Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ss

09.10.2018. 10:14

Liepniek ... nu tak beidz !! Lielāku dubultmorāli ,reti nākas redzēt! Māksla skaisti aiziet ir vienlīdzìga mākslai uzvarēt!

Atbildēt

Hehe

09.10.2018. 07:30

»

ciniķis

Tagad redzēsim vai Parādnieks spēs apkalpot savas 710 000 lielās parādsaistības bez deputāta mandāta. Es lieku uz to, ka viņš bankrotēs


Dibinās pabriesmīgā izskata vientuļo sieviešu vaislošanas un aplecināšanas biedrību, kur būs aizliegti aborti

Atbildēt

Nirnberga -2

08.10.2018. 22:53

»

līdumnieks

Vai tu Grantiņ


un līdumnieks glābs pasauli!

Atbildēt

Par reformàm

08.10.2018. 22:52

»

Profesors Haoss

Ļoti precīzs raksturojums. Mani priecē jo sevišķi pēdējais teikums. Valdošā koalīcijas padome viens otram grieza rīkles, slāpēja reformas, atlika un draudēja tās nepeiņemt, jo sevišķi skandālisti no NA, kuri tautu un uzņēēmējus baroja ar Maksātnespējas administrācijas korupciju, ar nekaunīgiem tiesu...


Tàdu nav! Tas, ko tie mèrgłi dēvē par reformām, sākot ar izdzimteni Zatleru, ir konsolidācija - pāfkārtošanās, kam sekas ir cilvēku aizbraukšana un diversijas pret Latvijas tautsaimniecību - parexi, oiki, metalurgi, citadeles..

Atbildēt

Profesors Haoss

08.10.2018. 21:12

»

viesis

Runājot par to, kāpēc valdošie zaudēja. nezin kāpēc, ļoti daudzi turpina malt savu, ka vainīga komunikāciju kļūda. It kā iedzīvotāji ir mazi bērni, kas paši neko neredz un neko nesaprot. Pietiek paskatīties apkārt, mazliet padomāt, un taču acīmredzams, kāpēc viņi zaudēja. Autors pats min reģionālo reformu...


Ļoti precīzs raksturojums. Mani priecē jo sevišķi pēdējais teikums. Valdošā koalīcijas padome viens otram grieza rīkles, slāpēja reformas, atlika un draudēja tās nepeiņemt, jo sevišķi skandālisti no NA, kuri tautu un uzņēēmējus baroja ar Maksātnespējas administrācijas korupciju, ar nekaunīgiem tiesu spriedumiem, kuru vienīgais "labo darbu "arguments" - demogrāfija ārvalatu ateju tīršanai.

Atbildēt

Patiesi

08.10.2018. 21:12

Nīgrs vecis, ka tāda indīga musmire.

Atbildēt

līdumnieks

08.10.2018. 18:47

»

Pareizi! Labi teikts!

Labi teikts


Vai tu Grantiņ?

Atbildēt

millers

08.10.2018. 18:16

liepniek-pakaries, citādi tev kāds var palīdzēt un tie nebūt nebūs tavi čomi

Atbildēt

kļimoviča aita

08.10.2018. 18:10

Man cerības stariņš ir pats Jurģis Liepnieks.

Ak jā, arī bendiķis vēl mazuliet.

Ja nebūtu Jurģa Liepnieka un bendiķa, man vakaros vispār nebūtu ko palasīties. Vispār nebūtu nekādas nodarbes, jo tālrāža man nav - to atņēma fašisti vācieši 1941. gadā, bet radiolu piesavinājās krievu komūnisti 1967. gadā.

Nobeigumā novēlu Jurģim uzspodrināt jūrnieku kluba žaketītes misiņa pogas, gauži jau nu tās nosūbējušas. Un bendiķim uzbužināt noliesējošo kaķi.

Atbildēt

08.10.2018. 16:48

»

XO

Nirgas nak no komentariem, jo ignoret faktu ka 54 % nobalsoja arzemes par KPLV nevar, tie ir ap 300000 iedzivotaju izbraukuso ne aiz laimes, ari Latvija atbalsts pa novadiem bija ap 20 % no latviskam partijam parlicinosi 1 vieta. Par ko iet runa vispar, ja lielaka tautas dala izdarija savu izveli par...


no manas pilsētas ir aizbraukuši visi idioti, dzērāji, kaušļi. Visi strādā Anglijā un citās ārzemēs. Tāds miers pa vakariem. Kaut nu viņi tur paliktu un nebrauktu atpakaļ.

Atbildēt

piedzēries atkal?

08.10.2018. 16:30

»

Ej tak

tu,slimniek,iedzer zāles.Pietaisījis te visas malas,pajolis sasodītais


tu aizej izvemies uz savām ilgtspējīgi nomī(z)tajām pastalām, idiiota atkritums kam virca skalojas smadzeņu vietā.

Atbildēt

brīnums

08.10.2018. 16:16

Liepnieks kā no mēness nokritis... Kas viņš par politologu, ja nav spējis saprast, ka ZZS beidzot saņem pēc nopelniem. Viņš tāpat kā Reizniece - Ozola turpina bezsakarīgi plātīties.
Kā nav kauna biedēt, ka būs slikti? Kam? Liepniekam jau slikti sākās tad, kad norietēja TP saule. Mums būs tāpat. Vismaz mēs to esam spējīgi saprast.

Atbildēt

Man pie dibena

08.10.2018. 15:58

Vilšanās jau ir gadiem ilgi,tapēc nav tai nemaz jāgatavojas.

Atbildēt

paga paga

08.10.2018. 14:51

Šis raksts pierāda, ka Liepniekam nav sajēgas par to, kas notiek valstī, ja viņš saka , ka ZZS vadīja labi un visi apmierināti. Veselības aprūpē haoss un nepieejamība un tagad vēl izdomāta veselības aprūpe, kas ir krimināla. Prezidents muļķis, tas arī ZZS nopelns, lai netraucē taisīt rebes. Milzu otkati, sponsori utt. Un visas partijas , kas atbalsta OIK - noies par burbuli. Tas ir brīdinājums nākošajai saeimai!

Atbildēt

Nu nu

08.10.2018. 13:47

Tāda pieglaimīga ZZS kritika Šķēles eks-padomnieka izpildījumā. Ne vārda par oligarhu sarunām un iepirkumu shēmām. Ne vārda par melojošiem un shēmojošiem ministriem - Ļimončiks un DRO. Ne vārda par skandaloziem deputātiem - Kļaviņš, Kalnozols, Ulme. Ne vārda par shēmotājiem-alkoholiķiem-kokaīna lietotājiem mēriem - Truksnis. Ne vārda par lielāko kretīnu virzīšanu amatos - VID ģenerāldirektora konkursi vien bija ko vērti. Un visu šo varzu vadošajiem kompartijas aparatčikiem Lembergu un Brigmani. Varbūt arī tur varēja pameklēt ZZS vēlēšanu neveiksmes cēloņus?!

Atbildēt

JURĢIM

08.10.2018. 13:38

lieli parādi

Atbildēt

Pesimists

08.10.2018. 12:18

»

Zinošais

Es paskatījos vēlēšanu rezultātus un nebeidzu brīnīties par to cik daudz vēlētāju viņai salikuši plusiņus


Jā, Rīgas vēlētāji, kuri tomēr nobalsoja par ZZS. Ja saskaita no e-veselības pabarotos ierēdnīšus, amorālos ārstus, Čakšas iekšpartejisko lobiju un Tavara nelabvēļus, tad tie 2000+ plusojumi arī var sanākt.

Atbildēt

viedais

08.10.2018. 12:10

»

viesis

Runājot par to, kāpēc valdošie zaudēja. nezin kāpēc, ļoti daudzi turpina malt savu, ka vainīga komunikāciju kļūda. It kā iedzīvotāji ir mazi bērni, kas paši neko neredz un neko nesaprot. Pietiek paskatīties apkārt, mazliet padomāt, un taču acīmredzams, kāpēc viņi zaudēja. Autors pats min reģionālo reformu...


ZZS jau sāka zagt gandrīz atklāti. Tiko viņi dabūja veselības ministriju, tā visu medikamentu cenas uzlēca debesīs. Belēvičs sāka, čakša turpināja. Viņu ģimenes biznesi kļuva ļoti veiksmīgi. Beigās izrādās, ka zagšana jau aizgājusi tik tālu, ka mums medikamenti maksā 3-4 reizes dārgāk kā Lietuvā un Igaunijā par pārējo Eiropu nemaz nerunājot. ZZS domāja, ka neviens to nav pamanījis un, ka viņiem to piedos. Nepiedeva un nepiedos. Žēl tikai, ka čakša tika saeimā. Viņai tur nav vietas.

Atbildēt

viesis

08.10.2018. 12:04

Runājot par to, kāpēc valdošie zaudēja. nezin kāpēc, ļoti daudzi turpina malt savu, ka vainīga komunikāciju kļūda. It kā iedzīvotāji ir mazi bērni, kas paši neko neredz un neko nesaprot. Pietiek paskatīties apkārt, mazliet padomāt, un taču acīmredzams, kāpēc viņi zaudēja. Autors pats min reģionālo reformu, ka iepriekšējā valdība nebija spējīga to veikt. Un?- atstāt viņus pie varas, lai viņi nebūtu spējīgi to veikt vēl četrus gadus? Un tas ir tikai viens piemērs. Vēl kādu piemēru?- pensiju sistēma, kuru "lielie darītāji" slavē kā labāko pasaulē. Kāda jēga no tā, ka viņa ir labākā pasaulē, ja ļoti lielāko daļu pensionāru šī sistēma nolemj nabadzībai. Un tā ir bijušās valdošās koalīcijas vizītkarte- ārēji spožas sistēmas un lēmumi, kas iekšēji ignorē iedzīvotāju intereses. Un nekāda komunikācija to nespēj mainīt. Vai jaunā Saeima un koalīcija būs labāka? Neviens to nevar pateikt, bet tas noteikti nav arguments, lai turpinātos tā Brežņeva stila stagnācija ar ZZS V un NA priekšgalā, kas līdz šim.

Atbildēt

reālists

08.10.2018. 11:50

manuprāt, 13.Saeima labākajā gadījumā būs cirks, sliktākajā - traka māja.

Atbildēt

!

08.10.2018. 10:41

Tauta kārtējo reizi piečakarēta, Vienotība rullē tikai jaunās ādās, Par, JKP, JV visi kloni atkal būs čupā un jaunajā valdībā ! Re, ko dara Sorosa nauda!

Atbildēt

šodien ZZS subsidētais politprojekts LA raksta:

08.10.2018. 10:30

Mēs cenšamies izgaismot netaisnības, nekautrējamies uzdot neērtus jautājumus, nebaidāmies no naudas varas ! , ietekmīgiem cilvēkiem ! vai atrašanās mazākumā. :)))

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

08.10.2018. 10:30

Turklāt ir ļoti pamatota cerība, ka nākamais prezidents nebūs nolāpīts muļļa, kādi ir bijuši pēdējos 7 ar pusi gadus.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

08.10.2018. 10:29

Pilnīgi nepiekrītu rakstā izteiktajam viedoklim. Izmaiņas ir tikai pozitīvas. Vidējais nākamās koalīcijas IQ ir tieši ievērojami pieaudzis, no vēcās koalīcijas palikuši ir jauni un vienlaikus pieredzējuši kadri. Un kuri tad ir tie "lieliskie", kas ir palikuši aiz strīpas? Kompartijas sekretārs Brigmanis vai vecā mēbele Barča? Jā, žēl Parādnieka, kas bija ļoti aktīvs ģimenes tiesību aizstāvis. Bet citi? Sudraba, Kūtris, Tavars? Nu, kamoon! 3 Vienotības, NA un atlikumi no ZZS varēs izveidot diezgan stabilu valdību. Un kāpēc ne Bordāna vadībā? Visi kā viens, izņemot ZZS atbalsta arī reģionālo reformu, kas ir stūrakmens valsts turpmākai attīstībai. Redzu tikai piesardzīgi pozitīvas lietas. Skaidrs, ka klope par to, kas dabūs SM un VARAM, būs liela, bet tās, logiski, būtu jādod, attiecīgi, PAR un NA. Prieks, ka SM varēs izslaucīt no ZZS ielikteņiem visos līmeņos. Arī ostu pārvaldība būtu jāreorganizē. Darāmā ir daudz. Nedomāju, ka tā būs lielākā problēma. Jābūt optimistiem.

Atbildēt

Reņģēdājs

08.10.2018. 09:30

ja pārlasa "Vara" ( autors Jurģus Pimpenieks?), kurā aptaisīti visi, izņemot ZZS - lasītājam jāsaprot, kurš ir gaišais spēks, par kuru jābalso - tad kādam jāatbild, kāpēc ZZS izgāzās. Varbūt arī šis glumais tips?

Atbildēt

XO

08.10.2018. 09:29

Nirgas nak no komentariem, jo ignoret faktu ka 54 % nobalsoja arzemes par KPLV nevar, tie ir ap 300000 iedzivotaju izbraukuso ne aiz laimes, ari Latvija atbalsts pa novadiem bija ap 20 % no latviskam partijam parlicinosi 1 vieta. Par ko iet runa vispar, ja lielaka tautas dala izdarija savu izveli par gaisu nakotni;!!!

Atbildēt

08.10.2018. 09:10

»

Tomēr

Vismaz viens prieks ir par šīm vēlēšanām – Saeimā neiekļuva Reģionu apvienība, kas ir TP Vidzemes apgabala zagļu un Ogres izsaimniekotāju un lielzagļu politbandas „Ogres novadam” smirdīgs projekts. Vēlētāji tiek „paņemti” ar primitīviem saukļiem un nosaukumiem, kam nav nekāda sakara ar rūpēm par reģioniem...


Pilnībā piekrītu 'Tomēr" komentāram. Arī es priecājos, ka vismaz reģionu grupņiks ar jau pie varas esošajiem 26 pagastu blēžiem - Latvijas raģionu apvienība neiekļuva Saeimā.
ZZS Zemgalē visas lauku pastkastītes bija pārbāzuši ar Brigmaņa un Valaiņa ģīmjiem. Pretīgi!
Lielākais ieguvums no šīm vēlēšanām ir tieši Brigmaņa izmešana no laivas. Ja vēl būtu Dūklava, tad vispār varētu nolikt ziedus pie Latgales Māras.

Atbildēt

Kalvītis

08.10.2018. 08:57

Nu pilnīgs Murģis Kurpnieks

Atbildēt

joske

08.10.2018. 08:55

»

interesanti

Paturam prātā vienu, kā teica, Puče savā "Kārtības rullī", kurā piedalījās Liepnieks


4.maijā tika ar okupantpartijas,čekas aģentu dalību nozagta Latvijas iespēja kļūt par plaukstošu valsti.Šodien ir cerība nozagto atgūt,bet zagļiem un viņu atbalstītajiem sadot pa pirkstiem,izvilkt viņus no piena ar ķīseļa krastiem upes un ievietot viņus zagļiem piemērotā vietā un apstākļos.

Atbildēt

jibiorio

08.10.2018. 08:50

»

Gaga

Tas, ko izdarīja ar mikrouzņēmumiem ir stulbums un cūcība


Kas atjaunos, kādā sakarā? Nesapņo...

Atbildēt

interesanti

08.10.2018. 08:40

Paturam prātā vienu, kā teica, Puče savā "Kārtības rullī", kurā piedalījās Liepnieks:
"Es palīdzu vienam zaļo kandidātam!!!" (Liepnieks)
Tāpēc, lasot šo autora sašutumu par ZZS graujošo priekšvēlēšanu kampaņu, nāk smiekli.

Atbildēt

Signe

08.10.2018. 08:14

»

Žulis

Par kādu vilšanos jūs, Liepnieka kungs šeit runājat?! Nekādas vilšanās nebūs. Arī stabilitāte valsts izzagšanā un latviešu tautas postā dzīšanā turpināsies. To pašu veco partiju pārstāvniecība Saeimā taču ir saglabājusies. Ja saskaita kopā abu „Vienotības” klonu saņemtās balsis, tad „Vienotība tikai...


Dārgais ģēnij! Atkal bija ilgi jāgaida Jūsu gudrās domas no tualetes. Vai Jums nav kauna likt dāmai tik ilgi gaidīt tualetē Jūsu ģenialitāti, Žuļa šmurģuļa kungs? Dāma ir tikai viena - ES. Evita vairs negrib pat dzirdēt Jūsu smirdīgo iesauku ŽULIs. Viņa saka, ka tāda iesauka mēdz būt tikai iditiem. Ja Jums ir iesauka Žulis, tad Jūs esot idiots. Es tā nedomāju, jo Jūsu komentāri ir ģeniāli ne tikai tualetē. Jūs esat ģēnijs, bet to jau Jūs pats saprotat, citādi necūkotos ar komentēšanu.

Atbildēt

Nežulis

08.10.2018. 07:52

»

Žulis

Par kādu vilšanos jūs, Liepnieka kungs šeit runājat?! Nekādas vilšanās nebūs. Arī stabilitāte valsts izzagšanā un latviešu tautas postā dzīšanā turpināsies. To pašu veco partiju pārstāvniecība Saeimā taču ir saglabājusies. Ja saskaita kopā abu „Vienotības” klonu saņemtās balsis, tad „Vienotība tikai...


Pilnīgi piekrītu Jūsu komentāram. Jāmeklē vieglāki un daudz gudrāki ceļi komunistu- cionistu- čekistu VARAS nomaiņai. Pat bez naudas. Kaut ūdensmetēji ir gatavībā. Komunistu cūku nosaucot par komunistu cūku nekas nemainās. Cionistu VARU var salauzt, ja ļoti grib. Bet tur jābūt izcilai stratēģijai un taktikai un īstai latviešu tautas vienotībai un saskaņotai rīcībai. Ne jau ar dziesmām un dejām! Un ir sajūta, ka latviešu tauta beidzot sāk domāt pati.Ignorējot vēlēšanas - urnu talkas.

Atbildēt

ciniķis

08.10.2018. 07:46

Ja Liepnieks raksta, ka būs slikti, tas nozīmē, ka būs slikti viņam personīgi. Respektīvi viņš personīgi ir piedzīvojis vilšanos un sagaida to sliktāko. Un tam ir pamats. Viņš ir no vecās kliķes, kurai tagad ir bažas par status quo, kurā viņi itin labi dzīvoja. Tagad viņi jūt apdraudējumu. Tāpēc visa Liepinieka prognoze ir aizēnota ar šīm subjektīvajām bažām. Patiesībā viss būs tieši pretēji tam, kā viņš prognozē. Vispār pēdējā laikā visiem prognozistiem kaut kā izdodas prognozēt visu otrādi. Pirms pāris mēnešiem visi teica, ka šī būšot pati melnākā priekšvēlēšanu gaisotne ( kompromatu ziņā) visā atjaunotās Latvijas vēsturē. Patiesība izrādījās pilnīgi pretēja! Nekā tamlīdzīga! Ja salīdzina kā bija gājis iepriekš, tad šīs ir pašas mierīgākās vēlēšanas! Cita starpā, ko solīja SKDS reitingi ZZSam? Un kādi ir rezultāti? Var jau lasīt visu šo fufeli, ja nav ko darīt. Tikai nekāda sakara ar gaidāmo realitāti tam nav.

Atbildēt

Ko es varu teikt par šo klaunādi kas tika ievēlēti

08.10.2018. 07:45

Tie kas dzīvo Latvānijā tie cirkā nesmejas...

Atbildēt

Žulis

08.10.2018. 07:14

Par kādu vilšanos jūs, Liepnieka kungs šeit runājat?! Nekādas vilšanās nebūs. Arī stabilitāte valsts izzagšanā un latviešu tautas postā dzīšanā turpināsies. To pašu veco partiju pārstāvniecība Saeimā taču ir saglabājusies. Ja saskaita kopā abu „Vienotības” klonu saņemtās balsis, tad „Vienotība tikai nedaudz atpaliek no „Saskaņas”. UN turpat blakus taču ir vecie koriši no ZZS un NA. Jā, ģīmji ir mazliet pamainījušies. Bet tikai mazliet. Un ne jau no ģīmjiem ir atkarīgs tas, ko tās „politiķu” mutes runā,, bet no partijas piederības. Jā, ir iespraukušies Saeimā arī it kā jauni politiski projekti, kurus Liepnieka kungs dēvē par populistiem. Bet īstenībā jau nekā jauna tur nav. Iesākumā gan notiks tāda ķīvēšanās un grūstīšanās par vietu pie siles, bet kad tās vietas būs sadalītas, viss ”jauno partiju populisms” pazudīs. Vārdu „populisms” es lieku pēdiņās tādēļ, ka īstenībā jau tas nav nekāds populisms. Mūsdienās par populismu sauc jebkuru solījumu kaut ko darīt valsts un tautas labā. Un ir likumsakarīgi, ka pēc vēlēšanām visi šie ekonomiskie grupējumi, kas sevi par partijām nosaukuši, no tautai kaisītajiem „populismiem” tūliņ atsakās un sāk realizēt savas un savu saimnieku intereses.. Arī šīs „vēlēšanas” nebūs izņēmums. Jā, vērojot kas tur notiks, liela daļa urnu talkas dalībnieku kārtējo reizi jutīsies, kā sūnā iekoduši. Bet arī tas ir likumsakarīgi. „Ja esi ēzelis, tad nežēlojies, ka ar tevi jāj!” Katrā ziņā, iepriecinoši ir tas, ka ar katrām vēlēšanām paliek mazāk to „ēzeļu”, kas ar savu dalību valdošās varas rīkotājā vēlēšanu farsā, atbalsta savas valsts izlaupīšanu un savas tautas postā dzīšanu.

Atbildēt

Gaga

08.10.2018. 06:41

»

Aga

Pēc Danas nodokļu reformas ZZS ir politiskie līķi


Tas, ko izdarīja ar mikrouzņēmumiem ir stulbums un cūcība.
Ceru, ka jaunā valdība atjaunos mikrouzņēmumu darbību saprātīgā veidā.

Atbildēt

zinošais

08.10.2018. 06:22

»

agents

Nu ko , cimdarsovs ir beidzies . Soreiz velesanu nakti nesabojajas datori . Un ziniet kapec , tapec ka JKP savaca tik daudz balsu ,ka tas bija bistami . Tagad laiks ieskatities Jutas melnaja mapite


Tieši tā!!! Pagājušajās vēlēšanās CVK mājaslapa pēc pl. 1:00 naktī apstājās un atjaunojās tās darbība tikai ap pl. 5:00 no rīta jau ar gataviem rezultātiem. Šoreiz laikam nobijās.
Cimdarovs iepriekšējā dienā Saskaņas pārvaldītajos Spīķeros rīkoja starptautisko novērotāju uzpirkšanu ar bagātīgi klātiem galdiem par nodokļu maksātāju naudu. Vai šitis marasms vienreiz beigsies?

Atbildēt

optimsts

08.10.2018. 06:15

»

Pesimists

ZZS neveiksmes cēlonis ir e-veselība, Anda Čakša, pašu iedomība un no tās izrietošā stulbā kampaņa ar "Mēs esam veselība


pareizi,partija, kas bijusi valdībā gadu desmitus, pēdējā sasaukumā uzvedās tā, it kā būtu tik tīri "labo darbu čempioni", un nelabie darbi-
deputātu kvotas pašvaldību vēlēšanu rezultātu nodrošināšanai, savu ministriju pārvēršana par barotnēm, lauksaimniecības ministrijas cūkkopja ielikšana veselības ministrijā, privātās medicīnas "paraugslimnīcas" un pašvaldības afēra Balvos,ceļu remonti Jēkabpilī,u.t.t.var uzskaitīt vēl un vēl."Bija naivi domāt, ka vēlētājs to visu aizmirsis.

Atbildēt

!

08.10.2018. 02:35

Tak pilnīgi nekas nav mainījies, vecā koalīcija sev izkārtojusi vēl vienu termiņu pie varas, tauta nostādīta fakta priekšā! Smieklīgi, ja nebūtu tik bēdīgi, virziens jau nemainīsies, arvien vairāk cilvēku pametīs šo muļķu zemi ar viņas veiksmes stāstu!

Atbildēt

info

08.10.2018. 02:34

»

pirdināts ānuss

jeblo plēsējs


beidzot kads sakarigs un konstruktivs koments

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

FotoVakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu. Man nav žēl, ka atsevišķi sirmgalvji saņems varnešu pasviesto “ēsmu”. Vismaz kaut kas no farmagigantu “atplūdiem” tiks nevis to dienderu un troļļu rīklēs, bet pa tiešo spaidu kārtā potētajiem. Tiesa, simtnieku dos ne uzreiz, bet pa 20€ piecu mēnešu garumā. Ja vecie ļaudis uzreiz pēc potes aizies pa skuju taku, naudiņa ietaupīsies.
Lasīt visu...

21

Tāda mums sabiedrība!

FotoBērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors un vietnieks - nu, principā administrācija.
Lasīt visu...

12

Latvijā ir nolaists viss

FotoLatvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim.
Lasīt visu...

21

Latvijas Ārstu biedrība pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju

FotoŅemot vērā Veselības ministrijas (VM) ilgstoši pieļautās kļūdas krīzes vadībā un plānoto mediķu mobilizācijas izsludināšanu, Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju. LĀB aicina valdības vadītāju nekavējoties pārskatīt krīzes vadību valstī un lēmumu pieņemšanā iesaistīt veselības nozares profesionālās organizācijas un ekspertus.
Lasīt visu...

18

Potēšana zem ieroču stobriem

FotoTieslietu ministrs Jānis Bordāns izfunktierējis, ka Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir Vakcinācijas projekta alvas zaldātiņi, kurus var raidīt cīņā pret nepotētajiem. “Mums ir jāuztver krīze kā kara situācija. Un jāļauj to risināt apmācītiem un uzticamiem profesionāļiem, kurus neietekmē reitingi un kuri vadījuši reālas militārās operācijas. Šādi cilvēki spēs nodrošināt kārtību un skaidros sabiedrībai pieņemtos lēmumus,” postulē Bordāns.
Lasīt visu...

20

Neticēsiet, bet ir lietas, kas man vismaz kaut cik padodas

Foto6 (12) pret divi! Tāds (cerīgs) šobrīd ir mans rezultāts, zvanot vēl nevakcinētajiem senioriem*. Svētdien runāju ar vairākām kundzēm un kungiem par viņu apsvērumiem, viedokļiem un šaubām par un ap Covid-19 vakcīnām. Silvija, Ņina, Staņislava un Rimuks, Leons un Viktorija pēc sarunas teica, ka potēsies!
Lasīt visu...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

Trīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi....

Foto

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

Šodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā,...

Foto

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs...

Foto

Mēs neesam dzimtcilvēki!

Kariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā....

Foto

Valsts varas nozagšanas budžets

Saeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par...

Foto

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

Covid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu...

Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....