Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Karimovs

26.08.2015. 00:09

Gulamu jāizdot tiesāšanai Uzbekistanā.

Atbildēt

viedoklis

20.08.2015. 21:09

90.gados sitadus vienkarsi atsaava un miers. Tie nav biznesmeni.

Atbildēt

777

20.08.2015. 20:24

»

De Facto

Ir tāds teiciens- katrā ģimenē ir duraks. Tad lūk advokātu padomē...


Pastnieks Kazlovska un Kuza viktor montik pielika pirkstu lai no melnika izkraptu un ari pie gulami savu pakalpojumu par samaksu ar bogdanovu.3b2nodalas prieksnieks bijusais ar iespaidigiem ipasumiem.Jumto kontrabandu

Atbildēt

fakts

19.08.2015. 14:58

Sen ir redzams, ka krāsaino studentiem Sprīdīšu wunderlandē labi sokas, fiksi karjeru un statusu sev nodrošina!!

Atbildēt

Jurijs

19.08.2015. 11:06

Tā ir patiesība, ka Gulams šeit atbrauca kā students. Bet kā rāda vēsture uz vairākiem piemēriem oligarhi un biznesmeņi arī Gulams ir izaudzis nopietnā vidē un ar lielu potenciālu, bet nevis tā kā jūs nozidznieku un krāpnieku vidē un, kas no jums iznācis mēs zinām-afēristi. Viss pārējais ko jūs uzrakstījāt ir nekas vairāk kā slima afērista murgi.

Atbildēt

Uldis

19.08.2015. 10:13

Patiesība ir tajā ka Gulams Latvijā ieradās kā nabaga students un savu biznesu uzsāka kā nelegālo preču kontrabandas tirgonis, kur viņam azeri deva pa purnu par blēdībām ar cenām Pļāvnieku bāzē. No kurienes un pa kuru laiku viņš no kontrabandas cogarešu tirgoņa varēja kļūt par respektablu biznesmeni? Šim stāstam ir savs cilvēkiem zināms sākums un loģiskas beigas ko sauc par Taisnību. Sods būs jasaņem.....

Atbildēt

De Facto

19.08.2015. 09:42

Ir tāds teiciens- katrā ģimenē ir duraks. Tad lūk advokātu padomē
tāds ir Tihonovs. Nevajag skalot smadzenes lasītājiem ar dažādiem terminiem.
Austrumi vai rietumi tieši šim jēdzienam atbilst-nevajag iejaukties tiesu
sistēmā un izdarīt spiedienu uz tiesnešiem.Gulams tak ir austrumu cilvēks un ar
saviem kontaktiem pats tiks galā. Nevajadzēja pret viņu organizēt šo pasūtījuma
lietu, starp citu V.Meļņika pasūtītu.
Šis raksts adgādina ļoti pazīstamu frāzi par dubultiem standartiem.
V.Meļņiks nozaga ukraiņiem $50 mil. un tā vietā, lai atdotu ukraiņiem, kuri ir darījuma
partneri un Gulama draugi, viņš tieši pretēji caur saviem korumpētiem un negodīgajiem
ierēdņiem pasūtija tā saucamo kokvilnas lietu. Meļņiks tak organizēja Tihonova
braucienu un iekļāva viņu valsts delegācijas sastāvā uz Dušanbē un jau no
Dušanbē, Tihonovs sāka stāstīt, ka mums latvijā pazudusi kokvilnas krava no
Tadžikistānas. Lūk paties patriots.Lai tie divi kropļi V.Meļņiks un Tihonovs
atdod nozagtos $50mil. Kur skatās mūsu VID, FKTK, ENAP? Tā vietā, lai izdomātu
pasakas par Tadžiku kokvilnu, labāk lai Tihonovs aizstāv Meļņiku jautājumā par
naudas atmazgāšanu un nodarītiem noziegumiem pret Latvijas valsti. Lūk kur
taisnība

Atbildēt

Kacjuba

19.08.2015. 07:38

Uzreiz var redzēt, ka raksts ir pasūtīts un apmaksāts ar nozagtajām naudām. Tiesa, pirmajā instance Logistic-Ekspress pārstāvēja zv.advokats Aleksandrs Laviņš, kurš no Gulama Gulami ir saņemis pabalstibu un nodrrošina nelabvēlīgu spriedumu savam klientam. Uzzinājāt par šo gadījumu, kokvilna īpašnieki atteicās no Laviņa pakalpojumiem. 2015.g.7 septembri ,Rīgas rajona tiesa būs nākamā tiesas sēde. Gulami un viņa sieva Valentīna, ir zagļi un viņiem jāsēž cietuma.

Atbildēt

Kasinsh

19.08.2015. 07:31

Viens mēsls jāj otru mēslu... Par ko īsti stress?

Atbildēt

1

19.08.2015. 07:02

»

?

Arī to Vasja ir spējis nomenedžēt


To varees redzeet, kad buus spriedums..

Atbildēt

Mazākumakcionārs

18.08.2015. 22:53

Meļņiks savu dabu ir parādījis "jājot" mazākumakcionārus Rīgas kuģu būvētavā. Bet ļoti interesanti, kāpēc FKTK Rīgas kuģu būvētavas lietā neko nedarīja? Vai viņš arī "sabīdīja lietas" FKTK-ā? Nožēlojami! :(

Atbildēt

..............

18.08.2015. 21:55

Pret Meļņika ,,biznesa partneriem,, Ukrainā arī ierosinātas vairākas krimināllietas.Meļņiks taču bija starpnieks naftas platformu iegādē.

Atbildēt

Taihovičš

18.08.2015. 21:03

Klīst baumas, ka Gulamam ar Valentīnu pirmā instance dos reālus bargus sodus par kokvilnas kravas piesavināšanos, būs švak.

Atbildēt

malacis

18.08.2015. 20:49

viksmi info meklesana

Atbildēt

Kokvilna

18.08.2015. 18:53

90'tajos vai tad nešāva nost šādus te V.M?

Atbildēt

???

18.08.2015. 18:44


Klaunam Tihonova beskaunībai nav robežas. Lai aizver savu muti!
Ja viņš ir nopircis šai portālā vietu saviem meliem, tad tas jau nekādi nemainīs lasītāju viedokli. Cilvēki jau izdarījuši secinājumus un noformējuši viedokli tā saucamajā kokvilnas lietā. Lai Tihonovs pastāsta par 400000$, ko caur viņu nodeva Gudermanim un D. Mežavilkam. Gudermanis savu pilnvaru robežās centās šo pasūtīto atstrādāt pa četriem mēnešiem. Bez jebkāda iemesla uzsākta lieta, kuru viņš pats nodeva prokuratūrāi. Gudermanis palūdza Arakam bijušajam Valsts Policijas Kriminalistikas nodaļas vadītājam, divu nedeļu laika veikt ekspertīzi par labu Tihonova cietušo krāpnieku grupai. Jebkurš tiesībsargājošo instanču darbinieks zina , ka ekspertīze aizņem šakot ar sešiem mēnešiem un ilgāk. Araks izpalīdzēja Gudermanim un veica ekspertīzi pa blatu. Tagad abi šie cīnītāji iesaistīti krimināl procesā par kukuļņemšanu.
Lūk cilvēku sastāvs kuri organizēja tā saucamo kokvilnas lietu: V.Meļņiks, G.Gudermanis, D.Mežavilks bijusī prokurore Irina Bagdanova, bijušais Gulama šoferis Normunds Žīgurs Elmurzājevs ka arī izspiedējs ar stāžu Jurijs Rezanskis.
Dārgie lasītāji izdariet secinājumus, kurš vada mūsu drošības struktūras

Atbildēt

!!!

18.08.2015. 18:42


Lai Tihonovs(cirka klauns)zina, vienreiz viņam nāksies atbildēt par savu kolēģu apmelošanu tv ekrānos. Visas valsts priekšā apvainoja tiesnešus, prokurorus kukuļņemšanā. Labāk lai viņš pastāsta lasītājiem, kurš devis liecības un kurš izgudrojis tādus melus , ka ekspertīze nopirkta pa 500Ls.
Tihonovs atrodas Dušanbē? Vai viņš redz ar savām šķielējošām atčtelēm visus tiesnešus, prokurorus, ekspertus kā kukuļņēmējus. Viņš pats ir afērīsts un šantažētājs. Kad advokātu padome gribēja viņu izslēgt, iejaucās V.Meļņiks ar korumpētu un negodīgu ierēdņu palīdzību aizstāvēja Tihonovu. Galu gala advokātu padome iedeva Tihonovam pēdējo iespēju. Tihonovs tagad atstrādā parādu V.Meļņikam un tāpēc ķeras piešīs izdomātās kokvilnas lietas, kuru organizēja un izdomāja V.Meļņiks. Jebkurš cits normāls advokāts nebūtu uzņēmies šo netīro lietu, jo iznākums ir paredzams.Normāls advokāts nebūtu nodevis vietējos uzņēmējus, grupai krāpnieku un narkokurjeru. Laiks visu saliks savās vietās gan Meļņiks gan Tihonovs un citi šīs netīrās lietas dalībnieki tiks sodīti, kas kalpos kā macība, lai turpmāk neizdomātu melīgus stastus. Meļņiks un Tihonovs ir iestiguši kriminālā līdz kaklam. Visa tajā viņam palīdzēja afēriste un izspiedēja Irina Bagdanova, kura stāstu par 500 LS ekspertīzi izdomāja uz līdzenas vietas. Visu šo stāstu piepalīdzēja sacerēt D. Mežavilks jaunakais ENAP inspektors.
Kā nereizi vien rakstīja citi komentētāji, ka visa šī kokvilnas lieta ir pasūtījums. Visi dalībnieki ka viens tiks atmaskoti.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...