījusi parasta celtniecības kompānija, kura saņēma pasūtījumu to izgatavot no kāda Roberta Kristiāna (Robert C. Christian).http://divinecosmos.e-puzzle.ru/page.php?al 383

D.V.: Palūkosimies uz Džordžijas plāksnēm. Tās ir līdzīgas Stonhendžai.

18 01 26 04

Tās atrodas Džordžijā. Pasaules astoņās galvenajās valodās uz tām iegravēti moderni baušļi, no kuriem pirmais vēsta: “Lai Zemes iedzīvotāju skaits nekad nepārsniedz 500000000, esot pastāvīgā līdzsvarā ar dabu.”

18 01 26 05

Kāpēc viņi grib atbrīvoties no tik liela cilvēku skaita? Jo tas taču ir tik aplami, un, kā liktos, tam nav nekādas jēgas. Kas te par lietu?

K.G.: Tas ir ļoti labs jautājums: viņu vēlmes patiesais cēlonis. Viņi saka, ka ar pašreizējo dzīvesveidu Zeme nevar izturēt lielāku cilvēku skaitu.

D.V.: Tas ir, cilvēki ir “kaitīgi” apkārtējai videi?

K.G.: Taisnība. Bet ko viņi plāno īstenībā? Kāpēc viņi tiecas atbrīvot pēc iespējas lielāku dzīves telpu uz šīs planētas? Redziet, ir vairākas Jaunās Pasaules Kārtības grupas, kuras nodarbojas ar tumšām lietām. Tad lūk, tās plāno veselus kontinentus atdot citplanētiešiem. Dažām grupām jau ir savas vēstniecības tajos kontinentos. Protams, ārēji viss izskatās kā “darījumi ar nekustamo īpašumu”, bet šis tas jau notiek.

D.V.: Tiek noslēgtas vienošanās ar noteiktiem citplanētiešu grupējumiem…

K.G.: Ar daudziem.

D.V.: …un viņi… Vai tad viņi bezpajumtnieki? Viņiem vairs nav planētas-dzimtenes, un viņi grib būt šeit?

K.G.: Ir ļoti attīstītas grupas, kuras spēj bezgalīgi sevi uzturēt kosmosa apkārtējā vidē bēgļu statusā, bet viņiem gribētos apmesties mūsu kārotajā Saules sistēmā. Acīmredzot ir daudz tādu grupu, par kurām mēs nezinām. Kaut gan, ja vienošanās daļa ir iedzīvotāju samazināšana tik lielā skaitā, tad tas vēl neliecina, ka mēs gribētu, lai uz mūsu planētas dzīvotu vēl kāds.

D.V.: Citi insaideri ir stāstījuši, ka daži citplanētieši nevar elpot mūsu gaisu, ka viņiem vajag vairāk eļļas gaisā.

K.G.: Taisnība. Šeit tiek domāta pilnīga pārveidošana. Nevaru atcerēties, kā viņi to nosauca, it kā kaut kā līdzīgi apkārtējas vides modificēšanai. It kā kodolreakcijas starojumam esot tamlīdzīgs produkts apkārtējā vidē, labvēlīgāks vienai no sugām.

D.V.: Tas ir, viņu ķermenis ar apstarojumu nostiprinās, un tā viņiem ir labāk?

K.G.: Iespējams. Vai arī starojums nes viņiem ilglaicīgu labumu vēlāk. Kaut kas uz to pusi…

D.V.: Kāds procents cilvēku, kuri strādā Kabalai, reāli apzinās, ka viņus izmanto citplanētieši, kuri mēģina piemērot sev mūsu planētu?

K.G.: Tas būs prāta spriedums tīrā veidā. Domājams, ka ir diezgan daudz cilvēku, kuri ir materiāli liecinieki planētas aizsardzības no pārveidojumiem citplanētu programmai, bet viņi nezina visas detaļas. Kad viņi izdzird vairāk detaļu no izbrīvētās informācijas, tas viņus biedē, un viņi pamet tumšās programmas. Viņiem ir jārēķinās arī ar Kabalas grupām, kuras nodarbojas ar “teritorijas uzkopšanu” – novāc personas, kuras pret viņām liecina, kurām ir pārāk daudz informācijas, vispār pārāk daudz zina par viņu tumšajiem darījumiem. Tāpēc, ja būs kaut kas līdzīgs Nirnbergas procesiem, ja mēs savāksim visas liecības, mums vairs ne par ko nebūs jāuztraucas.

D.V.: Kā jūs domājat, Kabala var mēģināt atstāt rietumus bez industrijas?

K.G.: Ak, neapšaubāmi. Jā. Jēga ir tāda, ka jūs ņemat industriālu valsti un visu rūpniecību un darbavietas aizvedat uz tā saukto trešās pasaules valsti, kur rūpniecība un darbaspēks ir lētāki. Tādā veidā jūs vājināt rūpniecisku nāciju, kurai ir laimējies uzvarēt divos pasaules karos un kuru pagātnē sauca par aizmigušo gigantu. Bet, ja viņa pamodīsies, jums atkal būs problēmas. Pat ja viņi kontrolē valsti, viņiem vēl nākas rēķināties ar to un noturēt to vāju.

VIŅI UZSKATA SEVI PAR DIEVIEM, JO KONTROLĒ VISU PIEEJU KOSMOSAM.

Saskaņā ar dažādiem insaideriem, pašlaik visvairāk ar saviem sakariem ar Dziļo Valdību ir sakompromitējušies noteikti elementi CIP un FIB iekšienē. Augsta līmeņa personāls Dziļajā Valdībā – daži politiķi un citi, kuri nav politiķi, – lieliski zina par Jūras kara flotes un Gaisa spēku SKP (Slepeno Kosmisko Programmu). Viņi ir pārņemti ar varu. Spēja kontrolēt kosmosu un turēt mūs piesietus Zemei tikai pastiprina sajūtu, ka viņi ir dievi. Viņi ir slēpuši un slēpj no mums neticamus informācijas masīvus, jo šādu programmu iesākums bija Vācijā 30. gadu beigās.

***

18 01 26 06

Kopumā monumentu veido sešas granīta plāksnes, kuras novietotas saskaņā ar astronomiskiem notikumiem, katra no tām sver apmēram 100 tonnas. Uz akmeņu virsmas ir iegravēti tā sauktie desmit vēstījumi cilvēcei astoņās valodās, tajā skaitā arī mūsu (krievu – tulk. piezīme) valodā. Ja konstrukciju apejam pulksteņa rādītāja virzienā, sākot no ziemeļiem, tad valodu secība ir šāda: angļu, spāņu, svahili, hindi, ivrits, arābu, ķīniešu un

krievu.

1. Lai Zemes iedzīvotāju skaits nekad nepārsniedz 500 000 000, esot pastāvīgā līdzsvarā ar dabu.
2. Sapratīgi regulējiet dzimstību, paaugstinot dzīves sagatavotības vērtību un cilvēces daudzveidību.
3. Atradīsim jaunu dzīvu valodu, kas spēs apvienot cilvēci.
4. Izrādiet iecietību attiecībā pret jūtām, ticību, tradīcijām un tām līdzīgi.
5. Lai godīgi likumi un objektīvas tiesas iestājas par tautu un nāciju aizstāvību.
6. Lai katra nācija pati risina savas iekšējās lietas, pasaules tiesā iztiesājot tikai ārējas lietas.
7. Izvairieties no sīkām tiesu prāvām un bezjēdzīgiem ierēdņiem.
8. Uzturiet līdzsvarā attiecību starp personīgajām tiesībām un sabiedriskajiem pienākumiem.
9. Augstāk par visu vērtējiet patiesību, skaistumu, mīlestību, tiecoties uz harmoniju ar bezgalību.
10. Neesiet par vēzi zemei, atstājiet arī dabai vietu![1]Ziņkāri šajā monumentā vēl izraisa mazs caurums centra plāksnē. Tas ir izdomāts tā, ka caur to cauru gadu var redzēt Polārzvaigzni. Vēl vairāk, tas ir izlīdzināts atbilstoši saulgriežiem un ekvinokcijām. Interesanti, ka augšējā plāksnē, kura novietota horizontāli kā jums, arī atrodas mazs caurums. Katru dienu pusdienas laikā ar šī cauruma palīdzību saules stars norāda, kāda šodien ir gada diena.

Planšetes augšējā daļā ir rakstīts “Džordžijas centrs Guidestones Centre”, izveidots 1980. gada 22. martā. Uzreiz zemāk ir kvadrāta kontūra, kura iekšienē rakstīts: “Lai tie ir orientieri saprāta laikmetā.”. Apkārt pa kvadrāta malām rakstīti tulkojumi četrās senajās valodās, pa vienam katrā malā.

Atbildēt

tautas balss

22.03.2020. 10:52

VVIENOTĪBAS, JKP, KPV UN NACIONĀLĀS APVIENĪBAS DEPUTĀTI ir nelieši un tautas slepkatāji

Atbildēt

Vēl tā var

22.03.2020. 10:28

Viņķeli atlaist nekavējoties, par veselības ministru ārkārtas stāvoklī jāieceļ ārsts infektologs vai virusologs utt.
Robežas ciet, nevienu nelaist ārā un iekšā - tagad.
Nevis pašizolācija, bet piespiedu izolācija karantīnas slimnīcā vai novietnē.

Atbildēt

Real

22.03.2020. 10:23

Kaut visi ,kas balsoja "pret" saslimtu un izjustu savas bezatbildības sekas.
Attiecībā par karantīnu, totāli neefektīva, atverot robežas iebraucējiem no ārzemēm, nav kontroles, nav aizliegumi, nav piespiedu izolācijas pasākumi.
Tas nozīmē, ka saslimušie augs ģeometriskā progresijā katru dienu pa 20-40.
Ātri vajag pieņemt radikālus mērus!!

Atbildēt

ha

22.03.2020. 10:13

Liekuļi un populisti, pie tam pastulbi.

Atbildēt

ha ha ha

22.03.2020. 10:05

Neticu ne vārdam! 1) tas ir piliens jūrā uz visiem iesaistītiem; 2)gan jau atkal valdes un padomes paziņos, ka sadalīt uz visiem nav iespēju, nebūs efekta un nauda klusi tiks nogādāta zem kāda liela putna spārna vai nopirkts vēl viens viena orgāna magnēts.

Atbildēt

Laimdota

22.03.2020. 10:02

»

Q

Vārdi nesakrīt ar darbiem, tā ir raksturīgākā JKP īpašība, meli un liekulība


Juras un Potapova JKP ir Meslaines ka Vienotiba OIK turpat kur Tautas partija🐲

Atbildēt

Pusjurists

22.03.2020. 10:02

Kur ir karantīnas teltis vai kāda cita vieta.
Latvihas tautiņa ir tik stulba ka neievēros izolāciju jo savs ego ir pārāk augsts! Visus kuri atgriezās vajadzēja sadzīt barakās, lai 14 dienas tur atsēž un miers, jo visi gadījumi Latvijā ir saistīti ar tiem mērkaķiem kuri atbrauca un man jau nekas esmu vesels un es tak nemiršu badā.

Atbildēt

Vietējais

22.03.2020. 09:28

Vai tiešām vēl ir kāds , kas viņiem tic? Darbi nesaskan ar vārdiem! Lūdzu atcerieties Rīgas domes vēlēšanās un izdariet pareizo izvēli!

Atbildēt

Pandēmija vilksies līdz nākošā gada pavasarim

22.03.2020. 08:18

ekonomika iznīks.

Atbildēt

50milj.

22.03.2020. 07:34

Vai 50 milj.dzeltenie nodzēra???????

Atbildēt

tas

22.03.2020. 06:36

»

Sanita Kuzmina

Personāla atalgojums ir jāsaista ar darba efektivitāti un darba ražīguma pieaugumu, vienkārši atalgojuma palielināšana nozīmē kropļot darba tirgu!Tāpēc arī Saeimas deputātu saprātīgākā daļa neaizgāja populistu pavadā


"darba efektivitāti un darba ražīguma pieaugums" ir padomijas demagoģijas klišejas !
Ierindas ārsts neieviesa kvotas un rindas vairāku gadu garumā !

Tādas Kuzminas to izgudroja un realizēja !

Atbildēt

Q

22.03.2020. 03:53

Vārdi nesakrīt ar darbiem, tā ir raksturīgākā JKP īpašība, meli un liekulība!

Atbildēt

cik ilgi mūs muļķos?

22.03.2020. 00:58

Nevar balsot par projektu, kuram nav saprotama tā izmantošanas sistēma?
Un par tā miljarda vai nu jau divu miljardu, kas pa zemi mētājās, piešķiršanu kvazi-uzņēmējdarbībai ir saprotama izmantošamas sistēma???

Atbildēt

A. Kaimiņš izolē valdību un E. Levitu

21.03.2020. 23:57

vēl vairāk attālinot no tautas.

Levits paziņo, ka Saeima ir rīcībspējīga un var turpināt darbu attālināti.


Līdz šim valdība nav bijusi rīcībspējīga.

Atbildēt

JKP rīkojas valstiski

21.03.2020. 23:55

»

TF

Tautas Fronte tacu atpirdàs vienreiz ar KGB agentu


Nav šaubu, ka JKP nebalsoja par Saskaņas iesniegto likumprojektu, kas neatbilst nosacījumiem, kad nauda kaut kur pazūd un mediķi neko nedabū un nesaprot tās veidošanās sistēmu.

Juris Jurašs pareizi virza jaunu, citu projektu un te komentētājiem ir ko gānīties, visu putrojot un melojot, izraujot no konteksta balsojuma jēgu. Nevar balsot par projektu, kuram nav saprotama tā izmantošanas sistēma.

Gaidīsim jaunu, JKP projektu un mediķiem alga būs.

Atbildēt

Péterim Apinim,Birkavam & Zàlitim

21.03.2020. 23:26

algas pielikumu par temperatüras nemérïsanu.
Sie tris sabotieri dél nolaidibas varas gaitenos ielaida CORONAVIRUSU.Tiesàm àrpràc,ja neteiktu vairàk.

Atbildēt

TF

21.03.2020. 23:15

Tautas Fronte tacu atpirdàs vienreiz ar KGB agentu
Godmani un dïvànu prieksgalà.

Atbildēt

Ragausim & pundurbordànam

21.03.2020. 23:11

»

Pēteris Aloizs Ragaušs

Klusi sēžu pavēnī


Zàrks pa vilniem léni kratàs,
Mirons ieksà séz un skatàs.
Skatàs,skatàs acis bola ,
Savus kaulus suniem sola.

Kamér sie gar Skulti plücàs,
Tikmér zàrkà üdens sücas.
Sücàs,sücàs iet pàr malu,
Kamér mirons dabü galu!

Atbildēt

Pēteris Aloizs Ragaušs

21.03.2020. 22:35

Klusi sēžu pavēnī,
Lēni slīkstu gavēnī,
Turpmāk 40 dienas
Nebūs kotletes nevienas.

Atbildēt

Nekādu miljardu valsts nedod ekonomikas atlabšanai

21.03.2020. 22:31

sakarā ar vīrusu! Vai muļķi esat, ka ticat tiem meliem?

Atbildēt

Par vēlu

21.03.2020. 21:43

Izlietu ūdeni nesasmelsi.

Atbildēt

Jā, bet

21.03.2020. 21:42

»

Sanita Kuzmina

Personāla atalgojums ir jāsaista ar darba efektivitāti un darba ražīguma pieaugumu, vienkārši atalgojuma palielināšana nozīmē kropļot darba tirgu!Tāpēc arī Saeimas deputātu saprātīgākā daļa neaizgāja populistu pavadā


Varbūt parunāsim par mūsu deputātu un ministru darba efektivitāti un darba ražīgumu? Kad tu saslimusi ar koronavīrusu slimnīcas koridorā smaksi bez plaušu ventilācijas aparāta, tad varēsi iepazīties ar "cienījamās" Viņķeles un visas VM darba efektivitāti. Par to populismu un saprātīgumu gan tu tad vairs spriedelēt nebūsi spējīga.

Atbildēt

jocigi

21.03.2020. 21:42

kuri ir saprātīgi deputāti

Atbildēt

Sanita Kuzmina

21.03.2020. 21:35

Personāla atalgojums ir jāsaista ar darba efektivitāti un darba ražīguma pieaugumu, vienkārši atalgojuma palielināšana nozīmē kropļot darba tirgu!Tāpēc arī Saeimas deputātu saprātīgākā daļa neaizgāja populistu pavadā!

Atbildēt

kur problēma

21.03.2020. 21:05

patreiz lielas naudas ietapās uz plānveida op.
Dodiet tiem, kas strādā. Var taču lietas darīt elastīgi.

Atbildēt

Ģirts

21.03.2020. 20:25

Gan Jurašs, gan Eglītis, balsoja PRET, tagad, pēc Kaimiņa pozitīvà testa, kā skatīsies acīs mediķiem, kas viņus izmeklēs. Un Čakša, balsojumā atturējās, vai, vai, vai... Kā tur bija ar karmu???

Atbildēt

amerikanu valdiba Latvija pasizolejas !

21.03.2020. 19:50

Nu ir pienacis laiks Latvijas tautas frontei un Aivaram Lembergam nemt varu savas rokas,jo ari agonejosa Latvijas saeima ir ricibnespejiga !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...