Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

hm

02.05.2021. 21:15

Andi, varbūt tu pārliecinoši runā un proti uzstāties, taču rakstīt tu neproti. Kaut kas saraustītd, haotisks, nevar pat saprast, ko tu esi gribējis pateikt.
Jā, Veinberga ir no operas pūt un palaid, bet rakstīt viņa, atšķirībā no tevis, prot.

Atbildēt

lai cik neloģiski liktos, tā ir taisnība

02.05.2021. 21:11

»

Uldis

Veinberga ir čekas kuce


Teikšu kā cilvēks kam krietni pāri pusmūžam un kuram nekad, neviens, neko nav piedevis, bet no viņiem, par katru nieku esmu saņēmis pēc pilnas programmas.
- Sarkanais komunistu ļaunums ir jāizdedzina ar uguni, citādi tas atkal un atkal atdzimst ar vēl negantāku ļaunumu pret cilvēci.

Atbildēt

no alas

02.05.2021. 21:04

Jebkuram kas izlasījis faktus par šo tipiņu ir skaidrs, ka puisis ir bijis parasts dedzinātājs ar stāžu - dedzinājis daudz un tieši kāpņu telpās. Pie tam vēl licis atbilstošas bildes instagramā, par ko pēc noķeršanas ņemts uzskaitē psihuškā.
Šoreiz vienkārši kaut kas nesanāca un pats aizdegās, tas ar viss.

Atbildēt

Skolnieciņš

02.05.2021. 20:55

»

ha-ha

Nelaiķis presē tika atrādïts,kā uguns kulta piekritėjs un tādēļ traģiskā notikuma cēlonis ,šādā skatījumā ,varēja büt arī eksperimenti ar degšķīdumumiem,nevis dzimumanalfabetisms,kā to apgalvo cilvēki,kuri nav mierā ar Dieva un Dabas doto kājstarpė


Trolli Ha-ha, kāpēc Tu esi novērsies no visa ļaunuma tēva Lokija? Trolli Ha-ha, kāpēc Tu esi novērsies no viltības Dieva Lokija? Mani smīdina troļļi, kas sludina kristietību.
Ar cieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

No Malas

02.05.2021. 20:54

https://pietiek.com/raksti/par_vakcinaciju,_ciposanu,_kristietibu,_islamu,_bibeli,_austrumiem_un_zvera_zimi/komentari

Atbildēt

ha-ha

02.05.2021. 20:46

Nelaiķis presē tika atrādïts,kā uguns kulta piekritėjs un tādēļ traģiskā notikuma cēlonis ,šādā skatījumā ,varēja büt arī eksperimenti ar degšķīdumumiem,nevis dzimumanalfabetisms,kā to apgalvo cilvēki,kuri nav mierā ar Dieva un Dabas doto kājstarpė.

Atbildēt

Skolnieciņš no Olimpa kalna

02.05.2021. 20:24

Mēs dzīvojam Latvijā – brīvā un atkarīgā valstī. Mūsdienu Latvija ir vieta, kur katram cilvēkam ir tiesības atrast savu personīgo laimi. Diemžēl mūsu sabiedrībā vel aizvien valda neiecietība gan pret reliģiozajām, gan pret seksuālajām, gan pret cita veida minoritātēm. Mūsu sabiedrībai trūkst drosmes un empātijas, lai pieņemtu citādāko. Tādējādi šī nepatika rada spriedzi un diskomfortu mūsu sabiedrībā. Neiecietība vairo ciešanas, tā attālina cilvēkus citu no cita. Ilgie baiļu un terora gadi, kad valdīja Padomju Savienība, ir beigušies. Ir pienācis laiks pārmainām. Ir pienācis laiks saticībai, sapratnei un mīlestībai. Lesbietes, geji, biseksuāļi un transseksuāļi ir tādi paši cilvēki kā mēs. Būsim draudzīgi un iejūtīgi pret LGBT kopienu! Katram no mums ir tiesības mīlēt un tikt mīlētam neatkarīgi no mūsu seksuālās orientācijas un seksuālās gaumes. Mīlestība ir spēks, kas mūs vieno neatkarīgi no etniskās izcelsmes, seksuālās orientācijas, finansiālā stāvokļa, reliģiskās un politiskās pārliecības. Ielaidīsim savā sirdī mīlestības un kaisles Dievu Erotu. Mīlēsim un būsim mīlēti. Lai visvarenais Erots svētī katru no mums, kas viņam tic! Saticību un mūžīgu mīlestību mums visiem vēlot, Skolnieciņš no Olimpa kalna
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Lai vairotu saticību un mieru mūsu sirdīs, iesaku noskatīties seriālu “Amerikāņu Dievi”: starz.com/us/en/series/american-gods/season-3/61887. Gadu no gada Japānā pirmajā aprīļa svētdienā notiek Kanamara Matsuri festivāls, šo festivālu var noskatīties šeit: youtu.be/Bdq22ND56zI (Kanamara Matsuri Festival in Japan | 2019). #dažādība #iecietība #iejūtība #mīlestība #LGBT #LGBTI #varavīksne #saticība #draudzība #Erots #KaislesDievs #MīlestībasDievs #OlimpaKalnaDievi #OlimpaKalns #Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš no Olimpa kalna

02.05.2021. 20:22

Mēs dzīvojam 21. gadsimtā – brīvības un iespēju gadsimtā. Mūsu sabiedrībā sadzīvo dažnedažādākie cilvēki ar dažnedažādākajiem pasaules uzskatiem. Diemžēl pat 21. gadsimta sākumā mūsu sabiedrību vel joprojām nomoka aizspriedumi, neiecietība un naids. Bieži vien šie aizspriedumi, kas vairo ļaužu prātos neiecietību un naidu, ir iracionāli. Tiem pat nav loģiska pamatojuma. Tumšie viduslaiki – kristietības šovinisma laiki – ir beigušies. Eiropā valda miers un laime. Nežēlīgais un šausminošais laiks, kad inkvizīcija nesodīti varēja nogalināt jebkuru cilvēku, ir beidzies. Nevajag dzīvot viduslaiku tumsonībā. Nevajag dzīvot viduslaiku māņos. Mūsu sabiedrībai ir jākļūst atvērtākai, iecietīgākai un draudzīgākai. LGBTI kopienas cilvēki ir tādi paši sabiedrības locekļi kā visi pārējie sabiedrības locekļi. Gan lesbietes, gan geji, gan biseksuāļi (panseksuāļi), gan transseksuāļi, gan interseksuāļi ir tādi paši cilvēki kā visa pārējā sabiedrības daļa. Šo cilvēku jūtas un mīlestība ne ar ko neatšķiras no heteroseksuālo cilvēku jūtām un mīlestības. Dieva Erota priekšā mēs visi esam vienlīdzīgi. Mīlestībai nav robežu. Mīlestības priekšā mēs visi esam vienlīdzīgi. Lai godāts mīlestības un kaisles Dievs Erots kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir! Visa slava visvarenajam Dievam Erotam! Visa slava Olimpa kalna Dieviem! Saticību un mūžīgu mīlestību mums visiem vēlot, Skolnieciņš no Olimpa kalna
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Lai veicinātu sapratni pret LGBTI kopienu, iesaku noskatīties seriāla “Amerikāņu Dievi” 3. sezonas 8. sēriju: starz.com/us/en/series/american-gods/season-3/episode-8/61896. Katru gadu Japānā pirmajā aprīļa svētdienā notiek Kanamara Matsuri festivāls, šo festivālu var noskatīties šeit: youtu.be/Gn0zUsJYB80 (Kanamara Matsuri festival da Fertilidade). #dažādība #iecietība #iejūtība #mīlestība #LGBT #LGBTI #varavīksne #saticība #draudzība #Erots #KaislesDievs #MīlestībasDievs #OlimpaKalnaDievi #OlimpaKalns #Skolnieciņš

Atbildēt

Meinards

02.05.2021. 20:01

»

ROFLMAO

Pilnīgi pareizi! Kristietība ir stulbums


Neko sliktu nav darījis.Lāčplēsis cīnās ar Melno bruņinieku nevis Meinardu.

Atbildēt

Latvijas muslims

02.05.2021. 19:58

Painformēju savus brāļus Zviedrijā, ka Veinberga kurina naidu ne tikai pret kristiešiem, bet arī pret muslimiem un pravieti Muhamedu. Man par radies iespaids, ka Veinberga pravieti Muhamedu izsmej. Zviedrijas brāļi ir ļoti ļoti sasutuši un dusmīgi. Sakritība, bet viens brālis, čečens pēc tautības, dzīvo Veinbergai netālos kaimiņos.

Atbildēt

Izbrīns

02.05.2021. 19:41

Kā tāds cilvēks var būt profesore? Ko tāda var iemācīt studentiem? Kas ir tie ļaudis, kuri vēlējuši šo par profesori? Ko īsti mācījusies prestižākajā un autoritatīvākajā Maskavas Universitātē? Kā tika šajā augstskolā ar tēva biogrāfiju aiz muguras? Žurnālistos neņēma kuru katru no bribaltikas?

Atbildēt

logo

02.05.2021. 19:36

Tautā saka,stulba bāba.Es teiktu,ka slima garīgi.Tādi šos laikaos kādam ir ļoti izdevīgi,šie ,,cilvēk,,tiesību cīnītāji.

Atbildēt

labi !

02.05.2021. 19:30

nu ir kivins starp ortodoksaliem sorositiem kudoru un veinbergu,ka neka konkurence par gosdepa un sorosa grantiem.

Atbildēt

ROFLMAO

02.05.2021. 19:29

»

izlasīju

apmēram šādu tekstu veinbergas blogā.Ar ko aršķiras stulbenis no gudrā?Ar to,ka stulbenis tic svētajai Marijai.Veinberga laikam domā,ka šādi ir demonstrējusi savu gudrību


Pilnīgi pareizi! Kristietība ir stulbums!

Reiz Lāčplēsis grūdīs Meinardu vienu pašu Daugavas dzelmē!

Atbildēt

izlasīju

02.05.2021. 19:25

apmēram šādu tekstu veinbergas blogā.Ar ko aršķiras stulbenis no gudrā?Ar to,ka stulbenis tic svētajai Marijai.Veinberga laikam domā,ka šādi ir demonstrējusi savu gudrību.

Atbildēt

kāpēc?!

02.05.2021. 19:21

PIETIEK varētu painteresēties, kādēļ Veinberga, kura ir ārvalsts piederīgā, ciniskus rakstus var publicēt, bet NEVIENAM rakstam netiek dotas komentāru iespējas ..kas viņa par svēto govi, kad var ganīties par visu, bet neviens nedrīkst izteikt pretēju viedokli?! Un kādēļ vispār citas valsts iedzīvotājam ir dotas bezgalīgas iespējas izteikties LV masu medijos?!

Atbildēt

Uldis

02.05.2021. 19:21

Ne tikai par naida runu, čeka kuce ir pelnījusi visbargāko sodu.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

02.05.2021. 19:16

>Konservatīvie nevis uzbrūk, bet aizstāvas, jo tieši >pretējais spārns mēģina šūpot Latviju kā māju, >mēģinot izdrupināt vienu no svarīgiem tās balstiem >– izpratni par dabisko ģimeni.

ASV ir atļautas ne heteroseksuāļu laulības
un ir zināms šādu laulību skaits (statistika)

https://en.wikipedia.org/wiki/Same-sex_marriage_in_the_United_States#Marriage_statistics

, kas nepārsniedz 2.1% - 3.2%,
kas neapdraud 96.8% vairākumu

tāpēc nav normāli

šādus tematus izvirzīt par centrālajiem tematiem
vai
domāt, ka šīs minoritātes palielināsies, jo
tas nav noticis pasaules vēsturē.

Atbildēt

ROFLMAO

02.05.2021. 19:11

Mana RELIĢISKĀ pārliecība ir tāda, ka kristiešus, kas devuši celibāta solījumu, vajag kastrēt, lai apvalda savu pedofīliju un beidz jaukties citu seksuālajā dzīvē! Labāk lai uzdzied!

Atbildēt

Krasts

02.05.2021. 19:11

Veinbergas raksts ir visīstākā naida kurināšana sabiedrībā. Raksta autors varētu uzrakstīt iesniegumu prokuratūrā, lai tā izvērtē Veinbergas teikto. Es jau saprotu kāda "smirdoņa" var sākties, ja kāds šādu ieniegumu uzrakstīs. Taču kaut kad jau tas ir jādara, jo cirt tālu var aiziet sabiedrības tracināšana, to laikam nezina pat paši tās realizētāji.

Atbildēt

Kņazs Pederostovskis

02.05.2021. 19:04

No veinbergas puses tā ir atklāta sexuālo perversiju reklamēšana proletariāta diktatūras stilā - " kas nav ar mums, tas ir pret mums" Garīgi slimos ir jāārstē, agresīvākos jāizolē.Ja cilvēks uzmauc galvā apenes, un paziņo, ka ir Napoleons, tad tā arī notiek. Tad kāpēc dzimumtieksmes apmierināšana pretdabiskā veidā tiek uzskatīta par normu un neaizskaramu paraugu ? Tad beidzam arī napoleonus diskriminēt.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

02.05.2021. 19:02

https://www.apollo.lv/6779552/policisti-kengaraga-notverusi-kadu-svilinataju-kas-jau-cetras-reizes-aizdedzinajis-kapnu-telpu

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

FotoŠodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00.
Lasīt visu...

21

Zāles pret Covid-19 aiz septiņiem zieģeļiem

FotoVairākās valstīs, piemēram, Austrijā, Igaunijā, Krievijā, Kubā, Ķīnā, Madagaskarā u.c. jau ir prezentētas drapes pret kroņa vīrusu. Domāju, ka farmaceitiskie milži speciāli bremzē zāļu efektīvu izstrādi un palaišanu masveida ražošanā. Jo tad, pirmkārt, nevarēs “uzvārīties” uz nospiedošā vairākuma veselo vakcinācijas rēķina, bet, otrkārt, patiešām ar Covid-19 saslimušo skaits izrādīsies pārāk niecīgs, lai medikamentu ražošana atmaksātos.
Lasīt visu...

20

Levita levitācijas par dezinformāciju un medijpratību no ANO tribīnes

FotoLielu prieku un lepnumu varam sirdī just, ka mūsu Latvijas Republikas valsts prezidents Egils Levits ir teicis runu no augstās Apvienoto Nāciju tribīnes. Tas labi! Lai slava valsts prezidentam! Taču kaut kas tā īsti tomēr ar šo runu nav kārtībā. Kam ir domāts šis vēstījums, ko prezidents gribēja teikt?
Lasīt visu...

12

Latvijas atbilde uz dezinformācijas izplatīšanas mēģinājumiem ir darbs pie augstākas sabiedrības noturības

FotoSavas uzrunas sākumā vēlos apsveikt Maldīvijas ārlietu ministru Abdulu Šahida kungu ar iecelšanu ANO Ģenerālās asamblejas 76. sesijas priekšsēdētāja amatā. Varu jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies sesijas norisē.
Lasīt visu...

21

Vai “būvnieku karteli” nomainīs “ierēdņu kartelis”?

FotoKonkurences padome skaļi pateica to, par ko citi paklusēja, – ka būvniecībā “karalis ir kails”. Protams, objektu pasūtītāji un viņu draugi politiskajās aprindās to līdz šim nebija ne redzējuši, ne dzirdējuši, ne nojautuši. Bet tagad nu gan ar visu “bezkompromisa tiesiskuma koalīcijas” jaudu tiks aizdarītas sūces! Būvniecību sakārtos ar tādu pašu entuziasmu, kā iepriekš izremontēja banku sektoru – viss tīrs, kaut arī apkārtnē zāle vairs neaug…
Lasīt visu...

18

Pēc iespējas ierobežojiet nevakcinēto personu socializēšanos, citādi mūsu biznesam gals klāt!

FotoLatvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA), kas apvieno vairāk nekā 200 sektora vadošos uzņēmumus, augsti vērtē nozarei sniegto atbalstu, lai pārvarētu smagāko krīzi!
Lasīt visu...

21

Šlesera uzdevums ir spēlēt vāju un haotisku opozīciju, izskatīties impotenti

FotoLai kā es vēlētos iesmiet par Šlesera “ultimāta” iesniegšanas pasākumu, ir arī daži nopietni secinājumi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Savāds laiks

No aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot....

Foto

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

Neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta...

Foto

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

Mēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta...

Foto

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

Ja esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu,...

Foto

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

Svētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils...

Foto

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

Covid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi...

Foto

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

Katru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt...

Foto

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

Domas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces...

Foto

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130...

Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...