Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Šahiste Dana

Kasīklis
05.01.2021.
Komentāri (53)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Duklava kompetence ir

09.01.2021. 09:56

»

R

Dūklavs 2016. gadā izteicis ļoti saprātīgu domu- ar Krieviju jāuztur labas ekonomiskās attiecības. Ne kā nepareiza! Arī par Iļumžinovu, neapšaubāmi gudru cilvēku, nevajadzētu nievājoši izteikties! Kasīklim lekt, lekt un nesasniegt


Caur LAD un LIAA LV strādājošām "moikām" izsniegt atbalsta līdzekļus, saražotās preces nogādāt Maskavā, atpakaļ sagaidīt kurjeru ar skaidro naudu. Par skaidro naudu iegādāties nekustāmus īpašumus Taizemē.
Nevar teikt, ka Duklavs ir ģēnijs.
Par cik Maskavas virziens šobrīd ir ciet, vairāki šādās shēmās strādājošie uzņēmumi aizgājuši uz likvidāciju caur maksātnespējas procesiem. LIAA un LAD nauda tajos pazuda bez pēdām.

Atbildēt

Es

06.01.2021. 13:03

»

vienalga kura frontes puse !

ne amerikanu valoda ,ne krievu valoda nekadas garumzimes nav


Angļu valodā (nevis amerikāņu) un krievu valodā IR diakritiskās zīmes, ēлки палки. Angļu valodā tādas izglītotie izmanto, rakstot noteiktus franču izcelsmes vārdus vai izteicienus. Būtu jāsāk beidzot mācīties valodniecībā izmantotos apzīmējumus, nevis tikai meklēt visur "gārumzimes":).

Atbildēt

R

06.01.2021. 13:01

Dūklavs 2016. gadā izteicis ļoti saprātīgu domu- ar Krieviju jāuztur labas ekonomiskās attiecības. Ne kā nepareiza! Arī par Iļumžinovu, neapšaubāmi gudru cilvēku, nevajadzētu nievājoši izteikties! Kasīklim lekt, lekt un nesasniegt!

Atbildēt

vienalga kura frontes puse !

06.01.2021. 12:50

»

Mačo

Tik tālu vēl nav, kā būtu bez vienas garumzīmes


ne amerikanu valoda ,ne krievu valoda nekadas garumzimes nav !

Atbildēt

Mačo

06.01.2021. 12:31

»

Jurčix

var jau gaudot kā te daži zemāk


Tik tālu vēl nav, kā būtu bez vienas garumzīmes

Atbildēt

Īstenais Latvis

06.01.2021. 12:27

Krievi jnāk! Beidzot izlīda āža kājs! ZZS parādīja, kam ēd no rokas! Ātrāk viņus sašņorēt un visiem sakļauties ap Jenotību!

Atbildēt

ilūziju teātris

06.01.2021. 11:23

»

Hūtes ZS saimniecība

izaudzēja šahisti savā vidē, bet tā iekoda saimnieka rokā (saimnieks ir valsts amatpersonas deklarācijā uzrādījis 8 patiesā labuma tiesības par 1 santīmu gabalā), naivi domājot par demokrātisku partijas nākotni. Izpildītājs sārtvaidzis nostūma malā zinātnieku, jo tas nebūtu elastīgs saimnieka vēlmju...


Šāds ''rokā iekošanas'' triks nav jaunums LV politikā,atceroties Vējoņa ceļu uz prezidenta krēslu.DRO atrašanos partijā 'Latvijai un Ventspilij'negatīvās sekas izbaudīja kandidējot uz Eirogrupas prezidenta amatu,kur saistība ar šo partiju un Lembergu ''aizlika kāju priekšā'' karjerai.Tātad,ja gribi karjeras izaugsmi - norobežojies no Lemberga.Gan Vējoņa,gan DRO gadījumā tā var tulkot publiskos paziņojumus kontekstā ar faktiem karjeras vārdā.Bet tālākie notikumi Saeimā ir likumsakarīgi ar Spārīša ne'nolaišanos līdz ''īkšķa likumam'',savukārt Tavara zemais pieprasījums no vēlētāja,var šo vērtējumu izmainīt.

Atbildēt

Nezinu nezinu

06.01.2021. 10:38

šahs ir interesanta spēle, kas “saslimis” ar to, vingrina prātu katru dienu, radot jaunas saites starp smadzeņu puslodēm, gūstot baudu. Šahā neviens nevar gūt visaugstāko līmeni, viemēr radošumam paliek vieta. Šahista domāšana palīdz ikdienā sarežģītu jautājumu ātrai atrisināšanai.

Atbildēt

дурак латышbet tu

06.01.2021. 10:11

»

sacakareja Latvijas likumdosanu

bet vai briljanta auskarus sava deklaracija norada si paslabuma mekletaja


bet tu altruist ej mazgāt publiskās WC un ziedo atalgojumu priekš odekolona bomžiem

Atbildēt

Lembergs uzvares !

06.01.2021. 09:31

»

Gusts

Skaista un gudra sieviete. Kā Kasīklis labi uzrakstīja vai tas ir gājiens ar zirgu vai pa-laidni, to redzēsim vēlāk...


tikai ,,divainitis,, turpina tiesaties ar asv kolonizatoriem par Latvijai uzliktajam sankcijam !

Atbildēt

sacakareja Latvijas likumdosanu

06.01.2021. 09:29

bet vai briljanta auskarus sava deklaracija norada si paslabuma mekletaja ?

Atbildēt

hokeja fans

06.01.2021. 07:45

Varēs ar krieviem kopā pa to federāciju šiverēt. Un sporta nosaukumu sen šaham vajadzēja noņemt, jo tad jau viena otra kāršu spēle vai modernās elektroniskās spēles ir vairāk populāras. Sēž, barojas, bīda figūras un grib lai sauc par sportistiem!

Atbildēt

Troļļu mednieks.

06.01.2021. 00:20

Labs raksts, paldies!
Komentāros, kā vienmēr redzams proletariāta domu lidojums, kuriem atmiņa kā zelta zivtiņai un pilnīga nespēja loģiski domāt, kā arī kaut ko, kaut nedaudz analizēt.
Vistrakākais visā šajā ir tas, ka šie līdzgaitienkiem vairumam ir vad.apliecības, kā arī tiesības piedalīties vēlēšanās.

Atbildēt

Hūtes ZS saimniecība

06.01.2021. 00:12

izaudzēja šahisti savā vidē, bet tā iekoda saimnieka rokā (saimnieks ir valsts amatpersonas deklarācijā uzrādījis 8 patiesā labuma tiesības par 1 santīmu gabalā), naivi domājot par demokrātisku partijas nākotni. Izpildītājs sārtvaidzis nostūma malā zinātnieku, jo tas nebūtu elastīgs saimnieka vēlmju realizētājs.

Atbildēt

Gusts

05.01.2021. 23:16

Skaista un gudra sieviete. Kā Kasīklis labi uzrakstīja vai tas ir gājiens ar zirgu vai pa-laidni, to redzēsim vēlāk.
Bet, ja cilvēkam ir vēlme savā dzīvē kaut ko padarīt ar lielāku vērienu (nu vismaz savādāk un kaut priekš CV) nekā sēdēt dziļā saeimas opozīcijā, kas gan var mest akmeni?
Par saistību ar Lembi, un tā saistību ar krieviem. Nu šaubos, kam gan tur krīvījā tā hūte tagad interesē, ne viņam aktīvi ir, nedz LV politikā kāda ietekme. A tas, ka sputņiks viņu rāda (laikam) neko nenozīmē, viņi ne tādus vien dīvainīšus filmē :)

Atbildēt

Rezņiks

05.01.2021. 23:05

Lai nu kā, bet ļoooti smuka!

Atbildēt

Jurčix

05.01.2021. 22:16

var jau gaudot kā te daži zemāk
bet atgādiniet, kad pīšanās ar krieviem ir novedusi pie kautkā laba

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

05.01.2021. 21:34

Man arī viņas vīrs nepatīk, bet šo sievieti novērtēju, kā ļoti gudru un tam amatam gana derīgu. Tā krieva vietā es arī ņemtu viņu par vietnieci, jo ir gan gudra, gan izskatīga un jauna. Kasīkļa mēģinājums pievilkt tam visam klāt Lambergu, vēsi visu izvērtējot izklausās pavisam dumji. Un tādas dumjības var izdomāt tikai kasīkis, kuram līdz Danas gudrībai nekad netikt.

Atbildēt

Latvietītis

05.01.2021. 21:14

Neskatoties uz manu attieksmi pret visu pretīgo Ozolu ģimeni, raksts ir tikpat pretīgs. Dūklavam un viņam līdzīgajiem bija un ir taisnība par labu attiecību uzturēšanu ar KF. Ar ko ir beigusies tā amerikāņu pasūtītā vaukšķēšana uz KF? Ar pilnīgu ekonomisko fiasko. Neliešiem amerikāņiem, kurus interesē tikai $$$$$$$ uz īsu brīdi bija izdevies sakūdīt uz KF gandrīz vai visu Eiropu. Lielie spēlētāji, bez vaukstošajām Baltijas valstīm, atradīs kopēju valodu. Viņiem viss notiks un viss turpināsies kā iepriekš, tikai tur nebūs ne pastulbo tūdaliņu, ne leišu, ne igauņu. Āmen!

Atbildēt

Pūzes muižas pirts versija

05.01.2021. 20:35

Dambretiste saprata, ka bez hūtes atbalsta nespēs pretoties reideriem no JB grupējuma, noturēt ģimenes aktīvus rokās ilgi nevarēs. Tādēļ lūdza hūtei piedošanu. Kā rezultātā tika nosūtīta komandējumā uz pārbaudes laiku. Pirmkārt, tālāk no reideriem-JB grupējuma; otrkārt, hūte sen īsteno savu ambīciju realizēšanu Ukrainā un Krievijā. Tajās valstīs ir nepieciešami savi pārbaudīti cilvēki.
Skaidrs, ka Dvorkovičs (iesauka "Arkaša jobanij nasral") Rīgā ar Duklavu par kaut ko ir vienojies. Dvorkovičs pie iesaukas ir ticis, kad nav palīdzējis Maskavas nekustāmo īpašumu attīstītajam Sergejam Polonskim kā rezultātā Polonski pilnībā izputināja, iesēdināja, pēc tam izlaida. Skaidrs, ka hūte Maskavā negrib atstāt naudu bez pieskatīšanas. Tas izskaidro, kāpēc Maskavas žīdiem pretī hūte nosūtījis iepriekš pārbaudītu žīdieti-šahisti-dambretisti. Ja atgriezīsies atpakaļ dzīva-būs pati vainīga. Ja neatgriezīsies-arī labi, jo hūte nodevējiem nepiedod. Tāds ir mans redzējums. Jā, un vēl. Šahiste Maskavā visu mūžu nesēdēs, tātad nāksies risināt jautājumu ar JB reiderisko grupējumu. Zinot hūtes metodes...

Atbildēt

Tāls

05.01.2021. 20:12

Danai ir skaistas un gudras acis, kas liecina par izcilu personību

Atbildēt

prezidente

05.01.2021. 19:51

»

parasti

Parasti Kasīkļa raksti man "neiet pie sirds", pieklājīgi izsakoties. Bet šajā rakstā uzzināju interesantus faktus un kopsakarības (varbūt to visu jau zinājuši lasītāji, kuriem šaha pasaule tuva. Man tā nav pazīstama, tāpēc bija interesanti lasīt


Jā, brīžam labi, ka ir tādi kā Kasīklis, tad "safragmentē" Mozaīku un lielā bilde skaidrāka. Ticēt vai ne - atkarīgs no tā, vai pazīsti stāsta varoni.

Atbildēt

kazmīzlim

05.01.2021. 19:48

»

nu bet

kasīklis jau šahu nespēlē, gājienus nezin


nestāv senjau..

Atbildēt

a-ž

05.01.2021. 19:45

tā korumpanta sieva

Atbildēt

Pēteris

05.01.2021. 18:57

Kasīkli, šoreiz tu visiem parādīji savu mazo izdomas daiktu! Kad sabrauktais ezītis un saskaņas grenadieri aizvācās uz Briseli, tad gan tu klusēji. Kad Latvijas sporta Putniņš iespurdza kādā krievu stutētā pederācijā par prezi, tad arī tavu balsi nedzirdējām. Tagad gan vaušķi kā mopšelis aiz stūra. Tā jau ir - kā maizi ēd, tā dziesmu dziedi.
P.S. Pakasi vienu vietu, Kasīkli, varbūt palīdzēs...

Atbildēt

gunars

05.01.2021. 18:56

Sportu nevajag jaukt ar politiku, bet latviesi ir tik stulbi, ka vini jau nepalaidis nevienu iespeju kadu noriet.

Atbildēt

parasti

05.01.2021. 18:18

Parasti Kasīkļa raksti man "neiet pie sirds", pieklājīgi izsakoties. Bet šajā rakstā uzzināju interesantus faktus un kopsakarības (varbūt to visu jau zinājuši lasītāji, kuriem šaha pasaule tuva. Man tā nav pazīstama, tāpēc bija interesanti lasīt.).

Atbildēt

west

05.01.2021. 18:04

»

WEIRD

Tu esi neglābjams idiots


Vai tu arī joske?

Atbildēt

Elektriskais krēsls

05.01.2021. 17:44

»

patiesi

apčakarēja visus kā parasti- čempione taču, īstena zemniece no zzs cilts


Kāda starpība vienu latu nozaga vai miljonu doļāru. Par pretvalstisku balsojumu tas pats.

Atbildēt

patiesi

05.01.2021. 17:29

apčakarēja visus kā parasti- čempione taču, īstena zemniece no zzs cilts

Atbildēt

Māris Kučinskis no ZZ$ visu sūdu aizsācējs

05.01.2021. 17:23

ar smagām sekām šodien, bet Aivara kalpone ir tikai sīka vienība varžu dīķī.

Atbildēt

šahs ir tāds

05.01.2021. 16:49

»

Es

Pareizi, bāleliņiem smadzenīte par vāju šaham


ka šī gājiena rezultātā Danas vietā Saeimā iegrozīts nevis nākamais rindā pēc balsu skaita no viņējo grupņika, bet neviens cits, kā Tavars. Spārītis it kā labprātīgi atteicies.

Atbildēt

ROFLMAO

05.01.2021. 16:43

Priecājamies par Danas panākumu, un jūtam līdzi FIDE. Labi, ka viņa aizbrauc no Latvijas!

Atbildēt

pietiek lasītājs

05.01.2021. 16:20

Šoreiz piekrītu autoram.Pirmā rindkopa gan ir sūds,labi vēl, ka bērnus nepieminēja, šis tenkotājs.

Atbildēt

WEIRD

05.01.2021. 16:18

»

west

Vai Dana Rezņika ir latviete


Tu esi neglābjams idiots.

Atbildēt

west

05.01.2021. 15:30

Vai Dana Rezņika ir latviete?

Atbildēt

Es

05.01.2021. 14:15

Politiski ir vienalga, kam viņa piederēja vai pieslējās. Tam vairs nav nozīmes. Viņas partija strādāja kopā ar Vienotību garus gadus. BET nozīme ir tam, ko viņa sadarīja ministres amatā.
Un nē, Kasparova, Tāla, Fišera, Ivančuka, D. Navaras un DAUDZU citu piemēri nerāda, ka šaha prasmes padara cilvēku labāku. :)

Atbildēt

Es

05.01.2021. 13:45

Eh, kādam skauž.

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

05.01.2021. 13:33

Kā sauc laidni, kas sāk patstāvīgi pārvietoties pa šaha galdiņu? Vai tik ne par palaidni?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

FotoPašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā, ir neizplatīt nepatiesu informāciju, pašiem neradīt nepatiesu informāciju un neizplatīt citu radītās “feika” ziņas.
Lasīt visu...

21

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

FotoNesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam, gan kā papildinājumu iepriekš publiskotai versijai, kurā paudu savu domu gājienu par kovidu un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

21

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

FotoLabdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500 000 000 euro apmērā. Rezultātā nākotnē pārstās darboties pašvaldību pasažieru pārvadāšanas uzņēmumi VTU Valmiera un AS Cata (Cēsis).
Lasīt visu...

21

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

Foto1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad tā ir viņu atklātība: paspēlējām demokrātiju, bet tagad pietiek. Naudu dalīs “lielais četrinieks”, un mēs arī noteiksim, kurš patiesībā būs vēlēšanu uzvarētājs. Neskatoties uz to, ka šīs čivinājums drīz vien pazuda no jaunā ministra twittera, koalīcijas partneru reakcija skaidri liecināja, ka šī ir tā reize, kad “ar bērna muti runā patiesība”.
Lasīt visu...

21

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

FotoŠajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas sektora vadītāju strādājušā Ojāra Skudras svaigākās atklāsmes liek apsvērt jautājumu: vai tikai viņa "eksperta komentāri" netop alkohola reibumā? 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...