Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

DD1

01.05.2017. 09:23

»

vai,vai!

Latvijai kārtējo reizi paveicies! Kārtējais āzis par dārznieku


Vai mēs kādi mazohisti, ka mums gribas tādus "āžus" uzturēt? Satversmē sākumā šāds trans nemaz nebija paredzēts. Jāmaina Satversme un jālikvidē Prezidenta institūcija. Neviens pat nepamanīs tās trūkumu.

Atbildēt

gramatvede

30.04.2017. 23:35

»

PIETIEK

Un vēlreiz paldies


Gribu darbu pie Vejona,man ir pieredze inventarizacijas un datu ievadei datora, ja, ari valsts iestade par galveno gramatvedi stradaju,tikai maz maksaja,tagad esmu Anglija, bet ja dosiet darbu,tulit perku bileti un busu atkal LV nodoklu maksatajs un darbu pildisu,var ari ar piemaksu,tas butu jauki...

Atbildēt

uhhh

30.04.2017. 23:29

ne tik prezidenta kanceleja, bet VISAAS MINISTRIJAAS beidzot aizliegt tas STULBASS PIEMAKSAS UN PREEMIJAS / PAR NEKO DARISANU. Attopieties,firmas tadu premiju nav un nebuus. paskatieties Zemkopibas ministrijas piemaksas,vel skaistaka dzive .....

Atbildēt

vai,vai!

28.04.2017. 05:11

Latvijai kārtējo reizi paveicies! Kārtējais āzis par dārznieku!

Atbildēt

Skolotāja

27.04.2017. 21:08

»

Mētriņš

Runā, ka Ivetai par acu pievēršanu tiek atdota novalkāšanai Egitas vecā izbalējusī apakšveļa


Nu bet Ogrē nevienai citai nav tāda firmas apakšveļa, Iveta nedēļām neņem to nost no striķa !

Atbildēt

w

27.04.2017. 21:06

vājoņa monika ļoti intensīvi dara TO?

Atbildēt

Īsta čangaļa gods

27.04.2017. 18:44

»

limuzīns jāņu nakts krāsā

"Tie čangaļi to vecenīti aptīs ap pirkstu


pleskavas puskrieva bandai vēl ir jānopelna:


Vējonis was born on June 15, 1966 in Pskov Oblast to a Latvian father and a Russian mother, while his father was serving in the Soviet army there.

Atbildēt

ne !

27.04.2017. 16:20

»

Niknais

LOPI!!! Uz Sibīriju šitādus


uz Negevas tuksnesi.

Atbildēt

!

27.04.2017. 14:32

labi vismaz ,ka vejainais pagaidam pulstenus nezog un iztiek bez divam frizierem !

Atbildēt

izbrīns

27.04.2017. 14:12

A ko,raimondam prēmijas nedod?

Atbildēt

NLO

27.04.2017. 13:12

»

limuzīns jāņu nakts krāsā

"Tie čangaļi to vecenīti aptīs ap pirkstu


Skatieties latviešu kino! Tā bija vēsturniece.

Atbildēt

DD1

27.04.2017. 12:47

»

jurisx

Viss , kas notiek ap šo mēslu pūzni,liecina par to , ka tas ir jālikvidē kā tautu degradējošs elements


Sen jau saku, ka es bez šaubīšanās atdotu balsi par to partiju, kas ierosinātu likvidēt prezidenta institūciju, lai ietaupītu bezjēdzīgos tēriņus.

Atbildēt

jurisx

27.04.2017. 11:45

Viss , kas notiek ap šo mēslu pūzni,liecina par to , ka tas ir jālikvidē kā tautu degradējošs elements.

Atbildēt

rokoko

27.04.2017. 10:44

»

PIETIEK

Paldies


Tikpat interesanti ir tas, ka divas grāmatvedes 3 !!!! mēnešus veica materiālo vērtību inventarizāciju un to ievadi datorā un par to saņēma piemaksu.... Nav pārspīlēti? Vai materiālo vērtību uzskaite nav grāmatvedes pamatdarbs? Kopš kura laika par datu ievadi grāmatvedības programmā ir jāpiemaksaā

Atbildēt

DD1

27.04.2017. 10:07

"Pirmā lēdija" vairs netaisa skandālus, jo, acīmredzot, panākts kompromiss,- Egitai Kazekai tiek piemaksāts no valsts kabatas, bet Iveta Vējone var gozēties prožektoru gaismā un uz žurnālu vākiem, var iet uz operu ar citiem VIP, demonstrējot "ģimenes idilli".

Atbildēt

Re kā

27.04.2017. 09:58

»

Kļims

Skolā mums mācīja, ka demokrātija ir taisnīga, jo tā esot vairākuma vara. Bet, ja tā ir vairākuma vara – kā gan var būt, ka valsti formāli pārvalda un politiskos procesus virza aptuveni 0,1% pavalstnieku, jo apmēram tāds ir partijnieku īpatsvars mūsu kopējā balsstiesīgo pulkā...


Demokrātiskais ideālisms
Laiku pa laikam sabiedriskajā domā tiek uzkurināta ideoloģiskā konstrukcija, kuru var dēvēt par demokrātisko ideālismu. Konstrukcijas pamatā ir ideālistiska attieksme pret demokrātiju. Respektīvi, tieksme idealizēt īstenību. Īstenība grozās ap demokrātijas konceptu. Tiek idealizēta demokrātija. Rietumu civilizācijā demokrātiskais ideālisms ideoloģiski tiek musināts aizvadītajos apmēram 25-30 gados. Tas ir globālisma demagoģijas laiks, globālo finansu afēru laiks. Šajā laikā dominē ASV centieni pārvaldīt pasauli. Tas ir vienpolārās pasaules iedibināšanas laiks. Tātad planetārā totalitārisma laiks jeb globālisma totalitārisma laiks. Šajā laikā rodas Pasaules Purvs, kā globālismu dēvē Dugins. Demokrātiskais ideālisms kalpo kā ideoloģisks aizsegs minētajam totalitārismam, cilvēkus zombējot ar stāstījumu par demokrātijas vajadzību, demokrātijas pastāvēšanu, demokrātijas neaizstājamību u.tml. Demokrātijas reālā likvidācija tiek aizplīvurota ar demokrātijas slavināšanu – demokrātisko ideālismu.

Atbildēt

rokoko

27.04.2017. 09:48

PIETIEK, pievērsiet uzmanību vecākajai grāmatvedei I.Kancānei un galvenajai grāmatvedei I.Šteinbrikai. I.Kancāne ir saņēmusi piemaksu par to, ka veikusi galvenās grāmatvedes pienākumus, kas nozīmē to, ka galvenā grāmatvede I.Šteinbrika nav bijusi darbā. Tad jautājums - par ko I.Šteinbrika šajā periodā ir saņēmusi piemaksu gan janvārī, gan februārī, gan martā? Būtu interesanti uzzināt.

Atbildēt

!

27.04.2017. 09:46

Mēsls un zaglis, faktiski par nodokļu maksātāju naudu pērk sexizpriecas, nu gatavais lops, kā lai ciena tādu? Pareizs ir teiciens, zivs pūst no galvas!

Atbildēt

limuzīns jāņu nakts krāsā

27.04.2017. 09:27

"Tie čangaļi to vecenīti aptīs ap pirkstu,

pareizi viens vēsturnieks teica –

Krievija tatāru-mongoļu jūgu izturēja,

bet Latvija zem čangaļu spiediena sabruks."(c)

Atbildēt

kazekas

27.04.2017. 09:16

miesa maksaa daargi.....

Atbildēt

Kļims

27.04.2017. 08:43

Skolā mums mācīja, ka demokrātija ir taisnīga, jo tā esot vairākuma vara. Bet, ja tā ir vairākuma vara – kā gan var būt, ka valsti formāli pārvalda un politiskos procesus virza aptuveni 0,1% pavalstnieku, jo apmēram tāds ir partijnieku īpatsvars mūsu kopējā balsstiesīgo pulkā?
Ja Satversme – Valsts Pamatlikums neko nesaka par partijām un koalīcijām, bet skaidri norāda, ka “Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai”, bet tā kā tautas suverenitāte ir nedalāma un partija pārstāv tikai tautas daļu, tad kā iespējams, ka likums tiek pārkāpts un mūs pārvalda neliela ļaužu grupa?
Tiek īstenots smags noziegums pret valsti (tautu) - šaura cilvēku loka diktatūra, kopīpašuma izlaupīšana un piesavināšanās, un apmaiņa pret starptautisku VIRSVALSTU naudaszīmju ražotāju – banksteru konglomerātu drukāto produkciju. Tas viss “likumīgi” tiek realizēts ar klusējošu faktiskā cietušā Latvijas pilsoņu kopuma atbalstu visaugstākajā valsts līmenī. Atbilde ir pavisam vienkārša – to nodrošina pastāvošā pseidodemokrātiskā partiju SISTĒMA.

Atbildēt

Vietējais

27.04.2017. 08:42

Valstij pietrūkst naudas...
...tas nozīmē, ka tērē par daudz...
...valsts kasē neienāk nauda...
...tas nozīmē, ka grib par daudz...
...naudu ražo uzņēmēji!!!
...samaziniet nodokļus!!!!!!!!!!!!!!!!!
...un samaziniet valsts tēriņus!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Niknais

27.04.2017. 08:25

LOPI!!! Uz Sibīriju šitādus!!

Atbildēt

Mēs pilsētnieki norobežojamies

27.04.2017. 08:24

»

Firers

Pareizi! Jāmācās no vāciešiem, kuri atzina, ka tauta ir vainīga Hitlera atbalstīšanā. Visa vaina par fašistismu ir jāuzņemās vācu tautai


Vējonis ir migrants no laukiem, visi laucinieki ir vainīgi Vējoņa atbalstīšanā. Visa vaina par zemo dzīves līmeni Valstī ir jāuzņemas lauciniekiem.

Atbildēt

Udo Ulbergs

27.04.2017. 08:06

Interesanta situācija: visapkārt latviešiem dažādi "maidāni" gāž mēslu varu, bet latvieši no citiem neko nemācās un pacieš mēslus. Šodien vairs nav vajadzīgs Sarkanais Terors. Pietiek ar "maidanu". t.: "Tas pats jautājums attiecināms arī uz Latviju, kur Saeimas komisijā “pazuda” 26 000 iedzīvotāju viedoklis par dzīvniekiem cirkā. Kur paliks 20 000 cilvēku viedoklis (iespējams pat vairāk, jo balstu vākšana turpinās) par NĪN atcelšanu vienīgajam īpašumam?" (cit. no raksta "pietiek")😛. Nevajag vākt balsis, bet vajag organizēt "maidanu". Protams, protams, visi "maidani" tiek organizēti no viena "centra". Bet šeit nevajag šī "centra". Vajag izmantot "centra" iedibināto tehnoloģiju, un viss. Latviešiem patīk būt pirmajiem pasaulē. Tāpēc latviešiem ir lieliska iespēja noorganizēt "maidanu" bez slavenā "centra" līdzdalības. Bet vai tā notiks? Saprotams, nenotiks! Pārāk daudzi var nesodīti zagt. Latviešiem ar to pietiek.

Atbildēt

kk

27.04.2017. 08:04

»

???

Varēja vēl minēt, kāda ir alga šajos mēnešos


Algu diapazons ir publicēts. http://www.president.lv/pk/content/?cat_id=7495
Interesanti, ka neredzēju faktiski izmaksāto, kā tas ir visām valsts iestādēm publicēts, nezinu, vai tas neattiecas uz VP kanceleju?

Atbildēt

???

27.04.2017. 07:52

Varēja vēl minēt, kāda ir alga šajos mēnešos.

Atbildēt

opis

27.04.2017. 07:19

Normālas piemaksas uz kopējā sabiedrības nabadzības fona.
Kas būs tālāk?

Atbildēt

Kāda

27.04.2017. 07:02

tauta, tāds prezidents! Kas tad viņu tur ielika? Krievu tauta, poļu tauta? Kas viņu ievēlēja no paša sākuma? Latviešu tauta, neviens cits. Nav ko raudāt! Tautai vajag padomāt, ko darīt, lai iegūtu godīgumu tautas masās.Tautai nekad nav bijis godīgs prezidents, jo pati ir negodīga-latvieši ir negodīgi viens pret otru, viens otru apzog, bērni apzog vecākus, vecvecākus ar pensijām knapajām. Tie tai pilī ir jauni latvieši, kuri jau zog no agras jaunības.Tautas jaunatne ir zagļi.

Atbildēt

Bēdīgi

27.04.2017. 06:55

Ja jau tauta viļas prezidentā, tad kāda ticība pārejiem?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...