Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Biedri Staļin, laiks tikt galā ar tautas ienaidniekiem!

Šis Solovjovs brunčos ir Latvijas radio galvenā redaktore, kas aicina beidzot tikt galā ar “ķengu portāliem”, kuri, lūk, atļaujoties diskreditēt augstākās amatpersonas, izmeklētājus un prokurorus.

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pag, pag

26.05.2022. 09:28

»

Kosova(ar garo o)

Pareizi!Tas tiesa!Bet man jau šķiet,ka augšā tur ar sasmērējusies visi,kur tad ņemt jaunus un uzticamus kadrus?Kur garantija,ka grūtā brīdi tie ar nepametīs kažokus otrādi?Uz to krieva naudu jau visi kāri!Par to jau sāp sirds


Kā tev sanāk? Tev sāp sirds un tapēc tu pats no brīva prāta skrien tādus vēlēt, un pēc tam no sava brīva prāta te sūdzies, ka atkal savēlēti sūuuudi?????

Atbildēt

osvoboditel

26.05.2022. 09:26

Visa latvieši tauta pieprasa tiem draudetajiem-tos apbalvot ar ordeni-Družba narodov!

Atbildēt

Jukums

26.05.2022. 08:02

»

interesanti

"...kā tas notika Bučā


Bučā krievu okupanti pastrādāja īpaši smagus kara noziegumus. Pierādījumi par tiem ir savākti un vainīgie ir noskaidroti, izmeklēšana turpinās. Genocīds ir Krievijas karadarbības sastāvdaļa.
Kādiem han lopiem ir jābūt, lai izrīkotos tā, kā šie krievu okupanti! Viņi nav cilvēki, viņi tikai ir tiem līdzīgi. Faktiski viņi ir degradējušies lopi.

Atbildēt

Kosova(ar garo o)

25.05.2022. 14:49

»

jātīra

spēka struktūru rindas, tur tikai patrioti drīkst strādāt. Pareizi Pabriks saka, ka Latvijā būs nākamais karš, ja Ukraina zaudēs. Un tad šie nodevēji un Latvijas ienaidnieki skries ziedus uz tankiem nest. Mēs to pieļaut nedrīkstam


Pareizi!Tas tiesa!Bet man jau šķiet,ka augšā tur ar sasmērējusies visi,kur tad ņemt jaunus un uzticamus kadrus?Kur garantija,ka grūtā brīdi tie ar nepametīs kažokus otrādi?Uz to krieva naudu jau visi kāri!Par to jau sāp sirds!

Atbildēt

jātīra

25.05.2022. 13:16

»

Korsova(ar garo o)

Te ar visi nomaskējušies!Uz mēles medus,sirdī ledus!Slave Latviju,bet paslepus vakaros glūn uz Krievijas pusi!Ko no tās policijas sagaidīs!?Japrasa sabiedrotajiem speciālisti no Fiba,lai visus te izvētī un izlustre


spēka struktūru rindas, tur tikai patrioti drīkst strādāt. Pareizi Pabriks saka, ka Latvijā būs nākamais karš, ja Ukraina zaudēs. Un tad šie nodevēji un Latvijas ienaidnieki skries ziedus uz tankiem nest. Mēs to pieļaut nedrīkstam.

Atbildēt

P(rezidents)

25.05.2022. 12:51

»

Michails Valentinovičs

Izrunājos ar Prezidentu! Viņš mani saprata


Sapratu viņu pilnīgi un galīgi!Vins man pateica paroli un iedeva fotokartiņas vienu pusīti!

Atbildēt

Korsova(ar garo o)

25.05.2022. 12:41

»

hihi

Visu to Lūdzu vajag izolēt!Apkart uzcelt žogu un miers un bērziņš!Viena kontra tur dzīvo...


Te ar visi nomaskējušies!Uz mēles medus,sirdī ledus!Slave Latviju,bet paslepus vakaros glūn uz Krievijas pusi!Ko no tās policijas sagaidīs!?Japrasa sabiedrotajiem speciālisti no Fiba,lai visus te izvētī un izlustre!

Atbildēt

Michails Valentinovičs

25.05.2022. 12:36

Izrunājos ar Prezidentu! Viņš mani saprata!

Atbildēt

nesaprotu

25.05.2022. 11:23

Kad sāks apkarot feisbuka un citur soctīklos okupantu izteicienus? Mudžēt mudž. Latvieši savu viedokli maz pauž, bet šie putinisti rēč skaļi. Rada sabiedrisko domu. Mēs to cik ilgi cietīsim un atļausim? Kam par to būtu jāuztraucas? Vai tas nav tas pats kas Krievijas TV propaganda?????

Atbildēt

gaidam rezultātu

25.05.2022. 11:13

Cerams, ka nelieši, kas pārstāv imperiālistiskās idejas, tiks notiesāti. Cerams, ka policija lietu izmeklēs kārtīgi.

Atbildēt

VVV

25.05.2022. 11:09

Ludzas zeme tendēta uz provokācijām, ko paši arī organizē. Avīzes darbinieks Dāgs aiz atriebības, ka blakus veikals netirgo viņu avīzīti, gribēja tajā norēķināties ar trīs burkām sīknaudas. Viņu tur pasūtīja. Ludzas zeme uzrakstīja sūdzību PTAC. Lohi iesniegumā PTAC norādīja, ka sīknaudu paņēmuši no uzņēmuma kases un papīru pērk priekš avīzes. PTAC šos arī pasūtīja tālāk. Facebook kreisie profili arī var būt viens no šo jājamzirdziņiem.

Atbildēt

Nu

25.05.2022. 11:07

»

hihi

Visu to Lūdzu vajag izolēt!Apkart uzcelt žogu un miers un bērziņš!Viena kontra tur dzīvo...


Ko piesējās pie Ludzas. Rīgā un Daugavpilī prokrievistu un putinistu vēl vairāk. Policijai jācep augšā lietas. Nav ko bremzēt.

Atbildēt

TTT

25.05.2022. 11:01

»

Anonīmais Šakālis

Ludzas Zeme vinnēja visas tiesvedības, ja kas. Tāpēc tagad visi vietējie saskaņieši vairs nemēģina tiesāties


Pat Latvijas avīzei tiesu zaudēja, nerunājot par prokuratūru, policiju, Bartaševičiem.

Atbildēt

hihi

25.05.2022. 11:00

Visu to Lūdzu vajag izolēt!Apkart uzcelt žogu un miers un bērziņš!Viena kontra tur dzīvo!
_____________________________________
Daudz gan.Un jautajums poltikas veidotājiem.
Ulmaņlaikā pierobezas pilsētās/ciemos,robežsargus un policiju biezi formēja no iebraucējiem,t.i.no citiem Latvijas reģioniem,kur lojalaki cilveki.
Tagad vietējos vasilijus un valentinicus pielasa,un policija nemaz nemēgina cīnieties ar šādām izpausmēm.

Atbildēt

Jukums

25.05.2022. 10:13

Domāju, ka nevienam nav šaubu, ka, ja gadījumā arī šeit ienāks krievu okupanti, tādi zemcilvēki, kuri jau pašlaik atļaujas draudēt, būs bendes un cilvēku šāvēji, kā tas notika Bučā. Tāpēc, nav ar viņiem ko auklēties - ja atļaujas draudēt un apšaubīt Latvijas valsts pamata vērtības, bez garas vilcināšanās palūgt repatriēties atpakaļ uz savu laimes zemi, matušku. Varbūt vēl paspēs viņu iesaukt krievu okupantu armijā un nosūtīt par lielgabalu gaļu uz Ukrainu, kur ātri vien ņems nelabu galu.
Mums jāapzinās, ka krievu okupantu un viņu atbalstītāju draudi ir reāli.

Atbildēt

jā, un vēl

25.05.2022. 10:11

»

viss štokos

Ludzas patriots Michails Valentinovichs ir Ludzas ietekmīgākais cilvēks un redaktores tuvākais draugs


Šis tiek ielūgts uz Rīgu pie Prezidenta! Vērtīgi kadri ir pieprasīti visur!

Atbildēt

PAŠI SADOD DIPLOMUS

25.05.2022. 08:50

PAŠIEM NOGRIEZĪS GALVAS UN TIE NAV TUKI DRAUDI...atraduši ar ko draudzēties, ar šarikoviem, puķinu jau tie uzmeta, gan jau arī čangaļus

Atbildēt

puķinizācijas/šarikovizācijas

25.05.2022. 08:48

»

kremlins

Tas tiesa,ka nav, bet tas tikai parāda latviešu rusifikācijas augsto pakāpi LV


pakāpi. Ļeņins labi redzēja, ka šarikovu pārsvars krievijā tik liels, kas nav problēmu kļūt par viņu CARU...hitlers nošikoja un cerēja uz savām padibenēm...divi vienādi sakāvās. nebūtu hitlers slepkavojis ebrejus, šodien būtu vācu šarikovu pasaules vara...būtu vācu pasaule
glu[pos apturēt var tikAi NEDALOT TIEM DIPLOMUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

ireņites u.c. golubajas

25.05.2022. 08:43

savējos netiesā. Komunistiem svēts likums.

Atbildēt

Jukums>real

25.05.2022. 08:11

»

real

izved latviesu algotnus no Irakas un Mali,dekolonizator


Jūsu koments ir melīgs un apvainojumus nesošs..ne patiesību atspoguļojoš....Tipiski Krievijas imperistiem-bolsevikiem...

Atbildēt

pedejais joske

25.05.2022. 07:58

Ja ari kadam vajadzētu noņemt galvu ,pirmais lielais brīvības demokrāts SOROS ar savu runu-"Iebrukums var būt sākums Trešajam pasaules karam, un mūsu civilizācija var to nepārdzīvot," sacīja Soross. "Labākais un, droši vien, vienīgais veids, kā saglabāt mūsu civilizāciju, ir iespējami ātrāk uzvarēt Putinu. Tur ir tā būtība," viņš piebilda.,Tā vietā lai pasaulē valdītu miers,redziet viens dailrunatajs vēlas nonemt Putinu,lai asv varetu ielikt savudailrunataju,kurš iztirgos krievijas resursus,ar domu kad pasaulē viens var valdit-asv

Atbildēt

kremlins

25.05.2022. 07:35

»

Lingvists

Latvieshu valodaa NAV vaarda BANDFORMEEJUMI. Krievu mediji gan to lieto plashi. Kursh te kremlins? :-_


Tas tiesa,ka nav, bet tas tikai parāda latviešu rusifikācijas augsto pakāpi LV...

Atbildēt

Jukums

25.05.2022. 07:34

»

Jukums

Vislabāk būtu slēgt ar Krieviju līgumu par CCCP imigrantu repatriāciju,kur visas repatriācijas detaļas būtu tiesiski atrunātas....bet LV vara no tā baidās kā nelabais no krusta


Šāds līgums varētu balstīties uz virkni ANO u.c. starptautisko organizāciju lēmumiem par dekolonizāciju...

Atbildēt

Jukums

25.05.2022. 07:33

»

Prom

No Latvijas jādeportē visi ždanokas atbalstītāji un daļa Saskaņas kontingenta


Vislabāk būtu slēgt ar Krieviju līgumu par CCCP imigrantu repatriāciju,kur visas repatriācijas detaļas būtu tiesiski atrunātas....bet LV vara no tā baidās kā nelabais no krusta...

Atbildēt

Lingvists

25.05.2022. 07:31

Latvieshu valodaa NAV vaarda BANDFORMEEJUMI. Krievu mediji gan to lieto plashi. Kursh te kremlins? :-_

Atbildēt

>Lavašs

25.05.2022. 07:31

»

Lavašs

Pilnīgi piekrītu tam, ka kremlini un viņu atbalstītāji tiek saukti pie atbildības un bez žēlastības un jebkādas tolerances pret viņiem. Taču lasot kārtējo ziņu saistībā ar Ludzas zemi, nevilšus rodas iespaids, ka viņi nu pārāk bieži izskan publiskajā telpā, vismaz saviem mērogiem bieži...


Lūdzu mirklīti: Kas tas par jēdzienu: Maza provinces avīzīte??????????? Un ja nu tā ''mazā provinces avīzīte'' paceļ lietas, ko lielās centra avīzes izvairās celt? Kura avīzīte tad tautai un valstij dod vairāk labuma???

Atbildēt

Lavašs

25.05.2022. 05:00

Pilnīgi piekrītu tam, ka kremlini un viņu atbalstītāji tiek saukti pie atbildības un bez žēlastības un jebkādas tolerances pret viņiem. Taču lasot kārtējo ziņu saistībā ar Ludzas zemi, nevilšus rodas iespaids, ka viņi nu pārāk bieži izskan publiskajā telpā, vismaz saviem mērogiem bieži.
Intervija ar "kontrabandas karali" Kononovu.
Dažāda veida tiesvedības un "razborkas" ar prokurori, policistu, advokāti.
Kasīšanās ar kaimiņu novada pilsētas mēru un pat viņa sievu.
Kāpēc ar viņiem visu laiku notiek sūdi? Kāds tam iemesls? Nav par daudz mazai provinces avīzītei? Par citām līdzīgām kaut kā neko tādu nedzird.

Atbildēt

fakts

25.05.2022. 00:53

Un ja nu ārzemēs, piemēram, Krievijā rakstītajs sēž. Nevienu taču notiesāt nevarēs. Un ir visādas slēptās IP adreses, ka neviens neko neatradīs.

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

24.05.2022. 23:08

»

Ac

Runā ka tā būtne ir šiza, psihenes paciente. Kādu laiku atpakaļ cīnījās pret Rēzeknes mēru, tad ar Ludzas policiju , u.c


Ludzas Zeme vinnēja visas tiesvedības, ja kas. Tāpēc tagad visi vietējie saskaņieši vairs nemēģina tiesāties.

Atbildēt

tirsmac ZZiepiņč

24.05.2022. 22:18

»

Pēteris

Esi krievs - dročuns


Esi latvānis - perduns?

Atbildēt

viss štokos

24.05.2022. 20:58

Ludzas patriots Michails Valentinovichs ir Ludzas ietekmīgākais cilvēks un redaktores tuvākais draugs!

Atbildēt

Prom

24.05.2022. 20:50

No Latvijas jādeportē visi ždanokas atbalstītāji un daļa Saskaņas kontingenta.

Atbildēt

tirsmanc liepiņč

24.05.2022. 19:08

»

liepiņ

aizej zvanā pazvaņīt


ta man jau visas rokas tulznās no zvanīšanas... un bikšu kabatās baigie caurumi.......

Atbildēt

tā ir sensacionāla uzvara!!!!!!!

24.05.2022. 19:06

»

tas ir nokārtots

Makšķerniekam Michailam Valentinovicham ir ir atņemta makšķerēšanas licenze


drošvien lielas un mazas zives raud skaļā balsī?

Atbildēt

RB

24.05.2022. 18:07

Minētais uzraksts uz foto ir ticības apliecinājums arābu valodā, kas nozīmē apmēram "Dievs ir vienīgais un Muhameds ir viņa pravietis". Tas ir tas pats, ko kristieši skaita baznīcā dievkalpojuma laikā "Es ticu uz Dievu Tēvu, Visuvaldītāju, debess un zemes Radītāju. Un uz Jēzu Kristu, ..". Tam nav nekāda sakara ar terorismu.

Atbildēt

?

24.05.2022. 17:48

»

tas ir nokārtots

Makšķerniekam Michailam Valentinovicham ir ir atņemta makšķerēšanas licenze


A kas tā par makšķerēšanas licenci? Tu domā, ka pirotehniku tirgot nevarēs?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

FotoIgaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot no kaimiņiem. Milzīga ažiotāža ap SMR tehnoloģijām un daudz cerību, taču realitāte ir tāda, kāda tā ir.
Lasīt visu...

21

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

FotoValsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola Nr. 4 4. §) izvērtēja Aigas Veckalnes apkopotos ieteikumus “Iekļaujošas valodas ceļvedis” un secināja, ka:
Lasīt visu...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...

12

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

FotoPirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību izrādījās negaidīti auglīga. Tiesa, nedaudz īpatnējā veidā. Tā ārkārtīgi tieši un nesaudzīgi atsedza tās problēmas sabiedriskajos medijos, kuras līdz šim bija sekmīgi apslēptas.
Lasīt visu...

21

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

Foto“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem asu kritiku, ka nevar brīvi turpināt, krievināt Latvijas mediju vidi. Šo pozīciju atbalstījusi arī Latvijas televīzija un virkne “pilnīgi neatkarīgo un analītisko” žurnālistu.
Lasīt visu...

12

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

FotoPirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs varas atzari: likumdevējs, izpildvara un tiesu vara. Tā kā mūsu Satversme neskata medijus kā ceturto varu, tad žurnālistiem un mediju redaktoriem nevajadzētu izturēties tā, it kā viņi oficiāli valdītu, vēl vairāk – ka neviens nedrīkstētu viņus kritizēt par sliktu darbu, piemēram, par pārāk vienpusēju un tendenciozu nostāju notikumu, procesu un personu atainojumā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...