Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

saule

15.06.2016. 17:59

Beidziet ŠĒROT VECUS rakstus!!!!!!

Atbildēt

12345

15.06.2016. 14:04

2.VSK ir lielākā bedre. Pagaišgad tur mācījos, likās, ka labāka skola nav, bet tad kad aizgāju uz 1.vsk., saprtu cik zemā līmenī bija 2.vsk. 1.vsk. skolotājas ir daudz prasīgākas un gudrākas, un cilvēcīgas, nevis tā kā 2.vsk- tur augstprātīgas, nezinošas skolotājas ar sašpikotām izglītībām. Ir jāskatās uz tagadējo sitāciju, nevis uz to cik laba skola bija 2.vsk. Šajā mainīgajā laikā tā ir zaudējusi savu vērtību.

Atbildēt

Krists

15.06.2016. 07:12

Vecais labais teiciens. latvietis vis garšigāk apēdīs latvieti.
Muļķu māja. Būtu labāk strādājuši nevis viens otram acis knābuši ārā.
Būtu labāk domājuši kā sastrādāties nevis katru dienu iet uz darbu un domā kā viens otram ieriebt.
Mēs tā esam te tik cik esam un tad vēl kā mazi bērni viens ar otru kasās.
Grūti man šito izprast. Cilvēki mīļie cik jums ir gadu????

Atbildēt

Jodo

14.06.2016. 23:11

»

Zirneklis

Gribu pievienoties visam šim vājprātam kas notiek,bet tas jau ir bijis agrāk arī!Atceros tādu izpildirektoru Mačukānu,kas arī regulāri brauca ķipa amaiņas braucienos uz citām zemēm par nodokļu maksātāju naudu,un arī bija tā saucamā kabatas nauda,tikai ne jau savējā,personīgās mašīnas remontēja par šādiem...


Tas kungs, kā Jūs sakāt, ļoti dārgi samaksāja par savu kļūdu.... Arī par automašīnu vēl šobaltdien maksā pēc pilnas programmas no savas invalīda pensijas, nevajag tā uztraukties. Taču šodienas "varoņi " gan izpaužas nesodīti...

Atbildēt

Zirneklis

15.07.2015. 23:04

Gribu pievienoties visam šim vājprātam kas notiek,bet tas jau ir bijis agrāk arī!Atceros tādu izpildirektoru Mačukānu,kas arī regulāri brauca ķipa amaiņas braucienos uz citām zemēm par nodokļu maksātāju naudu,un arī bija tā saucamā kabatas nauda,tikai ne jau savējā,personīgās mašīnas remontēja par šādiem līdzekļiem,un vēl nezin ko darīja!Tad jau jāceļ cik gadi augšā lai redzētu kāda nauda un līdzekļi izšeptēti!Diez kā tur beidzās tam kungam,atmaksāja domei par sasisto mašīnu,vai arī norakstīja?Tas jau būtu tik normāli!

Atbildēt

Artūrs

15.07.2015. 13:13

»

saldeniece

Varbūt beigsim to tirgu, Saldū ir arī citas labas skolas,tāda sajūta, ka citu skolu Saldū nav. Cik zināms 2. vsk.jau turpinās strādat, bet likvidēta esot sākumskola. Runā, ka šos komentārus raksta pati 2. vsk


Vai Jūs pārstāvētu - Druvas vsk. vai varbūt kādus cilvēkus no domes, piemēram, Levicus? Tā izklausās. Saldū - palikusi tikai 1. vidusskola. Kurai reitingi jau pāris gadus strauji, strauji krītas...Paldies Dievam, ka tika atņemts ģimnāzijas statuss. Savukārt Saldus 2.vidusskola gadus 3 bija starp TOP10 Latvijas vidusskolām. Un par to, kas Jums būtu "Cik zināms...", tiešām nepareizi ziniet, jo 2.vidusskola - nestrādās, vsk. klases tiek slēgtas un skolu pārsauks par Saldus 2. pamatskolu. Manāmi var just, ka Druva, 1.vsk. - nespēj panest labu konkurenci, jau vairākus gadus stipri atpaliekot...tad nu izmantojot savus cilvēkus domē - ķērušies pie 2.vsk. "slēgšanas/likvidācijas" metodes.

Šeit atkal šķiet dīvaini nedaudz cits aspekts...

Pēdējos gados Saldus novada pašvaldība, Saldus 2.vidusskolā ir ielikusi ļoti daudz - izremontēti vairāki kabineti, gandrīz visi gaiteņi, trepes.. Veikta pilna renovācija... Tiešām skaistākā, sakoptākā skola gan ārēji, gan iekšēji... tur ieguldīti simtiem tūkstoši euro. Jāpiebilst, ka renovācija pabeigta vien pagājušajā gadā...

Tas rada neizpratni - kādēļ vidusskolu, kurā ieguldīts tik daudz, kurai ir labi sasniegumi.. tagad slēgt? Tad vai bija vērts ieguldīt?

Jā, skola pastāvēs...tikai, te būtība ir par to, ka būtu viena skola, kur Saldū bērns varētu no 1.-12.kl. izmācīties nenomainot skolu. Tomēr, manuprāt, šķiet, ka laikam vien tiešām kolēģi no domes (citām skolām) tik tiešām sabijās, ka ja ļautu 2.vsk. eksistēt ar 1.-12.kl. - viņu skolas pāris gadu laikā ciestu strauju sarukumu...

Skumji.

Paldies visiem, kuri Saldū runā par šīm un citām lietām/NElietām, kas (NE)notiek...par tiem, kas cenšas kaut ko mainīt! Lai izdodas!

VEIKSMI un IZTURĪBU SALDUS 2.VIDUSSKOLAS vadībai, lai izdodas, lai notiek brīnums un izdodas saglabāt VIDUSSKOLAS statusu un likt Rassismam kaut reizi aprauties...

Atbildēt

Zaglis

02.07.2015. 20:03

»

oļģerts

Manuprāt ir jāsāk protestēt pie Saldus domes ēkas


Ja jau Tu tik informēts, sauc zagļus vārdos un ziņo Valsts policijai vai "Knābim"

Atbildēt

emils

30.06.2015. 10:53

»

dubras meli

Ir dokumenti kuri apstiprina ,ka dubra tomēr saņēma komandējuma jeb tā saukto dienas naudu no Saldus novada domes grāmatvedības,un summa ir pieklājīga,pat lielāka par paredzēto.Dubra melo katru dienu,un par to ar saņem algu(ļoti lielu),jo citu neko viņš neprot


Kā parasti Interneta komentāros katrs izsaka savu sirdssāpi, lielāku vai mazāku, vairāk vai mazāk pamatotu faktos. Lai cik grūti nebūtu, izlasīju visus, un šis komentārs bija viens no retajiem par konkrētā raksta tēmu. Ar to arī apsveicu!
Tieši tā arī ir mūsu laiku problēma. Informācija gūzmā spēt izvētīt un atrast faktus un patiesību.
Nesmukums jau nav tajā, ka Dubra brauca uz Gruziju kā izpilddirektoru organizācijas valdes loceklis, nesmukums ir faktā, ka par to viņam tika maksāta komandējuma nauda no pašvaldības budžeta, kam nav nekāda juridiskā pamatojuma.

Atbildēt

dubras meli

27.06.2015. 10:38

Ir dokumenti kuri apstiprina ,ka dubra tomēr saņēma komandējuma jeb tā saukto dienas naudu no Saldus novada domes grāmatvedības,un summa ir pieklājīga,pat lielāka par paredzēto.Dubra melo katru dienu,un par to ar saņem algu(ļoti lielu),jo citu neko viņš neprot.

Atbildēt

Ance

19.06.2015. 22:24

»

Zane

paklau, viegli dzīvot šitā cilvēkus apģengājot? Tiešām pašiem neriebjas gvelzt visādus murgus...


Zanīt, kur tad ir viņu dižie darbi? Iestāžu slēgšana? Gudra runāšana? Ja būtu šie cilvēki tik izdarīgi un gudri, iestādes nebūtu jāslēdz ciet un cilvēkiem jābrauc prom. Ja šī Latvijas valsts būtu tik strādīga un gudra kā mums pašiem patīk domāt, tā nebūtu nabadzīgākā ES valsts ar vismazākajām algām un pensijām, mirstošiem laukiem un slēgtām skolām un kultūras centriem. Tā kā nerunā nu gudri par šo cilvēku "labajiem darbiem". Ja tie būtu gudri un saprātīgi cilvēki, bez nosliecēm uz korupciju, viņi atļautu strādāt iestādēm, kas strādā labi (kā to darījusi Saldus 2.vidusskola) un neiznīcinātu tādus darbiniekus kā Dz.Beijere. Un tie kas "sēž portālos"- apsveicu viņus! Tie vēl ir daži cilvēki, kuriem šajā sabiedrībā interesē kas cits, kā pašu labums... Paldies tiem saldeniekiem, kas uzraucas par savu pilsētu un par to runā.

Atbildēt

dace

19.06.2015. 09:21

Pietiek.com. lūdzu painteresēties kāpēc jau vairāk kā gadu nekur nav atrodama saldus radio vadītaja alga, visiem ir majaslapā www.saldus.lv viņam nav. un kāds ir šī cilvēka darba laiks, esmu gājusi reizes 4 viņš nekad nav darbā.citi darbinieki saka, ka viņam ir īpašs darba laiks. vai viņam kā rasas velešanu saraksta biedram ir īpašs darba laiks un īpaša alga kas ir jatur kā noslēpums

Atbildēt

ex saldus

19.06.2015. 09:01

te būtu jāprecizē virsraksta teksts- Saldus novada domē izrēķinās ar pilnīgi visiem , kas uzdrošinās domāt citādi, nekā vadībā sēdošie.
Varam minēt neskaitāmus piemērus...par nopratināšanas un pazemošanas procedūrām rassas kabinetā jau zināms sen.arī par to kā viņa aprunā un neciena savus darbiniekus, jo baidās no gudrākiem un spējīgākiem. bet visi viņas darbi jau ir rezultējušies un atstājuši neatgriezeniskas sekas uz viņu pašu.
par pārējiem. konuševskis ir zemāks par zāli, un ielīdis savai priekšniecei ...tā vien šķiet ka no rīta pirmais ko dara, skrien viņai roku nobučot.pie lēmumu pieņemšanas netiek uzlūgts,pie darbinieku aprunāšanas gan. nu jā , un vēl viņu aizsūta puķes pasniegt tur, kur pašai negribas iet..
kļavai vecmeitas sindroms smadzenēs ir izdarījis stiprus bojājumus, viņas idejas ir vienkārši vājprāts. nu ja tāda tiek pie teikšanas tad tiešām ir vāks..
daudz pieminētie levici arī visu laiku tur ziepju gabaliņu kabatā, kad vajag ātri ieziepē, jo kur tad ies tāda lauku skolotāja bez valodām un izglītības.
dubra parasts ķēdes suns, melnā darba paveicējs, to arī apzinās, bet arī, kur tad ies...
nākamās vēlēšanas tuvojas, rassa zin, ka viņai nekas nespīd, ātri jāpaspēj visus pasūtījumus nokārtot/ne jau par velti protams/ un visiem atriebties arī vēl jāpaspēj...
Paši viens otru slavē,puķītes pasniedz, rakstiņus raksta, cik viss brīnišķīgi undomā ka tauta ir pilnīgi muļķi.tā nav,tauta visu redz un saprot,un par jums smejās!
novēlu visiem, kuri cenšas tur saldū ko mainīt un neklūsēt- lai jums pietiek spēka un veselības, nepadoties. stāstiet visiem par to vājprātu, uzkundzēšanos, necieņu, augstprātību. mainiet , ko varat izmainīt, jo cik dzirdam , tauta ir nogurusi..

Atbildēt

Piekrītu

19.06.2015. 00:02

»

vietējais

naivuļi kas vēl tic Kļavas kundzei


Drīz nāks Kļavas valdīšanas laiks un tas būs vēl briesmīgāks kā Rassas impērija...

Atbildēt

Arī saldeniece

19.06.2015. 00:01

»

saldeniece

Varbūt beigsim to tirgu, Saldū ir arī citas labas skolas,tāda sajūta, ka citu skolu Saldū nav. Cik zināms 2. vsk.jau turpinās strādat, bet likvidēta esot sākumskola. Runā, ka šos komentārus raksta pati 2. vsk


Kuras tad ir tās citas "labās skolas"? Visas jau drīz būs ciet. Palikusi vien 1.vidusskola, vairāk izvēles Saldus bērniem nebūs. Pēdējais, kas pamet Saldu, lai izslēdz gaismu! Lai Rassa ar savu komandu tumsā vieni sēž.

Atbildēt

anna

18.06.2015. 21:38

»

nu

Iedzīvotāju skaits


finanšu policijas Saldus iecirknis ...NEKO NEDARĪS

Atbildēt

Zane

18.06.2015. 17:41

»

no jaunlutriniem

Klava ilze - socialisma produkts. Dzivo ka kolhoza laikos - zog un nekaunas par to.Brien ka padomju tanks, sava cela iznicinot visu, kas sai nepatik. Tai skaita skolas. 2009. gada sledza mazas skolas, kuras bija nepietiekoss audzeknu skaits. Klavas dzimta Jaunlutrinu pamatskola ar daziem desmitiem bernu...


paklau, viegli dzīvot šitā cilvēkus apģengājot? Tiešām pašiem neriebjas gvelzt visādus murgus?

Lasu un brīnos šitos komentārus, nu kur var tik negatīvi cilvēki būt!
Kļavu Ilzi, Beļkeviču, Levicu pāri pazīstu ilgi, nu nezinu gan- ne viņi ko nozaguši ne rokas klēpī sēž salikuši. Cītīgi gan strādā, un viņiem tas sanāk! un ir paprāvs pulciņš cilvēku, kam vienkārši skauž, un tā vietā, lai savas pēcpuses kustinātu, sēž portālos un d...š! Būtu tikmēr ko darījuši! Bet, ak vai- bez smadzenēm jau grūti :D

Atbildēt

vajag svaigu gaisu

17.06.2015. 23:45

Jūs taču redzat kas notiek kad ilgstoši elpo unguru smaku ,piedodiet gaisu.Pat ļoti ,ļoti pieredzējuši skolotāji balso par skolu likvidāciju,par bērnu likvidāciju,par Latvijas likvidāciju.Neticu ka tik pieredzējuši,gudri ,vienkārši par nākotni domājoši pedagogi(skolotāji pēc sirdsapziņas)varētu pieņemt tādus lēmumus bez sapī'pēšanās...belkevičš,kļava ,levicu pāris,mūzikas skolas direktors.....bet tā taču unguru smaka...

Atbildēt

saldeniece

17.06.2015. 19:04

Varbūt beigsim to tirgu, Saldū ir arī citas labas skolas,tāda sajūta, ka citu skolu Saldū nav. Cik zināms 2. vsk.jau turpinās strādat, bet likvidēta esot sākumskola. Runā, ka šos komentārus raksta pati 2. vsk.

Atbildēt

no jaunlutriniem

17.06.2015. 18:55

Klava ilze - socialisma produkts. Dzivo ka kolhoza laikos - zog un nekaunas par to.Brien ka padomju tanks, sava cela iznicinot visu, kas sai nepatik. Tai skaita skolas. 2009. gada sledza mazas skolas, kuras bija nepietiekoss audzeknu skaits. Klavas dzimta Jaunlutrinu pamatskola ar daziem desmitiem bernu pastav vel joprojam un dreife ka vecs kugis.Sasmakusi, sastavejusies lauku skola.Visi, kam ir iespeja, savus bernus suta citas skolas. Klava driz apris Rasu, Dubru un visus parejos. Trula vecmeita. Ko no tadas var gaidit.

Atbildēt

Zorro

17.06.2015. 11:13

Tipiska Pilsetas Mera Attieksme pret Valsti, pret savu Pilsetu un Parejiem Domes Kolegiem.
Vai tiesham personas paliek tadas kad ar tautas palidzibu ir ieveleti dome, ka vinuiem vairs nav ne parko jaatskaitas nevienam un var vienkarshi nenakt uz dabu un braukat pa dazadam tikshanam, bez nekadas publiskas atskaites, nemot vera ka algu sanem no Valsts nodoklu maksataju budzeta.
Kauns ka musu valsti ta Jobana Korupcija ir tik spilgta un tie dazi nelaiz nevienu citu sava darzina...
Valsts parvalde un itseviski to vaditajiem ir jaierobezo ta patvaliba kada viniem pashlaik ir dota ienemot tadus amatus. Viniem ir jaatskaitas Valstij un it ipashi Publikai Latvijas Valsts iedzivotajiem pa padarito darbu, ka ari publikai ir jabut iespejai vinus nomainit kad vini nepilda savus pienakumus ar atbildibu un cienu ka tam vajadzetu but !!!

Atbildēt

nekā nebij'

17.06.2015. 11:06

»

!

Neskaties uz kļūdām, bet gan šobrīd uz teksta domu. Neapkauno pats sevi, ģēnij


Ģēnijs slavināja augsto izglītības līmeni un lamāja citus. Bet darīja to ar neskaitāmām kļūdām. Kļūdas traucē uztvert domu un rada sliktu iespaidu par rakstītāju. Saņemies!

Atbildēt

ezis

17.06.2015. 11:05

Izveidosim vēl lielākus novadus un tad bardaks būs vēl lielāks. Ne velti mani senči teica:"Dievs augstu, ķeizars tālu". Saldus novada vadība uzskata, ka viņi var atļauties visu un likums uz viņiem neattiecas. Neatbildēt uz iedzīvotāju iesniegumiem, sūdzībām, "savējo aizstāvēšana" un citādi domājošo "iznīcināšana" - tā ir ierasta lieta.

Atbildēt

!

17.06.2015. 09:59

»

klau, ģēnij!

Kā Tu nokārtoji eksāmenus ar tik daudzām kļūdām, mazizglītotais? Tak ne jau šo skolu absolvēji? Nedari kaunu


Neskaties uz kļūdām, bet gan šobrīd uz teksta domu. Neapkauno pats sevi, ģēnij.

Atbildēt

nu

16.06.2015. 17:02

»

Andris

Dzīvoju ārzemēs veicu nelielu aptauju te...


Iedzīvotāju skaits??
Vecie pazūd jaunie ar pazūd
Mums saldiniekiem vajag vākt pierādījumus un sūtīt finanšu policijai tad tik kas sāks notikt...

Atbildēt

Andris

16.06.2015. 16:48

Dzīvoju ārzemēs veicu nelielu aptauju te
Ar varas vīriem,un iedzīvotājiem par šādu tēmu skolu slēgšanu un korupcijas skandālu
Te neviens nemācēja atbildēt kas ir skolas slēgšana vai korupcija

Ir jāsāk darīt nevis tikai ārdīties ar muti...
Saldus iedzīvotāju skaits turpina samazināties un kā tas notiek ļoti strauji.

Atbildēt

es ar pēteris

16.06.2015. 09:46

Varjau saprast kāpēc esošā domes valdība likvidēja Saldus 2.vidusskolu,jo šiem neizglītotajiem mošķiem ir paniskas bailes no tiem kas mācās.Saldus 2.vidusskola bija vīenīgā novadā kur pēc pilnas programmas mācījās fiziku,ķimiju,bioloģiju.vienīgā skola kurai vienmēr bija lieli starptautiski projekti ,vienīgā skola kur direktore un skolotāji regulāri katru gadu mācījās visdažādākajās Eiropas valstīs...Un tas arī bija belkevičam,kļavai ,leviciem un tiem pārejiem absolūti nepanesami.Un tas ka jau tagad rassa kalpo kļavai jau atklāti redzams...

Atbildēt

Jānis

16.06.2015. 01:25

Nebŗīnos par Pēteri Dubru ,redzot viņa algu var saprast viņu,jo ar viņa izglītību un saprašanu tā jau ir pasaka.Gatavs sūdus par to ēst,un kādu iznīcināt pat tīrais nieks.Rassa ar savu slimību jau sen veselo saprātu zaudējusi.Bet ko darīja Dzintras kolēģi,kad viņu pazemoja,atlaida no darba...Sēdēja slapjās biksēs...gan jau mani neaiztiks...Te nu lūk nākotnes Latvija.Labi ka tūlīt būs migranti klāt ,un viņi jau vairs nesapratīs kāpēc jābaidās no tādiem dubrām....??

Atbildēt

oļģerts

15.06.2015. 22:31

Manuprāt ir jāsāk protestēt pie Saldus domes ēkas.
Pieprasot RASSAS un visu to viņas pakalpiņu atlaišanu, neaizmirstot arī lielos zagļus no NAMU pārvaldes.

Atbildēt

es domāju

15.06.2015. 21:31

es domāju ka nākošie mācīties uz Gruziju dosies vai nu konuševskis vai zabludovskis.arī šie rassas ķēdes suņi cenšas cik nu var izkalpoties..bet vēl labāk jau būtu uz Ziemeļkoreju...

Atbildēt

Izglītības speciāliste

15.06.2015. 20:35

Tiem, kas interesē skolu reforma Saldus Novadā!
http://www.lsm.lv/lv/raksts/latvija/zinas/saldus-novada-kjeras-klat-vidusskolu-reorganizacijai.a75705/#comments
Pirms gada izveidotā "darba grupa" vispār neminēja Saldus 2.vidusskolas slēgšanu kā iespējamu. Tik mainīgas un nepastāvīgas ir izglītības reformas Saldū.

Atbildēt

Atbilde Marim

15.06.2015. 20:25

»

maris

palasot komentārus man kauns par mūsu cilvēku domu plūdiem. tāda sajūta ka komentētāji ir ar 4 augstākajām izglītībām un katrs pārvalda 3 svešvalodas. paskataties uz sevi no malas pirms izgāžat savu žulti pār cilvēkiem kurus esat redzējuši un pazīstat tikai no citu "pilsoņu" runām. tā laikam ir mūsu...


Man tiešām ir divas augstākās izglītības, maģistra grāds un trīs svešvalodas (divas no tām profesionālā līmenī ar iegūtiem diplomiem). Un, spriežot pēc pieredzes un iegūtās izglītības ārzemju universitātē, varu viennozīmīgi apgalvot, ka zināšanām un izglītībai ir nozīme. Valsti un sabiedrību nevar vadīt cilvēki, kuriem nav attiecīgu zināšanu un izglītības. Vai Tu atļautos operēt vēzi bez medicīnas diploma vai tulkot grāmatas bez tulka diploma un valodu zināšanām? Tad kāpēc pilsētas Domi var vadīt cilvēki, kuriem pilnīgi nav nekādu zināšanu par jomām, ko viņi pārstāv un vada? Un tā nav nekāda "žults" izgāšana, bet gan loģisks secinājums, kas izriet no absolūtās patvaļas un haosa, kas valda Saldus (un daudzu citu novadu) domēs.

Atbildēt

Madinietis

15.06.2015. 20:24

Shadas probleemas ir lielaakajaa Latvijas daljaa. Arii Madonaa kur domes meers A.Celapiters jau laiciigi pirms veeleeshanaam visiem pazinjoja, ka buus meers un ir! Kur lobee pashvaldiibas uznjemuma vadiitaju Lucaanu kursh uznjeemumu Madonas namsaimnieks novedis liidz bankrotam. Kur arii taisaas sleegt skolu it ka apvienojot. Kur konkursos uz pashvaldiibas darbavietaam uzvar vienotiibai lojaalie. Kur pashvaldiibas shoferis ir izbijis policists , kursh tika nokjerts vedot kontrabandas alkaholu ar pashvaldiibas transportu. Vienaa teikumaa sakot- organizeetaa noziedziiba!!!

Atbildēt

maris

15.06.2015. 19:20

palasot komentārus man kauns par mūsu cilvēku domu plūdiem. tāda sajūta ka komentētāji ir ar 4 augstākajām izglītībām un katrs pārvalda 3 svešvalodas. paskataties uz sevi no malas pirms izgāžat savu žulti pār cilvēkiem kurus esat redzējuši un pazīstat tikai no citu "pilsoņu" runām. tā laikam ir mūsu sabiedrības problēma ka par citiem visu zinām labāk.........

Atbildēt

piekrītu

15.06.2015. 18:36

»

Tautas vara(demokratija)

Tauta tiek čakarēta,ja nav caurspīdīguma un vispār pašvaldībām vajadzētu izlikt vestibīlā uz ziņojumu dēļā,kā tiek tērēta pašvaldības nauda visas tautas apskatei,un jāpārtrauc shēmošana


Es jau 15 gadus kā prom no Saldus un Latvijas un ziniet, tadas korupcijas un patvalas ka Latvijā nav nekur. Visur citur Eiropa amatpersonas atskaitas, kur un ka nodoklu nauda tiek tereta. Un bijusie komunisti ar agronomu izglitibam ari nekur citur pie varas nav.

Atbildēt

Elza

15.06.2015. 18:29

»

Saldus Vārda Brīvība

Kāda Saldū ir "Vārda brīvība"? - Nekāda


Saldus zeme jau mēnešus atpakaļ pārstāja publicēt skandālu ar 2.visusskolu, kultūras namu, Utt. Domes pretinieku viedokļus ir jāslēpj par visām varītēm. Kam tāda avīze vispār vajadzīga, ja vienīgās publicējams ziņas ir talka Zirņos vai stārķu atlidošana Nigrande?

Atbildēt

atbilde Es

15.06.2015. 18:24

»

Es

Nu tad Saldus iedzīvotāj - sāc ar sevi, jo kurš gan cits šos analfabētus ievēl


Tiesa, paši saldenieki ievēl tādus Dubras, Rassas, Kļavas un Konusevskus. Bet vai ir liela izvēle par ko vēlēt? Piedodiet, lielākā daļa iedzīvotāju Latviju jau ir Pametuši. Padomājiet pirms balsojiet nākošās vēlēšanās. Vai muzikantiem un suņu vīriem ir pietiekošas zināšanas, izglītība un valodu prasmes, lai lemtu par miljoniem un visu iedzīvotāju nākotni?

Atbildēt

Atbilde Genocvalei

15.06.2015. 18:18

»

Genocvale

Vispār jau braukt uz Gruziju nav nekāds noziegums. Un vēl ir tāds termins ''konfidenciāla informācija


Sava brīvajā laikā un par savu naudu- uz priekšu! Bet šis tomēr nebūs tas gadījums. Starp citu, cilvēku deportācijas un gāzes kameras arī bija "konfidenciāla informācija". Vislabāk jau ne par ko nerunāt. Nedod Dievs, ka Rassa sadusmojies.

Atbildēt

Bijusī Saldus iedzīvotāja

15.06.2015. 18:13

»

malēnietis

Alūksnē notiek tas pats. Mērs vecs komuņaga, kolhoza priekššēdis, vietnieks traktorists, ar grūtībām profeni beidzis, izpiddirektrise piena vedēja bez izglītības, bet miljonus "groza", kredītus ņem uz nebēdu un bāž visās šķirbas, novadu vienkārši iznīcina. Kas šitos blēžus un nejēgas apturēs...


Maleniet, sāciet par to runāt un Rakstīt. Beidzot taču arī Latvijā ir jārunā un jācīnās pret varas patvaļu un korupciju, citādi kā bijām nabadzīgākā Eiropas nācija tā arī paliksim.

Atbildēt

absolvente

15.06.2015. 18:09

»

Izdomā sev niku.

Neraksti to ko nezini un kaut kur viena tante teica. Multimēdiju programma nebeidzās, bet samazinājās skolnieku skaits 10.klasē, daži aizgāja prom no Druvas citi izvēlējās, pāriet uz citu novirzienu skolas ietvaros. Tie kas palika tie arī turpināja mācīties...


Komercizglītība 2.vidusskola bija desmitgades projekts. Es pabeidzu šo klasi, kurā mācījās gandrīz 30 skolēni ikgadu un tā deva lieliskas pamatzināšanas ne tikai vidusskolas priekšmetos, bet arī komercizglītība. Ja Dome šo novirzienu nebūtu aizliegusi, komercklase vēl joprojām pastāvētu. Tā kā nav ko šo izglītību vispār salīdzināt ar Druvas viengadīgo multimediju projektu, kas ir jau beidzies vēl pat īsti nesācies.

Atbildēt

"fufelis"

15.06.2015. 16:50

»

Izdomā sev niku.

Neraksti to ko nezini un kaut kur viena tante teica. Multimēdiju programma nebeidzās, bet samazinājās skolnieku skaits 10.klasē, daži aizgāja prom no Druvas citi izvēlējās, pāriet uz citu novirzienu skolas ietvaros. Tie kas palika tie arī turpināja mācīties...


druvas multimēdiji tad arī ir pēdējais fufelis, ja klase bija jāapvieno, plus vēl multimēdiju klasē no 20 skolēniem palikuši 7. vai tas ir normāli? pirms sāc nosodīt 2vsk komerczinību programmu, padomā cik ilgi tā programma ir bijusi salīdzinājumā ar druvas multimēdijiem! Padomā divreiz

Atbildēt

visu sapratu

15.06.2015. 16:40

Palasīju komentārus un sapratu ,kāpēc šis vīrelis tika sūtīts uz Gruziju.Tur viņš bija aizdevies apmeklēt biedru STAĻINA UN BERIJAS muzejus.Izzināt kā apmelot,pazemot savus līdzcilvēkus,kā safabricēt lietas un galu galā ja izdodas ,tad kādam arī nagus nomaukt....Cik cilvēkus jau šis rassas un dubras tandēms jau ir novedis slimnīcā....Vai nav pienācis laiks jau par to arī atbildēt....

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

FotoEs pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju loma un funkcija mūsdienu ekonomikā ir būtiski paplašinājusies. Bankas pilda funkcijas, kas ir svarīgas ne tikai tautsaimniecības ilgtspējīgai attīstībai, bet banku biznesa modeļu ilgtspēja, tai skaitā kreditējot mazos un vidējos uzņēmumus gan Rīgā, gan reģionos, var būt veiksmes pamats Latvijas ekonomikas un finanšu sektora attīstībai arī nākotnē.
Lasīt visu...

21

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

FotoKoronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu mēs bijām pieraduši dzīvot, pirms vīruss skāra mūs pašus, tuviniekus, paziņas, tuvākajā laikā neatgriezīsies. Daudziem no mums ir pilnībā mainījušās darba gaitas. Liela daļa ir sākusi strādāt no mājām, taču arī tas nav viegli. Sabiedrība deviņu mēnešu laikā ir nogurusi, un ziņas no kaimiņvalstīm, kur atkal ir augsti saslimšanas radītāji, liek bažīties, vai vispār mēs atgriezīsimies pie tās dzīves, kas bija pirms vīrusa izraisītās pandēmijas.
Lasīt visu...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...