Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

he, he

17.11.2021. 09:40

Pavļuks ir nekam nederīgs pianists, bet, ja flīģeli var dabūt pa valsts naudu, kāpēc nepaņemt uz haļavu. he, he

Atbildēt

Ja

16.11.2021. 11:07

Cik interesanti! Mums bus nauda fligelim, kuru neizmanto katru dienu, bet nav naudas zalu iepirksanai! Prezident, vai Jums nav kauns? Jus izarsteja no covid, Jums viss tiek nodrosinats! Vai neesat aizdomajies par tiem nabaga pacientiem, kuri desmitiem mirst slimnicas, jo vinus arste pec algoritma, jo zales esot dargas un visiem nepietiek. Atceros, ka Jus stajoties amata teicas, ka busiet TAUTAS prezidents! Jau aizmirsat? Tauta neaizmirsis.

Atbildēt

josifs

15.11.2021. 15:56

lAI Levitam nopērk flīģeli,Krasovickis,kargins,Godmanis,Šlesers,LAVENTS,Lembergs,Pauvļuts,Šķēle,Kristopāns,Gailis,Ulmanis,..........

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

15.11.2021. 13:46

Nekādu sabiedrību (brīnums, ka nav minēts vārds "tauta") šis flīģelis nav satricinājis! "Satricināti" tika kapeikas _isēji un personas, kas ir ieinteresētas veicināt neuzticību prezidenta/valdības institūcijai kādu savu noteiktu mērķu sasniegšanai. Daudz maz prātīgs indivīds taču saprot, no kurienes šim "satricinājumam" tās kājas aug.

Atbildēt

Žurka Laukos

15.11.2021. 10:15

»

Lauku Pele

Aha, vēl viens flīģeļgribis uzradies, senlaicīgu vērtību cienītājs! Tātad patiešām jau tiek gatavota augsne tam, lai vecais instruments tiktu norakstīts un tad to varēs atdāvināt kādam "savējam labam cilvēkam" - attiecīgais komentārs par to liecina. Viss notiek


Vai vari pamatot teikto, ka kāds, piemēram, es, gribu veco flīģeli? Ir divi scenāriji - ja instruments ir nospēlēts, tad var gadīties, ka tā ir tikai pustonnu smaga mēbele ar kolosālu izmēru…ja instruments ir labi uzturēts, tad tas ir otrs stāsts. Vecs flīģelis nav sena in ļoti laba vijole!!!

Atbildēt

Lauku Pele

15.11.2021. 09:32

»

Garage sales

Nepļurksti, ja nezini. Var gadīties, ka vecam nerestaurētam flīģelim ir mēbeles vērtība, kura trīskāršojas, ja tā mēbele jāpārvieto no vienas istabas uz otru un uz kājām netiek cauri durvīm. Restaurēts instruments ir cits stāsts, bet arī jau notikusi pavisam cita investīcija. Ateju eksperts esi...


Aha, vēl viens flīģeļgribis uzradies, senlaicīgu vērtību cienītājs! Tātad patiešām jau tiek gatavota augsne tam, lai vecais instruments tiktu norakstīts un tad to varēs atdāvināt kādam "savējam labam cilvēkam" - attiecīgais komentārs par to liecina. Viss notiek.

Atbildēt

Garage sales

15.11.2021. 08:42

»

Vintage Instruments

Un vēl jo vairāk jāseko lai košerapgraizītais nenozog 19.g.s. speciāli taisīto "Blüthner" flīģeli, kur vērtība ir ohohoho


Nepļurksti, ja nezini. Var gadīties, ka vecam nerestaurētam flīģelim ir mēbeles vērtība, kura trīskāršojas, ja tā mēbele jāpārvieto no vienas istabas uz otru un uz kājām netiek cauri durvīm. Restaurēts instruments ir cits stāsts, bet arī jau notikusi pavisam cita investīcija. Ateju eksperts esi!!!

Atbildēt

Kur tad modrība

15.11.2021. 00:37

»

paranormāli personigi fakti

Piedod, bet mums tam nav laika. Aizkadrā laiku aizņem piestrādāšana pie sejas vaibstiem (grimasēm) un balss intonācijām (rīstīšanās), lai kovidaina baisāka kadrā rādītos


Mēdiju sargsuņi jau varēja kopējo tāmi apkopot , cik tad sabiedrības kaitniekiem būs norādīta to īstā vieta ...

Atbildēt

paranormāli personigi fakti

14.11.2021. 22:27

»

TV Panorāma, de facto un Nekā personīga

šovakar aizmirsa pateikt, ka no rītdienas tūkstošiem cilvēku Latvijā būs reāli izmesti no darbiem! Uz ielas kā suņi, atstāti bez līdzekļiem! Tajā skaitā skolotāji, sociālās aprūpes darbinieki, mediķi, dzelzceļa darbinieki, veikalu darbinieki, u.c


Piedod, bet mums tam nav laika. Aizkadrā laiku aizņem piestrādāšana pie sejas vaibstiem (grimasēm) un balss intonācijām (rīstīšanās), lai kovidaina baisāka kadrā rādītos.

Atbildēt

TV Panorāma, de facto un Nekā personīga

14.11.2021. 21:43

šovakar aizmirsa pateikt, ka no rītdienas tūkstošiem cilvēku Latvijā būs reāli izmesti no darbiem! Uz ielas kā suņi, atstāti bez līdzekļiem! Tajā skaitā skolotāji, sociālās aprūpes darbinieki, mediķi, dzelzceļa darbinieki, veikalu darbinieki, u.c.

Atbildēt

nu, krievs un č

14.11.2021. 21:31

ir ietiepīgi...redzat taču, nomirs, bet nevakcinēsies, nomirs, bet klavieres vajag. 'Kungi', algas labas. jūsu č tur par daudz, sametiet tām klavirēm... un ar skaistu veltījumu pasniedziet Latvijas pilij

Atbildēt

Rips

14.11.2021. 20:48

»

Rips

Kategorisks nee, kamer paraads nebuus atdots


Levit, esi tacu kaartiigs vecis un atdod to paraadu!Ko ar taam klavierem mulkojies.

Atbildēt

āpsis rudens svītrotais

14.11.2021. 20:48

Par tādu piķi, pavisam droši, arī pats sēžamais patstāvīgi sāks muzicēt zem klaviermeistara. Un, ja vēl kāds izcils dziedonis pievienosies ar vārsmām par puķēm, nu, tad "igra stoit sceč".

Atbildēt

Rips

14.11.2021. 20:19

Kategorisks nee, kamer paraads nebuus atdots.

Atbildēt

kļimoviča aita

14.11.2021. 20:16

Jā, šis ir viens svarīgs jaunums.

Par flīģeli vajag rakstīt biežāk, nekā 3 reizes nedēļā.

Mums maizi nevajag, dodiet rakstu par flīģeli!

Atbildēt

Mildas tante

14.11.2021. 19:23

Mans mīļais Levits ir smagi strādājis manā labā, un es esmu gatava viņam ziedot savu 200 eiro pensiju laba plīģeļa iegādei!

Atbildēt

Pārņem

14.11.2021. 16:03

dziļš sašutums un riebums-kur tik skaties-visur nekaunība.Nerunāju par Māksliniekiem,nē.Ne par tēmu-tikko izlasīju``Vakara ziņās``par mūsu ``5``latnieka simbolu-Mildu.Izrādās-viņu sauc Zelma Brauere-kura 43. gadus nostrādāja par Valstspapīru spiestuves korektori.Protams,Meža kapos vieta neatradās,lai apglabātu``šo simbolu``.Akadēmiķis J.Stradiņš 2012.gadā Bankas jubilejā izteica vēlējumu,lai viņas atdusas vietā``Lāčupes kapos``uzstāda piemiņas zīmi.Miniet 3X-jā jā-nav nav nav!Bagātie Latvijas baņķieri-NOKAUNATIES!Fui!

Atbildēt

Vintage Instruments

14.11.2021. 16:01

Un vēl jo vairāk jāseko lai košerapgraizītais nenozog 19.g.s. speciāli taisīto "Blüthner" flīģeli, kur vērtība ir ohohoho !

Atbildēt

motorhead 1916

14.11.2021. 15:40

Nafig fliigjelis, lai njem bungas vai kaut ko no zhiidu nacionaalajiem instrumentiem. Galu galaa var tak leekaat un zhvadzinaat naudas kules.

Atbildēt

Secinājums

14.11.2021. 15:02

Apžēlot nedrīkst,pakārt.

Atbildēt

pogaļa

14.11.2021. 13:58

Tāda ir kancelejas gatavināšanas stratēģija?

Atbildēt

jans

14.11.2021. 12:24

kapēc atteikties, jo pēc kankara teiktā-ka nauda ir daudz kā vēl nekad. zzīdells ar kuusinu- berzē roķeles -un domā par ļimoniem sev, zvaniem deputātiem. atkal ordeņi-tādiem būs

Atbildēt

Prezidente Orchestra Band

14.11.2021. 12:12

Ruk, ruk, ča,ča,čā...
Nodokļi ir jāmaksā,
Flīģels Pilī jautri skan,
Otrs jānopērk būs man,
Stradivarī vijole,
Arī noderētu,
Pilnai laimei derētu,
Klavesīnu lētu!
Tā mēs pašlaik apdalīti,
Instrumentu iegādē,
Kā lai strādā valstgribīgi,
Valstiskajā iestādē!!!

Ruk, ruk, ča, ča, čā......
Nodokļi ir jāmaksā.
Flīģels Pilī jautri skan,
Kariņš polku dejo/figu rāda man. (pēc vajadzības)
Valstī Lokdauns pasludināts,
Darbs viscaur ir apstādināts,
Likumi ir izmainīti,
Dzimtcilvēkiem piekritīgi!
Nepotētiem tagad sāksies,
Pastardienas badakāsiens!!!!
Cilvēktiesīb sakarā,
Esam dziļā pakaļā!!!!
Nemaksāsiet nodokļus,
Pacelsim mēs tarifus…. !!!!

Atbildēt

būs jautri

14.11.2021. 12:05

Uz tā plīģeļa Kūciņa Dzenim dejos striptīzu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

21

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoPubliskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24. februārī centrs izdeva Satversmē nostiprinātās komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanas oficiālos vietvārdos ieteikumus, nosūtīja ieteikumus visām pašvaldībām, tajā skaitā Jūsu domei. Oficiālu domes atbildi centrs nav saņēmis.
Lasīt visu...

21

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

FotoAr pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto, taču, lai tā izdotos:
Lasīt visu...

6

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoCienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs) ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...

Foto

Ja mēs jautātu Jēzum pašam: "Skolotāj, kas ir ģimene?", mēs visdrīzāk saņemtu atbildi: "Kā ir rakstīts Dieva vārdā? Kā tu tur lasi?"

Mīļie draugi no Latvijas...

Foto

Atkal mani pārprot un nomelno!

Neprecīza ziņa par Latvijas Republikas Saeimas 2022.gada 14.jūlija grozījumiem Izglītības likumā ir radījusi satraukumu sociālajos tīklos un sabiedrībā. Ir pat parādījušies...

Foto

Skumji, ļoti skumji: atklāta vēstule sabiedrībai!

Jūs ziemā salsiet! Un daudzi arī nosals līdz nāvei! Bet "vietvalžiem" par to ir nospļauties, jo viņi būs siltumā un...

Foto

Kad Egils padzirdēja par „hūti”

Ar novēlošanos... bet vēlētos tomēr ieviest skaidrību tajā slavenajā "nācijas tēva" šmucē, kur viņš Gunāra Astras pieminekļa atklāšanā, ieskanoties valsts himnai,...

Foto

Par kartupeļiem un kolorado kāpuriem

Nenocietos un dažu Facebook lasīto rakstu iespaidā nolēmu izteikties sakarā ar valsts iekārtām, kuras esmu piedzīvojis un kurās ir dzīvojuši daudzi. Ak,...

Foto

Par sīkumiem, par bērnu audzināšanu

Es pelnu maizi, darbojoties tūrisma jomā. Ir forši, jo darbs ir brīvā dabā un ap Pāvilostu. Daru to nu jau 22...