Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Banāns

06.10.2019. 16:50

Gasjūnam jau vairāk sievietes patīk nelaida nevienu garām VPS...

Atbildēt

motörhead

11.08.2015. 11:20

Ehē, varbūt tur var pieteikties darbā? Man kā nekā ir Francijas Leģiona pieredze, šitāds Kivkucāns būs auksts aptuveni trīs sekundēs, pie kam neviens nesapratīs, kas oar lietu.... :-)

Atbildēt

Andrs

10.08.2015. 14:03

Nekad necitējiet cietušo liecības,īpaši pret to priekšniekiem!Padomājiet,kas tas par policistu,kam priekšnieks grūž virsū galdu un ar lielo priekšnieku lauž rokas!?

Atbildēt

Likums

10.08.2015. 09:39

Par doto situāciju, no Kušķa darbībām saprotams, bez vainas vainīgais, vai arī labākā aizstāvība ir uzbrukums? Ja esi vainīgs tad jāuzņemas atbildība kā vīram un ja vadība prasa nodot dienesta ieroci, tas arī nekavējoties jānodod, diez vai augstākā amatā esošam policijas darbiniekam būtu jālūdzas, lai darbinieks atdod dienesta (darba, ne personīgo) ieroci. Šajos laikos vīri ne tikai mundieri nemāk nēsāt, bet arī ar cieņu atzīt - vainīgs, kļūdījos.

Atbildēt

Ēdelweiss

10.08.2015. 07:37

Kad saks izmeklēšanu par RD Ušakova bikšupriekšas RPP šucmaņu varzas oberšucštruntenfīreru Līkassu un viņa rokaspuisi unteršmucštruntenfīreru Agri Punculi...par viņ sistemātiskou patvarību un apzinātu normaīvo aktu pārkāpšanu...????????

Atbildēt

??????!

09.08.2015. 21:44

Pasvaldibas policija si nav vieniga nelikumiba no sefu puses, nesaprotu kapec Jurmalas domes amatpersonas piever acis, uz visam Kivkucanam pielautajam pretiesiskajam darbibam, jo reali pat feldsere , pret kuru ir uzsakts smags kriminalprocess par smagu noziegumi, kivkucans pieveris acis jo ir draudziba, ir pienemis darba.
Seit ir nepieciesama liela parbaude.........,,,,,,

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

09.08.2015. 20:50

"Kad policijas darbinieks atteicies izpildīt prasību, Gasjūns pielecis kājās, uzgrūdis Kušķim galdu un sagrābis viņa roku, lai to aizlauztu aiz muguras. Tad kabinetā ieskrējis Jūrmalas pilsētas pašvaldības priekšnieks Kivkucāns, ieķēries Kušķim otrā rokā, un pa abiem viņi mēģinājuši izlauzt rokas un nogāzt Kušķi gar zemi, bet pēc tam izvilkuši viņu no kabineta"

Man jautājums, kas tie par, atvainojiet, tizleņiem strādā pašvaldības policijā, ja divatā vienu nevar sašņorēt? Jebšu Kivkucāna & Co augstākais lidojums ir zem zīmes novietotu auto aplīmēšana un mazgadīgo pīpmaņu ķerstīšana?
P.S. "Sašņorēšanas" un sāpju paņēmienu pielietošanas apgūšanai pietiek ar divu stundu ilgu semināru...

Atbildēt

JK

09.08.2015. 16:43

Kušķis visiem kušķiem Kušķis, zaglīgs plānprātiņš.

Atbildēt

alus

09.08.2015. 13:11

Lai vai kaa tur arii ir iisteniibaa ar to degvielu, bet prieks, ka tiem diviem pajoljiem beidzot sanaaks normaali pastresot. Turam iikshkus par Kushki.

Atbildēt

Arnis

09.08.2015. 11:52

Kas tas par policistu, kurš atsakās nodot dienesta ieroci pēc augstākstāvoša virsnieka pavēles. Tā jau visi sadomās, ka dienests ir visatļautība. Tur ne tikai ar galdu bija jāuzbrauc un rokas jāizlauž - ar ķebli pa pauri un rokasdzelžos iekšā. A ja nu tam superpolicistam ienāktu prātā pašaudīties, jo viņam liksies ka apvaino nepamatoti. Tik daudz vajadzētu saprast visiem "nabadziņa" aizstāvjiem. Tas čalis tagad rakstīs visiem kantoriem žēlabainas vēstules, bet viņam nevar būt taisnība, jo viņam bija jānodod ierocis un tad juridiski jāaizstāvās pret priekšnieku "apmelojumiem". Kaut vai izsaucot valsts policiju un rakstot sūdzības pilsētas mēram. Interesanti, kas šim bija galvā, kad atteicās nodot ieroci - varbūt domāja, ka būs Jūrmalas Robins Huds vai Rembo - apšaus visus pāridarītājus?

Atbildēt

XXL

09.08.2015. 02:41

lai atdzītos darbībās, kuras neesmu darījis, draudot ar valsts policijas izolatoru un ar krimināllietu uzsākšanu....
--------------
Kušķa kungam izskatās, ka 9 klašu izglītība, ja raksta tik kļūdaini, brīnums ka PIETIK nerediģē :)

Atbildēt

Arnolds

08.08.2015. 22:37

Kaut kāds sviests - plaukstas nobrāzums ir "smags savainojums, a tas ka padotie fenderē degvielu labu laiku nav noslēpums, praktiski visos Jūrmalas pašvaldības uzņēmumos darbinieki piepelna vēl vienu aldziņu ar degvielas andelēšanu. Par Kivkucānu var jau runāt visādi, bet iepriekšējais bija vēl vairāk atsaldēts.

Atbildēt

lol

08.08.2015. 20:30

Vienīgais interesi izraisošais moments ir tas, ka menti sāk kauties paši savā starpā.
Tā tik turpiniet. Jums labi sanāk.

Atbildēt

ok

08.08.2015. 20:16

Jūrmalā pašvaldības policijā strādā atsaldēti un birokrātiski suņpurni. Normālu cilvēku tur nav.

Atbildēt

aloizs

08.08.2015. 20:02

Par Kivkucana kunga darbibam var gramatu sarakstiit,tur tak notiek brinumu lietas,un saprashana vinjam par pasvaldibas policijas darbu ir tuvu nulles limenim

Atbildēt

kad

08.08.2015. 19:44

beidzot ķersies klāt Ķekavas pasvaldības debloidiem - Mārim Drūmiņam un Ģērmanim Ivanovam? Tie jau ir vēl trakāki - faqktiski - garīgi slimi cilvēki, kas neko citu nedara kā apmelo cilvēkus, padotos un kolēģus.

Atbildēt

Maurāns

08.08.2015. 18:28

Nevar Kivkucāns no Balviem lauzt padotajam roku,
viņš ir apmeklējis -

Semināru „Etiķete 21.gadsimtā Baltijā un starptautiskā kontekstā” un

Apmācības „Etiķete un komunikācijas”.

Atbildēt

Nazis

08.08.2015. 17:01

Degvielu sai iestade zog ar prieksnieka zinu citas vinam pietuvinatas personas

Atbildēt

nesapratu?

08.08.2015. 14:58

Savainojumi bijuši tik nopietni, ka Kušķis vērsies slimnīcā pēc palīdzības, tādēļ viņam nodarītās traumas fiksējuši arī mediķi.

Tagad plaukstu nobrāzumi ir nopietni savainojumi?

Atbildēt

ā' kucani un bulllani

08.08.2015. 14:56

ja ja raka tādi grāvjus un veda mēslus, tad nāca sarkanie...............

Atbildēt

uuu

08.08.2015. 14:33

Sini stasta man patik cits moments, ja pie jums uznemuma ierodas policija, jusu atvalinajums ir beidzies automatiski, bet pasvaldibas policija prieksnieka atvalinajumu sarga darba likums

Atbildēt

gg

08.08.2015. 14:29

Ko tur padarisi, visi menti Kaut kur sirdi ir banditi, dazreiz izlec uz aru!

Atbildēt

jibiorio

08.08.2015. 13:39

Žēl, ka neatdzinās....

Atbildēt

trakais_vells

08.08.2015. 13:01

Kivkucānam var daudz ko piedēvēt, bet neprofesionalitāti?! Tur jau zirgam jāsmejas.

Atbildēt

:))))

08.08.2015. 12:46

Kuldīgā pašv. policiju vada Gūtpelcs, kuram ir viens notiesājošs spriedums par pārmērīgu spēka lietošanu un viena tiesa par garā vāja cilvēka spīdzināšanu ar elektrošoku. A tur pat disciplinārlietas nav :)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

FotoLatvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem valsts budžetā patlaban tiek iegūts mazāks finansējums, nekā sākotnēji plānots, līdz ar to esošo fotoradaru turpmāka darbība un jaunu fotoradaru iegāde esot zem jautājuma zīmes.
Lasīt visu...

21

Modernā banalitāte

FotoBanalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna banalitāte, ja ar vārdiem “moderna banalitāte” apzīmējam kaut ko mūsdienīgu, sava laika prasībām un sasniegumiem atbilstošu, ar ko tiekamies nesen, bet kas jau ir ieguvis banalitātes statusu.  
Lasīt visu...

12

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

FotoJebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida arī šo partiju ministrus, kas iedrošināsies veikt pārmaiņas savās nozarēs.
Lasīt visu...

21

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

FotoNezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks ārzemnieku biznesa projekts. Es saprotu, ka abas augstākās valsts amatpersonas nav ar seju pret Latviju, bet tik atklāti lobēt privātpersonu biznesu...
Lasīt visu...

21

Partijas pamodušās no miega

FotoIzskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to politikas vērotājiem dzīve ir kļuvusi interesantāka.
Lasīt visu...

12

Objektīvā realitāte

FotoKo nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai jūs, kas to lasāt, spējat būt objektīvi pret mani, pret citiem? Kā to pārbaudīt, kā to izmērīt, un kā par to pārliecināties?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...