Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

saule

15.06.2016. 16:59

Beidziet ŠĒROT VECUS rakstus!!!!!!

Atbildēt

12345

15.06.2016. 13:04

2.VSK ir lielākā bedre. Pagaišgad tur mācījos, likās, ka labāka skola nav, bet tad kad aizgāju uz 1.vsk., saprtu cik zemā līmenī bija 2.vsk. 1.vsk. skolotājas ir daudz prasīgākas un gudrākas, un cilvēcīgas, nevis tā kā 2.vsk- tur augstprātīgas, nezinošas skolotājas ar sašpikotām izglītībām. Ir jāskatās uz tagadējo sitāciju, nevis uz to cik laba skola bija 2.vsk. Šajā mainīgajā laikā tā ir zaudējusi savu vērtību.

Atbildēt

Krists

15.06.2016. 06:12

Vecais labais teiciens. latvietis vis garšigāk apēdīs latvieti.
Muļķu māja. Būtu labāk strādājuši nevis viens otram acis knābuši ārā.
Būtu labāk domājuši kā sastrādāties nevis katru dienu iet uz darbu un domā kā viens otram ieriebt.
Mēs tā esam te tik cik esam un tad vēl kā mazi bērni viens ar otru kasās.
Grūti man šito izprast. Cilvēki mīļie cik jums ir gadu????

Atbildēt

Jodo

14.06.2016. 22:11

»

Zirneklis

Gribu pievienoties visam šim vājprātam kas notiek,bet tas jau ir bijis agrāk arī!Atceros tādu izpildirektoru Mačukānu,kas arī regulāri brauca ķipa amaiņas braucienos uz citām zemēm par nodokļu maksātāju naudu,un arī bija tā saucamā kabatas nauda,tikai ne jau savējā,personīgās mašīnas remontēja par šādiem...


Tas kungs, kā Jūs sakāt, ļoti dārgi samaksāja par savu kļūdu.... Arī par automašīnu vēl šobaltdien maksā pēc pilnas programmas no savas invalīda pensijas, nevajag tā uztraukties. Taču šodienas "varoņi " gan izpaužas nesodīti...

Atbildēt

Zirneklis

15.07.2015. 22:04

Gribu pievienoties visam šim vājprātam kas notiek,bet tas jau ir bijis agrāk arī!Atceros tādu izpildirektoru Mačukānu,kas arī regulāri brauca ķipa amaiņas braucienos uz citām zemēm par nodokļu maksātāju naudu,un arī bija tā saucamā kabatas nauda,tikai ne jau savējā,personīgās mašīnas remontēja par šādiem līdzekļiem,un vēl nezin ko darīja!Tad jau jāceļ cik gadi augšā lai redzētu kāda nauda un līdzekļi izšeptēti!Diez kā tur beidzās tam kungam,atmaksāja domei par sasisto mašīnu,vai arī norakstīja?Tas jau būtu tik normāli!

Atbildēt

Artūrs

15.07.2015. 12:13

»

saldeniece

Varbūt beigsim to tirgu, Saldū ir arī citas labas skolas,tāda sajūta, ka citu skolu Saldū nav. Cik zināms 2. vsk.jau turpinās strādat, bet likvidēta esot sākumskola. Runā, ka šos komentārus raksta pati 2. vsk


Vai Jūs pārstāvētu - Druvas vsk. vai varbūt kādus cilvēkus no domes, piemēram, Levicus? Tā izklausās. Saldū - palikusi tikai 1. vidusskola. Kurai reitingi jau pāris gadus strauji, strauji krītas...Paldies Dievam, ka tika atņemts ģimnāzijas statuss. Savukārt Saldus 2.vidusskola gadus 3 bija starp TOP10 Latvijas vidusskolām. Un par to, kas Jums būtu "Cik zināms...", tiešām nepareizi ziniet, jo 2.vidusskola - nestrādās, vsk. klases tiek slēgtas un skolu pārsauks par Saldus 2. pamatskolu. Manāmi var just, ka Druva, 1.vsk. - nespēj panest labu konkurenci, jau vairākus gadus stipri atpaliekot...tad nu izmantojot savus cilvēkus domē - ķērušies pie 2.vsk. "slēgšanas/likvidācijas" metodes.

Šeit atkal šķiet dīvaini nedaudz cits aspekts...

Pēdējos gados Saldus novada pašvaldība, Saldus 2.vidusskolā ir ielikusi ļoti daudz - izremontēti vairāki kabineti, gandrīz visi gaiteņi, trepes.. Veikta pilna renovācija... Tiešām skaistākā, sakoptākā skola gan ārēji, gan iekšēji... tur ieguldīti simtiem tūkstoši euro. Jāpiebilst, ka renovācija pabeigta vien pagājušajā gadā...

Tas rada neizpratni - kādēļ vidusskolu, kurā ieguldīts tik daudz, kurai ir labi sasniegumi.. tagad slēgt? Tad vai bija vērts ieguldīt?

Jā, skola pastāvēs...tikai, te būtība ir par to, ka būtu viena skola, kur Saldū bērns varētu no 1.-12.kl. izmācīties nenomainot skolu. Tomēr, manuprāt, šķiet, ka laikam vien tiešām kolēģi no domes (citām skolām) tik tiešām sabijās, ka ja ļautu 2.vsk. eksistēt ar 1.-12.kl. - viņu skolas pāris gadu laikā ciestu strauju sarukumu...

Skumji.

Paldies visiem, kuri Saldū runā par šīm un citām lietām/NElietām, kas (NE)notiek...par tiem, kas cenšas kaut ko mainīt! Lai izdodas!

VEIKSMI un IZTURĪBU SALDUS 2.VIDUSSKOLAS vadībai, lai izdodas, lai notiek brīnums un izdodas saglabāt VIDUSSKOLAS statusu un likt Rassismam kaut reizi aprauties...

Atbildēt

Zaglis

02.07.2015. 19:03

»

oļģerts

Manuprāt ir jāsāk protestēt pie Saldus domes ēkas


Ja jau Tu tik informēts, sauc zagļus vārdos un ziņo Valsts policijai vai "Knābim"

Atbildēt

emils

30.06.2015. 09:53

»

dubras meli

Ir dokumenti kuri apstiprina ,ka dubra tomēr saņēma komandējuma jeb tā saukto dienas naudu no Saldus novada domes grāmatvedības,un summa ir pieklājīga,pat lielāka par paredzēto.Dubra melo katru dienu,un par to ar saņem algu(ļoti lielu),jo citu neko viņš neprot


Kā parasti Interneta komentāros katrs izsaka savu sirdssāpi, lielāku vai mazāku, vairāk vai mazāk pamatotu faktos. Lai cik grūti nebūtu, izlasīju visus, un šis komentārs bija viens no retajiem par konkrētā raksta tēmu. Ar to arī apsveicu!
Tieši tā arī ir mūsu laiku problēma. Informācija gūzmā spēt izvētīt un atrast faktus un patiesību.
Nesmukums jau nav tajā, ka Dubra brauca uz Gruziju kā izpilddirektoru organizācijas valdes loceklis, nesmukums ir faktā, ka par to viņam tika maksāta komandējuma nauda no pašvaldības budžeta, kam nav nekāda juridiskā pamatojuma.

Atbildēt

dubras meli

27.06.2015. 09:38

Ir dokumenti kuri apstiprina ,ka dubra tomēr saņēma komandējuma jeb tā saukto dienas naudu no Saldus novada domes grāmatvedības,un summa ir pieklājīga,pat lielāka par paredzēto.Dubra melo katru dienu,un par to ar saņem algu(ļoti lielu),jo citu neko viņš neprot.

Atbildēt

Ance

19.06.2015. 21:24

»

Zane

paklau, viegli dzīvot šitā cilvēkus apģengājot? Tiešām pašiem neriebjas gvelzt visādus murgus...


Zanīt, kur tad ir viņu dižie darbi? Iestāžu slēgšana? Gudra runāšana? Ja būtu šie cilvēki tik izdarīgi un gudri, iestādes nebūtu jāslēdz ciet un cilvēkiem jābrauc prom. Ja šī Latvijas valsts būtu tik strādīga un gudra kā mums pašiem patīk domāt, tā nebūtu nabadzīgākā ES valsts ar vismazākajām algām un pensijām, mirstošiem laukiem un slēgtām skolām un kultūras centriem. Tā kā nerunā nu gudri par šo cilvēku "labajiem darbiem". Ja tie būtu gudri un saprātīgi cilvēki, bez nosliecēm uz korupciju, viņi atļautu strādāt iestādēm, kas strādā labi (kā to darījusi Saldus 2.vidusskola) un neiznīcinātu tādus darbiniekus kā Dz.Beijere. Un tie kas "sēž portālos"- apsveicu viņus! Tie vēl ir daži cilvēki, kuriem šajā sabiedrībā interesē kas cits, kā pašu labums... Paldies tiem saldeniekiem, kas uzraucas par savu pilsētu un par to runā.

Atbildēt

dace

19.06.2015. 08:21

Pietiek.com. lūdzu painteresēties kāpēc jau vairāk kā gadu nekur nav atrodama saldus radio vadītaja alga, visiem ir majaslapā www.saldus.lv viņam nav. un kāds ir šī cilvēka darba laiks, esmu gājusi reizes 4 viņš nekad nav darbā.citi darbinieki saka, ka viņam ir īpašs darba laiks. vai viņam kā rasas velešanu saraksta biedram ir īpašs darba laiks un īpaša alga kas ir jatur kā noslēpums

Atbildēt

ex saldus

19.06.2015. 08:01

te būtu jāprecizē virsraksta teksts- Saldus novada domē izrēķinās ar pilnīgi visiem , kas uzdrošinās domāt citādi, nekā vadībā sēdošie.
Varam minēt neskaitāmus piemērus...par nopratināšanas un pazemošanas procedūrām rassas kabinetā jau zināms sen.arī par to kā viņa aprunā un neciena savus darbiniekus, jo baidās no gudrākiem un spējīgākiem. bet visi viņas darbi jau ir rezultējušies un atstājuši neatgriezeniskas sekas uz viņu pašu.
par pārējiem. konuševskis ir zemāks par zāli, un ielīdis savai priekšniecei ...tā vien šķiet ka no rīta pirmais ko dara, skrien viņai roku nobučot.pie lēmumu pieņemšanas netiek uzlūgts,pie darbinieku aprunāšanas gan. nu jā , un vēl viņu aizsūta puķes pasniegt tur, kur pašai negribas iet..
kļavai vecmeitas sindroms smadzenēs ir izdarījis stiprus bojājumus, viņas idejas ir vienkārši vājprāts. nu ja tāda tiek pie teikšanas tad tiešām ir vāks..
daudz pieminētie levici arī visu laiku tur ziepju gabaliņu kabatā, kad vajag ātri ieziepē, jo kur tad ies tāda lauku skolotāja bez valodām un izglītības.
dubra parasts ķēdes suns, melnā darba paveicējs, to arī apzinās, bet arī, kur tad ies...
nākamās vēlēšanas tuvojas, rassa zin, ka viņai nekas nespīd, ātri jāpaspēj visus pasūtījumus nokārtot/ne jau par velti protams/ un visiem atriebties arī vēl jāpaspēj...
Paši viens otru slavē,puķītes pasniedz, rakstiņus raksta, cik viss brīnišķīgi undomā ka tauta ir pilnīgi muļķi.tā nav,tauta visu redz un saprot,un par jums smejās!
novēlu visiem, kuri cenšas tur saldū ko mainīt un neklūsēt- lai jums pietiek spēka un veselības, nepadoties. stāstiet visiem par to vājprātu, uzkundzēšanos, necieņu, augstprātību. mainiet , ko varat izmainīt, jo cik dzirdam , tauta ir nogurusi..

Atbildēt

Piekrītu

18.06.2015. 23:02

»

vietējais

naivuļi kas vēl tic Kļavas kundzei


Drīz nāks Kļavas valdīšanas laiks un tas būs vēl briesmīgāks kā Rassas impērija...

Atbildēt

Arī saldeniece

18.06.2015. 23:01

»

saldeniece

Varbūt beigsim to tirgu, Saldū ir arī citas labas skolas,tāda sajūta, ka citu skolu Saldū nav. Cik zināms 2. vsk.jau turpinās strādat, bet likvidēta esot sākumskola. Runā, ka šos komentārus raksta pati 2. vsk


Kuras tad ir tās citas "labās skolas"? Visas jau drīz būs ciet. Palikusi vien 1.vidusskola, vairāk izvēles Saldus bērniem nebūs. Pēdējais, kas pamet Saldu, lai izslēdz gaismu! Lai Rassa ar savu komandu tumsā vieni sēž.

Atbildēt

anna

18.06.2015. 20:38

»

nu

Iedzīvotāju skaits


finanšu policijas Saldus iecirknis ...NEKO NEDARĪS

Atbildēt

Zane

18.06.2015. 16:41

»

no jaunlutriniem

Klava ilze - socialisma produkts. Dzivo ka kolhoza laikos - zog un nekaunas par to.Brien ka padomju tanks, sava cela iznicinot visu, kas sai nepatik. Tai skaita skolas. 2009. gada sledza mazas skolas, kuras bija nepietiekoss audzeknu skaits. Klavas dzimta Jaunlutrinu pamatskola ar daziem desmitiem bernu...


paklau, viegli dzīvot šitā cilvēkus apģengājot? Tiešām pašiem neriebjas gvelzt visādus murgus?

Lasu un brīnos šitos komentārus, nu kur var tik negatīvi cilvēki būt!
Kļavu Ilzi, Beļkeviču, Levicu pāri pazīstu ilgi, nu nezinu gan- ne viņi ko nozaguši ne rokas klēpī sēž salikuši. Cītīgi gan strādā, un viņiem tas sanāk! un ir paprāvs pulciņš cilvēku, kam vienkārši skauž, un tā vietā, lai savas pēcpuses kustinātu, sēž portālos un d...š! Būtu tikmēr ko darījuši! Bet, ak vai- bez smadzenēm jau grūti :D

Atbildēt

vajag svaigu gaisu

17.06.2015. 22:45

Jūs taču redzat kas notiek kad ilgstoši elpo unguru smaku ,piedodiet gaisu.Pat ļoti ,ļoti pieredzējuši skolotāji balso par skolu likvidāciju,par bērnu likvidāciju,par Latvijas likvidāciju.Neticu ka tik pieredzējuši,gudri ,vienkārši par nākotni domājoši pedagogi(skolotāji pēc sirdsapziņas)varētu pieņemt tādus lēmumus bez sapī'pēšanās...belkevičš,kļava ,levicu pāris,mūzikas skolas direktors.....bet tā taču unguru smaka...

Atbildēt

saldeniece

17.06.2015. 18:04

Varbūt beigsim to tirgu, Saldū ir arī citas labas skolas,tāda sajūta, ka citu skolu Saldū nav. Cik zināms 2. vsk.jau turpinās strādat, bet likvidēta esot sākumskola. Runā, ka šos komentārus raksta pati 2. vsk.

Atbildēt

no jaunlutriniem

17.06.2015. 17:55

Klava ilze - socialisma produkts. Dzivo ka kolhoza laikos - zog un nekaunas par to.Brien ka padomju tanks, sava cela iznicinot visu, kas sai nepatik. Tai skaita skolas. 2009. gada sledza mazas skolas, kuras bija nepietiekoss audzeknu skaits. Klavas dzimta Jaunlutrinu pamatskola ar daziem desmitiem bernu pastav vel joprojam un dreife ka vecs kugis.Sasmakusi, sastavejusies lauku skola.Visi, kam ir iespeja, savus bernus suta citas skolas. Klava driz apris Rasu, Dubru un visus parejos. Trula vecmeita. Ko no tadas var gaidit.

Atbildēt

Zorro

17.06.2015. 10:13

Tipiska Pilsetas Mera Attieksme pret Valsti, pret savu Pilsetu un Parejiem Domes Kolegiem.
Vai tiesham personas paliek tadas kad ar tautas palidzibu ir ieveleti dome, ka vinuiem vairs nav ne parko jaatskaitas nevienam un var vienkarshi nenakt uz dabu un braukat pa dazadam tikshanam, bez nekadas publiskas atskaites, nemot vera ka algu sanem no Valsts nodoklu maksataju budzeta.
Kauns ka musu valsti ta Jobana Korupcija ir tik spilgta un tie dazi nelaiz nevienu citu sava darzina...
Valsts parvalde un itseviski to vaditajiem ir jaierobezo ta patvaliba kada viniem pashlaik ir dota ienemot tadus amatus. Viniem ir jaatskaitas Valstij un it ipashi Publikai Latvijas Valsts iedzivotajiem pa padarito darbu, ka ari publikai ir jabut iespejai vinus nomainit kad vini nepilda savus pienakumus ar atbildibu un cienu ka tam vajadzetu but !!!

Atbildēt

nekā nebij'

17.06.2015. 10:06

»

!

Neskaties uz kļūdām, bet gan šobrīd uz teksta domu. Neapkauno pats sevi, ģēnij


Ģēnijs slavināja augsto izglītības līmeni un lamāja citus. Bet darīja to ar neskaitāmām kļūdām. Kļūdas traucē uztvert domu un rada sliktu iespaidu par rakstītāju. Saņemies!

Atbildēt

ezis

17.06.2015. 10:05

Izveidosim vēl lielākus novadus un tad bardaks būs vēl lielāks. Ne velti mani senči teica:"Dievs augstu, ķeizars tālu". Saldus novada vadība uzskata, ka viņi var atļauties visu un likums uz viņiem neattiecas. Neatbildēt uz iedzīvotāju iesniegumiem, sūdzībām, "savējo aizstāvēšana" un citādi domājošo "iznīcināšana" - tā ir ierasta lieta.

Atbildēt

!

17.06.2015. 08:59

»

klau, ģēnij!

Kā Tu nokārtoji eksāmenus ar tik daudzām kļūdām, mazizglītotais? Tak ne jau šo skolu absolvēji? Nedari kaunu


Neskaties uz kļūdām, bet gan šobrīd uz teksta domu. Neapkauno pats sevi, ģēnij.

Atbildēt

nu

16.06.2015. 16:02

»

Andris

Dzīvoju ārzemēs veicu nelielu aptauju te...


Iedzīvotāju skaits??
Vecie pazūd jaunie ar pazūd
Mums saldiniekiem vajag vākt pierādījumus un sūtīt finanšu policijai tad tik kas sāks notikt...

Atbildēt

Andris

16.06.2015. 15:48

Dzīvoju ārzemēs veicu nelielu aptauju te
Ar varas vīriem,un iedzīvotājiem par šādu tēmu skolu slēgšanu un korupcijas skandālu
Te neviens nemācēja atbildēt kas ir skolas slēgšana vai korupcija

Ir jāsāk darīt nevis tikai ārdīties ar muti...
Saldus iedzīvotāju skaits turpina samazināties un kā tas notiek ļoti strauji.

Atbildēt

es ar pēteris

16.06.2015. 08:46

Varjau saprast kāpēc esošā domes valdība likvidēja Saldus 2.vidusskolu,jo šiem neizglītotajiem mošķiem ir paniskas bailes no tiem kas mācās.Saldus 2.vidusskola bija vīenīgā novadā kur pēc pilnas programmas mācījās fiziku,ķimiju,bioloģiju.vienīgā skola kurai vienmēr bija lieli starptautiski projekti ,vienīgā skola kur direktore un skolotāji regulāri katru gadu mācījās visdažādākajās Eiropas valstīs...Un tas arī bija belkevičam,kļavai ,leviciem un tiem pārejiem absolūti nepanesami.Un tas ka jau tagad rassa kalpo kļavai jau atklāti redzams...

Atbildēt

Jānis

16.06.2015. 00:25

Nebŗīnos par Pēteri Dubru ,redzot viņa algu var saprast viņu,jo ar viņa izglītību un saprašanu tā jau ir pasaka.Gatavs sūdus par to ēst,un kādu iznīcināt pat tīrais nieks.Rassa ar savu slimību jau sen veselo saprātu zaudējusi.Bet ko darīja Dzintras kolēģi,kad viņu pazemoja,atlaida no darba...Sēdēja slapjās biksēs...gan jau mani neaiztiks...Te nu lūk nākotnes Latvija.Labi ka tūlīt būs migranti klāt ,un viņi jau vairs nesapratīs kāpēc jābaidās no tādiem dubrām....??

Atbildēt

oļģerts

15.06.2015. 21:31

Manuprāt ir jāsāk protestēt pie Saldus domes ēkas.
Pieprasot RASSAS un visu to viņas pakalpiņu atlaišanu, neaizmirstot arī lielos zagļus no NAMU pārvaldes.

Atbildēt

es domāju

15.06.2015. 20:31

es domāju ka nākošie mācīties uz Gruziju dosies vai nu konuševskis vai zabludovskis.arī šie rassas ķēdes suņi cenšas cik nu var izkalpoties..bet vēl labāk jau būtu uz Ziemeļkoreju...

Atbildēt

Izglītības speciāliste

15.06.2015. 19:35

Tiem, kas interesē skolu reforma Saldus Novadā!
http://www.lsm.lv/lv/raksts/latvija/zinas/saldus-novada-kjeras-klat-vidusskolu-reorganizacijai.a75705/#comments
Pirms gada izveidotā "darba grupa" vispār neminēja Saldus 2.vidusskolas slēgšanu kā iespējamu. Tik mainīgas un nepastāvīgas ir izglītības reformas Saldū.

Atbildēt

Atbilde Marim

15.06.2015. 19:25

»

maris

palasot komentārus man kauns par mūsu cilvēku domu plūdiem. tāda sajūta ka komentētāji ir ar 4 augstākajām izglītībām un katrs pārvalda 3 svešvalodas. paskataties uz sevi no malas pirms izgāžat savu žulti pār cilvēkiem kurus esat redzējuši un pazīstat tikai no citu "pilsoņu" runām. tā laikam ir mūsu...


Man tiešām ir divas augstākās izglītības, maģistra grāds un trīs svešvalodas (divas no tām profesionālā līmenī ar iegūtiem diplomiem). Un, spriežot pēc pieredzes un iegūtās izglītības ārzemju universitātē, varu viennozīmīgi apgalvot, ka zināšanām un izglītībai ir nozīme. Valsti un sabiedrību nevar vadīt cilvēki, kuriem nav attiecīgu zināšanu un izglītības. Vai Tu atļautos operēt vēzi bez medicīnas diploma vai tulkot grāmatas bez tulka diploma un valodu zināšanām? Tad kāpēc pilsētas Domi var vadīt cilvēki, kuriem pilnīgi nav nekādu zināšanu par jomām, ko viņi pārstāv un vada? Un tā nav nekāda "žults" izgāšana, bet gan loģisks secinājums, kas izriet no absolūtās patvaļas un haosa, kas valda Saldus (un daudzu citu novadu) domēs.

Atbildēt

Madinietis

15.06.2015. 19:24

Shadas probleemas ir lielaakajaa Latvijas daljaa. Arii Madonaa kur domes meers A.Celapiters jau laiciigi pirms veeleeshanaam visiem pazinjoja, ka buus meers un ir! Kur lobee pashvaldiibas uznjemuma vadiitaju Lucaanu kursh uznjeemumu Madonas namsaimnieks novedis liidz bankrotam. Kur arii taisaas sleegt skolu it ka apvienojot. Kur konkursos uz pashvaldiibas darbavietaam uzvar vienotiibai lojaalie. Kur pashvaldiibas shoferis ir izbijis policists , kursh tika nokjerts vedot kontrabandas alkaholu ar pashvaldiibas transportu. Vienaa teikumaa sakot- organizeetaa noziedziiba!!!

Atbildēt

maris

15.06.2015. 18:20

palasot komentārus man kauns par mūsu cilvēku domu plūdiem. tāda sajūta ka komentētāji ir ar 4 augstākajām izglītībām un katrs pārvalda 3 svešvalodas. paskataties uz sevi no malas pirms izgāžat savu žulti pār cilvēkiem kurus esat redzējuši un pazīstat tikai no citu "pilsoņu" runām. tā laikam ir mūsu sabiedrības problēma ka par citiem visu zinām labāk.........

Atbildēt

piekrītu

15.06.2015. 17:36

»

Tautas vara(demokratija)

Tauta tiek čakarēta,ja nav caurspīdīguma un vispār pašvaldībām vajadzētu izlikt vestibīlā uz ziņojumu dēļā,kā tiek tērēta pašvaldības nauda visas tautas apskatei,un jāpārtrauc shēmošana


Es jau 15 gadus kā prom no Saldus un Latvijas un ziniet, tadas korupcijas un patvalas ka Latvijā nav nekur. Visur citur Eiropa amatpersonas atskaitas, kur un ka nodoklu nauda tiek tereta. Un bijusie komunisti ar agronomu izglitibam ari nekur citur pie varas nav.

Atbildēt

Elza

15.06.2015. 17:29

»

Saldus Vārda Brīvība

Kāda Saldū ir "Vārda brīvība"? - Nekāda


Saldus zeme jau mēnešus atpakaļ pārstāja publicēt skandālu ar 2.visusskolu, kultūras namu, Utt. Domes pretinieku viedokļus ir jāslēpj par visām varītēm. Kam tāda avīze vispār vajadzīga, ja vienīgās publicējams ziņas ir talka Zirņos vai stārķu atlidošana Nigrande?

Atbildēt

atbilde Es

15.06.2015. 17:24

»

Es

Nu tad Saldus iedzīvotāj - sāc ar sevi, jo kurš gan cits šos analfabētus ievēl


Tiesa, paši saldenieki ievēl tādus Dubras, Rassas, Kļavas un Konusevskus. Bet vai ir liela izvēle par ko vēlēt? Piedodiet, lielākā daļa iedzīvotāju Latviju jau ir Pametuši. Padomājiet pirms balsojiet nākošās vēlēšanās. Vai muzikantiem un suņu vīriem ir pietiekošas zināšanas, izglītība un valodu prasmes, lai lemtu par miljoniem un visu iedzīvotāju nākotni?

Atbildēt

Atbilde Genocvalei

15.06.2015. 17:18

»

Genocvale

Vispār jau braukt uz Gruziju nav nekāds noziegums. Un vēl ir tāds termins ''konfidenciāla informācija


Sava brīvajā laikā un par savu naudu- uz priekšu! Bet šis tomēr nebūs tas gadījums. Starp citu, cilvēku deportācijas un gāzes kameras arī bija "konfidenciāla informācija". Vislabāk jau ne par ko nerunāt. Nedod Dievs, ka Rassa sadusmojies.

Atbildēt

Bijusī Saldus iedzīvotāja

15.06.2015. 17:13

»

malēnietis

Alūksnē notiek tas pats. Mērs vecs komuņaga, kolhoza priekššēdis, vietnieks traktorists, ar grūtībām profeni beidzis, izpiddirektrise piena vedēja bez izglītības, bet miljonus "groza", kredītus ņem uz nebēdu un bāž visās šķirbas, novadu vienkārši iznīcina. Kas šitos blēžus un nejēgas apturēs...


Maleniet, sāciet par to runāt un Rakstīt. Beidzot taču arī Latvijā ir jārunā un jācīnās pret varas patvaļu un korupciju, citādi kā bijām nabadzīgākā Eiropas nācija tā arī paliksim.

Atbildēt

absolvente

15.06.2015. 17:09

»

Izdomā sev niku.

Neraksti to ko nezini un kaut kur viena tante teica. Multimēdiju programma nebeidzās, bet samazinājās skolnieku skaits 10.klasē, daži aizgāja prom no Druvas citi izvēlējās, pāriet uz citu novirzienu skolas ietvaros. Tie kas palika tie arī turpināja mācīties...


Komercizglītība 2.vidusskola bija desmitgades projekts. Es pabeidzu šo klasi, kurā mācījās gandrīz 30 skolēni ikgadu un tā deva lieliskas pamatzināšanas ne tikai vidusskolas priekšmetos, bet arī komercizglītība. Ja Dome šo novirzienu nebūtu aizliegusi, komercklase vēl joprojām pastāvētu. Tā kā nav ko šo izglītību vispār salīdzināt ar Druvas viengadīgo multimediju projektu, kas ir jau beidzies vēl pat īsti nesācies.

Atbildēt

"fufelis"

15.06.2015. 15:50

»

Izdomā sev niku.

Neraksti to ko nezini un kaut kur viena tante teica. Multimēdiju programma nebeidzās, bet samazinājās skolnieku skaits 10.klasē, daži aizgāja prom no Druvas citi izvēlējās, pāriet uz citu novirzienu skolas ietvaros. Tie kas palika tie arī turpināja mācīties...


druvas multimēdiji tad arī ir pēdējais fufelis, ja klase bija jāapvieno, plus vēl multimēdiju klasē no 20 skolēniem palikuši 7. vai tas ir normāli? pirms sāc nosodīt 2vsk komerczinību programmu, padomā cik ilgi tā programma ir bijusi salīdzinājumā ar druvas multimēdijiem! Padomā divreiz

Atbildēt

visu sapratu

15.06.2015. 15:40

Palasīju komentārus un sapratu ,kāpēc šis vīrelis tika sūtīts uz Gruziju.Tur viņš bija aizdevies apmeklēt biedru STAĻINA UN BERIJAS muzejus.Izzināt kā apmelot,pazemot savus līdzcilvēkus,kā safabricēt lietas un galu galā ja izdodas ,tad kādam arī nagus nomaukt....Cik cilvēkus jau šis rassas un dubras tandēms jau ir novedis slimnīcā....Vai nav pienācis laiks jau par to arī atbildēt....

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

FotoAtsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par pienākumu sabiedrībai paust savu viedokli.
Lasīt visu...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

12

Mieru, tikai mieru

FotoŠie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik masīva infoterora un valsts terora apstākļos. Piemēram, izrādās (un tas pat netiek vairs slēpts), ka "brīvprātīgi" pieejamās vakcīnas ir ekperimentālas, attiecīgi - vakcinējamie cilvēki piedalās klīniskā eksperimentā. Bez samaksas. Ar risku savai veselībai vai dzīvībai. Pat oficiālajos medijos ir "pasprukusi" šī informācija.
Lasīt visu...

21

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

FotoTā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties pat mēģinājumos uzsākt piespiedu vakcināciju modernizēta totalitārisma stilā, īsumā jānorāda galvenie iemesli, kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19, jo īpaši ar jaunā tipa mRNA vakcīnām.
Lasīt visu...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

15

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

FotoKad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz izvērtās aizraujošas debates starp kaķi un peli teju stundas garumā, turklāt šis ir no tiem gadījumiem, kad abas puses vienlīdz var uzskatīt par kaķi un par peli reizē.
Lasīt visu...

13

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

FotoNozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību tiek gaidīts lēmums par nomas maksas atbalsta piešķiršanu. Vienlaikus pieaug pircēju neapmierinātība ar sortimenta ierobežojumiem un valdības sadārdzināto aizliegto preču iegādes procedūru. Savukārt, uzņēmēji neapmierināti ar preču krājumu iesaldēšanu un aizliegumu nopelnīt tirdzniecības vietu saglabāšanai (komunālie maksājumi, noma).
Lasīt visu...

6

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

FotoCik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...