Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ss

09.10.2018. 10:14

Liepniek ... nu tak beidz !! Lielāku dubultmorāli ,reti nākas redzēt! Māksla skaisti aiziet ir vienlīdzìga mākslai uzvarēt!

Atbildēt

Hehe

09.10.2018. 07:30

»

ciniķis

Tagad redzēsim vai Parādnieks spēs apkalpot savas 710 000 lielās parādsaistības bez deputāta mandāta. Es lieku uz to, ka viņš bankrotēs


Dibinās pabriesmīgā izskata vientuļo sieviešu vaislošanas un aplecināšanas biedrību, kur būs aizliegti aborti

Atbildēt

Nirnberga -2

08.10.2018. 22:53

»

līdumnieks

Vai tu Grantiņ


un līdumnieks glābs pasauli!

Atbildēt

Par reformàm

08.10.2018. 22:52

»

Profesors Haoss

Ļoti precīzs raksturojums. Mani priecē jo sevišķi pēdējais teikums. Valdošā koalīcijas padome viens otram grieza rīkles, slāpēja reformas, atlika un draudēja tās nepeiņemt, jo sevišķi skandālisti no NA, kuri tautu un uzņēēmējus baroja ar Maksātnespējas administrācijas korupciju, ar nekaunīgiem tiesu...


Tàdu nav! Tas, ko tie mèrgłi dēvē par reformām, sākot ar izdzimteni Zatleru, ir konsolidācija - pāfkārtošanās, kam sekas ir cilvēku aizbraukšana un diversijas pret Latvijas tautsaimniecību - parexi, oiki, metalurgi, citadeles..

Atbildēt

Profesors Haoss

08.10.2018. 21:12

»

viesis

Runājot par to, kāpēc valdošie zaudēja. nezin kāpēc, ļoti daudzi turpina malt savu, ka vainīga komunikāciju kļūda. It kā iedzīvotāji ir mazi bērni, kas paši neko neredz un neko nesaprot. Pietiek paskatīties apkārt, mazliet padomāt, un taču acīmredzams, kāpēc viņi zaudēja. Autors pats min reģionālo reformu...


Ļoti precīzs raksturojums. Mani priecē jo sevišķi pēdējais teikums. Valdošā koalīcijas padome viens otram grieza rīkles, slāpēja reformas, atlika un draudēja tās nepeiņemt, jo sevišķi skandālisti no NA, kuri tautu un uzņēēmējus baroja ar Maksātnespējas administrācijas korupciju, ar nekaunīgiem tiesu spriedumiem, kuru vienīgais "labo darbu "arguments" - demogrāfija ārvalatu ateju tīršanai.

Atbildēt

Patiesi

08.10.2018. 21:12

Nīgrs vecis, ka tāda indīga musmire.

Atbildēt

līdumnieks

08.10.2018. 18:47

»

Pareizi! Labi teikts!

Labi teikts


Vai tu Grantiņ?

Atbildēt

millers

08.10.2018. 18:16

liepniek-pakaries, citādi tev kāds var palīdzēt un tie nebūt nebūs tavi čomi

Atbildēt

kļimoviča aita

08.10.2018. 18:10

Man cerības stariņš ir pats Jurģis Liepnieks.

Ak jā, arī bendiķis vēl mazuliet.

Ja nebūtu Jurģa Liepnieka un bendiķa, man vakaros vispār nebūtu ko palasīties. Vispār nebūtu nekādas nodarbes, jo tālrāža man nav - to atņēma fašisti vācieši 1941. gadā, bet radiolu piesavinājās krievu komūnisti 1967. gadā.

Nobeigumā novēlu Jurģim uzspodrināt jūrnieku kluba žaketītes misiņa pogas, gauži jau nu tās nosūbējušas. Un bendiķim uzbužināt noliesējošo kaķi.

Atbildēt

08.10.2018. 16:48

»

XO

Nirgas nak no komentariem, jo ignoret faktu ka 54 % nobalsoja arzemes par KPLV nevar, tie ir ap 300000 iedzivotaju izbraukuso ne aiz laimes, ari Latvija atbalsts pa novadiem bija ap 20 % no latviskam partijam parlicinosi 1 vieta. Par ko iet runa vispar, ja lielaka tautas dala izdarija savu izveli par...


no manas pilsētas ir aizbraukuši visi idioti, dzērāji, kaušļi. Visi strādā Anglijā un citās ārzemēs. Tāds miers pa vakariem. Kaut nu viņi tur paliktu un nebrauktu atpakaļ.

Atbildēt

piedzēries atkal?

08.10.2018. 16:30

»

Ej tak

tu,slimniek,iedzer zāles.Pietaisījis te visas malas,pajolis sasodītais


tu aizej izvemies uz savām ilgtspējīgi nomī(z)tajām pastalām, idiiota atkritums kam virca skalojas smadzeņu vietā.

Atbildēt

brīnums

08.10.2018. 16:16

Liepnieks kā no mēness nokritis... Kas viņš par politologu, ja nav spējis saprast, ka ZZS beidzot saņem pēc nopelniem. Viņš tāpat kā Reizniece - Ozola turpina bezsakarīgi plātīties.
Kā nav kauna biedēt, ka būs slikti? Kam? Liepniekam jau slikti sākās tad, kad norietēja TP saule. Mums būs tāpat. Vismaz mēs to esam spējīgi saprast.

Atbildēt

Man pie dibena

08.10.2018. 15:58

Vilšanās jau ir gadiem ilgi,tapēc nav tai nemaz jāgatavojas.

Atbildēt

paga paga

08.10.2018. 14:51

Šis raksts pierāda, ka Liepniekam nav sajēgas par to, kas notiek valstī, ja viņš saka , ka ZZS vadīja labi un visi apmierināti. Veselības aprūpē haoss un nepieejamība un tagad vēl izdomāta veselības aprūpe, kas ir krimināla. Prezidents muļķis, tas arī ZZS nopelns, lai netraucē taisīt rebes. Milzu otkati, sponsori utt. Un visas partijas , kas atbalsta OIK - noies par burbuli. Tas ir brīdinājums nākošajai saeimai!

Atbildēt

Nu nu

08.10.2018. 13:47

Tāda pieglaimīga ZZS kritika Šķēles eks-padomnieka izpildījumā. Ne vārda par oligarhu sarunām un iepirkumu shēmām. Ne vārda par melojošiem un shēmojošiem ministriem - Ļimončiks un DRO. Ne vārda par skandaloziem deputātiem - Kļaviņš, Kalnozols, Ulme. Ne vārda par shēmotājiem-alkoholiķiem-kokaīna lietotājiem mēriem - Truksnis. Ne vārda par lielāko kretīnu virzīšanu amatos - VID ģenerāldirektora konkursi vien bija ko vērti. Un visu šo varzu vadošajiem kompartijas aparatčikiem Lembergu un Brigmani. Varbūt arī tur varēja pameklēt ZZS vēlēšanu neveiksmes cēloņus?!

Atbildēt

JURĢIM

08.10.2018. 13:38

lieli parādi

Atbildēt

Pesimists

08.10.2018. 12:18

»

Zinošais

Es paskatījos vēlēšanu rezultātus un nebeidzu brīnīties par to cik daudz vēlētāju viņai salikuši plusiņus


Jā, Rīgas vēlētāji, kuri tomēr nobalsoja par ZZS. Ja saskaita no e-veselības pabarotos ierēdnīšus, amorālos ārstus, Čakšas iekšpartejisko lobiju un Tavara nelabvēļus, tad tie 2000+ plusojumi arī var sanākt.

Atbildēt

viedais

08.10.2018. 12:10

»

viesis

Runājot par to, kāpēc valdošie zaudēja. nezin kāpēc, ļoti daudzi turpina malt savu, ka vainīga komunikāciju kļūda. It kā iedzīvotāji ir mazi bērni, kas paši neko neredz un neko nesaprot. Pietiek paskatīties apkārt, mazliet padomāt, un taču acīmredzams, kāpēc viņi zaudēja. Autors pats min reģionālo reformu...


ZZS jau sāka zagt gandrīz atklāti. Tiko viņi dabūja veselības ministriju, tā visu medikamentu cenas uzlēca debesīs. Belēvičs sāka, čakša turpināja. Viņu ģimenes biznesi kļuva ļoti veiksmīgi. Beigās izrādās, ka zagšana jau aizgājusi tik tālu, ka mums medikamenti maksā 3-4 reizes dārgāk kā Lietuvā un Igaunijā par pārējo Eiropu nemaz nerunājot. ZZS domāja, ka neviens to nav pamanījis un, ka viņiem to piedos. Nepiedeva un nepiedos. Žēl tikai, ka čakša tika saeimā. Viņai tur nav vietas.

Atbildēt

viesis

08.10.2018. 12:04

Runājot par to, kāpēc valdošie zaudēja. nezin kāpēc, ļoti daudzi turpina malt savu, ka vainīga komunikāciju kļūda. It kā iedzīvotāji ir mazi bērni, kas paši neko neredz un neko nesaprot. Pietiek paskatīties apkārt, mazliet padomāt, un taču acīmredzams, kāpēc viņi zaudēja. Autors pats min reģionālo reformu, ka iepriekšējā valdība nebija spējīga to veikt. Un?- atstāt viņus pie varas, lai viņi nebūtu spējīgi to veikt vēl četrus gadus? Un tas ir tikai viens piemērs. Vēl kādu piemēru?- pensiju sistēma, kuru "lielie darītāji" slavē kā labāko pasaulē. Kāda jēga no tā, ka viņa ir labākā pasaulē, ja ļoti lielāko daļu pensionāru šī sistēma nolemj nabadzībai. Un tā ir bijušās valdošās koalīcijas vizītkarte- ārēji spožas sistēmas un lēmumi, kas iekšēji ignorē iedzīvotāju intereses. Un nekāda komunikācija to nespēj mainīt. Vai jaunā Saeima un koalīcija būs labāka? Neviens to nevar pateikt, bet tas noteikti nav arguments, lai turpinātos tā Brežņeva stila stagnācija ar ZZS V un NA priekšgalā, kas līdz šim.

Atbildēt

reālists

08.10.2018. 11:50

manuprāt, 13.Saeima labākajā gadījumā būs cirks, sliktākajā - traka māja.

Atbildēt

!

08.10.2018. 10:41

Tauta kārtējo reizi piečakarēta, Vienotība rullē tikai jaunās ādās, Par, JKP, JV visi kloni atkal būs čupā un jaunajā valdībā ! Re, ko dara Sorosa nauda!

Atbildēt

šodien ZZS subsidētais politprojekts LA raksta:

08.10.2018. 10:30

Mēs cenšamies izgaismot netaisnības, nekautrējamies uzdot neērtus jautājumus, nebaidāmies no naudas varas ! , ietekmīgiem cilvēkiem ! vai atrašanās mazākumā. :)))

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

08.10.2018. 10:30

Turklāt ir ļoti pamatota cerība, ka nākamais prezidents nebūs nolāpīts muļļa, kādi ir bijuši pēdējos 7 ar pusi gadus.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

08.10.2018. 10:29

Pilnīgi nepiekrītu rakstā izteiktajam viedoklim. Izmaiņas ir tikai pozitīvas. Vidējais nākamās koalīcijas IQ ir tieši ievērojami pieaudzis, no vēcās koalīcijas palikuši ir jauni un vienlaikus pieredzējuši kadri. Un kuri tad ir tie "lieliskie", kas ir palikuši aiz strīpas? Kompartijas sekretārs Brigmanis vai vecā mēbele Barča? Jā, žēl Parādnieka, kas bija ļoti aktīvs ģimenes tiesību aizstāvis. Bet citi? Sudraba, Kūtris, Tavars? Nu, kamoon! 3 Vienotības, NA un atlikumi no ZZS varēs izveidot diezgan stabilu valdību. Un kāpēc ne Bordāna vadībā? Visi kā viens, izņemot ZZS atbalsta arī reģionālo reformu, kas ir stūrakmens valsts turpmākai attīstībai. Redzu tikai piesardzīgi pozitīvas lietas. Skaidrs, ka klope par to, kas dabūs SM un VARAM, būs liela, bet tās, logiski, būtu jādod, attiecīgi, PAR un NA. Prieks, ka SM varēs izslaucīt no ZZS ielikteņiem visos līmeņos. Arī ostu pārvaldība būtu jāreorganizē. Darāmā ir daudz. Nedomāju, ka tā būs lielākā problēma. Jābūt optimistiem.

Atbildēt

Reņģēdājs

08.10.2018. 09:30

ja pārlasa "Vara" ( autors Jurģus Pimpenieks?), kurā aptaisīti visi, izņemot ZZS - lasītājam jāsaprot, kurš ir gaišais spēks, par kuru jābalso - tad kādam jāatbild, kāpēc ZZS izgāzās. Varbūt arī šis glumais tips?

Atbildēt

XO

08.10.2018. 09:29

Nirgas nak no komentariem, jo ignoret faktu ka 54 % nobalsoja arzemes par KPLV nevar, tie ir ap 300000 iedzivotaju izbraukuso ne aiz laimes, ari Latvija atbalsts pa novadiem bija ap 20 % no latviskam partijam parlicinosi 1 vieta. Par ko iet runa vispar, ja lielaka tautas dala izdarija savu izveli par gaisu nakotni;!!!

Atbildēt

08.10.2018. 09:10

»

Tomēr

Vismaz viens prieks ir par šīm vēlēšanām – Saeimā neiekļuva Reģionu apvienība, kas ir TP Vidzemes apgabala zagļu un Ogres izsaimniekotāju un lielzagļu politbandas „Ogres novadam” smirdīgs projekts. Vēlētāji tiek „paņemti” ar primitīviem saukļiem un nosaukumiem, kam nav nekāda sakara ar rūpēm par reģioniem...


Pilnībā piekrītu 'Tomēr" komentāram. Arī es priecājos, ka vismaz reģionu grupņiks ar jau pie varas esošajiem 26 pagastu blēžiem - Latvijas raģionu apvienība neiekļuva Saeimā.
ZZS Zemgalē visas lauku pastkastītes bija pārbāzuši ar Brigmaņa un Valaiņa ģīmjiem. Pretīgi!
Lielākais ieguvums no šīm vēlēšanām ir tieši Brigmaņa izmešana no laivas. Ja vēl būtu Dūklava, tad vispār varētu nolikt ziedus pie Latgales Māras.

Atbildēt

Kalvītis

08.10.2018. 08:57

Nu pilnīgs Murģis Kurpnieks

Atbildēt

joske

08.10.2018. 08:55

»

interesanti

Paturam prātā vienu, kā teica, Puče savā "Kārtības rullī", kurā piedalījās Liepnieks


4.maijā tika ar okupantpartijas,čekas aģentu dalību nozagta Latvijas iespēja kļūt par plaukstošu valsti.Šodien ir cerība nozagto atgūt,bet zagļiem un viņu atbalstītajiem sadot pa pirkstiem,izvilkt viņus no piena ar ķīseļa krastiem upes un ievietot viņus zagļiem piemērotā vietā un apstākļos.

Atbildēt

jibiorio

08.10.2018. 08:50

»

Gaga

Tas, ko izdarīja ar mikrouzņēmumiem ir stulbums un cūcība


Kas atjaunos, kādā sakarā? Nesapņo...

Atbildēt

interesanti

08.10.2018. 08:40

Paturam prātā vienu, kā teica, Puče savā "Kārtības rullī", kurā piedalījās Liepnieks:
"Es palīdzu vienam zaļo kandidātam!!!" (Liepnieks)
Tāpēc, lasot šo autora sašutumu par ZZS graujošo priekšvēlēšanu kampaņu, nāk smiekli.

Atbildēt

Signe

08.10.2018. 08:14

»

Žulis

Par kādu vilšanos jūs, Liepnieka kungs šeit runājat?! Nekādas vilšanās nebūs. Arī stabilitāte valsts izzagšanā un latviešu tautas postā dzīšanā turpināsies. To pašu veco partiju pārstāvniecība Saeimā taču ir saglabājusies. Ja saskaita kopā abu „Vienotības” klonu saņemtās balsis, tad „Vienotība tikai...


Dārgais ģēnij! Atkal bija ilgi jāgaida Jūsu gudrās domas no tualetes. Vai Jums nav kauna likt dāmai tik ilgi gaidīt tualetē Jūsu ģenialitāti, Žuļa šmurģuļa kungs? Dāma ir tikai viena - ES. Evita vairs negrib pat dzirdēt Jūsu smirdīgo iesauku ŽULIs. Viņa saka, ka tāda iesauka mēdz būt tikai iditiem. Ja Jums ir iesauka Žulis, tad Jūs esot idiots. Es tā nedomāju, jo Jūsu komentāri ir ģeniāli ne tikai tualetē. Jūs esat ģēnijs, bet to jau Jūs pats saprotat, citādi necūkotos ar komentēšanu.

Atbildēt

Nežulis

08.10.2018. 07:52

»

Žulis

Par kādu vilšanos jūs, Liepnieka kungs šeit runājat?! Nekādas vilšanās nebūs. Arī stabilitāte valsts izzagšanā un latviešu tautas postā dzīšanā turpināsies. To pašu veco partiju pārstāvniecība Saeimā taču ir saglabājusies. Ja saskaita kopā abu „Vienotības” klonu saņemtās balsis, tad „Vienotība tikai...


Pilnīgi piekrītu Jūsu komentāram. Jāmeklē vieglāki un daudz gudrāki ceļi komunistu- cionistu- čekistu VARAS nomaiņai. Pat bez naudas. Kaut ūdensmetēji ir gatavībā. Komunistu cūku nosaucot par komunistu cūku nekas nemainās. Cionistu VARU var salauzt, ja ļoti grib. Bet tur jābūt izcilai stratēģijai un taktikai un īstai latviešu tautas vienotībai un saskaņotai rīcībai. Ne jau ar dziesmām un dejām! Un ir sajūta, ka latviešu tauta beidzot sāk domāt pati.Ignorējot vēlēšanas - urnu talkas.

Atbildēt

ciniķis

08.10.2018. 07:46

Ja Liepnieks raksta, ka būs slikti, tas nozīmē, ka būs slikti viņam personīgi. Respektīvi viņš personīgi ir piedzīvojis vilšanos un sagaida to sliktāko. Un tam ir pamats. Viņš ir no vecās kliķes, kurai tagad ir bažas par status quo, kurā viņi itin labi dzīvoja. Tagad viņi jūt apdraudējumu. Tāpēc visa Liepinieka prognoze ir aizēnota ar šīm subjektīvajām bažām. Patiesībā viss būs tieši pretēji tam, kā viņš prognozē. Vispār pēdējā laikā visiem prognozistiem kaut kā izdodas prognozēt visu otrādi. Pirms pāris mēnešiem visi teica, ka šī būšot pati melnākā priekšvēlēšanu gaisotne ( kompromatu ziņā) visā atjaunotās Latvijas vēsturē. Patiesība izrādījās pilnīgi pretēja! Nekā tamlīdzīga! Ja salīdzina kā bija gājis iepriekš, tad šīs ir pašas mierīgākās vēlēšanas! Cita starpā, ko solīja SKDS reitingi ZZSam? Un kādi ir rezultāti? Var jau lasīt visu šo fufeli, ja nav ko darīt. Tikai nekāda sakara ar gaidāmo realitāti tam nav.

Atbildēt

Ko es varu teikt par šo klaunādi kas tika ievēlēti

08.10.2018. 07:45

Tie kas dzīvo Latvānijā tie cirkā nesmejas...

Atbildēt

Žulis

08.10.2018. 07:14

Par kādu vilšanos jūs, Liepnieka kungs šeit runājat?! Nekādas vilšanās nebūs. Arī stabilitāte valsts izzagšanā un latviešu tautas postā dzīšanā turpināsies. To pašu veco partiju pārstāvniecība Saeimā taču ir saglabājusies. Ja saskaita kopā abu „Vienotības” klonu saņemtās balsis, tad „Vienotība tikai nedaudz atpaliek no „Saskaņas”. UN turpat blakus taču ir vecie koriši no ZZS un NA. Jā, ģīmji ir mazliet pamainījušies. Bet tikai mazliet. Un ne jau no ģīmjiem ir atkarīgs tas, ko tās „politiķu” mutes runā,, bet no partijas piederības. Jā, ir iespraukušies Saeimā arī it kā jauni politiski projekti, kurus Liepnieka kungs dēvē par populistiem. Bet īstenībā jau nekā jauna tur nav. Iesākumā gan notiks tāda ķīvēšanās un grūstīšanās par vietu pie siles, bet kad tās vietas būs sadalītas, viss ”jauno partiju populisms” pazudīs. Vārdu „populisms” es lieku pēdiņās tādēļ, ka īstenībā jau tas nav nekāds populisms. Mūsdienās par populismu sauc jebkuru solījumu kaut ko darīt valsts un tautas labā. Un ir likumsakarīgi, ka pēc vēlēšanām visi šie ekonomiskie grupējumi, kas sevi par partijām nosaukuši, no tautai kaisītajiem „populismiem” tūliņ atsakās un sāk realizēt savas un savu saimnieku intereses.. Arī šīs „vēlēšanas” nebūs izņēmums. Jā, vērojot kas tur notiks, liela daļa urnu talkas dalībnieku kārtējo reizi jutīsies, kā sūnā iekoduši. Bet arī tas ir likumsakarīgi. „Ja esi ēzelis, tad nežēlojies, ka ar tevi jāj!” Katrā ziņā, iepriecinoši ir tas, ka ar katrām vēlēšanām paliek mazāk to „ēzeļu”, kas ar savu dalību valdošās varas rīkotājā vēlēšanu farsā, atbalsta savas valsts izlaupīšanu un savas tautas postā dzīšanu.

Atbildēt

Gaga

08.10.2018. 06:41

»

Aga

Pēc Danas nodokļu reformas ZZS ir politiskie līķi


Tas, ko izdarīja ar mikrouzņēmumiem ir stulbums un cūcība.
Ceru, ka jaunā valdība atjaunos mikrouzņēmumu darbību saprātīgā veidā.

Atbildēt

zinošais

08.10.2018. 06:22

»

agents

Nu ko , cimdarsovs ir beidzies . Soreiz velesanu nakti nesabojajas datori . Un ziniet kapec , tapec ka JKP savaca tik daudz balsu ,ka tas bija bistami . Tagad laiks ieskatities Jutas melnaja mapite


Tieši tā!!! Pagājušajās vēlēšanās CVK mājaslapa pēc pl. 1:00 naktī apstājās un atjaunojās tās darbība tikai ap pl. 5:00 no rīta jau ar gataviem rezultātiem. Šoreiz laikam nobijās.
Cimdarovs iepriekšējā dienā Saskaņas pārvaldītajos Spīķeros rīkoja starptautisko novērotāju uzpirkšanu ar bagātīgi klātiem galdiem par nodokļu maksātāju naudu. Vai šitis marasms vienreiz beigsies?

Atbildēt

optimsts

08.10.2018. 06:15

»

Pesimists

ZZS neveiksmes cēlonis ir e-veselība, Anda Čakša, pašu iedomība un no tās izrietošā stulbā kampaņa ar "Mēs esam veselība


pareizi,partija, kas bijusi valdībā gadu desmitus, pēdējā sasaukumā uzvedās tā, it kā būtu tik tīri "labo darbu čempioni", un nelabie darbi-
deputātu kvotas pašvaldību vēlēšanu rezultātu nodrošināšanai, savu ministriju pārvēršana par barotnēm, lauksaimniecības ministrijas cūkkopja ielikšana veselības ministrijā, privātās medicīnas "paraugslimnīcas" un pašvaldības afēra Balvos,ceļu remonti Jēkabpilī,u.t.t.var uzskaitīt vēl un vēl."Bija naivi domāt, ka vēlētājs to visu aizmirsis.

Atbildēt

!

08.10.2018. 02:35

Tak pilnīgi nekas nav mainījies, vecā koalīcija sev izkārtojusi vēl vienu termiņu pie varas, tauta nostādīta fakta priekšā! Smieklīgi, ja nebūtu tik bēdīgi, virziens jau nemainīsies, arvien vairāk cilvēku pametīs šo muļķu zemi ar viņas veiksmes stāstu!

Atbildēt

info

08.10.2018. 02:34

»

pirdināts ānuss

jeblo plēsējs


beidzot kads sakarigs un konstruktivs koments

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

FotoNu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu vadītājiem un dalībniekiem - lietot sejas maskas, ja raidījums ilgāks par 15 minūtēm. Ārkārtējās situācijas laikā tas bija noteikts MK rīkojuma nr. 655. punktā nr.5.43.1, tagad - MK noteikumos nr. 360 par epidemioloģiskās drošības pasākumiem.
Lasīt visu...

18

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

FotoAprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto sarakstā. Ordeņu piešķiršana pēdējās dienās raisījusi publisku rezonansi, tāpēc uzskatu par pienākumu dalīties arī ar savām domām. Arī par atteikšanos no šī apbalvojuma.
Lasīt visu...

21

Levita - Ēlertes branža

FotoEs iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums! Bet te pēkšņi viss apgriežās kājām gaisā un garastāvoklis uz nulli, jo pretī nāk Sarmīte Ēlerte.
Lasīt visu...

21

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

Foto1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš 1990. gada 4. maijā Augstākā padome ar 138 deputātu balsīm pieņēma deklarāciju “Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu”. Kas šai Neatkarības deklarācijas 31. gadadienā būtu aktuālākais mūsu šodienas dievkalpojuma un lūgšanas kontekstā?
Lasīt visu...

15

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

Foto2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu doties politikā. Kopš 2018.gada maija gandrīz katru dienu, bieži vien pat vairākas reizes dienā, esmu atklājis shēmas, runājis tiešu valodu, nebaidījies, piedāvājis risinājumus, rakstījis garus un īsus tekstus, provocējis, aicinājis, bijis dusmīgs un priecīgs, izveidojis labākās Saeimas runas, ierakstījis labāko uzrunu Vecgada vakarā pēdējos vismaz 10-15 gados un vēl visu ko. Principā 3 pilnus gadus savas dzīves esmu veltījis citiem cilvēkiem. Trīs gadu laikā no 1 tūkstoša sekotāju FB man ir 54 tūkstoši. Tam gan nav nozīmes. Šajās Lieldienās es vēlējos uz to visu paskatīties no malas.
Lasīt visu...

12

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

FotoNu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu pienācīgi cīnījušies pret sērgu. Sākumu it kā varētu aizbildināt, ka nezināja un nesaprata, tak arī tas būtu melots. Jo tas, kas un kāpēc darāms, jomas lietpratējiem bija zināms arī 2019. gadā un senāk, un atliktu vien to darīt.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....