Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

he, he

17.11.2021. 09:40

Pavļuks ir nekam nederīgs pianists, bet, ja flīģeli var dabūt pa valsts naudu, kāpēc nepaņemt uz haļavu. he, he

Atbildēt

Ja

16.11.2021. 11:07

Cik interesanti! Mums bus nauda fligelim, kuru neizmanto katru dienu, bet nav naudas zalu iepirksanai! Prezident, vai Jums nav kauns? Jus izarsteja no covid, Jums viss tiek nodrosinats! Vai neesat aizdomajies par tiem nabaga pacientiem, kuri desmitiem mirst slimnicas, jo vinus arste pec algoritma, jo zales esot dargas un visiem nepietiek. Atceros, ka Jus stajoties amata teicas, ka busiet TAUTAS prezidents! Jau aizmirsat? Tauta neaizmirsis.

Atbildēt

josifs

15.11.2021. 15:56

lAI Levitam nopērk flīģeli,Krasovickis,kargins,Godmanis,Šlesers,LAVENTS,Lembergs,Pauvļuts,Šķēle,Kristopāns,Gailis,Ulmanis,..........

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

15.11.2021. 13:46

Nekādu sabiedrību (brīnums, ka nav minēts vārds "tauta") šis flīģelis nav satricinājis! "Satricināti" tika kapeikas _isēji un personas, kas ir ieinteresētas veicināt neuzticību prezidenta/valdības institūcijai kādu savu noteiktu mērķu sasniegšanai. Daudz maz prātīgs indivīds taču saprot, no kurienes šim "satricinājumam" tās kājas aug.

Atbildēt

Žurka Laukos

15.11.2021. 10:15

»

Lauku Pele

Aha, vēl viens flīģeļgribis uzradies, senlaicīgu vērtību cienītājs! Tātad patiešām jau tiek gatavota augsne tam, lai vecais instruments tiktu norakstīts un tad to varēs atdāvināt kādam "savējam labam cilvēkam" - attiecīgais komentārs par to liecina. Viss notiek


Vai vari pamatot teikto, ka kāds, piemēram, es, gribu veco flīģeli? Ir divi scenāriji - ja instruments ir nospēlēts, tad var gadīties, ka tā ir tikai pustonnu smaga mēbele ar kolosālu izmēru…ja instruments ir labi uzturēts, tad tas ir otrs stāsts. Vecs flīģelis nav sena in ļoti laba vijole!!!

Atbildēt

Lauku Pele

15.11.2021. 09:32

»

Garage sales

Nepļurksti, ja nezini. Var gadīties, ka vecam nerestaurētam flīģelim ir mēbeles vērtība, kura trīskāršojas, ja tā mēbele jāpārvieto no vienas istabas uz otru un uz kājām netiek cauri durvīm. Restaurēts instruments ir cits stāsts, bet arī jau notikusi pavisam cita investīcija. Ateju eksperts esi...


Aha, vēl viens flīģeļgribis uzradies, senlaicīgu vērtību cienītājs! Tātad patiešām jau tiek gatavota augsne tam, lai vecais instruments tiktu norakstīts un tad to varēs atdāvināt kādam "savējam labam cilvēkam" - attiecīgais komentārs par to liecina. Viss notiek.

Atbildēt

Garage sales

15.11.2021. 08:42

»

Vintage Instruments

Un vēl jo vairāk jāseko lai košerapgraizītais nenozog 19.g.s. speciāli taisīto "Blüthner" flīģeli, kur vērtība ir ohohoho


Nepļurksti, ja nezini. Var gadīties, ka vecam nerestaurētam flīģelim ir mēbeles vērtība, kura trīskāršojas, ja tā mēbele jāpārvieto no vienas istabas uz otru un uz kājām netiek cauri durvīm. Restaurēts instruments ir cits stāsts, bet arī jau notikusi pavisam cita investīcija. Ateju eksperts esi!!!

Atbildēt

Kur tad modrība

15.11.2021. 00:37

»

paranormāli personigi fakti

Piedod, bet mums tam nav laika. Aizkadrā laiku aizņem piestrādāšana pie sejas vaibstiem (grimasēm) un balss intonācijām (rīstīšanās), lai kovidaina baisāka kadrā rādītos


Mēdiju sargsuņi jau varēja kopējo tāmi apkopot , cik tad sabiedrības kaitniekiem būs norādīta to īstā vieta ...

Atbildēt

paranormāli personigi fakti

14.11.2021. 22:27

»

TV Panorāma, de facto un Nekā personīga

šovakar aizmirsa pateikt, ka no rītdienas tūkstošiem cilvēku Latvijā būs reāli izmesti no darbiem! Uz ielas kā suņi, atstāti bez līdzekļiem! Tajā skaitā skolotāji, sociālās aprūpes darbinieki, mediķi, dzelzceļa darbinieki, veikalu darbinieki, u.c


Piedod, bet mums tam nav laika. Aizkadrā laiku aizņem piestrādāšana pie sejas vaibstiem (grimasēm) un balss intonācijām (rīstīšanās), lai kovidaina baisāka kadrā rādītos.

Atbildēt

TV Panorāma, de facto un Nekā personīga

14.11.2021. 21:43

šovakar aizmirsa pateikt, ka no rītdienas tūkstošiem cilvēku Latvijā būs reāli izmesti no darbiem! Uz ielas kā suņi, atstāti bez līdzekļiem! Tajā skaitā skolotāji, sociālās aprūpes darbinieki, mediķi, dzelzceļa darbinieki, veikalu darbinieki, u.c.

Atbildēt

nu, krievs un č

14.11.2021. 21:31

ir ietiepīgi...redzat taču, nomirs, bet nevakcinēsies, nomirs, bet klavieres vajag. 'Kungi', algas labas. jūsu č tur par daudz, sametiet tām klavirēm... un ar skaistu veltījumu pasniedziet Latvijas pilij

Atbildēt

Rips

14.11.2021. 20:48

»

Rips

Kategorisks nee, kamer paraads nebuus atdots


Levit, esi tacu kaartiigs vecis un atdod to paraadu!Ko ar taam klavierem mulkojies.

Atbildēt

āpsis rudens svītrotais

14.11.2021. 20:48

Par tādu piķi, pavisam droši, arī pats sēžamais patstāvīgi sāks muzicēt zem klaviermeistara. Un, ja vēl kāds izcils dziedonis pievienosies ar vārsmām par puķēm, nu, tad "igra stoit sceč".

Atbildēt

Rips

14.11.2021. 20:19

Kategorisks nee, kamer paraads nebuus atdots.

Atbildēt

kļimoviča aita

14.11.2021. 20:16

Jā, šis ir viens svarīgs jaunums.

Par flīģeli vajag rakstīt biežāk, nekā 3 reizes nedēļā.

Mums maizi nevajag, dodiet rakstu par flīģeli!

Atbildēt

Mildas tante

14.11.2021. 19:23

Mans mīļais Levits ir smagi strādājis manā labā, un es esmu gatava viņam ziedot savu 200 eiro pensiju laba plīģeļa iegādei!

Atbildēt

Pārņem

14.11.2021. 16:03

dziļš sašutums un riebums-kur tik skaties-visur nekaunība.Nerunāju par Māksliniekiem,nē.Ne par tēmu-tikko izlasīju``Vakara ziņās``par mūsu ``5``latnieka simbolu-Mildu.Izrādās-viņu sauc Zelma Brauere-kura 43. gadus nostrādāja par Valstspapīru spiestuves korektori.Protams,Meža kapos vieta neatradās,lai apglabātu``šo simbolu``.Akadēmiķis J.Stradiņš 2012.gadā Bankas jubilejā izteica vēlējumu,lai viņas atdusas vietā``Lāčupes kapos``uzstāda piemiņas zīmi.Miniet 3X-jā jā-nav nav nav!Bagātie Latvijas baņķieri-NOKAUNATIES!Fui!

Atbildēt

Vintage Instruments

14.11.2021. 16:01

Un vēl jo vairāk jāseko lai košerapgraizītais nenozog 19.g.s. speciāli taisīto "Blüthner" flīģeli, kur vērtība ir ohohoho !

Atbildēt

motorhead 1916

14.11.2021. 15:40

Nafig fliigjelis, lai njem bungas vai kaut ko no zhiidu nacionaalajiem instrumentiem. Galu galaa var tak leekaat un zhvadzinaat naudas kules.

Atbildēt

Secinājums

14.11.2021. 15:02

Apžēlot nedrīkst,pakārt.

Atbildēt

pogaļa

14.11.2021. 13:58

Tāda ir kancelejas gatavināšanas stratēģija?

Atbildēt

jans

14.11.2021. 12:24

kapēc atteikties, jo pēc kankara teiktā-ka nauda ir daudz kā vēl nekad. zzīdells ar kuusinu- berzē roķeles -un domā par ļimoniem sev, zvaniem deputātiem. atkal ordeņi-tādiem būs

Atbildēt

Prezidente Orchestra Band

14.11.2021. 12:12

Ruk, ruk, ča,ča,čā...
Nodokļi ir jāmaksā,
Flīģels Pilī jautri skan,
Otrs jānopērk būs man,
Stradivarī vijole,
Arī noderētu,
Pilnai laimei derētu,
Klavesīnu lētu!
Tā mēs pašlaik apdalīti,
Instrumentu iegādē,
Kā lai strādā valstgribīgi,
Valstiskajā iestādē!!!

Ruk, ruk, ča, ča, čā......
Nodokļi ir jāmaksā.
Flīģels Pilī jautri skan,
Kariņš polku dejo/figu rāda man. (pēc vajadzības)
Valstī Lokdauns pasludināts,
Darbs viscaur ir apstādināts,
Likumi ir izmainīti,
Dzimtcilvēkiem piekritīgi!
Nepotētiem tagad sāksies,
Pastardienas badakāsiens!!!!
Cilvēktiesīb sakarā,
Esam dziļā pakaļā!!!!
Nemaksāsiet nodokļus,
Pacelsim mēs tarifus…. !!!!

Atbildēt

būs jautri

14.11.2021. 12:05

Uz tā plīģeļa Kūciņa Dzenim dejos striptīzu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Jaunā normāluma greizie spoguļi

FotoDr. E. Mednis sava Telegram informē: “Pie mums Latvijā tagad notiek šādi – tikko tu runā ne to, ko Politbirojs lēmis, tā tevi momentā cenšas nomelnot visi, kam nav slinkums un pie tam saskaņoti. Tikko Dragiļevas kundze no DeFacto, tagad Žukovas kundze – privātpersona, bet no tā brīvajā laikā delfi.lv redaktore un žurnāliste vērsusies gan Veselības inspekcijā, gan arī Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisijā ar lūgumu man anulēt sertifikātu un līdz ar to liegt iespēju praktizēt kā ārstam.
Lasīt visu...

21

Cilvēka mikrobioms un rezistence pret mikrobiem, vīrusiem un vakcīnām

FotoŠķiet, ka ne tikai es, bet daudzi ārsti ikdienā cenšas atbildēt uz jautājumiem: kā tad tā – vakcinējos pret SARS-CoV-2, saņēmu pat balstvakcīnu, bet saslimu ar Covid–19, nonācu slimnīcā? Kā tad tā – esmu trīskārt vakcinējies pret Covid–19, bet man neļauj staigāt bez maskas, neļauj apmeklēt ballīti vai nosvinēt dzimšanas dienu restorānā pie viena galdiņa ar tādiem pašiem vakcinētiem un balstvakcinētiem radiem? Kā tad tā – pasaulē nav vakcīnu salīdzinošu pētījumu, bet Latvijā uzskata, ka adenovīrusu vakcīnas (Asta-Zeneca un [email protected]) ir sliktākas un tām vajag ātrāku čaklāku balstvakcināciju. 
Lasīt visu...

12

Astra izsvilptu varmākas

FotoDomāju, ka Gunāram Astram no aizsaules rūgti bija vērot, kā kangari, kas jau ir piesavinājušies nacionālos simbolus, tagad vēlas sev pierakstīt arī viņu. Levita un Bordāna dalība Astras pieminekļa atklāšanā, manuprāt, bija latviešu mocekļa piemiņas zaimošana. Tiesa, arī pats monuments apgriezta krusta formā ir visai provokatīvs.
Lasīt visu...

21

Politika ir cīņa par varu un naudu

FotoIzņēmuma kārtā es ievadam mēģinu definēt sakāmo vienā rindkopā, – lūk, kas no tā man iznāca!
Lasīt visu...

21

Karikatūrists varas kalpībā

Foto“Liekam kluci” pie apgrieztā krustā “piesistā” latviešu brīvības cīnītāja veidola varas bļodlaiža Zemgus Zaharāns redz “zemcilvēkus”, kas uzdrošinājās izsvilpt savus “cienījamos” mocītājus, kuri reklamējās uz sava pretmeta Gunāra Astras fona.
Lasīt visu...

12

JKP Bordāns sadarbojas ar Astras zaimotājiem, ciniski izmanto viņa piemiņu

FotoGunāru Astru dēvēt par disidentu nav precīzi un atbilstoši. Disidenti ir drosmīgie, kuri cīnās par brīvību savās valstīs, cenšas lauzt tirānu režīmus. Astra cīnījās par savas zemes - Latvijas brīvību, kuru bija okupējusi komunistu impērija - PSRS. Padomju Savienība nekādā gadījumā nebija Gunāra Astras zeme. Viņš bija Latvijas brīvības cīnītājs, nevis PSRS disidents.
Lasīt visu...

3

Jūs neticēsiet, bet es esmu pamanījis – nepieciešamas izmaiņas partiju finansējumā no valsts budžeta

FotoValsts budžeta finansējuma palielināšana politiskajām partijām, vienlaikus samazinot to iespējas piesaistīt privātpersonu ziedojumus, 2019. gadā bija pareizs un sen nepieciešams lēmums. Tas novērsa būtisku mūsu demokrātiskās valsts iekārtas nepilnību un ilgtermiņā noteikti uzlabos politiskās vides kvalitāti. Nedrīkst būt tā, ka politisko partiju darbība ir atkarīga no to spējas piesaistīt privātpersonu ziedojumus. Tas rada partiju atkarību no ziedotāju labvēlības, kas parasti nav tīri nesavtīga.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mediķi varas kalpībā

“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo...

Foto

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

Es kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi...

Foto

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju...

Foto

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo...

Foto

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu,...

Foto

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

Lai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu,...

Foto

Viedais Anonymous

Vispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens...

Foto

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

Vietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem....

Foto

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

Pretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums...

Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...