Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Rodžerss

06.03.2022. 13:35

»

ha-ha

Ir cilvēki,kuri demonstratīvi atļaujās ņirgāties pār agresijas upuriem,sludināt agresoru tiesības pārkāpt visu,ko vien var pārkāpt t.i.nodarbojās ar kara propogandu.Nupat viens vīrs ekrānā stāsta par agresora tiesībam lidināties agresijas upura gaisa telpā un starptautīskām tiesībām,kuras liedz aizsargāt...


Starptautisko tiesību nav. Ir stiprā tiesības. Un stiprie uzraksta tiesību aktus, kas tiem likumīgi ļauj nogalināt vājos. Piemēram, uz kāda starptautisko tiesību akta pamata ASV karaspēks okupē daļu Sīrijas, turklāt vēl pamanās tur pumpēt naftu?

Atbildēt

Lvu

06.03.2022. 13:30

Draudi ražot kodolieročus. Izlasiet paši: https://kyivindependent.com/national/zelenskys-full-speech-at-munich-security-conference/ Apvainojot kādu musulmaņu valsti par kaut ko līdzīgu, priekš Rietumiem tas vienmēr ir 100% casus belli. Bet- kā teica mūsu paziņa Paiders: "Kas atļauts Rietumiem, nav atļauts Krievijai". Un to viņš teica jau pirms daudziem gadiem.

Atbildēt

Balagan

05.03.2022. 19:06

Idiots... Reku tam žīdmasonam geigergalvai nau aizvēries... hehehe... mudaks!... bidlo...

Atbildēt

daudz lielāks labvēlis

04.03.2022. 19:36

»

labvēlis

Kopš kura laika sākam pārsaukt ukru pilsētas


Lai tu,moskaļ,nesaprastu.Idi n..

Atbildēt

ha-ha

04.03.2022. 19:13

Ir cilvēki,kuri demonstratīvi atļaujās ņirgāties pār agresijas upuriem,sludināt agresoru tiesības pārkāpt visu,ko vien var pārkāpt t.i.nodarbojās ar kara propogandu.Nupat viens vīrs ekrānā stāsta par agresora tiesībam lidināties agresijas upura gaisa telpā un starptautīskām tiesībām,kuras liedz aizsargāt agresijas upura gaisa telpu,lai gan katram militāram lidaparātam,kurš bez atļaujas atrodās svešā gaisa telpā,ir jākļūst par starptautisku medību pīli,protams,tikai pēc gaisa telpas saimnieka atļaujas.

Atbildēt

labvēlis

04.03.2022. 18:49

Kopš kura laika sākam pārsaukt ukru pilsētas????:|||

Atbildēt

Derdz

04.03.2022. 18:47

Kam izdevīgi nosargāt vai ieņemt to neuzlaižot gaisā, laikam nevienai pusei, bet varbūt ir atseldēti tikai kā pusē tādi ir un būtu, ja viens no abiem sāk zaudēt vai uzvar

Atbildēt

hmm

04.03.2022. 17:42

Visi, kas atbalsta krievu invāziju, aizmirst, ka AES tuvumā rīkojas Čečenu atsaldeņi. PSRS armijas laikos šos eksemplārus nekam smagākam par lāpstu nelaida pat tuvumā. Ja NATO nereaģēs, tad diemžēl, pēdējais laiks mācīties tēvreizi.

Atbildēt

Elmars

04.03.2022. 17:17

»

pastaldauniem

Ugunsgreku Zaparozjes AES macibu centra telpas izraisija banderu fasisru diversanti.Tagad ugunsgreks likvidets un AES ir kRIEVIJAS KARASPEKA DROSA AIZSARDZIBA.apini, beidz melot un dzit pindosu propogandu


Kas interesanti, Baidens ar Blinkenu pa telefonu to ugunsgrēku nodzēsa pusstundā... Vienkārši papļāpājot ar Zeļenski un Kuļebu... Un atklājās brīnums, ka rektors nemaz nav dedzis.

Atbildēt

pastaldauniem

04.03.2022. 15:15

Ugunsgreku Zaparozjes AES macibu centra telpas izraisija banderu fasisru diversanti.Tagad ugunsgreks likvidets un AES ir kRIEVIJAS KARASPEKA DROSA AIZSARDZIBA.apini, beidz melot un dzit pindosu propogandu.

Atbildēt

karš visdrausmīgākajs cilvēces izgudrojums

04.03.2022. 13:05

Neviens no Latvijas politiskās vadības, neko vērtīgu netika izdarījis, lai šis murgs Ukrainā un Krievijā nenotiktu. Pat publiski to nav atzinis, protams ka nesagaidīšu.

Atbildēt

karš visdrausmīgākajs cilvēces izgudrojums

04.03.2022. 12:51

Visi notikumi pirms šīs karadarbības liecināja, ir iespējama izeja, bet neviens necentās to meklēt.

Atbildēt

Paldies

04.03.2022. 12:50

Dakterim par rakstu. Dažas lietas vērts atgādināt pat bez kara draudu situācijas. Par kovidakaustu jau varam sākt rakstīt konkrēti. Protams žēl, dabīgā atlase te nostrādā vēl daudz konkrētāk un nežēlīgāk kā parasti.

Atbildēt

juris

04.03.2022. 11:54

Putins ir uzsācis civilizācijas mēslaines un galvenais, "ruskij mir" utilizācijas procesu.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

04.03.2022. 11:14

Tas, ka krievi taisoties reaktorus uzspridzināt, ir slima suņa murgi, kurienm tic tikai pilnīgi nozombēti izdioti. Krievi novērsa ukraiņiem iespējas nodarboties ar kodolšantāžu. Palika tikai ukru spiedzieni un kviecieni par uzbrukumu, kura rezultānā reaktori nav cietuši, bet ēkas ieņemtas. Nogiezīs ukru propogandistiem strāvu un feiku daudzums, kas pašlaik tiek izplatīts internetā par Ukrainu, būtiski samazināsies, jo to lasīt un tam ticēt, ko mums te rakatīja un raidīja pēdējās dienās, bija sevi necienīt.

Atbildēt

Ojārs

04.03.2022. 11:05

Šis viedoklis varētu būt tuvu realitātei:
"Šefīldas universitātes kodolmateriālu eksperte Klēra Korkhila britu raidsabiedrībai BBC norādījusi, ka šķiet, ka tagad darbojas tikai viens no sešiem stacijas reaktoriem.
Korkhila saka, ka reaktoru darbība tikusi pārtraukta - tas nozīmē, ka "tiek izbeigta kodolreakcija". Viņa piebilst, ka tas varētu būt bijis Krievijas nodoms. "Ja vēlaties skart viņu [Ukrainas] strāvas padevi, jūs uzbrūkat ēkai, kas atrodas tuvu spēkstacijai, un piespiežat operatorus to slēgt," viņa saka."

Atbildēt

Es arī saku,

04.03.2022. 10:57

»

ZATLERS BIJA ČERNOBIĻĀ

MĒS VISI VAINĪGI, KA TAS NOTIEK, VISA PASAULE VAINĪGA!!!!!!PATĪK MUMS DEBILIE, PATĪK UN PATĪK...beidzot kāds pārlidos par dzeguzes ligzdu un ilgu tramvajiem


ka Zatlers maita vainīgs pie Černobiļas avārijas. Tagad kabalistu cionistu Mūrniece hoholiete un pusžīdene abi ar viltvārdi Levitu! Saules mūžu viņiem. Kamēr paši pakaras!

Atbildēt

ZATLERS BIJA ČERNOBIĻĀ

04.03.2022. 10:34

MĒS VISI VAINĪGI, KA TAS NOTIEK, VISA PASAULE VAINĪGA!!!!!!PATĪK MUMS DEBILIE, PATĪK UN PATĪK...beidzot kāds pārlidos par dzeguzes ligzdu un ilgu tramvajiem

Atbildēt

kaķa smiekli

04.03.2022. 10:28

»

Ojārs

Iesaku dziļāk ievilkt elpu un nomierināties...


Kņada ap kādu no AES bija paredzama, tas ka nacbataljoni tur mēģinās taisīt provokācijas, bija skaidrs tiem, kuri sekojuši līdzi notikumiem Ukrainā no paša Maidana sākuma.
Iespējams, ka provokācijas būs ar Zeļenska atbalstu, jo tas klauns nekā cita neprot, kā tikai nemitīgi sūdzēties un diedelēt pa visu pasauli, tā bija jau pirms kara un tagad tas notiek ar dubultu intensitāti.

Atbildēt

kaķa smiekli

04.03.2022. 10:23

Kā var ticēt Apinim pēc viņa aizstāvības vakcīnām un kā tas iet kopā ar viņa šodienas atziņu :*Man līdz galam nav skaidrs – kas bija SARS-CoV-2 psihopandēmija. Vai tā nebija gatavošanās vīrusu karam?*
Divus gadus viņam pietrūka drosmes saukt lietas īstajos vārdos, tostarp vienot mediķus aicinājumam neuzturēt kovidpaniku medijos. Divus gadus, padomājiet, tikai - divus gadus cilvēki tika turēti informatīvajā karā, vairākas reizes dienā klausoties par sasirgušajiem un mirušajiem no vienas konkrētas slimības, kaut katru dienu valstī kopā , saskaņā ar countrymeters datiem, nomirst vismaz trīs reizes vairāk. Par atjaunotās Latvijas vēsturē noziedzīgāko lēmumu - liegt cilvēkiem darbu bez viena noteikta šķidruma ievadīšanas organismā pat nerunājot. Pret to viņam nekas nebija iebilstams.
Un tagad viņu pēkšni piemeklē atklāsme.
Tiešām kaķim jāsmejas.

Atbildēt

Ojārs

04.03.2022. 10:18

Iesaku dziļāk ievilkt elpu un nomierināties.
PSRS laikā celtās AES ir bumbu drošas - defoltā tika paredzēts, ka kapitālisti centīsies tās sabombardēt un iznīcināt. Tāpēc kaut kāda šaudīšanās pie AES kodolkatastrofu izraisīt nevar.
Nespekulēšu par to, kam šonakt tur notikušais ir izdevīgāks, taču krievu vietā es AES apietu ar lielu līkumu. Zeļenskis notikušo jau ir izmantojis, lai "uzskrūvētu" Džonsonu. Kurš tad nav redzējis filmu "Černobiļa"?! Tur gan ar tās pārklājošo sarkofāgu ir ļoti jāuzmanās kā ar jēlu olu. Taču Zaporižje ir milzīgs betona klucis.

Atbildēt

parasti

04.03.2022. 10:00

P.Apīņa rakstus uztveru ar zināmu skepsi un ironiju.Šoreiz tas piesaistīja ar racionālo skanējumu,jo rakstīts no ārsta redzespunkta.Un atceroties,cik nesagatavoti bijām pandēmijas pirmssākumos,nevar ignorēt akcentu par iekšējo rezervju un pašaizsardzības plāna pieprasījumu pirmās nepieciešamības medikamentiem katras mājsaimniecības ietvaros.

Atbildēt

arī

04.03.2022. 09:55

»

Atis Priedītis

Jaunas reliģijas rašanās...


krievu zinātnieki sākuši nosodīt šo karu.

Atbildēt

Ar debīliemidiotiem martiem

04.03.2022. 09:50

»

Atis Priedītis

Mans pseidonīms ir Andris Marts un wikipēdijā ir iespējams publiskot tikai ticamu un rūpīgi pārbaudītu informāciju


nediskutēju, stulbeni! Marzmātiķi smirdošais!

Atbildēt

tam

04.03.2022. 09:26

caram tā garīgā slimība ir jau sen. Youtubē var atrast Gordona sarunu ar miljardieri Pugačovu, kas bijis viņam pietuvinājies. Tam caram cilvēku nav žēl, arī savējo karavīru.

Atbildēt

Gusļiks

04.03.2022. 08:43

Kā ir pareizi, Peteris Apinis vai Pēteris Apīnis.

Atbildēt

No Vilces

04.03.2022. 08:18

Kas ar to toletes papīru!?Ir vēl dabonams vai nee!?

Atbildēt

Oki

04.03.2022. 08:03

Pietiek arī jau iesaistās kara propagandā, rakstot tuftainus virsrakstus ?

Atbildēt

Atis Priedītis

04.03.2022. 08:01

»

Skolotājs? Nopitni? Grāmatas?

Tas viss atgādina šizofrēniju


Mans pseidonīms ir Andris Marts un wikipēdijā ir iespējams publiskot tikai ticamu un rūpīgi pārbaudītu informāciju:
https://lv.wikipedia.org/wiki/Andris_Marts

Atbildēt

Atis Priedītis

04.03.2022. 07:54

»

Šo idiotu Priedīti

kāds nenošpricētu vai nenogādātu piespiedu kārtā Tvaika ielā? Lūdzu, dariet kaut ko


Cilvēku, kurš ir izdevis jau 18 grāmatas un visu mūžu ir dzīvojis normāla cilvēka dzīvi un strādājis par skolotāju, tik viegli "piespiedu kārtā nogādāt tvaika ielā" nav iespējams. Tas, ka mani regulāri apsaukā varbūt liecina par to, ka mans rakstītais ir ļoti svarīgs un nozīmīgs.

Atbildēt

māra

04.03.2022. 07:54

Domājoši, nenozombēti cilvēki saprot, ka Krievija cīnās arī par viņu tiesībām pret globālistiem, pederastiem, ar viņu jauno pasaules kārtību, kur katram būs pakaļā iešūts čips, lai varētu pilnībā kontrolēt un pakļaut pasaules valdniekiem!

Atbildēt

Šo idiotu Priedīti

04.03.2022. 07:49

»

Atis Priedītis

Jaunas reliģijas rašanās...


kāds nenošpricētu vai nenogādātu piespiedu kārtā Tvaika ielā? Lūdzu, dariet kaut ko!:):):):

Atbildēt

Saturīgs Apiņa raksts

04.03.2022. 07:46

Labs raksts, jo beidzot zinošais, bet politiski lētticīgais Apinis atzinis pats, ka kovid ir bioloģiskais ierocis.

To var atpazīt tikai izslimojušie.. Esmu smagi izslimojis pirmo variantu 2019. gada beigās un otru variantu delta 2021. gada oktobrī. Un ne bez paliekošāmsekām.. kaut pirms tam man bija izcili laba veselība. Neesmu pret kovid vakcinējies un nevakcinēšos.

Esmu pārliecināts, ka Latvijā omikrona avotu papildus izplatīja Jelgavā.

Bet uzbrukums Zaporižjes AES liek tās darbību apturēt tīri tehniski.

Cita starpā ASV ir ieinteresēti iapturēt AES, jo viņi izmanto to pašu plutoniju, kurš kļuvis par deficītu.

Kabalistu plānā neietilpst vides piesārņošana Ukrainā ar radiāciju.

Kad vēl nebeidzi svinēt Jaungadu...tapa 5 kodolvalstu paziņojums.

———————-


Piecu kodolieroču valstu vadītāju kopīgs paziņojums par kodolkara novēršanu un izvairīšanos no bruņošanās sacīkstēm
2022. GADA 3. JANVĀRIS

Ķīnas Tautas Republika, Francijas Republika, Krievijas Federācija, Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotā Karaliste un Amerikas Savienotās Valstis par saviem galvenajiem pienākumiem uzskata izvairīšanos no kara starp kodolieroču valstīm un stratēģisko risku samazināšanu.

Mēs apliecinām, ka kodolkaru nevar uzvarēt un to nekad nedrīkst izcīnīt. Tā kā kodolieroču izmantošanai būtu tālejošas sekas, mēs arī apliecinām, ka kodolieročiem, kamēr tie turpinās pastāvēt, ir jākalpo aizsardzības mērķiem, jāattur no agresijas un jānovērš karš. Mēs esam stingri pārliecināti, ka šādu ieroču tālāka izplatība ir jānovērš.

Mēs vēlreiz apstiprinām, cik svarīgi ir risināt kodoldraudus, un uzsveram, cik svarīgi ir saglabāt un ievērot mūsu divpusējos un daudzpusējos neizplatīšanas, atbruņošanās un bruņojuma kontroles nolīgumus un saistības. Mēs joprojām esam apņēmības pilni pildīt savas Kodolieroču neizplatīšanas līguma (NPT) saistības, tostarp VI pantā noteikto pienākumu “labticīgi turpināt sarunas par efektīviem pasākumiem saistībā ar kodolieroču sacensību agrīnu pārtraukšanu un kodolatbruņošanos, kā arī par Līgums par vispārēju un pilnīgu atbruņošanos stingrā un efektīvā starptautiskā kontrolē.

Mēs katrs plānojam saglabāt un turpināt stiprināt savus nacionālos pasākumus, lai novērstu neatļautu vai neparedzētu kodolieroču izmantošanu. Mēs atkārtojam savu iepriekšējo paziņojumu derīgumu par mērķa novēršanu, atkārtoti apstiprinot, ka neviens no mūsu kodolieročiem nav vērsts ne pret otru, ne pret kādu citu valsti.

Mēs uzsveram savu vēlmi sadarboties ar visām valstīm, lai radītu drošības vidi, kas ir labvēlīgāka progresam atbruņošanās jomā ar galveno mērķi izveidot pasauli bez kodolieročiem ar nemainīgu drošību visiem. Mēs plānojam turpināt meklēt divpusējas un daudzpusējas diplomātiskas pieejas, lai izvairītos no militārām konfrontācijām, stiprinātu stabilitāti un paredzamību, palielinātu savstarpējo sapratni un uzticēšanos un novērstu bruņošanās sacensību, kas nedotu labumu nevienam un apdraudētu visus. Mēs esam apņēmušies turpināt konstruktīvu dialogu ar savstarpēju cieņu un viens otra drošības interešu un problēmu atzīšanu.

https://www.whitehouse.gov/briefing-room/statements-releases/2022/01/03/p5-statement-on-preventing-nuclear-war-and-avoiding-arms-races/

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

21

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

FotoGrūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut ko tādu, ko nosauca par prokremlisku – proti, nedraudzīgu mūsu kopējam stāstam. Kāpēc neko tādu mēs no viņa nedzirdējām iepriekšējos četrus gadus, lai gan utaino šovinistu grūpijas un virsvadītāji tāpat darīja savu darbu. Un – ne tikai Saeimas namā.
Lasīt visu...

21

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

FotoLatvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no citām disciplīnām/zinātnēm. Arī atsevišķa Latvijas vēsture ne, bet tā tiks mācīta pasaules vēstures kontekstā. Lai plašākai publikai palīdzētu saprast diskusiju, vēlētos dalīties ar to, kas ir vēsture, kāpēc tā jāmāca un kādu vēsturi vajadzētu mācīt mūsu skolās.
Lasīt visu...

21

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

FotoPersonīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu ceļmalā stāvošos zemniekus vai teiktu iedvesmojošas runas meijām greznotos tautas namos. Pats galvenais ir, lai nākamais prezidents būtu spējīgs vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos. Lai viņam būtu izveidoti labi personiskie kontakti ar visiem Eiropas, ASV un NATO līderiem un lai viņam vienmēr būtu iespēja ar tiem sazināties un paust savas bažas par Eiropā un pasaulē notiekošo. Un arī lai ārvalstu partneri savukārt cienītu mūsu prezidentu un zinātu, ka viņa domās ir vērts ieklausīties.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...