Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Juris

08.08.2019. 10:18

Deputāts dzīvo cepuri kuldams,alga LOSPA liela ,gan pagastā ,plusā zemes patirgo,pilna māja ar dārgām mašīnām ,bet ar trīs bērniem kuļamies ,bet gribas car bērniem nākotni skaistāku ieraudzīt,bet ar tādiem baroniem nekur netiksim..........

Atbildēt

Andris

31.07.2019. 05:57

Jocīgi,ka viņu iebalsoja!Runājām ar kaimiņiem vairāk nebalsosim par bijušajiem komunistiem un to pakalpiņiem!

Atbildēt

Tieši tā

30.07.2019. 23:18

»

Anna

Deputāts aizmirst,ka viņu ievēl cilvēki un lēnām sāk domāt ar karaļa galvu .Mums nav monarha valsts


Viens sūda deputāts iedomājas, ka var savā kabinetā tirgoties ar citu cilvēku veselībām, un vēl ieteikt viņiem pārvākties citur! Kas viņš pats ir, vai iedzimtais garkalnietis? Ja nē, vai ja kaut kāds LPSR nomenklatūras pārstāvis, vietējie paši viņam var palīdzēt izvākties no Garkalnes.

Atbildēt

Nu

30.07.2019. 23:12

»

kolēģis

Treibergs ir izcili pretīgs cilvēks, nesaprotu, kā viņu vispār var ievēlēt jebkur, tikai mafijas un ZZS struktūrās. Staigā pa ZM ēku un bez aicinājuma un iepriekšējās pieteiksānās staigā ar saviem čomiem pa valsts iestāžu kabinetiem un bīda viņu, savas lietas. Ja vajag pieņemt MK apšaubāmu mērķu grozījumus...


Bet tur visi šie LOPS un Sarkano baronu saeimas mērgļi šādi staigā pa kabinetiem, ne tikai šis viens eksemplārs. Sarkano baronu saeima pat nesaprotamā veidā piesavinājās sev visas pirmā stāva telpas, kuras par ES līdzekļiem tika izremontētas ministrijai.

Atbildēt

Indra

30.07.2019. 15:16

Jabūt. pilnīgi trakam ,lai tādu torni noliktu blakus mājām bez demokrātiskas apspriešanas!

Atbildēt

Garkalnietis

30.07.2019. 14:58

Nav slikti ,ka cilvēkam nekad nav bijusi ģimene,bet tie ,kas ar ģimenēm negrib stulbas stacijas pie savām mājām,mums bērni svarīgāki!!!!

Atbildēt

kolēģis

30.07.2019. 14:51

Treibergs ir izcili pretīgs cilvēks, nesaprotu, kā viņu vispār var ievēlēt jebkur, tikai mafijas un ZZS struktūrās. Staigā pa ZM ēku un bez aicinājuma un iepriekšējās pieteiksānās staigā ar saviem čomiem pa valsts iestāžu kabinetiem un bīda viņu, savas lietas. Ja vajag pieņemt MK apšaubāmu mērķu grozījumus vai veselus MK noteikumus, tad vislabāk vērsties tieši pie viņa - izkārtos jebko. Un ZM, LAD vadītāji izpilda bezierunām visas viņa iegribas un vajadzības. Strādājot tur es pat viemēr izeju no lifta, kad šis vepris ienāk. Savu principu dēļ es pat nespēju atrasties ar viņu vienā telpā, kur nu vēl liftā. Cilvēks bez morāles, kauna un vērtībām, viss, kas viņu interesē ir viņa paša kabata.

Atbildēt

Iedzīvotājs

30.07.2019. 14:49

Vairs par šo kungu nebalsošu!

Atbildēt

Anna

30.07.2019. 14:47

Deputāts aizmirst,ka viņu ievēl cilvēki un lēnām sāk domāt ar karaļa galvu .Mums nav monarha valsts!!!

Atbildēt

Pilsonis

30.07.2019. 12:26

»

Zinošais

Tipiski latviskais - lai viss būtu tikai man par to nekas nebūtu. Neticu ka nelieto mobilo telefonu, bet redz torni lai ceļ "neredzamu", citā novadā, bez "kaitīgā starojuma" u.t.l...


Bet kā vienā no vismazāk apdzīvotajām valstīm Eiropā, ar tendenci izmirt vispār, nevar atrast kur torņus būvēt, lai visiem ir labi.
Es, piemēram, būtu kategoriski pret torņa būvniecību blakus manai mājai. Kādēļ man bojāt savu veselību, dzīvi? Tad labāk, lai sakaru man vispār nav

Atbildēt

nu

30.07.2019. 10:36

»

Priekulis

Ko dara ar tādiem resniem lauķiem


vispār, tos likvidēja, jau ienākot sarkanajiem, jo tādi nebija vajadzīgi, pārpalikušos aizsūtīja pa 2x, lai vairs tādi nekad nebūtu, izveidojot padomju cilvēku pūli.Un tas sniedzas gēnu līmenī, kā novērojams, arī pēcnācējiem.

Atbildēt

Kpv

30.07.2019. 09:08

Šis ir izcils eksemplārs. Vai viņš vadīja bergu skolas iepirkumu komisiju kur vinnēja Ventspils ostas celtnieks??? Gatavojot jau jaunu tāmi... Būs par ko ar jauno auto braukt uz ārzemēm.

Atbildēt

Pats bēdīgākais

30.07.2019. 07:35

Bauri nekad nesapratīs senu principu - ierij to ko iesēji. Bauri var cīnīties ar sekām mūžīgi. Pie tam tēlot, cik auglīga ir šī cīņa ar sekām.

Atbildēt

Jogurta Mērcei

30.07.2019. 00:02

»

Jogija Bērce

Garkalnē smird


smird kritisko dienu pamperi nenomainītie!

Atbildēt

iedzīvotājs

29.07.2019. 23:36

Garkalnes novada pašvaldība smird, Treibergs smird un LOSP smird

Atbildēt

Kāds

29.07.2019. 21:22

"smaku, troksni, vibrāciju vai cita veida piesārņojumu."
Tornis skaļi vibrējot smirdēs? :D

Atbildēt

Kaimiņš

29.07.2019. 21:14

Edgars Treiberga kungs vienmēr bijis godīgs un zolīds. Ved uz mājām tikai p ui kas. Un kas tur slikts. Taisa zirgu sacīkstes par pašvaldības naudu un mīl latviešu tautiešus ar zirgiem.

Atbildēt

Jurašs

29.07.2019. 20:49

Esot Treiberga labs draugs👌

Atbildēt

Edzin

29.07.2019. 20:42

Dots devējam atdodas un....

Atbildēt

zināms

29.07.2019. 17:26

»

Priekulis

Ko dara ar tādiem resniem lauķiem


tāpēc, ka cēlušies no kolhozniekiem

Atbildēt

lauķis

29.07.2019. 17:00

»

Pēcis

+ daudz


Diemžēl šādu demagogu un stulbeņu ir vairākums,pēc pēdējiem datiem 54%.Ir atzīts ka labākais vergs ir tas kurš nemaz neapjēdz ka ir vergs,un muļķi ir vispieprasītākais produkts,uz viņiem visa sistēma balstās.

Atbildēt

Priekulis

29.07.2019. 16:24

Ko dara ar tādiem resniem lauķiem ?
Kapēc lauķi ir resni ?
Kapēc lauķi ir tik alkatīgi un zaglīgi ?
Kapēc nav inteliģentu laucinieku ?

Atbildēt

ffffffff

29.07.2019. 15:05

kas ir LOSP, pateikts Valsts kontroles ziņojumā

Atbildēt

Zinošais

29.07.2019. 14:17

»

fakts

Labāk gan piestāvētu niks ,,demagogs...


Tipiski latviskais - lai viss būtu tikai man par to nekas nebūtu. Neticu ka nelieto mobilo telefonu, bet redz torni lai ceļ "neredzamu", citā novadā, bez "kaitīgā starojuma" u.t.l.
Ja par kau ko gribi un vari protestēt tad par to ka pašvaldība neievēro noteikto kārtību (likumus), ne par to ka eksistē tāds starojums un mobilie sakari !

Atbildēt

Jozis

29.07.2019. 14:07

Diemžēl, šī vietējo iedzīvotāju interešu ignorēšana, ir daudzu pašvaldību deputātu un amatpersonu rīcībā.
Kaut kā vienmēr tiek aizmirsts, ka viņi tur ievēlēti tādēļ, lai maksimāli aizstāvētu savējā pagastā, novadā dzīvojošo intereses. Taču pieņemot lēmumus visbiežāk tas tiek aizmirsts.
Un šis jau izskatās pēc tā vīra, kurš ar tiem zirgiem jau reiz bija ieķēpājies presē, jābrīnās, kā viņš joprojām ir deputātos. Te nu knābim būtu jāpastrādā.

Atbildēt

fakts

29.07.2019. 13:38

»

Zinošais

Manuprāt ir muļķīgi saistīt kādu būvniecības ieceri ar deputāta personību ! Nebūtu pārdevis deputāts pārdotu kāds cits...


Labāk gan piestāvētu niks ,,demagogs,,.
Tieši deputātiem būtu jāpārstāv iedzīvotāju intereses,bet tā nenotiek.
Par elektromagnētiskā starojuma ietekmi uz vidi,tai skaitā cilvēkiem,jums stipri vajadzētu papildināt savas zināšanas.Tas, ka pērkamie ,,zinātnieki,, neko bīstamu nav atklājuši,nozīmē to ka viņi neko arī negribēja pētīt,nekā personīga,tikai bizness.
Nezināšanā spēks,saucas stulbums.

Atbildēt

Valdis

29.07.2019. 13:09

LOSP ir lauku lielražotāju mafija. Pērk likumus valdībā jau 20 gadus. Nodokļu maksātāji katru gadu apmaksā viņu plānoto, bet plūdu, sausuma, tuksnešu vētru dēļ neiegūto peļņu.

Atbildēt

Jogija Bērce

29.07.2019. 12:46

Garkalnē smird!

Atbildēt

Zinošais

29.07.2019. 12:35

Manuprāt ir muļķīgi saistīt kādu būvniecības ieceri ar deputāta personību ! Nebūtu pārdevis deputāts pārdotu kāds cits !
Tikpat muļkīgi ir apgalvot ka tornim ir būtiska ietekme uz vidi ! Pēc tādas loģikas, mobilo telefonu lietošana arī ir kaitīga - tie elektromagnētiskie viļņi taču no torņa plūst uz telefonu ko parastu tur pie galvas tātad iet caur ikviena runātāja smadzenēm !

Atbildēt

hmm

29.07.2019. 12:23

Šitā sūdzēšanās par deputātiem ir smieklīga un norāda vienīgi uz attiecīgās teritorijas iedzīvotāju aprobežotību. Neviens deputāts no Marsa nenokrīt - viņus visus ir ievēlējuši tie paši iedzīvotāji!
Un ja reiz vairākums par šiem deputātiem ir nobalsojis, mazākums var iet ieskrieties! Demokrātija, ibiorio! :D

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

21

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

Foto8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu ideologs Gatis Eglītis izlikās, ka ir tikai nejauši garāmejot parakstījis grozījumu priekšlikumu, lai gan ir zināms, ka JKP šāda paša satura priekšlikumus pirms tam ir sniegusi Finanšu ministrijā (Finanšu ministrijas gatavots apkopojums pielikumā).
Lasīt visu...

6

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

FotoČetrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai un tautas nobalsošanai (referendumam) par ģimenes institūta stiprināšanu likumos.
Lasīt visu...

3

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

FotoDārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus svinam klusāk nekā citkārt. Uz laiku esam spiesti palēnināt savu dzīves tempu. Tas nevienam nav viegli. Taču tas ir nepieciešams, lai glābtu dzīvības un sargātu veselību, lai neļautu ekonomikai vēl straujāk slīdēt lejup. Var teikt droši – nākamajā gadā šī pasaules krīze tiks pārvarēta.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...