Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Banāns

06.10.2019. 16:50

Gasjūnam jau vairāk sievietes patīk nelaida nevienu garām VPS...

Atbildēt

motörhead

11.08.2015. 11:20

Ehē, varbūt tur var pieteikties darbā? Man kā nekā ir Francijas Leģiona pieredze, šitāds Kivkucāns būs auksts aptuveni trīs sekundēs, pie kam neviens nesapratīs, kas oar lietu.... :-)

Atbildēt

Andrs

10.08.2015. 14:03

Nekad necitējiet cietušo liecības,īpaši pret to priekšniekiem!Padomājiet,kas tas par policistu,kam priekšnieks grūž virsū galdu un ar lielo priekšnieku lauž rokas!?

Atbildēt

Likums

10.08.2015. 09:39

Par doto situāciju, no Kušķa darbībām saprotams, bez vainas vainīgais, vai arī labākā aizstāvība ir uzbrukums? Ja esi vainīgs tad jāuzņemas atbildība kā vīram un ja vadība prasa nodot dienesta ieroci, tas arī nekavējoties jānodod, diez vai augstākā amatā esošam policijas darbiniekam būtu jālūdzas, lai darbinieks atdod dienesta (darba, ne personīgo) ieroci. Šajos laikos vīri ne tikai mundieri nemāk nēsāt, bet arī ar cieņu atzīt - vainīgs, kļūdījos.

Atbildēt

Ēdelweiss

10.08.2015. 07:37

Kad saks izmeklēšanu par RD Ušakova bikšupriekšas RPP šucmaņu varzas oberšucštruntenfīreru Līkassu un viņa rokaspuisi unteršmucštruntenfīreru Agri Punculi...par viņ sistemātiskou patvarību un apzinātu normaīvo aktu pārkāpšanu...????????

Atbildēt

??????!

09.08.2015. 21:44

Pasvaldibas policija si nav vieniga nelikumiba no sefu puses, nesaprotu kapec Jurmalas domes amatpersonas piever acis, uz visam Kivkucanam pielautajam pretiesiskajam darbibam, jo reali pat feldsere , pret kuru ir uzsakts smags kriminalprocess par smagu noziegumi, kivkucans pieveris acis jo ir draudziba, ir pienemis darba.
Seit ir nepieciesama liela parbaude.........,,,,,,

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

09.08.2015. 20:50

"Kad policijas darbinieks atteicies izpildīt prasību, Gasjūns pielecis kājās, uzgrūdis Kušķim galdu un sagrābis viņa roku, lai to aizlauztu aiz muguras. Tad kabinetā ieskrējis Jūrmalas pilsētas pašvaldības priekšnieks Kivkucāns, ieķēries Kušķim otrā rokā, un pa abiem viņi mēģinājuši izlauzt rokas un nogāzt Kušķi gar zemi, bet pēc tam izvilkuši viņu no kabineta"

Man jautājums, kas tie par, atvainojiet, tizleņiem strādā pašvaldības policijā, ja divatā vienu nevar sašņorēt? Jebšu Kivkucāna & Co augstākais lidojums ir zem zīmes novietotu auto aplīmēšana un mazgadīgo pīpmaņu ķerstīšana?
P.S. "Sašņorēšanas" un sāpju paņēmienu pielietošanas apgūšanai pietiek ar divu stundu ilgu semināru...

Atbildēt

JK

09.08.2015. 16:43

Kušķis visiem kušķiem Kušķis, zaglīgs plānprātiņš.

Atbildēt

alus

09.08.2015. 13:11

Lai vai kaa tur arii ir iisteniibaa ar to degvielu, bet prieks, ka tiem diviem pajoljiem beidzot sanaaks normaali pastresot. Turam iikshkus par Kushki.

Atbildēt

Arnis

09.08.2015. 11:52

Kas tas par policistu, kurš atsakās nodot dienesta ieroci pēc augstākstāvoša virsnieka pavēles. Tā jau visi sadomās, ka dienests ir visatļautība. Tur ne tikai ar galdu bija jāuzbrauc un rokas jāizlauž - ar ķebli pa pauri un rokasdzelžos iekšā. A ja nu tam superpolicistam ienāktu prātā pašaudīties, jo viņam liksies ka apvaino nepamatoti. Tik daudz vajadzētu saprast visiem "nabadziņa" aizstāvjiem. Tas čalis tagad rakstīs visiem kantoriem žēlabainas vēstules, bet viņam nevar būt taisnība, jo viņam bija jānodod ierocis un tad juridiski jāaizstāvās pret priekšnieku "apmelojumiem". Kaut vai izsaucot valsts policiju un rakstot sūdzības pilsētas mēram. Interesanti, kas šim bija galvā, kad atteicās nodot ieroci - varbūt domāja, ka būs Jūrmalas Robins Huds vai Rembo - apšaus visus pāridarītājus?

Atbildēt

XXL

09.08.2015. 02:41

lai atdzītos darbībās, kuras neesmu darījis, draudot ar valsts policijas izolatoru un ar krimināllietu uzsākšanu....
--------------
Kušķa kungam izskatās, ka 9 klašu izglītība, ja raksta tik kļūdaini, brīnums ka PIETIK nerediģē :)

Atbildēt

Arnolds

08.08.2015. 22:37

Kaut kāds sviests - plaukstas nobrāzums ir "smags savainojums, a tas ka padotie fenderē degvielu labu laiku nav noslēpums, praktiski visos Jūrmalas pašvaldības uzņēmumos darbinieki piepelna vēl vienu aldziņu ar degvielas andelēšanu. Par Kivkucānu var jau runāt visādi, bet iepriekšējais bija vēl vairāk atsaldēts.

Atbildēt

lol

08.08.2015. 20:30

Vienīgais interesi izraisošais moments ir tas, ka menti sāk kauties paši savā starpā.
Tā tik turpiniet. Jums labi sanāk.

Atbildēt

ok

08.08.2015. 20:16

Jūrmalā pašvaldības policijā strādā atsaldēti un birokrātiski suņpurni. Normālu cilvēku tur nav.

Atbildēt

aloizs

08.08.2015. 20:02

Par Kivkucana kunga darbibam var gramatu sarakstiit,tur tak notiek brinumu lietas,un saprashana vinjam par pasvaldibas policijas darbu ir tuvu nulles limenim

Atbildēt

kad

08.08.2015. 19:44

beidzot ķersies klāt Ķekavas pasvaldības debloidiem - Mārim Drūmiņam un Ģērmanim Ivanovam? Tie jau ir vēl trakāki - faqktiski - garīgi slimi cilvēki, kas neko citu nedara kā apmelo cilvēkus, padotos un kolēģus.

Atbildēt

Maurāns

08.08.2015. 18:28

Nevar Kivkucāns no Balviem lauzt padotajam roku,
viņš ir apmeklējis -

Semināru „Etiķete 21.gadsimtā Baltijā un starptautiskā kontekstā” un

Apmācības „Etiķete un komunikācijas”.

Atbildēt

Nazis

08.08.2015. 17:01

Degvielu sai iestade zog ar prieksnieka zinu citas vinam pietuvinatas personas

Atbildēt

nesapratu?

08.08.2015. 14:58

Savainojumi bijuši tik nopietni, ka Kušķis vērsies slimnīcā pēc palīdzības, tādēļ viņam nodarītās traumas fiksējuši arī mediķi.

Tagad plaukstu nobrāzumi ir nopietni savainojumi?

Atbildēt

ā' kucani un bulllani

08.08.2015. 14:56

ja ja raka tādi grāvjus un veda mēslus, tad nāca sarkanie...............

Atbildēt

uuu

08.08.2015. 14:33

Sini stasta man patik cits moments, ja pie jums uznemuma ierodas policija, jusu atvalinajums ir beidzies automatiski, bet pasvaldibas policija prieksnieka atvalinajumu sarga darba likums

Atbildēt

gg

08.08.2015. 14:29

Ko tur padarisi, visi menti Kaut kur sirdi ir banditi, dazreiz izlec uz aru!

Atbildēt

jibiorio

08.08.2015. 13:39

Žēl, ka neatdzinās....

Atbildēt

trakais_vells

08.08.2015. 13:01

Kivkucānam var daudz ko piedēvēt, bet neprofesionalitāti?! Tur jau zirgam jāsmejas.

Atbildēt

:))))

08.08.2015. 12:46

Kuldīgā pašv. policiju vada Gūtpelcs, kuram ir viens notiesājošs spriedums par pārmērīgu spēka lietošanu un viena tiesa par garā vāja cilvēka spīdzināšanu ar elektrošoku. A tur pat disciplinārlietas nav :)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...