Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Atim Prieditim

14.05.2021. 20:00

Vai ir kas jauns par L. Grantińu dzirdets?

Atbildēt

nuja

14.05.2021. 17:40

»

Skumjais Bruņinieks

"Klitors" nav nekāda rupjība vai lamu vārds...


lapsa slimo ar to pašu kaiti - mīkstais zobos un kliedz pilnā balsī "Kļitors, Kļitors, Kļitors!"

Atbildēt

ha-ha

14.05.2021. 15:18

»

toledo

Pec Jusu komentara, logiski iznak, ka balsojuma par Latvijas neatkaribu, ir balsojusi tie, kuriem uz to nebija nekadu juridisko un moralo tiesibu. Tauta nav balsojusi par Latvijas neatkaribu, bet pie mums jau viss ir sagriezts ar kajam gaisa. Viens komunists Ulmanis klust par prezidentu, otrs, lai ari...


Viņu balsošanas mērķis un iemesls šodien ir redzams ar neapbruņotu aci.Tāpēc jau tiek noklusēts,ka Īvans bija okupācijas režīma ideologu viens no šefiem,Pugulis no čekas,Lembergs no komunistu centrālkomitejas.Vienkārši skaidrības labā kompententi cilvēki varētu pie katra neatkaribas balsotāja uzvārda pievienot viņa saistību ar okupācijas režīmu-militāro dievesta pakāpi,partijas piederību,piederibu represīvajām organizācijām un okupācijas pašpārvaldībām un tagadējo bankas kontu un vietu varā.Tautas izglītošanai tas būtu derīgs un svēts darbs.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

14.05.2021. 13:38

"Klitors" nav nekāda rupjība vai lamu vārds.
Mans čoms - kaimiņš, piemēram, savu suni ir nosaucis par klitoru.."..esot skanīgs vārds un burti vajadzīgie esot "r", "o" un "t".." - tā viņš komentē savu izvēli.
Viņam patīk suni dresēt..un tad tik visu dienu no kaimiņa sētas skan - "klitor, sēdēt", "Klitor,gulties".
No sākuma bija dīvaini, bet tagad jau esam pie tā pieraduši.
Visamizantākās situācijas izveidojās vakaros, kad kaimiņa sieva iet ārā uz ielas Klitoru saukt mājās.
Viņa ir tāda, nu, kā lai saka...ar Viņķeles krūtīm, lielu dekoltē, izspūrušiem matiem un mūždien augstpapēžu špiļkās staigā.
Un tad nu iztēlojieties - tāda dāmīte skrien pa rajonu, munštuks vēl zobos un kliedz pilnā balsī(viņa krieviete) ..."Kļitors, Kļitors, Kļitors!"
Svešinieki, kas nejauši ieklīduši mūsu rajonā, paliek mēmi no šāda skata.

Atbildēt

blats korupcija

14.05.2021. 12:44

jo blats sarunāšanas maksla.

Iesaku LL meklēt blatņikus

Atbildēt

atsevišķs klans tiesās

14.05.2021. 12:42

izbijušais Zigmants Gencs ar sarunāšanas mākslu un vina dēls Valters Gencs un vedekla Eva Genca - šī trijotne dara nesmukus darbus.

Atbildēt

biden huilo

14.05.2021. 12:08

Interesanti, kā izpaudās Vonzoviča un viņa sievas vajāšana? Kā konkrēti LL viņus vajāja? Vajāšanas mānija ir psihiska slimība. Vajag cietušajiem pārbaudīties, vai viņi nesirgst ar vajāšanas māniju.

Atbildēt

ar mentālo trakumsērgu sasirguša regulāra izkārnītāja vērotājs

14.05.2021. 11:54

»

Vērotājs

Bezpriģels jau tagad ir realitāte daudzās jomās. Bet jūs , acīmredzot ,esat sasirdzis ar mentālo trakumsērgu un līdz ar to būtiski ietekmējat savu dzīves kvalitāti un vēl te regulāri izkārnaties


Bet jūs , acīmredzot , visnotaļ objektīvi sevi noraksturojāt.

Atbildēt

Vērotājs

14.05.2021. 11:49

»

kādai nākotnei cerība?

tādai kur visi varēs pa bezpriģelu darīt visu ko sagribēs? tā nav nākotne priekš cilvēkiem bet priekš lapsveidīgiem zvēriem kas ļoti ātri paši sevi iznīcinās


Bezpriģels jau tagad ir realitāte daudzās jomās. Bet jūs , acīmredzot ,esat sasirdzis ar mentālo trakumsērgu un līdz ar to būtiski ietekmējat savu dzīves kvalitāti un vēl te regulāri izkārnaties.

Atbildēt

precīzi

14.05.2021. 11:46

»

juris

Precīzi. Izdzimteņi, kuri kalpojušo padomju fašistiskajam režīmam, nekad nemainīs savu būtību


tāpat kā nekad nemainīs savu būtību tādi izdzimteņi kā lapsas un tamlīdzīgi kolaboranti, kas kalpo pašreizējam liberālfašistiskajam režīmam.

Atbildēt

kādai nākotnei cerība?

14.05.2021. 11:42

»

Vērotājs

Nezinu priekšvēsturi LL rīcībai , BET šī tiesa ir tīri simboliski interesanta. Ja LL vinnēs , tad ir cerība nākotnei


tādai kur visi varēs pa bezpriģelu darīt visu ko sagribēs? tā nav nākotne priekš cilvēkiem bet priekš lapsveidīgiem zvēriem kas ļoti ātri paši sevi iznīcinās.

Atbildēt

piekrītu

14.05.2021. 10:57

»

šoreiz LL zaudēs

ja vien nesāks klaigāt pa citiem medijiem un negūs atbalstu pie politiķiem


LL zaudēs, jo iesniegums uzrakstīts ar zilu tinti. Vai Latvijas tiesas spriedumiem ir kāda sakars ar likumu? Kāpēc tie var būt pilnīgi absurdi sajaucot likuma pantus un jau esošo judikatūru? Smieklīgākais, kad sūzies par pielaistajām rupjajām tienešu kļūdām tiesas spriedumā, tad Tieslietu padomes atbilde - neviens nav tiesīgs apbstrīdēt tiesneša rīcību... Blats, blats un vēlreiz blats? Vissmieklīgākais, ka blats neskaitās korupcija, bet gan korporatīvās saites. Tāpēc LL nevar vinnēt, jo apdraud Latvijas tiesu sistēmas stabilitāti.

Atbildēt

biden huilo

14.05.2021. 10:43

Viss tas izklausās pēc tā, ka prokuratūrā strādā muļķi. Ja LL būtu rakstījis, ka viņš slepkava, izvarotāja vai kāds cits noziedznieks, tad tā būtu apzināta neslavas celšana, zinot, ka fakti ir nepatiesi, bet sadarbība ar okupācijas varu nav ar likumu aizliegta, tas nav noziegums par kuru varētu celt neslavu.

Atbildēt

Vērotājs

14.05.2021. 10:32

»

šoreiz LL zaudēs

ja vien nesāks klaigāt pa citiem medijiem un negūs atbalstu pie politiķiem


Nezinu priekšvēsturi LL rīcībai , BET šī tiesa ir tīri simboliski interesanta. Ja LL vinnēs , tad ir cerība nākotnei!

Atbildēt

šoreiz LL zaudēs

14.05.2021. 10:12

ja vien nesāks klaigāt pa citiem medijiem un negūs atbalstu pie politiķiem.

Blats, blats un vēlreiz blats un sarunāšanas māksla valda tiesās.

Atbildēt

Хм

14.05.2021. 08:49

»

Asiirietis

Tādēļ arī kara tribunāls nodala civilos okupantus, kurus dēvē par kolonistiem un kurus okupācijai izbeidzoties, vienkārši repatriē uz izcelsmes zemi. Savukārt militārie okupanti nes pilnu atbildību un tiek tiesāti kā kara noziedznieki. Manuprāt arī komunistus jāpieskaita militārpersonām, par cik okupācijas...


А что же делать именно с мстными пособниками оккупационной власти? А то как-то интересно получается: вначале советский судья Вонзович судил тех, кто был против власти, а после 1991 этот же судья уже будет судить тех, кто был за ту власть? Очень удобно!

Atbildēt

Estere

14.05.2021. 08:25

Biju piemirsusi par šo lietu. Kur var nopirkt grāmatu?

Atbildēt

toledo

14.05.2021. 08:22

»

ha-ha

Drīz jau caur tiesām mēģinās pierādīt,ka nekāda okupācija nav bijusi,čeka un citi okupācijas represīvie orgāni ar visiem tiesnešiem ir Latvijas valsts neatņemama sastāvdaļa.Jau 31 gadu ,ka tādiem Antiņiem stāsta,ka neatkarību var atjaunot čekistu,komunistu un tamlīdzīgu kolaborantu saiets,kurā ieiet...


Pec Jusu komentara, logiski iznak, ka balsojuma par Latvijas neatkaribu, ir balsojusi tie, kuriem uz to nebija nekadu juridisko un moralo tiesibu. Tauta nav balsojusi par Latvijas neatkaribu, bet pie mums jau viss ir sagriezts ar kajam gaisa. Viens komunists Ulmanis klust par prezidentu, otrs, lai ari kadi butu nopelni, parkapj Satversmi un veic valsts apversumu.Un tadam stav piemineklis galvaspilsetas centra. 30 gadu laika ir veikti tik daudz ekonomisko noziegumu, ka pietiktu desmitiem sejumu. Godmanis sagrava cukurrupniecibu, bet pats kluva Danijas cukurrazosanas firmu akcionaru. Tas ir tikai sikums uz visu parejo noziegumu fona.

Atbildēt

Dagnija

14.05.2021. 07:55

L. L., sāksim ar Jūsu tuvākajiem! Viņi arī dzīvojuši padomju okupācijas apstākļos. Viņu darbības arī radījušas "neaizmirstamus" brīžus,ko vēl tagad atcerēties. Vajāšana ir kriminālsodāma rīcība. Un kā ir ar akmens mešanu?

Atbildēt

joske

14.05.2021. 07:22

»

E. Levita publiskie skaidrojumi par kolaborāciju

ir visi argumenti pret Vonsoviču un Strautmani


kas ir Levits? sēlis vai - parastais žīds?

Atbildēt

jaa

14.05.2021. 06:28

Un lapsas kungs izjutiis uz savas aadasko noziimee blats tiesaa.bet zigmants gencs kuram bija 2008 jaatstaj amats eetisku parkapumu del ari bija padomju laika tiesnesis .

Atbildēt

VDK republikai 31

14.05.2021. 05:53

Ja Romualds būtu spējīgs apsēklot Baibu pa īstam, tad viņu radītie izdzimteņi kļūtu par mūsu laiku vadoņiem(personībām), tādiem kā: Staķi, Endziņi, Koli u.c. mēsli.

Atbildēt

juris

14.05.2021. 00:57

»

team Lapsa


Precīzi. Izdzimteņi, kuri kalpojušo padomju fašistiskajam režīmam, nekad nemainīs savu būtību.

Atbildēt

Asiirietis

13.05.2021. 22:32

»

Хм

Интересно будет узнать приговор, что решат. И будут ли рассматривать понятие коллаборант. Как бы не оказалось, что адвокат бедный просто жертва системы, он не со зла, так получилось так надо было. Вот приходилось ему по ночам плакать от собственных приговоров. А вот те понаехавшие - вот те реальные ...


Tādēļ arī kara tribunāls nodala civilos okupantus, kurus dēvē par kolonistiem un kurus okupācijai izbeidzoties, vienkārši repatriē uz izcelsmes zemi. Savukārt militārie okupanti nes pilnu atbildību un tiek tiesāti kā kara noziedznieki. Manuprāt arī komunistus jāpieskaita militārpersonām, par cik okupācijas režīmam bija tikai viena partija un tā bija vadošā arī pār militāristiem un drošībniekiem.

Atbildēt

bende

13.05.2021. 22:11

»

Popkorns

Ceru, ka Lapsa tautai atvērs acis ar jaunu seriālu par latvānijas tiesu sistēmu


Varu palīdzēt, manā rīcībā ir fakti un liecības par prettiesisku starptautiska advokāta biroja personas izsekošanu, pretlikumīgu privātās korespondences pārtveršanu, pretlikumīgu ssaziņu ar visa veida tiesām, ieskaitot Augstākās tiesas senātu - par tiesas spriedumu sarunāšanu. Uz nepatiesu prasību balstitu tiesu iniciēšanu, virkne spriedumi, kur sajaukti panti un judikātūras. Prettiesiska tiesas sprieduma ceļā atmazgāti kādi pusmiljons eiro nesoša darījuma veidā. Krimināllietas izbeigšana ar iespējams koprumpētu prokuroru palīdzību. Holivudas trillēri nobāl Latvijas korumpētas tiesus sitēmas priekšā! Iespējams ieesaistīta Latvijas advokātu pārvalde un tiesu sistēmas vadītāji, Grūtupa grāmatas "Tiesāšanās kā ķēķis" sižets šodien 1:1, nekas nav mainījies. Personāži pat tie paši...

Atbildēt

team Lapsa

13.05.2021. 22:05


Tāpēc es pilnīgi pārliecināti saku: nav bijušo čekistu. Tas bija militārs dienests, viņi visi ir zvērējuši

mūža uzticību totalitārajai varai, nav publiski atteikušies no tā un šo zvērestu nekad nelauzīs.


Valdis Atāls

Atbildēt

Asiirietis

13.05.2021. 22:02

»

WWW

Visi komunisti bija kolaboranti un Padomju okupācijas režīma pakalpiņi. Maigi izsakoties, nācijas samazgas


Skaidra valoda bez aplinkiem kā ar cirvi noskaldīts. Tā būtu katram latvietim jānoskalda, lai mankurti nodreb līdz nāvei, iekams tiesa ieradusies.

Atbildēt

niknais

13.05.2021. 21:50

Vai Ģenerālprokuratūra un valsts drošības dienesti nav apzināti, grupā, slēpuši valsts nolaupīšanu, totālu politisko korupciju 20 gadu garumā? Vai Latvijas ģenerālprokurori un Augstākās tiesas senāts nav slēpuši Latvijas ministru un Saeimas deputātu atklātu korupciju desmitiem miljonu apmērā? Vai šodienaas Augstākās tiesas priekšsēdētājs nebija Meroni advokāts, kad notika valsts nolaupīšana? Par kādu godīgu tiesu var būt runa? Jābūt pēdējam idiotam, lai ticētu Latvijas temīdai vai tiesiskumam. Vai Latvijas temīda nav sliktāka par jebkuru čakenes prostitūtu? PS. Nezinātājiem iesaku paklausīties latvijas Radio žurnālistu pētījumu par valsts nolaupīšanu! https://lr1.lsm.lv/lv/raksts/atvertie-faili/47-liecinieks-ventspils-grupejums-lika-i-ministrus-i-prezidentus.a144044/

Atbildēt

varbūt tieši pretēji

13.05.2021. 19:41

»

gudrs jau viņš nav

nezog, nenarkojas


gudrs viņš nav tāpēc ka zog un narkojas..

Atbildēt

Popkorns

13.05.2021. 19:08

Ceru, ka Lapsa tautai atvērs acis ar jaunu seriālu par latvānijas tiesu sistēmu !

Atbildēt

E. Levita publiskie skaidrojumi par kolaborāciju

13.05.2021. 17:53

ir visi argumenti pret Vonsoviču un Strautmani.

Atbildēt

Viņš teica,

13.05.2021. 17:42

»

Vai kāds zin...

grantińš vel dzivs


ka tev atbrauks pakaļ ! ;)

Atbildēt

pareizais jautājums

13.05.2021. 17:34

Kāpēc trakumsērgas traumētā lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombij-faniem?

Atbildēt

Vai kāds zin...

13.05.2021. 17:24

grantińš vel dzivs?
Vińam bija COVID-19

Atbildēt

WWW

13.05.2021. 17:02

»

Ferdinands

Naktīs murgi moka Jūs par Jūsu darbiem okupācijas administrācijas dienestā


Kādi vel murgi? Komunisti tak bija padomju fašistiskā režīma pakalpiņi un tādiem mēsliem principa nevar būt sirdsapziņas.

Atbildēt

Atis Priedītis

13.05.2021. 16:54

»

Roks pret kolaborantiem

Burbulis sprāgs kad Lapsai aste ziedēs, bet tas notiks pēc veiksmīgas uzvaras tiesā. Sūdus bakstot tie smird, bet ja dabū savelt čupā un palaist no kalna, tad parauj līdzi pārējos mēslus


Pavisam drīz uzradīsies kāds populārs žurnālists, kurš beidzot par visu uzdrošināsies rakstīt pavisam atklāti. Ilgi vairs nav jāgaida.

Atbildēt

Gatis

13.05.2021. 16:53

»

Atis Priedītis

Patiesie koloboranti ir tie, kuru vainas dēļ cilvēki tika pakļauti VDK vajāšanām, kuras nereti beidzās ar vajātā cilvēka pašnāvību, nonākšanu psihiatriskajā slimnīcā, ar aizliegumu publicēties, bojā eju "nelaimes gadījumā". Par šiem gadījumiem pat Lapsa rakstīt baidās, jo "iznirs" tādu cilvēku uzvārdi...


Lapsa nebaidās. Ja tev ir konkrēti fakti, tad liec galdā, nevis bezdi kā muļķītis. Piemēram, Cēsu rajona čekas izdzimteņu dēļ, 1981. gadā pašnāvību izdarīja vidusskolas pēdējās klases skolniece.

Atbildēt

WWW

13.05.2021. 16:48

Visi komunisti bija kolaboranti un Padomju okupācijas režīma pakalpiņi. Maigi izsakoties, nācijas samazgas.

Atbildēt

Patiesais

13.05.2021. 16:05

»

Okupantu nav kolaborantu nav tad okupācijas arī varbūt nebija

Ar savu teikto faktiski esi noliedzis, ka bija okupācija un tā jau būtu krimināli sodāma rīcība, ja vien pie varas un tiesu namos neatrastos okupanti un kolaboracionisti vai viņu atvases


Par ko tu runā. Cik padomju laika spriedumi ir jaunajos laikos atzīti par noziedzīgiem,- neviens. tāpēc Vansovičs , patīk tas vai nepatīk, izsprūks sveikā cauri. Notiesās Lapsu ar kriminālsodu 1 miljona euro apmērā, un vēl piedzīs morāla kaitējuma atlīdzību viņam un Baibai. Saderam, jo vansovičs ir miljonārs un ar viņu visi rēķinās kā ar miljonāru.

Atbildēt

Roks pret kolaborantiem

13.05.2021. 15:00

»

Atis Priedītis

To kas tiek rakstīts komentāru sadaļā šobrīd par pilnu neņem neviens. Savukārt lielo masu mediju raksti ir pārpilni ar meliem un noklusējumiem. Skaidrs, ka kaut kad tas melu burbulis uzsprāgs, jautājums ir tikai kad


Burbulis sprāgs kad Lapsai aste ziedēs, bet tas notiks pēc veiksmīgas uzvaras tiesā. Sūdus bakstot tie smird, bet ja dabū savelt čupā un palaist no kalna, tad parauj līdzi pārējos mēslus.

Atbildēt

Debilais MikropisNs nau nosprādzis

13.05.2021. 14:55

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


likās ka ir. Bija miers.

Atbildēt

Atis Priedītis

13.05.2021. 14:15

»

:)))

Lielie masu mēdiju īpašnieki un viņu tupsunīši ir sistēmas rupori un viņi ZIN ka MELO un tas jau reiz būs no svara


Ir svārsta likums. Šobrīd masu mediju publikācijas pamazām tuvojas melošanas iespējas augstākajam punktam. Kas notiks pēc tam, tas ir nenovēršami.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....