Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ilze M

07.09.2018. 09:58

Draugs pārsūtīja vēstuli:"nu vo, es par to pašu. Es arī ar ilzi nebiju runājis gandrīz gadu un šādi viņa uzradās ik pa laikam “apciemot” īpašumu. Un dabūja pa nopelniem + vēl kriminalku.TAGAD LAI PATI SITĀS PA SAVU PAŠAS SAČAKARĒTO SŪDAINO DZĪVI. JA MAN VĒLREIZ ŠĀDI PIETUVOSIES, VĒLREIZ BRAUKS PĀRDOMĀT DZĪVI IZOLATORĀ"

Atbildēt

Zomberga

30.11.2015. 01:25

Melnis dzīvo kopā ar bijušās Jūrmalas virsprokurores Sigitas Priedes radinieci.

Atbildēt

Jānis

29.11.2015. 15:46

A.Melnis notikuma vietā ir bijis kopā ar savu mīļāko tājas pašas iestādes Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieci I.Zombergu. Divatā pēc tam atzimēja uzvaru dzērot ka parasi un ēdot LuLu picu.....Melni un Zombergu vajag sodīt pēc iespēja ātrāk un nežēlīgāk. Starp citu Melnis un Zomberga katrā otrā lietā bāž savu deguni ar savu varu lēmj par turpmāko lietas virzību, jo ir paši personīgi ir ienteresēti.

Atbildēt

29.11.2015. 13:30

Jūrmalas menti ir pretīgāki par Rīgas, jo jūrmalas pogainiem ātri pielīp biezo stils un sapņošana par saviem meršiem un porshe.

Atbildēt

abc

29.11.2015. 12:50

pēc šīs publikācijas sekos vēl citi iesniegumi idb par Melni un Jūrmalas policiju. Policijai likumība un personas drošība ir jāsargā,nevis jāapdraud, kā to izpilda Jūrmalas policija tās priekšnieka Meļņa vadībā

Atbildēt

Robis

29.11.2015. 12:19

»

Skumji

palasot komentārus domāju, ka pārbaude būtu jāuzsāk ne tikai pret A.Melni, bet arī pret citiem augsta ranga VP darbiniekiem. Tāpat liekas interesanti, kā Melnis dabūja pielaidi valsts noslēpumam, ņemot vērā kaut vai publiski internetā pieejamo informāciju, par viņa tēvu - Genādijs Melnis. Kur visi ceļi...


Kad A.Melni vēl tikai gatavojās iecelt par Jūrmalas iecirkņa priekšnieku, tad bija baumas, ka viņš šajā amatā tiekot iecelts ar DP ziņu (lai beidzot ieviestu kārtību).
Par to, ka viņa tēvs bija saistīts ar narkotisko vielu ražošanu rūpnīcā, tad jāatzīmē, ka tur tās ražoja vismaz gadus 10 (varbūt pat vairāk, pēc vietējo strādnieku teiktā), bet sēdēt vajadzēja tikai pāris cilvēkiem un tikai pāris gadus. Melnis, starp tiem, kuri sēdēja, manuprāt, nebija.

Atbildēt

cilvēk no malas!

29.11.2015. 09:40

»

cilvēks no malas

tu labāk paprasi lapsam, cik viņam maksā par šo pasākumu


Kas Tev plēš...? Lapsas galva iesprūdusi?

Atbildēt

cilvēks no malas

29.11.2015. 00:08

»


kādam te nav visi mājās....un tas neesmu es...

Atbildēt

andris

28.11.2015. 23:21

»

Līga

kāds sakars cik viņa svēta? Kas mēs jau pēc musuļmaņu likumiem dzīvoja, ka policija rīko linča tiesu


a kur ir pierādījumi? Pagaidām ir tikai vienas puses versija. Tā kā par kaut kādu linča tiesu runāt ir pāragri

Atbildēt

Līga

28.11.2015. 22:49

»

andris

Protams, ka nepublicēs. Tas taču nebūs interesanti, ja izrādīsies, ka tā dāmīte nemaz nav tik svēta, kā izliekas


kāds sakars cik viņa svēta? Kas mēs jau pēc musuļmaņu likumiem dzīvoja, ka policija rīko linča tiesu?

Atbildēt

ja

28.11.2015. 22:11

»

pilsonis

Policijas darbinieku mazās algas diemžēl nav vienīgais iemesls tam, ka policisti faktiski atbalsta noziegumus, jo pašā pamatā tomēr ir nepietiekama izglītība pēc Policijas akadēmijas likvidēšanas un pienākuma apziņas trūkums. Šādi policisti grauj visas policijas prestižu


cilvēks pēc dabas ir nelietīgs, tad tur nekāda Policijas akadēmija nelīdzēs.Gan milicijas laikos bija šeftmaņi, gan tagad ir. Tam nav nekāda sakara ne ar algām, ne izglītību. Un nevienas represīvas iestādes prestižs nekad nav bijis augsts. Nevienā valstī. Un protams, ka vislielākie bļāvēji par policijas sliktajiem darbiem ir tie, kuri paši sava stulbuma vai rakstura īpatnību dēļ ir "atrāvušies" no policijas. Šajā portālā tādu ir daudz. Sākot jau ar galveno policijas apkarotāju lapsu, buividiem, grantiņiem utt. Ir cilvēki, kuri visu mūžu nodzīvo un nesaskaras ar policiju un ir tādi, kuri uz katra soļa kasās ar visiem. Citi to dara par naudu, citi tapat vien, jo daba tāda...

Atbildēt

pilsonis

28.11.2015. 21:52

Policijas darbinieku mazās algas diemžēl nav vienīgais iemesls tam, ka policisti faktiski atbalsta noziegumus, jo pašā pamatā tomēr ir nepietiekama izglītība pēc Policijas akadēmijas likvidēšanas un pienākuma apziņas trūkums. Šādi policisti grauj visas policijas prestižu.

Atbildēt

Cilvēks no malas

28.11.2015. 19:29

»

PIETIEK

Domāju, visiem būtu interesanta Jūsu versija - kurš gan šajā situācijā ir tas, kas varētu maksāt?:) Kazi, varat pastāstīt un vēl varbūt pat pamatot


var jau būt, ka kāds ir tik naivs un tic, ka tu to dari pilnīgi nesavtīgi. Es ne. Bet man ir tiesības uz savu viedokli. Gluži tāpat kā visiem pārējiem komentētājiem.Vai ne?

Atbildēt

123

28.11.2015. 18:27

»

fre

Tā tam būt


Droši vien vecāki šķiras un dala mantu. Kurš ir ar bērnu, tam visas tiesības, otram tikai pienākumi. Tāpēc ir svarīgi būt tajā pašā mājoklī, kur atrodas bērns. Viss pārējais ir juridisks kalambūrs, kuru būs diezgan grūti atrisināt. Sen vajadzēja izmaiņas likumdošanā, lai tas vecāks, pie kura paliek bērns, nevarētu prasīt neierobežotas summas un īpašumus no otra vecāka. Patreizējā likumdošana ir pret bērna interesēm, jo vecāki cīnās uz visu banku un cietējs ir bērns. Vnk likumā ir jānosaka maksimālā summa.

Atbildēt

PIETIEK

28.11.2015. 17:00

»

cilvēks no malas

tu labāk paprasi lapsam, cik viņam maksā par šo pasākumu


Domāju, visiem būtu interesanta Jūsu versija - kurš gan šajā situācijā ir tas, kas varētu maksāt?:) Kazi, varat pastāstīt un vēl varbūt pat pamatot?

Atbildēt

bum

28.11.2015. 15:50

»

Ha

Tāpēc, ka laulība ir tiesisks pamats deklarēties, piemēram, vīra īpašumā, bet tas nav tiesisks pamats tur uzturēties, jo otrs to vairāk nevēlas


Iz Dzīvesvietas deklerēšanas likuma
(2) Personai ir tiesisks pamats apmesties uz dzīvi noteiktā nekustamā īpašumā, ja tai pieder šis nekustamais īpašums, attiecībā uz to ir noslēgts īres vai nomas līgums vai šā īpašuma lietošanas tiesības tā ieguvusi uz laulības, radniecības, svainības vai cita likumiska vai līgumiska pamata.

Atbildēt

Ha

28.11.2015. 13:34

»

bum

Un kāpēc? Uz kāda tāda likumīga pamata? Zinātājam taču noteikti ir attiecīgs likums pa rokai


Tāpēc, ka laulība ir tiesisks pamats deklarēties, piemēram, vīra īpašumā, bet tas nav tiesisks pamats tur uzturēties, jo otrs to vairāk nevēlas......

Atbildēt

cilvēks no malas

28.11.2015. 09:33

»

Pēteris

Tev un kauns? Nevar būt! Cik Saša Čornijs maksā par kaunēšanos


tu labāk paprasi lapsam, cik viņam maksā par šo pasākumu.

Atbildēt

Pēteris

28.11.2015. 05:44

»

cilvēks no malas

Tev vajadzētu pamācīties rakstīt, policijas darbiniek, citādi kauns lasīt tavu savārstījumu


Tev un kauns? Nevar būt! Cik Saša Čornijs maksā par kaunēšanos?

Atbildēt

Civis

28.11.2015. 00:56

Melnis ar Sozinova palīdzību izraka bedri Civiānam, bet liktenis izspēlēja ar šiem nelabo kārti, cik zināms šiem abiem tas ir tikai beigu sākums.

Atbildēt

andris

27.11.2015. 23:08

»

Gaidām

Pietiek un Lato


Protams, ka nepublicēs. Tas taču nebūs interesanti, ja izrādīsies, ka tā dāmīte nemaz nav tik svēta, kā izliekas.

Atbildēt

bum

27.11.2015. 21:06

»

Ha

Deklarēts es varu būt kaut pie Tevis, bet tas man nekādi nedod tiesības iet tavā īpašumā


Un kāpēc? Uz kāda tāda likumīga pamata? Zinātājam taču noteikti ir attiecīgs likums pa rokai.

Atbildēt

Man, kā Valsts policijas darbiniekam, kauns par tiem, kas valkā policistu formu, bet uzvedās, kā zagļi.

27.11.2015. 21:02

Man, kā Valsts policijas darbiniekam, kauns par tiem, kas valkā policistu formu, bet uzvedās, kā zagļi. Ja, ja, kā zagļi, jo nozog tautas ticību policijai. Šie zagļi policistu formā grauj Valsts policijas prestīžu, apzog valsti, jo nepilda tiem uzticētus dienesta pienākumus, saņemot par to ALGU un piemaksas, privilēģijas.
Šādus "policistus" no dienesta jāpadzem un pēc iespējas ātrāk. Bet gan jau viņi paliks un turpinās apzagt tautas ticību un graus policijas reputāciju, visas Iekšlietu ministrijas struktūru tēlu.
Žēl, ka tikai Pietiek uzdrošinājās publiskot informāciju par negodīgiem "policistiem" un to priekšnieku. Kur tad citi žurnālisti, preses izdevumi? Vai tad negribām, lai policijā strādā godīgi darbinieki?

Atbildēt

Esi uzmanīga.

27.11.2015. 21:01

Andrejs Sozinovs par Melni var atriebt?

Atbildēt

mala

27.11.2015. 20:40

»

Gaidām

Pietiek un Lato


tiešām! gaidu otras puses argumentus!

Atbildēt

Paija

27.11.2015. 17:11

Tādi tie vīrieši ira: attiecības ar vienu sievieti ir tikpat kā sausiņu grauzt, vajag vairākas miesas VIENLAIKUS.

Nu, ne jau visi tādi, bet vairums...

Atbildēt

ak

27.11.2015. 16:54

Ja par policiju viss aprakstītais ir patiesība, tad ir ļoti labi, ka ir uzsākts kriminālprocess un cerams, ka vainīgie tiks sodīti pēc pilnas programmas.
Bet, kas attiecas uz situāciju. Nu negribētu es būt tā vīra vietā. Pēkšņi pēc vairāk, kā gada prombūtnes, kad tev jau ir izveidojušās citas attiecības, pārnāk sieva un saka, es te tagad dzīvošu. Izģērbjas un aiziet gulēt uz guļamistabu, it kā viss būtu kārtībā. Un kur likt jauno draudzeni?
Vēl es negribētu būt, tās sievietes vietā, kas dzīvo ar to vīrieti. Vakarā pārnākot mājās ar tā vīrieša bērniem ieraudzīt, ka dzīvesbiedra sieva ir pārnākusi un tagad taisās te dzīvot. Un kāds vispār ir viņas statuss šādā situācijā?
Sievu man vismazāk žēl, jo viņa jau speciāli gāja uz konfliktu. Domāju, ka viņa ļoti labi saprata, ka vīrs vairs nevēlas ar viņu attiecības un kopdzīvi ne tik. Un tad vēl priekš pilnas laimes atvest mīļo māmiņu. Žēl protams, ka vīrs pirms jaunu attiecību uzsākšanas nebija juridiski sakārtojis savas attiecības ar sievu. Kaut vai iesniedzis laulības šķiršanās prasību. Ņemot vērā, vairākkārtīgi pieminēto laulības līgumu, mantas sadalei šķiršanās gadījumā nevajadzētu sagādāt problēmas. Tā, kā, ja būtu papīri kārtībā, nebūtu jāiejauc policija. Bet policijai lielais FUJ.

Atbildēt

Paija

27.11.2015. 16:32

Labi paēdušajam Kāmim sīkas nepatikšanas.

Atbildēt

stulbeni

27.11.2015. 15:39

»

Pietiek.com ne-reakcija. Abildes vēstule no iesaistītās personas - K.

Kur palika pietiek.com atbildes vēstule no otras iesaistītās puses - vīra K.? Tā tika nosūtīta 26.11.2015 no rīta, atbildot uz pietiek.com saņemto vēstuli, kurā izvēlētie vārdi, uzrunas formas, žargona leksika un izteikumi bija zem katras kritikas? Publicē to. Esi vecis, Lapsa. Un neizdzēs nevienu rindiņu...


Ieliec savu vēstuli komentāru sadaļā. Tas ir tikpat kā būtu publicēts.
Kopā ar pietiek.com izvēlētajiem vārdiem, uzrunām ...
Vai ieliec savu tekstu internetā un norādi saiti, kā var atrast tavu bēdu stāstu.
Vai tiešām nepietiek prāta tik elementārām lietām? Tāpēc jau stulbiem vīriem ir tā, ka nepatīkamās sievas ar zāģi jāizdzēš no pases un jāpazemo, jo civilizēti rīkoties jau jūs neprotat.

Atbildēt

Niknais

27.11.2015. 15:10

Ja iekšlietu struktūru salīdzinātu ar sabrukušo maksimu, tad tas par ko mēs sūdzamies ir salīdzināms ar to ko sūdzētos kāds kas atrastos zem gruvešiem vēl dzīvs būdams, jo tas fakts ka šī "makxima " ir jau sabrukusi celsānas stadijā ir skaidrs visiem..

Atbildēt

Skumji

27.11.2015. 10:54

palasot komentārus domāju, ka pārbaude būtu jāuzsāk ne tikai pret A.Melni, bet arī pret citiem augsta ranga VP darbiniekiem. Tāpat liekas interesanti, kā Melnis dabūja pielaidi valsts noslēpumam, ņemot vērā kaut vai publiski internetā pieejamo informāciju, par viņa tēvu - Genādijs Melnis. Kur visi ceļi ved uz Olainfarm, vai zem šīs zāļu ražotnes neslēpjas iespējams arī citu aizliegtu vielu ražotnes? Bet kopumā nolaižas rokas, ar to, ka suņi rej, bet karavāna iet tālāk. Tāpēc LV esam tur kur mēs esam, cilvēki dēļ naudas, varas gatavi dvēseli pārdot. Sen LV būtu jāņem Gruzijas piemērs, kā Sarkašvilī savā laikā atlaida 100% visus ierēdņus un pieņēma darbā, tādus, kas vēlas strādāt, palīdzēt nelaimē nonākušajiem. Skumji bet fakts, kas tagad būs ar nepamatoto kriminālprocesu? labi izbeigs, bet soda reģistros dati paliks, ka pret kundzi šāds process ir bijis, vai nevienam par šo nebūtu jānes nopietna atbildība?

Atbildēt

Baltis

27.11.2015. 09:23

Kam tiek gatavota silta un auglīga vietiņa latvju nīcā.

Atbildēt

baigi

27.11.2015. 08:23

Ļoti elementārs krim.process, jāpaceļ Meļņa darba laika uzskaites tabele un jāpaskatās vai tajā laikā viņš veica vai neveica dienesta pienākumus, ja nē tad reāls "ielidojums":))

Atbildēt

ahem

27.11.2015. 06:39

»

Ha

Sviests. Aiztur jau izmeklētājs, t.i. procesa virzītājs. Prokurors to visu uzrauga. Ievērojot, ka tagad nav vasara, nekā arī nevienam nebūs. Nu es arī negribētu, ka nešķirtā sieva pēc gada klaiņojumiem ierodas kā nekas nebūtu bijis un šiverē..... Tas ka sieva, nav pamats nākt vīra mājā, lai tur būtu...


Deklarētai personai ir tiesības ierasties kad vēlas - un tas neattiecas tikai uz sievām, tā ka ja negribi pamatu, tad nedeklarē. Tas pats attiecas uz īrniekiem - negribi problēmas, neīrē, jo tiklīdz izīrē, tā viņi ir piedeklarēti.

Ja stāsts ir patiess, tad policija pamatīgi ir pārkāpusi savas tiesības arī aizturēšanas ziņā - bez iemesla un ilgāk par 24h.

Vīrs gan ir lupata, ka nevar nodrošināt savai bijušajai dzīvesvietu un bojā dzīvi saviem bērniem.

Atbildēt

Aigars

27.11.2015. 00:36

»

interesents

un kā ar cigarešu un citu rūpalu piesegšanu, melni


Gribat teikt ka viņš kontrabandu ir piesedzis?

Atbildēt

Pietiek.com ne-reakcija. Abildes vēstule no iesaistītās personas - K.

27.11.2015. 00:26

Kur palika pietiek.com atbildes vēstule no otras iesaistītās puses - vīra K.? Tā tika nosūtīta 26.11.2015 no rīta, atbildot uz pietiek.com saņemto vēstuli, kurā izvēlētie vārdi, uzrunas formas, žargona leksika un izteikumi bija zem katras kritikas? Publicē to. Esi vecis, Lapsa. Un neizdzēs nevienu rindiņu no tā, ko saņēmi vēstulē. Un publicē arī to, ko rakstīji vēstulē pilsonim K. Pietiek tev pašam laikam šoreiz.

Atbildēt

interesents

27.11.2015. 00:25

un kā ar cigarešu un citu rūpalu piesegšanu, melni?

Atbildēt

xxx

26.11.2015. 23:28

Nu un ka ierosināts? Tā arī paliks gaidīt noilgumu.

Atbildēt

Roka roku mazgā, bet cik ilgi?

26.11.2015. 21:39

Malnis arī labi sastrādājies ar tagadējo apsardzes konsultantu bijušo DP specvienības šefu Grabovski.

Atbildēt

Šeherezade - šašliki bašļiki

26.11.2015. 21:26

»

janis

Salacas 14, lidzigi sozinovs rikojas.Par pusdienam


Salacas ielā 14, Rīgā Andrejs Sozinovs tiekās ar Rīgas Latgales iecirkņā priekšnieku Vladimiru Stoļarovu pie šašlikiem apspriežot "darīšanas".

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

15

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

FotoŠis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk. Sākot jau no “paldies Gobzemam, ka tika piekauts kurjers”. Jūs jau sevi un savu vājumu izgaismojat, vienlaikus arī manu spēku. Jūs neesat pamanījuši, mani nelabvēļi, ka nekas no Jūsu paustā neķer mani? Tā ir muļķība to nepamanīt. Un, jo tālāk Jūs ejat, jo lielāks apsmiekls par Jums pašiem. Iziesim pa punktiem.
Lasīt visu...

21

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

FotoLatvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija "Imunitāte pret Covid-19". Raidījums radīja plašu rezonansi sabiedrībā, Veselības ministrija un tās pakļautībā esošās iestādes pieprasīja atsaukt raidījumā izskanējušo informāciju, norādot, ka tā "ir ne tikai maldinoša, bet arī zinātniski nepamatota un vienlaikus sabiedrības veselību apdraudoša".
Lasīt visu...

6

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

Foto4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:
Lasīt visu...

21

Nacionālais jautājums

FotoKas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro siržu, Kurām ticam piedodam?
Lasīt visu...

12

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

FotoTātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts sods. 100 eur vai 1 cents – to mēs nezinām. Sapriecājāmies? Ha.
Lasīt visu...

12

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

FotoValsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....