Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pm

21.04.2016. 22:39

Pie mums pat valsts ar tiesnešu un advokātu līdzdalību ņem kukuļus, jo kā tad citādi var izskaidrot faktu, ka par smago nodarījumu-kukuļošanu tiek piespriests naudas sods.

Atbildēt

06.04.2016. 21:48

»

Ādolfs

Tieši manas domad. Viņš nav spējīgs cīnīties ne tikai ar tiesnešiem, bet ar maksătnespējas adm. un daudz ko citu. Ministrs Nulle


Ne tikai nav spējīgs, bet necīnās, jo negrib, jo tad pats izkristu no sistēmas un viņu padzītu.

Atbildēt

Ādolfs

06.04.2016. 21:43

»

Rasnaču nost !

Rasnačs ir pilnīgi bezjēdzīgs ministrs un ar tiesnešu pretlikumībām nespējīgs cīnīties


Tieši manas domad. Viņš nav spējīgs cīnīties ne tikai ar tiesnešiem, bet ar maksătnespējas adm. un daudz ko citu. Ministrs Nulle ☺

Atbildēt

kurš mums būtu

06.04.2016. 20:11

labs ministrs

Atbildēt

06.04.2016. 18:46

»

Caca

Par maz ar rabarberu kàtiem toreiz noràvies- izskatàs pràtà nav pieńjeemies


Rabarbaru vīrs tagad saprot tieslietas. Nebūtu norāvies ar rabarberiem, kas zin!

Atbildēt

lapsa terorizē liberastus, bet taukmūļu ielikteņus gandrīz nekad

06.04.2016. 17:28

Gan jau ka ģimenītē saspēle notiek, tiesas sēdēs abi plikšķina ačteles tā it kā viens otru nebūtu nekad redzējuši. Bet šie pārkāpumi, salīdzinājumā ar to, kas notiek sistēmā, ir tikai tāda neliela samazgu skalināšana. Negribas iespringt, bet ir tiesu nami, kurus vajadzētu nolīdzināt līdz ar zemi un uzsēt zāli, lai nesmird.
Par konkrēto tiesnesi neko nezinu, bet viņai kaut kur pa kreisi gaiteņa galā reiz sēdēja kaut kāda dura.. (neatceros uzvārdu) skrēja pa gaiteni no tiesas sēdes bļaudama kā negudra. Uzlieciet videokameras iekšpusē un paskatieties, kā daža laba tiesnese uzvedas. Viens solis no trako mājas. Psiholoģiski un emocionāli nenoturīgas, tas ir maigākais kā šādu uzvedību var nosaukt.
Protams, NA vislielākā pateicība par sakārtoto tiesu sistēmu Latvijā. Izcila sistēma. Izcila! Bravo! Bis!

Atbildēt

Interesanti,

06.04.2016. 16:39

Ko par to saka tiesnese Jurkāne!?

Atbildēt

Caca

06.04.2016. 15:48

»

Rabarberu vīrs nereaģēs, tie tādi nieki, viņam jataisa liela politika - javaktē, lai neatver čekas maisus


Par maz ar rabarberu kàtiem toreiz noràvies- izskatàs pràtà nav pieńjeemies.

Atbildēt

antons mikoss

06.04.2016. 10:48

Man ir pretēja pieredze. Cēsu tiesā advokāte Jirgena sadarbojas ar krievu tanku gaidītāju A. Dementjevu. Abi pārmaiņus norauj tiesas sēdes. Vienu sēdi sabotēja AD, otru J. Par Jirgenas izdarībām, kurā viņa maldināja tiesu, tiesnese Bērziņa ziņoja advokātu padomei, kura attiecīgi reaģēja.
Saspēles ar krievu tanku gaidītāju A. Dementjevu Jirgenai godu nedara. Bet tiesa šoreiz rīkojās atbildīgi.

Atbildēt

xxx

06.04.2016. 10:18

Nekas nav briesmīgāks valsts pastāvēšanai kā negodīga tiesa. Tās ir beigas iedzīvotāju uzticībai valstij vispār. Rasnača nespēja skaidri paust viedokli, ir vispārzināma. No kā viņš baidās? Kas viņu vada? Taču izskatās, ka šo lietu sakārtošana interesē tikai pietiek.lv Lai tad viņiem pietiek spēka to izdarīt!!!!

Atbildēt

Ēdelweiss

06.04.2016. 09:43

Hm, šīs tiesas tiesnese Inga Krīgena-Jurkāne, ar kuru man ir bijusi vairakkārteja saskare tiesas procesos, , neskatoties uz to, ka ne vienmēr tika pilnībā apmierināta mana prasība, tomēr ir ļoti godīga un taisnīga Tiesnes kura rakstāma ar lielo burtu...katu gan tie visi bija administratīvie procesi, tomēr Tiesnes Inga Krīgena-Jurkāne vienmēr lika un nostaīja godīgumu un taisnīgumu augstak par LR iestāzu noziedzīgo rīcību...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bet paralēles jau var saviltk ar visu ko...Teiksim, ka pat īpasi nemeklējot labi redzamas paralēles ar 4.maija režīmu un Staļina & Hitlera režīmiem...

Atbildēt

gunārs

06.04.2016. 09:11

Saspēle ir vienmēr. Advokāts ir tas, kas spēj vai "nespēj" atspert tiesneša durvis ar kāju. Daudzi to dara, pelnot "vecmāmiņu" dāvinājumus taisnajiem tiesnešiem. Kad runā par Latvijas tiesām, tas glumums uzdzen zosādu... Nav jābūt juristam, lai redzētu saspēli līdz pat AT
Tas no lielas pieredzes, nevis no aizspriedumiem

Atbildēt

as

06.04.2016. 07:48

Te var palīdzēt tikai AK-47.

Atbildēt

06.04.2016. 07:29

Rabarberu vīrs nereaģēs, tie tādi nieki, viņam jataisa liela politika - javaktē, lai neatver čekas maisus.

Viņam viss kārtībā.Pagaidām.

Atbildēt

Janks

06.04.2016. 06:46

mēģināšu apjautāties politkorekti:
Dotā būvniecības firma, mūsu laikos, spēja atrast aunu baru, kuri parakstījās uz priekšapmaksu?
To veci/veceni Ināras vietā... un mums pietiks gan veselībai, gan skolotājiem, gan dalībai NATO...

Atbildēt

Aija

06.04.2016. 05:53

kada tur sakritibu ķede,, ?? roka roku mazga, varna varnai aci neknabs, noligu advokatu NORMUNDU DINSBERGU lai parstav mani tiesa, sis uz tiesu nemaz neierodas, uzrakstiju advokatu padomei iesniegumu lai izskata kolega darbibas,, saņemu atbildi. no advokatu padomes mes viņam ieteicam vairak ta nedarit!! :)) ja man zudets tiesas proces, nauda, bet advokatu padome , advokatam iesaka ta vairs nedarit iespejams tik latvija..

Atbildēt

dala no 8 kaja

06.04.2016. 05:10

»

Bebris

ģimenes bizītis


neliela dala no 8 kaja at visiem piesucekliem.

Atbildēt

Rasnaču nost !

06.04.2016. 01:02

Rasnačs ir pilnīgi bezjēdzīgs ministrs un ar tiesnešu pretlikumībām nespējīgs cīnīties.

Atbildēt

Bebris

05.04.2016. 22:52

ģimenes bizītis!

Atbildēt

nenoliedzami,

05.04.2016. 21:52

ka adrešu pārregistrēšana 3 reizes gada laikā un vienu dienu pirms dokumentu iesniegšanas tiesā rada reālas un pamatotas aizdomas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

FotoSimtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.
Lasīt visu...

15

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

FotoCeļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu būvnieku lobijs un bada dzeguze Andris Bērziņš, un kura dēļ mēs ik gadu pārmaksājam 15% par ceļu būvi, grasās darīt visu, lai apstādinātu Latvijas Valsts ceļu organizēto iepirkumu par valsts autoceļu asfaltēto segumu brauktuvju horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbu veikšanu 2020. – 2025.gadā. Kāpēc? Tāpēc, ka ir pretendents, kas nostartēja ar ļoti labām un Eiropas tirgum atbilstošām cenām, kas labi ēdušos sliņķus var pabīdīt nost no siles.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

21

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

FotoPašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie notikumi un aktualitātes ir aizgājušas otrajā plāksnē. Tomēr nebūsim naivi, gan jau kādi klusi un mierīgi turpina shēmot, grābt un krāpt. Ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē.
Lasīt visu...

21

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

FotoĀrkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā, kas apgādā mūs ar pārtiku. Izvēloties Latvijas produktus, mums ir iespēja nodrošināt savu ģimeni ar kvalitatīvu un pārbaudītu pārtiku un, izrādot patriotismu, atbalstīt vietējos lauksaimniekus.
Lasīt visu...

21

Dezertieri un tautas marodieri

FotoEkstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā tas ir arī epidēmijas/pandēmijas laikā. Tagad noteikti tiekamies ar atsevišķu indivīdu nesavtību, izpalīdzību, gatavību ziedoties citu labā u.tml. Altruisms noteikti ir sastopams.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...